Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bea,

Hogy sikerült a vizsgád?

Ez egy csúnya betegség (PCO) és egyre több lány szenved emiatt.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott.

A matek vizsgát elhalasztották most szombatra a fizika meg 2 lett hát nem egy jó eredmény de nem tanuljuk többet és igyzábol nem is érdel annyira.
És veled mi újság még 3 nap és mész vérvételre nagyon kíváncsi vagyok,hogy érzed magad?van valami tünet.?
Nekem az elsőnél időre megjött a 2.és 3.-nál már késett és tudtam hogy sikerült.Remélem hogy sikerül neked. 8.-án én is megyek dokihoz,
kõszegi bea
 
 


Hello Bea,

honnan, miből érezted, hogy nem sikerült? Te teszteltél előtte?

Matek 2-nek én is mindig örültem anno! :-)

KépKép
charlott
 
 

 
 

Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy, be kell jelentezni Bararánál ha Kosához szeretnék menni? Vagy már nem?

Kép
marianna80
 
 


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, elsősorban azoktól akik Kósa dokinál szültek.
Kb. félidős várandós vagyok nagyon várt babánkkal. Kósa doki hozta össze, inszeminációval. Az eddigiekkel nagyon elégedettek voltunk, de nem tudok róla semmit mint szülészről. A minap olvasgattam a hozzászólásokat, és beleakadtam néhány rémisztőbe ami Kósás szülésekről szól. Teljesen ki is buktam, mert eddig maximálisan megbíztam benne, bár a szülésekről amiket ő vezetett le, semmi infóm nem volt. Általában nem szoktam hamar elbizonytalanodni, de a kórházzal kapcsolatos mizéria éppen elég volt enélkül is. Tulajdonképpen bíztatást és konkrétumokat várnék a doki "szüléssel kapcsolatos" hozzáállásáról. A többit ismerem, azzal semmi gondunk nem volt, igaz hogy tényleg sokat kellett várni, de nekünk eddig megérte. De más a dolog eddigi, és más a szüléssel kapcsolatos része. Az előtt a döntés előtt állok, hogy nyugodtan bízhatok-e benne továbbra is, mert jó szülész, vagy keressek a szüléshez másik orvost. Ehhez várnék némi infót. Előre is köszönöm.
kiry3
kiry3
 
 


Sziasztok !!

kiry3:
Az én személyes tapasztalatom megeggyezik a tiéddel, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én 3 gyermekemet nála szültem, és bárki, bármit mondt maximálisan megvoltam elégedve vele mind a terhesgondozás alatt, mind a szüléseknél.
Voltak apró gesztusok ami szülés alatt nagyon jól estek számomra, lehet, hogy ezt más nőgy. is megteszi, de én úgy érzem, hogy Kósa doktor áttérzi a helyzetünket, mert úgy gondolom érzi a súlyát annak, hogy lelkileg min is megyünk keresztül. Volt, amikor szülés alkalmával begörcsölt a combom, nem volt rest, megmaszirozta, megsimogatta a kezem, ezek annyi kis apró dolgok, amik számomra nagyon jól estek akkor, abban a pillanatban.
Az első szülésnél elvileg tapasztalhattam volna negativ hozzáállás, de nem éreztem, mivel engem akkoriban félidöben vett át az Arnold doktortól.
Hát röviden, ez én véleményem.
Kiváncsian várom a szüléstörténeted, ill. tapasztalataidat. :)
Nagyon jó egészséget, és sok boldogságot a babához :)
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Mariann: ki az a Barara? Felhívod a dokit vagy elmész a magánrendelőjébe és fogad. Ennyi!

Kry: én még nem szültem nála, de sok véleményt hallottam már róla, mint szűlő orvosról. Szerintem, ha szimpatizál veled, akkor nem lesz semmi baj. Ha van nézeteltérésetek, akkor inkább válassz mást!

Schöpfiben szeretnél szűlni, tudod, hogy a kórháznak kell fizetned 135 000 Ft-ot!?

KépKép
charlott
 
 


Kedves charlotte és szilvi3!

Nagyon köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, részint megnyugodtam. Eddig semmilyen személyes konfliktusunk nem volt vele. Várom a további hozzászólásokat.
kiry3
kiry3
 
 


charlott! Barbara az akinél eddig de kellett jelenkezni a dokihoz. Szoval ti már nem tudtok rola ? Azért köszi
marianna80
 
 


Sziasztok!

A hcg szintem 20 lett. Ez valószínű kevés a boldogsághoz, de azért én még reménykedem. Szerdán újra vv.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott

Az jó jel hogy van hcg-d mert akkor valami elindult, akkor szerdáig még lehet izgulni.pihenj sokat,amúgy mikor (nem kell )megjönnie?
kõszegi bea
 
 


Hello Bea,
azt nem tudom, hogy mikor, mert nekem össze-vissza jön meg.
Holnap reggel tesztelek, ha negatív, akkor hívom újra a dokit, hogy folytassam a gyógyszerezést?

KépKép
charlott
 
 


Hát akkor nagyon várlak majd a hírekkel szívből kívánom hogy + legyen.
kõszegi bea
 
 


Hello Bea,

reggel teszteltem és negatív lett, nagyon-nagyon halvány 2. csík is ott maszatolódik, de én már nem hiszem, hogy ebből lesz valami.
kisírtam magam, lezártam a dolgot. persze azért a vv-re elmegyek, hogy tisztességesen záruljon le a dolog.

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok,

Bejelentkezés ügyben:
Be kell jelentkezni a doki magánrendelésére, mert már rengetegen vannak.
Szóval ezért kell órákat várni, mert néhányan nem jelentkeznek be, csak odamennek. Emiatt kb. 2 óra a várakozási idő, hiába van időpontod !!!

Barbaránál kell időpontot kérni
0630-9334809

Kérlek benneteket, rövidítsünk a várakozási időn azzal, hogy Ti is bejelentkeztek.

Köszönöm,
Judit
angel068
 
 


Szia Charlott

Őszintén sajnálom de azért még ne add fel,ma mész vérvételre? És még ott vannak a fagyi babák is.Írjál nagyon várom mi van veled.
kõszegi bea
 
 


Szia Bea,

ma voltam vv-n, de eredmény nem született, mert rossz volt a gép???!!!!
Holnap délre lesznek készen. De biztos negatív lesz, mert már nagyon jön a mensi manó. :-(
Fagyik nem játsszanak nagy szerepet már. Csak 2 db van és nem hiszem, hogy túl élik a felolvasztást.
charlott
 
 


Szia Charlott

Salnálom hogy nem sikrült de a fagyik még sikerülhetnek miért ne élnék túl a felolvasztást,most nem tudsz hinni benne mert még fáj a lelked de egy pár nap mulva már könnyebb lessz.Bízzál a fagyikban is.
kõszegi bea
 
 


Sziasztok!

Péntekre el is készült a szerdai vérvétel eredményem!!!! HCG 3. Meglepődtem, mert negatívra számítottam, persze nem jelent semmit sem. Mensi manók nagyon elhalmoznak....

Doki elutazott külföldre május 14-től lesz elérhető, ha valakit érdeklene!
charlott
 
 


Szia Kiry3!

Én több, mint egy éve szültem Kósánál. Igazából a terhesgondzás alatt is többször éreztem úgy, hogy váltanom kellene, de aztán nem tettem meg. A kiírt időpont előtt két héttel aztán a egy ujjnyira kinyílt a méhszáj és folyamatosan keményedett a hasam (a terhességem alatt végig egyébként), mire Kósa úgy érezte, hogy meg kell indítsa a szülést. Szépen kézzel felszedte a magzatburkot, annyira még nem fájt semmi és levegőt sem kaptam, hogy most mit csinál. Aztán ezt még kétszer megcsinálta velem (akkor már önként mentem, hülye voltam), de a gyerek csak nem jött. Közben elment a nyákdugó, igen lassan kitágult a méhszáj, így bár a gyerek a kiírt időpontban egyáltalán nem akart jönni, muszály volt megindítan ia szülést a fertőzésveszély miatt. Három óra alatt szültem meg, ami jó is lehetne akár, ha nem oxitoxin infúzió mellett, epidurális érzéstelenítéssel történt volna mindez. Nekem a szülés alatt sem volt igazán jó élményem a dokiról, nem éreztem a támogatást, mega segítsét, inkább azt, hogy ideges és menne már. Persze közben a szomszédban is nála szültek. Mivel nehezen jött a gyerek, nekifeküdt és kitaposta belőlem. Persze akkor már lassan egy órája nyomtam. Aztán több hónapig jártam a gyerkkel a Dévény alapítványhoz, végülis ma már semmi baj nincs, szépen fejlődik. Nekem a kórház szoptatással kapcsolatos hozzáállása sem jött be, nem tatínottak meg szoptatni (végül az Istvánban kaptam segítséget a Sarlai doktornőtől), sőt, az anyatejgyűjtőben többször elmondták, hogy nincs elég tejem, soha nem fogom tudni csak anyatejjel táplálni a gyerekemet, és ebbe nyugodjak is bele. Két hónapig tápszereztem, aztán leálltam, csak szopi volt egészen 6 hónapos koráig. 11 hónapos koráig nem is kapott inni még vizet sem, csak tejecskét és ma már több, mint 1 éves és még mindig intenzíven szopik. De ezt nem a kórháznak köszönhetem.
Kósa egyébként eléggé ellentmondásos számomra, mert ahhoz képest, hogy főorvos és mennyien járnak hozzá, azért el lehet érni telefonon és segít, és ha gond van, akkor akár azonnal behív és megvizsgál. Nem az a lelkizős fajta, ennek ellenére sok anyukától hallottam az ellenkezőjét. Én végig azt éreztem, hogy egy futószalagon ülök és alig várja, hogy eltűnjek a hülye kérdéseimmel, máskor meg tök rendes volt. Szakmailag szerintem kifogástalan, de szülésvezetést teintve inkább konzervatív. És bár nőgyógyászként járok hozzá ,a másodikat nem szülném a Schöpf-Méreiben.
Macus
macus
 
 


Sziasztok Lányok!

Charlott, akkor most mi a helyzet? Sikerült? Így ismeretlenül is izgulok értetek, attól függetlenül, hogy megint eltüntem.

Bea, neked is szurkolok a holnapi napra. A vizsgák hogy sikerültek, végeztél velük, vagy van még hátra valamiből?

Velem nem történt semmi jó, mióta nem jelentkeztem azt leszámítva, hogy a hsg. eredménye jó. Nemrég megtudtam, hogy a legjobb barátnőm babát vár. Nagyon örülök neki, de szőrnyen magam alá kerültem mikor megtudtam. Attól meg főleg kidőltem, mikor elárulta, hogy az első hónapban mikor élesben ment a projekt, rögtön összejött nekik. Lelkileg teljesen a padló alatt vagyok. Nehogy félre értsetek, nem az írigység szól belőlem, csak nagyon fáj, hogy mi már több éve nem járunk sikerrel, selejtesnek érzem magam. A férjem persze próbál vígasztalni, de eddig nem sok sikerrel, úgy érzem nem tudok megnyugodni, pedig ha minden jól megy akkor, talán májusban lehet az első inszem.

Megpróbálok egy kicsit többet jönni, de a munkám miatt nem biztos, hogy sikerül, de azért mindíg megnézem, hogy mi van Veletek.
petra70
 
 


Szia petra

A vizgáim csak most kezdődnek de tele a gatyám nagyon.
Ismerős az érzés amit érzel én is így jártam a barátnőmmel egy dokihoz jártunk neki több problámája volt mind nekem és amikor közölte hogy + lett a tesztje akkor egy világ dőlt össze bennem én igen irígy voltam egy kicsit.De nekünk is eljön az időnk.

Én nem megyek holnap sehova családi okok jöttek közbe és most nem tudok így menni először rendbe kell hoznom az életemet mert nagyo felborúlt.Pedig már nagyon vártam már hogy menjek de kérek új időpontot és arra már el fogok menni.De jó esett hogy emlékeztél rá.

Én szurkolok hogy sikerüljön neked az inszem.
kõszegi bea
 
 


Macus: meglepődtem írosodon. Ennyire érzéketlen lenne, mikor valaki vajúdik előtte? Mondjuk ezt már nem tudom meg, pedig nála szültem volna.

Petra: mi hogy sikerült? írtam, hogy a lombik most sem jött össze. Most spontán babára gyúrunk.
Szörnyű megtudni, hogy valakinek gyorsan összejön a baba. Mi meg itt küzdünk mindenféleképpen.
Én is átéltem hasonlót: mikor a lombikos társaimnak, akikkel együtt voltam beültetéskor, megtudtam, hogy sikerült! Terhesek!
Hát ez még szörnyűbb érzés volt, mint azt megtudni, hogy én nem vagyok babás!

Bea:szorítok a vizsgáidhoz!

KépKép
charlott
 
 


Charlott!

Bocsi, akkor valamit nagyon félre olvastam, vagy értettem. Én a vérvétel eredménye alapján gondoltam, hátha most.
Akkor most bízzunk a spontán babában, mi is arra törekszünk.
Ha jól értem, akkor már nem a Kósához fogsz járni? Nem bízol benne, vagy valami más oka van?

Bea, akkor egy nagy kalappal a vizsgákhoz, hidd el túl lehet élni.
Kívánom, hogy mielőbb rendeződjenek körülötted a dolgok és ismét belevághassatok a projektbe.

Már egy kicsit jobban vagyok és reménykedek, hogy egyszer talán nekünk is eljön az időnk.
petra70
 
 


Petra Szia!

Azért kell elmennem a dokitól, mert már nem csinál lombikot. Nyírő megszünt és a Schöpfit fizetős lett. Szóval, sehogysem tudjuk nála tovább folytatni.
Meg egy év lombikozás után, kifulladtunk, már nem bírjuk lelkileg és anyagilag sem ezt folytatni.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott!

Meg tudom érteni, hogy ki vagytok fulladva. Azon meg mélységesen fel vagyok háborodva, amit a kórházakkal művelnek. Fogy a népesség és akkor olyan intézményeket zárnak be, ahol nagyon sok párnak tudnának segíteni. Sajnos nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy mindenért fizessenek.
Nekem a Nyírőbe kellene mennem vérvételre, akkor már azt sem végzik el? Mielőtt mennék azért érdeklődni fogok telefonon. Még az is lehet, hogy nekem is váltanom kell, pedig már annyira bíztam benne, hogy jó kezekbe kerültem.
petra70
 
 


Petra: inszemeket a doki csinálja tovább, meg a többi nőgyógyászati dolgot is. Csak lombik ment pihenő vágányra.
Nyírő még júniusig van, tudtommal, de biztos ami biztos hívd fel őket.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlot!
Már régóta követem az eseményeket itt Nálatok a fórumon.Drukkolok neked, hogy spontán összejöjjön, hallottam már olyan esetről, ahol pont a lombik után jött össze magától. Én vagyok az, akinek júliusra lett volna lombikra időpontja a Kósa dokibácsinál..
Legalább egyszer azért meg szeretnénk próbálni, csak olyan helyre szeretnék menni, ahol kiírnak betegállományba végig, mert a munkahelyemen túl rizikós lenne csak napokra gyakran, vagy hetekre elmennem betegállományba. Mit ajánlotok ezek után? A Kaáliban már próbálkoztunk egy pár hónappal ezelőtt, tavaly ősszel, de ott még a beülti után sem ajánlotta a fekvést a Szmatona doki, nemhogy kiírna betegállományba...
Vendég
 


Charlott, szia!

Tudom, hogy az inszemet még csinálja, de én már egy kicsit előbbre gondoltam, ha esetleg az inszem(ek) nem sikerülne. Remélem június előtt mehetek vérvételre, bár titkon reménykedek a spontán hónapban, hátha most.
petra70
 
 


Brummadzag:
Köszönöm a drukkot. Képzeld, a hétvégén a mellemből tej csordogált ki. Net segítségével tudtam meg, hogy a prolaktin hormonszintem ugrott meg. Ezért termelődik tej és azt akadályozza meg, hogy teherbeesek. :-(
Betegállományba nem a meddőséggel foglalkozó doki ír ki, hanem a körzetis. Engem idegkimerültséggel vettek állományba! :)

KépKép
charlott
 
 


Petra:
Drukkolok ezerrel, hogy spotnán essél teherbe. Mennyivel egyszerűbb lenne!
Érzel már valamit?

KépKép
charlott
 
 


Ja, és visszatérve rám!
Ma voltam egy dokinál, aki megvizsgált a tejcsordulás miatt. Volt UH, rákszűrés és mellnyomkodás. Beutalt hormon vv-re és mell UH-ra is.
Jövő héten lesz is már eredmény.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott!

Még jó, hogy a neten szinte mindennek utána lehet nézni. Én is a neten olvasott információk után döntöttem, hogy orvost kell váltanom.
Sajnos nem érzek semmit, de ez nem is jelent semmit. Eddig majdnem minden hónapban tüneteket produkáltam, még akkor is amikor esély sem volt. Azért persze figyelek mindenre, de eddig semmi (sajnos).
A barátnőm terhessége a múltkor annyira padlóra küldött, hogy még azt is rosszul írtam, hogy májusban lehet az inszem. Szóval ha most nem jött össze, akkor június elején várható az első inszem.
Örülök, hogy sikerült dokit találnod és talán már a jövő héten minden kis turpisság kiderül. Nagyon drukkolok, hogy minél előbb boldog kismama legyél.
petra70
 
 


Petra: köszi, viszont szurkolok. (tudod, a baba akkor jön, mikor ő akar!)
Ma voltam mell UH-n és vv-n, ahová a másik doki küldött. Mellben elváltozásokat nem találtak. Szép, fiatal, mirigyes.
No akkor már csak a vv eredményére vagyok kiváncsi.

KépKép
charlott
 
 


Charlott örülök, hogy jó lett az UH eredménye, a vérvétel eredménye is biztos jó lesz.
Ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem, hogy nálatok mi a gond, ha van egyáltalán? Priviben is jöhet a válasz, de ha úgy gondolod, hogy ez csak rátok tartozik, azt is megértem.
Nekem, ha most sem sikerült spontán, akkor valószínű jövő héten kell vérvételre, meg UH-ra menni. Már annyi vérvételem volt, hogy szinte már attól is majd elájulok, ha csak megemlítik. Szőrnyen rosszul viselem, de a baba érdekében mindent bevállalok.
petra70
 
 


Petra: a babért mindent. :-)

Én Pco-s vagyok, férjemnek kevés katonái vannak. Ennyi, lombikkal megoldható, de még sem jön a baba.

És nálatok?

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott!

Nálunk annyi biztos, hogy a férjem katonái lusták, ez egy éve derült ki. Szegény elég rossz andrológust talált, aki az eredmény után rögtön lombikot javasolt, meg sem próbálta kezelni, annyit mondott, hogy szedjen vitaminokat, de azt sem, hogy milyet. Úgy vadásztunk a neten vitaminok után.
Az, hogy velem mi a gond, még nem tudom, mert eddig ahány orvosnál voltan, mind mást mondott. Nálam is felvetődött a Pco gyanúja, aztán peteérési gondok eddig ennyit tudok. Most a dokival megbeszéltük, hogy az én vizsgálatomat előről kezdjuk, a férjem eredményét elfogadja nem küldi újabb vizsgálatra. Szerinte a férjem eredménye egyáltalán nem olyan rossz, mint ahogy az előző orvosom mondta. Kósa szerint inszemhez teljesen jó, de a spontán baba lehetőségét sem zárta ki. Ez annyira jól esett azok után, hogy eddig azt mondták, lombik nélkül soha nem lesz babánk, hogy el nem tudom mondani. Ez megint adott egy kis reményt, bár ma már érzem, hogy most sem sikerült. Viszont így várom, hogy megjöjjön és mehessek vv-re, meg UH-ra. Akkor majd talán többet tudok, hogy mi lehet a gond nálam.
petra70
 
 


Charlott azt elfelejtettem megkérdezni, hogy szerinted szombaton hívhatom a dokit, UH időpont miatt, ha esetleg akkor lenne 1.cn?
Most attol tartok, hogy hétfőn már a 3. napon leszek és akkor kellen UH-ra mennem, meg vérvételre. Vérvételre van beutalóm, viszont az UH miatt telefonálnom kell neki az első napon.
petra70
 
 


Petra: szombat délelőtt lehet őt hívni nyugodtan.
Ha van beutalód vv-re, akkor hétfő reggel el is tudod intézni és még aznap az UH-t is a magánrendelőjében. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Charlott és Petra!
Nálunk is kevés volt a katona, és a Kaáliban az egyik laboráns ajánlott egy csodaszert, már hónapok óta szedi a férjem, és lehet, hogy nem ennek köszönhetően, de 5 napos karentia utáni 0.8 millióról szintén 5 napos után 35 milliós seregszám is volt. (Igaz, volt neki korábban elvileg normál számú is, még a kivizsgálás elején, 25 millió.. Mindenesetre, én ajánlom, ez egy maca gyökérből kinyert tabletta, a gyógyszertárban kapható macawebb, vagy micsodánál állítólag 4-szer erősebb, ez a Forever Multi Maca (aloe Vera termék) Aki foglalkozik ilyen ternmékekkel, mindenki betudja szerezni, úgy tudom.
Megkérdezhetem, mi az a PCO? Nekem nem vizsgáltak ilyen doldogra, ha jól tudom..
Vendég
 


Charlott, köszi az infót. Már túl vagyok a vérvételen és UH-ra is megyek ma.

Brummadzag, mi a sima Maca Vibe-t próbáltuk, mindketten szedtük kúra szerűen kb 3 hónapig. Azt nem tudom, hogy a férjemnél lett-e eredménye, de igazából neki a vizsgálatkor 40 milló volt a szám, csak elég sok köztük a lusta. Rajtam nem segített. Azért köszi, lehet, hogy majd ezt a készítményt is kipróbáljuk.
petra70
 
 


Sziasztok!

Brummadzag: én is ismerem a tabit és szedetem férjemmel!!! reménykedünk, hát ha felgyorsítja a katonákat. :-)

Petra: mi újság? mikor lesz az inszem?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Eddig nem olvasgattam ezt a topikot. Van egy babánk, aki a Kósánál született, én meg voltam vele elégedve, bár nekem elég könnyű, komplikációmentes szülésem volt. Most várjuk a másodikat, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem:
Kósa most csak a Schöpfiben vállal szülést?
A vérvételért kell fizetni?
Köszi a válaszokat
bblne
 
 


Hello!

A Schöpfis felső topikban vannak infók bblne a kérdéseiddel kapcsolatosan!

Sziasztok
iloly
 
 


Sziasztok!
Nekünk tegnap este és ma reggel volt inszem, elégé el vagyok keseredve. Kevés volt a katona, 3M és 5M. Pedig már azt hittem, hogy véglegesen segített a Multi maca. lehet, hogy a Szabolcs utcában,az előző helyen esetleg elhallgatták a rossz eredményt, csak hogy járjunk és fizessünk? (Papírt a 2 alkalomból egyszer sem kaptam az aktuális spermatogrammról. , és ugye ott nincs,nem volt, és nem is lesz lombik. ) A benyomásom a helyről(Kósa megánrendelőjében történő inszemről ) és a Schöpfiiről abszolút pozitív. Itt végre lélek is volt a dologban, nem úgy,mint a Szabolcs utcában...
Vendég
 


Sziasztok!

Charlott,
Most úgy néz ki, hogy a következő ciklusban lesz az inszem. Ezt a hónapot még kértem, hogy spontán próbálkozzunk. Teljesen megértő és normális volt a doki, ellátott tanácsokkal, mikor kell összebújni és írt fel gyógyszert, amit a 15.-ik naptól kell szednem. Azzal váltunk el, hogy két hét múlva pozitív teszttel vár. Ez a mondata hatalmas lökést és reményt adott. A spontán hónapot azért kértem, mert a pct vizsgálat után azt mondta, semmi akadályát nem látja annak, hogy az Ő közreműködése nélkül ne lehetnék terhes. Hát majd meglátjuk. Ha nem jön össze, még mindíg ott a lehetősége az inszemnek.
Nálatok mi a helyzet, érzel valamit?

Brummagzag,
Nagyon drukkolok, hogy a kevés katona ellenére sikerüljön babásnak lenned!
Megkérdezhetem, hogy mennyit kér a doki az inszemért és hogy nálatok hogy volt? Vittél anyagot, vagy a párodis is ment?
Priviben is megírhatod. Köszi előre is.
A párom január óta zöldárpát is szed a vitaminok mellett és most úgy néz ki, hogy javult az eredménye. Nem tudom, hogy minek köszönhető, lehet, hogy csak az andrológus volt nagyon szigorú, mikor közölte az eredményt. Igaz mondta is, hogy most nagyon szidorú lesz, mert ugye a nőgyogyim a lombikot eröltette és lehet, hogy ez megvolt beszélve. Én már sajnos mindent el tudok képzelni, de azért vannak kivételek szerencsére.
petra70
 
 


Sziasztok!

Petra: Örülök, hogy nincsen nálatok szervi baj! Éljenek a spontán babák!!! Milyen gyógyszert és tanácsot adott???

Brumm: Örülük, hogy neked is pozitív élményed van a dokival kapcsolatban. Megy a drukk ezerrel !! :-)
Maca - immunrendszererősítő és nem katonagyártó - sajnos!

Velem a következők történtek eddig:
Bejelentkeztem egy homeopatiáshoz a héten, aki mély beszélgetéssel és homeopatiás szerekkel próbál a betegein segíteni. Remélem júniusban tud fogadni. Kíváncsi vagyok, hogy mit lát bennem, ill. megtalálja az igazi probléma forrását?

Aztán, hogy végre rászántan magam, hogy a PCO-mat kivizsgáltassam. Bejelentkeztem dr Tüűhöz. Most azt kell megvárnom, hogy a mensi megjöjjön és mehetek hormon vv-re és terheléses cukorra.

Harmadik dolog: a héten voltam a férjemmel genetikai vérvizsgálaton is. Nagyon gyorsan leszedték a vérünket és két hét múlva lesz is már eredmény.
Erre is kíváncsi vagyok!!!!

Ja, még szedem a Bromót szombatig, ahogy a dokinő kérte. Most már bírja a szervezetem, remélem a tejem se jön, csak ha majd a baba éhes lesz!
:lol:

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott

Mi újság ved? Én 14.-én megyek dokihoz,mostanában csak olvasó üzem módban voltam még van két vizsgám de már nagyon elég az egyészből jó lessz a nyári szünet.
kõszegi bea
 
 


Szia Charlott!

Duphastont írt fel a doki, a tánacsai pedig csak arra vonatkoztak, hogy mikor kell összebújnunk a férjemmel.

Nálatok is lámom megint beindultak a dolgok és remélem, hogy minél előbb minden rendeződik és jön a várva várt baba. Drukkolok, hogy ez minél előbb legyen.

Bea,

Jó, hogy előkerültél. Van már új időpontod? Mindjárt itt a szünet és el is feltheted a vizsgákat, de addig is kitartás.
petra70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: