Új privát üzeneted érkezett!

Kép


Az első zsinórozás...

 


Szia Lányok!
Olyan rég voltam itt, hogy az idejét se tudom. :( De látom, hogy Ti sem viszitek túlzásba a topikolást. Mostanában nem dekuzok, mert másra cuppantam rá. ha valakit érdekel itt [url]http://fototar.t-online.hu/media/medialista.jsp?album=1781521 megnézheti. Nem tudom sikerült e a linkelés, nem értem ezt a módot ami most itt van. :(

Képzeljétek, Krimóka elhozta a kisfiát megmutatni. Hogy az milyen csoda helyes kis krapek!!!!

Vigyázzatok magatokra ebben a rohadt melegben!
Puszi mindenkinek![/url]


Málna! Klassz lett az üveged, de miért nem tekerted be a nyakáig? Elfogyott a kanóc vagy a türelmed? :lol:

 
 

Hahó Csajszik!!

Van még valaki a fedélzeten? :(

Örülök, hogy azért néha-néha még belesegetsz Stucóka! :P

Málna!
csecse az üveg, de nekem is hiányzik a tetejéröl a spagóc! :shock:

Mindenki kitikkadt a melegben?
Lassan már tényleg nem fehér embernek való ez a rekkenö höség. Jó lenne ebböl a sok napocskából valahogy elraktározni a téli ínséges napokra!!
Tud valaki Jubikáról? Nincs még topik-baba?? :O

Szép nyarat Nektek! :)
Mian
 
 


Sziasztok!

Málna! Nekem tetszik így az üveg. Szerintem így is jól mutat, hogy nincs teljesen bezsinórozva, mivel az üveg színe passzol a mintához!

Stuci!
De rég láttalak!

Mian és a többi Anna, Anikó!Isten éltessen benneteket nagyon sokáig nevetek napja alkalmából!
Kép

Kép

KépKép
 
 


Stuci! Látom te is elkalandoztál a decoupage-tól, de nem volt vétek, mert nagyon szuper dolgokat készítesz! Én is most vettem domborító fólíát, lyukasztókat és nagyon nagyon sok mindent...csak a dekupázshoz nem vettem semmit. :)

Azért van egy új dobozom, amit még szalvétáztam.
nem mutatom még meg, mert részt veszek a pályázaton. Még működik, de már nem én csinálom.

Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

A Jóisten éltesse az Annákat, Anikókat! Kép

Stucika!
Én is láttam a szépségeid, írtam is!

Jól megfogyatkoztunk :( , de még pontosabban fogalmazva, jól eltűnt innen mindenki, magamat is beleértve :oops:!
Bízzunk benne, hogy csak a nagy meleg és a nyári szabadságolások miatt. Ja és az IGAZOLT távollétek miatt!

Már én is szabin vagyok :D , holnaptól ráadásul egyedül :( , Dani edzőtáborozik.

Na puszi és jó pihit mindenkinek!

Kriszta

 


Lányok!

Jubika már biztosan babázik! Április 18-án volt 34 hetes....

Jubikát és Jubibabát a Jóisten éltesse sokáig, adjon nekik minden szépet és jót!

Kép

Kriszta

 


Sziasztok!

Mohácska! Köszönöm szépen a jókívánságokat! :)

Jubi pocakjában van még Jázmin. :) Most olvastam az nlc-n. POnt ma írta, hogy még faros a drága, de van 5 hete a születésig. :)
Kitarást kívánok neki, ha még jár ide és olvassa!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam már erre! Most is valami mással kapcsolatban szeretném, ha segítene valaki, email-ben is! A csereszavétáimnak csinálok egy oldalt a kép.tár.hu oldalon, minden sikerült, azt leszámítva, hogy a feltöltött képek helyén kicsiben a "konvertálás alatt" felírat jelenik meg, ha rákattintok nagyban viszont megnyitja! Ez már napok óta így van, gondlom valamit nem jól csináltam, csak nem tudom mit, a képek sem túl nagyok! Ha tudjátok mi lehet a baj, örülnék, ha megírnátok, vagy, ha van másik ilyen hely is, ahova ingyen fellehet tölteni képeket, az is jó lenne! Előre is köszönöm!

Timi
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég voltam itt.
Szépeket csináltok, még mindig :-)

Ha valakit érdekel feltöltöttem a weboldalamra eladó szalvétákat.
Sajnos anyagi okokból el szeretném adni a szalvétagyűjteményem.

www.makrancs.gportal.hu oldalon nézelődhettek, és ha valamelyiket szeretnétek, akkor a makrancs@gportal.hu e-mailre jelezzetek nekem, azonnal félre teszem.

Jó szalvétázást.

Üdvi.

Évi
 


Sziasztok!
Kisfiam egy fotóversenyen szerepel. Nézd meg kérlek és ha tetszik, szavaznál rá? Nagyon szépen köszönöm. http://www.tgv.hu/index.php?foto=0 A kép címe: Geri első strandolása

Sajnos vannak, akik napi 200-300 szavazatot is kapnak, így kicsi az esélyünk, de hátha össze tudunk még szedni annyit, hogy a 3. helyre elég legyen! :)

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Még 2in1 vagyok néhány hétig :D (elméletileg aug.31-ig). Most azért jöttem, hogy elmondjam nektek is, hogy a Párom újabb területen kamatoztatja a kézügyességét, fa alapokat készít dekupáláshoz, és most már nem csak nekem, hanem "nagyüzemben" is.
A honlapomon ( http://www.gportal.hu/portal/juborka )RENDELHETŐ FAÁRUK címszó alatt találjátok őket. Feltüntettem a képek alatt a méretet és az árat is. Egyenlőre ennyi a választék, de folyamatosan bővülni fog, Zoli szerint csak a fantázia szabhat határt, az meg nekem bőven van
:wink:

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :D

Elöször is nagyon szépen köszi a névnapi gratulációkat; azoknak, akik gondoltak ránk; Anikókra, Annákra, Ancsákra! :) Aranyosak vagytok!!

Anyko!
Neked is kívánok sok szeretettel minden jót (bár már eléggé megkésve)
Szavaztam Geri fotójára! :) Nagyon helyes kölök! :P
Mi van Veletek?? Nem akarsz mesélni? Priviben is írhatnál, ha lesz 2 perced! Örülnék neki!

Most én is újra eltünök egy kicsit, mert megyünk holnapután haza....:)
Csináltam pár dolgot, de majd csak akkor mutizok,ha visszajöttünk. Idöhiányban szenvedek! :lol:

Jubci! ne tünj el!!!! Szeretnénk tudni róla, mikor bújik elö ez a várva-várt leányka!!
Minden jót Nektek!!

További kellemes nyarat az egész megmaradt CSAPATNAK!
Mian[/b]
 
 


Sziasztok!

Jubika!

Nagyon titkoltad Jázmin megszületését :( . Ha nem olvasok bele a lakberendező topikba, akkor nem is tudok róla :( .... bár sejtettem, hiszen az emailemre nem válaszoltál, amiben a pzs tartóról írtam.

Ezúton is hatalmas gratula, és kívánok minden szépet és jót az immáron nagycsaládnak!!


Anykó!

Rólad is olvastam....
Problémamentes babavárást kívánok!
Kicsit több infot kaphatunk?

Alkotgatok és majd mutizok, ha meggyűrközöm az új kiscsoportommal...

Puszi Kriszta

 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak a szabadidőmet alvásra fordítom :D
Szóval Jázmin aug.13-án született, 3300 g-al és 53 cm-el. Nagyon váratlanul érkezett, lett volna még három hete odabenn, de ő már kikívánkozott - amit most már utólag nem is bánok. Furcsa volt a két spontán szülés után harmadjára a császár, de nem volt más választás, mivel a magzatvizem elfolyt, fájásaim nem voltak, a kisasszony pedig keresztben feküdt. Na, ennyi off elég is lesz :lol:

Mohi!
Írtam neked pü-t, de ide is írom, hogy azért nem válaszoltam az emiledre, mert nem kaptam meg :( Küldd már el léccci mégegyszer a jubor@freemail.hu - ra. A kiscsoporthoz kitartást kívánok! :D

Na, akkor most egy kis on:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/ ... 840078.JPG ez ajándékba készült egy öt éves kislánynak
http://gportal.hu/portal/juborka/image/ ... 123137.JPG ezek a Jazi szobájában vannak
http://gportal.hu/portal/juborka/image/ ... 445754.JPG szintén ajándék....ne is mondjátok, mindegyik gyerek téma :D ...most valahogy erre vagyok ráállva :D Ha a linkeket esetleg rosszul szúrtam be, akkor az oldalamon a decoupage munkáim-ban a vegyes decoupage3-ban vannak az újak..

