Új privát üzeneted érkezett!

Cumiba épített digitális babalázmérő!
Néhány perc alatt megméri a baba hőmérsékletét. Kiváló minőségű
szilikonból és ABS anyagból készül! Nincs több sírás a lázmérésnél!
Ára: 4.790.- +posta (kb. 300.-Ft). Rendelhető E-mailen: gasparfe@freemail.c3.hu
Részletek: www.nexus.hu/babadigit
baba
 


Ezért felesleges volt egy külön témát nyitni.
Névtelen
 


Sőt....
Minden gyógyszertárban ill. nagyobb áruházban lehet ilyen cumit kapni kb. 1 500 - 1 700 Ft közötti áron.
méghogy 4.790.....
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
Igaz a véleményemet már leirtam a "Müködö és nem müködö dolgok tárgyak" helyre, de ide is ki kivánkozik, különösen a 4790.- Ft miatt is:
A "Játszócumiba épített digitális babalázméro" szerintem elég nagy félrefogás.
Én vettem egyet - igaz még pocakosan, hogy minden elöre meg legyen, amire szükség lehet - tehát akkor még nem tudtam, hogy nem minden baba szeret cumizni. De még ha el is fogadja a baba, legalább, folyamatosan 5 percig a szájában kell lennie.
A barátnöm babája cumizik, de a folyamatos 5 perc náluk is probléma.
Phaedra
Phaedra
 


Lehet kapni áruházban, 1400 Ft(Tesco). De teljesen felesleges. Megfogod a gyerek homlokát, kezét, érzed, hogy meleg, látszik a szemén is. Ekkor fogsz egy hõmérõt, és megméred a lázát, ahogy évtizedek óta... Én digitálisal mérem, végbélben, ez nagyon gyors, és megbízható az eredmény.Kb, 1 perc. Nem kell nagyon bedugni, elég csak a legvégét, és krémezd be popsikenõccsel. Digitális hõmérõ: patika, 1200 Ft, eleme cserélhetõ. enyém 8 éves, harmadik gyerenél használom.
Üdv
zsomimama
Névtelen
 


Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell levonni a digitális hõmérõbõl, hogy a mi általunk használt értéket kapjuk?

Bori
bori
2853 Kömlőd
 
 


Szia Bori!

A végbélben mért értékbõl 5 tizedet kell levonni, akár digitális a hõmérõ, akár nem.

Zsuzsa
 
 


Éljen a fûlhõmérõ!
Névtelen
 


Szia Zsuzsa!

Köszi a választ, de rosszul írtam, mertigazából a cumis lázmérõnél a szájban mért érték érdekel.

Ha tudod, kérlek írj.

Köszi
Bori
Névtelen
 


Sziasztok!

Tkp, ez a 0,5 fok is egy közelítés ám!! Nem minden gyerek egyforma. Szerintem egyszer érdemes kipróbálni, hogy megméred a különbözõ helyeken (végül is, egy -egy mérés max. 2 perc, ki lehet bírni) és akkor be lesz "kalibrálva" a gyermek meg a lázmérõk.

Ildi

Ildi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron