Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszi, Fendike szorítok:):)++++++++++
Nyuszi nagyon várjuk a híreket :roll:
galeria
 
 


Nyuszi, nagyon kíváncsi vagyok én is!
nani72
 
 


Sziasztok!

Fendike óriási babaragacs neked!++++++++++++++++++++

Nyuszi drukkolok! +++++++++++++++++

MIndenkinek szép napot!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Olvaslak ám benneteket, csak nem mindig van időm hozzászólni.

Mi holnap megyünk a következő vérvételre.

Nyuszi, Fendike hajrá! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Fendike,
megy a mai kamionnyi drukk! :)

Nyuszi,
nagyon várunk a hírekkel!!! :)
angel37
 
 


Nyuszi,
Drukk++++++++++++++++
Vendég
 


Köszönöm a kamionnyi drukkokat... :D

A nagy fetrengés közepette tegnap elfelejtettem telefonálni, hogy lett-e lefagyasztott sejt :oops: , ma rögtön telcsiztem reggel és hálisten sikerült 2 blasztobabát fagyiba küldeni... :D

Azért jó érzés, hogy ha netán esetlegesen talán ez nem sikerülne, akkor ők ott várnak... :wink:

Nyuszi?????? :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Nem nem ők majd kistesónak kellenek :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Olvaslak Benneteket, mindenkiért izgulok. A friss kismamiknak szívből gratulálok :)

Harcika :)
Holnap megyek Hozzátok 3. napi vérvételre. Kérdésem, hogy nem túl rázós, ha 8-9 körül érnék oda? (Így tudok szabi nélkül elszabadulni...)

Véda
Vendég
 


Fendike! Hurrá! babaragacs indul!

Nyuszi,,,,????????????????????????????????????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fendike+++++++++++++ grata a két kis blasztoshoz, az jól hangzik fagyasztásba:):)
Pandácska jobban vagy??

Nyuszi?????? nagyon várunk!!!
galeria
 
 


Nyuszi!
5 percenként gondolok rád..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyusziról még nincs hír?
Vendég
 


Sziasztok! Bocsi ,de vihar volt felénk és nem működött az internet. Túl vagyunk az UH-on. A bébik feleződtek,két petezsák látható. 10x11mm,11x12mm,de szívhang még nincs mert UH szerint még csak öt hetesek vagyunk. Ki tudná nekem megmondani,hogy ET után hanyadik napon van szívhang. Az ET június 14.-én volt.Dobom nektek a mai képet. Köszi a drukkokat,nagyon aranyosak vagytok. Puszi mindenkinek. És millió drukk a soron következőknek. Legalább annyi mint a képen látható.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszika!
Gratulálok,és nagyon sok boldogságot kívánok neked és a bébiknek.
Nagyon szép az uh kép!
Majd ha férjecském ráér akkor én is dobok egyet a mi babánkról.
Remélem nagyon boldog vagy,és így teljesüljön minden álmod.

Puszika nektek.
Csipogi
csiperke
 
 


Nyuszika!!!
Gratulálok ez csodálatos hír! Jövő héten tuti lesz már szívhangjuk is! Mikor mész következő uh-ra?!

Nekünk is megvolt a heti uh, már dobog a kis szivecskéje! :) 5,8mm-es pöttyünk van! Sajnos képet nem kaptunk! :(

Csiperke!
Veled mi újság, hogy érzed magadat?!

Zizo
2120
 
 


Nyuszi! :P
Óriási gartuláció!!!! SZUPER, ÉLJEN, ÉLJEN NYUSZI, ÉS A kis NYUSZIK!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Nekem június 1-én volt az ET, és július 10-i UH-on már szépen látszott a dobogó szivecskéje, még a köldökzsinór is, ahogy kinagyította a drnő! :)

Zizó! :)
Neked is gratulálok, majd legközelebb bizti fogsz kapni, ha a Kaáliba mész, ott tuti! :D

Fendike!
Drukk ezerrel!!! :D A fagyisokra egyelőre nem lesz szükség, a pocidba vannak már a kis Fendikék!!! :lol:
donika
 
 


Nyuszi, gratulálok!!!!
Vendég
 


Nyuszi,
EZ EGY NAGYON SZÉP KÉP.. :D !
De jó, hogy 2-en vannak... :D

Zizo, Donika
Nektek is gratula a szépen fejlődő bébikhez.. :)
_ismeretlen_
 


Szia Nyuszi! Én is sok szeretettel gratulálok!
Nekem június 19-én volt az ET-m, és hétfőn (júl. 16-án) megyek uh-ra, kicsit izgulok... Drukkoljatok légyszi!!!
Neked van valamilyen terhességi tüneted?

Fendike! Pihenj sokat, biztosan minden rendben lesz. Az is segít, hogy olyan jó hangulatúnak tűnsz :D
gömböcske
 
 


Gömböcske!
Drukkolok holnapra, hogy minden rendben legyen! :D
donika
 
 


Gömböcske,
remélhetőleg nálad is minden rendben lesz és akkor kicsit fellélegezhetsz
abszolút megértem, hogy izgulsz, én is halálra aggódnám magam, de már várom az efféle izgalmat és remélem most végre részem lesz benne...
pihenek sokat... :?

Lányok, ez teljesen változó, vagyis mérettől független, hogy mikor van szívhang???
_ismeretlen_
 


Szia Donika!
Köszi, de inkább hétfőre drukkolj, mert akkor megyek az 1. uh-ra :-)
gömböcske
 
 


Szia Fendike!
A Te kérdésed már bennem is többször felmerült. Elvileg szerintem az (utolsó vérzéstől számított) 6. hétben lehet, hogy van szívhang, de nem biztos, én így okoskodtam. Ez attól függ, hogy mennyire gyorsan fejlődik a baba, de ezt csak a fórumok olvasása alapján következtetem. Gondolom a 8. hétben már biztosan van szívhang.
gömböcske
 
 


Sziasztok Lányok!

Nyuszika!
Gratula a két Pöttyhöz!!! :D Nagyon szépek! :D

Lányok, hétfőn én is pozitivat teszteltem. A Mágus tud valamit! :D

Pandácska hatott a fertőzés.

Pussz Mindenkinek!
Vendég
 


A 6. héten találnak a jobb uh gépek pl. Kaáli szívhangot, rosszabbak inkább a 8. héten.
(mensi első napjától számolva az időt)
Nálam úgy volt, hogy Kaáliban volt szívhang a 6. héten, aztán a saját dokim megnézett a 7. héten, ő még csak zsákocskát látott.Na persze készen voltam, de megnyugtattak, hogy rosszabb a gép. Egy hétre rá már ott lüktetett egy szívhang.
Vendég
 


Aranykavics!
Gratulálok, most ez tényleg valami nagyon jó "járvány"! :P
Mész majd vérvételre, hanyadik napon vagy?
donika
 
 


Csiperke:
Köszi a gratulát ,igen a helyzett már jobb mint egy héttel ezelőtt. Nagyon örülünk. Bár bevallom kicsit csalódott is voltam mert azt hittem hogy már szívhang is lesz. Lehet hogy a hüvelyi UH-n jobban lehetne látni. Ez hasfali UH eredmény. Várom a képeteket.

Zizo:
Köszike. Jövőhéten csütörtökön kell menni megint UH-ra. Gratulálok a kis pocaklakóhoz. Ti már egész nagyok vagytok.

Donika:Köszi. Neked hüvelyi UH volt? Ti jól vagytok?

Lafead: Köszönöm szépen.

Fendike:
Küldöm a babaragacsokat neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Hogy vagy ? Gratula a két fagyis babyhez is. De azok már csak kistesónak kellenek. Tudod most babaeső van!!!!!!!!

Gömböcske:
Köszike. Én is szorítok neked. Hanyat kaptál vissza? Émelyeg a gyomrom folyamatosan de még nem hánytam. Meg a melleim érzékenyek. Egyébbként én is nagyon izgultam a multhéten is meg ma is.De ez így természetes szerintem.

Aranykavics: Köszönöm. Ez nagyon jó hír. Télleg babaeső van!! A mágusnak aranykeze van. Neked is lombik volt vagy inszem?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Harcika azt szokta ,mondani, hogy ET+4hétnél már ált. lehet szívhangot látni, de az ET+4hét+3/4nap ami inkább a tuti.

Nyuszi :)
gyönyörű kép.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! :)

4+1 napon teszteltem és 4+2 -volt a vérvétel.
15 DPO-n:
progim: 135,8 nmol/l
béhCG:377,1 U/l

8 nap múlva UH. De Mágus csak júli 30-től dolgozik. Úgyhogy a koraibb UHt máshol fogják csinálni.

Puszika
Vendég
 


Nyuszi, ezt nem értem. Hasit néztek?????Ilyenkor hüvelyit szoktak :shock: ...????Nem csoda, hogy nem láttál dobogó iciny-piciny szívecskéket!
Vendég
 


Nyuszika :P
Pont ezt kívántam Neked :lol: Nagyon örülök, gyönyörű az UH képed. A hüvelyin már látni fogod és hallani a szívecskéjüket!

A tábla, ezúttal csak Miattad :P

Kép Kép

Fanni
fanni73
 
 


Nyuszi

gratulálok :D
az én 5+0 hetes UH képem épp így nézett ki, mint a Tied (1 babával), utána 6+2-n már látszódott a szikhólyag és akkor volt szívhang.
A köv. UH-n már látni fogod :D

Fanni

épp táblát kerestem vissza, az előző oldalakon, s mire visszajöttem a végére, már felraktad az újat. Ez telepátia :wink:

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Nyuszi,
Nekem Et május 11-én volt és szívhangot pedig június 8-án láttunk. Gratulálok a kis szépségekhez :lol:

Kavics,
Jujjjj nagyon örülök neked :lol: Gratulaaaa :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

El sem hiszem amit látok, mindenkinek sikerül a babócka, nagyon nagy gratuláció Nyuszika, jönnek a kisnyuszik!!! :lol: Kavics sok-sok gratula! :lol:

Fendike drukkok mennek, de minden rendben lesz!!!

Angel, ehhez mit szólsz????????? :roll:
Sziasztok,
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszi,
gratula, ez így tökéletes! :) :)

Zizo,
Neked is gratu a szívecskéhez! :)

Sannah,
azt, hogy jövő hónapban mi is csatlakozunk!!! :wink:

Fendike,
mai drukkok! :)
angel37
 
 


Nyuszi éljen éljen :lol: :lol: :lol: Örültök a kettőnek? Úgy értem, hogy szerettetek volna ikreket??? De jó nagyon szépek:):)
Nekem a múlt héten láttak még csak szívhangot és az már bő 7. hét volt, úgyhogy ez is változó, meg sztem attól is függ, hogy hol helyezkednek el mennyire lehet behozni.
De nagyon örülök minden rendben :D

Fendike mai babaragacsok++++++++++++++++ Mikor kell tesztelned majd?

Most már mindenki sorra kerül :!: :!:

Bodzaszörpiről lehet tudni valamit?
galeria
 
 


Éljenek az új zebrások!!!

Angel
Én szeptemberben akarok csatlakozni hozzátok! :P
Annyira jó széria van most!
Hajrá, mennek a babaragacsok!++++++++++++++

Kép
anid
 
 


Nyuszi, nagyon örülök!! Olyan szép a fotó....(én is ilyet kérek :) )
Kavics, neked is gratulálok!!!
vigyázzatok magatokra, sok boldogságot!
nani72
 
 


Sziasztok.

Icsilya:
Köszi. Én ma vagyok ET után 4 hét+1nap.

Aranykavics: Szuper a vérvételi eredményed. Drukkolok az UH-hoz.

Lafead:
Igen Hasfalon kersztül nézték nem hüvelyit. Itt így csinálják.

Fanni:
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm szépen. Én is ilyen szép fotót kívánok neked és szorítok érted. A táblát nagyon szépen köszönöm.

Zsuzsi:
Én is bízom benne hogy a jövőhéten már lesz szívhang. Jól látom a vonalzódon te már a 34 hétnél tartol?

Pandácska:
Köszönöm szépen. Te hogy vagy? Jobban vagy már egy kicsit?Cuki ez a kispanda.

Sannah , Angel: Köszi a drukkokat.

Galéria:
Köszike nagyon örülünk. Apának is fülig ér a szája. Bár aggódik értem. Igazság szerin én nem vagyok már mai tyúk ezért úgy gondoltam hogy egy is elég nade most hogy kettő van így is nagyon boldogok vagyunk. Csak semmi gond ne legyen. Te hogy bírod? Jól vagy?

Nani:
Köszi. Az idén min denkinek lesz ilyen fotója hiszen beindult a babaeső és nem áll meg!!!!!!!!

Fendike:
A babaragacsos kamiont elindítottam++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Aranykavics :D :D
lehet, hogy nem figyeltem, de neked mi volt, inszem vagy lombik????
mindenesetre GRATULÁLOK :D !!!!

Galeria,
tesztet most egyáltalán nem akarok csinálni, annyi rossz élményem volt már
jövő hét vasárnap (12.nap) megyek vérvételre

Doki azt mondta, hogy a progiszuritól nem jön meg, úgyhogy mindenképp legyen vérvétel.
De én eddig azt láttam, hogy többeknek megjött azzal is..!?!?!
NEKEM NEM FOG!!!!! :D

Gömböcske?????????

Panda,
még mindig intenzíven kerülget rókakoma?? :D
_ismeretlen_
 


Nyuszika! Kavics! :)
Mindkettőtöknek szívből gratulálok! Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Fendike :P
Harcika azt írta, hogy a progiszuri mellett megjön, ha akar, de nekem spec. nem jött meg, csak éreztem, hogy akar, de a szuri miatt nem tud... VISZONT NEKED NEM AZÉRT NEM FOG :wink:
Drukk továbbra is!

Nyuszi :P
Köszönöm!

Fanni
fanni73
 
 


Fendike,
én is úgy tudom, hogy megjöhet mellette, és sajna u.így jártam, ahogy Fanni :?
És ugyanazt is kívánom neked, mint Fanni! :wink: :)
angel37
 
 


Kedves Mindenki itt!
Most mar bemereszkedem hozzatok, ha megengeditek.
Elso lombikra megyunk julius vegen, eddig egy inszemi volt sikertelenul a Kaaliban (Gyor/dr. Korosi).
3 eve probalkozunk, oka a meddosegunknek nem ismert.
Egyebkent 32 eves vagyok.
Most mar mindent leirtam, hogy bekerulhessek a tablazatokokba :lol:
Most szabadsagra megyek, de utana jelentkezem.
Sok sikert mindenkinek :!:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Mi már majdnem 3 éve próbálkozunk és eddig 4 inszemen vagyunk túl sikertelenül. Most úgy döntöttünk, hogy a Kaáliban próbálunk szerencsét lombikkal, de nem ismerünk ott egy orvost sem. Ha valaki tudna ajánlani egy szuper jó dokit, azt nagyon megköszönnénk!!!
era77
 
 


Azt elfelejtettem odaírni, hogy a budapesti Kaáli érdekelne.
Köszönet!
era77
 
 


Üdv az újaknak! :wink:

Era,
sztem mindenki szívesen ajánlja a saját dokiját, mert mindegyik orvos nagyon jó! :) A Fanni által szerkesztett kis táblázatunkban láthatsz neveket! :wink:

Ha női orvost szeretnél, akkor Kováts doktornő, mert a többi doki férfi! :D
angel37
 
 


Köszi az üzit!
Megnéztük a dokik képeit és a legszimpibb így elsőre a Krizsa dr. volt. Most megnézzük a statisztikáját. :D
era77
 
 


A statisztikája is nagyon jó!
Na, majd meglátjuk.
Mindent köszi!
era77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?