Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm neked is Bibus. Nagyon aranyos vagy.
"Majd jövő héten megmutatja, hogy Anyáért dobog a pici szíve"
Ezt nagyon szépen fogalmaztad meg. Ez így van. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Zsuzsa,

szerintem ha tesót /tesókat/ szeretnétek, akkor miért ne?!!! Van, aki 16-18 évesen szül, miért ne lehetne 41 évesen is babát várni??? Kívánom, hogy összejöjjön mind a kettő :lol: !!!!

Bibus
bibus
 
 


Zsuzsaaa,

azt hiszem össze is fog, mármint a kettő:-) Két laptetővel dupla a szerencse :wink:
bibus
 
 

 
 

Húúú, basszus, tényleg!!!! :lol:
Hát, én pl 18 évesen mentem férjhez és 19 évesen már megszültem Erikát. Ő most 23 éves és ma, amikor haza jöttünk, mondtam neki hogy jövő hónapban már kismama leszek. Annyira megölelt és olyan édes volt és könnyes volt a szeme. :lol: Nagyon megható volt.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Na látod, ha még a csemetéd is tesót akar, akkor meg főleg sikerülni fog! Majd besegít, ahol tud, így legalább könnyebb lesz a dolog 8)
bibus
 
 


Sziasztok,

Tynkib a műtéttől ne félj. Hidd el, a minimális kellemetlenséget leszámítva minden nagyon jó lesz, főleg, mert a névnapom után 1 nappal lesz. :wink: Csak hozzá akartam járulni a számolgatáshoz, mert láttam, hogy a műtét napjára még nem jutott jeles esemény. :D
Neked is csak azt tudom írni, hogy zűrösebb napokon visszasírod még a műtét utáni törődést. :D
Köszi a tippet, a Jónás napokat össze fogom passzintani a piroskákkal, de ahogy így néztem, nagyon egybe esnek végig és én olyankor nem kedvelem az együttléteket. :roll:
Lehet, hogy ez volt az alapvető probléma, ahogy Zsuzsa is írta? De hát ezzel nem állhatok oda a doki elé….vagy igen? :roll:

Baba, hogy szokták fogadni a Jónás napos dolgokat az orvosok? Hisznek benne?
Ti most hol is tartotok? Ne haragudj, hogy kérdezem, de olyan sokan vagyunk már, hogy nem mindig tudom, hogy kivel éppen, mi történik. Várakozóban vagytok éppen, ugye?

Szia Detko, üdvözöllek a csapatban. A te sztorid is nagyon szomorú és roppant felháborító. Miért kínoznak nőket sokadszor is lombikkal, ha tudott, hogy van olyan tényező, ami miatt esetleg nem sikerülhet? :twisted: Egyetértek Vasikáné Zsuzsával : az államikban a problémás esetekkel nem tudnak mit kezdeni.
Neked is mielőbbi babásodást kívánok! Április 7 már nincs messze. Hamar túl leszel a műtéten.

Bibus, Detko, küldhettek ti is privit a nevetekkel, ha az iwiw-en is szeretnétek kapcsolatba kerülni velünk.

Hugi, hidd csak el, hogy mostantól egy ideig a kis pocaklakóval (vagy pocaklakókkal) együtt fogsz mindent csinálni. :D Aranyosan szenvedtél a vonalzóddal. Tetszett, amikor visszaolvastam. :wink:
Mikor lesz a következő vizsgálat? Uh lesz?

Andy, úgy látom, kezded újra a régi formádat hozni. Küldöd újra nekünk a klassz képeket. :wink: Jól vagy? Lelkecskéd rendbe jött? A fájdalmak elmúltak?

Móni, ne aggódj. Biztosan minden rendben lesz a pocaklakóval. Az aggódásról már régebben volt egy kis szösszenetem ezen a fórumon. A lényege, hogy az élet örök aggódás, csak nem szabad hagyni, hogy teljesen a hatalmába kerítsen.

Vasikáné Zsuzsánk (remélem nem haragszol a megszólításért, de ez így olyan jópofa :D ). Már 4-én kezded a stimut? Fogigátlóval indultok? De jó olvasni, hogy ennyire boldog és izgatott vagy! Nagyon tisztellek azért, hogy a két felnőtt lányod mellé most még bevállalsz egy kisbabát vagy akár kettőt is!

Bibus, nálunk is 18 fok volt még 7 óra körül odakint.
Tesómék ki is tették Marcit a teraszra és stafétában felváltva toligáltuk a kocsiját a férjecskémmel. Ha abbahagytuk, akkor ugyanis üvölteni kezdett. Nagyon sokat nőtt és már kezd rafináltkodni a kis cseles. :D

Fáncsi, ugye jól vagytok? Azt írtad, otthon kell pihizned és képben leszel fórumilag. Lehet, hogy átmentél író-olvasó üzemmódból csak olvasóba?

Noki, mi újság veletek? Kicsit pozitívabban látjátok már a dolgokat? Kész a haditerv a jövőre? Lánykátok hogy van?

Zsiby, te is nagyon eltűntél. Kérünk beszámolót a hogylétetekről.

Kockáspléd, hát mégis? :D Hiába, igazi küzdő vagy te is. Hajrá! Nagyon szurkolok. :D Holnap lesz az IR, ugye? Úgy tudom, az IR kezelés valamiféle hormonkezelés, és javasolt a diétás táplálkozás és a sport is. Elég sokat olvastam anno a PCO-ról, de mint kiderült nekem nem az volt, csak PCO szerű petefészkem, ami meg valószínű a tüszőrepesztés nélküli stimuktól alakult ki.


Na, megyek vissza a számaimhoz és igába hajtom a fejem újfent. :roll:

Jó éjt mindenkinek Csajok!
tocsa
 
 


Vasikáé, tényleg késik a babanet órája. Nem követték az óraállítást.
tocsa
 
 


Tocsa, imádom az írásaidat! Kedves Tőled, hogy a hozzád közel álló naphoz köthetem a műtétem dátumát, javítom is a hirdetőfalat:
Műtét: 2009. április 23. (Tocsa névnapja után 1 nappal) :lol:

Hugi, nagyon jó volt a vicc, amit küldtél!

Ma megérkezett a baba pihenőszék, amit ajándékba viszünk. Nagyon szuper!

Kép
tinkyb
 
 


Jó reggelt lányok!! :P

Tegnap este látom jól belehúztatok az irogatásba! Helyes, ezt szeretem látni!

Vasikáé!
Látod, minden rendben van, és reméljük, hogy jövő hónapban már ti is bővültök!!!

Bibus!
Minden ok. klotyó fronton. Hát igen. Ezek fontos dolgok!

Detko!
Neked megírom priviben a műtétet, de ne ijedj meg, nem egy nagy dolog!

Tocsa!
Én most megyek megint vv-re, ezért írok mindenkinek ilyen keveset, mert fél10-re oda szeretnék érni, és még hajat kell szárítanom. Egyébként be vagyok tojva megint. Most attól félek,hogy a hcg-mmel minden ok-e.

Móni!
Látom te is izgulós vagy. Pont olyan mint én, és abban igazad van, hogy innentől kezdve csupa izgalom lesz.

Az újak nekem is megírhatnák a nevüket priviben az IWIW miatt!
Baba!
Boszikám, te eltűntél az iwiwemről?

Andykám!
Nem tűntem el, olvastam is az emiljeidet, csak kutyafudtában, de igérem ma írok Neked!!!!

indenkinek sok pussz! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!
Hugi! Nem tüntem el- vagy mégis?- mindjárt megnézem.
Tegnap nem volt netem, ki kell jelentenem, hogy függő vagyok. Szenvedtem.... :cry: :lol:
Ma hatalmas örömöt jelentett, hogy végre fel tudtam lépni közétek.
Hugi! Van már zebrás teszted?- én azzal szogtam kontrollálni, hogy emelkedik-e a hcg-m.
Móni! Nyugi, minden oké! Nekem a legnagyobb fiamnál a doki a 8. hét elején javasolta a befejezést, mert egy hét alatt nem nőt semmit a petezsák és nem volt még hallható szívhang. Hál Isten megtaknyosodtam, így tolták egy héttel a műtétet. Mikor mentem, már olyan hányingerem volt, hogy követeltem, hogy nézzenek meg újra uhun, aztán volt a megdöbbenés, mert 2 centis petezsákban 6mm-es babóca lapított tökéletes szívhanggal.
Bibus! Üdvözöllek a csapatban!- jó helyre kerültél, Te is hamar babás leszel V. doki kezei alatt.
Tocsa!
Igen, most műtét utáni "csend" van nálunk, amit már nagyon nehezen viselek. Teljesen rendben vagyok, és még sosem volt stimukkal sem a 11. napon peteérésem, nekem ez 19-20. napon szokott lenni jó esetben. Szóval hihetetlenül jól működöm végre hála a mi drága V. dokinknak. Annyira jó fej, olyan jó, hogy rátaláltunk.
A jónást pár kórházan úgy tudom figyelik, iszont van olyan hely is ahol hülyeségnek tartják. Nekem erre két bizonyított gondolatom van.
A papucsállatkák, vagy bármilyen egysejtű élőlény ugye csak teliholdkor képes osztódni, szaporodni, ez az általános iskolai tanult tény. Semmilyen laboratóriumi körülménnyel nem tudják rávenni máskor, csak teliholdkor. Érdekes nem. A petesejt is egysejtű mindaddig, amig nem találkozik a hímivarsejtel. Az, hogy mikor termékenyíthető meg, itt függ attól, hogy milyen holdállásban születtünk. Az indiánok között eggyes törzsek vallása tíltja, hogy közösüljenek, ha a nő éppen természetesen nem tisztul. Ez azt jelenti, hogy csak a menszi ideje alatt lehet szeretkezniük. Mégis szaporodnak. Azért mert 2-3 évente a jónás napok összetalálkoznak a menszi napjaival.
Vasikáé!
Hajrá stimuk!- irány babagyár:))))
Kockáspléd!
Hatalmas kitartást Neked!
Andy!
Ezt a hónapot kihagyjátok?- Nekem a régi dokim sosem engedte kihagyni.
Tinkyb!
Már csak 3 hét :lol: :lol: :lol: Szuper! Hamar túl leszel rajta!
Noki!
Hogy vagy?
Enikő is eltünt.
Akit kihagytam bocsi érte, de mindenkinek mielöbbi babásodást kívánok.
Ja Tocsa!
Ti mikor kezditek a babagyártást?
Nektek mennyi időt kell a műtét után várni?

Kép
baba1973
 
 


Gyönyörű napsütéses, madárcsicsergős napot kívánok!

Bibus, igazad van. Mindenben segíteni fog. Sokszor, amikor mesélnek mindketten (mert ketten vannak és mindkettőnek párja van), akkor az az érzésem hogy kicsit ki fogják sajátítani. Remélem kettő lesz, és így nem lesz veszekedés.

Tocsa, nagyon aranyos vagy. Vasikáné Zsuzsa? Tetszik, tényleg aranyos. Hallgatni fogok erre a névre is, megígérem.
Igen, fogigátlóval kezdtem 03. 25.-től, és folytatom 04.13.-ig. De, már szombaton kezdem szúrni a SUPREFACT-ot.
Tényleg nagyon örülök, és nem értem hogy az állami intézmény miért nem akarta nekem megcsinálni. De, erre már nem is akarok gondolni. Csak arról álmodozom hogy már itt lesznek a pocakomban a babáim májusban. FANTASZTIKUS!!!
Az óraátállítást a babaneten állítólag tavaly is nehézkesen vették tudomásul.

Hugi, köszike a bíztatást, most én is bíztatlak, ámbár szerintem már nem fogod elolvasni csak ha megjöttél. NE AGGÓDJÁ MÁN NA! Minden rendben lesz. Csak ez lebegjen a szemed előtt. Tudom, hogy este, amikor haza jövök a mellóból, akkor jó híreket olvasok. Tudod, SZÚÚÚÚSZÁÁÁÁÁ! Én ha ezt csinálom, akkor teljesen megnyugszom. Próbáld ki. Mély lélegzet....

Baba, le vagyok döbbenve. Amit írtál Móninak.... nem semmi. Még jó hogy jött a megfázás. Látjátok, van valaki ott fenn aki vigyáz ránk.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok! El is felejtettem megköszönni, hogy befogadtatok a csapatba.

Akkor most értem kell szorítanotok, vagy lesz valakinek hamarabb beülti, műtét?
detko79
 
 


Vasikáé!

Ne törődj azzal, hogy ki mit mond, mindenki akkor vállal babát amikor szeretne. Tőlem is megkérdezték páran, miért kínlódok, egyszerűbb örökbe fogadni. Na ez nekem meg sem fordult a fejemben, addig próbálkozunk, amíg nem sikerül.

Nekem is majd a műtét után fog.gátlóval kell indítani, a kaáliban nem így volt, ott sok-sok hormont kaptam, majdnem mindegyiket dupla mennyiségben. Az én édes férjem meg csak adta és adta a szurikat, napi 3-at.

Nektek ki adja a szurikat??

Tinkyb!

Miért olyan sokára lesz a műtéted??
detko79
 
 


Szia, Detko.
Köszönöm a biztatást. Nekem a párom nem adná be semmi pénzért. Inkább ide hordana valakit hogy adja be nekem. Hát, nem maradt más hátra, bátorság, menni fog és nekilátok. El sem tudtam volna képzelni hogy ez milyen egyszerű.
Írnál valamit bővebben? Magadról. Te is be kerülsz a táblicsekbe.
Hány éves vagy? Kihez jársz?(doki) Mi a problémád? Hányadik beavatkozás és milyen beavatkozás? Most milyen műtéted lesz és mikor?
Egyenlőre ennyi, aztán már neked nem is kell izgulnod, majd mi izgulunk érted. Neked csak annyi lesz a dolgod, hogy rendszeresen értesíts minket mi van veled.
Pusza, Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Detko, elsősorban anyagi oka van, most szedegetjük össze a pénzt. De még néhány szempontot is figyelembe vettem, mert én javasoltam V. dokinak ezt a napot. Csütörtöknek kellett lenni, piroska ne látogasson, és a 23-as szerencse számunk, ja és még azt is meg néztem, hogy ne legyen telihold. - Baba ezt Te javasoltad itt a topikon? (Ugye nem vagyok babonás! :lol: ) Most azért parázok, hogy a laboreredményeimmel és a mellkas röntgennel minden rendben legyen. Én sajnos messze elkerülöm az orvosokat, nem járok kivizsgálásokra, így fogalmam sincs, hogy mi a helyzet velem. Azt hiszem túl sok időt hagytam a várakozásra, és az agyalásra. A műtét előtt csinálnak EKG-et és belgyógyász vizsgálatot a Ciris-ben? Ezt hiányolta rajtam a háziorvosom tegnap, amikor a beutalókat kértem. Ha ott megmérik a vérnyomásom, az egekben lesz a félelmemtől.

Kép
tinkyb
 
 


Már korábban leírtam, de akkor most összegezem.

30 éves vagyok, Vereczkey dr. úrhoz járok, probléma: eltávolított petevezetők, ciszta, méhsövény. Beavatkozás: 2009.ápr.7. méhsövény eltávolítása-hiszteroszkópia, ezzel párhuzamosan lapar.

2. lombik lesz.

Köszönöm, hogy befogadtatok :D na most nem felejtettem el :D

van az irodámban virág, attól vagyok egy kicsit bódult :lol:
detko79
 
 


Nokikám!

Beírnál engem is a táblázatba??

Olyan klassz a tábla, főleg a sok szívecske, mindig ezekből merítek erőt, na meg persze Belőletek.
detko79
 
 


Detko!
Küldtem privit!!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Baba!

Megnéznéd nekem is a jónás napokat?
1979.03.26. 12.05perc
A műtét ápr.7-én lesz, az jó így?

Miért nem lehet teliholdkor??
detko79
 
 


Sziasztok
Ne haragudjatok rám,hogy ennyire eltűntem :(
Jól vagyunk és minden a legnagyobb rendben van csak megvásároltam a sok sok virágot és fát az udvarunkba és kertünkbe :D
Most azokat ültetgetjük és gondozgatjuk!
Nemsokára életünk első veteményezését is megcsináljuk!!!
Na meg arról nem is beszélve,hogy a babaszobát csináljuk.........tapétázás, festés ,berendezés.......aztán lesz majd pihi :D

A táblázatba ha kell valamit javítanom akkor kérlek privbe küldjétek el nekem!
Sok puszi mindenkinek!
És mire visszatérek addigra szeretnék sok sok szívecskét gyártani a táblázatba :D:D
Nagyon sok drukk mindenkinek és jó kis tavaszi babaesőt kívánok!!!!

Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!

Gyors leszek mert nagyon sza....ul vagyok, borzalmasan fáj a fejem, már szédülök is!

A hcg-m 926!!!!! :P TUTI!!!
Egy kicsit megnyugodtam. Jövő hét csüt. UH:

Mindenkinek pusszanat! Hugi. :wink:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Csajok!

Hugika!

Nagy gratula a HCG-dhez!!!
Én tudtam,h így lesz!!

Tocsa!

Köszönöm kérdésed!
A fájdalomtól már vasárnap de megszabadultam,de most a migrén kínoz 3.napja,semmi nem hatrá,talán a fürcsi segít+a rókakoma.
A lelkemmel kicsit furán állok.Az elmúlt héten egész jól elvoltam,ezen a héten meg eltört a mécses...de nehogy azt hidd tudtam sírni,á dehogy.Ennyire nem lehetek erős,sírni lenne most jó...
Annyit gondolok Rád a munka miatt,nálunk is nagyüzem van reggeltől késő estig,illetve még egész hétvégén május 31-ig.
Ma voltam az állambácsinál (APEH) és úgy fölbosszantottak,de te tudod milyenek.


Baba!

Két okból is szünetez is tartok.
1. V.doki mondta a két hónap regenerálódást,nekem ráadásul nagyon jó hatással van a pihizés,ezt V.doki tudja a legjobban
2. nem mer V.doki az alapbetegségem miatt kitenni a hormonoknak így egymásutánban.
Megtudnád nézni,hogy július 13-ig minden rendben lesz??
Lécci küldd el priviben,mert nagyon érdekel!!

Detko,Bibus!

Nekem is küldhetitek priviben a neveteket,ha szeretnétek,h bejelőljelek benneteket is az iwiw-en.
Mi így szoktuk,mert akkor tudjuk társítani a névhez az arcokat.

Elveszett báránykák jelentkezzetek!!
Szeretnénk tudni mi van veletek!!

Legytek jók,mosolygósak!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Kép










Kép










Kép







Most csak ennyit akartam,majd jövök még!

Legyen szép,napsűtéses napotok!

Pussz :D :D

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Hugi,neked szeretnék gratulálni,nem semmi kitartásotok volt!Nagyon jó példa vagy itt mindenkinek,hogy sosem szabad feladni!Problémamentes hónapokat kívánok!
Noki,szoktalak titeket időnként olvasni,emlékszel még,hogy amikor intézetet váltottál priviben leveleztünk?Nagyon sajnáltam,hogy így megviselt az eleje a terhességnek,remélem innen már csak csupa boldogság lesz a babavárás :wink:

Persze jó ha tudjátok,hogy mindenkinek drukkolok ám!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek szép napot, ha már napsütésre ébredtünk.

Én ma jó sokat utazom vidékre, mert a tesókámnak ma lesz az eljegyzése, és júniusban esküvő!!

Noki! Hogy vagy?? mekkora már a baba?
Majd még jövök!
detko79
 
 


http://www.indavideo.hu/video/Elet_az_anyamehben_1_resz

Hahó lányok!
Hátha sikerült feltöltenem!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Baba!

Na beba...tt tegnap a migrén rendesen!
Most látom még írni sem tudtam,nemhogy fogalmazni,BOCSESZ!
Szóval július 1-től 13-áig érdekelnének,hogy milyen lesz a holdállás.Ebben az időszakban lesz vmikor.

Köszönöm,pussz!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok, csajok!

Noki, dehogy haragszunk. Örülök hogy a jó levegőn vagy, csak vigyázz magatokra nagyon. Ne hogy meg/fel fázz. Ilyenkor nagyon huncut az időjárás. Kicsit néha benézhetnél, és írhatnád mi van veletek. Például kíváncsiak vagyunk hogyan alakul a babaszoba.

Hugi, borzasztóan örülök a HCG-hez. GRATULÁLOK! Továbbra is nagyon vigyázz magatokra.

Andy, én is szoktam pityeregni. Ma reggel azzal indítottam a napot, mert kaptam egy e-mailt és annyira megható volt, hogy nem lehetett volna normálisan kicsit mosolygósan végig nézni. De, az nem baj, csak a pityergés a vidámságodat tükrözze és ne a szomorúságod. Én örömömben bőgök állandóan. Olvasd a Titkot. A hanganyagot mindjárt ide másolom, mert végre megszereztem a filmet és a párom annyira ügyes hogy a hanganyagát leválasztotta és mp3-on hallgatom minden nap. Én ebből nagyon sok erőt merítek és vídám vagyok. Ez nagyon sokat segít.
Nagyon sajnálom a migrénedet. Én sem vagyok túl jól két napja. Ma még semmi, kop-kop. Lekopogtam.:lol:

Detko, nagyon jó szórakozást az eljegyzésen. Szép időnk van és nagyon kellemes lesz az utazás.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok csajok :D
Imádom ezt az időt és azt meg főleg,hogy már nem kell nyomnom az ágyat mint az elmúlt 4hónapban :D
A kertünk annyira szép lesz ,hogy majd teszek is fel képeket ha már teljesen készen leszünk vele :D
Muszáj vele dicsekednem :D
A hálószobánkat az újat ahova költözünk ma tapétázták ki és majd jövőhét végén csinálják a babaszobát is :D
Megvannak a bútorok is ,de még csak úgy ,hogy ki lettek nézve és ez már a végleges :D már nem változtatunk :D
Ma a babakocsit tologattam egy kicsit ,mert jött a barátosném megnézni ,hogy a nagy munkákkal hogy haladunk :D
Imádom ezt a kocsit :D És most lesz még egy kocsija az Én kicsi lánykámnak is :D
Na majd teszek fel képet mindenről :D

Csajok!
Mindenkinek a legjobbakat kívánom és sok sok babát hozzon az az ugrifüles nyuszika ami nemsokára itt lesz :D

Kellemes hétvégét és sok sok puszi!
Noki

Nyulasz
Nagyon aranyos vagy :D
Remélem ,hogy ilyen szépséges marad a várandóságom mint amilyen a napokba volt és van is :D
Na ilyet sokunknak kívánok :D
Vigyázz nagyon a babóidra és magadra is!
A legjobbakat kívánom!
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, várom a képeket: kert, babaszoba és ha majd készülnek újak Réka babáról is! Örülök, hogy most már jól érzitek magatokat, maradjon is így a végéig!

Hugi, boldogan olvasom, hogy milyen szépen emelkedett a hcg szinted! Csak így tovább! Rókakomával mi újság?

Andy, megint klassz képekkel ajándékoztál meg bennünket!

Detko, kedden nagyon szorítok majd Érted!

Nyulasz, gratulálok a dupla örömödhöz!

Remélem, tegnap óta a gyönyörű tavaszi idő miatt van mindenki igazoltan távol! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Én is igazolt távolléten voltam. Anyóséknál voltunk. Vasi segített apukájának traktort javítani, én meg szórakoztattam anyukáját. Vacsiztunk isteni finom töltött paprikát, most meg nem fogok tudni aludni mert olyan gyomor savat csinált. Borzasztó.

Noki, én is nagyon várom a fotókat.

Holnap kezdem a szurikat!!! Juhééééjjjj! Ilyen hülyét mint én, hogy ennyire örüljön a szuriknak.... :lol:

Jó éjszakát mindenkinek. Álmodjatok angyalkákkal akik teljesítik kívánságaitokat.
Zsuzsa

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Most nézem, hogy lehet megkattant a fórum, mert ahogy látom a legutolsó levél, ami megjelent, az Zsuzsa levele. Vagy mindenki élvezi a napsütést és csak este ül le fórumozni vagy tényleg valami műszaki bibi áll a háttérben.

Kinek hogy telik a hétvége? Délután kimentünk a férjemmel sétálni, először bolondnak néztük a rövidnacis srácokat, aztán rájöttünk, hogy simán felvehettük volna mi is a nyári nacit. Remélem holnap is ilyen szép időnk lesz!

Mindenkinek kellemes hétvégét és jó pihenést!

Bibus
bibus
 
 


Ezek szerint a fórummal minden ok :-) Akkor ráfoghatjuk a szép időre, hogy eddig nincs nagy levelezés. Talán este majd beindul a dolog...
bibus
 
 


Sziasztok!

Bibus, írok én is, hogy ne érezd magad árvának a topikon. Köszi a jelölést!

Nagy a pangás Lányok!

Fantasztikusan szép idő lett. Rendbe tettem a teraszunkat, kipakoltam a kerti bútorokat, gyönyörködtem az aranyesőben, a jácintokban (isteni illatuk van). Alig várom már, hogy az orgonánk is teljesen lombba boruljon. Ez kell a lelkünknek!

További tavaszias, szép hétvégét Mindenkinek.

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Bibus, tegnap is, és szerintem ma is kevés hsz lesz a fórumon hiszen annyira gyönyörű idő van, hogy természetesen mindenki aki csak teheti kimegy a szabadba. Tegnap mi is Enyingen voltunk, meglátogattuk hugicámat (imádnivaló kisfia van) és anyukámat. Fantasztikusan jól éreztem magam, kinn ültünk az udvaron és annyira jó idő volt. Délelőtt még hosszú ujjú polóban mentem a boltba, de annyira melegem volt, hogy délutánra én is rövid ujjúba mentem és nagyon jól éreztem magam.

Tinkyb, én is gyönyörködtem tegnap a virágokban. Annyira gyönyörűek. Anyósomnak, huginak és anyukámnak is gyönyörű virágaik vannak. Ibolyát is szedtem egy csokorral. Nagyon finom az illata. Mi egyenlőre még panelban lakunk, így csak a bölcsöde udvarát látjuk az ablakból és ott gyönyörű aranyvessző és szép piros tulipánokat vannak, ezen legeltetem szemeimet. Tényleg nagyon jót tesz a lelkünknek.

Mindenkinek kellemes hétvégét és töltsétek időtöket a szabadban ha tehetitek.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


No, itt van két ajándék. Első, a gólyapár, valóság show. Kaptam, nagyon örültem neki és gondoltam megosztom veletek is.

http://golya.mme.hu/golyakamera/kamera.php?c=halasz

A második pedig a titok című film hanganyaga mp3-ban. Hallgassátok. A filmet sajna nem tudom fel tenni. Nekem nagyon sokat segít pozitívan gondolkodni.

http://addat.hu/160528d7/a-titok.mp3.html

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Nem is baj, hogy hétvégén ekkora csend van, mert ezek szerint mindenki élvezi a jó időt és kint van a szabadban, hogy feltöltse a szervezetét. 8)
Itt a tavasz (azaz szerintem már inkább koranyár), tessék figyelgetni a méhecskéket és ihletet meríteni, mert lassan jön a beporzás :-) A gólyák is megérkeztek... :wink:

Kellemes vasárnapot!!!!
Bibus
bibus
 
 


Azt hiszem Zsuzsa, egyszerre forog az agyunk. Most látom, hogy te is az első gólyákra gondoltál... 8)
bibus
 
 


Szedtem Nektek tulipánt, jó sokat és mindenféle színben, hogy mindenki elvegye azt, amelyik Neki tetszik :wink:
Kép
Zsuzsa, van piros is, ha már említetted a bölcsi udvarát:-)
bibus
 
 


Bibus, nagyon aranyos vagy. Köszönjük szépen. Ebben a csokorban mindegyik gyönyörű és nem igazán választanám szét őket. :lol:
Én kicsit hancúrozok a drágámmal és ki csalogatom egy kis sétára ha már az erdőbe nem akart vinni. Legalább egy fagyit nyalogassunk el.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Mi is pont ezt tervezzük: megyünk fagyizni:-)
bibus
 
 


Szép délutánt lányok!

Bibus!

Sikerült könnyeket csalnod a szemembe ezekkel a gyönyörű virágokkal!!Köszönöm!!
Én már ki is választottam :D :D

Aki megy fagyizni,jó nyalakodást!!Helyettem is egyetek...én 1 évben egyszer szoktam csak nyalakodni,akkor is max. 2 gombócot tudok legyűrni.

Noki!

Hogy van Rékababa??
Annyit gondolok Rátok,pocid is szépen nővekszik biztosan :D :D

Igaz nem én szedtem,de tiszta szívből átnyujtom ezeket a virágokat,h még mosolygósabbak legyetek!!

Kép










Kép









Kép







Sok pussz mindenkinek és nagyon kellemes időtöltést ebben a szép időben :D :D

Andy
bandy27
 
 


Andy, neked is köszönjük a szép virágokat, de az utolsó csokor csokor annyira gyorsan mozog, hogy majdnem elszédültem. Majd meg próbálom lementeni és külön nézegetni őket, hiszen annyira gyönyörűek.
Pusza.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Drága Zsuzsa!

Nagyon örülök,h feltetted a titkot :D :D
Leszerettem volna menteni,de nem tudtam.Azt írja ki,h oldal betöltési hiba.
Megnéznéd mi lehet a gond??
Ha gondolod,elküldheted az emilcímemre,publikus.
Előre is köszönöm!

Sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Andy, sajna nem tudom e-mailba elküldeni mert 63 megabytes. Azt mondja a párom hogy próbáld meg többször, mert le fogja tölteni.
Ha nem tudnád esetleg semmikép akkor skypon vagy msn-re fel veszel és elküldöm neked ott.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


A párom is próbálkozik vele, de azt mondja hogy tényleg nem lehet letölteni. Lehet hogy már nincs is fenn.
Akkor csak úgy tudom átadni, hogy skypon vagy msn-en. Aztán hadd szóljon.

Most próbálja fel tenni egy másik helyre, oszt majd megírom ha sikerült és hol van. Oksa?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Zsuzsa!

Felvettelek az msn-en,remélem sikerült,mert nem igazán értek hozzá,bocsesz :D :D :D

Ezt Neked küldöm:

Kép








Ezeket meg mindenkinek sok szeretettel:


Kép








Kép








Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Köszönöm te drága.
Vissza igazoltalak, ha fent vagy, szólj rám, hogy indítsam a cuccot.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Mai nap az utolsókat küldöm,mert nem akarlak kiidegelni benneteket!! (nem bírok magammal ebben a jó időben )

Kép








Kép









Kép





Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Holnaptól már aktívabban tudok lenni ,mert vennünk kellett egy új rutert és így lesz végre újra vezeték nélkül net!
Na aztán kiköltözök a jó kis teraszunkra és nézem közbe ahogy a férjem uram csinálja a kertet.
Andy
Köszönöm kérdésed :D Jól vagyogatunk ,de ma Rékus nagyon hisztis volt és majdhogynem a hasfalamon keresztül szeretett volna kibújni :(
Nagyon fájdalmas volt,de azt hiszem lesz ez még jobb is és rosszabb is :D
Hatalmasat nőtt a hasam az elmúlt 2hét alatt :shock:
El sem akartam hinni!
Viszont voltam védőnéninél és azt mondta ,hogy terhesség alatt eddig 6kg-ot híztam ami teljesen elfogadható!
Nagyon durván hangzik így ,de talán akkor igazat mondott és valóban csak soknak hangzik a 6kg :D

Jó éjt mindenkinek!
Holnap jövök!
Puszi mindenkinek.

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?