Pussz: Jubi

Ui: Jaziról is tettem fel fotót az oldalamra a családi képek végén vannak...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Már ha van még itt valaki néha :shock:
Elsősorban pont miattad kukkantottam be Jubi! Gondoltam rád mostanában, hogy lassan aktuális a bébid világrajövetele!
Gratulálok Jázmin születése alkalmából!
Közben úgy elszaladt az idő, hogy az én fiam már lassan 4 hónapos, és abszolút nem is tudok másra koncentrálni mellete ( vagy inkább nem akarok :lol: ) Szóval a kupácsolás totál hanyagolva, de azért hiányoztok!!!
Puszi mindenkinek: krimo
 
 


Szia Krimo!

Gondoltam, hogy most mással vagy elfoglalva :D Mondjuk nekem így a három gyerek mellett is hiányzik a kopácsolás, így szakítok rá időt...most is egy gyerek képet készülök csinálni ajándékba...
Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mohácska! :) Igen, igaz a hír, hogy kisbabát várok! :wink: Májusi lesz, ha minden igaz és nem bújik ki előbb.

Amúg yidőm nem sok van, mert Geri még nem jár oviba, majd csak októbertől. Persze néha alkotgatok egy két dolgot, de nem igazán decoupage technikával.

Majd ha több időm lesz, benézek még, de most nagyon fáradt vagyok!
Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok Lánykák-Asszonyok!
CSak úgy bekukkantottam, és megelégedve látom, hogy azért a "kemény mag" megvan még! Majd jövök! Edit
 


Anyko!
Boldog babavárást!

Nagyon belassult ez a szegény topik. Képzeljétek tegnap kupáltam. Talán onann jutottatok eszembe. Rájöttem, ha most nem, később mikor már Koppány jönni menni fog, tuti hogy nem tudok majd semmi ilyesmit művelni. Remélem azért nem hal ki totál a topik, kár lenne! Néha azért bekukkantok!
 
 


Megmutatod, Krimo? :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Csók lányok!

Remélem minden vadi új és öregebb topik baba jól van és Ti is!!! :) Milka puszi mindenkinek! :)


Szia Stuci!

Köszi a puszikat!!!
Mi szépet csinálsz mostanában?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok Barátnék! :)

Ezer éve, meg egy, hogy én sem jártam erre felé. :(
Örömmel látom azért, hogy nagy néha azért csak be-bekukkant valaki!

Jubi!!! Jázmin már 3 hónapos??? Hihetetlen! Hogy megy az idö!
Remélem jól vagytok. Küldhetnél pár képet....!

Anykónak is nagy-nagy gratula!!! Mikor lesz meg Babóka??
Gerivel mi újság?

Az én Maxom jár az oviba; amit nagyon élvez.
Azt gondoltam, hogy több idöm lesz, amikor nem lesz itthon,..... de mégsem! :(
Kupácsolok néha napján, de jobbára csak ajándékokat. Meg ovi kezdésre csináltam a szokásos pzs. tartót, meg cerka tartót.

Jó lenne, ha újra a régi élet visszatérne ebbe a topikba is!
Ti nem szeretnétek??

Szeretettel ölellek Benneteket! Mian
 
 


Igazad van Mian, én is úgy szeretném, ha újra "élnénk"! :D
Megmutatod, hogy miket csináltál mostanában? Én sem vagyok olyan aktív dekupáló, mint annak idején, de azért mindig akad valami...Mostanában pl. ezek:
Kép Ő a konyhámban van, egy márványos-maszatosra festett narancsos terrakottás falon.
Ő az Anyué lesz:
Kép
Ők ovidekorok:
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 190.24.jpg[/img]

Mian!
Örülök, hogy tetszik Maxnak az ovi!!

Anyko!
Hogy viseled a kismamaságot? Dolgozol még abban a kreatív boltban? Biztos neked is van mit megmutatnod! :D

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Igaz, hogy nem dekup, de ő is saját termés :D :
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok elveszett báránykák! :)

Én is megtaláltam ám a topikot!

Jubi!
Jáznim egy nagyon gyönyörű kisbaba és milyen nagy már! Teljesen kiegyensúlyozottnak tűnik. Nagyon sok örömöt kívánok a gyerekekhez!
Nagyon szépeket csináltál és becsülöm benned ezt a sok energiát!
Nekem semmire nem volt időm, mert a rehsességem első 14 hete maga volt a pokol. Sajnos nagyon sokat fogytam és csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy nem kellett kórházba feküdnöm. Mostmár sokkal jobban vagyok, de sűrűn szédelgek és néha az ájulás határán vagyok. De próbálok pihenni.

Mian! :)
Te is itt? De jó.
Kösznöm szépen a gratulációt. A babát május közepére várjuk. Geri is nagyon várja már. Ő már egész jól van, sokat beszél, az oviban nagyon gyorsan talul. Az óvónéni szerint nagyon jó agya van, ő tanulja meg legyorsabban a verseket. Ki is szokták állítani a csoport közepére, hogy elmondja, amit akkor tanultak és ezt nagyon élvezi.

Én sajnos nem nagyon alkotgatok, dolgozni sem tudtam a boltban, pedig jó lett volna. A babámnak biztos készítek majd pár szépséges fali képet, olyan igazi babásat.

Nem tudom mitattam e már nektek a cserepeket vagy sem, szinte ezek voltak az utolsó alkotásaim.
Pár képet felteszek ide, mert sokat nem raktam még a honlapomra. Azt is úgy hanyagolom szegényt.

majd jövök mostmár sűrűbben, hátha erőt kapok az alkotásra.

Millió puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok:-)
November 14-én 22 óra 05 perckor 2 óra alatt megszületett Bence, 3300 gr-mal és 51 cm-rel. Lassan már 3 hetes lesz, lelkesen szopizik, sokat alszik (bár nekem a másik kettőhöz képest már egyáltalán az alvás csodának számít :lol: ) Sajnos mostanában én sem dekupiztam, mert a szülés előtt még költöztünk is, de már nagyon vágyok egy kis rumlicsinálásra :lol: Képet még nem tudok tölteni, mert a gépünk darabokban (nem tudok méretezni :oops: )
Erika
 
 


Anyko!
Jázminnal a pocakomban az első 12 hét nekem is hasonlóan nehéz volt, de a középső trimeszterben aztán bepótoltam mindent, tele voltam energiával, és nagyon jól éreztem magam. A végén is csak a bálnaméret akadályozott :D Most meg már teljesen elhalványultak a rosszullétek emlékei, azt hiszem életünk egyik legjobb döntése volt, hogy vállaltunk még egy babát! :D :D Tudjátok már a baba nemét? Vannak már nevek? Örülök, hogy Gerinek sikerült beilleszkednie az oviban és szeret járni!
Kíváncsian várom a cserép képeket!

Lenne egy kérdésem: ugye te értesz a sóliszt gyurmához? Megírnád nekem az arányokat, mert abból szeretnék a fiúkkal karácsonyfa díszeket készíteni. Előre is köszi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Era!
Egyszerre írtunk! Gratulálok!!!!!!!! Ugye milyen jó újra babázni? Örülök, hogy ilyen gyorsan szültél, az enyém is csak 3/4 óra volt, de ez nem az én érdemem, hanem az orvosé, aki a hasfelmetszést csinálta (bocsi a morbid humorért :oops: :P :D )
Várom a Bence fotóit!!!
Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék nektek egy linket ajánlani.

http://www.noivonal.hu

Ha gondoljátok nézzetek be...

babe79
 
 


Era, Krimo és Anyko figyelmébe ajánlom a bedekupált popsitörlős dobozunkat :D
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most gyors leszek és gratulálok Era babájához is! :)

Jubi!
Holnap előkeresem az én só-liszt gyurma receptemet, vagyis dvd-n van meg. Nekem nagyon bevált, jól lehet vele dolgozni és amit egyszer csináltam koszorút, évekig szép maradt.

A popsitörlős doboz nagyon aranyos lett így.
Fura, de már lassan félidős leszek. Noha a rosszullétek megvannak. Alig várom, hogy kibújon manóka. :)

Most megyek,mert elég fáradt vagyok és Gerivel még a logopédiai feladatokat is gyakorolni kell.
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok! De jó, hogy újra rátaláltunk a babanetre!
Én új babával nem dicsekedhetek, éppen elég Katinka 16 éves hülyeségeit kezelnem, Barna pedig nagyon ritkán van itthon,de akkor a 21 évével úgy viselkedik, mintha ő lenne az apám!

Ma délután elővettem a cuccaimat, és nekiálltam dekupizni.
Nyár végén Anyu rehab kórházban volt Kapuváron, ajándékba a képeimet vitte, minden kezelésre protekcióval hívták be, olyan sikere volt a cuccaimnak. Már várják vissza jövőre, hogy akkor miket fog vinni!

A gyerekekre visszatérve: az egyik kolleganőm lányánál az utolsó beültetési próbálkozásnál annyira sikerültek a dolgok, hogy négyes ikreket várnak, ráadásul mind a négy fiúnak mutatkozik.
Puszi, megpróbálok majd mutizni is, de ez az új rendszer nekem még nagyon új!!!
 


Anyko!
Előre is köszi, hogy megkeresed nekem a receptet! :lol:

Szia Ánizs!!! :D
Úgy látom visszaszivárognak a "régiek" :D De jó is lenne!!!!
Kiváncsi vagyok, mik lesznek az újdonságok, nem olyan bonyolult a képfeltöltés, szerintem menni fog az neked!
Négyes ikrek: huhhh... :shock: A barátnőm is ikreket szűlt, egyidősek Jázminnal. Egy fiú és egy lány, de már volt két lányuk. Szerintem a négyesikrek mellett igazi "anyagép" lehet az ember :D : szoptat-büfiztet-pelenkáz-szoptat-büfiztet...stb.

Abby, Koda, ha esetleg ti is leskelődtök néha, nincs kedvetek visszatérni??? :D

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubikám!
Egész délután Téged vártalak valahol máshol :D
Meg szeretném csinálni azokat a gyönyörű gyertya-mécsestartóidat, aztán nem jött ki az a fránya gipsz az Anyutól kölcsönkért műanyag edényből. Aztán szétvágtam az öntőformát,de előtte felzajoztam az egész házat, úgy csapkodtam a konyhapultra... Cseppet sem voltam ideges!
Légyszíves részletes leírást dobni nekem, de úgy, mint a receptekben van: végy...... stb.
Köszönöm!
 


Jubi!

Előkerestem a dvd-met. :) Olyan jó nosztalgiázni. :)
De a recept:

fél kg tésztához:

30dkg só
20dkg liszt
1-1+ negyed dl víz
kevés étolaj vagy tapétaragasztó.
Sütés 50-60 fokon max. néhány óráig.

Különleges alapanyagot kapsz, ha rozslisztet, teljes kiörlésű lisztet használsz, vagy szórsz bele pirospaprikát, stb... Illetve ha durva sót használsz. Amúgy a sót én le szoktam még darálni,mert akkor kapok igazán sima tésztát.

Illatos lesz pl a mézefűszerkeveréktől és még egy kis rusztikus felületet is ad neki. :)
Remélem tudtam segíteni!

Most rohanok, mert a család nincs itthon és ilyenkor tudok csak takarítani!

Ánizs!
Puszi neked is! Jó, hogy te is itt vagy!

Kép

KépKép
 
 


Ánizs!
Nem tudom mi a titka, de nekem kijött a formából...igaz, hogy előtte két napig a radiátoron száradt, és csak utána vettem ki belőle. Lehet, hogy az a titka, hogy meg kell várni, amíg jól kiszárad a gipsz, és már nem ragad bele. A gipsz összetétele ugyanaz volt, mint mindig; 4 evőkanál gipszpor/1dl víz .Drukkolok, hogy sikerüljön!!

Anyko!
KÖSZI SZÉPEN!!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubikám!
Úgy gondoltam a recepét, hogy miután megszáradt a gipsz!
Már kettőt sikerült kivennem a szappanos módszerrel, de lehet hogy a Te módszeredet kellett volna alkalmazni, mivel ugye akkor könnyebb is a gipsz amikor jól megszárad.
Mindegy - Anyu edényének már úgy is annyi!!!
Tehát sötétre fested és milyen színű kontúrral csinálod a mintákat??? Vagy valami más a módszer??? Na ezt szeretném megtudni, mert nagyon belezúgtam! Edit
 


Jaaaaaaaaa, akkor mondom :lol: Szóval befestem sötétre, azután üvegfesték kontúrral (nekem fekete volt) ráfestem a mintákat és miután megszáradtak arany festékbe mártott szivaccsal átnyomkodom. Ezzel emelem ki a mintákat. De ha esetleg arany színű kontúrt veszel, akkor egyszerűbb....Így már jó? :D
Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubikám nagyon szépen köszönöm!!!!
Majd megmutizom a végeredményt!
 


Sziasztok!

Ánizs! A kolléganőd lányának minden elismerésem, mert 4 picurka nem kis feladat lesz. Majd nagykorukban 100szorosan hálás lesz a dolog, mert szép nagy lesz a család, de amikor még picurkák és amikor járni tanulnak... :D
Nálunk is ikernek indult, aztán egy baba van csak a pocakomban. Zsófi lesz, mert ha minden igaz, kiscsaj. De még nem mondták 100%-ra.

Mécsestartóval kapcsolatban.
Tavaly vagy előtte én is csináltam párat. Nekem volt amiből szépen kijött és volt, aminek sét kellett vágnom a joghurtos flakonját, mert kínlódtam vele fél órát és feladtam.
Nekem ilyenek voltak:
Kép
Na nem a legszebbek, de a színek nagyon élénkek.

Kedvet kaptam az alkotáshoz, de egyenlőre nem igazán érek rá. Majd januártól. :)

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko!
Pedig mikor alkosson az ember, ha nem karácsony előtt?? :D
Én csináltam is ma gyorsan magunknak egy szalvitartót az ünnepi asztalra, és Anyuéknak egy kis karácsonyi lakásdekort:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Anykónak is köszönöm a képeket és a szívélyes üdvözlést!

Remélem hétvégén meg tudom csinálni a most még száradó gipszeket, aztán mutizok. Katinka 17 db mécsestartót rendelt (az osztály ezt adja a tanároknak) az oszinak pedig képet készítek (megszerezték az ikrei fényképét, kinyomtatták Kaposváron, azt kell megcsinálnom képnek)

A gportalos oldalamra a keresettjeim közé feltettem néhány új szalit kérek mindenkit aki talál belőle legyenszíves szóljon és küldöm a pénzt érte (főleg a viktoriánus karácsonyi szalikra zizzentem most rá)!
Az ikrekről: Székesfehérvárról felvitték Budapestre az I.számú Klinikára, mert elkezdődtek a gondok... Már eddig is feküdnie kellett, de most már lógatják a fejét, mert legalább januárig ki kellene húznia, mert még csak 28 hetesek.
 


Ánizs!

Az ikres anyukának kitartást kívánok!!!
Kiváncsian várom a mécsestartó fotóit, biztosan szépen sikerültek! A fotós képet is mutizd majd meg! Én még ilyet nem csináltam, de ami késik nem múlik...

Anyko!
Elkészültem a sóliszt karácsonyfa díszeimmel, nem deku, de azért megmutatom:
Kép
Az előszobai tavaszi kép helyére, pedig ez készült - épp ideje volt már lecserélni, lassan rakhatom vissza :D
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 397.84.jpg[/img]

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


jajj, elrontottam az imént
:oops:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!
Hát, szégyen és gyalázat, amit én müvelek!
Megkerültem, aztán megint eltüntem; Bocsi!
De azért látom ám, hogy szépeket csinálgattok itt a hátam mögött.
Minden alkotónak nagy gratula! Én csak lopom a napot és nem kupálok, de azért majd mutatatok, amit találok!

Era!
Gratuálok a Babushoz; jó egészséget és sok boldogságot Nektek!

és amiért ígazándiból jöttem:

szeretnék mindenkinek nagyon szép, boldog karácsonyi ünnepeket és sikeres új esztendöt kívánni!



Kép

Puszi mindenkinek: Mian[/img]
 
 


Hoppá! elfelejtettem valamit!
Van valaki közületek az iwiw-en?
 
 


Szia Mian! :)

De jó, hogy újra itt. Most csak gyors felugrottam, hátha írt valaki, aztán... :)
Én is csak "lopom" a napot, nem dekupálok. Igaz anyumnak csinálni kellett egy pzs tartót, de írtó rosszul lettem a festékszagtól és a lakktól. :( Pedig Gerinek is akarok csinálni Thomas vonatos dolgokat, mert imádja. De majd ha jobban leszek.
Jól vagytok? Remélem januárban már több időm lesz és írok levelet is,mert van mit írni. Geri már majdnem teljesen meggyógyult csak még a beszédben van elmaradása egy kicsi. De már nem vészes.
Én fent vagyok az IWIW-en. Antalné Szűcs Anikó néven. :)

Jubi!
Nagyon jók lettek!!!!! A kis harangocska azonnal a kedvencem lett, mert a szinek nagyon jók. Illene a nappalinkba! :) De az almás kép is nagyon nagyon tetszik. A szalvétatartó annyira nekem nem jött be.
MIlyen volt a sóliszt gyurma? Az eredmény nagyon csinos!

Megyek,mert a bátyám bejelentkezett és mindjárt itt van, plussssz, délután sütöm a mákos diós kalácsot és ha sikerül lesz egy kis fahéjas is. Kíííívánom nagyon! Elkezdtem kívánós lenn! :roll:

Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: