Új privát üzeneted érkezett!

No,ez a laptető legyen a próbálkozóké,mindenkinek sok jó hírt kívánok vele,és küldöm még a nagy pocakosainknak,legyen erejük még a baba érkezéséig,és szép szülésben legyen majd részük! :)
Vendég
 


Zsuzsó
Igen, most II. Fokú...
Ilyen HA1C-m nincs :(
De nálam van minden lelet, rápillantasz majd ma?

Vikus
Szerdára mennek a drukkok!!!
A szúrkálódás jó jel!

Béku
Tudom, sok hülyeség van a neten, de tegnap úgy kétségbeestem...
Én most bentről nem tudok videót nézni...

Oroszlán
Állandóan nyújtogatta a nyelvét, kis pimasz :)


Köszi lányok a sok segítséget, most ez sok volt nekem...
Ja, és a Norbis tészta meg kenyér nagy kamu, ne vegyetek!!!
A spagettije 8,0-ra nyomta fel a vércukromat!!! /Most a végétől 1 órára néztem/
Az a gáz, hogy a holnapi kaját már le sem tudom mondani, galuskát rendeltem...
Szerintem este főzök egy kis durumtésztát al dente, ezt a vackot meg nem eszem mégegyszer! /Aztán lehet azzal is ennyi lesz, de reggel már olyan boldog voltam a 7,1-gyel/

Ann-hírek????????????????

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: várom én is a híreket :D

a videót általánosságban írtam,aki szeretné,megnézi :D
Sajnálom ezt a Norbis kaját... körülöttük sok kamu van,a fogyás se ezeknek köszönhető,hanem a rengeteg mozgásnak,amit mellé raknak :)
Vendég
 

 
 

Estrella: Én úgy tudom terhesen ezt a hc.. akármit nem nézik. Legalábbis nekem nem csináltak ilyet. A méhlepényhez nem nagyon értek, nekem szerencsére nem volt vele gond.



vicky79
 
 


Kétszer, bocsi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.04.19 13:18-kor.



vicky79
 
 


Estrella,
persze, megnézem. ezt a vizsgálatot csak 90 naponta támogatja a tb, ezért nem nézetik sűrűn.

Breki,
köszi a képeket, igyekszem négykor ott lenni a megbeszélt helyen.

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Hcg végre 2 alatt. minden vizsgálatot újra kell csinálni, + lesz immunológia+ genetika, ezt szerintem a korom miatt mondta hogy ok, gondolom, hogy ne húzuk még feleslegesen az időt. Mammo is kell újra.
Ha minden eredmény megvan akkor megbesz hogyan tovább.
Annyit kérdeznék csak, hogy ha a 3. napi vv mellé van genetika, immun. akkor kb. mennyi vért vesznek le? Azért kérdezem, mert lehet egyedül mennék és utána ugye még 2 helyre is el kell vezetni, a véreket elvinni, csak ha bazi sok vért vesznek le, lehet attól kész leszek és kéne a párom is. Ő jövő héten megy anyagleadásra (persze nélkülem nem mer :-)), és akkor a vv-t is megtudná csinálni mind, nem kéne újra mennie. A genetikát mondjuk nekem is le lehetne venni és akkor az ővét+enyémet egyszerre lehetne vinni, csak abban nem vagyok biztos hogy ez a genetika mennyire ciklusfüggő, tehát hogy lehet-e már jövő héten csinálni, kell-e esetleg várni arra hogy még jobban tisztuljon a szervezetem, vagy köze nincs hozzá..? Az imunnológia meg maradna a 3. napi vv-n és akkor csak 1 helyre kéne utána elmenni. Ha vkinek van tapasztalata, írjon lécci, köszi.
ann74
 
 


Sziasztok!

Csak fél pillanatom van, ezért is vagyok úgy eltűnve!!!

Ann!
szuper, hogy rendeződnek a dolgok :D
Az immunológiához asszem plusz 2 cső kellett!!! Nem olyan nagyon sok...az egyik mintha fekete vékony lett volna!

Estrella!
Nyugi, a másik fórumon lehet hogy nagyon kirívó esetekről írtak!!!
Nem lesz baj, csak nagyon oda kell figyelni!!!!!
Ne hidd el a sok rémisztő riogatást!!!Rendben lesztek! :d képek nagyon édik :)
Kis nyelvnyújtós-röhögős :D :D :D

Lányok!

Ha lemegy anagy roham itt, akkor igyekszem ismét bekapcsolódni!

Borsókám!
Bocsánat, hogy nem hívtalak még, amint kilépek a házból, igyekszem csörögni...amennyiben nem éjjel lesz! :?
pussssszantalak a kalimpálóddal együtt :D

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok? Én is a BMC-ba járok már több mint egy éve sajnos, de még sikerrel nem jártunk. most volt az ötödik inszemem, ma vagyok a 15. napon, de a teszt megint negatív lett.
Nem tudom ti, hogy vagytok vele vagy voltatok, de igazábol senki nem ért meg , hogy miért visel meg ennyire amiért nem sikerül a baba,de lehet, hogy tényleg velem van a probléma. pl. ami nálam kicsapja a biztosítékot az " az égiek nem akarják, ne erőltesd" , "ne görcsölj rá", "most már hozzatok össze valamit", "én már a 3. gyereket szülöm, most már tényleg húzzatok bele" sajnos észre sem veszik,hogy ezzel mennyire megbántanak.
Nem panaszkodom tovább, azért is szeretnék hozzátok jönni,mert egy cipőben járunk mindanyian és ti megértitek ezeket az "apró" bromlémákat amit átélünk, vagy átéltetek.
Gratula a kismamáknak!!
hope16
Budakalász
 
 


Üdv Hope!

Igaz én se nem jártam/se nem járok a BMC-be, de nagyon szorítok neked, és remélem minél előbb a babások táborát erősíted.

Amugy pár napja ez a topic azért jött létre, hogy a babócát váró vagy megszült anyucik csevegjenek, irhassanak a babakocsiról, babaszobáról, babaruhákról, meg amiról kedvük van. Van vagy inkább volt a régi topic, ahol tanácsokat adogathatnak egymásnak, akik odajárnak. Nehogy zavarja a fenti egyéb témák a várakozók táborát.

Ezek után majd eldöntöd hová is irsz, meg amugy mindenki eldöntheti, hogy ennek igy mi értelme? 147.... oldalon és sok éven át keresztül jól mentek a dolgok, csak most más szelek fujnak.

Indult ez az uj topic, BMC-be jártunk, járunk cimmel - hm - vajon ennek mi értelme igy??????????? Enyhén szólva nagyon vicces és sajnálatra méltó ez az egész igy!


Amugy kérlek ne add fel, sokan sokat várnak, de oly reménytelen esetek után is van remény -ehhez kivánok sok erőt, és kitartást

Na én elhuztam a zugba.

üdv kispatak
Vendég
 


Hope: Üdv köztünk, persze hogy csatlakozhatsz. Ezek azért nagyon szemét beszólások. Ilyenkor visszakérdeznék, hogy aki a harmadik gyerekét szüli, hogy esne neki ha nem lehetne egy sem? Na gondolkozzon el és utána jöjjön vissza. Én a végén már nem foglalkoztam az idiótákkal. Szerintem a negatív teszt mindenkit megvisel. Fogd úgy fel, hogy már csak egy inszem és jöhet a lombik. Én a negyediknél mondtam, hogy majd a lombikkal lesz gyerek és ez megnyugtatott. És nekem ez a negyedik lett sikeres. Annyiból tényleg nem görcsöltem rá, hogy már nem tudtam bízni benne, hogy sikerülhet. A hatodik még nálad is lehet sikeres, láttam már olyat is. Mi nálatok a gond? Mesélsz magadról egy kicsit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.04.19 19:27-kor.



vicky79
 
 


Kispatak: 2008-ban pont az én beszólásom miatt jött létre a babát várunk fórum és mégis megmaradt mind a kettő. Az újak meg majd eldöntik melyiket szeretnék. Akik inkább szeretnének lekattanni a baba témáról, az inkább a másikba írjon. Akire a mi esetünk ösztönzőleg hat, az ír ide. Szerintem a támogatást mind a kettőben megkapja.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Én azt hiszem, nagyon jó lesz elmondani, hogy szép volt, jó volt és ennyi volt!

Azt hiszem ezek az uj szelek már nem az én vitorláimat kormányozzák.

Változatlanul azt mondom - bocsássatok meg, szánalmas, nevetséges ez az egész, ugy ahogy van!

Aki gondolja, tudok még valamit nyujtani, segíteni irjon privit, azt majd kiírja a mail, hogy kaptam.

Legyetek jók, sok sikert mindenkinek, egészséget a vágyakozóknak, legalább annyit a várakozóknak és ölelem a kicsiket, akik jöveteléhez annyit szurkoltam

Azt hogy én ezzel mit vesztek, csak én tudom. Hogy ti mit, majd rájöttök. De látom, megy ez a fórum nélkülem is, és talán a jó Isten is ugy akarta, hogy a találkozóra se tudjak elmenni. Lehet jobb, igy, nem kellettem volna oda ünneprontónak, mert nem fogtam volna be a számat. Itt már viszont befogom!

kispatak
Vendég
 


kispatak: Szerintem az én akkori hozzászólásaim is nevetségesek és szánalmasak voltak, de akkor úgy éreztem, hogy megfojtanak azok a dolgok (ezért én azt mondom most mégis csak jó a külön fórum, bár az elején nem voltam meggyőződve róla). Most már nem is tudom miért zavartak azok a dolgok. Azt hiszem önző voltam és keserű. Még akkor kezdtem a pályafutásomat a bmc-ben. Nem láttam tovább a saját bajaimnál és nem is érdekelt más. De túl léptem rajta (szerintem enélkül nem lenne velem Barbus a mai napig sem) és szerencsére azok is, akik miattam mentek át a másik fórumba. De már tényleg nem számít. Nekem azért hiányozni fog a fórum nagymamája, de ez a te döntésed. Ha úgy érzed jönnöd kell, akkor majd jössz újra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.04.19 19:29-kor.



vicky79
 
 


estrella: Esti cukor? Jobb már a lelked? Ne félj, ha a dokid nem aggódik, akkor nincs is annyira nagy gond. Majd kérdezz rá nála, a rossz eseteket meg felejtsd el. Ha annyira gáz lenne a helyzet, akkor már kórházban feküdnél. Én is megrettentem, mikor 28 hetesen a kórházba kerültem nyitott méhszájjal. Megkaptam a tüdőérlelőt és egy hét után haza küldtek pihenni. És lám, a 37. héten szültem. Gondolj te is arra, hogy nem lesz Bazsi koraszülött. Te egyébként melyik kórházban is fogsz szülni? Csak mert írtad, hogy átviszik a Jánosba a gyereket, ha mégis hamarabb jönne. Nekem szerencsém volt a mávval, ott is lett volna pic.

ann: Örülök, hogy végre 2 alatti a hcg-d. Remélem legközelebb már azért fogunk drukkolni, hogy nőjön.

Túl vagyok anyu mai látogatásán. Barbus egyre jobban el van vele szerencsére és ma nem is volt annyira kritikus, mint szokott. Azért az ide érkezésükön felment bennem a pumpa, de már mindegy. Nem anyu tehetett róla. Hozott finom husi levest, meg rakott kelkáposztát.

Mi van csajok? Nem vagytok ma valami beszédesek. Mindenki elment szülni? :D Csak én beszélgetek itt egyedül?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.04.19 19:28-kor.



vicky79
 
 


ahoj

komolyan magam alá pissantás lesz ha végre lenyomjuk 39,6 alá a lázat, priznic, hűtőfürdő, kúp, gyogyóbeimádkozásból áll a napunk, reméljük holnapra már lesz eredménye.

vettem M-nek egy haláli ágyneműt persze chuggingtonos, az ágy készül hozzá, még matracot kéne találnom 80x180 méretben, tippek ?

Estrella,
minden rendben lesz !

na mai felkészítősök ? :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Ann,
most le aztán rövidesen hcg fel legyen !!!!!

Vicky,
szóval túlélted a napot :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


ilyen lesz az ágy

http://www.teszvesz.hu/baba_mama/bababu ... 19480.html

igaz nagyobb méretben, szivecskék nélkül csak egy vonat lesz belemarva a fejtámlába

illetve az ágynemű

http://epitkezes-otthon.teszvesz.hu/lak ... 71821.html

május 9-10-én hozza a futár az ágyat ha minden igaz, addig egy szekrényt még át akarok alakítani polcossá hogy a milliónyi játék odakerüljön és élhető legyen a gyerekszoba, és véééégre M nem velünk alszik (persze hiányozni fog, de már nagyfiú).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kubu: Szegény Marci. Mi a fenétől lehet ennyire lázas. Túléltem a mai napot, de azért még egyszer nem szeretnék 1 órát várni a Margit-híd budai hídfőjénél lévő "parkban". Annyi csöves volt ott! Kiderült, hogy 2006 óta nem frissítették a gps-t és akkor még nem volt megnyitva a Margit-híd, úgyhogy elvitte őket az Erzsébet-hídhoz. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



vicky79
 
 


Nagyon tuti ez az ágy, ezt a hirdetést elteszem későbbre. Most akkor ti hosszabbra kértétek? Szivacs matracot bárhol tudsz vágatni, de hogy spéci matracot hol tudsz rendelni egyedi méretben? Marcinak ez lesz az első ágya a rácsos után? Csak mert Barbusnak nem lehet kiszedni a rácsokat és már próbál kimászni belőle. Neki már érdemes lehet ilyen ágyat venni? Vagy még korai?



vicky79
 
 


Kispatak: ne haragudj,de ezzel most nem értek egyet.
Fórumból annyit gyártunk,amennyit csak szeretnénk,és amennyi szükséges ahhoz,hogy mindenki megtalálja azt,ahol számára fontos dolgokról írhat,és azokról olvashat is.

Ez a fórum épp azért jött létre,hogy senki,semmilyen téma miatt ne legyen kiutálva!

A szombati találkozó után,és a mai szülésfelkészítős után IS elmondhatom,hogy csak erősödött a fórumosok kapcsolata!

Ez már rég nem fórumtalálkozó volt,hanem sokkal inkább baráti,és talán nem a legrosszabbkor jött,hanem a legjobbkor,hogy mindenki meglássa ezt!

Akik hamarosan szülnek,azoknak azért,hogy igenis kiállunk mellettük továbbra is,és a babás,új helyzetben is lesz kihez szólniuk,kérdezniük,vagy csak levezetni a feszültséget,a próbálkozóknak is,mert ugyanúgy fontosak ennek a társaságnak,és ugyanannyira támogatjuk Őket is tovább!

Nem véletlenül nyilatkozott babától függetlenül mindenki úgy,hogy nagyon klassz volt a szombat!!! Szerintem kivétel nélkül mindenki jól érezte magát!

Ez a fórum ugyanúgy nem kötelező senkinek,ahogy bármely másik sem,mindenki írhat továbbra is kedvére oda,ahova szeretne,ez a fórumok lényege.
Vendég
 


Mkisdrágának gyors gyógyulást!! Szegény jól bekapta ezt a vírust.

Estrella, kíváncsi vagyok, hogy norbis kajával ellentétben már hogy viszi fel a cukrot. Pedig tudom, hogy szokott neki lenni boltokban evészet aztán cukormérés, amivel mutatja hogy nem viszi fel a cukrot. És más kaják után nem nő ilyen mértékben? Bírod az ujjszúrogatást? Utódot milyen, tudja már fogni a dolgokat?

Igen, ott örülgettünk egy kedves lánnyal és Evoltettel akivel már sokszor összefutottunk hogy hűdehúdejó hogy lement a hcg. Hát tényleg morbid, de nagyon hálás vagyok, hogy a természet rendezte. Azért most kívánnék már 2-3 hét vérzésmentes időszakot.

Voltnk tegnap párommal egy lelkész pszichológusnál, és annyira jó volt. Megyek 2 hét múlva is. Ez ez alapítvány, tök jó fejek, te mondod meg mennyit adsz 1 lakalomra, 500-5000ig lehet alkalmanként. Végre egy hely ahol nem húzzák le az embert, viszont pl. ők meg pont megérdemelnék.Jó volt így beszélgetni és, hogy ott volt a párom.

Andi, mi volt ma? Ott vártunk téged fent, írtad 10 körül jössz, de Andi sehol nem volt.. :-((

Csucsu, mi vanmár az ir eredménnyel??? Kész lett végre?? Te voltál most bíemszíben?
Judit, mi a helyzet veled? Nagyon eltűntél.

Azért csajok kicsit be vagyok tojva a gén és immun.eredmények miatt. tudom hülyeség...
ann74
 
 


béku: Én nem éreztem jól magam szombaton..... Barbus nem hagyott beszélgetniiii! És enni sem. :lol: :lol: :lol: De persze azért megérte elvinni, hogy lássátok mennyit nőtt.



vicky79
 
 


Vickyííííííííí!! Nem értek semmit :((( Mit csináltál Margít híd budai hídfőjénél 1 órát? Ki ment az Erzsébet hídhoz? Bocs, lehet valamiről előtte lemaradtam, de tényleg nem értek semmit :-)
ann74
 
 


ann: Bocsi, nem részleteztem. Anyu jött fel kocsival az egyik rokonunkkal Pestre, de ők mentek tovább a kórházba. És úgy volt, hogy a Margit-hídnál kidobják, mi meg össze szedjük Barbussal és megyünk tovább hévvel. Csak nem jöttek arra, mert a gps szerint még nem volt Margit-híd! Remélem nálatok minden rendben lesz a vv-ekkel.



vicky79
 
 


Kispatak,
nem akarlak megbántani, de többedszer térsz már vissza az új fórum értelmére és létjogosultságára... DE mi, akik ide írunk szerintem nem akarjuk tovább rágni a csontot, kérlek te se tedd.
téged a másik fórumon sem bántottak és itt sem, így egyszerű a dolgod. mi akiket a másik fórumon bántottak, más helyzetben vagyunk, ezt azért vedd figyelembe lécci.

Estrella,
ez a nyelvnyújtós kép eszméletlen!!!!

Kubu,
gyógyhullámokat küldöm.

Ann,
szuper hcg, hihetetlen hogy ennek is örülünk...

felkészítős csajok, jó volt találkozni. :wink:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Hűűű akkor nem mai program fut a gps-ükön. :-9 Na tudom ez nem lehetett ennyire baromira vicces.. Mostmár vili minden.
ann74
 
 


Vicky: azért az más,ha emiatt nem érezted jól magad,és ez még jobb hír,mert ezek szerint ha egyedül vagy,azaz mondjuk valaki vigyáz Barbusra,akkor még annál is jobban érezted volna magad!! :D :D :D

Ann: nagyon örülök,hogy lement 2 alá a HCG!!!!! :D
Csak jóra jött az a sok Mary,még ha utáljuk is! :D :D

Innentől csak jobb lesz!! Sajnos a levett vér mennyiségéről nincsenek infóim,de a többiek biztos jobban tudják úgyis :)

Andikám jól van,majd jön Ő is mesélni ;)
Vendég
 


ann: Hát nem volt az, de már mindegy.

zsuzsi: Milyen volt a felkészítő? Miről volt ma szó?



vicky79
 
 





vicky79
 
 


béku: Hát nem tudom, hogy nélküle is tudnám-e jól érezni magam. Már annyira természetes, hogy ő mindig ott van velem. Most a hétvégén már nagyon elegem volt belőle (már a találka előtt is a nyakamon lógott), úgyhogy levitettem az apjával a játszóra. Jó volt, hogy tudtam haladni, de hiányzott azért. Néha azért jó, ha csend van itthon.



vicky79
 
 


Vicky,
Margit híd már 2006-ban is volt! :wink: na jó, viccet félretéve sajnálom, jó nagy macera lehetett ennyit ott dekkolni Barbussal.
jó hogy elhoztad Barbust. :-)

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Zsuzsó: tényleg jó volt ma találkozni!! :)
Klassz lenne,ha következőn is sikerülne ;)
Vendég
 


zsuzsi: Örülök, hogy úgy gondolod, hogy jó volt Barbust elvinnem. Néha azért úgy éreztem, hogy teher a rohangálása. Mondjuk nekem biztos, de ezek szerint mást nem zavart. :D



vicky79
 
 


Vicky,
ma a hazamenetelről volt szó.
pl hogy Apa fürdesse a babát majd. :wink:

Breki,
hát a jövő hét sajnos nekünk necces nagyon, pedig ez az egyik legfontosabb előadás. :( majd még meglátjuk...

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


zsuzsi: Hát nálunk az elején még én is féltem fürdetni. De amikor már pár hetes volt, akkor nyugodtan fürdette Tomi. Valahogy az ő kezében nyugodtabb volt. A mai napig ő fürdeti. Ez az ő programjuk, bár néha megkér, hogy fürdessem én. Amikor már nagyon megunja a dolgot.



vicky79
 
 


Kubu,
tök jó az ágy és ez a chuggington-os ágynemű... :-)
kíváncsi vagyok az én fiam thomas vagy chuggington fun lesz-e... :lol:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Én egyik mesét sem nagyon ismerem. :oops:



vicky79
 
 


Sziasztok!

Ann: sajna mire átmentem már nem voltatok ott.. (11-re értem át)...de nem gondoltam volna, hogy én valaha is annak fogok örülni, hogy bármelyikünknek csökken a hcg-je...de most igen! :roll: Szerintem vagy hívd fel Zolit és kérdezz rá, hogy az immunos vv-t a pároddal együtt csinálhatjátok-e v. ciklusfüggő, de szeritnem ha úgyis mész Vele a cuccosleadás miatt, akkor tisztasor, hogy ha lehet akkor a Tiedet is leveszik.
Bízom benne és nagyon drukkolok, hogy hamar túlessetek az újabb vizsgálatokon és miamarabb a hogyantovábbról tudjunk meg részleteket.... :wink:
Addig meg tudod, mi itt vagyunk és tartjuk a frontot lélekügyileg is... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kubukám: Marcusnak további gyógyhullámokat küldök: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Vikus: örülök, hogy itt vagy!!! :wink:

Vicky: még jó hogy nem érezted Magad jól.... így legalább láthattuk Barbust :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hope: egyik kismamaként köszi a gratulát.... Én nagyon meg tudlak érteni.... Ez a csapat sokat adott ahhoz, hogy át tudjam vészelni a küzdés időszakát!!!!!!!! Ó hányszor hallotam én is ugyanezeket, mint amit írsz.... :roll: Sok könny, bosszúság.... és nem is sorolnám, mert úgyis tudod.... Tényleg, mesélj Magadról, milyen vizsgálataid voltak, mi a probléma..... hátha kiötöl a társaság valami hasznosat!! :wink:

Kispatak: Hát sikerült alulmúlnod Magad..... Kemény ezt kimondani, de talán tényleg jobb lesz hogy ha csak ilyen stílusú hsz-okra fut irányunkban Tőled, akkor a továbbiakban megkíméled a társaságot tőlük..... :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


andi: Kösziiii :D Remélem októberre megkomolyodik a kis asszony. Miezáéknál még nem volt ilyen fárasztó. Nem tudom ki húzta fel ezt a gyereket, de lejárhatna már. Láttam egy bodyt, ami tökéletesen illene hozzá: Hol kell kivenni ebből a gyerekből az elemet? :lol:



vicky79
 
 


Amúgy csajok, megvolt ma az első ctg :)... hú... ez már olyan vége fíling.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Utána átmentem Zolihoz, nagyvizsgálat nem volt - az majd vv-vel megspékelve jövő hét szerdán lesz... - de mivel panaszaim voltak, nézett méhszájat, mindkettő full zárva 38.... tehát a görcsölések nem indítottak be semmit :) Ettől kicsit féltem, hogy esetleg már x-re nyitva lehetek-e???? Szóval örülés volt......persze mondta egyből hogy ettől függetlenül innentől bármi történhet már... és pont emiatt javasolta, hogy no strapa még jobban, mert 2 hetet még mindenképp szeretné, ha nem szülnénk.... mondtam hogy oké, én meg 3-at :lol: :lol: :lol: :lol: Csekkolta, hogy az még jobb, úgyhogy ebben maradtunk :wink:

Lányok: klassz volt ma utoljára így együtt :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


andi: Végülis a 36. hét környékén ha kezd rövidünk a méhnyak vagy nyílni a külső méhszáj, az szerintem már nem olyan ritka. De én nem tudom pontosan, én ekkor már 2 ujjnyira nyitva voltam teljesen. Még jó, hogy nem hagytam el Barbust a boltba menet. :D Mondjuk a szülés kicsit még így is keményebb volt, mint hogy csak úgy kipottyant volna, pedig már 3 ujjnyi volt, amikor már azt mondta a doki, hogy ne menjek haza.



vicky79
 
 


Júúúúúúj Andi, ez már nagyon durván izgi. Hajrá 3 hét!!!!! Május a legszebb hónap!!
:P
ann74
 
 


Ann: hát az.... tavaly ilyenkor nem gondoltuk volna, mi??? :wink: :wink: :wink: Hiába volt ez a vágy... most mégis olyan "fura" ez az egész.... :shock: :shock: :shock:

Vicky: de bolond vagy!!! :))))))))))))))))))))))))) (jó hogy nem hagytam el Barbust a boltba menet)..... De jót nevettem :)))))))))))))

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Szia Hope!

Üdv. itt, szerinten jó helyen vagy! Várjuk a történetedet!!!

Vicky: Legközelebb szolj és majd Barbust sajátitom ki ,hogy tudj beszélgetni!!

Kubu! klasszak a cucok!!

ma vették le az AMH-t is. Legközelebb máj 19-én megyek a bmc-be. Mammográfia és megbeszélésre!!

Üdv. Rita
evolet
Szolnok
 
 


Kispatak,
nem unatozó kismamiknak és anyukáknak jött létre ez a topic!
Sajnálom, hogy nem érted a lényeget és szerinted ez szánalmas!

Természetesen szeretettel várjuk az újakat (részemről biztosan), próbálunk segíteni, amiben tudunk, de rosszindulatra nincs szükségünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
estrella22
 
 


Evolet, akkor 1 hónap múlva tudhatunk biztosat ugye?? Mammográfiát a Jánosban csinálják, vagy mész valahova máshova?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Na még gyors helyzetjelentés, aztán irány aludni, mert 3-4-nél tovább úgy sem tudok :(
A vacsis cukrom 6,5 volt!!! :)
Holnap nem eszem meg a hülye Norbist, főztem durumtésztát és nem lesz 8 közeli értékem, elhatároztam! :
Reggel majd írok rendesen is, de hulla vagyok...
Jó volt a mai társaság! :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Helló Csajok! :)

Fórumtali überszuper volt!!! :lol:

INFO!
Most hallottam az egyik rokonomtól, hogy a cukorbeteg ismerőse minden nap reggel megeszik egy diónyi nyers csicsókát és mostmár nem kell gyógyszereznie magát. Egy próbát megér!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


A talin én is nagyon jól éreztem magam, szuper volt.

Kaptam ma Tűű dokitól levelet, elvileg az alacson tsh miatt kezdhetnénk.

Erika

Kép
vnbeni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: