Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dió!
Persze, nem haragszom a helyesbítésért. Sõt köszönöm a pontos információt. Viszont elkenõdtem egy kissé... azt hittem (logikusan), hogy egy kórházban mégis csak olcsóbb egy ilyen felvétel mint a magánrendelõkben. Akkor inkább megyek a Praxisba, gondolom, ott nem kell egy órát várni és legalább pattoghatok ha nem tökéletes a "kiszolgálás". Kép
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Sziasztok!
Szerintem az lenne a normális , ha az Istvános anyukáknak egyszer jóval jutányosabban csinálnának felvételt.
Én is eléggé elkeseredtem amikor a dokim mondta a héten az árakat. Nekem már volt itt két 4D-és Uh-ánk , de akkor még nem tudták videóra venni! Kép De legalább van egy képünk a Pocak-pocokról!Kép És jól is sikerült!!!

Torna!!!
Hát senki nem jön hétfõn tornázni??? Kép

Üdv
KAnga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Ez a torna engem is érdekelne: hány órátol és pontosan hol tartják? Mennyibe kerül?
A szülésre felkészítõ tanfolyamról is szeretnék többet tudni: a múltkor láttam kiírva, hogy febr. 20-ig tart. Akkor jövõ héten újra indul? Elõre be kell jelentkezni?
Köszi,

Betti
egbud@hotmail.com
Névtelen
 

 
 

Lányok! Nekem is javasolta a dokim a fogadott szülésznõt a CTG miatt, és lassan aktuális a döntés. Mennyibe kerül ez az újabb móka? (Istvánba fogok szülni, a Kodaj a dokim)
Szofi
 


Sziasztok Lanyok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ismeri e valaki dr Sarlai Katalint?
Ha jol tudom, az Istvan korhazban dolgozik, csak azt nem, hogy pontosan milyen minosegben. Gyerekorvos, nem?

Jo lenne, ha tudnatok rola valamit irni.

Elore i koszonom
Gabesz
Névtelen
 


Szia Gabesz,

igen-igen, pontosak az információid.

Én csak annyit írnék róla, hogy nekem meggyõzõdésem, hogy miatta tanultunk meg szopizni igen hamar és összeszokottan az én kis drágámmal. Na, persze ez túlzás, de fél órát foglalkozott velem szombat de. (szerdán este szültem) és másnap már elkezdett hízni Tomi és jöhettünk is haza. Nekem nagyon sokat segített és jólesett a kedvessége.
Hát, ennyi, szia:

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Gabesz: ha gondod van, keresd fel a doktornot, nekunk is sokat es sokszor segitett, nagyon kedves, segitokesz, no meg persze a tudasa sem elhanyagolhato. Csak jot tudok rola mondani!

Pussza: Barbi
barbi25
 
 


Szia Gabesz!


Én is csak szuperlativuszokban szólhatok a Doktornõrõl, valóban nagyon érti a dolgát. Elsõ látásra kicsit szigorúnak tûnik, de nagyon profi. A másik doktornõ, Baksay Andrea is bûbájos, odaadása és tudása legalább olyan, mint Sarlai doktornõé! Nekem mindketten rengeteget segítettek, de azt gondolom, mindannyiunknak, akik az Istvánban szültünk!
szia Kinga
Kinga
 


Sziasztok!

Arra vagyok kíváncsi, hogy ki ismeri ill. jár a dr. Horváth Mihályhoz. Ismeri valaki? Mi a benyomásotok róla?

Köszi

D.
Drosera
 


Szia D.!
Én csak jót hallottam a Horváth Mihályról!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!Én 2001 márciusában szültem az Istvánban.Az alapitványi szobában voltam.A saját fürdöszobás egyágyas 8000Ft/éjszaka,a két külön egyágyas szoba, közös fürdövel pedig 7000Ft/éjszaka.Lehet hogy egy év alatt nöttek egy picit az árak.
Puszi :Livia
Livia
 


Szia Lívia!
És hogyan lehet hozzájutni egy fizetõs szobához? Vagyis elõre kell lefoglalni (mint a szállodában Kép ) vagy hogyan történik?
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki dr. Csermely Gyulát? Kíváncsi lennék a tapasztalataira.
Magánba is lehet: invitation@freemail.hu

Engem is érdekelne, hogyan lehet a fizetõs szobákhoz hozzájutni. Hány ilyen szoba van?

Köszi, Pilinke
pilinke
 
 


Sziasztok!
Fizetõs szobáról csak annyit tudok , hogy nem lehet elõre lefoglalni , még ha akarod sem. Gondolom ha mész szülni akkor megmondod. Én nem akartam ilyen szobába kerülni , de hat ágyasba se és a szülésznõt kérdeztem meg , hogy tud e valamit tenni az érdekembe. Tudott , egy három ágyasba kerültem ahol bent volt a wc és a tusoló. Ja és még azt is megkérdezte , hogy ajtóhoz vagy az ablakhoz akarok e kerülni.

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia D.!

En Horvath Mihalynal szultem 8 honapja a kisfiamat, szivesen irok rola, keress meg priviben!

Pussza: Barbi
barbi25
 
 


Szia Barbi!

E-mail címem: lunaria@freemail.hu
Erre bármikor írhatsz, és elõre is köszönöm.

Puszi

D.
Névtelen
 


Szia Pilinke,

én Csermelynél szültem. Sajna nem tudok róla elfogulatlanul írni, mert nálunk nagyon bejött mint orvos, vagyis inkább nem sajna. Szóval, a terhesség alatt és a szülés alatt is abszolút profi volt. Profi, kedves és abszolút jóóóó! Most, hogy írnom kéne róla, jövök rá, hogy nehéz szavakat találnom... Persze, mert tulképp õ is segített nekem, nekünk, hogy Tomi legyen! Örök hálám neki.. Na, kicsit elérzékenyültem, bocsi.
Szóval, szerintem jó orvos, én csak ajánlani tudom, persze akkor, ha valaki el tudja fogadni, hogy egy "PASI" az orvosa. Bocs, ezt nem tudom igazán megfogalmazni, meg ez nem is negatívum akart lenni, de hozzátartozik a dologhoz.
Például, mi feltûrt ujjú fehér ingben és nyakkendõben szültünk (mármint Õ) és az egész nagyon mókás volt (na, csak így utólag).

Elég zagyvára sikeredett, de azért elküldöm, hátha segít. Ha valamire még kíváncsi vagy, írj nyugodtan: proc@axelero.hu

Szia:
Erika
kerika
 
 


Ez a nyakkendõs dolog jól hangzik! Kép Tessék megadni a tiszteletet a "jövevénynek"! Kép
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Szia Erika!

Nagyon jól sikerült a leírásod!
Eddig még csak jót hallottam róla, lassan megbeszélek vele egy "randit" Kép
Mikor szültél? Milyen szobában voltál: fizetõsben vagy sokágyasban?

Florka!
Köszi a levelet, már válaszoltam rá, de sajnos nem tudom elküldeni, mert rossz a freemailem. Csak kapni tudok,küldeni nem. Remélem hamar megjavítják ott bent, és akkor küldöm.

Pilinke
pilinke
 
 


Szia Malacka!

Gratulálok a babához! Csak nem a jó öreg Petik doktornõnél fogsz szülni?

Beri
beri
 
 


Lányok!
3 alapítványi szoba van a Szent István kórházban. Az egyiknek saját fürdõje és WC-je van, a másik kettõnek közösen van ez. A férj azaz apuka is bent aludhat, ha akar. Az ára már magasabb, mint a fent leírt. Lefoglalni elõre nem lehet, csak akkor, ha bementél szülni a szülõszobára. Csak akkor juthatsz hozzá, ha éppen van üres. Akkor viszont, ha egyidõben ketten is erre pályáztok, és csak egy üres van: akkor az kapja, aki hamarabb szól érte. Tehát aki ilyet szeretne, azonnal szóljon a szülésznõnek errõl, amint felveszik a szülõszobára.
Névtelen
 


Lányok!
Én még itt teljesen új vagyok a Babanet-en, de remélem azért befogadtok. Mi még sajnos, csak a babatervésnél járunk, viszont az idõ sürget, és mint kívülálló, már elég régen olvasgatom soraitokat.
Az István kórház - leírt tapasztalataitok alapján - egyáltalán nem tûnik rémesnek. Én mindenképpen doktornõhöz szeretnék menni. Éppen ezért szeretnék kérdezni Petrik dr.-nõrõl vagy pedig Gajdos dr.-nõl. Bátran lehet hozzájuk fordulni mindenféle kérdéssel, bajjal, gonddal? Szimpatikusak, vagy pedig...
Mindenkitõl nagyon szépen köszönöm elõre is a választ:
diko
Névtelen
 


Szia Diko!

A Petik doktornõ egy angyal, nagyon ügyes, nagyon kedves, csak jót tudok róla mondani. Én mindkét babámat nála szültem, az eredmény a profilomban megtekinthetõ. Úgyhogy bátran ajánlom Neked.

Beri
beri
 
 


Szia Diko!
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, én ugyan nem nála szültem, de volt hozzá szerencsém, mikor korai fájásokkal bekerültem a kórházba. Igen nagy szerepe van abban, hogy a kiskrapek bentmaradt még egy ideig, és megúsztuk a koraszülést. Gajdos doktornõvel is csak jó tapasztalatom van, bármilyen kérdéssel fordulhattam hozzá, amíg bent voltam, annak ellenére, hogy nem õ volt az orvosom. Szóval bármelyiküket is választod, tuti hogy nem bánod meg!
juci
juci
 
 


Szia Diko!
Csatlakozom a többiekhez. Kép Egy gyönyörû leánykát már szültem Petik Dóránál és most a következõt is nála szándékozom ...
Szeretem, hogy mindig mondja, hogy "tudom, ez most kicsit kellemetlen lesz (vizsgálat) de rögtön vége..." Kép
Nem azt mondja, hogy "Na! Tessék lazítani! Így nem tudom megvizsgálni!" Kép
És nem beszélget más orvosokkal vizsgálat közben, amitõl az ember lánya úgy érzi, mintha csak egy darab marhahús lenne.
(Ezek szomorú, korábbi tapasztalatok)
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Sziasztok!

Júliusban én is az Istvánban fogok szülni, Pálfalvi doktornál, és két kérdésem lenne:
- hallott-e valaki valamit a doktor úrról, van-e valakinek személyes tapasztalata?
- mi az, hogy fogadott szülésznõ? Hogy megy ez a "fogadás", honnan tudjátok, ki legyen az, és mitõl jobb, hogy van fogadott szülésznõ?

Köszönöm szépen, ha válaszoltok! Mindenkinek minden jót!

Dió
Dió
 


Szia Dió!
Nekem nem volt fogadott szülésznõm. Én azt sem tudom mit csinál vagy valami. Nem tudom, hogy a körülöttem sürgölõdõk közül ki volt a szülésznõ... Itt a babaneten tudtam meg, hogy szokás szülésznõt fogadni. Valószínüleg ez alkalommal is az ügyeletes szülésznõ lesz a "nyertes" Kép
Viszont, ha szeretnék választani, akkor az itt ajánlgatott szülésznõk közül választanék. Kép
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


Dió!
Nekem volt szülésznõm. És azért választottuk õt , mert amikor bent voltam szülni akkor találkoztunk vele harmadszorra és nagyon szimpatikus volt. Nem bántuk meg!!! Végig ott volt velünk és mindent elmondott , elmagyarázott akárcsak nekem , akárcsak a férjemnek. Amíg bent voltam a kórházban mindennap lejött az osztályra , meglátogatni. Amikor a szülõszobán mondtam , hogy nem akarok 5-6 ágyas szobába kerülni , akkor elintézte , hogy egy három ágyasba kerüljek ahol bent volt a tusoló és a wc is. Sõt még azt is megkérdezte , hogy az ajtónál vagy az ablaknál akarok feküdni.
Szóval nem bántuk meg a választást és a mostani babust is nála fogjuk szülni. Most már a CTG-et is õ fogja csinálni.
Hát ennyi!!!
Különben jó szülésznõk vannak , így nem hiszem , hogy elhanyagolnának , ha nem fogadnál.

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Nekem is Kodaj az orvosom és ajánlotta, hogy válasszak szülésznõ a CTG miatt, ill. meg is mondta, hogy kit. Böszörményi Beát ajánlotta. Ismeri õt valaki? Mit tudtok róla?
Ja és szülésznõ választás esetén mi az árfekvés? Tényleg tudatlan vagyok nagyon, szóval ha udtok segítsetek.

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Böszörményi Beánál szültem, mi elõre felkértük, így hozzá járhattam CTG-re is már. Nagyon jó érzés volt úgy bemenni szülni, hogy ismertem. Amiokr elindultunk, telefonáltunk neki, és õ is azonnal jött. Végig csak velübnk foglalkozott, fürdõt csinált nekem, beszélgetett velünk, ugyanakkor soha nem zavart. Nagyon-nagyon jó fej, mindenkinek ajánlom!!!
Ha valamit még tudni szeretnél róla, írj az emilcímemre.
A dokim Pálfalvi volt, õ is teljesen rendben vanKép
Ilda
ilda
 
 


Norci, bár én úúúútálom az Istvánt úgy, ahogy van, a B. Bea a lehetõ legjobb választás! Kedvesebbet, segítõkészebbet nem találsz a szülésznõk között. Onnan tudom, hogy hosszú-hosszú vajúdásom alatt mindegyikhez volt szerencsém és Õ adta a legtöbb támogatást, lelkierõt.

Sok sikert, egészséges Babát!!

ld
ld
 


Norci!
Pont a Te hozzászólásod elõtt írtam a szülésznõválasztásról ami a B.Beáról szólt!!! Kép Szóval tuti!!!
Én az elsõnél 10000-et adtam , most 15000 körül fogog meg a CTG-re.
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Én is az Istvánban szültem, az én "fogadott" szülésznôm a Böröndi Zsuzsa volt, akit imádtam! Ôt is meleg szívvel tudom ajánlani!

Puszi: Florka

Ja 10000 Ft-ot fizettünk 99-ben, mint Kanga:-)
florka
Göd
 
 


Zsebi, Florka és a többiek köszi az infokat!

Florka B. Zsuszit én is ismerem, és ha orvosom nem ajánlja B. Beát, akkor magamtól õt választottam volna. De mivel gondolom az orvosom nem véletlenül õt ajánlotta és az õ számát adta meg, így most már biztos õt fogom választani.

Norci
Norci
 


Olyan kismamákat keresek, akiknek van tapasztalata az Istvánban Gasztonyi doktornál. Email címem: fawlty@freemail.hu. Leveleiteket elõre is köszönöm.
Fawlty
fawlty
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem az Istvánban ajánlani egy megbízható dokit?

Bogi
Névtelen
 


Kedves Bogi!

Jó kérdést tettél fel, mert itt ahányan vagyunk annyi orvosnál szültünk és szerintem annyi dokira esküszünk is. Én pl. Gasztonyi Zoltánra és Csûrösné Erzsire (szülésznõ). De igazából két szülés után elmondhatom, hogy az orvosok és a szülésznõk egyaránt nagyon jók és nagyon kedvesek, úgyhogy nehéz lesz a választás!
sok sikert hozzá!
Szia: Kinga
Kinga
 


Kedves Bogi!
Én tavaly októberben szültem Gajdos doktornõnél, és semmi problémám nem volt vele. A szülés után minden nap meglátogatott a kórteremben és szívesen válaszolt minden kérdésemre a 9 hónap alatt is. Szülésznõt nem fogadtam, igaz így utólag nézvést nem is lett volna értelme, mivel két óra alatt megszültem a kislányomat. Ettõl függetlenül Böszörményi Bea nagyon szimpatikus, a következõ szülésemnél õt szeretném szülésznõnek, persze csak akkor, ha nem útban a kórház felé, a kocsiban szülök, ahogy ez az elsõ babánál majdnem bekövetkezett.
Varga Eszter (veszter)
 


Kanga-Zsebi! Én is a Böszörményi Beát választottam. Hogy érted azt, hogy külön a CTG-re fizetsz(?). Én csak azt hittem, hogy a végén kell. Mennyi a tarifa a CTg-re/alkalom?
Üdv: Szofi
Szofi
 


SZOFI!
Hát nem tudom mi a tarifa , mert én is csak úgy hallottam hogy ilyenkor szoktak fizetni . Még megpróbálok utánajárni.
Mikor fogsz szülni (kb)?
Te mennyire gondoltál a végén? És kinél fogsz szülni?

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Noémi,

ha olvasod a topicot, próbáltam válaszolni az emiledre, de visszajött (jogosulatlan domain/host name), úgyhogy írd meg hová küldhetem el a levelet neked.

Szia, Erika
kerika
 
 


Kanga-Zsebi! Máj. 11-re vagyok kiírva. Kodaj a dokim és a Böszörményi Beát ajánlotta szülésznõnek. Igazából én nem nagyon akartam külön szülésznõt fogadni, mert az eddigi szüléseim elég gyorsak és hál' Istennek problémamentesek voltak, de a ctg. miatt (no meg a doki erõteljes ajánlására) inkább a fix szülésznõ mellett döntöttem. Tehát nem tudom, hogy a ctg-knél van e külön összeg, amit oda célszerû adni. A szülés után úgy gondoltam, ha minden olyan lesz, mint eddig (gyors és problémamentes) akkor 10E-t fogok adni.(Persze, ha beér idõben a szülésznõ...)
Szofi
 


Szia Erika,

nem is ertem, de probald meg meg egyszer. Az emilcimem: baloghne@rtl.hu Tegnap kaptam tobb levelet is erre a cimre, elvileg jonak kell lennie.

Koszi
Noemi
morgensen
 
 


sziasztok tudnátok segiteni? szeretnék egy kedves megbizhato Férfi orvost mert még sajna nincs és hogy lehet fogadni? bár sok jot halotam kodaj doktorol de ugy halotam hogy ö csak egy héten kétszer járbe az istvánba nekem meg olyan kellene aki nem magán orvos mert a kodajrol azt halotam elöre is köszi a segitséget csics
csics
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki egy olyan orvos-szülésznõ párost ajánlani, akik maximálisan meghallgatnak és mire a szülésre kerülne a sor nem felejtik el??? Pl. gátvédelem, és hogy a doki ne csináljon semmit a megkérdezésem nélkül. Gondolok itt a korai burokrepesztés és az oxyticyn adagolására. Szóval nekem egy olyan orvos kell, aki tisztában van azzal, hogy én szülök és nem õ, és hogy csak azért van ott hogy a bajt megelõzze ill. ha már baj van akkor, de csak is akkor cselekedjen.

Elõre is köszönöm, remélem létezik ilyen doki a sz. IstvánbanKép

sziasztok
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Böszörményi Bea és Pálfalvi fõorvos tuti páros, elolvasva az igényeidet!!!
Ha gondolod, Pálfalvi magánrendelõjének számát megadom neked, illetve Bea számait is, írj e-mailt, ha kell.
Ilda
ilda
 
 


Kedves Ilda!

A fenti elérhetõségeket nekem is küldd el lécci + milyen jó tapasztalatod van Pálfalviról ?
Elõre is köszi:
Morgensen
baloghne@rtl.hu
morgensen
 
 


Ilda!

Én is a Pálfalvinál fogok szülni. Nagyon megbízom benne, nõgyógyászként már három éve hozzá járok, de szülni most fogok elõször. Nekem is megírnád - ha van kedved - a tapasztalataidat?
Nagyon köszi:

Dió (timea.szabo@konyv.kozig.b-m.hu)
Dió
 


Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy a Horváth M. dokinak van-e állandó szülésznõje? Vagy ezt az adott helyzet hozza?

Köszi

D.
Névtelen
 


Ilda!

Köszönöm szépen!Kép

sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: