Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Lenne megint egy kérdésem, de lehet, hogy ki fogtok nevetni: nekem azt mondta az orvos, hogy a lépcsőzés nem ajánlott. Az egyik ismerősöm 2. emeleten lakik, és nincs lift, szerintetek fel merjek menni a lépcsőn, vagy inkább ne menjek oda?
Köszi a választ! Jó hétvégét!

Fendike! Én beültetés után szombaton este éreztem olyan különös kis belső marást, és akkor titkon reménykedtem, hogy hátha most fészkeli(k) be magát/magukat a Pici(k). Pihenj sokat mostanában, és szép hétvégét!
gömböcske
 
 


Szia Nyuszipuncs!
Én 2 embriót kaptam vissza. Te hányat is? Úgy emlékszem, hogy először mintha 4 petetzsákot látott volna az orvosod.
gömböcske
 
 


Sziasztok

Nyuszipuncs
itt is nagy nagy gratula!!

Era
én csak ajánlani tudom nektek Krizsa dr-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Era,
Én Krizsa dokit ajánlom :wink:

Gömböcske,
Ne haragudj de ha így folytatod az aggódást akkor tényleg valami rossz fog történni. Nem bántani akarlak de attól még hogy terhes vagy szabad levegőt venni :wink: Ez egy állapot és nem betegség lehet lépcsőzni is lassan persze nem rohanni a 10. emeletre.
Vendég
 


Era!
Egyetértek Angellel, hogy mindenki a saját dokiját ajánlja, szerintem mind jó! Krizsa doktor a legközkedveltebb, én csak látásból ismerem, nekem nagyon udvariasnak, kedvesnek tűnt, és bizti szakmailag is kifogásolhatatlan. Annyi, hogy minél előbb telefonálj, mert sztem nála a leghosszabb a várólista!
Én egyébként a doktornőhöz jártam, és nagyon meg voltam vele elégedve! :)

Pandus! :D
Hogy érzed magad, a nadrágok kezdenek szűkek lenni? :lol:
donika
 
 


Gömböcske :D
ha ez megnyugtat... én terhesen... minden nap... 2db 12 kgs gyereket cipetem fel s le ca. 20 db lépcsőfokon... napi kétszer.
mindezt ca. a 4-5. hónapig. De utána is sokszor felvettem őket, lépcsőznöm muszáj mert úgy jutok ki a házból.
ezen kívül minden héten vezettem ca. 500-600 km-t.

még egyszer leírom: MINDEN UGYANÚGY LEHET CSINÁLNI, MINT NEM TERHESEN!

ilyen hülyeségeken kár aggódni, mert így marha hosszú lesz az a 8 hónap, és semmi örömöd nem lesz benne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
A nacik már a leszívás óta szűkek :lol: de amúgy tényleg van már egy kis pocim :D Te hogy érzed magad?

Sokan kérdeztétek:
Köszönöm már jobban vagyok kevesebb a hányinger azért még hányás van de az már könnyebben elviselhető.
Vendég
 


Gömböcske, ne aggódd már túl a dolgokat!!!!Nem vagy beteg!
Figyu, mi a 9. emeleten panelban lakunk. Sohasem jó a lift, szted, ha fel akarok menni munka után, ahonnan iszonyat rázós szar régi busszal és vilivel jutok haza, hogy a belem kihányom, annyira ráz, de ugyi haza kell érnem valahogy, na szóval szted, hogy megyek fel ilyenkor a 9-re????Tán teleporttal????NEM!Fellépcsőzök,lassan, az tény, de lépcsőzök, a melóhelyen meg napjával többször le-föl lépcsőzök az emeletek között.....

Na szóval, ne parázd át a terhességet, mert nem lesz élvezetes!!!!!!!!!
Vendég
 


Gömböcske,
köszi!!!!! Pihizek, olvasok sokat.

Pont most gondoltam írni, hogy nyugtassatok meg, hogy nem gáz ha ma vezettem, kb. félórát autóztam ..???!! :D :D

Magamtól nem jutott volna eszembe aggódni, de az anyósom minden nap felhív és megkér, hogy ne üljek kocsiba, mert az nagyon ráz és baj lehet. Ezek után végig olyan rossz érzésem volt, minden gödörnél koncentráltam és próbáltam kikerülni... :D
De miután elolvastam amit az Orsi írt, ez persze nevetségessé vált.. :lol:
_ismeretlen_
 


Pandus!
Én eddig egész jól vagyok, nem vagyok "hányós", párszor voltam reggeli után rosszul, de szerencsére nem jött ki semmi! Remélem ez így is marad! Nálam is gondok vannak a nadrágokkal, főleg délutánra! :D
donika
 
 


Gömböcske,
mintha a múltkor azt mondtad volna, hogy nem fogod túlaggódni a dolgokat! :wink:

Értjük, hogy miért is félsz, de láthatod, itt senkinek nem jött könnyen a baba (nekem pl. még nem is sikerült), és nem aggódnak ennyit és főleg ilyesmiken...
Nem lehet vigyázzban feküdni egész nap! :D
Tényleg élvezd ki ezt a pár hónapot, mert - állítólag - hamar elmegy! :) És jön az újabb adag aggódnivaló!
angel37
 
 


Kismamik :)
azért azt mindenki, aki aggódik, gondolja végig... Évente születik Mo-n ca. 90e gyerek. Ez nem jár azzal, hogy éves szinten 90e nő vonja ki magát az életből :wink:
mindenki jár dolgozni, éli az életét, ahol a többedik gyerek jön, ott a nagyokat ugyanúgy el kell látni, mint előtte. Értem én, hogy mindenki félti a gyerekét, de ettől még nem szabad a ló túloldalára átesni, mert az később a gyereknek sem lesz jó, ha mindenben korlátozva lesz csakazért, hogy nehogy baja essen. A gyereknek baja fog esni, ez az élet rendje, de a sérülésekből majd tanul és megtanul vigyázni magára.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömböcske :D
Megértem, hogy aggódsz, mert nagyon félted a Kincst a pocidban, de tényleg élvezd, hogy ott van, és, ha erősen kapaszkodik - már pedig, ha ott van, és egészséges, akkor így van - akkor ott marad mindenféleképpen! (Csak halkan mondom, hogy ha nem kapaszkodik erősen, akkor, sajnos bármit tehetsz, fekhetsz, stb. nem segíthetsz rajta. Sajnos, erre is van tapasztalat itt.)
Igen, én is megmásztam a MÁV rendelő intézet 6. emeletét lépcsőzve 6 hónaposan, mert bepánikoltam a páternosztertől, és a lelki izgalmak helyett a fizikai megterhelést választottam. Persze nem szaladtam, csak lassan, és közben meg-megálltam. (Babó meg elaludt a ringatásra, mire felértem UH-ra)
A várandósság csoda, és minden napját éld meg csodaként és élményként, ami egy kiváltság! :) Ja, és a picurkád is megérzi a hangulataidat, jó, ha nem keltesz magadban feszültséget. Neki nyugodt, vidám - akár lépcsőző - mamira van szüksége :lol:

Harcika :lol:
Ma dolgoztál délelőtt? :roll:

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Nők: Köszi. Veled mi ujság?

Katavirág: Üdv közöttünk.

Era77:
Üdv közöttünk. A Kaáliban minden orvos nagyon rendes bárkit választol. Nekem Krizsa Dr az orvosom és csak jót tudok róla mondani. Arany keze van.

Gömböcske: Jól emlékszel 4-et kaptam vissza. S először 4 petezsák volde már feleződtek.

Erika13: Köszönöm

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Angel :P
Remélem, majd október-novemberben azt mondhatom. "Babát várok, ugyanúgy, mint Angel" :lol: 8) :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Köszi a sok bíztató, és bölcs hozzászólást az aggodalmamhoz! Akit személyesen ismerünk, és lombikozni voltak, őnáluk a lány a családi házukban az emeletre nem ment fel 9 hónapig, hogy semmit ne kockáztasson. És az ő figyelmeztetésük van előttem, de tudom, meg kell találnom az arany középutat.

Fendike! Biztosan nem lesz baj, de nagy forgalomban reggel és este inkább ne kocsikázz! Nehogy valami hülye felidegesítsen, vagy nehogy megijedj!

Szia Era77! Nekem Kovács Péter az orvosom, és ő is nagyon jó szakmailag is, és emberileg is, őt is nyugodtan választhatod!

Minden jót Nektek!
gömböcske
 
 


Sziasztok

Gömböcske
ne haragudj meg de én még ekkora butaságot nem hallottam hogy még családi házban sem megy fel az emeletre!
Akkor hogy ment el a dokihoz meg védőnőhőz? Burokban?
Remélem, hogy nem bántottalak meg!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Gömböcske,
sztem ez tényleg nagyon gáz, nehogy ezt vedd alapul
lépcsőzés és lépcsőzés között is van különbség, attól függően milyen erőkifejtéssel jár
nyugodtan fel lehet menni egy lépcsőn normálisan vagy lassabban a kelleténél
viszont egy fútós, ugrálós edzés szerű lépcsőzés nyilván nem ajánlott, meg persze sok kiló cucc cipelése sem, de sztem az is csak főként a terhesség eleje felé
és gondolj arra, hogy ha most véded is magad meg a picit nagyon, pár hónap eltelte után semmi különbség nincs aközött, hogy lombik vagy term. úton fogant a baba, a tested és szerveted védi és nyugodtan lehet bármit csinálni
ha hétfőn megnyugtatnak, hogy minden rendben, sztem beszéld meg az orvosoddal ezeket a dolgokat és akkor tutti nem fogsz enniyre aggódni... :D
(mert ez a családi házas dolog tényleg elég nagy butaságnak tünik és félrevihet téged..) :oops:
_ismeretlen_
 


sziasztok !
Egy hétre elmegyek nyaralni, addíg is minden babásnak boldog várakozást kívánok!
puszi,majd jövök :)
nani72
 
 


[quote="gömböcske"] írta:gömböcskes az ő figyelmeztetésük van előttem, de tudom, meg kell találnom az arany középutat.

úgy gondolom, hgy a jövőben bármit is mondanak, azt szűrés nélkül egyik felüden be másikon ki.
ez azért szerntem nagyon meredek.

és tovbbviszem a kérdés. Ha tesót szeretnének, akkor anyuka 9 hónapig nem fog a nagyobb gyerekhez nyúlni? vagy bevásárolni, vagy háztartást inzézni?

ha baj van, akkor jogos az óvatosság, a fekvés, vagy bármi... de egy teljesen problémamentes terhességnél kár bármiféle korlátozás. A tested úgyis jelezni fog, ha bármiből úgy érzi, hogy ez most sok. Ha ezt a jelzést észreveszed, akkor addig a határig bármit lehet ugyanúgy csinálni, mint nem terhesen. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Nincs időm mindent végigolvasni, de Nyuszi és Aranykavics részére küldenék hatalmas gratulációkat. A többieknek puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


a lombik szurikat le kellett állítani,mert ciszta nőtt ki, és megjött most 12 napra. volt valakinek ilyen???
szombat hajnalban jött meg, és holnap már a 3. nap lesz....nem tudom mit fognak mondani.
Lehet így megint kezdeni a szurikat?
ebba
 
 


Sziasztok!

Angel, ha igazad lesz elmegyünk egy óriás adag fagyit enni! Mikor kell menned legközelebb ?

Erika, Jucmuc, hogy vagytok?
Vendég
 


Lányok,
még csak 5. napon vagyok, fáj a derekam és érzem a hasam is, vagyis a petefészkeimet... :(
Ez nem vmi jó jel ugye??? :oops:


Ebba,
én nem tudok segíteni... :(
_ismeretlen_
 


[quote="fendike"]L írta:fendikeányok,
még csak 5. napon vagyok, fáj a derekam és érzem a hasam is, vagyis a petefészkeimet... :(
Ez nem vmi jó jel ugye??? :oops:

semmit sem jelent.!!!!!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ebba,
Gondolom ha már nincs ciszta akkor lehet de ez csak egy tipp volt.

Fendike,
Nekem is fájt a pocim meg a derekam is :wink:
Vendég
 


[quote="ebba"]
írta:
ebbaLehet így megint kezdeni a szurikat?

ebben sajnon én sem tudok segíteni, mert ilyet még nem hallottam, pedig jó ideje már itt vagyok a fórumon.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok remélem mindenki jól van.

Képzeljétek ma 15 órakor megszületett a hugom 2.-ik kisfia 5.2kg 61 cm.Óriás bébi lett a tesója sem volt kicsi mert ő 4.84kg volt de Erik baba túl nőtt rajta is.
kõszegi bea
 
 


Orsi,Panda
köszi :D
próbálom nem túlaggódni, de vmi iszonyat lassan telik, mintha már 3hete lett volna az ET
múltkor vhogy könnyebben viseltem és akkor nem is fájt...
próbálom bemagyarázni, hogy most ágyazódik... :D és no worry... :lol:
_ismeretlen_
 


Fendike :D
nekem teljesen máshogy alakult a 2 sikeres lombik... totál más volt.
szóval ne hasonlítgass :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!
Remélem mindenki jól van ebben a nagy hőségben. Vigyázzatok nagyon magatokra.

Mi pénteken jó hírt kaptunk, jobbak lettek a férjem eredményei!:)

Gömböcske,
egyetértek a lányokkal, bár én még sosem voltam terhes, de szerintem ez nem egy betegség, hanem egy állapot, nem véletlenül mondják azt, hogy másállapotban van. Persze ilyenkor vigyázni kell jobban magára az embernek, de ahogy Icsilya is mondta, azért ilyenkor nem áll meg az élet. Oda kell figyelni magadra, de ha minden apróságon rágódsz, akkor az sem neked, sem a babának nem tesz jót.
Vendég
 


SZiasztok!

Fanni :P
Én is remélem! :wink: :lol:

Sannah,
benne vagyok! :D
Aug.3-án kell majd mennem tüszőnézésre!

Fendike
++++++++++++++ :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Baba:
Nagyon szépen köszönöm. Közeledik a szeptember és nemsokára én gratulálok neked.

Kőszegi Bea: Nagy gratula a hugodnak így ismeretlenül.

Fendike:
Kitartás és türelem. Küldöm neked a babaragacsokat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.A 2.lombik teljesen más volt mint az első. Nem kell hasonlítgatni. Próbáld elfoglalni magad és nem azon rágodni akkor hamarabb tellik az idő. Olvasgass.

Bella06: Gratula a párod eredményeihez.

Angel: Hajrá augusztus!!! Már nem sokára itt van.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Ebba :P
Nekem csak 1x volt cisztám, de végül nem kavart be a lombikba, mert a vérzéssel együtt kiürült. De az valahogy semmiképp sem jó, hogy 12. napra jött meg... szerintem ez nem rendes vérzés, de nyilván ellenőrzik majd a hormonjaidat és abból kiderül, hogy állsz a ciklusban.

Fendike :P
Szerintem jó jel. És tudom, hogy issszonyat hosszú még a hátralévő idő, de próbálj kicsit lazítani :roll: A legeslegszebb emrikéket kaptad vissza, így minden esélyed megvan a sikerre. Kitartás 8)

Bea :P
Tényleg óriásbébi. Gratula a huginak.

Fanni
fanni73
 
 


Nyuszika! :)
Nagyon örülök Neked! Vigyázz magatokra! :P

Velem mi újság...?
Ma kellett volna befeküdnöm műtétre, de az orvosomnak el kellett utaznia, ezért ez ugrott. :cry: Szeptember elejére tettük át a műtétet. :? Semmi sem történik, és most azon gondolkodom, hogy miért szúr ki velem folyamatosan az élet:?: Augusztusban majd egy kicsit nyaralunk, de addig még sokat kell dolgozni :!: :!: :!: :x Bosszant, hogy még két hónappal meghosszabbodik a várakozási idő. Ezért tegnap ki is babáztam magam egy időre (sajnos a barátnőmék hazautaznak a szülőkhöz 3 hétre).
Mindeközben minden nap benézek ide, és kapkodom a fejem, hogy mennyien váltak itt napok alatt kismamikká (és nagyon örülök neki). Hát ennyit röviden...

Még egyszer nagy-nagy GRATULA!!! :wink:
Vendég
 


Nők:
Köszike nagyon aranyos vagy. Hát télleg bosszantó hogy csúszik a műtéted de mért ilyen sokat. Gondolom az orvosod nem 2 hónapra ment szabira? Egyébbként milyen műtéted lesz? Ki az orvosod? A várakozás a legrosszab. De lehet hogy ha elmentek nyaralni és egy kicsit kikapcsolódtok még babásan is jöhetsz haza. Semmi sem lehetettlen. Én dukkolok neked. Hol dolgozol?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-n, és képzeljétek, 2 babócánk van!!! :D :lol: A képen még csak egy látszik, mert a másik távol volt a készüléktől. Nagyon boldogok vagyunk, csak legyen rendben minden velük.

Fendike! Nekem is fájt kicsit a hasam és a petefészkem ;-)
gömböcske
 
 


Gömböcske,
Gratulálok!:)
Vendég
 


Gömböcske :D
gratulálunk :D
de az ikerterhességet is végig lehet csinálni mindeféle betegségtudat nélkül :wink: minden rendben lesz biztosan!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömböcske,
gratula! :)
De nehogy most duplán kezdj aggódni! :wink:

Nők,
sajnálom, hogy csúsztok :?
A tétlen várakozást bírom én is a legrosszabbul ebben az egészben... Ha van esélyed természetes úton is, akkor hajrá nyaralás, ezért is! :)
angel37
 
 


Gömböcske,
Dupla gratula :D de most már nyugi!!!
Vendég
 


HALIHÓ

Nők
Megértem a várakozás miatti rossz érzéseid!

Megkérdezhetem mit jelent a vonalzód?23 kg-t akarsz fogyni???

Göböcske
Gratula!
Na akkor már azzonnal tessék abbahagyni a paraanya jelenséget!
Minenet ugyanúgy csinálsz, mint rendesen, csak éssze!
:lol: :lol:
Ez a lépcsős para azért dúrva!

Képzeljétek mi is kiváltottuk a gyógyszereket (egy vagyon), és befordultunk a célegyenesbe.
Amikor anno januárban volt szó arról, hogy akkor júl. végén elkezdem magam újra szúrni, hááát, gondoltam, De messze van még!
Most ránéztem a fecskendőkre és tűkre, gyógyszerre! :roll:
Hűűű,de lila lesz seggggem (azért írom ennyivel, mert egyeske után maradt még +10 kg) gondoltam egyből!
De elmúlik a folt is, majd lesz helyette más! (Reméelm mindenféle terhes nyavaja: rókakoma, lábgörcs, vizesedés :lol: :lol: :lol: )
Szóval én csak is így tudok újra belelendülni, hogy reménykekedem a folytatásos jelenségekben!
Máshogy at hiszem nem megy! (Nekem)

Kép
anid
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Sokaig nem jöttem most, sok minden közbejött.

Sannah :D

Köszönöm az erdeklödest, aranyos vagy! :D Jol vagyok, holnap este megyünk kombinalt tesztre, nagyon varom mar.

Nagyon-nagyon drukkolok Neked es Angelnek az augusztusi kezdeshez ami mar hamarosan itt van! :D

Nem tudtam sajnos rendesen visszaolasni, de lattam, hogy nagyon sok kismama lett mostanaban es ennek nagggyon örülök! Gratulalok mindenkinek!

Akik pedig hamarosan lesznek kismamak kitartast kivanok!

Gömböcske!

Gratulalok! :D

Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Gömböcske,
EZ SZUPER, óriás gratula!!!!! :lol:
Szerettél volna ikreket?? Mindketten örültök??? :wink:

Lehet, hogy láttuk egymást, ma én is beugrottam a Kaáliba progi receptért...
Dokim szuper aranyos volt és végül kaptam még egy choragon szurit is...
Hát meglátjuk... :D !!!!!
_ismeretlen_
 


Sziasztok lanyok!

Szeretnek hozzatok (ujra) csatlakozni.Regebben mar kertem toletek segitseget es akkor nagyon aranyos es segitokesz volt mindenki es azota is mindig olvaslak benneteket.Igaz nem a Kaaliba jarok de gondolom ez nem baj :)
Szoval rolam roviden:egy hete vasarnap volt punkciom 16 petet sikerult leszivniuk de nagyon beteg voltam utanna ket napig majd szerdan (11-en) kaptam vissza egy darab embriket ,8 termekenyult meg osszesen.A tobbi embrikerol meg nincs hirem,levelben ertesitenek majd bennunket.
Es persze most varok es izgulok...Es nem erzek az eg vilagon semmit..Neha icipici szurkalas de tenyleg csak icipict...
En ket napig fekudtem(igaz fel sem birtam kelni olyan beteg voltam)es azota mar dolgozom is igaz csak light-osan...Vasarnap kell mennem vervetelre es gondolom nem kell mondanom milyen lassan telik az ido...
Szoval ennyi roviden rolam...
Fendikenek igy ismeretlenul is orias babaragacs adagot hiszen egy cipoben jarunk:))
Es persze mindenkinek aki meg nem babas nagyon sok sikert a babasoknak pedig jo egeszseget es sok oromet

Orsi
:lol:
petitpois
 
 


Szia Orsi!
Én azt tudom, hogy ahány terhesség, annyi féle, de egy kismamának is 2 terhessége lehet, hogy teljesen különbözőképpen alakul. Tehát nem lehet tudni, így ne izgulj!! Nekem pl. nincsen sem hányingerem, nem émelygek, egyedül a hasam kicsit fura, de nem fáj. Mondjuk én is még nagyon az elején vagyok. Drukkolok Neked!

Szia Fendike!
Én reggel voltam bent, 9-1/2 10-ig, ha Te is akkor voltál, akkor találkozhattunk. Mi az a choragon szuri? Ki is a dokid? A Krizsa?
gömböcske
 
 


Gömböcske:
Nagy-nagy gratula nektek. Csajok lehet hogy most ikres széria van? Mikor kell menned legközelebb? Apa mit szólt?

Fendike: Te akarsz ikreket?

Anid: Akkor most már neked is hajrá. mikor kezded a szurikat?

Jucmuc: Rég hallottunk felőletek, de jó tudni hogy jól vagytok.

Petitpois:
Üdv közöttünk. A várakozás a legrosszabb de
kitartás. Most babaeső van és mindenki babásodik.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi!
Köszi, én is küldök Neked!! :D
Hát az idő tényleg lassan telik, én sem érzek semmi, néha fájogat, néha nem..., fogalmam sincs mi mit jelent és ezen már nem is gondolkozom.
Kaáliba jössz vérvételre???

Gömböcske,
én később voltam...
Choragon, asszem LH-t tartalmaz, gondolom segíthet a tapadásban.
De jóóóó Neked!!!! :D
_ismeretlen_
 


Nyuszika!
A műtétem azért csúszik ilyen sokat, mert az augusztusból már én nem engedtem. Eredetileg most mentünk volna nyaralni, de a műtét miatt áttetettem aug-ra. Az orvosom (Dr. Fülöp Tamás - Szt. Imre Kórház) felajánlotta az aug-t (műtét egy pár nappal a nyaralás előtt lett volna), de én nem mentem bele, mert akkor nem tudnánk elmenni nyaralni. Biztosan sokan elitélnek érte, hogy a nyaralás fontosabb mint ez, de én nem akartam a férjecskémmel kiszúrni, mindkettőnkre ráfér a pihenés. Ebben az évben már sajnos nagyon sok minden történt velünk (mind magán- mind munkával kapcsolatosan), kell ez az egy hét mindkettőnknek, és ráadásul végre csak mi ketten leszünk, gondolom nem kell magyarázni. :wink:
Laparoszkópiás és hiszteroszkópiás beavatkozás lesz (talán emlékszel én vagyok az, akiről még Harcika is írta, hogy elég egyedi eset vagyok), és mivel a vetéléseim a méhem rendellenességéből fakadóan történtek, ezért a műtétig nem is próbálkozunk újabb babával. :(
Hol dolgozom? Autópálya fenntartás és üzemeltetés. Az egyik igazgató úr asszisztense vagyok. Van munka bőven, de gondolom máshol is :roll:

Gömböcske! :)
Gratulálok! És tényleg hallgass a tapasztalt anyukákra, ne parázz!

Angel! :)
Köszi, aranyos vagy! De ahogy már írtam, egy darabig biztosan nem próbálkozunk a babával. De majd a műtét után bepótoljuk! :wink:

Anid! :)
Még 28 kilót szeretnék fogyni, hogy elérjem a versenysúlyomat. Eddig elég csekély eredménnyel, mint látod. :x De én már 10-15 kg-nak is örülnék.

Jucmuc! :)
Aranyos a vonlzód!
Vendég
 


Fendike, Gömböcske,
a Choragon HCG szuri, repsztésre adják ill. valaki kap beülti után is, én is kaptam két stimu utáni beültim napján 1-et! :)

Petitpois,
akkor neked is megy a drukk! :wink:
Miért csak egyet ültettek vissza?

Anid,
kb együtt fogunk haladni! :wink:

Nők,
bocs, már emlékszem az esetedre! :?
De ami késik, nem múlik! :) Tudom, sz@r várni, de el fog jönni az időd!
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?