Új privát üzeneted érkezett!

Vilinek nagyon boldog szulinapot!!!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Köszi Lányok! :)

wf

Kép
wf
 
 


Boldog születésnapot Vili babának!

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 

 
 

Köszi! :)

wf

Kép
wf
 
 


BOLDOG VILÁGVÉGÉT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!
szilvi35
 
 


Lányok!
Sziasztok!

megvettem egy könyvet,ami-bár amerikai példákon keresztül,amit én sose szerettem-mutatja be,hogyan kell szeretetteljesen,de irányítva nevelni!
Nem rossz..most olvastam el és magamra ismertem itt-ott.Elgondolkodtató,módszereket lehet belőle csenni a mindennapos dac ellen...:)

Beth A. Grosshans:Ki az Úr a háznál?

Egyébként jól vagyunk.Bogi nagylány,dacos és néha már vannak jobb napjai....olyankor (is) ennivaló.
Mindjárt épp mézeskalácsot fogunk formázni.
Ma kapott egy trambulint,azóta ugrál rajta,olyan fáradt ettől,hogy már nincs ereje nem szótfogadni...:)))

Kép
kata35
 
 


Trambulint kell vennünk? Már nézem is ....
Kapaszkodósat? Sima 1 métereset? Milyet?
szilvi35
 
 


90cm-es átmérőjű és csak ugrál,nem kapaszkodik!

Középen hálós...

Auchan-ban 7500ft...ennél kisebb ne legyen,mert,ha nő,nem tud ugrálni rajta Titimanó!
Bogi azóta nem szaladgál a lakásban és teljesen nyugi,de sokat ugrál rajta!
A világ legjobb találmánya energikus gyerekeknek!

Kép
kata35
 
 


Trambulin nekunk is kene joregota, de nem fer el :( Ezert surun jarunk olyan helyekre, ahol van :)

Holnap mar utazunk, ezert most kivanok mindenkinek kellemes unnepeket es nagyon boldog uj evet!!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

wf

Kép
wf
 
 


Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk!!!

Sz & M

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Ádinak nagyon boldog névnapot!

Régen jártam erre és nagyon trehány voltam, ezért visszamenőleg minden név és szülinaposnak nagyon boldog név-szülinapot :oops:

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Sziasztok!
Tlindi!
Köszönjük szépen!
Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Ádinak Sok Boldog névnapot!
És mindenkinek kellemes ünnepeket!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Kellemes Ünnepeket Kívánunk!
Ádámnak Boldog Neve napját! :-) (Balázsnak előre szülinapját ;-) )
és BÚÉK!
(és világbékét is!!!)





Kép
Kép
szilvi35
 
 


Vilinek boldog szulinapot.
Utolag is remelem szep volt az unnep.

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Utolag is mindenkinek Boldog Karit, es elore is Boldog Uj Evet!!!
Vilinek es Violanak Boldog elso szulinapot.
Nekunk nagyon szep kariajandekot hozott a Jezuska, egy pozitiv teszt formajaban. :)
Meg csak halkan orulunk, szerdahoz 2 hetre megyek dokihoz, akkor leszek 7 hetes, akkor fogok csak biztosan nyugodt lenni, ha ott minden rendben van. De miert ne lenne nem igaz?
Csipet te hogy viseled? Igy tul a felidon? Jo lenne mar egy kicsit elorebb tartani, mert most az egvilagon semmit se erzek, semmi tunetem nincs. Kiveve egy nagyon furat, veszettul kivanom a kavet, egyfolytban es egesz nap.
Tobbiekkel mi a helyzet? Hogy telt a karacsony? Mi amugy otthon voltunk nagyreszt videken anyameknal, ugyhogy nekunk jo volt :)
Na majd kesobb meg jelentkezem, most megyek leszedjuk a fat.

Lilypie Third Birthday tickers


Violának Nagyon Sok Boldog Születésnapot!

Bejja! Micsoda hírek!
Nagy nagy gratula a teszthez! Várjuk a híreket! :D
Ne elejts jelentkezni!
Hogy, hogy leszeditek a fát? Ilyen korán?

Csipet nálatok minden rendben a pocakban is?

Szilvi Titi iszonyat nagyfiú lett! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Köszönjük szépen!

Violának boldog szülinapot!
Ádámnak utólag is boldog névnapot!

Bejja, micsoda hírek! Drukkolok Nektek!

Tiva tényleg naffiú! :D

Remélem, mindenkivel minden oké!

wf

Kép
wf
 
 


Vilinek boldog szulinapot.
Utolag is remelem szep volt az unnep.

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


BÚÉK!
:-)
Boldogat a szülinaposoknak !!! :-)
szilvi35
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet mindenkinek!
Köszönjük a köszöntéseket!

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Sziasztok!!

Boldog új évet kivánunk mindenkinek!

Violának boldog szülinapot!
Bejja gratulálok a pocaklakódhoz :P

Nekünk jól telt a Karácsony, Anyuéknál voltunk és a szilveszter is jó volt. Még bulizni is voltunk :!: :!: :!:

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Sziasztook!
Nagyon boldog és örömökben gazdag új évet mindenkinek!!!
Bejja, gratulaaa, majd gyere a hírekkel! Mindennek megvan az ideje, inkább örülj, h nem terítenek le a tünetek ;)

Mi nemrég jöttünk haza, holnap meg már doki, de csak a szokásos havi kontroll. Szerencsére eddig minden rendben, a picur sokat mocorog :)
na meg... karácsony előtt bejelentkeztem a védőnőhöz, erre a kollégája véletlenül január 16-ra írt be a december 19 helyett...odamegyek, várunk, kijön a védőnő, mondja, h nem lát a füzetben, mondom nem létezik, erre nézi, ja a dátum. Még fél óra volt a terhesrendelésből, utána lett volna csecsemőrendelés, jöttek egy 4 éves kisfiúval státuszra, más nem volt, mégsem fogadott. Kb 10 perc se lettem volna neki. Kissé felháborodtam. Sajnos nekem egyáltalán nem egyszerű bejutnom hozzájuk a városba, mindegy, peace. Maximum legközelebb közlöm, h nem tudok bemenni, jöjjön ő ;)

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Drága Kincső! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Titi és az anyja
szilvi35
 
 


Kincsőnek nagyon boldog születésnapot!!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Boldog születésnapot Kincsőnek!

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek a köszöntést! :)

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Isten éltesse Kincsőt!

wf

Kép
wf
 
 


Isten éltessen Kincső! :-)

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Kincső Boldog szülinapot :)

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Sziasztok!
Én babonából vártam még egy kicsit...de nálunk is leszállt a gólya :D hamarosan nagycsaládosok leszünk. Nyárra minden kétséget kizáróan egy kisfiúval bővül a család.

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Szonja, gratulálok! :D

wf

Kép
wf
 
 


Szonja!

Micsoda hír! Szupi! Gratulálok nagyon! Még egy kiskrapek! Tök jó! :D
De irígy vagyok most! :oops: 8) :wink:
Aztán tessék ám rendszeresen jelentkezni!
De minden kismaminak ám!

Ádinak meg Nagyon Sok Boldog Szülinapot!
Bocsánat, hogy csak most de bele vagyunk temetkezve a felvételikbe!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Szonja, ugyesen titkoltad gratulalok!!! Ez nagyon jo hir. Ugy latom koztunk nincs tul sok, kb 4 het :) A peterfyben fogsz szulni? Ki lesz a dokid? Honnan tudjatok ilyen koran hogy ismet kukist hoz a golya? En is bejelentkeztem a 12. heti genetikaira a peterfybe a hepinethez, elvileg 4d lesz, kicsit en is remenykedem hogy kiderul, de igazabol annyira mindegy.Pont annyira szeretnek kislanyt, mint kisfiut, mindkettore szaz okom van miert lenne jo, ugyhogy nekunk most tenyleg mindegy. Mondjuk anni Hannaval is mindegy volt. Szeretem a meglepiket :)

Lilypie Third Birthday tickers


Sziasztok!
Hát remélem, most már elmúlnak a rosszul létek és akkor tudok jönni.
Semmi gond Ildóca, mi is el voltunk havazva rendesen. De sokszor eszembe jutsz ám. Hogy vajon hogy bírod 3 erősen kamaszodóval, akikből kettő lány, meg a két picivel. Asszem nehéz napokon Te leszel az etalonom :D hogy talán én is simán lenyomok 3 kölköt :D
Elnézve a keresztlányomat, imádkozok, hogy itt 3-4-6 évesen megálljon az idő :D Persze nem fog, és én csak reménykedek, hogy mire ide eljutunk talán kicsit megedződünk. Mert hát rohadt nagy igazság, kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Most nekünk is fő a fejünk rendesen, hogy Balázs menjen-e a szar óvódából a szar iskolába, vagy maradjon egy évet ebben a remek intézményben.
Azért ha tudsz, jelentkezz Te is.

Bejja!
Hát jó ügyesen, jó későn vettük észre is. Már azt hittem, gyomor rákom van :D
Igen, remélem a Péterfyben a Kiánál szeretnék. Ha nem, inkább itthon szülök.
Hát mivel én öreg vagyok :D , csináltattam korionboholy mintavételt és abból 100 %-a megmondták a nemét. Igaz, hogy már amikor a mintát vették is látszott az uh-n.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szerettem volna kislányt. De mikor megmondták, hogy fiú lesz, egy pillanatra sem voltam csalódott. A lényeg, hogy egészséges legyen és minden rendben legyen, mikor kibújik.
Éshát a férjem szerint az sem utolsó, hogy nem kell barbie babát vennünk :D :D :D

Te is itt fogsz szülni, ugye? Kinél?
Majd írd meg, ha megtudjátok, mitek lesz!

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


En is a peterfyben tervezek szulni, annal akinel Hannat i szultem, Csosz dokinal.
Nem ugy volt, hogy Kia mar nem nagyon vallal szulest? Vagy lehet en tudom rosszul de valahol ezt olvastam. Miert volt szukseg amugy korionbolyoly mintavetelre? Azon kivul hogy szerinted oreg vagy :) Volt valami ami indokolta? Amugy ezekszerint meglepi gyerek? Mintha regebben mondtad volna, hogy te szeretnel majd harmadikat, de a ferjed odzkodik tole. Ezekszerint te nyertel :) Figyelj, nalatok a fiuk mar olyan nagyok, szerintem szivesen segiteni is fognak a pici korul.

Lilypie Third Birthday tickers


Ádinak boldog szülinapot!

Kismamik, jöhetnétek gyakrabban!

wf

Kép
wf
 
 


Sziasztok!
Bejja!
Rászánta magát ő is, csak annyiban meglepi, hogy nem gondoltuk, hogy most össze is jött, amikor idő szerint nem jöhetett volna. Na, igyekeztem szép virágnyelven összehozni ezt :oops:
Hát igazából kérdezték a mintavételen is, hogy miért, mert állítólag a 35. év eltolódott 37. évre. Hogy a 12. heti kombinált teszt 95-97%-os biztonságú, a mintavételnek meg 1% vetélési kockázata van. Nekem egyébként még mindenki 35. évet mondott, és aztán én úgy döntöttem, hogy szeretném 100%-ra tudni. Hát ezért lett mintavétel.
Balázs már nagyon várja, néha egész nap ezen a témán pörög. Természetesen mindenhol, mindenkinek azonnal elmondta. Ő már egyébként régebben is mondta, hogy szeretne egy lány testvérkét és most kicsit csalódott volt, hogy fiú lett. De mondtuk, hogy adjon neki ő nevet. Hát az első ötlete Alekszander volt - komolyan nem tudom, hogy honnan - így kicsit irányítani kellett :D
Ő egyébkén olyan jó gyerek - pláne a kicsihez képest :D már most is sok mindenben segít. Persze azért vannak durva, frontos esték, mikor 5 percenként verekszenek. Ami szerintem normális. Néha meg órákig eljátszanak.
Ádi még nem annyira érti a helyzetet, igaz szokta simogatni ő is a hasamat. Meg a cicimet. Mintha érezné, hogy hamarosan a kistesó fog rajta csüngeni. Mert ha rajta múlik, még ő is lógna rajta :D

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Szonja, szivbol gratulalok nektek is!! A lenyeg tenyleg az, h egeszseges legyen! Adinak nagyon boldog szulinapot!! egyebkent cicizik meg? Vagy csak cicizne?

Bejja, nekem az Istenhegyin 99%-ra mondtak a 12 hetes kombinalt tesztnel, h fiu :) Ott azert eleg jo gepek es szakemberek vannak.

Kiarol 2010-ben terjengtek olyanok, h nem vallal szulest vmi mas meloja (talan dolgozat) miatt, de lehet azt mar befejezte :) Holnap megyek a korhazba, megprobalom megerdeklodni, hatha elkapom az erintettet vagy vki ismerost.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Sziasztok!
Kb. egy hónapja nem cicizik. De azért még kéri néha. Szépen megbeszéljük, hogy nem kell az már és tudomásul veszi.
Egyéként nekem is az Istenhegyin mondták meg a 13. héten, hogy fiú.
Én 2010-ben is nála szültem, és már beszéltem vele. Nem fejezte be végleg a szüléseket, csak már kevesebbet vállalt/vállal sajnos, mert más irány érdekli. Mondta, hogy mi, de nem írnék hülyeséget.

Képzeljétek, már érzem időnként, hogy mocorog. Persze nem rugásokat, csak a kis lepkeszárny rebbenéseket. Először nem mertem mondani senkinek, aztán az uh-t ott tologatták a hasamon, ahol érzem a kis rezdüléseket. Utána meg megkérdeztem egy barátnőmet, hogy ő is érezte-e már ekkor. Ő se merte mondani senkinek :D

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Sziasztok

Ádinak nagyon boldog szülinapot és Szonja nagy gratula a kislegényhez :)))

Velünk minden rendben. Szonja egy igazi kis gézengúz. Végre a hisztik múlóban, most éppen a -duzzogok 2 percenként minden miatt- van napirenden :evil:

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Szonja, de jo, en is nagyon hamar ereztem mindkettot :) Azert remelem elvallal Kia, foleg, ha nektek mar van kozos tortenetetek!!

Tlindi, jo, h jottel! orulok, h jol vagytok!!! A duzzogas is teljesen normalis eletkori sajatossag, nem? :)

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Hanna is 2 napja ezt a duzzogast nyomatja. Hangja nincs ugyan azota hiszti teren, de ha valami nem tetszik, nagyon durva fejjel vonul be a szobaba, es csapja is magara az ajtot. Nagyon kemeny, en nem ertem mi ez, meg hogy hogy jott egyik naprol a masikra.

Lilypie Third Birthday tickers


Sziasztok

Nekünk is hirtelen jött ez a duzzogós korszak. Én szoktam hagyni duzzogni, nem is nagyon tudok mást tenni, mert nem áll szóba velem. Pár percig tart álltalában, utána jön a puszikkal. Az okosok szerint, példát követ, de mi nem szoktunk duzzogni, rá legalábbis soha. A férjemmel néha szoktam, de nem azt a látványos duzzogást szoktam csinálni... Én sem értem, ezt a korszakot is kibírjuk, mint ahogy a többit is. Már csak 15 év...... :wink:

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy fellendült megint a topik!

Szonja!

Köszi ez jól esik! Nem mondom, hogy könnyű de már mondták többen, hogy írjak egy könyvet! Csenge erőssen kamasz, ez így is van! Nem elég most ez a rohadt továbbtanulási procedúra, most még szerelmes is! :roll: Hurrá! A folyamatos csavargáson jár az esze és inkább had ne soroljam!
Enikő most ebből a szempontból, hogy kamaszkor, sokkal nyugisabb. Pedig mindig is ő volt az izgágább! De legalább most tanul Enikő és nem kell piszkálgatni! Merthogy eddig nem tanult de annak ellenére jó tanuló volt! minden tantárgyból amiből van csoportbontás a jobbik csoportba van! Tavaj megírattak velük egy Német alapfokú nyelvizsgát (persze nem hivatalosan mert még kora szerint nem írhatta hivatalossan) és szuper lett neki az is!
Na most dicsekedtem is egy kicsit!
Csabi meg idén nincsen toppon! De most, hogy látta, hogy milyen lett neki a félévi bizie, most rádöbbent, hogy akkor most már nem elég vegetálni a suliban, hanem tanulni kell! :idea:
De addig nyüstölöm amíg el nem viszem hatosztályos gimibe 6-ba!
Agyrém ami mostanában megy felsőbe.
Úgyhogy Tlindi kösd csal a nacit 15 év múlva nehezebb lesz mint most elviselni a duzzogós korszakot!

Duzzogás nálunk van Kincsőnél! De cukik nagyon és inkább duzzogósak legyenek mint kamaszok! :shock: :twisted: :roll: :cry:

Csanád meg 15 fiú sokszor olyan kis igazi rosszcsont! De azt nagyon imádom amikor odajön átöleli a lábamat és azt mondja!
Anya szesze! Anya szeretlek! :D Imádom és olyankor elolvadok!

Na jó befejeztem!
Szép az élet! Tralala.........................

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca

Nem lehet könnyű neked, és igazad van jobb a 3 éves kis dúzzogós kor, mint egy szerelmes kamasz. Ahhoz még fejlődnöm kell és már előre aggódom, hogy mi lesz ha legényt hoz a házhoz, és még az apját is nekem kell nyugtatnom. MÁR MOST....

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Sziasztok!
Igen, náluk is a szerelmes csavargós időszak van. Még jó, hogy a fiúnak több esze van, nem egy link, mert akkor tesóm már biztos megőrült volna.

Nálunk Ádi olyan kis bújós. Hát imádom, mikor odajön, kis kezével átölel, megpuszil, és azt mondja, Anya szejetlek. És utána tartja a kis arcát, hogy én is pusziljam. Reggelente mellé kell bújnunk apával és ketten két oldalról puszilgathatjuk :)
Balázs is szokot szerelmet vallani :) de puszik nem járnak hozzá és köszöni, a miénből sem kér.

A duzzogás az csendes ugye? Na, akkor azt várom. Mert nálunk hiszi van ezerrel. Mindkettőnél, mert Balázs úgy döntött, utánozza Ádit.
Tlindi!
Nyugi, mindent nem utánozhatnak rólunk, hiszen van önálló egyéniségük is, meg vannak ezek az éltekori magatartásformák, amiken a gyerekek jó nagy %-a így, vagy úgy, de átesik. Gondolom Te sem szoktál a hátadon fekve pörögni és úgy tele torokból artikulátlanul üvölteni, ha valami nem úgy van, ahogy Te akarod :wink: Na én sem (bár már gondolkodtam, hogy mit reagálnának rá), és már mindkét gyerek előadta.

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Ti látjátok Bejja vonalzóját? Nálam, csak kódok vannak :)

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Hat, nalam jonak tunik. :)
Hanna ma kicsinalt. De lehet, csak en vagyok turelmetlenebb a kelletenel. Ket kezemet osszeteszem, hogy csak most kopogtat a teso :)
Amugy az elmult par honapban annyit konszolidalodott. Eddig mindig csak porgott, ha kint voltunk es raszoltam pl. hogy ne csatangoljon, meg motorozzon el az utcan, tojt a fejemre, en meg rohantam utana, mint a hulye. Az hogy a nagybevasarlast ugy oldjuk meg, hogy o mellettunk setal, kizart volt (vagy pl elmenjunk az Ikeaba ugy hogy nem ultetjuk bev. kocsiba), mert mindig mindent le akart pakolni. Az elmult hetekben mar o nyujtja a kezet, es mondja, hogy seta seta, es nem akar mindent megfogdosni, elidozni ott, vagy ha igen, megerti, hogy menni kell. Ma bementunk a Deichmannba, rogton rohant is a tevehez a gyerekcipo reszlegre, lecsucsult, nem is ertettem mi lelte. Utoljara mikor itt jartunk, lepakolt egy csomo cipot. Most meg se mozdult, volt ott meg egy 5 eves forma kislany, dumalgattak, mondta a kislany, nyugodtan menjek, nezzek cipot, o majd figyel ra. Aha, gondoltam magamban, de nem, meg se mozdult onnan Hanna, en meg vegre nyugodtan tudtam nezelodni. Hihetetlen. Annyira sokat valtozott hirtelen.
Nalunk is megy ez a bujos puszilkodos dolog. Az a legaranyosabb, hogy tegnap meg ma is fajt a fejem, mondtam is neki, erre jott oda mondta, hogy puszi fejed, es adott a homlokomra. Annyira imadom. Meg ha azt mondjuk neki, hogy szeretlek, azt mondja en is anya, vagy apa. Erdekes, hogy a beszedfejlodese is olyan hirtelen indult meg, olyan dolgokat is felismer, amit azelott nem feltetlenul latott, vagy mutattunk neki, es megis. A durcakat, meg a hisztiket leszamitva imadom ezt a kort, es olyan nehez elkepzelni milyen lesz megint egy kicsivel, megint szoptatni, ejszakankent kelni, es hogy hogy fogom tudni megosztani a szeretetem es a figyelmemet koztuk.
Hubamamival mi van, tud valaki valamit roluk?

Lilypie Third Birthday tickers

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: