Új privát üzeneted érkezett!

Ada!

En nem tudok neked levelet irni, pedig tobbszor is probaltam. A regebbi megadott cimrol es az ujrol is visszajon a level.
Erdekelne, milyen tapasztalataid voltak Boros Juditnal, milyen volt a szulesed, mennyit kert, van-e maganrendelese, es mennyi a tarifa, mennyire veszi figyelembe a kivansagaidat, stb.
Koszonom
Szilvi
Az emilcimem: tszili@hotmail.com
Csorike
 


ada!
én sem tudtam elküldeni a levelet egyik címre sem.úgyhogy megadom a címemet,minden érdekel a doktornõrõl és a kórházi körülményekrõl is .
köszönöm
kitti : kriszti0114@hotmail.com
kitti
 


Én Cser Katitól szeretnék e-mailben kérdezni valamit, a Péterffy S u-i kórház nõgyógyászatáról.

Van esetleg mód arra, hogy a kérdésemet feltegyem Neked, Kati?

Sziasztok:

Gabi
Névtelen
 

 
 

Kedves Gabi,

Az alábbi e-mail címen elérhetsz, vagy telefonon is a 209 81 39 69-es számon.


Cser Kati
Cser Kati
 


Lemaradt...
cser.balint@mail.datanet.hu


Cser Kati
Cser Kati
 


Lanyok

senki nem tudja Boros Judit elerhetoseget??
Hol lehet nala bejelentkezni?
Segitsetek, fontos lenne!

Koszi

Csorike
Csorike
 


Sziasztok Lányok!

Én 2001. novemberében szültem a kislányomat a Péterfyben, és nagyon kellemes tapasztalatot szereztem, szívesen ajánlom a kórházat mindenkinek.
A férjem nagyon sokáig vacilált azon, hogy jelen legyen-e a szülésnél, ezért, hogy garantáltan ne legyek egyedül, választottunk szülésznõt, aki csak az "enyém" volt. Õ VARGÁNÉ ERÕS GABRIELLA, és nagyon kellemes volt vele szülni, nagyon ajánlom mindenkinek.
Az orvosom DR. ORBÁN ISTVÁN, és amennyire figyelmes és alapos volt végig a terhesgondozáson, annyira profi és lelkiismeretes volt a szülésnél.
Bárcsak minden orvos ilyen lenne!
Így, hogy Cser Kati, mint kollégájuk is olvassa, kicsit kellemetlen pénzrõl beszélni, de azért leírom, hogy együküknek sincs tarifája. Legalábbis én nem szembesültem azzal a szemlélettel, hogyha nem tudok fizetni x ezer forintot, akkor szüljek az árokparton, vagy egy ügyeletes gyakornoknál.

Hát igen, a csecsemõsökrõl és sem tudok sok jót írni. Illetve, volt egy mûszak, amikor két hosszú, barna hajú hölgy volt együtt, õk mindketten tündérek voltak.

Kedves Cser Kati! Ha már olvasol bennünket, most megragadom az alkalmat, hogy megkérdezzek valamit egy "illetékestõl". Engem nagyon zavart a látogatók sokasága. Nem gondoltatok arra, hogy valahogyan korlátozni kellene a látogatók számát? Tudom, hogy nem könnyû, de sokszor azt vettem észre, hogy 1-1 kismamánál 4-5-6 rokon, barát van egyszerre, és tulajdonképpen nem is a babával-mamával foglalkoznak, hanem (mint egy sörözõben) viccelõdnek, röhögcsélnek. Világosan látszik, hogy az egymást rég nem látott családtagok a kórház folyosóján jönnek össze, dumcsiznak egy jót, a kismamák pedig rázzák-ringatják a "bevásárlókocsikat", benne a bõbõ babákkal. Én ezért a férjemet mindig délelõttre hívtam be, vagy este 8 utánra...
Ezt más kismama még nem vetette fel?

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Boros Judit kedden delutan rendel 3423988 vagy 06 60 335 651 es szuper.
katka
 
 


Katka!

Nagyon koszonom a telefonszamot. Te ismered ot ezek szerint. Tudnal irni rola, ha esetleg van mar szulesi tapasztalatod?
Elore is koszi.
a cimem: tszili@hotmail.com
csorike
csorike
 


katka!nekem is írnál a doktornõrõl?
kriszti0114@hotmail.com
kriszti
 


Sziasztok!
Én 2001 Novemberébe szültem a Péterfybe Dr Hegedûs Tibornál.
Nekem nagyon szép élmény maradt a szülés és ezt a korház összes dolgozójának köszönöm.
Nekem úgylátszik a csecsemõs nõvérekkel is szerencsém volt mert mindenben segítettek. A legjobban a liftesnénire haragszom aki kilenchónapos terhesen, egy lépéssel a szülés elõtt nem volt hajlandó felvinni az emeletre és gyalog kellett mennem. Meg volt még egykét apróság, de összeségében minden rendben volt.

Laura!
Nekem azt mondták, hogy már próbálták csökkenteni a látogatók számát. De egy bizonyos csoporthoz tartozó emberek akikbõl van a környéken elég. Erre azt válaszolták, hogy most elmennek de munka után várják a kedves szülésznõt a kapuban. Így sokat nem tudnak tenni.
Nekem is a saját családomat úgy kellett kihesegetni a szobából.
Petra
peta
 
 


Sziasztok!

barátnõm most szült Zacher fõorvosnál. Kedden megy a magánrendelõjébe varratszedésre és eléggé kétségbe van esve: nem tudja vki, mennyi általában a fõorvos tarifája..?

Fontos volna, és sürgõs is. Lebõgés ugye kevesebb pénzzel menni, mint amennyit kér.

Kérlek, kérlek, segítsetek!Kép

Vica
Névtelen
 


Sziasztok!

Én 20 hetes terhes vagyok és a Péterfy-ben fogok szülni. Még nem választottam orvost, nem ismerek ott senkit. Eddig SZTK rendelésre jártam Dr. Panyi Mihályhoz, de valaki a Dr. Vécsei Attilát javasolta. Tudnátok róluk mondani valamit?

A Dr.Boros Juditról is sok jót olvastam itt, láttam egy elõadását a Péterfy-ben és nagyon szimpatikus volt. Ha valaki tudna róla is írni egy pár szót nagyon örülnék.

Elõre is köszönöm.
Vica
ffvica
 
 


Panyiról, Borosról elég sok negatív vélemény, Vécsei lelkiismeretes s alapos, de legutolsó infó szerint csak akkor szülhetsz nála, ha éppen ügyeletes, azaz nem rángatható be akkor, amikor éppen a babád szeretne megszületni.
egy péterfyben szült anyuka
Névtelen
 


Vica!
Ragaszkodsz a három közül (Panyi,Boros,Vécsei) valamelyikhez? Én is a P-ben szültem,és én meg voltam/vagyok elégedve az orvosommal.Ha kell további info, emailben megtalálsz: gitike@freemail.hu
Giti
Giti
 


Vica!

Szeretném névtelen (egy Péterfyben szült anyuka) állítását, miszerint a Vécsei d oktor nem jön be, ha csak éppen nem ügyeletes, amikor a babád meg akar születni.

Én 2001. december 5-én (KARÁCSONY hajnalán) szültem nála a kislányomat. 24-én este mentünk be a kórházba. A dokim 24-én este jött el a családi karácsonyról, mellesleg vidékrõl. Miattunk. Amúgy meg nagyon nagy élmény volt a szülés!!!!!

Ha bõvebben érdekel, emailben megtalálsz (a profilomban ott az email cím)

Szia

Szila
szila
 
 


Természetesen december 25-én!!!!!!!!!!!Kép
szila
 
 


A mondat eleje helyesen: Szeretnem cafolni...
szila
 
 


kedves szila!
az 2001-ben volt. most 2002-t írunk, de nyugodtan meg lehet tõle kérdezni. az én infóm 2002 márciusi.
egy péterfy-ben szült anyuka
Névtelen
 


Kedves Névtelen, egy Péterfyben szült anyuka!

Nem szeretnék veled vitatkozni, de azt hiszem, december 25-e nem is olyan régen volt, bár igaz, azóta sok minden történhetett. (esetleg mailben meg tudnád írni a történetet?)

Szila
szila
 
 


semmi különös a történet. egy kórteremben feküdtem egy anyukával, aki a vécsei paciense volt. az anyuka még a szülés elõtt megkérte, hogy ismét szeretne nála szülni (mivel az elsõ gyermekét is nála szülte), mire mondta, hogy rendben, amennyiben éppen ügyeletben van, mert õ nem jön be egyébként.
és éppen ügyeletben volt, úgyhogy szerencséje volt az anyukának. de mint írtam elõbb, alapos, lelkiismeretes, kedves, még a más orvosok pacienseihez is.
Névtelen
 


Lányok, akinek dr Abkarovics Géza az orvosa!

Arra gondoltam, õt választanám. Tudnátok róla mondani valamit? Mik a tapasztalatok?
Tinka
 


Sziasztok!

Andi vagyok, szeretnék felvilágosítást kérni arra vonatkozóan, hogy a Péterfyben van -e 24órás baba-mama szoba, illetve milyen módon lehet szülni.
A kísérõnek el kell -e végeznie a szülésfelkészítõ tanfolyamot?

Segítségeteket elõre is köszönöm.

Andi
Névtelen
 


igen van 24 órás baba-mama, csak fürdeni kell bevinni a kiskölyköket, és természetesen ha wc-re vagy zuhanyozni mész.
nem kell a kísérõnek semmi féle tanfolyamot elvégezni, de nem árt, ha jársz/jártok az elõadásokra.
szerintem megéri.
hogy milyen módon lehet szülni arra nem emlékszem már, de nem túlzottan, hanem kellõ képpen liberálisak e téren.
egyébként az elõadásokon minden kérdésedre készségesen válaszolni fognak, még ha nem is az az elõadás témája.
megnétzheted a szülõszobáket, kórtermeket, fizetõs szobákat stb.
ha még van konkrét kérdésed kérdezz, s megpróbálok válaszolni ha tudok.
én márciusban szültem ott.
ki az orvosod?
egy péterfy-ben szült anyuka
Névtelen
 


Sziasztok!

Egy kis tájékoztatásra lenne szükségem, pénzzel kapcsolatban. Zacher dokihoz járok. Hamarosan (kb 1 hónap) lesz egy laparoszkópiám. Szeretném tudni, hogy mennyit adjak neki. Na meg azt is, hogy ha esetleg vkinek már csinált ilyet, vagy bármi mûtétet, akkor milyen volt? Rendes, kedves, figyelmes? Mert eddig csak jó élményeim vannak vele kapcsolatban, remélem marad is.
Köszi a válaszokat, sziasztok:
Kubuka
kubuka
 


szia Kubuka!

De régen hallottam rólad. Jól vagy? Bejával éppen tegnap emlegettünk, hogy mi lehet veled.
Írj, ha ráérsz

Tikk
tikk
 
 


Kedves Péterfy-ben szült Anyuka!

Köszönöm a felvilágosítást.
Lennének még kérdéseim: a szülésre bárki bejöhet, tehát nemcsak az apuka, illetve a tanfolyam milyen idõközönként van , és milyen témákkal foglalkoznak?

Köszi a segítséget, Andi
Névtelen
 


szia andi!
igen, akár barátnõ is mehet, vagy bárki, nem kell eltétlenül apukának lennie a kísérõnek.
a "tanfolyam" témái általában az ide bemásoltak, de, hogy a következõ mikor indul, azt nem tudom. de olvashatsz a kórházról a következõ oldalon, ahonnan bemásoltam neked a programot: [url=http://www.orvosok.com/korhaz/peterfy-szul-no/" TARGET="_top]http://www.orvosok.com/korhaz/peterfy-szul-no/[/url].
van már orvosod?
ja, és mint ki fog derülni, az elõadások nem épülnek egymásra, bármikor lehet csatlakozni, vagy kihagyni.
egy psza

2001. október - 2002. február

Az elõadások helye: Péterfy Sándor utcai Kórház Szülõ-Nõbeteg Osztály, Budapest, VII. kerület, Péterfy Sándor u. 8-14. IV. emelet Tanácsterem

TERVEZETT PROGRAM:
1.: 2001. október 15. hétfõ 18:00 Dr. Bokor Attila

Terhesgondozás, szûrõvizsgálatok a terhesség alatt.
2.: 2001. október 29. hétfõ 18:00 Cser Kati
A szülésznõ szerepe a szülés folyamán.
Találkozás az osztályunkon dolgozó szülésznõkkel.
3.: 2001. november 12. hétfõ 18:00 Dr. Boros Judit

Korai anya-gyermek kapcsolat.
4.: 2001. november 26. hétfõ 18:00 Dr. Kovács Zoltán
Változások a nõi szervezetben terhesség és gyermekágy idején.
5.: 2001. december 10. hétfõ 18:00 Dr. Rácz Tibor Sólyom Éva
Fájdalomcsillapítás a szülés alatt.
Szociális juttatások terhességgel, szüléssel kapcsolatban.
6.: 2002. január 07. hétfõ 18:00 Dr. Boross Gábor

Az újszülött. Találkozás a csecsemõsnõvérekkel.
7.: 2002. január 21. hétfõ 18:00 Dr. Bárdosné Jánosik Mariann
A védõnõ szerepe.
Psychés változások terhességben, gyermekágyban.

8.: 2002. február 04. hétfõ 18:00 Dr. Bárdos Péter
A szülés folyamata, módjai. Szülési terv.
9.: 2002. február 18. hétfõ 18:00 Dr. Kis Eleonóra
Szoptatás, babaápolás.
Bõvebb információ: Péterfy Kórház Szülõszoba: 06-1-461-47-49
Minden érdeklõdõt, természetesen a más intézethez, szülészeti osztályhoz kötõdõ párokat is szívesen fogad a Péterfy Kórház Szülészete!
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Nagyon megörültem az igen hasznos információtömegnek!!
Fogadott orvosom nincsen, valószínûleg inkább szülésznõt fogok választani.

Andi
Névtelen
 


Szia Tikk!

Én is rég hallottam rólatok, de mondjuk veled szemben az az elõnyöm, hogy én legalább képeket láttam rólad és a pici Hannáról. Tegnap ugyanis Bejáéknál voltam.
Nagyon kis cuki a lányod.
Velem még mindig semmi, mármint babafronton, de azért lassan, de biztosan alakul a helyzet. Jövõ szerdán csinálják a laparoszkópiát.
Majd szoríts, hogy minden rendben legyen.
Szia!
Kubuka
Kubuka
 


Sziasztok!

Én októberben fogok szülni a Zachernál... a sógornõm már kettõ csöppséget szült nála, és csak jókat mondott róla. Nagyon nagy tudású doki, kedves, és nem pénzéhes!!!
Én szívesen járok hozzá, és remélem ez így is marad...

Olvastam itt a Cser Katiról... hogy jó szülésznõ... Írjatok Róla pár szót! Még nem választottam szülésznõt.


Üdv: Barbara
promised@freemail.hu
Névtelen
 


Kedves lányok, kérlek benneteket, hogy támadjatok meg mindenféle információval Boros Judittal kapcsolatosan (egyelõre még mint nõgyógyász érdekel, de késõbb ...)
A ditke422@freemail.hu címen vagyok elérhetõ.
Köszönöm elõre is!

Ditke
Névtelen
 


Légyszives, nekem is írjatok Boros Juditról!

Köszönöm

Tinka

new_yorkhu@yahoo.com
tinka
 
 


Sziasztok
Szeretném megtudni az Orbán doktor rendelõjének címét és
telefonszámát ha valaki meg tudná adni köszönöm.
Anikó
Anikó
 


sziasztok!
ha valaki szült boros doktornõnél illetve móricz doktornõnél ,kélek írjátok meg,hogy milyen szakemberek.van-e magánredelésük és az UH-ot is õk csinálják és adnak -e képet róla?a kórház milyen?
köszi
kitti
kriszti0114@hotmail.com
kriszti
 


Kriszti!

Unokatestvérem a Péterfyben nem a Boros doktornõnél szült (hanem egy magas, nagydarab dokinál), de a szülés utáni igen nagyon elrontott gátmetszést a Boros doktornõ hozta helyre.
(Unokahugom 6 hét után ülni sem tudott, persze a saját dokija a kontrollon mindent tökéletesnek nyilvánított. Ekkor felkeresték Boros doktornénit, és az általa elvégzett korrekció után 2 nappal a hölgy vidáman ücsörgött.)
Hát ennyi.

Laura
p_laura
 
 


Sziasztok, Versényi doktorról szeretnék információt.
Köszönettel, Matróna
Matróna
 


Szia Matróna,

Én a Versényi doktornál szültem, ha van kérdésed, akkor szívesen válaszolok rá.

Nóri
Nóri
 


Szia, Nóri,
van konkrét kérdésem is (kielégítõen válaszolt-e a kérdéseidre, tájékoztatott-e mindenrõl, amirõl kellett, emlékezett-e a korábbi vizsgálatok eredményeire ahogy a hónapok haladtak elõre, ott volt-e, amikor szükség volt rá, szülés után a kórházban mennyire követte az ottlét eseményeit), meg kevésbé konkrétak is, mint pl. hogy mennyire érezted magad OK-nak vele.
kösz, Matróna
Matróna
 


Szia Matróna,

Én nem nagyon kérdeztem tõle, mert mindig volt kitõl kérdeznem. Egyszer tettem fel neki kérdést, arra kielégítõen válaszolt.
Természetesen mindenrõl tájékoztatott az elejétõl kezdve. Amikor megbeszéltük, hogy nála fogok szülni, rögtön elmondta, hogy milyen a kórház, azt is, hogy a szülésem környékén szabin lesz. Amikor már közel volt a szülés, akkor körbevezetett a szülészeten és megmutatta a szülõszobát.
A vizsgálatok eredményeire nem nagyon kell emlékeznie, mert minden benne van a könyvedben, illetve a beteglapon. Persze lehet, hogy ettõl függetlenül emlékezett, sõt a terhesség vége felé, már biztos, hogy minden eredményedre emlékezni fog.
A szülésemnél végig ott volt, pedig rendelnie kellett volna a Szegedi úti rendelõben. A szülés után még kétszer találkoztam vele a korházban. Ott már más orvosok foglalkoznak veled, de a varratokat Õ szedi ki.
Én elégedett voltam vele, ha ez nem így lett volna, akkor más orvost kerestem volna.
Szerintem nagyon barátságos volt, az Ultrahangon is és a szülésnél is. De ezt majd idõvel te is tapasztalod, ha nála szülsz.
Hányadik hétben vagy? Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok.
Nóri
Nóri
 


Szia, Nóri, még elõtte vagyok, csak tájékozódom. Egy távoli ismerõsöm járt Versényihez (érdekes, neki is pont a szülése alatt volt szabin a doktor), ez a csajszi is jókat mondott. Te egyébként a Szegedi útról ismered a dokit vagy van magánrendelése?
Kösz, Matróna
Matróna
 


Szia Matróna,

Igen a szegedi útról ismerem. Oda tartozom kerület szerint, azért mentem oda elõször. Ajánlottak sokan orvosokat, de én elégedett voltam vele, ezért maradtam. Nincsen magánrendelõje, mindig a Szegedi úti rendelõbe kell menni. Ultrahangra viszont a Péterfy kórházba kell menni, azt mindig Õ csinája és mehet a férjed is.
Nekem szerencsém volt, mire szülésre került a sor, addigra már letelt a szabija.
Nóri
Nóri
 


Szia Nóri és Matróna,
én is Versényi doktorhoz jártam, már írtam egyszer itt a topicban régebben, talán 2001 áprilisában, amiért a doktor úr kissé megharagudott rám Kép pedig én egy rossz szót sem szóltam... ebbõl is látszik, hogy embereileg kissé más a felfogásunk, de mint szülész-nõgyógyász számomra teljesen jól bejött. Nekem is jók a tapasztalataim vele, idõben tudtam mindent, amirõl persze a terhesnõvér is tehetett. Én is úgy voltam, mint Nóri: nõgyógyászati rendelésen kiderült, hogy terhes vagyok, és mivel nem volt saját nõgyógyászom korábbról, kérdeztem, hogy vállalna-e engem, tehát járhatok-e hozzá terhesrendelésre, és majd levezeti-e a szülést, és aztán körbenéztem a "piacon", miközben jártam hozzá, de aztán mivel teljesen rendbenlévõnek éreztem a dolgokat, lassan letettem arról, hogy váltsak csak azért, hogy valami sztárorvoshoz kerüljek.
A második babával is hozzá megyek majd, illetve hát hamarosan azért, hogy mondja már meg, miért nem jön össze az a második baba... Kép
Adrien
Adrien
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki a Rácz doktorról információt adni?
köszönöm: M.
maminka
 
 


igen Adrien, tudok.
anita
e-mail cím a profilomban.
sipi
 
 


Sziasztok Kismamák'


Januárra várom a kisbabámat. Eddig a Kútvölgyi Klinikára jártam, de ott nincs koraszülött ellátás. Igaz, nem kellene a legrosszabbra gondolni, de szeretnék minden eshetõségre felkészülni. Ezek közé tartozik az is, hogy esetleg a baba kicsit korábban jön...
Tehát a Péterfy Kórház szülészetérõl sok jót olvastam a Neten és újságokban is. A kérdésem pedig az, hogy valóban jó, Ti is meg vagytok elégedve (pl. tisztaság, kultúrált környezet, stb.)? Valamint szeretném a segítségetet is kérni. Mivel egyik orvost sem ismerem, ajánlanátok nekem egy szakmailag és emberileg is megbízható szülészt?

Segítségeteket elõre is köszönöm: Anitta
Anitta
 


Kedves Anitta!

Én a Péetrffyben fogok szülni egy héten belül... csak jót tudok mondani róla. Egyágyas szülõszobák, szépen és modern módon berendezve. A dokim az egyik legjobb, sõt, azt hiszem a legjobb, ha a problémás eseteket tekintjük. Emmelett kedves és szerény. (Zacher Pál, fõorvos) A szülésznõm -választott az is- nagyon, és végtelenül készséges, megértõ és kedves.-Cser Katalin-
A szobákat illetõen a fieztõset tudom ajánlani... 4000ft/nap. Ezért kétágyas szobát kapsz tv-vel, hûtõvel, zuhanyzóval, wc-vel, és TISZTÁN!!
A szülés során nem kényszerítenek rád semmit... az EDA nagymesterei vannak... szóval én nagyon ajánlom.
jimma
 
 


Ha valaki szült itt mostanában, milyenek azok a szobák, amik nem fizetõsek? És a fürdõszobák? A sógornõm szülésekor a WC egy borzadály volt. Lett valami változás? (ez 6 éve volt.)
Nárcisz
Nárcisz
 


Sziasztok lányok!
Anittához hasonlóan én is sokat olvastam a Péterfyrõl, és
úgy döntöttem, hogy második kisbabámat ott szeretném
megszülni.Egy problémám van, nem ismerek ott egy orvost sem. Azok alapján amit itt olvastam, a Zacher fõorvos lett nagyon szimpatikus nekem. Ha valamelyikõtök esetleg meg tudná adni a magánrendelõje címét és számát, nagyon örülnék neki és elõre is köszi. Emilem: nagyimi@netquick.hu.
Kmety Adrienhez egy kérdés: nem jártál véletlenül a BTK töri-levéltár szakára? Ha igen,a csoporttársad-barátnéd vagyok.
Ha nem, bocs, csak megörültem rég nem látott barátnémnak.
kovibea
 
 


Szia Bea!

Az vagyok, akinek gondolsz, privatban írtam Neked levelet.Nagyon örölük, hogy véletlenül egymásra találtunk.

A.
maminka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: