Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok, nagyon passzív a mai nap ugy hogy írjatok, ja és mindenkinek kellemes hétvégét a babát váróknak pedig jó pihenést
és vigyázzatok magatokra.
Hugikám mindent betartok amit te is mondtál így remélem sikerül most is éppen egy nagy pihenés után vagyok. Bandy is ari volt írt nekem és kedvesen érdeklődött. Na puszi mindenkinek megyek mákos gubát készíteni.
laura69
 
 


Enikő!
Én félévente használom a Gynevac-ot. Ártani nem árt, viszont a semmivel ki nem mutatható nyavajákra nagyon jó! Lactobacilust tartalmaz. A Gynex-ről csak hallottam, az egyik ismerősöm ajánlotta, hogy a barátnője a gynex cseppek után esett teherbe. Ha nőgyógyászt kérdezel, azok úgyis lehurrogják, úgyhogy ne tedd. Én a helyedben mindenképp megpróbálnám!
Ja! És a másik! Amióta a Gynevac inj.használom, azóta a cytológiai vizsgálatom P1! Elötte P2 volt!
Ennyit tudok én segíteni neked! Annak pedig nagyon örülök,hogy jobban van a lelked! Helyes! Fel a fejjel, és gyűjtsetek a következőre, ami tuti sikerül!!!!

Laura! Drága barátnőm!
Nem jelentkezel be? Na mi lett a fiad meccsének az eredménye?

Mindenkinek további szép hétvégét!!!!
Szurkoljatok nekem a hétfő miatt, mert már most be vagyok sza....a, hogy minden ok. legyen!!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


BarátnőM!!!!

Van itt a fórumon egy babona! Miszerint aki egyszer laptetős, az tuti babás lesz!!! Most Te vagy laptetőn!!! HURRÁ!!! Babád lesz!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

 
 

Sziasztok
Enikő
Nagyon sajnálom ,hogy nem sikerült a lombikod,pedig Én nagyon bíztam a sikerben!
Kérdéseidre válaszolva pedig csak annyit,hogy Én használtam a Gynevac-ot is és a Gynex-et is!
Nekem a Gynevac az jó volt hasonlóképpen mint Huginak.
Az eredményeim nagyon jók lettek és mindenféle nem odaillő bacit kipusztított belőlem is és a Páromból is....ugyanis neki is kellett velem együtt alkalmaznia!
Gynex-ről csak annyit tudok mondani,hogy Én kb 3-4 hónapig használtam folyamatosan és rendesen ahogy az a nagykönyvben meg van írva,de látod mégis kellett a műtét és a lombik.
A maradékomat a barátnőmnek adtam,de eddig nála sem történt semmi változás.
Viszont sok-sok vitamin van benne(amúgy bűn rossz az íze és a szaga :shock: )és ártani nem ártasz vele.
Szerintem próbáld ki.....hátha neked bejön!
Viszont a Gynevac-ot azt mindenképpen használjátok Pároddal együtt!


Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Hurrááááá laptetős lettem és ha igaz a babona akkor kisbabám lesz. Bárcsak igazad volna drága barátnőm. Na már megint feleslegesen aggódsz ne is halljak ilyen negatív dolgokat persze, hogy minden rendben lesz hétfőn. Hívjál azonnal ahogy tudsz valamit.
A fiam meccse szuper volt nyertek én pedig a pálya szélén ültem egy pokrócon hogy azért mégis pihenjek.
Egyébként minden lánynak üzenem, hogy igyatok gyógyteát abból is a cickafarkfüvet mert kiderült hogy a méhnyálkahártyát vastagítja és elősegíti a megtapadást nekem 2 nap alatt 4mm-t vastagodott. Tehát 1 litert igyatok naponta cukor és citrom nélkül mert ízesíteni tilos ugyan is a htóanyagot eltompítja.
Forraljátok fel a vizet és 3 teáskanállal tegyetek bele majd hagyjátok állni 20 percet ezután szűrjétek le és fogyasztható. Nem a legjobb ízű na de a cél érdekáében mindent megteszünk igaz?
Sziasztok csajok szép hétvégét nektek még amennyi hátra van belőle. Ha valakinek kérdése van nyugodtan írjatok!
puszi mindenkinek, Hugikám ne aggódj gyönyörű bébid lesz és együtt fogjuk tologatni a babakocsikat, na már ha lesz rá pénzünk sziasztok
laura69
 
 


Sziasztok
hajra Laura
Koszia valaszokat, megrendeltem a gynexet, majd meglatjuk, a gynevacot pedig nem tudom, mert csak receptre adjak, es azt innen nem tudom elintezni.
Mindenkinek erotelyes hetet
eniko
enierdelyi
 
 


hahóó enierdelyi köszi a drukkolást!
Képzeljétek hőemelkedésem van 7.1 7.2 és Hugi mondta hogy az jó jel ahhoz képest hogy pénteken voltam inszemen.
Na majd meglátjuk sziasztok
laura69
 
 


Sziasztok!

Laura!

Még mindig nagyon drukkolok 1000-rel!!!
Megmondanád Hugikámnak,hogy küldtem neki emilt??
Még jó lenne,ha ma elolvasná!
Köszke!

Kép





Kép






Szép mosolygos estét és hetet kívánok mindenkinek!

Pussz :D

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!


Andy, köszi, egész jól van már a mancsom. Már megint tuti képekkel vidítottad a topikot.

Bobcsike, sok sikert a természetes próbálkozáshoz!

Enikő, hajrá második nekifutás! Az már biztosan sikerül fog!

Fáncsi, nagyon szalad az idő, már 13 hetesek vagytok! Örülök, hogy Te és Móricka is jól vagytok!

Hugi, nagyon jót nevettem a vicceden. Időjárás Breki hogy működik? Hétfőn nagyon fogok drukkolni Neked! Írjál gyorsan, hogy mi újság Veletek! Hidd el, minden rendben lesz!

Laura, küldök egy kamionnyi a baba ragacsot, szorítok Nektek! A laptető is sikerhez juttat!

Noki, nagyon jól sikerült a fotód Réka babával együtt. Csak lassan azzal a rohanással!

Tocsa, gondolom már milyen szépek a virágaid odakint.

Vasikáné Zsuzsa, holnap gondolok Rád, és várom a beszámolód!

Kép

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Enikő
Ha kell neked gyógyszer akkor megveszem és utánvétellel elküldöm neked!
Tudod Én mindent megtudok venni recept nélkül!

Puszi mindenkinek és szép hetet kívánok!

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Remélem mindenkinek jól és tartalmasan telt a hétvégéje!!

Hugikám!

Reggel küldtem emilt,jó lenne,ha még az uhu előtt elolvasnád!
Veled vagyok és drukkolok 1000-rel!

Tinkyb!

Örülök neki,hogy jobban van már a mancsod!

Zsuzsa!

Hova tüntél??
Mi van a szurikkal,hogy állsz??

Kép




Majd délután jövök,addig csupa jó hírt szeretnék olvasni!

Szép napot és sok pussz mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok lányok!!!

Végeztünk az uhu-val, minden rendben van! A CRL:5mm. Ekkora a kicsike. Azt mondta a dokibá,hogy a terhességi hétnek teljesen megfelelő! Szívhangja is van, ki is lett hangosítva! Lányok! Az fantasztikus volt! És az az én babám!!!

Detko!
Örülök,hogy összefutottunk!!

indenkinek puszz! Hugi:

Andyka!
Neked mindent megírtam emilben is!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


sziasztok!

hugi szívből örülök! :lol: :lol: :lol:
meglátod minden okés lesz. :wink:
mikor lesz a következő vizsgálat?

laura, mennek a drukkok! :)

most rohannom kell, puszi mindenkinek! :)
fáncsi
 
 


Fáncsi!
Köszönöm szépen, hogy velem együtt örülsz! A következő vizsgálat május 4-én lesz. Mához 2 hétre! :wink:

Puszi!Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja! Az én drága barátnőmnek Laurának hőemelkedése van! Plusz a tegnapi laptető! Hát igen! Baba lesz! :D :P :wink:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, csajok!

Hugi, gratulálok! Nagyon örültem amikor olvastam hogy milyen szép nagy már a csöppséged. És a szívhangot is hallottátok? Ez fantasztikus. Máshol csak a pulzálást mutatják. Azt mondják hogy ilyenkor még nincs hangja. Ezek szerint ez nem is igaz. Úgy örülök.

Laura, hőemelkedés és laptető....! Hű-ha, ez baba.

Én is voltam ma, és képzeljétek nagyon sokan voltunk. Én még sosem fogtam ki ott ekkora tömeget. De, hamar le vették a vért, csak sajna valaki elfelejtett szólni Mártának hogy rá várok, így kicsit ott felejtettek, de így is végeztem. Délben már itthon is voltam. Egy órája telefonáltam, képzeljétek, minden szuper. Hormonjaim nagyon szépek, folytathatom a szurizást. Juuuhéééééjjjjj!!!!!!!!!!!! Annyira izgultam, és látjátok semmi értelme nem volt. Most megint van izgulni valóm, mert képzeljétek, találkoztam egy csajjal aki épp stimuláció közepette van és uh-on volt, de mivel a doki nem találta a petefészkét, haza küldte, majd jöjjön szerdán. Én kicsit meg lepődtem, mert ha most nem találja, miből gondolja hogy szerdán meg találja? Én addig nem szállok le a vizsgáló asztalról, míg nem mondja meg mekkorák a tüszőcskéim. Már el döntöttem.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Megjöttem én is lányok. UH-on minden rendben volt. A menst. után 10 nappal kell majd menni újra, jún. elején lehetne a stimu, de lehet egy picit eltoljuk, mert jún-ban lesz a tesóm esküvője - azon jó lenne ott lenni - és még pénzt is kell szerezni.

Hugi! Nagyon klassz, hogy találkoztunk. Nem lesz semmi gond, meglátod hamar eltelik a 2 hét.

Vasikáé! Örülök, hogy minden rendben volt. Fáj még a szuri??

Tinkyb! Már csak pár nap a műtétig. Nagyon szorítok Érted. Majd írjál!

Noki! Mi újság? Szép nagy már a pocid.

Móni! Nem voltál ma Te is a ciris-be? Délután 3 körül jött egy lány, ő is Móni volt. Lehet Te voltál?

Mindenkinek puszi!!!
detko79
 
 


Sziasztok lányok örültem nektek
Fáncsi nagyon köszi a sok szurkolást
vasikáé meglátod szépek lesznek azok a tüszők
hugikám jó volna ha igazad lenne puszi nektek
TINKYB SZORÍTOK NEKED IS NE AGGÓD írjál majd hogy mi volt mindenképpen várom válaszod
sziasztok
laura69
 
 


Vasikáé!
Hát bizony van hangja a szívdobogásának! Először láttuk ahogy pulzál, és akkor a V.doki azt mondta, hogy halgassuk meg,és akkor olyan nagyon jó,leírhatatlan,megfogalmazhatatlan érzés volt amikor hallottuk! El is pityeregtem magam, de apa is meghatódott, mert persze bent volt ő is! Az uhu képen, amit megkaptunk, a foto alatt ott is van a szívverésnek a görbéje. De majd Te is meglátod amikor odakerülsz nemsokára!!!!

Puszi mindenkinek!!!! Hugi.
Ma jól fogunk aludni!! Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Hugi!
Annyira örülök Nektek! Nagyon szuper, hogy már van szívhang ez nagyon jó jel!

Detko!
Igen én lehettem mert 14. 45- re mentem fél 4-ig ott voltam. Te merre ültél? Hugi is ott volt? Én meg bambán ültem.

Egyébként minden rendben volt a kontrollon a következő piroskával kezdem a fogigátlót és talán holnapra Márti megszerzi a genetikai vizsgálat eredményét is.

Móni
móni101
 
 


Móni!
Sajnálom,hogy nem találkoztunk! Én kb:3/4 3kor jöttem el. Látod, ha bejelentkezel,és megírod hogy ma jössz, akkor megvártalak volna. A detko-val tudtuk, hogy lehet hogy összefutunk,és már figyeltem, és amikor megjött le is csaptam rá!
A jövő hónapban már lehet a következő stimut csinálni? Azt hittem,hogy ilyen esetben 3 hónapot várni kell. Neked az előző uhun még nem volt szívhang? Örülök,hogy jobban vagy!!

Puszi!Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!
Én is ma voltam a C-ben.
Vegyesek az érzelmeim.
Vasikáé!
Hogy én mekkora hülye vagyok, hogy nem ismertelek fel az iwiw után!
Én voltam akinek a H-doki nem találta meg a petefészkét :cry:
Reggel 8-ra mentem V-dokihoz uhu-ra, de a dugó miatt kicsit késtem. De nem maradtam le semmiről, mert rengetegen voltunk.
A pultnál direkt megkértem a lányokat, hogy figyeljenek és segítsenek, mert mindenképp a V dokit szeretném, de kiterülve az uhu elött H-doki jelent meg. Hosszas keresés után sem találta meg a petefészkem, majd elmentem pisili, de utána sem lett meg.
Hátszéllel mentem 200km-ert mire odaértem, de szerintem nem hagyhattam el :wink: Na mindegy, a lényeg, hogy tudom, hogy megvan, bök szúr és feszül. Érnek a petécskéim :lol: Na utána aztán tényleg ragaszkodtam V-dokihoz, aki egy tünemény volt. Megnyugtatott, jajjjjjj annyira bízom benne!!! :oops:
Szerdán ismét kell mennem, de megigérte, hogy Ö nézi meg.
Hugi!
Háromszoros HURRÁ!!!!
Én jobban hittem benned mint te magad, én tudtam, éreztem, hogy most sikerült amikor lombik után jelentkeztél.
Azt is tudom, hogy most minden rendben lesz!!!!! Tudom, hogy nagyon izgulsz, de most nem kell, minden oké.
Lányok!
Össze kellene foglalni, hogy most kinek mi jön. Annyira figyelek, de nem nagyon tudom követni.
Szép estét mindenkinek!

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok,

Hugi, hatalmas gratula a babócához és a szívhanghoz. :D Látod, minden rendben van és ez így is lesz most már végig.

Vasikáé, a szurik nekem is hol fájtak, hol nem. Volt olyan, hogy észre sem vettem semmit, meg olyan is, hogy nagyon csípett vagy fájt. Nem jöttem rá, mitől függ.
Mikorra ütemeztétek a nagy napot? Szurkolok ezerrel, hogy legyen épp elég, szép tüszőcskéd és petikéd.
Sikerült felvetetni magadat betegállományba?
Ja, és nem izgulni, majd mi izgulunk helyetted. :wink:

Fáncsi, néha nekem is kicsit az volt az érzésem, hogy annyian vannak már a Ciris-ben, hogy V. doki kissé szétcsúszott. Nálam is volt már olyan, hogy valamit nem jól beszéltünk meg és telefonon egyeztettünk újra. Amúgy szerencsére a reggeli megbeszéléseken mindig átbeszélik az aktuális eseteket és gondolom, ilyenkor jönnek rá, ha valami nem ok. Na meg sokszor ott volt a kis Hausmann doki, aki szerintem nagyon odafigyel és alapos.
A genetikai uh-ról én is úgy tudom, hogy nem mindegy, mikor végzik. Van egy ideális idő intervallum. Az a lényeg, hogy időben megtörtént. :D
Saját nőgyógyidnál már jelentkeztél amúgy? Kiskönyved már biztos van. Móricka pedig tényleg szépen fejlődik. :D

Noki, el sem hiszem, hogy már a harmadik trimeszterbe léptél. Milyen nagy már a pocid! Mekkora a kicsilány? Azért kicsit vicces lenne, ha most kiderülne, hogy mégiscsak fiatok lesz. :wink:

Laura, küldöm a babaragacsokat ++++++++++++++++++++++ :D
Jól tapassza oda a pocakodba azt a kis pöttyöcskét (vagy pöttyöcskéket?)! A hőemelkedés tényleg bíztató! :D

Enikő, jó olvasni, hogy már másképp – és elsősorban pozitívan – látod a jövőt és a folytatást! Sajnos, természetes dolgokról nincs tapasztalatom. Nekem anno V. doki halolaj kapszulát javasolt az omega 3-ak miatt és sima zöld teát. Amolyan tisztító kúraként a peteérés javítására. Persze, nem magától javasolta, hanem miután megkérdeztem, hogy mi a véleménye erről-arról (ha érdekel, leírtam a sikertelen lombik után itt a fórumon).
Méhnyálka gondom sohasem volt, mindig olyan 13-16 volt, mire eljött az inszem vagy a beültetés ideje. Azt mondják, a sok folyadék vastagítja, amit hajlamos vagyok elhinni, mert én mindig rengeteget iszom.

Tinkyb, hamarosan eljön a nagy nap. Izgulsz már? Remélem, nem, mert semmi okod rá. :wink: Minden a legnagyobb rendben lesz. Sokat gondolok rád! :D
A virágaim most kezdenek alakulni. Szépen lassan belakjuk a hatalmas telkünket, tényleg csak lassan. Minden évben hozzáteszünk valamit. Névnapomra idén csupa kertész holmit kértem. Kaptam már egy magyal bokrot, mulcsot, sok-sok muskátlit, néhány árvácskát, aranyvesszőt és leandert. Ééééés szerdán kapok egy pergolát, amire már nagyon-nagyon régóta vágyom. :D

Detko, ha a tesóm esküvője lenne, én is eltolnám a stimut, hogy nyugodtan tudjak mindkét eseményre koncentrálni. Szeritem, jó döntés.

Móni, ezek szerint lombikkal folytatjátok?

Mindenkinek szép estét!
tocsa
 
 


Hugi!

Én is sajnálom, hogy pont elkerültük egymást de nem tudtam a géphez ülni mert tegnap ment vissza kicsi párom Máltára dolgozni és próbáltunk minden percet együtt tölteni. V doki azt mondta, hogy semmi akadálya a kezdésnek, mivel úgy is fogigátloval kezdünk a júniusi ciklussal lesz a beülti. Nekem a 7. heti uh-on még csak pulzálás volt és ezért hívott vissza egy hét múlva kontrollra és akkor már baj volt. Vigyázz nagyon magatokra sok pihi semmi stressz! Híradót ne nézzél! :D

Móni
móni101
 
 


Baba, Hát ez meg milyen fura, hogy nem találták meg a petefészkedet...Ilyet még nem is hallottam. Végül V. doki nem vizsgált meg? Szerintem csak a nagy esemény előtti malőr történt meg, mint a műtét előtt anno. :wink: Tudod, amikor bementél a műtétre és nem volt cukorfonal. Aztán meg hiper jól sikerült a műtét. :wink: Úgyhogy, tuti a siker most is! :D
tocsa
 
 


Tocsa!

Mi csak lombikozni tudunk, a kevés sperma szám miatt, nincs más lehetőségünk.

Móni
móni101
 
 


Hugi, Detko, Móni! Irigy-mirigy vagyok. Olyan jó lett volna össze futni veletek.

Nagyon köszönöm nektek a biztatást. Igyekszem szép tüszőcskéket növeszteni. Nagyon nehezen megy a szurizás. Kicsit herótom van tőle. Nem tudom hogy bírjátok akik már sokadikszor csinálja végig ezt a stimulációt.

Baba, hát én éreztem hogy nagyon szimpi vagy nekem. És milyen furi, ahányszor egymásra néztünk mindig vigyorogtunk. Úgy is beszélgettünk mint akik már ezer éve ismerik egymást. De, jó. Annyira kíváncsi voltam hogy végül is mi lett, mert amikor le léceltem láttam hogy mentek V dokival. Gondoltam hogy kiharcoltad a vizsgálatot. Ezek szerint nem. Nem baj, szerdán meg lesz nézve. Komolyan mondom, annyira szimpi voltál, hogy meg is vártam volna míg kijöttök hogy megkérdezzem mi volt, de sietnem kellett, mert az előző stimuból megmaradta gyogyikat akartam átadni egy csajnak. Neki dolgozni kellett menni, és ezért siettem volna.
Jaj, de jó. Végre találkoztam én is valakivel. Én sem gondoltam hogy ismerjük egymást. Annyira tetszett a hajad is. Én is szoktam így hordani amikor kicsit hosszabb volt.

Tocsa, nagyon köszönöm neked is a drukkokat. Meg próbálok nem izgulni. Próbálok csak pozitívan gondolkodni, az segíteni szokott. Holnap már jobb lesz. (ezt csak súgom, de én 200% -os hozzáállással indultam anno a BMC-be, csak sajna olyan volt a dokim, hogy semmi másról nem tudott nekem dumálni csak a koromról és a magas FSH-ról. És látjátok, nagyon jók az eredményeim) Csak azért is meg mutatom hogy nekem lehet még gyermekem.

Móni, nagyon szorítok nektek. Június is egy csodálatos hónap. Szerencsés lesz, meglátod.

Mindenkinek nagyon jó éjszakát kívánok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Halihóóó siasztok lányok.
Tocsa köszi a babaragacsokat remélem megtapadnak, de ugye csak pozitívan.
Vasikáé na már csak hat nap neked az uh.-ig ezerrel drukkolok tuti hogy minden ok. lesz csak ne izgujl
Hugikám annyira boldog vagyok Lacinak meg anyunak is elmondtam a nagy hírt meg hogy dobog már a kis szive örültek mindketten és sok puszit küldenek nektek meg 1000 ölelést de most már ne izgulj mert feleslegesen aggódnál minden rendben lesz, ja és anyádat se idegesítsd őt is puszilom sokszor
laura69
 
 


Szép jó reggelt Lányok!

Móni!

Mi (én és a férjem) a másik oldalt ültünk, tudod ahol a nagy babás könyv van. Én mondtam a férjemnek, hogy biztos Te vagy a babanetről. Mártikával beszélgettél. Na máskor majd bátrabb leszek, és odamegyek hozzád. Hugival is olyan jó volt találkozni.
Lehet, hogy akkor együtt kezdjük a stimut.

majd még jövök.
detko79
 
 


Sziasztok!

Olyan jó,hogy csupa jó híreket olcasok mindenkiről!! :D :D :D
Nem panaszkodni akarok,de ez a hetem is el van cseszve,de rendesen.
Nost van egy pinduri időm olvasni benneteket és reagálni.

Detkó!

Én is eltolom a következő inszemet júliusra.Lehet,hogy együtt kezdünk bele??Ki tudja...

Baba!

Emlékszel??Nekem is eltünt inszem előtt az egyik petefészkem,de aztán meglett.Biztos minden rendben lesz,én drukkolok!!!

Zsuzsa!

Tudod írtam a célszalagot...tényleg nemsokára ázszakíthatod!!
Neked is mennek a drukkok!!

Hugi!

Még most is olyan boldogság tőlt el!!Annyira örülök,hogy így könnyebben viselem a terhet,ami most rajtam van!!

Moni!

Örülök,hogy jobban vagy lelkileg!!
Meglátod,mind a ketten hamarosan kismamik leszünk!!
Nagyon drukkolok Neked is!!

Tocsa!

Marcika,hogy van??
Neked is még sok a munkád??Gondolom május végéig úgy dolgozol,mint az igás ló.Anyu is panaszkodik,hogy állandóan ellenőrzés stb. (pont a saját cégét is ma ellenőrzik)

Akit kihagytam 1000 bocsesz,de MINDENKIRE SOKAT GONDOLOK!!!
Sokszor pusszantalak benneteket!!

Kép







Kép
bandy27
 
 


helló lányok!

baba, egyszer nekem is volt olyan, hogy nem találták a petefészkemet, de aztán meglett. amúgy kíváncsi lennék, hogy ez miért van....hogy-hogy eltűnik? vagy nem látszik? érdekes...nyugodj meg a tiéd is előkerül szerdára. :wink: :wink:

baba, vasikáé nagyon tetszik a történetetek...tök jópofa, viccesnek találom, hogy itt a fórumon derült ki, hogy ti ismeritek egymást! :lol: :lol:

tocsa, örülök, hogy minden rendben veled. a kertecskéd napról napra egyre szebb lehet. :wink:
igen, kiskönyvem már van, kb. a 10 hét óta.
igazából nekem nincs saját dokim, mert akihez még régen jártam oda már nem szeretnék visszamenni. nekem azt mondta v. doki, hogy a 16. hétig az intézetben kell maradni, aztán lehet átmenni a saját dokihoz...aha, ha lenne.... mostanában sokat filózom, hogy mi legyen, mert a harmincvalahanyadik hétig maradhatnék v. dokinál és aztán mennék egy másikhoz, akinél szülnék, mondjuk kósa...de abban sem vagyok biztos, hogy ezt akarom, annak ellenére, hogy a múltkor szimpi volt. és azt sem tudom eldönteni mennyire szerencsés dolog az utolsó hetekben orvost váltani, kialakulhat még a bizalom, stb...
ja, maradhatok v. dokinál is, de akkor a telki magánkórházban lenne a szülés, ott meg egy császár, ha jól emlékszem 5-6 kiló...az egy kicsit húzós... iszonyú sokba kerül minden, két hetente kell járnom vizsgálatokra a méhlepényem miatt. a genetikai vizsgálat összesen kb. 65 ezer volt...picit sokalltam, mert az istenhegyin kb. a fele.... most már mindegy. nem is világos nekem ezzel kapcsolatban minden...
amúgy nekem a szent imre lenne a legideálisabb a szülés szempontjából, mert az a legközelebbi kórház a lakhelyemhez. csak konkrétan ott sem ismerek egy dokit sem. többen javasolták már a kútvölgyit is. hát nem tudom...pedig hamarosan tényleg döntenem kell.



andy, miért van elcseszve a heted? lemaradtam valamiről?

puszi mindenkinek!!!
fáncsi
 
 


Vereczkey doki vállal szülést? A Telki klinika honlapját már én is nézegettem. Horror árak vannak. Persze luxus is akad. :shock:

Merrefelé laksz Fáncsika? Mert az én dokim nagyon rendes, meg a Tesómé is. Ők a kistarcsai kórházban praktizálnak. Az én dokim magánrendelője az Örsön van.

Nagyon régen jártam már nála, mert ugye most a Ciris-ben dekkolunk. Amikor megszületett Marci, összefutottunk a kórházban. Mi látogatóban voltunk, ő meg gondolom ügyeletes volt. Egyből megismert és váltottunk is pár szót, aztán úgy váltunk el, hogy jó lenne minél hamarabb találkozni.

Aztán Hugi (mármint a saját Hugim :D ) mesélte, hogy szült egy lány a dokeszmnál, amíg ő bent volt és és nagyon rendesen törődött vele utána is, pedig soha nem látta, és még és egy fillért nem adott neki. Akinek fogadott orvosa van, ahhoz bemegy a doki szülés után, aki ügyeletesnél szül, ahhoz nem mindig.

A kistartcsai kórház szülészete pedig híresen jó, és ha nincs teltház, még alapítványi 1 vagy 2 ágyas szobát is kaphatsz némi pénzért. A Ciris árakhoz képest csocsópénz. :wink:

Na, csak egy tipp volt.
tocsa
 
 


Szia Fáncsi, figyelmedbe ajánlanám az én dokimat akinél 13 éve szültem a fiamat. Magabiztos, megnyugtató, profi szakember és nem túl drága mert amiket itt a csajok írtak attól hanyatt dőltem. A Máv kórházban dolgozik a magánrendelője pedig a XIII. kerületben van a Botond utcában ez a Volga szálló mögött található, írj ha van még kérdésed mert az tuti ha nekem összejönne ez a bébi én csak nála szülnék mert jó orvos. Mindenkinek szorítok jó éjt nektek
laura69
 
 


Szép estét Lányok!

Detko, Bandy!

Lehet, hogy együtt fogunk kezdeni? Nekem is kb júniusi ciklussal lesz a beülti. De jó lenne!
Detko emlékszem rátok. Legközelebb majd összehozzuk a bulit.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!


Tocsa, láttam az iWiW-en Marci fiút Veled, vagány kis kópé! A virágokat én is imádom, csak néha lusta vagyok locsolni őket.
Boldog Névnapot kívánok Neked!
Kép

Andy, remélem, csak javul a heted a hétvége felé!

Baba, hajrá petécskék! Következő alkalommal el ne dug a petefészked! :lol: Én még ilyet nem is hallottam, hogy nem találják!

Detko, örülök, hogy minden rendben van Veled! Köszi, hogy szorítasz nekem. Már egyre jobban tele van a gatyám! :cry:

Fáncsi, olyan jó, hogy már itt tartasz, irigyellek, hogy az orvos- és kórházválasztáson kell tanakodnod.

Hugi, annyira örülök, hogy jól vagytok. Folyamatosan szorítok Értetek, hét hónap és nemcsak a Pocaklakód szívecskéjének hangját hallhatod, hanem magadhoz is ölelheted! Mennyit küzdöttél ezért!

Laura, hajrá hőemelkedés! Én is viszont drukkolok Értetek!

Móni, Neked is nem sokára küldhetem a babaragacsokat!

Vasikáné Zsuzsa, jó sok szép, érett petécskét kívánok! Nagyon helyes az új fotód!


Remélem, egyszer már én is összefutok személyesen Veletek a Ciris-ben :!:


Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Ha hazajöttem,mindent leírok!


Tocsa!

Kép











Ezt meg mindenkinek,sok szeretettel!

Kép














Kép









Sok pussz!

Sietek írni!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Hugi nagyon orvendek,h. minden ok
Vasikae, a szurinal az a lenyeg,h. minden levegot kiengedj, es ,h nagyon lassan engedd bele a hasfalba, ha gyorsan csinalod megfeszul. En kb. vagy 20-at adtam be es a kis tuhegyszurason kivul semmi sem latszodott es nem is fajt. Na de lehet,h. mindenkimaskepp reagal.
Laura nagyon drukkolok
Noki koszi szepen az ajanlatot, a masodik lombiknal ugy is meg kellnek gyogyszerek es akkor esetleg egyott a tobbivel elkuldheted, csak nem tudom,h. mivel mas orszagba kell kuldeni sokba kerul-e? errol meg beszelunk.
Baba, nekem volt olyan meg regen,h. egyik petefeszkemet sem talalta a dokim, es most amikor voltunkka Cirisben eloszor, akkor a H doki nem talata es V doki 1 perc alatt motatta mar,h. ott van. Szoval ez az osszevisszasag amikor sokan voltak engem is kiboritott neha, persze soha sem tudtam,h. ki vog vizsgalni, egyszer ez maskor az, ez nagyon zavart mert mi a V dokiert mentunk oda es nem a tobbiert, na de ez van. Amikor volt a beulti akkor is ott volt a H doki es fele fele aranyban csinaltak, mikor az elbocsajtas volt aznap, annyira fontos gyulese volta V ,h. a Kosa doki adta ki az elbocsatasomat, aki mit sem tudott az ugyemrol, en pedig szerettem volna besz a V dokival. NA szoval es a vegen persze mindent a masik arban fizetsz, mintha mindent a V doki csinalt volna. Ez egy kicsit felhaboritto volt. NA meg most egy hete varok,h. valaszoljon a mailomra, mivel nem tudtunk akkor elutazasom elott besz. es meg nem irt. En nagyon fontos nak talaom,h. a dokiban megbizzak es barmivel foruljak hozza. Ez az elso probalkozasunknal sajna nem volt meg. Nem akarlak elszomoritani senkit, de amikor a punkcio utan akkor is a kibocsatasomkor a H doki nagy almosan kozolte,h. csak 2 ps. van, attol annyira kiborultam, nagyon neg. tapasztalat volt. De maradunka Cirisben mert itt legalabb tudjak,h. mit hogyan ha vegig kell menjel mindegyik doki kezen is, es a kov. is itt csinaljuk, de mar elhat. ,h. elore fogom jeleznia V dokinak,h. szeretnem ha a fontos dolgokat o kozolne, esetleg egy rutin kontrolba beleferhet a H.
Nekifogtam a Gynex cseppeknek. Rem. egy kicsit a hormonhaztartasomat felerositi.
MIndenkinek szep napot kivanok
Eniko
enierdelyi
 
 


Sziasztok Lánykák!

Na szóval azért van elcseszve ez a hetem is,mert hétfőn vittem computeres szemvizsgálatra mamám testvérét,aki 80 éves,alig tud játni és kiderült.hogy műteni kell a szemét szürkehályoggal.Tegnap reggel 1/4 8-ra mentünk,így már 1/4 9-re végeztünk,de képzeljétek fél év a várólista alapján,amikor műtik.Döbbenet,mennyien várnak ilyen műtétre!!
A lényeg,ha nem borul minden megcsináltam volna az elmaradásaimat+a tavaszi nagytakarítást is!Holnap elmegyek szépítkezni a kozmetikába=kell a lelkemnek,pénteken megünnepeljük az elmaradt névnapom :D :D :D :D Jövőhéten barátnőmmel talizok és a ,,nagy"lánnyal,elmegyek végre fodrászhoz :D :D :D Ja és hétfőn tudom meg,mikorra kapok protekciós időpontot az endokrinra,mert hétvégén beszéltük a drnővel,hogy az inszem előtt megint minden hormont és az inzulinrezisztenciámat is meg kellenne nézni a baba miatt.Mert nagyon ugy néz ki a PCO-m miatt nem sikerült.Az egy dolog.h eltűntek a ciszták,de a hormonok még nem jöttek rendbe,hiába volt jó az eredményem.Állítólag,annyi de annyi hormonra hat,hogy nem is gondolnánk=ezt házidokim magyarázta el.
Bocsánat,hogy hosszan írtam le mi van,de ki kell írnom magamból!!Így is itthon aggódnak értem,mert 1 hét alatt másfél kilót dobtam le...
Köszönöm,hogy leírhattam!!!


Kép






Pussz mindenkinek!!
A drukkok mennek 1000-rel!!

Andy
bandy27
 
 


Kép








Kép








Kép









Andy
bandy27
 
 


Sziasztok, csajszik!

Andy, nagyon köszönjük a képeket. Ezek is annyira aranyosak. Sajnálom hogy ilyen nehézségeken mész keresztül, de attól még vidám vagy, ugye? A várólisták sajnos ennyire hosszúak. Anyukám cukorbeteg és képzeljétek el, hogy fél év után össze kutyulta az időpontot, egy nappal később ment, és nem fogadták. Kapott másik időpontot ismét jó néhány hónap után. Szóval, le voltam döbbenve. Addigra meg is halhat az ember. Annyi tb-t vonnak le, és még sincs normális ellátás. Nem egyszerű az élet, de fogjuk fel úgy, hogy sok csodálatos dolog is van benne. Nézzétek például milyen szép időnk van.

Enikő, én is Erdélyben születtem. Vagy ezt már meg beszéltük? És onnan jársz Pestre? Nem semmi. Hol laksz helyileg? Én nagybányai voltam. Még vannak ott rokonaim, de nem sokan.
Teljes mértékben egyet értek veled, hogy ha egy dokit választunk, akkor annak kellene minket vizsgálnia. Én nagyon bízom V dokiban. Attól én is félek hogy nem fogják megtalálni a petefészkemet, mert nekem volt műtétem is, és elvándorolt kissé hiszen nincs meg az egyik vezetékem.

Képzeljétek, az este már remegett a kezem, annyira féltem be adni a szurit. Mostanában fájt. Enikő, úgy adom be ahogy írtad, de sajna nagyon fáj néha. De, ma reggel nagyon ügyesen sikerült. Úgy ment be a tű a hasamba, mint a vajba. És egyáltalán nem éreztem. Húúúúú, annyira örültem.

Remélem mindenki jól van. Megint nagyon pang a fórum. Én mindenkit ölelek.
Baba, hogy van a hasid, és hogy sikerült a mai ultrahang? Remélem mesélsz nekünk fantasztikusan jó híreket. Minden 5 percben frissítek, úgyhogy igyekezz.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Zsuzsa!

Naná hogy vidám vagyok!!!!
Én alapvetően is vidám és mosolygós vagyok!!
Veseműtétem után rám is szólt a doki,hogy szét fog nyílni a bibim,ha állandóan röhögök...szét nyílt,de nem attól.
Egyébként tök ari a vonalzód!! :D :D
A szurival én is így voltam néhanapján,pedig nekem doki adta be.Attól is függ,hogy fogja meg az ember a pociját...
A gólyásképekkel megpróbálom küldeni nektek,hogy hozzon sok-sok babát:D :D

Pusszantalak és ölellek:D :D

Andy
bandy27
 
 


Mai ucsó bejelentkezésem,mert nem akarlak kiidegelni benneteket!!
Holnap hajnalig írjatok sok-sok jó hírt,az rögtön kiszokta nyitni a csipámat!!


Kép











Kép










Kép









Kép






























Pussz mindenkinek!!

Andy


Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek megjött a piroskám! Tök váratlanul ért mert csak 2 hete volt a műtét. Pénteken megyek 3. napira és kezdem a fogigátlót. Úgy örülök, hogy hamarabb lesz a beülti mint terveztem.

Móni
móni101
 
 


Móni!

Nagyon örülök! Akkor ezek szerint nem vársz meg? Nem baj, nagyon szorítok!!

Tocsa! Boldog névnapot kívánok!

Vasikáé! Örülök, hogy ügyesen adod a szurikat!

Tinkyb! Holnap nagyon szorítok Érted! ne félj, nem lesz semmi gond. Majd írjál!
detko79
 
 


Lányok!

Szedi vagy szedte valaki az estrofam tabit? V-doki azt mondta, hogy szedjem a menst. napjáig, ha megjön kezdjem a fogigátlót. H. doki a varratszedésen ezt mondta, hogy amíg szedem szerinte nem fog megjönni. Elfelejtettem ezt tisztázni, Mártika meg nem tudott segíteni.

Szerintetek mit csináljak?

Andy! Lehet, hogy akkor ketten maradunk júniusra :-)
detko79
 
 


Tinkyb, Andy, Hugi, Nagyon köszönöm a jókívánságokat! Aranyosak vagytok! :D :D

Vasikáé, ne félj a szuritól, olyan ügyes vagy, hogy beadod magadnak! Én soha nem lettem volna erre képes. Lesz honap vizsgálat?

Móni, ez nagyon jó hír. Akkor hamarosan beülti. :D

Tinkyb drága! Holnap sokszor fogok rád gondolni és szorítok Neked! Jó kezekben leszel. Természetesen, kérjük utána a beszámolót.

Puszi mindenkinek!
tocsa
 
 


Detko, neked is köszönöm! :D Sajnos, az Estrofamról még nem is hallottam.
tocsa
 
 


Jó reggelt, csajok!

Andy, már megint bőgős hangulat kerülget. A hormonok már megint. Nem rossz, csak mindenen bőgök. A fotóidat is megsiratom. Annyira hülye vagyok. Szegény párom nem tudja mit kezdjen már megint ezzel. Majd lesz ez még másképp is. Nagyon furi, mert a sírás megjött, de a melleim most egyáltalán nem feszülnek. Hmmmm.....! Remélem nem rossz jel.
Nagyon jó, hogy vidám vagy. Legyél is mosolygós mindig. Örülök hogy tetszik a vonalzóm, nekem is nagyon tetszik. Csak az a baj, hogy az előzőt is át akartam írni, de valamiért nem írta át. Újra meg kellett csinálnom. Majd hétfőn meg próbálom újra, hátha most már mükszik.

Móni, annyira, de annyira örülök hogy már meg is jött. Hajrá pénteken. Szupi. Te is kezded.

Detko, én szedem az estrofam-ot, de én csak hétfőn kezdtem el. Az utolsó fogigátlót 13-án vettem be. Szóval én fordítva szedtem. De, ha a V doki azt mondta, akkor azt mondta.

Tocsa, ne haragudj...... :roll: ........! Annyira hülye vagyok. Bocsánatot kívánok és NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT így utólag. Ööööhhhh, én ma nem megyek, csak hétfőn. 27-én.

Tinkyb, nagyon szorítok a műtét miatt. Nem lesz semmit baj. Holnap jelentkezz hogy mi volt. Puszi és nagy ölelés.

Baba, csúnya kislány! Nem írtál még. Mi volt a tegnapi uh-n? Kíváncsi vagyok, de nagyon.

Legyen egy szép napotok! :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szép jó reggelt!

Zsuzsa!

Csúnya hormonok,dá,dá nekik!!
Én azért megpróbálok mosolyt csalni az arcodra!!
Ez a tied:

Kép









Kép










Kép







Kép







Tinkyb!

Mennek részemről is 1000-rel a drukkok!!
Minden rendben lesz,mi veled vagyunk!!
Majd kérjük a beszámolót!!


Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt, jó reggelt,

Köszönöm a jókívánságokat Zsuzsa neked is! :D Nagyon édi vagy!

Tinkyb, nagyon-nagyon szorítok és drukkolok és jelentkezz, amint tudsz.

Baba, tényleg, mi volt tegnap az uhun?

Majd még jövök. Most csak villám látogattam!

Szépséges napot mindenkinek Lányok! :D
tocsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?