Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Macika008!
Nem dühöngök/dühöngtem, csak dühös voltam, nem ugyanaz. Én arról próbáltam beszélni, hogy a mai világban egyszerűen nem hiszem el, hogy ez ember várandós lánya nem tudja azt, hogy milyen vizsgálatai vannak, és a terhesség menetéről, az időszakonkénti orvosi vizsgálatokról nincs ismerete (amúgy a védőnőtől mindenki megkapja a kiskönyv mellé a Várandós Mamák Könyve c. kis írást, abból legalább lehetne ezt-azt kiolvasni...).
És azért ebben az országban van egy olyan intézmény is ám, hogy ártatlanság vélelme is.....

Még egyszer elmondom akkor: nagyon sajnálom, ami Krissi unokatesójáékkal történtKép.
poupette
 
 


Sziasztok!

Krissi, van valami fejlemény? Lesz per?

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Kedves Macika008!
Nem tudom, olvasod-e még ezt a topikot, ha igen kérlek jelentkezz! Igaz, hogy nem Boros Dr.nőnél szültem, de az én kisfiam is betegen született. A terhesség alatt rendszeresen jártam az előírt vizsgálatokra, ultrahangra, mindig minden rendben volt, csak szülés után derült ki a fejlődési rendellenesség. Ha esetleg ismersz olyan topikot ahol beteg gyerekek szüleivel tudnék beszélni, kérlek írd meg! Egy kis tapasztalatcsere jól jönne. Köszi!

Kép
petyaanya
 
 

 
 

Kedves Petyaanya!
Szívesen segítek, ha tudok. A Gyermekek - betegségek, gondok c. topikban érdemes körülnézned, hátha találkozol sorstársakkal. A kislányom hónapokat töltött kórházban, végig vele voltam, sok mindenen mentünk keresztül. Azt hiszem, Te ezt duplán átérzed, a foglalkozásod és az érintettséged miatt. Mi történt a kisfiaddal? Ha adsz E-Mail címet, szívesen leírom a történetünket. Várom a válaszod! Köszönöm!
Macika008
macika008
 
 


Macika008
Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltál! Kíváncsi vagyok a Ti történetetekre, nagyon örülnék ha írnál. Egyébként a kisfiam 12 hónapos, ebből 7 hónapot kórházban töltött, és még a mai napig nincs megoldva a dolog. Várom a leveled! Címem: patkoczi@westel900.net Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Krissi, jársz még erre?

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hát,én teljesen le vagyok döbbenve!Hihetelen,hogy mennyire nemtörődöm hozzászólások vannak.Krissi neked és családodnak együttérzésem.Én ugyan nem egy 40 hétig hordott babát vesztettem el,de nem volt könnyű.Nekem már van 3 gyerekem,és épp a 4.babát vártam,akit váratlanul a 10. héten elvetéltem.Tudom ez nem ugyanaz mint egy kifejlődött babát elveszteni,de 3 egészséges gyerek után nem volt könnyű elfogadni,hogy Ő mégse születik meg.Egyszerűen felháborit amit itt egyesek írtak!A sorok közül azt olvasom ki,hogy akkor nem gond ha hibázik az orvos.Tulajdonképpen mézescsupor és barátnője azt sugallják,hogy nem baj,lesz másik.Azért ez szörnyű!A mai világban már nagyon kevesen akarnak babát,aki akar az is csak későn.Sajnos én úgy látom,hogy aki nagyon akar,annak valami miatt nem sikerül,aki pedig nem akar,vagy csak véletlenül besikerül,annak pikk-pakk összejön.A környéken 2 "anyukát" is ismerek aki csak a szórakozásnak élt,és nem akartak gyereket,illetve csak azért,hogy az utána járó pénzt megkapják.Szomorú,hogy ilyenek vannak.De az hogy valaki ilyen bután álljon hozzá az élet szerintem legszörnyűbb tragédiájához....Még hogy nem kell felelőségre vonni???Na és,ha holnap vagy a jövőhéten vagy bármikor újra megtörténik?Akkor is legyintük,hogy mindenkinek vannak rossz napjai???Rettenetes,hogy némelyek hogyan gondolkodnak!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!
Most érdemes járni a Boros Judithoz v nem?
Eddig mindenki őt ajánlotta, most pedei huzzák le. Igaz egy kicsit én is berágtam rá, mert vizsgálat nélkül azt mondta hogy meddő vagyok és majd tesszünk ellene vmit. Mit? Pedig csak az E-coli nevezetü baktériumot találta nálam.De a rögtöni kijelentése rosszul esett.
Vki mondja meg hogy most mi van vele, lesz-e per, járjak-e hozzá v nézzek más orvos után?
Goofy
goofy
 
 


Szia Goofy!

Járj hozzá! Én Nála szültem, 12 napja a kisfiamat. Nem tudom, hogy lesz-e per, de nem hiszem. De akár lez, akár nem, Ő akkor is egy jó orvos, én bízom Benne,nekem nagyon sokat segített. Üdvözlettel: egy határtalanul boldog édesanya
mézescsupor
 
 


Goofy
nekem nincs saját tapasztalatom, csak azt tudom, hogy a barátnőm most hagyta ott, mert elege lett, hogy sosem vizsgálta (a terhesség elején elvileg kötelező rákszűrést sem csinálta meg), és órákat kellet várnia a magánrendelésen is.
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!Én csak majdnem jártam hozzá,de még időbe sikerült kiábránditania magából.Mint írtam elvetéltem a 4.babámat.A doktornő volt aki a befejező műtétet csinálta.Ezzel nincs is semmi gond,kedves volt és együttérzőnek látszott.Másnap már jöttem is haza,rettentő volt.Borzasztó érzés besétálni a kórházba látni a sok pocakost,hallani a sok babát,és közbe tudni,hogy te most veszted el a tied.Szóval megcsinálta a dokinő a műtétet,és másnap úgy ahogy mentem,úgy szépen haza is sétáltam.(milyen jó hogy ilyen közel a kórházKép )A zárójelentésemért vissza kellett mennem,de még nem volt meg.Mindegy miért.Gondoltam hogy ne kelljen minden nap besétálni,felhivom a doktornőt,ő jobban tudja mikor van meg.Na és ekkor jött a keserű csalódás:már nem emlékezett ki vagyok,mi történt,és ,hogy ő "mentett meg".Hát ez tette be a kiskaput.Én ugyanis nagyon nem szeretem,ha nem tudják hova tegyenek,pláne ha 1-2 nap telt el.Nem hinném hogy ez idő alatt el lehet felejteni.De mindegy,elmúlt.Én senkinek nem mondom,hogy ne menjen hozzá,csak leírtam a személyes tapasztalataimat.Sziasztok.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Mézescsupor. Te régen emlitetted elég sok pénzt adtál neli minden alkalommal egy boritékba, ugye?
Na most nálad emiatt jobb volt a helyzet, odafigyelt rád.
Én meg szerintem sokan mások nem vagyok abban az anyagi helyzetben hogy minden alkalomkor amikor megvizsgál egy kerek összeget adjak át neki, én megkérdezem mivel tartozom és ő megmondja. Gondolkodtam én is azon hogy adjak-e többet, hátha igy majd jobban odafigyel rám, de még sem adtam, mert ugy érzem nagyon sokan járnak hozzá, ugysem jegyezte volna meg főlleg a második alkalom után.
Tündérke26: szerintem ne bánkodj emiatt, a doktornőnek most elég sok problémája van ezzel a perrel kapcsolatosan, őt is megkell érteni.
Az én orvosom a mütétem után rám sem nézett, csak átvette a pénzt és húzott el a kórházból, pedig véreztem, fájt mindenem, és valószinüleg most emiatt nem lehet babám mert jól elcseszett vmit, utána még 2hónapig véreztem.
Én azt halottam még róla, hogy nem igazán szereti erőltetni a vizsgálatokat, ő nem mondja, szegény kismama meg honnan tudja milyen vizsgálatokat kell elvégezni. Gondolom ez volt a baj a múltkori esetnél is.
goofy
 
 


Sziasztok! Goofy már nem bánkódom,túl kellett lépnem a dolgon.Veled mi történt?Ugye nem vetélés?Bocsi,mennem kell,lányom sír.Sziasztok,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Szia Goofy!

Nem értek egyet Veled. Ne haragudj! Szerintem a Boros doktornő nem a pénz rabja. Nem az anyagi érdekei vezérlik. Amikor először mentem Hozzá, beszélgettünk, aztán megvizsgált. Nagyon kedves volt. DE! Akkor még nem tudta, hogy a vizsgálat után mennyit adok a borítékban. Tehát Ő egyszerűen alapból kedves. Szoval szerintem, ez nem pénz függő.

Tündérke26: Szerintem ne haragudj a Doktornőre. Az Ő agya sem káptalan. Lehet, hogy aznap nagyon sok betege volt, és ezért nem emlékezett Rád. Elképzelhető, hogy ha máskor mész, akkor emlékezett volna Rád. Rám mindig emlékezett. Még arra is, hogy a férjem vizsgázott az előző vizsgálatkor és azért nem kísért el. Szoval szerintem ne haragudj ezért Rá. Üdv: Mézescsupor
mézescsupor
 
 


Már rég nem haragszom a dokinőre,nem is akarok emlékezni az egészre.Azon vagyok minden erőmmel,hogy minél előbb sikerüljön teherbe esni,és a baba megmaradjon.De nem fogok a doktornőhöz menni.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Goofy, milyen perrel van most sok problémája a doktornőnek?

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Mézescsupot: bocsi félre értettük egymást. Teljesen igazad van, tudom hogy nem a pénzre hajt ezért is választottam őt, meg azért is mert velem is nagyon rendes volt elbeszélgetett velem, óvatosan vizsgált, mondta mit és hogy csináljak. Nagyon rendes. Csak ugy gondolom, ha vki sürün jár hozzá és többet ad a kelleténél, jobban megjegyzi magánal, mint egy olyan valakit, akit csak egyszer lát az élatében.
Tündérke26: Ami velem történt az nagyon hosszú lenne elmesélni és fájdalmas. Csak annyit, hogy hál istennek nem vetélés volt (ezért én nagyon sajnálak téged), hanem abortusz egy olyan férfi miatt akit nem ismertem egyáltalán.
Hagnosz: Pontosan nem tudom, csak hallottam vmit, de nem itt a neten hanem a rendelőben, meg az egyik ismerősömtől aki hozzá jár. Azt hiszem szüléskor meghalt a kismamának a babája és az anya a doktornőt hibáztatja hogy ő miatta mert nem akart valamilyen vizsgálatot megcsinálni, de nem biztos hogy erről van szó.
Én nagyon birom a doktornőt, nagyon rendes, barátságos és segitőkész.
Tudja vki hány éves a doktornő?

Goofy
goofy
 
 


Goofy, csak azért kérdeztem, mert azt gondoltam, esetleg arról az esetről van szó, amiről Krissi írt fentebb, és te tudsz valami konkrétumot.
Azért kösziKép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Szia Goofy! Hány éves? Húha! Sajnos pontosan nem tudom, de annyit igen, hogy akkor volt kb. 40, amikor a kisfia született. Az decemberben lesz 4 éve. Ha akkor pontosan 40 volt, akkor 44, de lehet, hogy kicsit több. Ezt a Kismama 2001. áprilisi számában olvastam. Többet én sem tudok. Üdv! Mézescsupor
mézescsupor
 
 


FIGYELEM!

Aki még nem tudja Boros doktornő elment a Péterfyből az István kórházba.
Még jobb,mert az a kórház csodálatos, nem rég újitották fel, stb.
Goofy
goofy
 
 


Szia Goofy!

Igen, tudom, de köszi, hogy megírtad! Tudod miért ment el? Én tudom! Azért ment el, mert a 2004. Március 10-én leadott szülőszoba után sokan akartak alternatívan, illetve (nem fekve) szülni, és ezt csak Ő vállalja. Erre a Krasznai fogalmam sincs miért, megtiltotta Neki, és utasította, hogy nem vezethet szülést, csak ha a kismama fekszik. De erre a doktornő nem volt hajlandó, inkább felmondott, és keresett egy baba-mamabarát kórházat, ahol lehet bárhogyan szülni. Na? Erre mit léptek? Én fel vagyok háborodva. Na, üdv: Mézescsupor
mézescsupor
 
 


Sziasztok - Goofy, Mézescsupor, kösz az infot, számomra kellemes meglepetés. Én szeptember végén voltam utoljára a doktornő rendelésén, és akkor még szó sem volt kórházcseréről. Bár semmi bajom nem volt a Péterfyvel, szomorú emlékeim kapcsolódnak hozzá, úgyhogy szikrányit sem bánom, ha többet nem kell oda betennem a lábam. És az István szülészete a legjobb hely Bpen - szóval már csak az új pocaklakót kell türelmesen megvárnom :-)
judittka
 
 


Szia Judittka! Örülök, hogy optimista vagy. Nekem sem rossz a Szent István. Bár nekem/nekünk szép emlékeket idéz a Péterfy szülészete is. Az elsőt a Péterfyben, a 2.-at a Szent Istvánban szülöm majd, illetve ahol majd a doktornő dolgozik. Tökmindegy, csak Vele. Bár ez még sokára lesz, hisz Martinom még csak 2,5 hónapos. Amúgy én október elején voltam a doktornőnél és még akkor sem volt szó kórházváltásról. Na, mindegy. Legyetek jók, és írjatok, ha van kedvetek. Üdv: Mézescsupor és kisfia Martin
mézescsupor
 
 


Sziasztok,

Én most kapcsolódtam be a topicba, és van néhány dolog ami most kicsit felkavart. Férjemmel kb 2-3 hónapja készülünk a gyermekáldásra és azóta olvastam sokfélét és sokmindent orvosokról. Mivel nem volt állandó nőgyógyászom akiben megbízhatnék, így keresgélni kezdtem. Kiindulópontom a Korház volt: 3-at találtam számomra megfelelőnek... Szent Imre, Schömfi, és Szent István.

Ebből ki kellett húznom, mert a Schömpfiben kb 26 évvel ezelőtt a bátyámat veszítette el édeasány 2 hetes korában, orvosi műhiba miatt ( koraszülött volt és csővel kellett etetni, ám valaki...nem tudni ki etetés közben átszúrta a kis gyomrát...mondanom sem kell, nem élte túl!) Mindez rég történt és nem azért írtam, hogy a korháztól és orvosaitól bárkit is elriasszak, de nekem ez most elég volt ahhoz, hogy kihúzzam a listáról...nem kísértem a sorsot! Elhihetitek, hogy anyunak és apunak sem lehetet könnyű...édesapám az esküvőnkön megkért, hogy a zenész ne játsza le az "édes kisfiam" c. számot (amit ugye általában a vőlegény anyjának szoktak játszani). Mondanom sem kell teljesítettem a kérését. Szóval ebből csak azt akarom kihozni, hogy a mai napig nem tudják elfelejteni, de ha az nem történik meg akkor ma én sem lennék... ennek részleteibe nem mennék bele. Én hiszek abban, hogy semmi nem történik véletlenül, de lehet hogy az miértjére nem jövünk rá rögtön! Tudom, hogy nem vígasztaló amit most mondok...hisz nem ismerem Krissiék történetét...de lehet, hogy ennek így kellett lennie, lehet, hogy ha az a csöppség akkor életben marad valahogy lehet, hogy olyan sérülések maradtak volna vissza amik nem csak a gyerek, hanem egy egészséges boldog család életét is tönkretette volna. Tudom most ilyenkor nehéz ezzel vígasztalódni...de meg kell próbálni újraéledni...és új reményekkel ismét gyermekáldásba kezdeni...

Kicsit hosszú lett ez a rész, de úgy éreztem, ha nem mondom el a tapasztalatomoat akkor félreérthetik a véleményemet!

Visszatérve az én "problémámra"... a második korházat a Szent Imrét ideiglenessen kihúztam mert ott meg a nagyanyám halt meg. Szóval maradt a Szent István... éppen abban az időben (november elején) tudtam meg, hogy ott dolgozik az a szülésznő, akiről sok jót olvastam és hallottam és akinél úgy éreztem hogy biztonsággal szülhetek...Boros doktornő, örültem, hogy most december elejére volt is időpont és bejelentkeztem hozzá, hogy megismerjem...(semmit nem tudtam erről a "Krissi esetről" addig, ezt ma olvastam)... Én úgy jöttem ki a rendelésről, hogy igen...Ő az akivel szülni akarok! Csak azért írom ezeket, mert akkor valóban ez volt az érzésem...most kicsit felkavartak azok amiket olvastam, de így utólag visszagondolva...én úgy látom, hogy maximálissan ellátott információkkal és továbbra is az a célja hogy a lehető legtöbb nővel megismertethesse a gyermekáldás örömeit, és egészséges gyermekeket hozzon világra!

Nem mondom azt, hogy Krissi rokona csináljon úgy mintha mi sem történt volna, csak azt kérem, hogy ne vádaskodjanak, amíg a doktornő hibázása be nem igazolódik! És higyjék el egy 4 gyerekes anyuka, aki egy ilyen szörnyű dologban akár kicsit is vétkes mindent el fog követni a jövőben, hogy ez ne ismétlődhessen meg, vagy legalábbis ne az ő "keze alatt".

Itt a babaneten több orvosról is olvastam olyan esetet (nem említem a nevét) ahol az orvos hibájából, vagy figyelmetlenségéből adódóan meghalt a baba, és az az orvos aki onnan talpra tud állni, továbbra is a hivatásának élni, az azt hiszem nagy dolog! És most nem azokról beszélek ahol több műhiba történt, mert akkor az sarlatán, hanem azokról, ahol 1 eset "becsúszott".

Bár én még mindig nem döntöttem el melyik orvosnál maradjak, de azt hiszem minden embernek és orvosnak meg van a joga arra, hogy ha EGYSZER hibázik jóvátegye és talpraálljon, ne pedig elássa magát! Persze ha ez többször megtörténne akkor én is azt mondom hogy ne praktizáljon!

Nagyon sajnálom,hogy ez az "első hiba" pont Krissiékkel történt me, hisz lehetett volna közülünk bárki, de gondoljunk bele abba is hogy a több (tíz) év alatt hány egészséges babát szültek nála... amitől nem olyan hangos a topic!!!

most csak ennyi jutott eszembe hirtelen Kép

Prüntyi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Jó, hogy írsz! Szerintem igazad van. Én a kórházakról csak annyit tudok mondani, hogy én úgy tudom, hogy az egész városban a Szent István az egyetlen olyan kórház, ami teljesen baba és mamabarát, alternatív, felújított és még nyereséges is. Én tuti, hogy a Szent Istvánban fogok szülni. Pont ugyanazon okból, mint Te szülnél. Én is Boros Judit dotornőhöz járok. Hétfőn leszek 29 hetes. Én is maximálisan elégedett vagyok Vele és megbízom Benne. Én már a kezdet kezdetén orvost választottam és nem kórházat. Valaki írta valamelyik fórumon, de én is maximálisan egyetértek a véleményével, hogy azért jobb orvost és nem kórházat választani, mert bármilyen jó a kórház, ha az orvosod le se ...., vagy nincs fogadott orvosod, akkor rosszul fogod magad érezni. De ha van fogadott orvosod, aki még figyel is rád, akkor szülhetsz bárhol, mert érezni fogod, hogy vigyáznak Rád és nincs mitől félned. Szoval én ebben a szemléletben kerestem és találtam orvost, akinél úgy érzem, hogy megfelel nekem. Boros doktornő egy angyal! Egy földre szállt angyal. Bármit meg tudok Vele beszélni és megérti az érveimet. Tudom, hogy bármit kérhetek Tőle és Ő lehetőségeihez mérten igyekszik teljesíteni a kérésemet. DE! Ő is tudja, hogy ez kölcsönös! Mikorra vagy kiírva? Hogy viseled a várandósságodat?
Ha gondolod, írj! Üdv: Martina és Mocorgó (28+5)
multivitamin
 
 


Kedves Goofy!

Én téged kőrözlek, láttam az egyik topikban az írásodat, és nekem is hasonló a problémám.
Légyszí, ha idekeveredsz írj, majd időnként benézek.
Üdv.

Vinnio
vinnio
 
 


Szia Multivitamin!

Köszönöm amiket írtál, jól esett!

Én tulajdonképpen még nem vagyok várandós, de miután bármikor az lehetek, így orvost és korházat keresgélek, ezért olvasom a társalgót, mert az elején még nagyon tanácstalan voltam! De talán most már sikerült végleges döntést hoznom.
Nem akarok úgy járni ahogyan sokan, hogy már várandósan rohangálnak orvoshoz és sokszor az utolsó pillanatban is váltani kényszerülnek.

Multi, ha van kedved írni, szívesen olvasnék a tapasztalataidról a korház és a Doktornővel kapcsolatosan is.

a címem: moncsi133@freemail.hu

Köszi,

Prüntyi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Küldtem E-mailt, légyszi, ha van időd olvasdd el!

Köszönöm szépen! Üdv: Martina és Mocorgó (29+0)
multivitamin
 
 


Már válaszoltam is!

Köszönöm!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Ismét ment a Mail! Puszi!
multivitamin
 
 


Szia Multi,
Bocsi de valami miatt nem jött át, elküldenéd mégegyszer?!

Köszi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Igen, elküldöm mégegyszer. Bár már mindegy, mert akkor volt aktuális. Fele már nem aktuális, de begépelem újra, csak kis türelmedet kérném, mert most azt sem tudom, merre áll a fejem, de ígérem, begépelem és újra elküldöm! Puszi: Multivitamin
multivitamin
 
 


Szia Multi!

Ma 3 napra elutazunk, de utána ismét tudunk dumcsizni! Addig is Nagyon, nagyon boldog új évet kívánok nektek!

"Találkozunk" jövőre! Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Jó utat Nektek! Addig megpróbálok E-mailt írni! Neked is Boldog Újévet! Jövőre találkozunk! Multi
multivitamin
 
 


Szia Multi!

Küldök e.mailt

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi! Megkaptam, köszi! Válaszoltam is rá!
Üdv: Multi
multivitamin
 
 


Szia Prüntyi!

Írtam E-mailt, megkaptad? Ugye nincs semmi baj, hogy nem jelentkezel? Kezdek aggódni! Üdv: Multi
multivitamin
 
 


Szia Multi,

Korábban néztem az e-mailt akkor nem volt semmi, de ma is megnézem!

Nincs semmi különös, csak kicsit bizonytalan vagyok és nagyon fáradékony, mint aki egy hónapja nem aludt! Kép

Férjem minden este beszél a "hasamba" hogy jó lenne, ha szombaton mi is láthatnánk őt, ne csak érezzem!

Ma reggel a kocsiba pont mondta, hogy azt álmodta fiú lesz!

Ilyet én is csináltam, de kb. a fogamzás előtt egy héttel lehetett, azt álmodtam, hogy kisfiút tartok a kezemben és szoptatom és határtalan boldogságot éreztem, és még aznap du. (amúgy csak kocsiban úton hallgatok rádiót)hazafelé a rádióban ment az "édes kisfiam" c. szám.

De valahogy így is érzem...?

Kerestem a topicocban olyat ahol azokat a tapasztalatokat írnák le a várandósok, vagy már szült anyukák, hogy neki milyen panaszai voltak kisfiúval, vagy kislánnyal! Szerintem sokunk olvasgatna ilyet, pláne azok, akik még nem tudják milyen nemű gyermekük lesz!

Nem?

Üdv:Prüntyi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Elküldtem megint! Most elment?

Terhesség eleji tüneteimet el tudod olvasni, az NLC 1-4 hetes topicjában. A nickem: Multivitam.

Biztosan sikerül! Ne félj, látni fogjátok, mert ott van! Akkor szombaton ügyel a Boros doktornő? Mert akkor felhívom Szandit, hogy jöjjön fel, és akkor elkísérem. :-))

Puszi: Mocorgó és Martina
multivitamin
 
 


Szia Multi!

Igen, szombaton ügyel. Az otthoni e-mail-t innen most nem látom, de este megnézem!

puszi,

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Multi, hol van az a topic, nem találom!?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Ok! Kösz az infót. Belépsz az NLC-re. Ott a bal oldalon a képernyőn van egy olyan, hogy fórum. Katt rá. Ott van egy kereső az előjövő oldal tetején. Írdd be, hogy 1-4 hetes terhesek és "keresés"!
Az NLC előhozza a fórumot. Próbáldd meg. Puszi!
multivitamin
 
 


De mi az az NLC? Hol van? Hova lépek be? Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia!

Oké! Nők Lapja Café. www.nlc.hu :-)) Próbáldd meg, ha nem sikerül, szólj! Puszi!
multivitamin
 
 


Szia,

Na fél siker, az oldal és a fórum már megvan,de ilyen topicot nem zalált sem a gégp sem én! Kép Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Oké, mindjárt megnézem. Régen jártam ott, lehet, hogy törölték! Megnézem!
multivitamin
 
 


Itt vagyok! Megnéztem! Nekem bejön!

www.nlc.hu Ott baloldalon narancssárga mezőben "Fórum" katt. Az előugró ablakban egész fent, van egy olyan szó, hogy "Mit" mögötte van egy üres téglalap. Katt bele. Írdd be oda, hogy 1-4 hetes terhesek. Aztán ott van egy rózsaszín pici téglalap, benne, hogy "ok" katt rá. Elvileg előjön, mert Nekem előjött az előbb. Próbáldd meg légysziiii!
multivitamin
 
 


Nekem ezeket írja ki! Kép

HTTP Error
Status : 403 Forbidden


Description : Organizational policies prohibit access to this page.


Note : If necessary, please contact your Systems Administrator for resolution.


This page is generated by Novell BorderManager Proxy............................

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia!

Ez egy hibaüzi! Semmi baj, akkor kérdezdd meg, hogy mire vagy kíváncsi, szívesen válaszolok. Ezek szerint valamiért nem tudod megnyitni. :-(( Sebaj, úgysincs ott túl sok hozzászólás. :-)) Jól vagy amúgy? Puszi: Multi
multivitamin
 
 


Szia!

Igen, jól vagyok, bár én inkább szédelgős vagyok... A topicot csak azért hoztam fel, mert sokan vannak egy vagy két babával, ahol ugye a nem már biztos, be lehet számolni azokrol a tünetekről, amik neki voltak a várandóssága alatt, ha fiú, vagy ha lánnyal volt terhes. És így pl. a sok tapasztalatból lehet találgatni, hogy vajon "nekem" vagy másnak milyen nemű gyermeke lesz.

Igazából kérdésem annyi lenne, hogy legközelebb 8 hetesen megyek a dokinőhöz, de a két találkozásunk alkalmával egyszer sem említett vizsgálatokat, még teljes vérképre és vizeletre sem! Ami szerintem nem annyira a 12.hét után lenne hasznos, mert a picúrnak most fejlődik mindene, és esetleges vitaminhiány bajt is okozhat! Ezt ugyebár a vérből meg lehet állapítani!

Neked az ultrahanggon kívül, mikor volt az első vizsgálatod? Mi volt az?

Illetve, mikor kell védőnőhöz menni, a kiskönyvért? Mert még ezt sem említette...pedig most olvastam a neten, hogy a 12. hét előtt el kell menni, különben nem leszel jogosult támogatásokra, segélyekre!

Puszi,Prüntyi

Kép

Kép
prüntyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: