Új privát üzeneted érkezett!

Disda Jenő:

Itt van a szép karácsony
Itt van a szép, víg karácsony,
Élünk dión, friss kalácson:
mennyi fínom csemege!
Kicsi szíved remeg-e?

Karácsonyfa minden ága
csillog-villog: csupa drága,
szép mennyei üzenet:
Kis Jézuska született.

Jó gyermekek mind örülnek,
kályha mellett körben ülnek,
aranymese, áhitat
minden szívet átitat.

Pásztorjátszók be-bejönnek
és kántálva ráköszönnek
a családra. Fura nép,
de énekük csudaszép.

Tiszta öröm tüze átég
a szemeken, a harangjáték
szól, éjféli üzenet:
Kis Jézuska született!

Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok minden mamának, papának( hátha olvassák :lol: ), babának és pocaklakónak!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog, békés karácsonyt kívánok!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre, végigolvastam mindent, de már el is felejtettem mit akartam írni. :)

Jami, Kornél egy duplo reptret kap karácsonyra. Nem szoktunk ilyen nagyot venni, de egész évben mondogatta, hogy Ő nagon szeretne ilyet és mivel még soha nem vágyott ennyire semmire, megkapja ;)

Kata, köszi, jól vagyunk mi is, Dénes lesz a kistesó. Ő is keresztben van, mint Kornél volt, így nagy eséllyel indulunk a császárért megint, hacsak nem fordul be addig.
A Manó Tanyát csak ajánlani tudom, szerintem élvezné Áron is. Nagyon jó játékok vannak.

Végül, de nem utolsó sorban

Áldott, békés karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak és családjaitoknak!

Kép

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 

 
 

Békés,Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!


Kép

edoci
 
 


Boldogságos karácsonyi ünnepeket és sikerekben, egészségben gazdag új évet kívánok!

Kép
ilduska
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk Kép Mindenkinek!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Boldog új évet mindenkinek!

Kép
jamina
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk!

Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

MIndenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Iza most lábal ki a náthából, tehát már jobban vagyunk. A szilveszterünk csendes volt, de néha ilyen is kell.:)

Bogi
dbogica
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Szevasztok!!

Jó régen voltam már, felgyorsultak az események, alig volt időm gép elé ülni.
Utólag is boldog karácsont és új évet, nektek.
A karácsony nálunk gyorsan elment, Emma imádta a beszélő kutyust, meg a sütifalót, és le sem lehet rázni a kockafaló vizilóról.
Már mindenirányba mászik lépcsőt, mindent elér, és kipakol minden szekrényt.
Szilveszterkor Hajdúszoboszlón voltunk, nagyon élvezte azt is, minden nap végére nagyon kipurcant.
Próbálom mindjárt képekkel is illusztrálni.

KépKép
spanda
 
 


Hát a képek nem fognak menni, mert szarakszik a gallery, majd talán húsvétkor meg tudom mutatni a karácsonyi képeket :D

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok Lányok, én is csatlakoznék a boldog új évet kívánók táborához. BÚÉK!

Hogy teltek az ünnepek? Nálunk nagyon jól. Most, hogy már mindkettő egy kicsit nagyobb, jobban élvezték, mint tavaly.
Sikerült valóban nagy örömet szereznünk nekik. Mindennek nagyon örültek! :lol: De leginkább a fának! Ábelt három napig le sem lehetett szedni róla :D , szerencsére jól bírta a a Fa a kiképzést!
Nagyon tetszett nekik még a vendégjárás, és hogy mindenhol ajándék várta őket.

Szilveszterkor itthon voltunk, pihiztünk, a gyerekek úgy aludtak, mint a bunda. Még a tüzijátékra-petárdára sem keltek fel!

Ildus, nicsak előkerültél? Merre jártál? Gyerekek jól vannak? :lol:

Panda, jó lenne, ha tudnál majd képeket feltenni, kiváncsi vagyok, milyen volt.

Kata, bizony, arra laktunk, tesóm még most is ott lakik. Csak nem ott laktok/laktatok a környéken? A Manót biztos élvezné a kisfiad, enyémet haza sem lehet hozni! Rengeteg klassz játék van! Próbáljátok ki! :wink:

Kismamák, hogy vagytok? Babucik rugdosnak aktívan?

Jami, Bogi, hogy vannak a Picurok? Hogy bírták az ünnepeket?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek boldog új évet így egy kicsit megkésve is!

Az ünnepek nálunk is jól teltek, Áron most élvezte igazán először a karácsonyt. Már felfogta fogy mi is ez. Persze a legjobban az ajándékok érdekelték, de a fának is örült. Képzeljétek, ma leszedtem a karácsonyfáról a díszeket, mert már eléggé potyogott, meg sárgult. Elkezdett sírni, hogy ne vigye vissza a jázuska a fát. Szegényt alig tudtam megvigasztalni. :( Úgy sajnáltam.

Szilveszterkor hajnali egykor már hajlandó volt lefeküdni aludni. ( A nagyobb gyerkőcökkel akart játszani. Mindíg kiszökött az ágyból)Persze akkor már nem kellett két perc sem és elaludt. Persze azóta egy kicsit szenvedek az esti lefekvéssel. De már hál istennek kezd visszaállni a 1/2 9- 9 órai lefekvésre./ Nálatok nem volt ilyen probléma?

kata77
A szüleim ott laknak, a Balassa utcában. Én az az igazság hogy kb 20 éves korom óta nem laktam otthon. Németországban éltem 1 évet, majd Pesten . Bár hétvégéken itthon voltam. 4 éve jöttem vissza végülis Esztegomba. Majd rakok fel képet, és akkor lehet hogy tudni fogod hogy ki vagyok.

berzkat
 
 


Kata, nem ismered véletlenül a Szulejmani Zsuzsit? Ez a férjes neve, a leánykorit sajnos nem tudom. Még anno 3 éve együtt voltak a gyerekeink kórházba, neki egy kisfia van, Henrik.(Azóta lehet, hogy van neki még babája)) Azt hiszem elköltöztek Albániába, de az apukája még itt lakik Esztergomban a Balassa utcában. Anyukája talán Visegrádon. Olyan jó lenne megtalálni!
Most merre fele laktok?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sajnos nem tudok segíteni. Még ha a leánykori nevét tudnád, akkor lehet hogy tudnám hová tenni. De így elég nehéz. Egy Zsuzsit ismertem , Túri Zuzsi volt a neve. De ő olyan 26 éves lehet most.Azt hogy hol él most, azt nem tudom. De szerintem nem őt keresed.

Mi most a várközben lakunk. Ott, ahol az Erős fogorvos.

Ma voltunk megnézni a Van Gogh kiállítást Pesten. Szép volt, de a tömeg az borzalmas....

berzkat
 
 


Mi újság Lányok? Kihal a fórum?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!!

Hát igen, felgyorsultak az események, keveset tudok itt lenni, mert Emma már nagyon pakol, tesz vesz, és csakis azt amit nem kéne.
Kezdek begolyózni, na jó ez csak vicc volt, de rendesen lefáraszt estére.
Elkezdtem végre fogyózni is elsejével, már 6 kilónál tartok, de még hátra van vagy 24, szóval most kutatok valami helyet ahol tornázhatnék, vagy valami mozgási lehetőséget hogy hatékonyabb legyen a fogyikúra, ha van ötletetek szóljatok.
Megkísérlem újra feltenni a képeket, remélem menni fog.
Emma jövőhét szombaton lesz 1 éves, kérek ajándék tippeket.
Még nem megy, de már kapaszkodva mindenhová eljut.

KépKép
spanda
 
 


Anya meg Emma karácsonykor:
Kép

Élvezte a kupit, meg hogy pakolászhatott bűntetlenül
Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
spanda
 
 


Na és sikerült, végre.
Ma megyünk babaúszásra, végre az idén még nem is voltunk, mert már 3. hete náthás a drágám, erre most meg úgy néz ki én leszek beteg.
Nem kezdjük valami szerencsésen ezt az évet.

KépKép
spanda
 
 


Spanda!
Emma továbbra is nagyon édes! Mit szólt a karifához? És a viziló? Bejött neki?
1. szülinap:
Elővettem a babanaplónkat, és kukkolok belőle. Formabedobó? Fürcsijáték? (Dorka áprilisi így kapott nyárra nagy kerti pancsolós medencét. De az nálatok gondolom most nem aktuális.)

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hol lehet Esztergomban mese dvd-t kapni? A Kockás fülű nyulat szeretném megvenni ajándékba. Ugye jól emlékszem, hogy nem beszélnek ebben a mesében?

Réka
remka
 
 


Remka, mi a tescoban vettük, az akciós dvd-k között keresd. Mind2 része onnan van meg nekünk.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Réka,
én is láttam a Tescoban (ha nem ajándékba kéne, odaadnám, hogy vegyétek át :) ). És nem, nem beszélnek benne.
jamina
 
 


Csajok,
nincs vkinek egy jó állapotú, eladó járókája? :?:
jamina
 
 


Na még egyszer, mert nem látszik :shock:

Csajok,
nincs vkinek egy jó állapotú, eladó járókája?
jamina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, közben sikerült megvennem a dvd-t a Babits könyvesboltban, 790 Ft volt csak, úgyhogy mindkét részt megvettem. :)
remka
 
 


Sziasztok!

jamina írta:Na még egyszer, mert nem látszik :shock:

Csajok,
nincs vkinek egy jó állapotú, eladó járókája?

Jami!
Sajna nekünk nincs. A Petőfi utcai turiban nem néztétek? Nemrég még 1 csomó kiságy, pelenzázó stb. volt nekik.

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Remélem senki nem beteg, mert mostanában sajnos nagyon sokan. Az óvodában is az óvónők, a gyerekek alig-alig járnak. Mondták is, hogy aki tudja tartsa otthon a fiát, lányát.

Jami!
Nekünk van egy...... fa és elég nagy. Extrán jó állapotú, mondhatni új, mert a gyermekeim alig mentek bele. Ha érdekel még, teszek fel róla képet és le is mérem.
Angi baba miket csinál már?

Spanda,
Emma szépséges kislány!
A Bástyában van egy egom-fitness klub, vagy mi a szösz, tükrös terem és egész héten van elég sok sportlehetőség. Aerobic, step, has, fenék, csípő, hastánc meg nem is tudom, van konditerem is, esetleg érdemes megnézni, az ajtóra is ki van rakva, hogy mi mikor van és ki tartja. A Szerencsés-fagyizó mellett kell menni, ott lesz balra egy vas-ajtó, ez a Bástya hátulja. Sok sikert! :)
Jó, hogy ilyen elszánt vagy, most hol tart a fogyókúrád?

Kata77 ????????
ilduska
 
 


Sziasztok!!!
Kép

Köszi Ilduska, megnézem, kell valami ami segít hogy nehogy megáljon a dolog, mert most nagyon elszánt vagyok.
Most tarok a 9. kilónál, épp 1 hónapja csinálom, úgyhogy nem panaszkodom, csak mostmár kicsit több mozgás kell mint eddig.

KépKép
spanda
 
 


Ildus,
küldtem Neked pü-t, majd olvasd el.

Angi már elkezdte a folytonos hasraforgást, nem győzöm visszaforgatni :)
Egyébként majd 14-én megpróbálok Máltaira menni, jó lenne újra látni mindenkit :)

Vero,
lehet, hogy te addigra már kettőben leszel :D
Kép
jamina
 
 


Jajj de gyönyörű ez a csajszi!!
Jól megnőtt mióta utóljára láttam!!!

KépKép
spanda
 
 


spanda írta:Jajj de gyönyörű ez a csajszi!!
Jól megnőtt mióta utóljára láttam!!!
Hát még a Tiéd mekkorát nőtt, mindjárt szaladgálhatsz utána :D

Kép
jamina
 
 


Sziasztok, én is vagyok ám, sőt már egyszer írtam is, csak épp eltűnt és nem igen volt erőm újra irni, így mindig csak elnapoltam :oops: ! meg persze úgy alakult, hogy gyerekek megint csak betegek lettek és hát akkor nem igen tudok írogatni.
Elvileg hétfőn már újra mennek oviba, remélem legalább farsangig járnak majd. Pedig adom nekik a Vitacolant, Cebion cseppet, sok gyümölcsöt és mégis. :(

Kata, persze tudom akkor hogy merre laktok, a dokihoz jártam, nagyon rendes, ritka az ilyen. Voltatok Áronnal Manótanyába? Élvezte? Tavasszal mi is megyünk majd, csak most hogy betegek, inkább csak sétálgatunk. Áron jár oviba? Vagy csak majd szeptembertől?

Jami, sajnos nekem sincs járókám, nem tudtam volna hova rakni, pedig időnként hogy hiányzott...
Angéla tényleg nagyon édes, nyugis baba? Tesók nem abajgatják? :lol:

Panda, boldog szülinapot gyönyörű szép Emmácskának! Volt kis babazsúr?
A kitartó fogyókúrádhoz szintén gratulálok, hogy csinálod? A 90 naposat vagy valami egyszerűbbet? Tényleg nagyon jól belejöttél, végül is hova jársz majd edzeni?

Kismamák. hogy vagytok? Vera, Te már lassan a célhoz érsz, Kornél hogy viseli?

Ildus, és ti hogy vagytok? Nálatok a gyerekek nem betegek? Dorka nem betegíti le kisöcsit? Nagyon régen láttalak már titeket, remélem ha kisüt a nap, újra jártok fel majd a Máltaira. :D

Lányok, február 17.-én lesz a Micimackó a Zöldházban délelőtt is meg délután is. Ha gondoljátok, jöjjetek Ti is, mi ott leszünk! :lol: Mi a délelőttire megyünk, biztos nagyon klassz lesz!

A másik ami még érdekelne, hogy ki hogy készül a farsangra? Jó lenne pár ötletet hallani.

További szép napot!

Ha nem megy be, mérges leszek! :evil:
kata 77
 
 


És bement! :lol: :lol: :lol:
kata 77
 
 


Csak hogy teljes legyen: Itt az aláírás! :)

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok

Jami,
Őszintén remélem, hogy kaptál tőlem pü-t, mert nagyon, de nagyon haragos vagyok a babanetre, mert 2000x próbáltam neked elküldeni, de nem hagyta, mire végre kiírta, hogy az üzenetet elküldtük, de valahogy a kimenő postafiókban nincs benne, hát remélem, csak azért, mert az átfutási idő kicsit sok(k).

Kata77,
Most szerencsére nem, de az egész Ünnepek alatt betegek voltak, de nem csak ők, hanem mi is. Férjemmel, verseny-lázmértünk. :? Pedig idén még hivatalosak is voltunk egy jó kis szilveszteri bulira, amit már előre tudtunk, és készültünk rá. De végülis olyan aranyosra sikerült, éjfélig társasoztunk a nagyobbikkal, gyerekpezsgőt ittunk és mentünk aludni. :) Ti voltatok valamerre?
Remélem a gyerkőceid jobban vannak! Éppen melyik vírust kapták el?
Köszi a programajánlót! :)
ilduska
 
 


Sziasztok

Jamina, Spanda
Nagyon édesek a kiscsajszik! Már én is tökre várom hogy egy ilyen "picike" kiscsajszit foghassak a kezemben. De még egy kicsit várnom kell :(

Vera
Bírod még? Mit mondanak a dokik, kihúzzátok a végéig? Császár lesz?

Kata77
Manótanyába még nem voltunk, valahogy nem jutunk el oda...
Nekem egyre sűrűbbek a napi programjaim mert mindig van valami. Vagy doki, vagy védőnő, vagy vérvétel, stb. Meg hát Áron is elkezdett oviba járni. Beszoktattam 1 hét alatt, de a 2. naptól már egyedül volt, csak ebéd előtt mentem érte. Rá egy hétre már ott is evett, egész jól viseli, bár ekkorra jött rá, hogy azért ez nem a Bánomi játszótér játszószobája... Innentől az apja vitte és hozta is, mert ha én vittem haza akart velem jönni. Apjának egy szó nélkül bement a terembe. Csak hát a harmadik héten már beteg lett. Mire meggyógyult, bárányhimlő járvány lett az oviban. Úgyhogy most valószínűleg itthon marad amíg meg nem szülök, mert nem szeretnénk ha valami gáz lenne itt a gyerkőccel az utolsó hónapban. Szóval szerintem kezdhetjük az egész beszoktatást elölről. De hát ez van.
A micimackót én is néztem hogy megkéne nézni, mert Áron nagyon szereti. Pont holnap akarok rá jegyet venni. Bár még ilyen előadáson sosem volt, de talán lekötné.

Na megyek aludni, mindenkinek jóéjt

berzkat
 
 


Ildus, a társasjáték nekünk is nagyon bejött! Egy vakondos ki nevet a végén? -t kaptak Karácsonyra és egész nap azzal kellett játszani az ünnepekkor. És tényleg olyan jó így együtt társasjátékozni, annyira jó látni rajtuk a lelkesedést! Most Cserninek a szülinapjára is azt tervezek.
A másik kedvencem a kirakók! Olyan büszke vagyok Csernire, mert már A 49 darabosat is pikk-pakk kirakja, olyan kis ügyes! :D

Kata
, ezek szerint tudjátok már, hogy kislány lesz? Szerintem is jobban jársz, ha otthon tartod Áront, mert pont ma szóltak nekünk az oviba, hogy influenza járvány van, tömjük őket vitaminnal. Lehet, hogy találkozunk a Micimackón? :lol: :lol:

Farsangra senkinek semmi ötlete? :( :( :(

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
nálunk farsangra lesz egy varázslónk meg egy boszorkányunk :)

Angi még mindig kisangyal :) de azért már látszik rajta is a csibészség. Nagyok persze sokat akarnak vele foglalkozni, de nem mindig tűri jól :)

MásikKata,
neked is mindjárt itt a szülés :) tarthatod kézben a pici lányt :)

Ildus,
megkaptam a pü-t, fogok rá mindjárt reagálni :)

Micimackóra enyémek is mennek, de sógornőmmel.
jamina
 
 


Spanda!
Boldog szülinapot az ünnepeltnek!!!

Jami!
Éééédes ez a lány! Jól meggyurmáznám! :lol:

Mi is még megvagyunk. Járni nem nagyon járunk, csak ismerősökhöz, de eddig betegségek nélkül megúsztuk. Majd szeptembertől, ha jön az ovi...ott tuti nem ússzuk meg.

Kata!
Corában vannak most jó kis jelmezek. :wink:

berzkat!
Én még utánad vagyok kiírva. Bár nem tudom, kihúzzuk-e odáig. De ezt már féllábon... :lol:

A betegeknek jobbulást!!!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jó reggelt!

Nagyon boldog névnapot az összes Dorkának! :lol:

Szilvi, a Cora egy kicsit messze van nekem egy jelmezért, szerettem volna valami kis egyszerű s.k. jelmezt, de azért köszi.
A boszorkányra én is gondoltam, csak Cserne nem igen favorizálja az ötletet :( , talán majd jövőre! :lol:

Mit szóltok ehhez a szép időhöz?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Köszi a köszöntést! :lol:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap már írtam az nlc-n is párótoknak, de miután sikerült ide is feljelentkezni, ha nem bánjátok csatlakoznék Hozzátok! Rögtön tanácsokra lenne szükségem...

Tinnyére költözünk a jövő hónapban, és ha minden jól megy a nyár közepétől már baba-projektálni szeretnénk a kis férjemmel. Múlt héten bementem az esztergomi kórházba, rákszűrés okán, és hogy megismerkedjek a kórházzal, és az orvosokkal, mert úgy gondolom inkább ott szülnék majd, mint Pesten. Nagyon szimpatikus volt minden és mindenki, két hét múlva mehetek az eredményért.

Ezügyben kérném tanácsaitokat, mert akkor már nem az ambulanciára mennék be, hanem felhívnám valamelyik dokit, hogy találkozzak vele személyesen is. Ki kinél szült? Karcsú dr-t ajánlották már nekem, így az ő számát el is kértem a múltkor. Ő mennyi idős?Nagyon elfoglalt? (amikor benn voltam akkor is műtött éppen) Jó szakember? Hol és mennyiért magánrendel? és ugyanezeket kérdezném Máté dr-ról?Róla mit tudtok? vagy van esetleg más, akit ajánlanátok?

Előre is köszi minden tanácsot és infót!és gratula a babáitokhoz, nagyon szépek! :P

Judit

ui: Csilla, Szilvi köszönöm a válaszaitokat az nlc-n!szép napot mindenkinek!
juckó
 
 


Judit,
Karcsú doki 60 éves, jófej, őt én is ajánlanám. Bővebben nemtom, mennyi a tarifája stb., mert nem ő volt a dokim. A szobatársam augusztusban nála szült, ő elégedett volt vele.

Máthé a legfiatalabb, sokan szeretik, de én tapasztaltabb dokit választanék.
jamina
 
 


Szia Jami!
Köszi az infot, Angi baba pedig egy tündér:)

Juckó
juckó
 
 


Sziasztok, jelmez problémám megoldódni látszik :lol: eddig úgy tűnik doktor néni lesz.

Juckó, én sem igen ismerem Karcsút, de sok páciense van, úgy hogy rossz nem lehet, de tudod kinek a pap....

A Máthé szerintem még elég lelkes, és alapos, de valóban nem annyira tapasztalt, mint a többi, de hát valahogy el kell kezdeni...
Én sok jót hallottam róla is. Barátnőm nála szült, ő nem kért konkrét összeget, és zavarban is volt, mikor adott neki. (Úgy látszik ez is a rutinnal változik!)

Sok sikert a babaprojekthez!

Kép
Kép
kata_77
 
 


juckó
Én Karcsúnál kezdtem de nyaralási okból Máténál kötöttem ki.Mindkettőjüket imádom.
A Karcsú rendel asszem a nagypóstánál, de hogy mikor nemtudom, én mindíg a korházban lepem meg.Amikor kiderült hogy terhes vagyok én is rákérdeztem nála hogyy smint mennek a dolgok, de nem volt az az anyagias, mondta hogy hagyjuk ezt, de aztán ugye közbejött a nyarija így esett az eset.
Amikor a Mátéhoz kerültem, akkor mindent kivizsgáltatott rajtam, hiába nagyon alapos a drágám, ami majd a rutinnal csökken, de gondolom ez így van rendjén.Jó mérges is voltam rá hogy feleslegesen befektet, de aztán végül jó buli volt az az 1 éjszaka a kórházba.
Ő sem mondott összeget.
De azóta is imádom, mert a végén császáros lettem, és olyan klasz volt, komolyan mondom életem egyik legklaszzabb élménye volt amikor a Dobossal, kihalászták belőlem az Emmát, főleg hogy már vagy 18 órája voltak fájásaim.
Utána is bejött hozzám (vasárnap) megnézte hogy vagyok meg minden.
Szóval tök jó fej.De viszont a Karcsúdokibácsival azóta is nagyon joban vagyok.
Ja, és nála születtem!!!

KépKép
spanda
 
 


Emmának megvolt a szülinapja, köszönjük szépen a köszöntőket, pakolok pár képet is, ha sikerül mindjárt.
Kapott 1 csomó mondókás, meg mesés könyvet, az egyikből 2-őt is.
1 klasz kis taxit, amit én is imádok, jobb vele a városba lavírozni, mint a babakocsival.
Kép
A tortája:
Kép

2 pofára tömte:
Kép

Kép

KépKép
spanda
 
 


Ja és tornázni végül a bástyába mentem, szóval most 1 hónapig ott nyomom, meglátjuk mennyit segit, remélem sokat.

KépKép
spanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: