Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok Lányok!

Az elmúlt két hétben sajna nem tudtam olvasgatni a történéseket. Hétvégén már itt voltam, de a belépési jelszavamat a melóhelyen hagytam, így nem tudtam írni. Szóval az elmúlt két hét nekem maga volt a rémálom. Meghúztam a derekam és vmi lumbágószerű húzódás jött ki rajtam. Egy hétig fel sem tudtam kelni az ágyból, mert sehogy sem volt jó a fekvés kivételével:-(
A doki adott egy rakat gyógyszert, ami semmit sem ért. Múlt héten végre beinjekciózták a hátam na ettől egy kicsit jobb lett és persze megint felírtak egy csomó gyógyszert. Ezeket viszont a második inszem miatt már nem szedtem be, így marad a tűrés...
Pénteken túlestem a második inszemen, amit valószínűleg a tapasztalatok miatt, egészen másként éltem meg. Semmi hasfájás, görcsölés, csak reménykedés és izgalom...
Sajna csak 1 db 23mm-es tüszőm lett, de a doki azt mondta, hogy az időzítés nagyon jól sikerült.

Noki!
Vigyázz nagyon a picikre, mert jó lenne már egy sikersztoryt olvasni ezen a fórumon! Asszem mindannyiunk hitét visszaadnád egy kicsit.

Puszi, Roni
roni34
 
 


Szia Roni
Örülök, hogy jelentkeztél és annak is ,hogy megvolt az inszem!
Mennek a drukkok nagyon!!!!!
Remélem a szép nagy tüsződből lesz egy gyönyörű babuci :)
Jobbulást kívánok amúgy a hátad miatt,nem semmi ,hogy mik történnek veled!!!
Most viszont ,hogy feküdnöd kell az azért nem is olyan rossz.
Ilyenkor inszem és lombik után nagyon szokták ajánlani és javasolni ,hogy aki teheti és bírja az feküdjön sokat!
Én szinte egész nap csak fekszem és pihizek.
Olvasok, netezek és tv-t nézek.
Tompítom az agyam :)

Ja! Csak mellékesen megjegyezném,hogy van egy fórumos babona....
Aki laptetőn van annak sikerül a baba!
És Te laptetőn vagy :) :lol: :shock:

Andynak ma van az inszem!
Nagyon drukk neki is!!!!
Csajok el kell indítanunk a babaesőt.....nincs mese!!!
Szép babás karácsonyunknak kell,hogy legyen!!!!

Mennek a drukkok csajok!!!! Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Drága vagy! Ezt a laptetős dolgot még nem hallottam, de a proféta szóljon Belőled!
Bár nekem ma már dolgoznom kellett, azért a hétvégén én is csak pihentem. Mivel a beültetés komolyabb, ezért Neked fekvés ezerrel!!

Andy!
Írj mi volt az inszemen?

Pusza Mindenkinek
roni34
 
 

 
 

Roni
Épp most néztem ,hogy először Én voltam laptetőn...aztán Andy és Te...most már Tocsának is ott kell lennie a következő laptetőn!

Remélem dec 3-án jó hírekkel fogok szolgálni és elindítom a babaesőt!
És akkor jöttök Ti a jó hírekkel!
Te mikor mész tesztelni?

Képzeljétek......sikerült jól megfáznom.... :oops: :cry:
Annyit tüsszentek...és utána olyan rossz a pocakomnak....
Remélem nem lesz bajuk a babáknak és velem maradnak!


Andy
Hogy vagy?
Mi újság?
Élménybeszámolót kérünk,de részletesen.....mindent szeretnénk tudni a tegnapi napodról :wink:

Tocsa
Hogy vagy?
Mi újság?


Puszi Nektek!
Vigyázzatok nagyon magatokra!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Na végre ideengedtek a géphez... :D
Szóval a tegnapi napom:már 3/4 11-re sikerült odaérnünk,már alig vártam,mert nagyon feszített a pocim,leakart a hátam szakadni.Sajnos Vereczkey dokinak elhúzodott egy műtétje így csak 3/4 1-kor csinálta meg,addig se ülni,se állni nem volt jó.Most 2órát ás negyedórát fektettek.Érdekes módon sokkal jobban viseltem,nem fájt utána semmi,sokkal lazábban bírtunk hazajönni :DA 2.nak már sikerülnie kell!!! Kaptam még indulás előtt Ovitreele-t,tudom,hogy tüszőrepesztő,de azt mondta Vereczkey doki,segíteni fog a megtapadásban+Duphastont 3x2 és Utrogestant 3x2...megint dughatok :D A Cirisben összefutottam a volt e3ndokrinológusommal,aki anno leugatott,hogy mit képzelek én,hogy gyereket akarok,most úgy tudja nőgyógyászati okból voltam fent :) :) A vonaton megakart a kalauz bírságolni,már írta a jegyzőkönyvet...de megúsztuk.Szóval jó és rossz napom is volt tegnap.Dec.8-án megyek vérvételre :D

Noki!
Vigyázz magatokra,kúráld ki minél előbb,citromos-mézes teával!!

Tényleg,laptetős voltam...talán beállok utánad a sorba :D

Lányok!Mindenkinek megy a drukkom,vigyázzatok magatokra!!!
Millió pussz :D
bandy27
 
 


Andy
Na akkor most aztán pihenés ezerrel és tessék sok vitamint és egészséges dolgokat fogyasztani, hogy szép nagy babád legyen!
Nagyon drukkolok Neked :lol: !!!!!!!!!!!


Bobcsike!
Nagyon drukkolok ,hogy sikeres legyen a műtéted és minden rendben legyen veled!!!!
Ha Te nem is tudsz ,de a Párodat kérd meg ,hogy írjon Nekünk,hogy hogy vagy!
Kép

Puszi Mindenkinek!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok,

Jól felpörögtek az események, mindenkivel történik valami.

Bobcsike, sokszor gondolunk rád, hogy jól sikerüljön a műtét és jól érezd magad!

Roni és Andy, drukkolok, hogy a kiskatonák jól célozzanak és aztán a babák megtalálják a kényelmes kis helyüket a pocakotokban !

Nokinak pedig, hogy jól befészkeljék magukat a Szedrecskéi és ne akarjanak onnen kijönni... egy darabig, legalábbis. :D és Noki, kúráld magad sok-sok teával és maradj az ágyikóban. Egyébként hogy vagy? Érzel valamit?

Nálunk az a történés, hogy menetrendszerűen megérkezett a mensim és tegnap elkezdtem szedni a fogigátlót. Jövőhéten megyek UH-ra és úgy sejtem, valamikor január elején, közepén lesz a lombik.

Sokszor gondolok rátok csajok! Mindenkinek azt kívánom, amire a legeslegjobban vágyik! :D

Puszi
tocsa
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszke a drukkot :D :D

Böbe!
Ha majd bírsz,jelentkezz!Nagyon drukkolok,hogy minden úgy alakuljon,ahogy szeretnéd az életben!!

Tocsa!
Én is azt kívánom,hogy teljesüljön minden kimondott és kimondatlan vágyad az életben!!Tök jó,hogy eltudtad kezdeni a fogigátlót és mindjárt itt van január :D :D

Kép

Ezzel a képpel minden lányra gondolok!!

Legyetek jók,Noki pihizz sokat!!
Pussz mindenkinek
bandy27
 
 


Szia Tocsa
Remélem Én is ,hogy befészkelték magukat a szedrecskéim :)
Nagyon szar napom volt ma,de ettől függetlenül vagyogatok!
Pénteken nagyon fájt a hasam ,de hétvégén már semmi bajom sem volt!
Tegnap este megint elkezdődött a szurkálás és olyan menszi görcs szerű fájdalom ami még mindig tart!
Remélem most fészkelődnek és azt érzem :wink:

Képzeljétek a tesómnak félrement a férje és most káosz van náluk!
A férje nem akarja elhagyni a családot ,mert az a nő nem jelentett neki többet a szexnél!
Basszus annyira röhejes,hogy most volt 7hete a tesómnak egy abortusza,mert a veséjével műtötték volna amikor is kiderült,hogy babát vár........a gyógyszerek miatt nem tarthatta meg, ill.azért nem tartották meg!
Közbe meg a férje már egy másik nővel hemperget május óta.....
Annyira igazságtalan tud lenni ez az élet!!

Na mind1....csak semmi negatív kisugárzás :shock:
Azért nagyon megviselt ez az egész......meg kell hagyni!

Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Tocsa
Amúgy jövőhéten mikor mész a Cirisbe?
Én szerdán megyek!
Nagyon mennek a drukkok és bocsi,hogy most írom és nem az előző levélbe,de kicsit szét vagyok csúszva :cry: :oops:
Azért tudd,hogy hajrá fogigátló, hajrá lombik :lol:
Puszi :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok !
Mint tudjátok itthon pihenek és kissé unatkozom....ezért csináltam egy táblázatot ,hogy tudjuk ki hol jár a kezelésekbe :lol:
Általában minden fórumon van ilyen és nagyon jó ötletnek tartom ezt!
Remélem nem bánjátok és tetszeni fog mindenkinek :shock: :oops: :lol:
Ha bármi problémátok van...kérlek jelezzétek!
Millió puszi Nektek!

Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Ja!
A neveket a Ciris fórumba való érkezési sorrendbe írtam be!
Csak magamat nem szerettem volna előre tenni...ha nem gond?!?! :oops: :shock:

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

De kis ügyi vagy!!! :D :D Bárcsak én is ennyire értenék a géphez,de nem :( A korom holnaptól 31 év :)
Lenne 1 kis kérésem:én is megcsináltam a nőivonalon a vonalzómat,de nem tudom ide hogy kell beilleszteni.Úgye segítesz???

Tesóddal kapcsolatban szóhoz se jutottam,csak tehetetlen dühőt éreztem!!!Nagyon vele vagyok lelkileg,Neki is fogom a mancsát!!Majd 1x talán eltudom mondani a vélemény Neked ezzel kapcsolatban...tudod miért így írtam!A vesejé meggyógyult??

Millió pussz Nektek csajok :D :D

Ja,ma zabálhatnékom van...
bandy27
 
 


Szia Andy :)

Köszönöm és örülök ,hogy tetszik!
Remélem mindenkinek tetszeni fog?!
Amúgy ez egy Salvador Dali kép...nagyon imádom és találó is,mert pillangó is van rajtra :) meg egy nő aki egy babát tart a kezébe :)

Megpróbálom leírni Neked,hogy hogy kell a vonalzót beilleszteni!
Tehát miután megcsináltad a vonalzódat akkor kiírja,hogy ---Alkalom vonalzójának elkészítése.
Ezután látsz egy PHPBB:feliratot és ott kimásolod a szöveget [img]-től[/img]-ig így!


Aztán itt fent a Segédleteknél bemész a Profilba és ott az---- Aláírás:
A hozzászólások végére kerülő szöveg. Legfeljebb 255 karakter lehet.

Na és ide bemásolod ;)

Remélem részletesen sikerült leírnom és érthetően?!

Pihenj nagyon sokat és egyél igyál azt ami jól esik...Én is azt teszem :)
Tesóm jobban van...egy kicsit :cry:
A veséjét sajna nem műtötték meg azóta sem :?

Puszika!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Köszke a segítséget :D :D Biztos tök röhej,hogy még ezt se tudom!!
Anyukám is azt mondta,nagyon szép amit csináltál :D :D
Úgye tudod,hogyha nagyon uncsizol írhatsz Nekem nyugodtan+amúgy is???

Pussz,légy jó és együnk fincsi kajákat!!

Kép
bandy27
 
 


Szia Andy!
Ha jól értettem akkor Neked ma van a szülinapod?!?!?
Nagyon Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok Neked!
Kívánom,hogy születésnapod alkalmából minden kívánságod teljesüljön és már a babád is ünnepeljen veled most ott a pocakodba :wink:
Millió puszi Neked!
Minden Jót Kívánok!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Nagyon szépen köszönöm,hogy gondoltál Rám!!!!!
Én is azt kívánom Neked,hogy minden vágyad teljesüljön és végre ANYA legyél!!! :D :D :D

Millió pusszantás és vigyázzatok magatokra!!! :D

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok,

Andy, nagyon - nagyon boldog szülinapot Neked! Remélem, olyan ajándékod lesz, amilyenre már nagyon régóta vágysz! :D

Noki, a tesód tröténete borzasztó. Jó sok erő kell az ilyen események feldolgozásához és a továbblépéshez. Remélem, amennyire lehet, ő jól viseli.
Te pedig csak nyugisan, pihengetve. A megfázás elmúlt már?
Nem irigyellek, mert Nekem ez az ágyban pihengetős rész lesz a legborzasztóbb az egészben. Egyszerűen, nem megy..nem tudok sokáig feküdni, de majdcsak kibírom valahogy. Mondjuk dolgozni fogok, mert nálunk működik a távmunka és én így is szoktam otthonról dolgozni.

Úgy emlékszem, én is szerdán megyek, de majd megnézem a naptáramban, mert én borzasztó szétszórt vagyok és mindent elfelejtek.

Jópofa a táblázatod, szépen összefoglalja, hogy kivel éppen mi történik. Csak ránézünk és tudjuk. :D Úgy tűnik, eddig én vagyok a rangidős: 33 éves... már nem sokáig. :(

Most szaladok, mert dolgom van és valószínű vasárnapig nem jelentkezem, ugyanis elutazunk.

Vigyázzatok Magatokra Csajok és Puszi minekinek!
tocsa
 
 


Szia Tocsa
Igen, hála égne elmúlt a megfázásom!
Sok tea és sok vitamin megtette hatását :wink:
Ha Te is egy pörgős emberke vagy akkor Neked is nehezen fog menni az ágyban fekvős rész,de ki lehet bírni....a végére már annyira megszokod :lol:
Mondjuk jó az ,hogy nem nyár van hanem tél és ilyenkor az ember amúgy is nehezen megy ki....legalábbis Én!
Nekem az első lombikom az júli 18án volt és majd megdöglöttem a melegbe(nincs légkondink) és a sok fekvéstől!
Mostani az sokkal jobb!
Tegnap este óta nagyon görcsöl a hasam,de elméletiekbe ma kellett volna ,hogy megjöjjön....ha nem lett volna lombik!
Remélem csak valami beágyazódási folyamatot érzek és nincs semmi gond odabent!
Nagyon aggódok,de reménykedek!

Jó utat Nektek és vigyázzatok Magatokra!
Kérünk élménybeszámolót az útról és fényképeket is!!!!


Andy
Nagyon köszönöm a jókívánságod!
Édes vagy!!!
Hasonló jókat kívánok Én is Neked!

Millió puszi csajok!!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Hogy érzed magad,mi a helyzet a görcsökkel???
Én még mindig jól vagyok,leszámítva a gyomrom,ami hol jól van,hol rosszul és fáj a hátam.Képzeld a vese dokim is érdeklődött mi van velem...tudod,titkolom előle mikor volt,legyen meglepi,ha sikerül :D :D

Vigyázz magadra!Millió pusszantás :D :D

Kép
bandy27
 
 


Szia Andy.

Köszönöm kérdésed, ma egész jól vagyok.
Kicsit csipkelődik és görcsöl csak a pocakom,de megfogadtam,hogy nem aggódom annyit.....
Neki is álltam mosni és vasalni, de csak light-osan művelem a dolgokat!
Próbálgatom elküldeni a kismami ismerőseimnek a Baby Mozartot,de nagyon nagy a fájl...hiába tömörítettem...
Remélem azért csak sikerül még a mai nap folyamán megoldanom ezt a problémát :wink: :lol:

Remélem majd a dokid nagyon fog nézni ,hogy ha bejelented ,hogy baba lesz :wink: ,de jó lenne :lol:
Pihenj sokat ,vigyázz magadra!

Puszika

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre! Először is köszönöm mindenkinek aki drukkolt nekem. Nem hiába. A műtét jól sikerült 4-5 db miómát eltávolítottak, de sajnos újra kell majd még műteni kb. február március környékén. A műtét utáni 2 napot nagyon rosszul viseltem. Nagyon fájt a hasam. A nővérkék és Vereczkey is nagyon rendes volt velem. Nagyon sok segítséget kaptam. Férjem végig ott volt velem ami szintén fél gyógyulás. Tegnap du. engetdtek el, még Pesten vagyunk ismerősöknél, és holnap indulunk haza. Még lassan megy a járás és minden mozdulatomra oda kell figyelnem, de azért már sokkal jobban vagyok.

Most nem írok többet megyek feküdni, mert egy kis mozgástól is elfáradok!

Majd írok még.... Drukkok azért mennek Andynak, Nokinak és Roninak!

Ja a tábla nagyon jó, én 30 vagyok!

Kép
bobcsike
 
 


Bobcsike

Jaj,de örülök ,hogy jelentkeztél!!!
Sajnálom,hogy újra kell műteni.....megkérdezhetem ,hogy miért??
Viszont örülök ,hogy ilyen hős vagy és már sétálgatsz és jobban vagy!
Amúgy műtét után Én is annyira rosszul voltam ,hogy azt hittem nem élem meg a másnapot :cry:,de itt vagyok!

Küldök Neked sok erőt ,hogy mihamarabb meggyógyulj és jól érzed magad!!!

Pihenj nagyon sokat és gondolj arra ,hogy már egy lépéssel előrébb vagy a célhoz!

Köszi a drukkokat és viszont küldöm Neked is!
Millió puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Böbe!

Annyira örültem neki,hogy jelentkeztél :D :D Szomorúan olvastam,hogy újból műteni kell,de ne add fel,utána már ott vagy a célnál!!Nagyon ügyi vagy,hogy már 1 kicsit járkálsz :D :D
Köszke a drukkot és én is küldöm Neked,a pozitív energiával együtt!!!

Csajok!

Ezt mindenkinek küldöm,hogy úgy alakujon minden,ahogy szeretnétek!!
Kép

Millió pussz Nektek!! :D :D

Kép
bandy27
 
 


Bobcsike
Beszélgettem az egyik kedves ismerősömmel és kiderült ,hogy egy napon volt a műtétetek!
Emlékszel rá? Edinának hívják!
Milyen kicsi a világ :lol: :shock:
Képzeld hosszú hónapokig próbáltam rábeszélni ,hogy jöjjön el a Cirisbe.....mire végül sikerült!
És milyen jó ,hogy Ő is eljött ide!

Vigyázz magadra és pihenj sokat!
Gyógyulgass és írj,hogy hogy vagy!


Andy
Neked is hasonló jókat kívánok!
És mindenek előtt nagyon nagy drukk Kép

Puszi Mindenkinek!
Kellemes hétvégét kívánok!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Tocsa!
Remélem szép helyen voltatok,jól telt és feltöltött sok-sok energiával :D
Írj meg minden részletet!!

Böbe!
Reményeim szerint mostmár jobban érzed magad!!Minde3nesetre én küldöm a pozitív energiát Neked!! :D

Roni!
Hogy vagy,mi van veled,mit érzel??Mikor mész a Cirisbe??A drokkok mennek ezerrel!!

Noki!
Márcsak 2 nap..vigyázzatok magatokra,drukk ezerrel Neked is!!
Tök jó a vonalzód :D :D

Pussz Nektek lányok,jelentkezzetek!! :D :D

Kép
bandy27
 
 


Szia Andy
Látod ennyire unatkozom ,hogy gyártom ész nélkül a vonalzókat :lol: ,de azért örülök ,hogy tetszik......köszi :wink:
Jól vagyok köszönöm, csak rettegek a szerdától :oops: kezdek feszült lenni és ingerült az izgalomtól :cry:
Ma kicsit a takarításba temetkeztem ,mert a kutyuskánk kiborított....szétszed mindent amit ér ,de ez még semmi....még a szomszédba is átmegy és ott is ezt teszi!
Még jó ,hogy Ők rendesek és nem szólnak emiatt.....szeretik a kutyánkat ennek ellenére még az a szerencsénk!
Már megcsináltuk a kerítést is ,de nem sokáig tartott.....
Tehát a takarítással próbáltam levezetni a feszültségem,de nem is tudom,hogy jó ötlet volt ez vagy sem....
Most egy kicsit jobban fáj a pocakom,de remélem nem tettem ezzel rosszat a babáknak ha még velem vannak?!?! :shock:

Te ,hogy vagy?
Hogy érzed magad?
Érzel valamit?
Pihensz sokat???
Részemről is mennek a drukkok Neked!!!!!

Millió puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok !

Párom kérte ,hogy csináljuk egy tesztet ,de én nagyon ellene voltam....nem akartam megbántani ezért mondtam Neki ,hogy csinálja meg ő!
Reggel pisiltem neki egy üvegcsébe és vissza is feküdtem aludni....Ő elment a gyógyszertárba és vett egy tesztet és megcsinálta.....
Amikor felébredtem kérdeztem tőle,hogy mi lett az eredmény???
Egy csík lett ugye??? Feltűnően nagyon kerülgetett!!!
Csak annyit válaszolt félvállról ,hogy ott van mellettem és nézzem meg!
Csajok!!!!! Nem akartam hinni a szememnek......a szívem annyira vert ,hogy majd elájultam......Nézzétek meg Ti is!!!!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Annyit még hozzátennék,hogy nagyon boldogok vagyunk és a Párom direkt húzott azzal ,hogy nem ugrott a nyakamba és így válaszolt ahogy válaszolt!
Imádom Őt :lol: mindig cukkol :lol:
Utána volt ám sírás rívás mit ne mondjak,de ettől függetlenül holnapi naptól kicsit tartok!
Nagyon görcsöl a hasam......

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
Halkan gratulálok, benéztem és látom, hogy mi történt :) ez nagyszerű, ne sírj, igaz most nehéz megállni a boldogságtól! De csak pozítivan és pihenj!

Csuriban a kezem és tudom, hogy holnap is ilyen jó hírekkel jössz majd! :)

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Noki!

Csak lábujjhegyen......Gratulálok! :)

Tudom milyen érzés...én sem néztem oda amikor a tesztet csináltuk, de amikor megláttam, hogy pozitív, elkezdtem sírni, mert azt hittem, hogy én már az életben nem fogok ilyet látni.

Szorítok Neked holnapra! :)

Kép
nika28
 
 


Noki,

Őszintén örülök és szorítok, hogy minden rendben legyen holnap is. :D Reményt adsz Nekem/Nekünk is. Vigyázz magatokra!

Holnap dél körül megyünk a Cirisbe. Pontosan 1/2 12-re van időpontunk.

A hétvégénk nagyon jól sikerült, igazán kipihentük magunkat.

Lányok, veletek mi újság?
tocsa
 
 


Noki!

itt is gratula:)
Jó volt hallani a boldog hangodat :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nagyon köszönöm a Gratulációkat...csak így halkan :lol:
Kicsit izgulok a holnapi nap miatt,de azt hiszem ,hogy már félsiker,hogy a teszt ennyire szép csíkos lett :lol:

Kriszta, Nika, Witch!
Olyan aranyosak vagytok ,hogy még mindig törődtök velem és olvassátok a híreket rólam itt is!
Igazán jól esik!!!
Köszönöm a drukkokat és viszont megy Nektek is...hisz nemsokára szülők lesztek :lol:
Jaj, el sem hiszem ,hogy ennyire megy az idő :lol:

Millió puszi Nektek!


Tocsa
Holnap mész Te is?
Jaj, de sajnálom ,hogy nem fogunk találkozni!
Majd írd meg ,hogy mi volt!
Délután Én is írom a fejlemények miután telefonáltak!!!

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Jaj de jó, gratulálok!!! :D
És szorítok, hogy holnap jó magas hcg-t mérjenek a Cirisben!
Hát, én nem is mertem tesztelni annak idején, és amikor egy végigizgult délelőtt után megmondták a jó hírt, ott helyben elbőgtem magam!
Te már legalább felkészülten mész! :wink:

Kép
Kép
vuki124
 
 


Szia Vuki

Nagyon köszönöm Neked is a szép szavakat :lol:
Kicsit igen felkészültebb vagyok így ,hogy teszteltünk,de még mindig nem merem magam beleélni!
Holnap lesz igazi sírás rívás ha magas lesz a Béta HCG-m :wink:

Vigyázz nagyon magatokra és jó pocaknövesztést kívánok Neked!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Remélem emlékszel még Rám a BMC-s topikból!

Szoktam ezt a fórumot is mindig olvasni, és nagyon-nagyon drukkoltam/ drukkolok Nektek!
Nagyon halkan, de Gratulálok Nektek! Remélem holnap már nyugodtabb leszel, ha meglesz a Béta HCG, ami persze magas lesz!!!!

gyoreneildi
 
 


Szia Ildi!
Természetes,hogy emlékszem Rád!
Én is folyamatosan olvasom még a BMC-s topikokat, tudod nem tudok Tőletek elszakadni :cry: :oops: :lol:

Köszönöm ,hogy olvasol és ,hogy drukkolsz Nekünk.......Drukkolok Én is Neked,hogy mihamarabb Kismami lehess :wink:

Sok puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki
Halk gratula és drukkolok a magas Hcg-hez holnapra.
Mennyire jó, ezzel nagy erőt adsz nekünk.


Enikõ
vacak2
 
 


Sziasztok!

Megérkezett az eredményem :-)
705 lett a Béta HCG-m!!!!
Pénteken megyek újra egy vérvételre és ha akkor ennél magasabb lesz........mehetek szerdán UH-ra!

Annyira Boldog vagyok,de még mindig nem akarom magam nagyon beleélni :shock: :oops: :lol:


Vacak
Köszi Neked is ,hogy drukkoltál és remélem,hogy most még nagyobb erőt adtam Nektek?! :wink:
Drukkolok Nektek is nagyon!

Puszi Mindenkinek!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Roni!
Nagyon elvagy veszve??Mikor tesztelsz vagy mész vérvételre??Lécci jelentkezz!!De azért mennek a drokkok :D :D

Böbe!
Remélem erősödsz testileg és vigyázol magadra!!Gyógyulj meg minél hamarabb,küldöm az +energiát!!

Noki!
Már nagyon izgatott vagyok...Reggel sokat gondoltam Rád(természetesen amúgyis),fogtam a mancsódat :D :D

Tocsa!
Mi van veled,hogy vagy??Mi volt ma Vereczkey dokinál??

Pussz Nektek!! :D :D

Kép
bandy27
 
 


Noki!

Már vártalalk :) Ez hatalmas :shock: , nekem az ikrekkel volt 243 :), aztán csak egy baba lett...
Mit mond a doki? Lehet hogy ikrek?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch!

Kérdeztem Tőle,hogy hányan vannak akkor ketten,hogy ilyen jó magas lett....de csak annyit mondott ,hogy nem biztos...majd szerdán kiderül...

Írtam Neked sms-t még délután ahogy megtudtam az eredményt!
Nem kaptad meg?

Andy!
Neked is írtam sms-t!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Ide is leírom mennyire örülök ennek a hírnek, de én erre számítottam! :lol:
Várom a további fejleményeket és továbbra is drukkolok hogy minden simán menjen!!!

Kép
vucuska
 
 


Noki!

Hatalmaaaaaaaaas gratulaaaaaaaaa!
Ez nagyon szép Hcg! (tuti ikrek) :D


Enikõ
vacak2
 
 


Sziasztok,

Voltunk tegnap a Ciris-ben és megkaptam a szuri és tabletta adagomat. Hát...kissé megijedtem, amikor megláttam a mennyiséget. A fogigátlót nekem is 28 napig kell szednem, azaz még dec 22-ig. Mától szedek valamiféle hormont pajzsmirigyre..nem tudom, meddig. 17-től szúrom a Suprefact-ot előreláthatólag jan 4-ig, ez azért fura, mert akkor még szedem a fogigátlót is. Na mindegy, biztosan tudják, mit csinálnak. Aztán 27-től a szteroid tabletta(Prednisolon), és 29-től a Puregon injekció megintcsak jan 4-ig, egyelőre. 29-én vérvétel lesz, 5-én UH. Valószínű 7-én Ovitrell szúrás és 9-én leszívás. 12-én pedig beültetés. :D

Azért, kicsit tényleg be vagyok tojva ettől a hormon mennyiségtől..dehát sokan túlélték már, ugye? :D Be kellet jegyezni a naptáramba, hogy melyik nap miből mennyit és mikor kell szúrni vagy beszedni, annyira összezavarodtam. :D

Noki, hogy érzed magad? Hányinger? :D

Andy és Böbe, kérlek jelentkezzetek, ha megvan az eredmény. Nagyon szorítok. Remélem, Noki megindította a babaesőt. :D

Szép napot mindenkinek!
tocsa
 
 


Tocsa
Na már nagyon vártam ,hogy jelentkezz!!!!
Olyan ,de olyan Boldog vagyok,hogy az csak na!
Végre elkezdődött a lombikod!!!!
Azt kell,hogy mondjam,hogy Január 26-án hatalmas Gratulációkat fogsz kapni,mert Te is Kismami leszel akkora!!!!
Elhiheted!

A gyógyszerek miatt ne aggódj.....nagyon is tudják a dolgukat!
Én is ezeket használtam és így ahogyan Te és tessék..... :wink:

Amúgy köszönöm kérdésed.....nagyon jól vagyok....sőt túl jól!
Az a baj,hogy már amiatt is aggódom ha fáj a pocakom és amiatt is ha nem.....remélem ez normális reakció :oops: :shock:
Hajnalba felkeltem ,hogy Én húsit akarok enni és a gyomrom annyira korgott ,hogy ennem is kellett :lol:
Remélem nem lesz ebből rendszer :lol:
Párom mondta ,hogy nem semmi gyerekeink vannak ,hogy már most úgy rángatnak ahogy Ők akarnak :lol:,de nem baj...ha enni kell akkor eszek...ha pihenni kell akkor pihenek!
Nekem most semmi nem számít csak az,hogy itt maradjanak és egészségesek legyenek!
Jaj! Már megint többesszámba beszélek pedig az sem biztos ketten maradtak :oops: :roll: csak reménykedem!

Andy, Roni
Hogy vagytok?
Teszt?
Annyira drukkolok Nektek!!!!
Írjatok,mert kíváncsiak vagyunk!

Bobcsike
Hogy vagy?
Milyen volt a varratszedés?
Ugye nem is fájt?


Puszi Mindenkinek!
És nagyon vigyázzatok magatokra,egymásra :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
Óriási Gratula Nektek! Párod mit szólt?
Kitartást szerdáig, hidd el minden rendben lesz! Örülök!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Szia Kriszta
Párom csak néz és néz és nem tudja felfogni ,hogy baba vagy babák vannak a pocakomba!
Azt mondta,hogy ennyi küzdelem után neki most idő kell ,hogy felfogja,hogy nem azt a hírt kaptuk,hogy sajnáljuk ,de nem sikerült hanem pont az ellenkezőjét!
Amúgy nagyon boldog és óv és félt!
Szerdai UH-ra kíváncsi leszek ,mert szerintem akkor tuti bekönnyezünk mind a ketten ha meglátjuk "Őket"!

Kicsit tartok a holnapi vérvételtől,de ha azzal is minden rendben lesz akkor fellélegzem egy kicsit és azt hiszem nekem is könnyebb lesz felfognom,hogy IGEN SIKERÜLT!

Nagyon köszönöm Neked is és Mindenkinek,hogy ennyire drukkoltatok Nekünk!

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Gyorsan írok, talán laptetőre kerülök :D

Roni, ne haragudj, kicsit összekevertelek Bobcsikével. Szóval, tőled várjuk a jó híreket hamarosan. :D Böbe, te pedig remélem, jól vagy és hamarosan készülhetsz az inszme vagy lombikra.
tocsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: