Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Faludi dr-ról szeretnék infot gyűjteni, légyszi segítsen aki tud.

Érdekelne, hogy van-e magánrendelője és ha igen hol, és hogy vállal-e szüléseket és hogy milyen a tapasztalatotok vele kapcsolatosan.

Kérlek írjatok a honeyheni@freemail.hu címre.

Nagyon várom

Köszönettel

H.
honeyheni
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mostanában válik aktuálissá a jó orvos kérdése, mert a férjemmel babát tervezünk. Visszaolvasva láttam, hogy "Valaki" tud bővebbet Dr. Balogh Tiborról (Szent Imre kórház), esetleg írnál Róla néhány infót (magánrendelés, mi, mennyi?) Ha nem publikus, akkor privátban várnék infót a fantorpilla@freemail.hu-ra.

Előre is köszi
funny80
 
 


Honeyheni, Funny
nézzetek le a "nagy" szentimrés topikba, ott van Faludinál és Baloghnál szült anyuka is, ők tudnak infót adni! Ne ijedjetek meg, eléggé szétoffoltuk a topikot Kép, de nagyon szívesen segítünk, és jó lenne minél több pocakos is köztünk Kép
Ide meg csak ritkán nézünk be...

vera
kisün
 
 

 
 

Szia Kisün!

Mennék én a "nagy" szentimrés topikba, de melyik is az?

Köszi
funny80
 
 


A "szülészetek, kórházak" oldal alja felé a "Szent Imre kórház azaz a Tétényi - Ikea szoba és társaik..."
Azért olyan lent, mert ugye nem "A"-val kezdődik Kép
Szeretettel várunk Kép

vera
kisün
 
 


Sziasztok,

Nekem még sajnos nem jött össze a baba, de a szent imrében szeretnék majd szülni. Néztem a kórház honlapján, hogy van szakamulancia, de nincs bejelentett lakcímem a kerületben, és nem tudom, hogy így tb alapú-e, vagy fizetni kell. Meg akarom magam vizsgáltatni, hogy minden rendben van-e velem, és azért akarom itt, mert ha sikerül teherbe esnem, akkor már megvan az orvosom is egyben. Olvastam, hogy sokan a Bálint doktorokat dícsérik. Tudtok nekem segíteni ebben a témában, vagy mindenki rögtön magánrendelésre ment?

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Elég rég volt itt hozzászólás, de azért megkérdezem, hogy ismeri -e valaki Dr. Kocsis Évát? A Szent Imrében orvos, de máshol van a magánrendelése.A választ előre is köszi.

Kép
renee
 
 


Szia Gay25!
Nem számít, hol laksz, oda és ahhoz mész, akihez akrsz.Főleg, ha név szerint keresel valakit.Minden szakrendelőben kötelesek fogadni és ellátni a terhest.De, ha személyesen keresel valakit, akkor az már "magánbetegként" kezel.A magánrendelő az teljesen más téma.Ott szabott árárt kapod a szolgáltatást. Választási lehetőséged mindíg van.Ha elégedetlen vagy, bátran válts!
culika
 
 


Gaby! Bocs az előzetes hibás névelírásért!!!!!!!!!!!!!
culika
 
 


Sziasztok!

Dr. Tasi Róbertről tudtok valamit? Én még új vagyok, most kéne orvost választanom és őt ajánlották. Tudtok nekem segíteni?

Előre is köszi!
ekrisztina
 
 


Szia!
Én a Tasinál szültem, igaz nem tegnap ( két éves a fiam), de ha lelkiismeretes dokit keresel nyyugodtan menjél hozzá. A Budafoki SZTKban rendel de van magánja is. Nem tesz különbséget sztk-s vagy magánrendeléses kismama között. Hozzám mindennap bejött a kórházba szülés után, hogy rendben van- e minden ( vasárnap is).
Azonkívül sebész szakorvos is, a gátvarrásomnak szinte nyoma sincs.
Ha érdekel az elérhetősége, tarifa ilyesmi ide írhatsz privátba.
babamixi@citromail.hu
Árcsi
 
 


Gaby!
A Szent Imrében a főorvos csinálja ameddőségi szakambulanciát (Dr. Rákóczi), nagyon rendes, nem az a túlvizsgálós tipus. Nekem rakoncátlanok voltak a hormonjaim + anyósom ismeri, így kerültem hozzá, de nem bántam meg.
Ha érdekel a 2005 téli babás topikban megtalálsz.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
 
 


én is itt akarok szülni...Kép
még valaki????????????????Kép

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


én is itt AKAROK SZÜLNI!!!!!! Kép
ficánka
 
 


Én is-én is!KépDe hol a topikunk????????????????Kép

petergabi
 
 


En sem talalom a topikunkat! Kép
Help! Help! Help!

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Én is azon gondolkodám, h ide írjunk, amíg észhez tér a lenti topic. Nálam a Sz István a legalsó. Kép
Bár ezen a linken elérhető: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/983.html?1136276802
neet
neet
 
 


Sziasztok!
Többen is javasolták nekem a Szt. Imre kórházat.
Jelenleg még csak a tervezési időszakban vagyunk, de mivel nincs saját nőgyógyászom, már most elkezdtem érdeklődni a kórházak, orvosok felől. Megnéztem a kórház honlapját, és nagyon meggyőző volt. A kérdésem az lenne, hogy a gyakorlatban is minden úgy működik -e, ahogy azt leírják? A baba 24 órában az anyuka mellett lehet, szülés után közvetlenül lehet szoptatni? Az apuka egyébként csak TV-n keresztül nézheti meg a babát, vagy van mód személyes kontaktusra is? MInden egyéb információt is szívesen veszek. Előre is köszönöm a segítséget!
joophe
 
 


Kedves Joophe!
A babát akár a szülőágyon cicre teheted, már, ha ő is úgy akarja. A kb. 2 órás megfigyelés alatt a baba és a párod is veled lehet, persze nincs komplikáció. Ezt követően a baba bekerül az újszülött részlegbe, te pedig a szobádba. Amint elég erős vagy, hogy elmenj érte, kihozhatod, és attól kezdve rajtad áll, hogy mennyit van veled. A gyerekágyon a kortermes látogatás tilos. A babákat az üvegajtóhoz szokták a mamák kitolni. Itt nézheti meg mindeni. Nem hivatalosan a fizetős, egyágyas szobákba este, rövíd időre be szokták engedni az apukákat.
Üdv.: Ildi
idli
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de ha minden jól megy, akkor a Szent Imrében fogok szülni, és szülésznőt keresek.

tudnátok ajánlani valakit?

A segtségeteket előre is köszönöm,

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Mariann:nézz be a lenti szentimrés topikban.Ott tuti kapsz ötleteket!Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Szia Mariann !

Igen tudok. En is nala szultem. Nagyon kedves,es profi a szakmaban. A neve: Nyulas Jolan.

Melinda
melinda75
 
 


Mariann,

Ha erdekel a szuleszno telefonszama,meg egy kis info Rola akkor kerlek irj erre az e-mail cimre:
melinda_waxman@arcor.de
En is nala szultem es sok ismerosom is.

Melinda
melinda75
 
 


Sziasztok lányok!
Van itt valaki, aki kb március elején fog szülni?
Kíváncsi vagyok, kivel van esélyem összetalálkozni.. :-) Én elvileg nyolcadikán.
Móni
kmoni
 
 


Kmoni,
Nézz be a lenti Szent Imrés topicba. Oda többen írnak. Talán lesz valaki, aki akkor fog szülniKép.

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Sziasztok!

Van valakinek friss info-ja, hogy kb. mennyibe kerül most Dr. Bálint Balázs magánrendelésén egy alkalom?? Valamint, hogy kb. mennyit kér a szülésért? Ha minden igaz aug. végén fogok nála szülni.
Az is érdekelne, hogy a szülésznők a Szent Imrében mennyit kérnek ha előre felfogadod őket és, hogy ők is bejönnek-e telefonhívásra ha az éjszaka közepén indul meg a szülés?

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Vilma
vilmanéni
 
 


Szia Vilma!Gyere le a másik szentimrés topikba,ott jó sokan vagyunk,biztos tudnak majd segíteni!Ja és gratulálok a pocidhozKép

petergabi
 
 


Szia Vilma !

Alltalaban,ha felhivod a maganrendelot,akkor ott megmondja az asszisztens,hogy mi mennyibe kerul. Azt hogy mennyit ker a szulesert,azt meg a szulesznotol kerdezd meg. Mi is ugy csinaltuk. Az en orvosomnak nem volt szulesi tarifaja. A szulesznoknek nem nagyon szokott tarifajuk lenni,de akit valasztassz ahoz forduljal bizalommal-es kerdezd meg Tole nyugodtan. A mi szulesznonk sem mondott arat-a szules utan 1-2 napra adtunk neki egy osszeget,amit mi gondoltunk. Ez attol is fugg,hogy mennyire voltal vele megelegedve.
melinda75
 
 


Jövök, és köszi a gratulációt!
vilmanéni
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a diplomam dolgozatom megírásához aminek a fő témája a feleség és az anyaszerep összehangolása. Csak annyit kéne tennetek, hogy kitöltötök egy kérdőívet, és visszakülditek nekem az email címemre.

Akit érdekel, és már van legalább egy gyermeke, az küldjön egy emailt az erikacsizmadia@beltav.hu címre és csatolt file.-ként elküldöm.

Segítségeteket előre is köszönöm

Erika
erika_az_ambról
 
 


Sziasztok KISMAMIK!

Kérlek szépen segitsetek! A Szent Imre, Szent István vagy Máv kórházban szeretnék szülni. Információt kérnék minel hamarabb egy jo orvosrol. Aki tud segiteni, kérem, írjon nekem az attig74@t-online.hu címre.
Előre is köszönöm a tájékoztatókat! Jó babázást!
kriszti74
kriszti74
 
 


Kriszti,
ha a szentimre érdekel, akkor az oldal alja felé nézz be a "nagy" szentimrés topikba ott tudunk segíteni Kép

v
kisün
 
 


Szia Kisün!

Melyik az a nagy szentimrés topik? Én már szültem egyszer ott, és most vívódom, hogy a következő babát is ott szüljem-e. Az a gondom, hogy senkit sem engednek be, még az apukákat sem. NEkem a szülés után nagy szükségem lett volna arra, hogy legalább ő bejöhessen egy kicsit. Érdekelne, hogy van-e vki aki tud vmi módot a probléma megoldására? Mintha olvastam volna vhol, hogy vki szerint az apuka bejöhet vhogy??
annasára
 
 


Annasára,
szent imrés topik lent van Kép

Ott sok Szent Imrés anyuka van.
Nézz be hozzánk Kép



Mása

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Annasára,
itt a direkt link: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/983.html?1133895045

Egyébként ugyanúgy, a "szülészetek, kórházak"-ban, csak lejjebb, az "S"-nél (Szent Imre kórház...) van.
Nem tudom, megoldható-e, hogy bemenjen az apa szülés után, 2ágyasba biztos nem.

vera
kisün
 
 


sziasztok

Tud valaki valamit Szt.Imre kórházban dolgozó dr. Urbán Mártáról?
Küldjetek infót, köszike előre is
Nála fogok szülni és nem ismerem, de eddig minden rendbe volt vele, csak nem ismerem és érdekelne.
babázó26
babázó26
 
 


Babázó,
ld. előző hozzászólásomat, gyere "le" a nagy szentimrés topikba, ott többen is nála szültek! Kép ők biztos tudnak segíteni...

vera
kisün
 
 


Kisün, Gabi, Zsanci, Mása, Neet, idejártok toborozni? Kép

és mindenki hallgasson rájuk, topikok közt az SZ-nél SZT IMRE (rulez) KépKépKép

votiv 8)
votiv
 
 


Votiv Kép

Csak egy kis eligazítás Kép

Mása

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Sziasztok,

ide irom, mert a Szenti Imres topicban elveszne az info. Szulesfelkesziton (Varandossag - Zene - Szuletes - Tanc cimu eloadason) ismertem meg egy mozgaslehetoseget, amit nagyon szeretek:-) Egy fiatal Szent Imres dokino tartja, kismamahastanc neven fut, de igazandibol nem egy pocakmutogatos, csabitgatos produkcio, hanem inkabb egy varandosoknak kifejlesztett mozgas, aminek az alapmozdulatai a hastancbol szarmaznak. Csak sajna nincs nagy reklamja, ugyhogy elhataroztam, hogy feldobom olyan helyeken, ahol esetleg olvassak masok is. Kell hozza egy kenyelmes szoknya, vagy naci, meg egy polo, semmi egyeb.

Akit erdekel, az bovebbet a kovetkezo oldalon talalhat:
http://www.amirahastanc.hu/index.php?th2=43&PHPSESSID=ba5565245e14f623125a3dc5a6 cd2b2d

Ha az elozo oldal nem jonne be, akkor www.amirahastanc.hu, itt oktatas, majd pedig kismamahastanc.

Ha van kerdesetek, szivesen meselek meg.
Udv,

Moni(c)
monic
 
 


Monic!
Én is hallottam a kismamahastáncról, ugye Guttner Orsolya tartja ( ha jól emlékszem a nevére?). Õ vállal szülést?
Te kinél szültél? Kit ajánlanál, ha teljesen természetesen akarok szülni ("otthonszülés a kórházban" ;) )???

Köszi, csiling
csiling
 
 


Kedves mindenki. Egy 6 hetes, külföldön elö kismama keri a segitegeteket. Nem tudtam atolvasni a topicot( munkahelyröl logok fel napközben)de szeretnek infot kerni. A Szent İmreben szeretnek szülni az alternativ szobaban,ha minden rendben megy akkor a ferjemmel, erzestelenitö, burokrepesztes, gatmetszes, es ujjal tagitgatas nelkül. Mivel az egesz csaladunk könnyen szülös fajta, talan nekem is sikerül. Sajnos csak a 6-7. hpnapban jövök haza Törökorszagbol, addig is talalnom kellene egy orvost akivel, e-mailben, vagy telefonon ertekezhetek, es majd kezelesbe venne, illetve levezetne a szülesemet. Kik vannak es milyenek? Kinek mi a tapasztalata? Elöre is köszönöm!
katherina2
 
 


Szia Katherina!
Én is épp dokikeresésben vagyok a SztImrében (hasonló szempontok fontosak), bár már 22hetes vagyok, így kicsit elkésve.. Leirom, amit eddig megtudtam, hátha segit bár nekem sincsenek személyes tapasztalataim.
Ha természetesen akarsz szülni elvileg minden orvos lehetővé teszi; nekem úgy tűnt, hogy a következő orvosokban ilyen téren nem csalódhatsz (persze kell a szimpátia):
Bálint Sándor - vele találkoztam személyesen, iszonyú rendes, kedves, figyelmes volt!
Bálint Balázs (fia)
Bálint Mihály (ő is rokon)
más kismamák ajánlották még Urbán Mártát, Fülöp Tamást, Tasi Róbertet és még Kocsis doktornő is rémlik - de azt nem tudom milyen szempontból jók, meg voltak velük elégedve a többiek.
Szerintem gyorsan lépj, mert túlterheltek - ha felhivod a kórházat, talán többet mondanak, hogy hogy érheted el őket..
Különben van a kórháznak honlapja, goggle-ban megtalálod. És lehet szülésznőt választani és dúla is mehet veled.
Ha még valamiben tudok segiteni irj: csiling@freemail.hu

Petra/csiling
csiling
 
 


Hello, én is már jó régóta nézem ezt a topikot új is vagyok, no mi is a szent imrét néztuk ki mi viszont lajosmiszeiek vagyunk még a kórházba sem voltunk jövö évre szeretnénk a babust, bálint Balázst néztük ki, hogyan lehet őt " megközelíteni". Jó lenne már előtte rendelésre járni hozzá mielőtt megfogan a babus. Minden infoert hálásak lennénk mert nem ismerünk senkit sem országunk fővárosában, sem a kórházból aki segíteni tudna az elkezdesben köszönöm:
ha csak privát: panka123@freemail.hu
üdv: panka
panka123
 
 


Sziasztok, egy korábbi felvetést elfogadva a két szentimrés topikot egymás mellé tesszük a napokban. Ennek érdekében ezt a topikot átnevezzük, az új név - Szent Imre kórház, azaz a Tétényi pocakos kismamái - lesz. Igy többen megtalálják a keresett társaságot. Valszeg hétfőn, vagy kedden módositunk, igy akkortól majd már ezen a néven keressétek a topikot.
Jó beszélgetéseket,
apa Kép
apa
 
 


Csiling köszi az infot, esetleg telszamok nincsenek hozzajuk? A Szent İmres honlapot neztem, de jo lenne mobil szam mert mire elökeritik öket a korhazban törökorszagbol ramegy a gatyam is. En Dorogi vagyok (az anyukam) remelem igy is elvallalnak es ha megindul a szüles nem lessz nagy ho es beerünk a korhazba (1 ora az ut). Eleg remenytelen de en Esztergomban meg veletlenül sem akarok szülni. Arakrol tudsz valamit? Mert elkell kezdenünk penzt gyüjteni, de semmilyen magyar arat nem tudok, es meg azt sem tudom kinek kell adni es mit kell fizetni.İrj legyszi nagyon megköszönnem. Egyebkent nallam az elsö vizsgalat utan mar doktor valtas volt,most vagyok 6 hetes, es a masodik vizsgalatrol, es az utana következö kismama inforol a blogomban reszletessen olvashatsz (mar ha van kedved)A szerdai es csütörtöki nap lessz az: http://www.katherina.freeblog.hu/. Az elözö orvos vizsgalata meg a mult het keddi blogban van
katherina2
 
 


Sziasztok! Szült valaki Majnár Zsuzsa szülésznővel, vagy hallottatok valamit róla? Mennyire híve a természetes szülésnek? Ha tudtok valamit róla, örülnék, ha megosztanátok velem. Köszi, Trixi
triximixi
 
 


Katherina!

Sajnos annyira nem vagyok tájékozott, hogy telszámokat és árakat tudjak.. Szivesen segitek kideriteni, gondolom a magánrendelés számát megadják a kórházban is.
Elég nehéz ez a dokiválasztás, már szeretnék túl lenni rajta. Abban is gondolkodtam, hogy ha SztImrében mindenki hasonló szemléletű (persze nagy különbségek lehetnek), akkor a véletlenre bízom, hátha pont olyan doki lenne ügyeletben, akihez amúgy is mennék.. Szülésznőt és dúlát biztos választok - tudom mit akarok és ha ők is támogatnak, biztos a dokival is jobban lehet kommunikálni a szülés alatt, ha rögtön akarna beavatkozni..
Szia, Csiling
csiling
 
 


Sziasztok!

A bizonytalan, orvos nélküli 'árva' kismamákat szeretném megnyugtatni.

Január végén a Szt. Imrében született meg a kislányom. Nem volt választott orvosom, csak szülésznőm, Csizmadia Erika. Annak ellenére, hogy sokan azzal riogattak, hogy rosszabb bánásmódra számíthatok majd, mint azok, akiknek fogadott orvosuk van, én csupa jóról számolhatok be,

Hajnali 5-kor értünk be a kórházba és este negyed 6-ra lett meg a kislányom, ezalatt történt néhány ügyeletváltás és összesen négyen vizsgáltak meg, de mindenki nagyon tisztességes volt.

Arra lehet számítani egy ilyen helyzetben, hogy a szülésznő folyamatosan melletted van, és kapcsolatban áll az ügyeletes orvosok valamelyikével, illetve beszámol az osztályvezetőnek arról, hogy éppen hol tart a dolog. Ha úgy itéli meg, hogy szükség van orvosi beavatkozásra, jelez, tehát teljes biztonságban vagytok.

Engem Gutman doktortnő, Faludi, Barna és Bálint Balázs dokik vizsgáltak meg, mindannyian kedvesek voltak.
Végül Bálint Balázsnál született meg a kislányom. Csupa jót mondhatok BB-ról. Életemben akkor láttam őt először, mégis figyelemmel követte az egész gyermekágyat, többször bejött érdeklődni, hogy hogy vagyok, sőt a távozásom előtt nem felejtette el kiállítani a támogatásokhoz szükséges igazolást sem.

Az egyetlen rossz tapasztalatom Bencsik doktorral kapcsolatos. Ő igazi pokrócként viselkedett a gyermekágyon, de ebben olyan következetes volt, hogy valószínűleg ilyen a természete.

Személyes meggyőződésem egyébként, hogy az az orvos, aki egy 'idegen' pácienst nem lát el tisztességesen, magánorvosként sem érdemel bizalmat és fordítva - egy jó orvos ügyeletesként is ember marad...

Üdv:

Dóra
dorika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: