Új privát üzeneted érkezett!

HELLÓ KRISZTA! Én tényleg nem akarok beleugatni, de az pont nem jó, ha nem eszel, mert akkor attól, hogy alig eszel, azt a keveset mind fölhasználja a szervezeted, és nem fogysz! Tudom, én se birom a képét a Norbinak (bocs Norbi), de nem mond hülyeségeket. Mindent ehetsz, csak nem mindegy, mikor! Sokkal könnyebb ezt betartani, mint alig enni. Most, hogy így csinálom, sokkal könnyebben fogyok, mint mikor koplaltam!
VioKép

Kép
vio
 
 


Ja, és ehetsz somlóit, csak déli 12 óráig edd meg!

Kép
vio
 
 


Zsanci! Nem tom, mennyire Norbizol, de ha nem ismered azt az édességet, amit zabkorpából lehet készíteni, akkor szójl, leírom! És: ez egy 1-es kategóriába tartozó édesség! Ráadásul tök finom. Nekem még van...3-4 kiló plusszom. De nem ennyi volt!!! Sokkal több.Kép
Vio

Kép
vio
 
 

 
 

Vio!
Érdekelne a recept!!!
cimem: zsancikant kukac chello pont hu

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsancikant! Irtam!
Vio

Kép
vio
 
 


Helló Lányok!

Kedves Vio!
Nem gondolom, hogy beleugatsz: kimondottan örülök, ha véleményt nyilvánítasz! A "nemevés" egyébként tényleg nem jön be - próbáltam azt is, hogy csak minden másnap ettem (röhögni tilos!, egyébként meg tudom, hogy hülye vagyok), nem bírtam sokáig (vajon mé???). A "kevesebbet evés" sem vált be, viszont a "mást evéssel" ment le a tavalyi 12 kg. "Csak" a cukrot és a lisztet kellett kihagynom, az olajat minimalizálnom...

Tegnap sikerült!!!

Vio, ugye nem gond, ha engem is érdekel az a recept? (emailem a profilomban) Elküldöd?

Egyébként meg minden tanácsnak, ötletnek örülök!

Zsanci! Én mostanában éjszaka dinnyét szoktam enni: annyira, de annyira meg tudom kívánni... A csokoládéevést viszont nem kötöm(ném) napszakhoz...
És Ti hogy vagytok a gyerekek maradékával? Ételt kidobni... (pedig még kutyánk is van!)

Lili megint sikerélményhez jutott: mindig árgus szemekkel nézi a kukásautót, nehogy elvigyék a kukát. "Most sem vitték el" - újságolta boldogan (csak a tartalmát).

Előre a mínuszokért! Ne vigyázzunk a (mostani) vonalainkra!

Sziasztok!

Kriszta
Vendég
 


Vio!
köszi a receptet!!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Helló Kaóka!!! Te nem tudod, hogy a Budai kh-ba mennyit kérnek, ha befektetik a gyerkőcöt és vele akarsz lenni??? Nem látok rémeket, csak jobb tudni.
Vio

Kép
vio
 
 


Helló Vio!

Megkaptam, köszönöm!!!

Írj, ha van időd! És nyugi, nem lesz semmi probléma!

Kriszta
Vendég
 


Vio,
Ez tényleg rossz e-mail cím volt. Kijavítottam. Remélem most átjön a leveled. A 8-as kell bele!Nem tudom a kórházi tarifákat, este rákeresek, de most a 4 éves itt ugrál az ölemben, ez hosszú távon nem levelezésbarát...
Kaóka

Képzeljétek tegnap mozogtam, nem futottam, de bicikliztem. Trallala
kaóka
 
 


Szia Kaóka!

Le a kalappal, nagyon ügyes vagy! Egyébként a házidokim azt mondta, hogy túlsúly esetén sokkal hatékonyabb és egészségesebb a bicikli, mert nem terheli annyira a végtagokat, de mégis rengeteg energiát felemészt. Persze, ezt nem a Te "hatalmas" túlsúlyodra értette! ?Kép Hanem az enyémreKép

Vio! Nincs kedvem visszaolvasni: mikor mentek, mikor szorítsunk? Nyugi!

Még jövök!
Kriszta
Vendég
 


kriszta! Pénteken 9:45-re! Most eszem a tejbezabit! Még én is benézek később!Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Hé csajok, ne röhögjetek ki, de hogy kell azt megcsinálni, hogy mikor a nevemre kattintok, az email-címem is ott legyen??? Nekem miért nincs ott??? És nektek miért van?Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Helló Vio!

Holnap én is kipróbálom ezt a tejbezabit! Köszi a receptet, ha van még, jöhet!

Az email címedet úgy is felteheted, hogy kétszer a nevedre kattintasz, aztán belépsz a profilba, bejelentkezel, és a "preferences" pontnál ügyelsz arra, hogy "a valódi e-mail címem ne jelenjen meg..." kezdetű négyzetben ne legyen pipa. Aztán mentsd el a változtatást. Ennyi!
Egyébként én speciel nem röhöglek ki, talán már mondtam, hogy én meg állandóan Dorka után kiabálok, vagy az öcsém távirányításos segítségét veszem igénybe.

Ha írtok, itt leszek!

Kriszta
Vendég
 


Köszi! Most kipróbálom.Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Vio!
Látom, sikerült!
Grat!

Kriszta
Vendég
 


Szia Kriszta!
Látom itt is irsz, de én maradok a másik oldalnál. A súlyra majd ott visszatérek, tudod, engem is érint kissé...
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


KAÓKA! Ezt olvasd el
http://64.233.183.104/search?q=cache:kEvmAVHqJlcJ:www.vital.hu/themes/sick/endo- alacsony.htm+n%C3%B6veked%C3%A9si+hormon+vizsg%C3%A1lat&hl=hu
!!!

Kép
vio
 
 


Mi van már megint, hova tűntetek???! Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Jelenleg 35. hét végén vagyok a második babámmal már régóta olvasom a másik szt. imrés topit és ide is bekukkantok néha.
Viónak szeretnék néhány jó tanáccsal szolgálni a Budai Kórházzal kapcsolatban, mi kb. három éve kerültünk oda lányommal aki most 11 éves. Minket a gasztroenterologiára küldtek először panaszunk az volt, hogy könnyen és sűrűn hányt, ott különböző adatlapokat kellett kitölteni, majd leküldtek ultrahangra, ahol a petefészkénél megjegyezték korai pubertás lehetősége áll fenn, igy kerültünk az endokrinologiára. Mi a professzorhoz kerültünk véletlenül és utána is csak hozzájártunk, nagyon kedves és érti a dolgát. A vizsgálat nálunk is hozzátartozok magasságával stb. egyéb kérdésekkel kezdődött, majd gyermek magasság és súlymérésével valamint egy kézfej röntgennel, melyből megtudják állapítani a csont öregséget és vérvétel is volt. Gyermekem csontöregsége 8 évesen 10,5 évesnek felelt meg, de a magassága sem volt alacsony. Megállapították, hogy mindenképpen kapnia kell havonta egy hormoninjekciót ami ezt a csontöregedést leállítja. Nagyon megíjedtünk, mert egy hormon készítmény ami valamire jó, mást tönkretehet. Kerestem egy másik kórházat orvost, hogy még valakit meghallgassak biztosan muszály ezt kapnia. Nehezen de talalátam a klinikáknál egy doktornőt aki fogadott minket megnézte a gyereket és elmagyarázta mindenképpen szükséges, mert a csontja gyorsabban öregszik, ha eléri a 14 évet akkor belép a serdülés és nem nő tovább. A professzor is azt mondta ha így hagyjuk 134 lenne a végmagassága. Szóval nehezen, de megnyugodtunk, több mint két évig kapott havonta injekciót az eredmény meglett ma már 159 cm, igaz a társainál egy kicsit magasabb, de a csontöregsége viszont közelit a korához.
Vió! Ha valami kérdésed lenne még a kórházzal szivesen válaszolok.

ARA
ara
 
 


Helló Lányok!

Vio!
Te már "fiúzol", ugye, ma jött haza Áron? Torka rendben? Holnapra nagyon szorítunk Nektek! Nyugi!
Kíra miket produkál? Ma volt nálunk egy két héttel fiatalabb (ma 5 hónapos) babó, és gondoltam rátok. Tündéri volt, a kisasszony is az lehet! Irigy vagyok nagyon!

Kaóka, Zsanci!
Futtatjátok a kilókat? Én ma elcsábultam, ettem a lányaim Duna kavicsából... E botlásomat leszámítva egész nap gyümölcsöt legeltem a kertből, és véletlenül megittam Apa kaukázusi kefírjét... Képzelhetitek a hatástKép. Nem voltam túl jó bőrben, ráadásul a lányaim ma nem kicsit borítottak ki.Kép

Új nevet kéne adni ennek a topicnak...Kép

Sziasztok!

Kriszta
Vendég
 


Kriszta!
Nekem ma sem sikerült...Kép ettem este pizzát...Norbi ici pici haját tépné, ha látná...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


A kilók maradtak, de olyan náthás lettem, alig látok. Tegnap lent voltunk a Dunaparton Szentendrén, a kisfiam meg belerohant a vízbe. Én utána, térdig vizes lettem, de csak másfél óra múlva tudtam levenni a cipőmet. Hát így.

Vio,
Én Csobánkán lakom, ez kimaradt a leveleimből. Ez Szentendre felé van, Pomáz és Pilisvörösvár között. Köszi a site-ot elolvastam. Isten mentsen minket ettől.

Szombaton utazunk nyaralni,biztos mindenki lebetegszik addigra...

Ara,
akkor mi majdnem szomszédok vagyunk...
kaóka
 
 


RABKRI! Igen, ma jött haza a fiam! Olyan cuki volt, kacagva rohant felém, majdnem elbőgtem magam! Fényképeztem is. De nem merem betenni, multkor is akkora nagy lett a kép, pedig lekicsinyítettem. Kira kutyázik nagyban, és a térdét is teszi, csak még nem tudja, hogy a haladáshoz a kezét is raknia kéne, ezért mindig pofára landol. Aztán kezdi előről. Jajj, olyan drága, amióta Áron itthon van, folyton Õt lesi! Anyukám is itt van, és elárulta, hogy mióta beteg lett (már meggyógyult), nem engedte, hogy megmossa a fogát. Na, mikor mentem Áronnal a boltba, elmagyaráztam neki, hogy ilyet nem szabad csinálni, mert ha nem mos fogat, akkor elromlik, lyukas lesz. És ha hazaértünk, akkor megmossuk. Erre ő:-Akkor gyorsan siessünk, mert mindjárt kilyukad! Volt is nagy hahotázás.
Más:
Megmondás!

ZSANCI, Te miért fogyózol, mikor tök vékony vagy?!

KAÓKA, kösz a levelet, és remélem, anyós nem térít majd el... aztán írok is gyorsan, mi volt.
Pá: Vio

Kép
vio
 
 


Itt voltam, várom a híreket.
Írjon mindenki, mert holnap elutazunk!
kaóka

Ja, szeretnék kérni valakitől BB telefonszámot elérhetőséget tapasztalatokat e-mailben, köszi!
Asszem őt választom. Asszem.
Még mindig Kaóka
kaóka
 
 


Kaóka, Zsanci, Rabkri! Voltunk délelőtt a Budaiban!
Először egy 4 oldalas A/4-es papírt kellett kitölteni, aztán bemehettünk. 1160g, 87 cm. Júniusban volt 3 éves. Megtapogatták még a hasát, aztán a görbe alapján inkább a magasságával van lemaradva. Gyimesi doktornő vizsgálta, azt mondta, arányos alkat, csak akkora, mint egy 2 éves. Lementünk csont rtg-re, ott a rtg alapján a csont 2,5 évesnek felel meg. Azt tudom, hogy ha idősebb a csont, az baj. Õ júniusban volt 3. Ez mit jelent? Aztán mentünk a vérvételre... volt nagy ordítás, 7 kémcsővel vettek, nem mind tele. Jövőhéten megyünk az endocrinológiára, ott nem tudom, mit csinálnak a súly-magasság mérésen kívül. A gastro-ra pedig okt. 14-én kell visszamenni. Ha valami eredmény kóros lesz, telefonálnak előbb.
Tömören ennyi, hát remélem, mihamarabb kiderül, van-e valami félnivaló. Még este jövök!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Marha vagyok, azt akartam írni, hogy 11,6 kg....KépKépKép

Kép
vio
 
 


Vio!
szoritunk, h ne legyen semmi!!!!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Helló Lányok!

Vio!

Akkor semmi konkrétumot nem mondtak?
Akkor most azért drukkolunk, hogy ne hívjanak! Remlélem, így lesz!

Zsanci!
Én is meglestelek egy másik topicban a két gyerkőccel, és nem úgy tűntél, mint akin felesleg van! De Te tudod, hogyan érzed jól magad! Úgyhogy hajrá!

Kaóka!
Nektek szép időt, jó nyaralást! BB ügyben sajna nem tudok segíteni, mi itt - ha jól tudom - mind BT-sek vagyunk.
Kilókkal mi újság?

Megyek, Lili balhézik!

Sziasztok!
Kriszta
Vendég
 


Kriszta! Annyit mondtak, hogy tényleg picike, de arányos alkat... és hogy milyen aranyos-persze, ott röhögtek rajta, a doki és az asszisztens, mert mindenre azt mondta Áron (súlymérés, magasság, pocak tapintás), amikor vizsgálták, hogy:-Ne mááár!!! Meg hogy :-Menjünk már innen!!!
Ha kóros lesz, hamarabb hívnak telefonon. Ja, ezt már írtam. 1 hét múlva meglesz az eredmény.
Én ma sajna lisztes dolgot ettem későn, ami a legrosszabb, mentségemre legyen, hogy 13 óra után ettem először, addig egy kávé lötykölődött bennem a kórházban... de ennyi belefér néha. Sőt, holnap meg palacsintázni fogok....sajnos.
Vio

Kép
vio
 
 


Mi van már, itt megint mindenki meghalt??? Kép

Kép
vio
 
 


sziasztok, visszajöttem
Biztos ti is túl sok helyre olvastok bele, írni meg már nem marad idő...
Az idő, hát az lehetett volna jobb is a nyaralás alatt, de csak egy napunk úszott el, a többin jókat kirándultunk, sétáltunk ,bicikliztünk. Aztán végre Hévizre is eljutottam, nagyon szeretem a tavat, erre most itt viszketek a gombától, basszus. Nem ér. ÉÉÉÉs egy héttel előbb megjött a menstruációm pedig direkt elmentem egy vadidegen nőgyógyihoz, hogy gyorsan túllegyek a gyógyszeren, kúpon, mire megjön, de hát ez nem jött össze. Most lenyírom a férjem haját, mindjárt jövök.
kaóka
 
 


Vio,
Letelt az egy hét, mit mondanak az orvosok a leletről? Minden o.k.?
kaóka
 
 


Szia Kaóka!Hát, ami kiderült egyelőre, hogy nem a pajzsmirigy a ludas. Viszont még nem jött meg az eredménye a tojásfehérje, tehéntej-allergiának, valamint a lisztérzékenységnek, amitől nagyon félek, mivel a lisztérzékenység is okozhat növekedési lemaradást... és ráadásul 31-én megint kell menni vérvételre, ahol konkrétan a növekedési hormont nézik majd. De remélem, hogy az fog ezután a sok herce-hurca után kiderülni, hogy semmi baja...
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok! Igyekeztem visszanézegetni a hozzászólásokat, de egy idő után feladtam. Segítsetek legyetek szívesek! Még sosem jártam nőgyógyászati magánrendelésen, sőt, nem is vagyok pesti, így picit tanácstalan vagyok. A párommal (igaz nem pont ebből a célból, de) jártunk már a Szent Imre kórházban, és első látásra azt mondtam, itt szeretnék majd szülni, ha eljön az ideje. Hallottam már annyiféle orvosról, szülésznőről. A legtöbbet Bálint Sándorról, Mihályról hallottam, de írtak már többen Parragh Attiláról is. A véleményeteket szeretném kérni, Ti kit ajánlotok? Én mindenféleképpen fiatal orvost keresek, aki gyors, ügyes, talpraesett, és rugalmas. Értem ezalatt, hogy ne zárkózzon el az alternatív szüléstől sem. A leginkább attól őrülnék meg, ha lassú lenne, idős, és kiszámíthatatlan, megbízhatatlan. Kit ajánlanátok? Valamint tudtok esetleg hozzájuk magánrendelést? Szülésznőnek sokan írtátok Fantha Zsuzsát, őt hol lehet megismerni? Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, és Pesten sem régóta lakunk, ezért lenne Hozzátok egy kérdésem, légyszi segítsetek. Talán ebben a topicban is láttam Balogh Tibor nevét, nagyon jókat olvastam róla, arra gondoltam, ot választom itteni orvosomnak. Miután a fovárosban még nem voltam nõgyógyásznál, légyszi segítsetek: jól tudom, hogy van magánrendelése is és a Tétényiben is rendel? Ha a kórházba jelentkezek be nála, akkor ott nem kell fizetnem? Vagy oda egyáltalán be kell jelentkeznem, vagy csak odamegyek reggel nyolcra, és kivárom a soromat? Légyszi segítsetek!

Köszi
Zálika
zálika
 
 


Sziasztok!
Dóri vagyok, van egy 10 hónapos kisfiam.
A szakdolgozatomhoz szeretnék kérni egy kis segítséget. IX. kerületben lakókat érinti. Ha van köztetek, aki a IX. kerületben lakik, örömmel venném, ha kitöltené.

A kérdőívet itt találjátok:
http://kerdoivkornyved.uw.hu/

Köszönöm a segítséget.
Dóri
doryy
 
 


Szi Zálika!

Én úgy tudom, hogy a Fehérvári úti Sztk-ban rendel a Balogh doktor. Ott természetesen ingyenes a rendelés. Sajnos az időpontokat nem tudom.
Én csk a magánrendelésére járok. Címe: Kende utca 10. Ott háromszor van egy héten, kedd, csütörtök délután, és szerdán délelőtt. Tel: 2096838
Közben megtaláltam az Sztk-s telefonszámot is: 279-21-10, én még nem szültem, így ilyen szempontból nem ismerem.
valaki
 
 


Sziasztok Lányok!
Új vagyok ebben a topicban, de szeretném a segítségeteket kérni.
Dr. Barna Péterr?l szeretnék megtudni többet. Milyen orvos, van-e magánrendelése? És ha igen hol , mikor rendel és mennyi a tarifa? Ismeritek-e és ajánljátok-e? Nagyon köszi. A.
aurora8
 
 


Szia Kriszta!
Még nem is olvastam ezt az oldalt, most látom hogy itt is vagy. És még hol?

Kedves Lányok!
Én 1 másik oldalról jövök, de a Tétényiben fogok szülni novemberben.Kinek mi a véleménye róla(ha van), és isemri-e vki dr.Parragh Attilát? Nála fogok szülni, de még csak a magánrendeléséről ismerem, ahol eddig jó oldaláról mutatkozott be.

Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Aurora, Melcsi,
lentebb van a "régi" szentimrés topik, nézzetek be oda is, tudomtudom, kicsit szétoffoltuk már, de jó társaság, és hátha tudunk segíteni Kép és mind a szentimrében szültünk, és JÓ VOLT Kép és még vannak pocakosaink is Kép

kisün
kisün
 
 


Sziasztok!
Keresem azt alányt aki 2004. szeptember 30-án szülte meg hatalmas szép kisfiát a Szt Imrében. Túlhordással feküdtünk bent ha jól emlékszem a 17-es kórteremben. Szintén Érdi volt. Az idősebb Barna volt az orvosa. Utána átfektették szembe a babások közé. Nálam van még egy könyve valahol. Sajnos nem jut eszembe a neve Kép, pedig erősen gondolkodom. Érdekelne mi van vele, lépjünk kapcsolatba.
Üdv
Anikó
poteczin
 
 


Szia Valaki, köszi szépen! :-)
zálika
 
 


Szia Zálika!

Nincs mit! Annyi jutott még eszembe, hogy a barátnőm már kétszer szült a Balogh dokinál és csak dicsérte.
Számomra is az egyik legemberségesebb orvos, akivel eddig találkoztam.
valaki
 
 


Sziasztok kismamik!

Írnátok nekem információkat a Szent Imre szülőszobáiról? Minden információ érdekelne... a lehetőségek a szobák, a látogatási szokások... stb és minden élmény
...köszi

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Zálika!

Balogh doktort csak akkor válaszd, ha tudod pénzelni. Én az Vahot utcába jártam hozzá, de a kétszeri találkozásunk - a TB keretein belül - úgy látszik nem volt elég, hogy mikor 11 hetesen vetéléssel bekerültem az ÜGYELETI IDEJÉBEN vasárnap hajnalban, rám nézzem. 3 óra múlva látott csak orvos.
Nyilván, ha csusszan a boríték más a hozzádállása, de azért jó, ha ilyet is hallasz.

Ha valakit érdekel, leírom a nem fizetős tapasztalataimat a kórházról, ami egyébként elég lesújtó. Tudjátok, a folyosón üldögélve 2 nap alatt sok mindent hall, lát az ember, és nincs rajta rózsaszín felhő, mint a szülőszobán.
Nekem a legjobb tapasztalatom Cseke Gábor doktor úrról volt, aki annak ellenére, hogy egy fillért sem adtam, nagy szakértelemmel és, ami a legjobban esett, rendkívüli tapintattal bánt velem. És mellesleg a viselkedése is szerény volt, ellenben sok más, "divatos" orvos folyosói magatartásával. Nem tetszik, ha valaki színészkedik, mikor a páciensével beszél, a folyosón meg flegmán, nagyképűen viselkedik.

REmélem, azért találsz kedvedre való dokit!

Ági
kajamán
 
 


sziasztok! én Bálint Balázsnál fogok szülni, és érdekelne, hogy van-e valaki, aki nála szült? tapasztalatok, mennyit kér a szülésért, és a magánrendelésen? köszi, ha valaki tud segiteni

Miraemma és Sebestyén
Kép
miraemma
 
 


Hú elszámoltam legalább 100000-ig de nem állom meg hogy ne írjak. Ezek szerint a Cseke még a Szt Imrében van. És figyelmes, alapos stb volt pénz nélkül is. Nem az a fajta. Vajon elkövetett valami szörnyű nagy hibát a közelmúltban? Csak nem valami baj volt az egyik szülésnél? Visszafordíthatatlan károsodás? Mitől lett ilyen alapos hirtelen?
Egyébként az egy tipikus privát beteges kórház, ebben igazad van. De hát erről mi betegek is tehetünk egy kicsit, nem?
poteczin
 
 


Üdv mindekinek!

szerintem mindenkiről vannak jó meg rossz infók is, a Csekéről is hallottam sok rosszat - barátnőim gimiből hozzá jártak fogamzásgátlót feliratni stb. Budaörsön, és már akkor is állítólag csak a zsé érdekelte

aztán mikor én szültem - Szt Imrében Kép - ő volt a szobatársam fogadott orvosa. szóval éjjel egyszer csak arra riadtam fel, hogy a "frissenszült" szobatársam kis híján elvérzett, de tényleg vastagon állt a vérben, mert rosszul varrta össze!!! Cseke halálra váltan ügetett be, miután a nővér elszaladt érte, és akkora méhösszehúzó injekciót nyomott a csajba, hogy hétrét görnyedt, és utólag azt mondta, ez szarabb volt a szülésnél is. és aztán elvitte, újra kibontotta meg összevarrta... állítólag nem vette észre, hogy a szülésnél, beljebb kicsit szétrepedt a csaj... de azért az előre elkért 60 rugót eltette...
bár, biztos fura is lett volna, ha árengedményt ad (el nem végzett) "fércmunkáért"...

egy másik ismerősőm meg ügyeletben szült nála, és állati rendes volt vele, tökingyen ugye, és ő nagyon-nagyon dícsérte - közben kiderült, a két csaj 1napon szült nála! szóval ebből nem is tudom milyen tanulságot lehet levonni. max azt, hogy nem lehet általánosítani.

gyertek ám a másik SztImrés topikba is, most már nincs is pocakosunk!! Kép

Képv

votiv 8)
votiv
 
 


Kajamán, kukkants be néha az alsóbb topikba is, jó lenne rólad hallani! már te is fenn vagy a "most wanted" listán! Kép
pusz
v

votiv 8)
votiv
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: