Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Hölgyek!
Formatervezőként azt a feladatot kaptam, tervezzek kaspó dekorokat szalvétás tecnikára, nagy szériára. (tehát bármit lehet, kinyomdázzák)
A nagy gondom az, hogy túl sok a lehetőség és nem vagyok igazán "kaspó fogyasztó"
A grafikai lehetőségek végtelenek, de hogy nektek mi tetszik, mi nem, azt igazából csak Ti tudjátok.
Nagy SEGÍTSÉG lenne, HA MEGNÉZNÉTEK, és véleményeznétek, hozzászólnátok! Mindenféle véleményeket, sőt tanácsokat is szívesen fogadnék...
50 minta van most a netlapunkon:

http://startadsl.hu/terraket/

a SZALVÉTÁSOK menüben.
Köszönettel, kézcsókom: Rob
 
 


Kedves Robi!

Bár csak futólag volt időm bekukkantani, nekem a KA11 és a KA14 tetszettek. Gyerekmintást biztos, hogy nem vennék, mert gyerekszobába nem tennék virágot máshová meg nem passzol. A gyümölcsösek tetszenek, mert a konyhában jól mutatnak. Nekem egyébként szinben azok tetszenek, ahol a minta beleolvad a kaspó színébe és nem üt el nagyon.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Szia

Nekem KA03, KA07, KA15, KA04, KA47 tetszenek de csak akkor ha pontosan illeszkedik a minta.

Napocska
 

 
 

Szia!
Nekem a következők tetszenek:
03,04,07,15,43,45
Jééééé, majdnem, mint Napocskának!!

Zsu

Kép
Kép
 


Szia!
Nem lesz könnyű dolgod, mert úgy látszik mindenki mást lát szépnek!
Nekem a KA 20, KA 02 és a KA 09 indította be a fantáziámat! De való igaz, hogy legyen bármilyen is a minta, akkor szép igazán egy kaspó, ha beleolvad a minta a kaspó színébe!
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Szia!
Engem a kovetkezok fogtak meg:
KA15 KA12 KA07 KA03 KA02
Moni

 
 


Szia!
Jelen kínálatból nekem a KA05,KA07,KA15 és időszakosan a KA40 is tetszik. Ha még csak tesztelsz, miért csak ennyit választottál? Láttad, hogy az Ötletek, tippek között van egy Kézimunka... szalvéta képtár is? Szerintem bővíts, színesíts!
Zsomik
 
 


1313-1317, K01, K03, K04 (sztem ez király!), 05, 07, 09, 12, 15, az elefántos (K26) kaspón nem tetszik, de küldhetnél belőle párat KépKépKép), a K30 talán, de mindenképpen a piros pepita nélkül, K36, ha olyan kék, mint a szalvéta magában, mert a kaspón sztem rémesen rikít, 45, 47,48. Nekem ezek tetszenek. Kép
 


Szia!

Nekem a következők tetszenek: 05, 07, 09, 15 és 48, de tényleg fontos, hogy jól illeszkedjenek a minták.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


valóban, nincs vége a tervezésnek.
És valóban az ízlés az nagyon sok féle, pont ez hozott zavarba.
Azért felfedezhetö, hogy vannak tendenciák.
Egy másik topikon kaptam 50-60 szavazatot, azt már összesítettem és van ami 25 jót kapott és van ami csak rosszat, és jó nehány érintetlen maradt.
Feltünö, hogy rosszat nem írtok, nem nevezitek meg. Pedig a nem tetszés is érték, negatív.
A netlapon van egy visszajelzés gomb amire a négy kategória jön be: tetszik, nagyon..., nem tetszik, nagyon nem..

Köszi a szavazatokat, üdvözlettel, Rob
 
 


Rob,
ha javsaolhatnék valamit: van itt a babaneten 2 szalvétás topik is (Szalvétatechnika és Decoupage kezdőknek), azt hiszem, ott elég ,,illetékes" hölgyeménytől kérhetnél véleményt, ha oda is beírnál!
Jamina
 
 


Rob

Csak eppen szerintem sokan nem akarjuk email cimunket kiadni.

Napocska
 


Rob

Segítenék, de az e-mail címem nem adom ki Kép

Kriszta

Kép

KépKép
 


Rájöttem, hogy féltik a mail címüket. Pedig tölem nem kellene, de ezt sohasem lehet tudni...
Így is tul sok spramot kap az ember.... érthetö.
De a kérdés itt is ugyanaz, a nem tetszés is érdekel.
A mailokat könnyebb feldolgozni mert olyan mint valami adatlap. A topikon levö szavazatoknál az okozott problémát, nehogy összekeverjem öket. Aztán megoldottam hitech: filctollal rajzoltam egy ellipszist a monitorra.....
üdvözlettel, Rob
 
 


Rob,
ami egyáltalán nem tetszik: 08, 14, 18, 19, 21, 25, 27, 28, 33, 40, 44. Amiket nem említettem sem itt, sem fentebb a tetszik kategóriában, azok vagy semlegesek, vagy inkább nem tetszenek, de annyi nem tetszőt már nem akartam írni.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Rob!
Írtam két oldal negatívot...
Te akartad!Kép
Csi
 
 


Hát ez jellemzőKépKépKép!

 
 


ennyi? Erre már nem jár senki?

Egy ilyen ici-pici társalgó? Vag nincs vélemény?

üdvözlettel, Rob
 
 


Rob!
Nekem volt. Nem is kevés.
Reagálás nem érkezett rá.
 
 


Rob!
Nekem a 01, 03, 07, 09, 11, 17, 18, 20, 34, 35, 41, 43, 46, 45, 47, 48 tetszenek. A 48-nál a kaspó színét is tökéletesen eltaláltad!! A 20-as jobb lenne síma alappal, nem csíkossal. Sztem ha tökéletesítenéd a kaspók színét is a szalvétákhoz, lehet hogy még jobban mutatnának. A többi közül a gyerekfigurások meg az állatfigurások egyáltalán nem tetszenek virágkaspóra.

Üdv Kriszta

 


Jamina és Csi!
Nem feltétlenül a "szakértök" véleménye a fontos...de azért oda is bekopogok...Kösz a tanácsot.
Csi, fogtam a nagy komoly munkád, Köszönöm.
Alapvetöen nem gondolom hogy minden olyan alapos véleményre mint a tiéd is, várják a személyes reagálásomat, remélem nem. (mindamellett hogy mindenki hangsúlyozza hogy vádjem az mail címét, ezt teszem még magamtól is)
Ugyanis nekem nincs, nem lehet véleményem. Azaz az én véleményem az, hogy a megrendelö óhaja parancs, így a Te véleményed is a többiekével együtt.

Üdvözlettel: Rob
Egyébként az sem semmi, hogy összesítsem és fogjam fel a véleményeket....
 
 


Hmmm.
Talán egy
"Átjött"
bele kellene, hogy férjen.
Ez nem a te véleményed, hanem a
minimum lenne.
???Kép
 
 


Ó, basszus, hát nem ,,szakértőket" kell itt keresni, hanem potenciális vásárlókat! Hát ennyit a segítségrőlKépKépKép
 
 


Off:
Csi, küldtem neked úgy egy hete levelet. Lehet, hogy nem kaptad meg?

Virág
 


Csi!
Köszönöm átjött, Rob
 
 


Kép
 
 


Én ezeket tenném rá: KA05,KA09,KA45,KA48,
Ezeket semmiképp sem: KA06,KA08,KA10,KA11,KA13,KA14,KA16,KA17,KA18,KA19,KA21,KA22,KA23,KA24,KA25,KA26, KA27,KA28,KA29,KA30,KA31,KA32,KA33,KA34,KA35,KA36,KA38,KA39,KA40,KA44,KA50
Bocs a sok negatívumért.
 
 


Üdvözlöm a Hölgyeket, sziasztok!

Egy próbaszámlálást már csináltam.
Értelmes dolognak tünik a szavazás, mivel az egyes minták szavazatarányai közt jelentös eltérés mutatkozik.
Három kategória jól elkülönithetö.
A véleményekkel, tanácsokkal együtt komoly iránymutatás....

Köszönettel és üdvözlettel, Rob
 
 


Sziasztok Hölgyeim, az összesítés felkerült a terraket föoldalára, megnyitható vagy letölthetö excel dokument.

Köszönet a szavazatokért, üdvözlettel, Róbert
http://startadsl. hu/terraket/
 
 


Jé!
A szakácsos negatív befutó, sőt, dobogós, pedig szalvétában Will Rafuse képei roppant keresettekKép
 
 



Szia!

Lehet, hogy már késő.
Nekem a KA 01,02,04,09 és 45 tetszik.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron