Új privát üzeneted érkezett!

Szeretném megkérdezni, hogy akik már szültek a Nyírőben, melyik szülésznőt ajánlják. Lehet egyáltalán szülésznőt választani?

Anna
annamár
 


1998-ban és 2002-ben szültem a Nyírőben dr Szakonyinál.Én csak a legjobbakat tudom írni róla.Igaz a stílusa kicsit cinikus,de szerintem nagyon nagy tudású.Szülésznők közül egy Márti nevűt tudnék említeni,nem tudom ott van-e még,de csúcsszuper volt.Szerintem a csecsemősök is nagyon segítőkészek.
vanda32
 


Vanda, köszönöm szépen a válaszod, majd megpróbálom megkeresni.

Anna
annamár
 

 
 

Szia Annamár!

Én mint már fenntebb írtam Anita nevű szülésznőnél szültem, aki nagyon profi volt fiatal kora ellenére. Akikkel egy szobában voltam szinte mindenki a Franciskánál szült, akinek elmondások alapján a természete borzalmas (flegma), én is meggyőződtem róla, de szakmailag mindenki a legjobbakat mondta róla is.

üdv
rózsa
 
 


Kedves Rózsa!

Köszönöm a választ Neked is. Igen, emlékszem, hogy Anitáról jókat írtál. Te találkoztál vele a szülés előtt is?

A.
annamár
 


Annamár, még egyben? :-)
Én megkérdeztem Mártát a szülésznő választásról és azt mondta, hogy Ő mindegyik szülésznővel szeret az ottani csapatból dolgozni, miatta nem kell választani.
Én a MÁV-ban sem választottam szülésznőt, mert a férjem így is velem van az elejétől a végéig, és ha jól tudom a szülésznőválasztás is többek között azért jó, mert Ő az elejétől végig veled van.
andimama
 
 


Elfelejtettem....
Ha összejön és nem lesz sok szülés, akkor hétfőn megyek kórháznézőbe. Már alig várom. :-)
andimama
 
 


Szia Andimama!

Hát Te aztán jól eltűntél, már azt hittem, valami baj van. De ezek szerint minden rendben! Jó, hogy mész kórháznézőbe, én is szívesen mennék még a szülés előtt. Remélem, elvisz a párom. Mi volt az UH-on? Hány kilósnak mondták a babát? Én még egyben vagyok, nagyon nehezen bírom magam, az az igazság. És mivel Bálintot a 42. héten szültem, még lehet, hogy lesz 4-5 hét is a babáig.

Szia!
annamár
 


Szia Anna!

2 hete nem dolgozom, de annyi apróság, tennivaló van itthon, meg mindennel, hogy nincs időm és kedvem sem sokszor internetezni, írogatni.
Jól vagyunk, igaz a frontokat nehezen viseljük, mert hol keresztben, hol fejjel felfelé van a kis drága. Uh-n pár nappal idősebbnek látták, és már majdnem 2 kiló volt, azóta talán már elérte.
Nem irigyellek a túlhordás miatt, de azért örülök, hogy Mártánál ez nem gond, legalábbis nekem múltkor is azt mondta, hogy 2 hétig nem fektet még be.
Nekem is más ez a terhesség olyan szempontból, hogy a lányom már a 18.héten fejjel lefelé volt és így nem voltak étkezési/levegővételi/ és wczési gondjaim. :-)
andimama
 
 


Sziasztok Lányok!
Tudja valaki, hogy Raft dr. a Nyírôben praktizál-e már??

sokat segítenétek vele,
köszi
Alma
Alma vagyok
 


Sziasztok!

Annamár

Én nem választottam, bementem Ctg-re, megnézett a Márti és kérdezte, hogy akarok-e szülni (bő 3 ujjnyira nyitva voltam, fájás nélkül). Pont az Anita volt, szimpi volt, a férjem otthon volt a nagyobbikkal, így szültem.

Sok sikert.
pusz
rózsa
 
 


Szia Rózsa, szia Andimama!

Köszönöm szépen a válaszotokat szülésznő ügyben. Végülis én megmondom őszintén, kizárólag a doktornőre koncentráltam, amikor az első gyerek született, úgyhogy ha ő ott lesz, minden OK.

Andimama!

Bizony, nekem is keresztbe-kasul fekszik/függeszkedik/terpeszkedik ez a baba... de hát most már ki fogom bírni valahogy. Ma megyek megint CTG-re (már múlt héten is voltam). Írd meg, hogy milyen volt a kórházlátogatás.

Anna
annamár
 


Annamár,

Ma voltam kórháznézőben a Nyírőben. Tényleg nagyon pici, évi 700 szülésük van, 3 (de inkább csak 2) szülőszoba, amiből az egyikben csak hagyományos ágy van, a másikban hiper-szuper is. Van kád, meg mindennel fel vannak szerelve, viszont a babát elviszik ellátni egy másik helyiségbe, és le is mosdatják egy kicsit. Igaz dokinénim szerint, ha nincs más sürgős szülés akkor a megfigyelés a szobában van, és veled lehet a kicsi is, egyébként viszont a folyosón (ami igazából a szülőszobán belüli folyosó, nem a látogatói). Úgyhogy drukkoljatok hogy ne frontban szüljek, mert akkor futószalag, de egyébként nyugi van. 14 ágyas a szülészet, de most is csak kb. feleannyian voltak bent, viszont nincs saját zuhanyzó, WC, csak a fizetős szobában. Bevinni babának állítólag nem kell semmit, még pelust sem, csak a hazahozós cuccot majd. Mamának is adnak mindent, betétet (géz+ vatta kombiánció), hálóinget, szülni csak kórháziban lehet, de utána már hordhatod a sajátod. 4x24 órát kell bent lenni a baba miatt kötelezően. Ennyi, most más kérdés nem jutott az eszembe. Ja, és olyan szülhetnékes érzés kerített a hatalmába amikor ott jártam. :-) Gondolom azért mert Márta ott volt és szeretnék úgy bekerülni, hogy éppen ott van.

Andimama
andimama
 
 


Illetve tegnap voltam, csak bemásoltam egy másik hszt.
andimama
 
 


Szia Andimama!

Köszönöm szépen a beszámolót, ez nagyon hasznos volt. Képzeld el, lehet, hogy a doktornő éppen szabin lesz, amikor szülök??? Márc. 5-re vagyok kiírva és 7-én elmegy egy hétre... Na de még két hét, meglátjuk, addig jön-e a baba.

Anna
annamár
 


Anna, drukkolok, hogy előbb meglegyen a Picur és ne kelljen Márta nélkül szülnöd.
andimama
 
 


Szia Alma !

Az a Raft aki a Margitban volt már átment a Nyírőbe, onnan tudom, hogy már voltam nála terhesgondozáson.

Copy
Copy
 


Sziasztok!

Ismeritek Kósa doktornőt, aki külsős? Bármi infónak örülök!!

Anna
annamár
 


Ja, rossz helyre ment ez a kérdésem!

Kósa doktornő a Budai Honvédban van és mivel ez a kórház 1 percre van tőlünk, gondoltam, hogy ha doktornénim elmegy szabira mielőtt baba megszületik, esetleg ott próbálkozom.

Anna
annamár
 


Szia Copy!
Szeretnék valami ,,Titkosat,, kérdezni, az e-mail címem: alma@mail.gatesgroup.hu
megköszönném, ha felvennéd velem a kapcsolatot privátban!
Fontos volna!
Köszömöm
Alma
_alma_
 
 


Sziasztok,
En febr 12en szultem a Nyiroben. Nem volt senki, nem volt front, igy nyugisan egyedul szultem a szulesznovel (Franciskaval aki nagyon jo szakmailag, es mindenkinek csak ajanlani tudom, en ot valasztottam)es Szakonyi dr.-al akinel en is szulettem 28 evvel ezelott.
Nekem meginditott szulesem volt mert mar egy hetet tulhordtam a picit es elso babam. A magzatviz elfogyott igy meginditotta a szulest es nagyon eros fajasaim lettek. 3 ora vajudas utan megszultem a 3,75kg-os kislanyomat termeszetes uton.Sajnos gatmetszesem volt, de legkozeleb erre is jobban odafigyelek.
A korhazrol az a velemenyem, hogy pici a szuleszet, "nagyuzemben" megy a dolog,ha sokan szulnek egyszerre akkor nagyon kellemetlen mert kicsi a hely, a dokik semmit nem rizikoznak, ha a legkisebb kockazat felmerul akkor irany a muto es csaszaroznak azonnal, ami nekem nem szimpatikus. A noverek, csecsemosok vegzik rendesen a dolgukat, de tul sok erzelmet ne varjatok. En egyagyas (fizetos:4.500Ft/nap) szobaban voltam, volt sajat furdoszoba ami nekem megerte.
Par tanacs: vigyetek "puha" wc papirt, mert wc papirt nem adnak, egyszerhasznalatos bugyit is hasznosnak talaltam, en betetet is vittem kesobbre.
Iszonyu meleg van a kortermekben (28-30C)
Barmi kerdesetek van szivesen valaszolok.
Rozsa Dora
rdora
 
 


Szia!Kis Dóra vagyok és én is a Szakonyi dr-nál fogok szülni!Én mindig a magán rendelésére járok és fogalmam sincs hogy a végén ki merre mennyit és hogyan!Ha tudnál nekem erről bővebben akkor írj!Segítségedet előre is köszi Kis Dóra
mail
A szülésznőnek is külön kell fizetni?És mennyit?
Halvány fogalmam sincs!
{kisdoraszin@freemail.hu,kisdoraszin@freemail.hu}
kisdoraszin
 
 


Dóra, honnét tudod, hogy a dokik főleg császároznak? Az én dokimról, aki speciel régebben más kórházban volt, nem hallottam ilyet. Szerintem ez is orvosa válogatja. Pl. a tied sem császározott. Azért ezzel jól megijesztettél.
andimama
 
 


Szia Andimama,
Nem akartalak megijeszteni (sot senkit), de a tobb nover is mondta, miutan elbeszelgettem veluk, hogy a csaszarozasi arany nem kicsi a korhazban. Ezt en meg is kerdeztem a korhazi tanfolyamon es a vedono igazat adott. Nekem soknak tunt a csaszaros kismama amikor en szultem,(ket hete) de lehet hogy ez csak veletlen. En megbeszeltem elotte az orvosommal ha lehet akkor szuljunk rendesen, mert azt szeretnem (sportolo vagyok), de nekem is nagy eselyem volt a csaszarra mert nem akartam tagulni egy milimetert sem!Szoval ne ijedj meg minden rendben lesz.
Dora
rdora
 
 


COPY, nagyon eltüntél!
Keress meg, ha itt jársz!!!

Szia,
Alma
alma@mail.gatesgroup.hu
almaa
 
 


Annamár, hogy vagytok? Egyben még vagy már kettőben?

Dokinéni szerint mi sem várjuk meg az áprilist, még 2 hetet ki kell húznom a 37.-ig, utána már jöhet bármikor, gyógyszereket is abbahagyom. Ma voltam vizsgálaton, C2111 lett a méhszájam, úgyhogy pihennem kell sokat. Két hét múlva megyek még CTG-re, Te addigra már remélem babázol. :-)
andimama
 
 


Szia Andimama!

Tegnap voltam a doktornéninél, még mielőtt elutazik, szeretné, ha meglenne a baba. Rajtam nem múlik, iszonyatosan nagy a pocakom és tényleg kezdek teljesen kikészülni. Én a vérnyomásomra szedek gyógyszert, Neked miért kell?

Szia:
Anna
K. Anna
 


Szia Annamár!

Én is tegnap voltam, du. 2-kor. Te mikor voltál? NEm találkozhattunk véletlenül? Én is hallottam, hogy jövő héten szabin lesznek, nem is gondoltam, hogy elutazik. NEm tudod hová? Én gyógyszert vasat és Magne B6-ot szedek mert már jó ideje keményedik a hasam, persze a vasat szedem tovább még szopatatás alatt is majd, de a Magne B6-ot abba kell hagyni. Jujj, de izgi, nagyon izgulok értetek.
andimama
 
 


Szia Andimama!

Én este fél hatkor voltam kedden, úgyhogy bizti nem találkoztunk, meg különben is, hegyeztem a fülem, nincs-e a várakozók között Andrea, aki babát vár, mert akkor mindenképpen odamentem volna Hozzád Kép.

Síelni megy a doktornő, szombaton még van, vasárnap indul és jövő szombaton már megint lesz. Én is nagyon izgulok, majd remélem, lesz rá valami lehetőség, hogy írjak Neked, mi is van velünk.

Szia!
Anna
K. Anna
 


Üdv!

Tud valaki info-t adni Dr Vidor Irináról. A feleségem valószínűleg nála fog szülni a Nyírőben. Végignéztem a topic-t, de nem találtam semmit róla.

Előre is köszi.

a papa
a_papa
 
 


Anna, ha gondolod e-mailen telefonszámot válthatunk. Az én címem: andimama kukac index pont hu.
Remélem nem lesz semmi baja a dokinéninek síelés közben.
andimama
 
 


Szia Andimama!

Örömmel tudatom Veled, hogy Máté március 5-én megszületett 4550 grammal! Három óra alatt meglett, ahogy a doktornéni ígérte. Fél 9-kor burkot repesztett, fél 10 fele már 2-3 perces fájásaim voltak, déltájban visszaért a rendelésről és fél 1-kor megvolt a baba! Ó, most látom az e-mail címed, majd legközelebb oda írok és persze cserélhetünk telefonszámot. Az én e-mail címem: annammm@freemail.hu.

Szia!
Anna
K. Anna
 


Anna, írtam neked a címedre. Ja, telefonszámot elfelejtettem írni, majd legközelebb.
Andimama
andimama
 
 


Sziasztok!

Ebben a topicban még nem jártam, mint hozzászóló. De nagyon érdekelne, ha valakinek van tapasztalata. A Nyírőben fogok szülni Dr. Csepegőnél nyáron. Természetesen ide járok terhesgondozásra is, de mivel nekem ez az első baba, nincs összehasonlítási alapom. Epidurális érzéstelenítéssel szeretnék szülni, ami ebben a kórházban állítólag nem túl gyakori. (nincs is a szülészeten altatóorvos)Ha van valakinek "élménye" a dokiról, vagy itt történt EDA-s szülésről, nagyon szívesen olvasnék róla!
Dudi
dudizsu
 
 


Tud valaki valamit Vereczkey Attila doktorról?

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Ildu!
Én nála szültem az ikreimet!Mit szeretnél róla tudni??Én nagyon meg vagyok vele elégedve,már nagyon régóta járok hozzá.
Ha gondolod írj magánban a gy_sz@freemail.hu címre
Szia!
pandamaci
 
 


Szilvi!Levél megy, és köszi!:-))
Ildu

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Sziasztok!
Ismeri valaki Rúf doktort vagy Fülöp doktort? Eddig úgy volt, hogy a Budai Honvédban fogok szülni júliusban de a dokim külföldre megy, és őket ajánlotta itt a Nyírőben.
Anka
anka
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Én is a Vereczkey doktorhoz járok évek óta. Most várjuk mi is az ikreinket és én is nála fogok szülni. Légyszi írd már meg, hogy zajlott le a szülésed, természetes volt-e vagy császár? Hogy állt hozzá Vereczkey?
Választottál-e szülésznőt is? stb.

Köszönöm.

Ildu!
Mikorra várod a babádat?

Vali
C.Vali
 


Anka!

Én nem ismerem Rúf doktort, a Fülöp doktort pedig csak látásból. Azt viszont tudom, hogy az én orvosom,azt mondta, ha ő véletlenül nem lenne, ha valami közbejön ill. ha szabadságon van a Fülöp doktorhoz menjek. Biztos jó orvos lehet, ha őt javasolja az ilyen esetekben.

Vali
C.Vali
 


anka, én évek óta járok Ruff dokihoz, és nyáron nála fog születni az első babám is, ha bármi kérdésed van, írj egy mailt a cat74@freemail.hu címre, szívesen válaszolok, ha tudok. Kép
Fülöp dokiról sajna semmit sem tudok.
zana
 
 


Sziasztok!
Köszi az infókat! Örülök, hogy ilyen hamar sikerült valamit hallanom.

M.!
Köszi az email címet! Mindjárt neki is látok az írásnak.
Anka
anka
 
 


Kedves anka!
Fülköp dokinál egyszer voltam, nagyon kedves, empatikus , fiatal, jóképű doki.:-)))
Minden kérdésemre válaszolt,nyugodt volt , és türelmes.Látszólag szakmailag is okés, azért mondom, hogy látszólag, mert csak konzultáción voltam nála, nem vizsgált meg.

Kedves C.Vali!
MÉG nem vagyok terhes, meddőségi kezelésre járok a Vereczkeyhez, és akkor, a amikor érdeklődtem utána, még csak egyszer láttam, nagyon szimpi volt, csak volt pár kérdésem vele kapcsolatban, amik azóta megoldódtak.Mehetek inszeminációra, májusban kezdek.
Neked a doktor úrnál jöttek össze az ikrek?
Milyen módszerrel?em ijdetél meg, hogy ketten vannak?:-)))
Puszi, Ildu

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Ildu!

Igen! Én már több mint két éve ismerem a Vereczkey doktort. Sajnos nekem az inszemináció nem volt lehetséges a betegségem miatt. Több éves orvostól orvosig való járás után ő kb. 1,5-2 hónap alatt megmondta mi bajom van és a lombik kezelésre tértünk át. Én csak jót tudok róla mondani, egyet leszámítva, hogy egy kicsit drága mostmár, mivel a terhesgondozást ő a magánrendelésében csinálja értelem szerűen, ugyanis ez már nem tartozik bele a meddőségi kezelésbe. Ennek ellenére én nem váltottam, mert teljesen megbízom benne, főleg hogy ikreket várunk ez fontosabb mint újra előlről kezdeni mindent egy másik orvossal, aki nem biztos, hogy sokkal olcsóbb lenne.
Mi nagyon boldogok voltunk amikor megtudtuk, hogy ikreink lesznek. Igazából a férjem mindig is ikreket várt, persze fel is készítik erre az embert a kezelések során. Nagyon nagy élmény, és kicsit különlegesnek is érezzük magunkat emiatt.
Remélem nektek is sikerülni fog. Fontos, hogy egyáltalán ne izgulj, görcsölj!!! Tudom, hogy ez alkati kérdés is, és nehéz lesz erre nem gondolni, de hidd el minél lazábban kezeled ezt a dolgot annál nagyobb a sikeretek esélye is.
Ha van még valamilyen kérdésed szívesen válaszolok rá.

Szilvi:
Küldtem levelelt az e-mailedre. Ha gondolod ide is leírhatod a Vereczkeynél való szülésedet. Engem nagyon érdekelne. Mint írtam én is ikreket várok, júliusra vagyunk kiírva.
- Spontán vagy császár szülés volt?
- Baba-mama szobát kaptál-e?
- Választottál-e szülésznőt?
- vajúdó szoba volt-e?
- szülés felkészítő tanfolyamra jártál-e?
- Mennyi volt a szülési tarifája?
- Mik voltak a jó és a rossz tapasztalataid?
Most ezek a kérdések jutottak az eszembe, de mást is leírhatsz, ha van időd. Mennyi idősek a babáid?

Vali
C.Vali
 


Szia Ildu!
Hol voltál a konzultáción a Fülöp dokinál a kórházban v. magánrendelőben? Nemsokára megyek egy dokihoz konzultálni, magánba, de ha nem tűnik megf.-nek akkor megkeresném őt is.

Anka
anka
 
 


Szia, Vali!
Látod?Én ezt tartom fontosnak, hogy évek huza-vonája után, pár hónap alatt sínen tud lenni az ember....
Én is így jártam, és nekem is az a tapasztalatom, hogy egyedül Vereczkey doktorúr az aki csinál valamit.És nem húzza az időt feleslegesen....
Egyenlőre úgy érzem menni fog a lazaság..Persze ez az a baj, hogy csak akkor az igazi, ha belülről jön, kivetkőzni magamból nem tudok, azt hiszem az a legjobb,ha természetesnek veszem az egészet, és azt is, hogy sikerülni fog.Nem?És mosolygok, minnél többször.:-)))))))))))))))
Nagyon szívesen elolvasnám a történeteteket, és ha nem haragszol meg szeretném kérdezni, hogy mennyit kell fizetni a terhes gondozásért.
Írj magánba, a majka@hello.hu -ra. Okszi?
Kellemes Húsvétot!!!
Ildu

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Kedves anka!
A kórházban, fen a meddőségi osztályon beszltem vele, mert úgy volt, hogy egy beavatkozást ő fog elvégezni, de aztán meggondoltuk magunkat, meg nem is lett szükség végül a dologra.
Neked van valamilyen eü.problémád?
Kellemes Ünnepet!Ildu

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Szia Ildu!
Szerencsére nincs eü problémám. Csupán dokik terén elég válogatós vagyok, nehezen találtam egy megf. dokit, most meg kereshetek másikat.
Bár az anyukám 5x szült, nem volt fogadott orvosa, csak 1x és persze pont az az 1 nem jött be. Mondjuk az anyukám ilyen szempontból teljesen más felfogású, mint én. Szóval ezért is kérdezek ennyit.
Neked is Kellemes Ünnepet!

Anka
anka
 
 


Sziasztok!
Úgy örülök, hogy feltámadt ez a Nyírő Gyulás topic!
A fennt említett dokiknak csak a nevét ismerem, mert én máshoz járok és kb. 6. hónapban.
Hamarosan szeretnék menni ilyen szüléselőkészítő tanfolyamra. Vki tud róla, van ilyen a kórházban?
Dudi
dudizsu
 
 


Dudi!

Én is most vasárnap töltöm be a 6. hónapot. Júli 11.-re vagyok kiírva az ikrekkel, de sok orvosnak az a véleménye, hogy az ikresek már a 37-38. héten megszülnek. Nekem nincsenek információim a felkészítő tanfolyamról, de már mondtam a dokinak, hogy összírtam néhány kérdést amit szeretnék vele megbeszélni a szüléssel kapcsolatban és közte van ez is. Ő azt mondta egy kicsit korai még, de szívesen válaszol rá. Ha megtudsz valaimt írd meg légyszi mert engem is érdekel.

Indu!
Szívesen megosztom veled a történetünket, nem igazán zavar ha erről kérdeznek. Mi a nyírő előtt több orvosnál is voltunk, több mint 1,5 évig a Czeizel féle család tervezőbe is jártunk és ott is orvos "kezelt". Anélkül nyomta belém az orvosságokat és az injekciókat, hogy egy komolyabb vizsgálatot csináktatott volna, még vérvétel sem volt, és soha nem mondott semmit, még akkor sem ha kérdeztük. Persze én egyre idegesebb és feszültebb lettem.
Vereczkeyt azért szeretem mert mindent előre megmond mi bajom van, mik a kezelési módok, milyen a hatékonysága, mibe kerül, mit csináljak, stb. és elég alapos is.
Spec nekem endomoetriózisom van egy kis PCO-val kiegészítve. Nekünk a harmadik lombik próbálkozásra sikerült, úgy hogy egymás után kettő volt és utána én úgy döntöttem, hogy pihenjünk, mert pszihésen egy kicsit megviselt. Pont egy évet hagytunk ki, amit egyáltalán nem bántam meg, mert nem lehet ilyen kezelésre menni akkor, ha "remegsz az idegtől". Szerencsére most sikerült és nagyon izgatottan várjuk a csemetéinket (kisfiú-kislány). Most vasárnap töltöm be a 27. hetet és már 1-1 kg-osak a babák.
Az alposságról. Nemrégen el kellett utazni külföldre és a következő kontroll arra az időpontra esett. Ezért felhívott minket, hogy szeretné ha bemennék, mert nem szívesen hagyná itt az ikres kismamákat ennyi időre, úgy hogy nem látta mielőtt elutazik.
Most sajna egy kicsit megilyesztett, a csütörtöki kontrollon puhának találta a mészályamat, ezért a 3-4 heti kontroll helyett a jövő héten is mennem kell hozzá (azaz hetente), és fekvést rendelt elő.
Szóval én mindig azt éreztem, mindent megtesz értem és a babáim egészségéért.
A tarifája publikus. 12.000 Ft egy alkalom (vizsgálat+UH).

Mégvalami. Nem tudom neked mi a bajod, de én az említett egy évben elmendtem a parádfűrdői nőgyógyászati szanatóriumba egy 1 hónapos kezelésre. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Főleg nőgyógyászati gyulladásos betegségek ill meddőségi kezelésekre hatékony. A méh, medencei dolgogat immunálisan megerősíti, sokkal stabilabbá válik tőle. Egy ismerősöm ajánlotta akinek gyulladásos betegsége volt és már minden gyógyszert kipróbáltak rajta, de csak ez vált be.
Nekem is rengeteget segített. Az endometrózis miatt én sokat görcsöltem, stb és a kezelés után teljesen tünetmentessé váltam.

Csak ajánlani tudom. Ha érdekel többet is írhatok majd róla.

Sziasztok! Kellemes ünnepeket!

Vali
C.Vali
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: