Új privát üzeneted érkezett!

ui.: Zsuzsa, ezt a gyűrűs dolgot lehet másra is használni, mint pl. jósolni vele vagy ilyesmi? :lol:
bibus
 
 


Szia, bibus!

Sajna nem tudom hogy jó-e a gyűrűs módszer másra. Erre biztosan jó, mert én próbáltam már sokszor és mindig bejött.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!

Én elég sokat pihizek, üldögélek a kertben. Holnap megyek varratszedésre. Nem lesz V. doki, valaki más szedi majd ki.

Tinkyb! Hogy vagy? Hogy van a karod?

Vasikáé!
A gázoktól volt izomlázam. A műtét során feltöltenek gázzal, majd ki is szívják, de persze az izmok között maradhat, és az izomlázat okoz. Már szerencsére elmúlt.

Andy! Mikor mész újra lombikra? mennyit kell várni?

Hugi! neked a sövény műtét után hány hónap múlva volt a beülti.

Tocsa! Írtam az iwiw-re.
detko79
 
 

 
 

Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Szép napot lányok! :D

Sok locsolótok volt? Mi elültettük a futómuskátlikat a teraszra, illetve az anyukám ültette én meg dirigáltam szegénynek.

Detko!

A kérdésedre a válasz: nekem dec-ben volt a műtét, de már akkor mondta a dokibá, hogy jan,febr-ban lehet csinálni a lombikot. Én mondtam neki a márciust. Egyrészt a pénz miatt, másrészt a munkahelyem miatt.

Mindenkibek puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Detko!

Kérdésedre a válaszom:nem lombikom lesz,hanem a 4.inszem.V.dokival úgy egyeztünk meg,hogy 2 hónap pihenő,de én a következő szurikat június végén,ha megjön akkor kezdem,így az inszem júliusban lesz várhatóan.Különben májusban telne le a 2 hónap,csak még pénz is kell addig.meg testileg szeretnék megerősődni,vizelet vizsgálatot letudni a vese dokimnál,hogy nincs-e valami gond,mert ha igen,még ki kell kezeltetni.

Pussz mindenkinek!!
Jók legyetek lányok,mosolyógjatok!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Remélem, mindenkinek jól telt az ünnep és volt annyi locsolótok, amennyit szerettetek volna.

Mi ma igazi lúzerek voltunk :D , de ez egy hosszabb sztori és most csak bekukkantottam.

Remélem, nem bánjátok, ha megosztom veletek a fotót a legifjabb locsolómról és a segítségéről (az apukája). :D

Puszi mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tocsa 2010.09.02 13:39-kor.
tocsa
 
 


Szép jó reggelt lányok! :D

Remélem senki nem hervadt el!!! :wink:

Tocsa! :D
Ez a gyerek!Hát valami fantasztikusan szép bébike!!!! :oops: Ilyen locsoló hozzám is jöhetett volna!!
Lányok!
Én már lassan 3 hete nem piroskázok, 6 hetes babás vagyok, de még az égvilágon semmit nem érzek! Én nem vagyok rosszul, nem fáj a cicim, semmi. Egyetlen egy dolog van, hogy a csokit nagyon kívánom! Már elgondolkodtam azon,hogy biztos lakik bennem valaki, vagy csak lenyeltem egy meggymagot. Ha ez a bébike ilyen rendes lesz hozzám végig, akkor nagyon fogom imádni! Így is ííííímádom!!!!

Pusszancs mindenkinek!!!! Hugi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Tocsa, csak nem Marci fiú látható a képen? Nagyon tündéri baba!

Andy, ugye már Te is sokat mosolygsz? Kívánom, hogy ez a szép tavasz gyorsan meggyógyítsa a lelkedet.

Baba, hogy telt a húsvét Nálatok?

Noki, remélem könnyebb már, és lassan javul a "nagydolog" problémád. Mikor lesznek új képek a kicsi Rékáról?

Hugi, Pocaklakód biztos sokat nőtt a locsolkodóktól. Örülök, hogy ilyen jól viseled a kismamiságot!

Vasikáné Zsuzsa, erről az ingás módszerről már én is hallottam. Mennek a szurik?

Detko, még egy kis pihi, és indíthatjátok a babaprojektet!

Bibus, laptetős vagy, ez majd segít az otthoni sikeres akcióhoz!

Fáncsi, Minifáncsinak szép neveket választottatok.

Mindenkinek köszi az érdeklődést! Napról-napra egy két centivel magasabbra tudom emelni a karom. Kiegyenesítve felfelé nyújtani még nem tudom. Tornáztatom, és próbálom sokat mozgatni. Az erős fájdalmam is elmúlt már.

Még jövök...

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Tocsa!

Gyönyörű Marcika,bocs nem is becézem,mert már kész legényke!
Azt néztem,hogy megnőtt,biztos nagyon szeret kajcsizni :D :D
Téged meg jó ilyen vidámnak látni :D :D

Hugi!

Emlékszel??Én sem voltam rosszul,se hányinger,se rókakoma!
Örülj neki,hogy így viseled,tudod,mennyire megjárta szegény Nokink!!

Tinkyb!

Én állandóan mosolygok,szerintem túl sokat is :D :D
Állítólag a hormonok,Nővérkém is ezt írta.
Lelkileg is remekül vagyok,már nagyon várom,hogy július legyen...és akkor újra nagy hajrá a fickóknak :D :D

Tud valaki vmit Bobcsikéről??Annyit gondoltam rá,mi lehet vele!!
Ha olvasod,jelentkezz!!

Egyébként mindenkire sokat gondoltam/gondolok és drukkolok 1000-rel a babaprojecthez!!Igaz,ezt év elején írtuk,de még most is szerintem aktuális:2009 a mi évünk csajok!!!

Kép









Kép






Pussz mindenkinek!!
Szép mosolygós napot kívánok! :D :D


Andy
bandy27
 
 


Kép










Kép









Kép







Pusszancs mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenkit megöntöztek, már nem fogunk elhervadni:-)

Tocsa,
Marci baba gyönyörűűű! Kívánom, hogy mindenkinek ilyen locsolója legyen jövőre - már aki kisfiút szeretne :-)

Hugi,
már 6hetes vagy? Hogy telik az idő... Kívánom, hogy ezután se kínozzon a rókakoma és boldog legyen az a 34hét, ami még a gólya érkezéséig vár Rád :wink:

Zsuzsa,
meddig kell még a szurit használnod? Nem fáj, amikor beadod?

Noki,
ha van kép Réka babáról, akkor fel tudnád tenni? Már én is nagyon kíváncsi vagyok a Csöppre, hogy milyen nagy már!!!
8)

Tegnap láttam csak, hogy laptetős lettem. :lol: Sok reményt most nem táplálok a + teszt irányába. Talán majd köv. ciklusban. De remélem, akkor majd sokat segít!!!

Puszika Mindenkinek!
Bibus
bibus
 
 


Sziasztok!
Sajnos vége a húsvéti pihinek, hazaértünk.
Ma volt valaki a C-be?
Én fél napot töltöttem ott.
Ma elkezdtem a stimut.
Ja és a héten nincs V-doki sajnos.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok
Mindenkinek szép napot kívánok!
Képzeljétek ma volt nálunk az egyik kedves ismerősöm aki ingával megnézte ,hogy hol lenne a babaágy a legjobb helyen!
És pont ott lesz a legjobb ahova képzeltük!

Sajna nincs friss képem a kiscsajomról ,mert a 18heti UH után 10hétig nincs UH :(
Nagyon nehezen bírom,de a Párommal megbeszéltük ,hogy házassági évfordulós ajándékunk az lesz 1hónap múlva ,hogy elmegyünk egy 4D-re :D
Már alig várom!

Jaj Én olyan jó híreket kaptam az elmúlt napokba!!!!
Tegnap hajnalba arra ébredtem ,hogy megszülettek az egyik kedves ismerősöm Vucuska ikrei :D
Ma reggel egy kedves ismerősünknek a kisfia :D

Na erre azt álmodtam ,hogy Én is szültem :(
Remélem ,hogy még nem és kibírjuk augusztusig :D

Úgy szégyenlem magam ,hogy nem tudok mindenkinek írni,de annyira nincs időm a gép előtt ülni,hogy az csak na!
Ma pl főzök és a festőket kell körbeugrálnom!
Holnap megyünk állásinterjúra a Párommal utána meg megyek fogdokihoz!

Amint tudok jövök és mindenkinek írok!
Nagyon nagy drukk és ölelés mindannyitoknak :D
Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok Andy! Nem tűntem el csak egy rövid ideig nem voltam internet közelben. Mostmár újra dolgozom. Pénteken voltam a C-ben, minden rendben van, szépen begyógyultak a sebek. Egyáltalán nem fáj a hasam.
Vereczkey pár hónapot adott a természetes próbálkozásra, ha nem jön össze ősszel lombikkal kell folytatni a babaprojektet.

Noki
Vucuska megszűlt!! Hurrá! Nagyon aranyos csajszi... majd megnézem a BMC lapon. Rmélem jelentkezik majd....

Tocsa
Édes ez a kisgyermek....

Azért gondolok rátok, és néha benézek, de elég sok a melóm így nem tudok mindig olvasni titeket.

pusza...
bobcsike
 
 


Hahó lányok! :D

Túl sokat nem írtok!!Persze én sem.
Ma olyan fejfájásom volt megint, hogy az nem igaz. Felhívtam a C-t, hogy mit merjek bevenni. Nem akartam a babának kárt okozni. Próbálkoztam én minden egyébbel mint a gyógyszer, de nem hatott semmi. Van egy jégzselé-nek nevezett homeopátiás kence, amit oda kell kenni ahol a fájdalom van, és kellemesen lehűti meg zsibbasztja, de az sem hatott. Úgy hallittam,hogy a fájdalom sokkal rosszabb,ezért vettem be gyógyszert. Amióta babás vagyok azóta vannak ilyen erős fejfájásaim. Nekem nem hányingerem van, hanem ez. :(
Andyka!
Édes vagy, hogy küldted az emilt, de sajnos itt anyunál nem tudom megnyitni. Valami program hiányzik erről a gépről. Csak a videosokat nyitja meg. De majd otthon megnézem!!!

Fáncsika!

Látod, mondtam hogy ne izgulj, minden rendben van! Én 20-án megyek megint uhu-ra, de már mist izgulok. Visszaolvastam a régebbi oldalakat, és látom, hogy te pont olyan izgulós voltál minden vizsgálatnál mint én. Hát igen, mi már csak ilyen para szakasz vagyunk!

Mindenki másnak is sok puszi:Hugi.
Ja! Észrevettétek, hogy a vonalzónál van, hogy csak 2 naponta ugrik a dátum? Csak a nagyonbaba.nál.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hahó! :D
Mi van jányok, kihal a fórum? Hát mit fogok én olvasgatni itt ráérős időmben?

Móni!
Mi van veled? Hogy vagy? Kezd a kis lelked javulni? Mikorra mondták a génvizsgálat erdeményét? Sokat gondolok rád nagyon!!!

Írjatok!!!

Zsiby!
Te már olyan nagyon régen jelentkeztél, hogy csak na! Tessék megírni,hogy mi van Tökéleteskével meg veled! Már hány hetesek vagytok? Ugye nincsen semmi baj!!! Csak jókat akarok hallani már mindenkitől!!! :wink:

Jó éjt!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép estét csajok!

De elvagytok tűnve!!
Pedig úgy olvasnám kivel mi van,jó hírekre is éhezem!!

Hugikám!

Azt az emilt sem tudod megnézni,ahol mellékletben küldtem Neked vmit??



Kép






Ez Zsuzsa a tied!Hogy állsz a szurikkal??

Kép








Kép







Pusszanat mindenkinek és akinek kell,mennek a drukkok 1000-rel!!

Andy
bandy27
 
 


Szia
Sajnos ez az elso probalkozasunk sikertelen lett, elegge el voltunk kenodve, de most ugy gondoljuk ,h. az Ur ISten valamikor maskorra tartogatja az anyai-apai oromoket.
Majd meg jelentkezek.
Eniko
enierdelyi
 
 


Szia Enikő!
Nagyon sajnálom! De a vv. eredménye csak du.lesz meg! A teszted lett negatív? Az tudod, még nem biztos! Ha tényleg nem sikerült, akkor se add fel! Látod nekem is milyen sok próbálkozás sikerült csak!! De itt van!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

kedden kiszedték a varratokat. valóban nincs a héten V. doki, nekem Hauzman doki vette ki a varratokat, de ő is nagyon kedves, ügyes.
Hétfőn megyek kontrollra, addig pihikézek.
Hugi! Fáj még a fejed?
Képzeljétek kiderült, hogy a múltkor Tocsával egymás mellett ültünk.
Na azóta már bejelöltük egymást az iwiw-wn, így legközelebb már felismerjük egymást.

Mindenkinek puszi :D
detko79
 
 


Detko!
Hálisrennek már jól vagyok, tegnap aludtam egy jó nagyot, és elmúlt a fejfájásom.
Hétfőn hányra mész? Én fél 2-re megyek megint uhu.ra. Jó lenne összefutni.

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!

Nekem 3-ra kell menni, de előre szóltak, hogy nagyon be lesz táblázva V. doki, így csúszhat akár egy órát is.
Majd figyellek, hátha ott leszel még. Remélem azért Te nem fogsz ennyire elcsúszni, hiszen te kismami vagy, foglalkozzanak Veled időben :D
detko79
 
 


halihóóóóó sziasztok! Először írok a babaneten Laura69 néven és kb. 5 hónapja járunk a Cirisbe és holnap lesz a második inszeminációm ugy hogy szurkoljon mindenki nekem-nekünk, hogy sikerüljön. Hugi barátosnémnak (akit már 20 éve ismerek ) most sikerült így most őrülten nagy a boldogságuk. Vigyázz magadra pihenj sokat puszillak!
laura69
 
 


Laura!!!!
Na végre bejelentkeztél! Már annyit igértem a lányoknak, főleg az Andynak, hogy a barátnőm bejelentkezik és eddig semmi. De most! Itt vagy végre közöttünk!! Meglátod milyen aranyosak a lányok!
Írjál sokat, és majd kapod a válaszokat! Bár mostanában egykicsit haldoklik a fórum.
Édes, drága barátnőm! :D
Holnapra sok siker! Sokat gondolok rád! Majd hívjál ha végeztél!!! :wink:
Képzeljétek lányok! Ő az én legjobb barátosném, és naponta 20x beszélünk telefonon, de most itt a fórumon is összefutottunk! Bíztassátok őt nagyon!!

Pusszancs nektek! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ki jön holnap reggel 8-ra a cIRISBE MERT AKKOR OTT BESZÉLGETHETNÉNK MERT TUTI, HOGY SOKAT KELL VÁRNUNK!? PUSZI Laura
laura69
 
 


Anya! :wink:
Nem akarlak elkeseríteni, de már nem nagyon fognak bejelentkezni a lányok. Ilyenkor már nem szoktak! Illetve a Vasikáé, az esti bejelentkező. De szerintem holnap nem nagyon megy senki, legalábbis nem írták!

Pusza:Hugi. Neked:Jucuskád!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Laura, légy üdvözölve itt közöttünk! :lol: Holnapra nagyon sok sikert kívánok Nektek, drukkolok ezerrel! Írjál nekünk rendszeresen!

Hugi, remélem, most már egyre ritkábban látogat majd az a fránya fejfájás!

Detko, örülök, hogy jól vagy! Hipp-hopp, és Neked is küldhetjük a ragacsokat.

Enikő, sajnálom, hogy ez most nem sikerült! Fel a fejjel! :D

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


ok. de most már te is feküdj le és pihenj jó éjt nektek vigyázz magatokra holnap hívlak drukkolj pusza
laura69
 
 


Szia Tinkyb nagyon szépen köszönöm a bíztatást most már nem rajtam múlik. Holnap is írok addig is mindenkinek jó éjt sziasztok: Laura
laura69
 
 


Sziasztok Lányok,

A fórum pangásból arra a következtetése jutok, hogy mindenki inkább a nyarat élvezi. :D Bevallom, én is sok időt töltök a teraszon meg a kertben. Szépen alakulnak a balkonládák, meg a virágágyások. :D

Noki, remélem, sikerrel jártatok az állás interjún.

Enikő, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Sok-sok kitartást kívánok Nektek, erőt és hitet!

Laura, üdvözlet itt a fórumon! :D Bizony, régóta várunk már! :wink: Mennek a drukkok a holnapi randihoz!

Szép estét mindenkinek!
tocsa
 
 


Sziasztok, csajok!

Bocsi hogy így eltűntem, de olyan jó idő van. Biciklizek amíg még lehet. Élvezem a jó időt. Főzni is kell állandóan és takarítani, hát ez a mi sorsunk. Hálátlan egy meló ez.

Andy, köszönöm a szép fotót. Annak a gyereknek ki vedd már a cigit a szájából, mert úgy meg verem..... Megy a szurka szépen, ügyesen. Tegnap előtt kicsit fájt a szúrás, de nem foglalkoztam vele. Hajrá hétfő. Remélem minden rendben lesz és folytathatom a stimut.

Helló LAURA!!! Nagyon örülünk neked, jó hogy ide találtál. Holnap nagyon szorítunk. Ne izgulj, majd mi izgulunk helyetted. Majd jelentkezz és mesélj milyen volt. Minden kis részletre kíváncsiak vagyunk.

Hugi, remélem el is múlt a fejfájásod mihelyst kiderült hogy a barátnőd végre jelentkezett a fórumon. Mennyire örülsz neki. Tök jó.

Detko, Hugi, én is megyek hétfőn. De, nekem 8-ra kell menni vérvételre, így biztosan nem talizunk. Sajnálom.

Enikő, mesélj el mindent kérlek. Ide nyugodtan ki öntheted a kis szívedet. Mi itt vagyunk neked, ugye tudod? Ne hanyagolj minket.

Bobcsike, hajrá spontán. Bízzál benne és össze fog jönni. Nagyon szorítok nektek. Azért majd jelentkezz és dicsekedj el ha össze jön.

Noki, ne aggódj, egy álom nem indítja meg a szülést. A bal kezed felett nem néztétek meg az ingával hogy milyen nemű lesz a gyereked? A gyűrűddel is megnézheted. Egy előző hsz-ban leírtam.

Én is kívánok mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
Laura üdv. köztünk!
Én is nagyon szorítok.
Lányok! Tényleg nincs is tavasz, nyár van. Úgy élvezem.
Nagyokat kertészkedem, és persze a munka sajna engem is megvár. Kép
Vasikáé!
Mit néznek a véredből?
Tudja valaki, hogy a 3. napi vérvételnél a 3 hormonnak mi a normál tartománya? Kép
Nekem a 3.napi 5. nap lett levéve az ünnepek miatt. Kép
Enikő!
Nincsenek véletlenek, bízz magadban és biztosan hamarosan eljön a Te időd is.
Most dícsértem meg a szép időt, erre beborult:((( Mindjárt esik:((
Hahó napocska! Kép
Hugi!
A fejfájás a hormonoktól vannak, nem igen van rá gyogyó, nekem is őrülten szokott fájni, a legjobb rá, ha értágító gyakorlatokat csinálsz.
Szép napot mindenkinek!
Baba Kép

Kép
baba1973
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Kép







Drága Hugi!

Mondd meg Laurának,hogy nagyon-nagyon drukkolok neki 1000-rel,nem lesz semmi gond!!!Puszikálom!!Írhatna,hogy mi van vele!!
Kérdeztem tőled,hogy a mellékletes üzit se kaptad meg???
Sokat gondolok Rád,vigyázz magadra!

Zsuzsa!

A virágot azért kaptad,mert szerintem nagyon szereted :D
A cigis meg csak a poén kedvéért volt,BOCSESZ!!
Na neked se kell sokat alukálnod,mindjárt átszakítod a célszalagot!!Drukkolok Neked is!!

Tinkyb!

Mancsód úgye mostmár sokkal jobban van??

Detko!

Örülök neki,hogy túl vagy a varratszedésen és jól érzed magad!!Csak így tovább!!

Enikő!

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült,de ne add fel!!
Én tudom,hogy hamarosan Te is kismami leszel!!
Majd írok Neked a mai nap folyamán!!

Baba!

Nagyon-nagyon köszönöm,hogy elküldted!!
Ahogy nézegettem,jó lesz ez a július nagyon is!!
Csak ne lenne olyan messze...


Mindenkire,akit kihagytam arra is sokat gondolok és ölelek!!
Drukkolok 1000-rel,akinek kell!!
Mindenkinek sok-sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Kép







Kép







Kép






Lányok!

Nehogy otthon hagyjátok a mosolyt!!

Pussz mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Bocsánat lányok,csak szeretném,ha vidámak lennétek!!
Megígérem mai ucsó alkalommal tettem!!

Kép









Kép








Kép









Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Szép jó reggelt lányok! :D

Az én drága barátosném ott van már 8 órától, de még mindig kint olvasgat a váróban. Felkészült, mert 2 könyvet is vitt magával!

Andy! :P
Sajnos nem kaptam mellékletet az emiledbe! Nem tudom mi van evvel a fránya géppel! Ma megyek haza, és az otthonin megnézem! A Laurának Te is írhatsz, hiszen tudod az emiljét! Biztosan örülne neki.

Baba, Tinkyb! :D
Aranyosak vagytok ,hogy a fejfájásomról érdeklődtök, szerintem bennem egy béka bújt el. Tuti,hogy az időt éreztem meg. Az én fejemnek elég ez a pár fok ingadozás lefelé, meg az eső és a szél, és már fáj is! Engem kellene alkalmazniuk az Országos Meteorológiai Szolgálatnál. Lehet, hogy jobban megmondanám az időt mint az Aigner Szilárd!

Mindenkinek puszancs! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hahó!
Küldök egy jópofa viccet,remélem tettszeni fog nektek is!

Egy kicsi lazítás!

LEVÉL A SZŐKE NŐ ANYJÁTÓL

Kedves lányom!

Lassan írom a levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
Már nem ott lakunk ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk. A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az előző lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. Az új házban minden nagyon szép és jó. Mosógép is van, bár nem működik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belőle semmit.
Mindent összevetve nem rossz itt.
A múlt héten csak kétszer esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig.
Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem a kabát zsebébe.
Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadítottak az autóból. A nővérednek ma gyereke született, de még nem tudjuk fiú-e, vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni vagy nagybácsi lettél. Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkás hordóba. Néhányan megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt. Szegény embert 3 napig hamvasztották.
Máskülönben nincsen sok újdonság, minden a megszokott mederben folyik.
CSókol szerető anyád!
UI: Akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva.((((((((

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


helló lányok!

laura üdv. közöttünk! :lol: nagyon szorítok neked! hajráhajrá! 8)

enikő, nagyon sajnálom, ne keseredj el kérlek!

hugi, örülök, hogy nem fáj már a fejecskéd. csoki megy még? vagy van már valami új kedvenc? :wink:
hogy érzed magad mostanság?

andy, továbbra is szuper jók a képeid! :lol:

vasikáé, biciklizz csak jó sokat, nekem már sajnos azt sem lehet...épp tegnap mentem ki a garázsba amikor is találkoztam az én kis bringámmal, olyan szívesen tekertem volna egyet... :roll:

baba, további jó kertészkedést neked! :wink:

tocsa, lefotóznád a virágocskáidat egyszer? :)
örülök, hogy jól vagy. marci baba nagyon édes! :lol: :lol:

tinkyb, bibus mi újság veletek?

noki, már nagyon várom az új képeidet! :)

zsiby, mi va helyzet veled? annyira régen jelentkeztél már!! nagyon várunk! :shock: :wink:

szóval lányok én ma voltam a c-ben...laura lehet, hogy láttuk egymást? csak az a baj, hogy én szinte senkire sem emlékszem...vv-re mentem nyolcra. majd 11-re uh-ra... ma vagyok 12 hét 6 napos és a genetikai vizsgálat volt napirenden. képzeljétek kósa doki vizsgált, nekem nagyon szimpatikus volt, jó a humora. :) és tényleg nagyon óvatos volt, maximálisan elégedett voltam vele.

eredmények valamikor a köv. hétre várhatóak. nem is tudtam, hogy az istenhegyin elemzik, sok jót hallottam a klinikáról.

amúgy kicsit furcsa volt a szitu, mert egy héttel ezelőtt amikor v. dokinál voltam, kérte, hogy a pénteki vizsgálatot (mert első körben akkora voltam beírva, tehát a mai vizsgálat időpontot) tegyük át hétfőre, mert ő pénteken nincs és nem szeretné, ha más vizsgálna...és a vért sem kell levetetni a c-ben, majd megbeszéljük hétfőn a vizsgálatkor és kedden szerdán meg lesz vv is... mondjuk nem igazán értettem, mert úgy tudtam, hogy ez egy olyan vizsgálat, amit csak adott időintervallumban lehet elvégezni... úgy éreztem kicsit lazán kezeljük ezeket a dolgokat, de gondoltam a v.doki biztos tudja mit csinál.
tegnap kaptam egy hívást a c-ből, hogy ma feltétlenül jelentkeznem kell, mert ma van az utolsó időpont, hogy a vizsgálatokat elvégezzék, a hétfő már késő...nem értettem az egészet, de természetesen jelentkeztem ma és megcsináltak mindent, én megnyugodtam, mert talán tényleg így volt a legjobb.
hétfőn meg visszahívnak, hogy most kell mennem v. dokihoz vagy sem...

móricka, mert így hívjuk a babót most :D jól van, egy centit nőtt egy hét alatt, így már 7 cm :lol: és hát megint nagyon édes volt. bízom benne, hogy a vizsgálatok eredménye is tökéletes lesz.

puszi nektek! vigyázzatok magatokra!

ha nem is reagálok azonnal, általában naprakész vagyok, hogy mi is történik a fórumon, tehát írjatok jó sokat. :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok
Megint rohanás az életünk,de addig amíg bírom addig jöhet :D
Gyorsan rakok fel képet magamról.
Tegnap készült :D
Kép

Kellemes szép hétvégét mindenkinek ebben a fránya időben!

Kép
noki&potyi
 
 


Fáncsi! :D
de örülök,hogy minden ok. Annyira irigyellek,hogyte már 12 hetes teeheske vagy! Olyan jó lenne már túl lenni ezen az első időn. Én már most félek a hétfői uhu-tól, hogy minden rendben legyen. Tudjátok a Móni esete!
A csoki még megy. Szerintem a barátnőmet láttad ő már volt reggel 8-tól, egy rövid melíros magas szép csajszi. Olvasgatott valahol.

Noki!
Ez igen! Nagyon csini kismami vagy! Neked a legjobb, már a kritikus időn túl vagy!!!

Mindenkinek pussz! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halika!

Baba, én sajna nem tudom mik a jó tartományok. Nekem most az LH volt 2, az FSH volt 5,5. Erre azt mondta a doki hogy nagyon jó. Egyébként most a hormont fogják megnézni, szerintem, mivel hogy szurizok 7-ke óta és holnap már gyógyszert is kell szednem. Hogy milyen hormont fognak nézni, azt nem tudom.

Andy: "Na neked se kell sokat alukálnod,mindjárt átszakítod a célszalagot!!Drukkolok Neked is!!"
Ez nagyon jó! Így van. Ugye milyen hamar telik az idő?
Ja, és mosolygok ezerrel. Kicsaltad belőlem, köszönöm.

Hugi, ez a vicc haláli volt.

Noki, annyira csini vagy. Nagyon szépen köszönjük ezt a fotót.

Laura, jelentkezz. Ne felejtsd el a beszámolót.

Én ma voltam a házi dokimnál, gondoltam ki iratom magam hétfőtől, de nem megy az olyan könnyen. Hétfőn megyek vérvételre, és kell kérnem egy javaslatot. Szerintetek? Én hétfőn nem beszélek a dokival, csak le veszik a vért. Szóljak a nővérnek, vagy a recepción hogy kell nekem egy javaslat? Ez olyan ciki. Már meg is bántam hogy el mentem a dokihoz.
Ma megint nagyon fájt a szuri. Nem tudom mit csináltam, mert általában meg sem érzem amikor beszúrom.
Mindenkinek további szép napot. Már süt a nap.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!
Nekem is adtak javaslatot a betegállományra! Nem kell félned, nem ciki. A Mártinak szóltunk mi is, hogy egy ilyet kér a házidoki, tudta is, hogy miről van szó és már írta is. Igaz, én csak akkortól kértem, mikor kiderült, hogy babás vagyok!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi, köszike. No, azért mondtam hogy ciki, mert én még nem vagyok terhes. De, már röstellek szabit kérni. És rohamosan fogy. Ezért gondoltam hogy ki iratom magam.
Mindegy. Majd meglátom hétfőn mit mondanak.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Na jól kidöglöttem ma is!!Nem panaszként mondom,csak megőrülök az állandó időhiányban!!!De vicces is volt a mai nap:amikor elindultam még jó idő volt,ezért fölvettem a fehér nacim(hüje szőke),úgy értem haza,mint egy ázott veréb,a nacim fekete :D :D :D Jót röhögtem magamon,szerencsére tudok magamon...

Noki!

Milyen jó látni,hogy így gömbölyödsz :D :D
És hogy telik az idő...emlékszel a tavaly novemberi gyors talinkra??

Fáncsikám!

Nálad is nagyon telik az idő!!!
Már genetikánál tartasz??
Te fiúcskát szeretnél??Csak mert Mórickázod a pocaklakót.
Nekem,ha lányom lesz Mirella Gréta,ha kistökös akkor Gergő Benett.

Zsuzsa!

Örülök,ha mosolyogsz :D :D
Én is ezt teszem,így könnyebb elviselni mindent.
Úgye nem haragszol már rám??

Hugika!

Laurának írtam az előbb,remélem örülni fog neki!!
Sokat gondoltam rá!!
Hogy vagy??Pihizgetsz ugye??

Elveszett báránykák hol vagytok??
Lécci jelentkezzetek!!Szeretnénk tudni,hogy alakul a sorsotok,mi van veletek!!!


Sok pussz és ölelés mindenkinek!!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok lányok! Hát itt vagyok csak aludtam egy nagyot mikor hazaértem és most tértem magamhoz. Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok rám és szurkoltatok. 30-án megyek vérvételre ugy hogy addig lesz egy kis idegeskedés de majd meglátjuk. Mindenesetre kicsit megkínzott ma a doki, fáj is a hasam de nem nyavajgunk igaz? Bocs ha még nem úgy írok, hogy mindenkinek névreszólóan majd lassacskán belejövök a levelezésbe veletek. Huginak üzenem pihenjen, feküdjön és hívjon ha van valami bár hülyeség amit írok mert kb. mindennap 100-szor dumálunk. FÁNCSI köszi hogy gondoltál ma rám, Tinkyb hahó kösz a bíztatást, vasikáé szia neked is sok-sok jót kívánok. Puszi mindenkinek
laura69
 
 


Halihó bandy27 remélem jól vagy mi ujság? Köszi hogy írtál és neked is sok-sok szépet kívánok! Igen pihizgetek és kényeztetve vagyok anyukám, párom, és a 13 éves fiam által aki nagyon szeretne már tesót mert szerinte 2 perc össszehozni az egészet ugy hogy jó fej, szuper a tanulmányi eredménye így jó volna belőle még egy. puszi
laura69
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,de megint nem bírok magammal!!
Kaptok megint képeket!
Ha valakit zavar...tudjátok!

Hugi,Noki,Fáncsi pocaklakójának:

Kép








Minden leendő kismaminak,.hogy minél hamarabb anyucik legyetek:

Kép








Kép








Legyetek jók,teljen kellemesen a hétvégétek!!

Mindenkire sokat gondolok!!

Pussz és ölelés!!

Andy
bandy27
 
 


Ja ezt kimaradt!
Többet nem kaptok esküszöm,eldugultam!

Kép












Kép








Kép




Andy
bandy27
 
 


Sziasztok.
Jo hetveget, nagy itt a pangas
En mar tul vagyoka nehezen es ugy nezek elore ,h. a masodik tuti sikerul.
Szeretnem kerdezni toletek,h. valaki hasznalt Gynevac-ot? es valamiben segitett is.
Most gondoltam valamive felerositem a szervezetet, de nem hormonnal, es meg olvastam a gynex-rol, ami csepp, alitolag jot tesza noi hormonokra. Ti milyen termeszetes dolgokkal probalkoztatok mar?
Mindenkinek szep hetveget.
Eniko
enierdelyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?