Új privát üzeneted érkezett!

Helo lanyok!
Nem tul nagy a nyuzsges itt...
Szilvi, nekem is igazan tetszenek a kepeid! S kosz a multkori segitseget a taskanal.

Vali, kar hogy nem sikerul a tobbi kepet is feltenni, de igy is van kedvenc: az egyiptomos.

Foglalkozott mar valaki kozuletek viaszfestessel? Egy kiallitason voltam es nnnagyon megragadott, csak meg nem tudom hogy kezdjem el. A neten sem talaltam bo anyagot.
Hajni
 
 


sziasztok!

Hát, Hajni igazad van! : nem nagy a forgalom itt mifelénk!
Nem is mutizok, mert biztos nem jár erre senki! Kép

Hajni!
én sajnos nem tudok segíteni! Kép
 
 


Sziasztok!

Mian!
A tálcád nagyon csini! Ez a felülrepesztéses dolog nagyon izgatott, aztán elrontottam és azóta nem mertem újra belefogniKép. Miért jobb a hidegmáz, mint a lakk?
De igenis tessék mutizni! Mert akik erre járnak, azért kíváncsiak Kép.

Hajni!
Ez nem az, amikor kaparni kell tollheggyel a viaszt? Beviaszolod a papírt, lefested, majd elkezdesz kapargászni valami mintát. És a mintát tulajdonképpen a viasz alatti szín fogja kiadni. Nekem van egy, ezzel a módszerrel készült férfifejes képem. Na nem én voltam olyan ügyes, hanem a nagybátyám. És a kép itthon maradt... nekem Kép.

Puszi
Kriszta

Itt a jó időKépKépKép!

 

 
 

Sziasztok!

Jöttem én is nyüzsögni!Kép Mostanság én is a kertben ga(rá)zdálkodok...

Vali!
Ha segítség kell szg. rejtelmeivel kapcs., írj és összehozzuk!Kép

Hajni!
SziivesenKép ([size=-2]...mire rájöttem, miről is van szó!Kép[/size]) Viaszfestésben analfabéta vagyok...Kép

Mian!
Megnéztem egészben a tálcikádat, ez a csillámos hidegmázas nagyon jóóóó! Visszakerestem az archívba, amit a hidegmázról írtál, de úgy látom nem olyan 1xű, viszont tényleg szép a végeredmény!Kép
És irgum-burgum, tessék jönni mutizni! Néhányan azért járunk errefele és kiváncsiak vagyunk ám a tiedre és másokéra is! Nem szeretném, ha kihalna a fórum...Kép

Szép napsütéses napot!Kép
Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!

Most megyek haza a munkából, szét dolgoztam maram, még egy kicsit túrok a kertemben, levezetésképpen és utána valószínűleg bámulok ki a fejemből lefekvésig...... jó progam mi?

Én is azt mondom, hogy tessék mutogatni, mert valóban nem lenne jó, ha kihalna ez a jó kis mutizós csapat.

Hajnikám! Köszi a felajánlásodat, tényleg jó lenne, ha valaki segítene nekem abban, hogyan kell a képeket lekicsinyíteni. Elég sok mutizni valóm van. Bár a Stucek igen aranyosan mindig segít nekem. Azonban lehet, hogy élni fogok a felajánlásoddal. Még egyszer köszönöm.

Mian! Fenékbe leszel billentve, ha nem mutizod, amit csináltál. Tudod, hogy imádom a vad dolgaidat. Majd telcsizek.

Pusszantás, szép időt mindenkinek: Vali

Most telefonált a férjem, lőttek a kerti turkálásnak, mehetek a fogorvoshoz jájjj nekem!


Szia Lányok!

Nagy hírem van. Új topikbabával gyarapodtunk! Megszületett Krimóka kisfia is ma hajnalban! :-)

Sok boldogságot nekik!!!


Sziasztok!

Nem nagyon van időm, de most úgy éreztem fel kell jönnöm ide. És lám-lám...nem véletlen! Kép

Krimo!
Ha egyszer lesz időd erre járni! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és jó egészséget!
Kép

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Micsoda hír!

Gratulálok Krimókának és pici családjának! Minden jót kívánunk Nekik!

Kép

Kriszta

 


Hahó!

Én is tiszta szívemböl gratulálok Krimusz a baby-hez! Sok boldogságot kívánok és jó egészséget! Kép

Kép

és akkor most mutizok:
Innen 4 kép. Az elsö kettö egy fali virágtartó a kertbe, a második pedig egy eredetileg virágváza, de most mint gyertyatartó müködik:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=39

Krisztike, Tigrincske!!
Most is csak arra tudlak biztatni benneteket, hogy próbáljátok ki bátran a hidegmázat, mert bár elsö olvasatra húzósnak tünik, de annyira megéri a végeredmény!!
Azt kérded Kriszti, hogy miért jobb, mint a lakk?? Hát azért, mert olyan, mintha egy üveglap lenne rajta. Nagyon kemény, 100%-ban vízálló és az esztétikai összkép semmiképp nem elhanyagolható!
Próbáljátok ki!!!!

Puszilok mindenkit, aki erre kukkant!!! Kép
 
 


Mian!

A gyertyatartó is mázas? Nagyon szépek!! Főleg a gyertyatartó!!!
Az a baj, hogy most nincs megrendelés, meg pénzem sem, így nem tudok most vásárolgatni.
De most már lassan egyenesbe jövök és akkor majd hajrá.... Meg bevallom őszintén, most másra gyúrok...

Puszi Kriszta

 


Sziasztok!

Krimókának hatalmas gratula a kislegényhez és sok-sok örömet kívánok az egész családnak!Kép

Mohácska!
Csak nem Ti is babázni szeretnétek?KépKépKép

Mian!
Micsoda csudák, a formájuk miatt már eleve különlegesek! Az üvegvázának nagyon jó helye lenne nálam!Kép

Pusszantás!
Szilvi
 


Kriszti!
Aha! én ís pont ezt akartam kérdezni! Kép Mire is gyúrsz pontosan???
A váza nem hidegmázas (azt nehéz lenne, mert az folyik nagyon!!)
Olyan, mint a modell massza, csak ez modell-zselé. Száradás után teljesen üvegszerü; átlátszó, csak épp már "mintás" Kép

Tigrincském!
Ezt nem adom!! Kép De egy másikról beszélhetünk!! Kép

Puszkó
 
 


Szép jó estét,
Lányok, eladnám a szalvétáimat, úgy tűnik, már nem kopácsolok tovább.
Akit érdekel, írjon jamina kukuc izgi ponthu címre.
 
 



Kriszta!
Akkor én a háttérből szorítok Neked és még másnak is, hogy minél hamarabb örömhírt hozhass(atok)!KépKépKép
[size=-2](Lehet, hogy csak a sok dekukismami miatt, de most engem is babalázba hoztatok...na jó persze csak gondolatban!Kép Én maradok a szurkolótáborban!Kép)[/size]

Mian!
Látod, milyen vagy!Kép Na, jóóóóóóóóó... lehet a Tied!Kép

Lassan én is nekiállok megint valamit alkotni, mert jönnek az elvonási tüneteim...de a kert meg a másik szenvedélyem, azzal meg van ám most munka!Kép

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok, sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva - igazolt távollét miatt -, de nagyon-nagyon gratulálok én is Krimokám! Küldöm a sok puszit is Nektek!
Kép
Nem nagy a nyüzsgés itt nálunk, de ha valaki mutizik valamit, akkor az "ütős".
Mian! Naggggyon szépek azok a vázák,gyertyatartók - megjegyzem nekem is van ilyen formájú vázám a'lanatúrban, bár valszleg az úgy is marad!Kép -, de a kinti virágtartók is kafák!Kép
S assszem, még Szilvi képeit sem dícsértem, hát tessék: szokásszerint klassszakat alkottál, minden elismerésem!Kép

Hát akkor sziasztok! Mindenkinek szép napot kívánok!
Tünde
 
 


Köszi a dícsérö szép szavakat! Kép

Hát....! Valóban nem nagy mostanában a tolongás! Kép
Merre vagytok lyánykák? Mindenki a kertben?

Jubci!! Te is nagyon lapítasz a pocakoddal! Reméljük jól vagytok!!

Akkor is lehet ám írni, ha nincs mutiznivaló!!!!

Pusz: Mian
 
 


Sziasztok!

Most vagyok egy kicsit, mert afiúk fürdenek. Időm alig, mert 2 munkahelyem is van mostmár. Egyik a boltban, a másik pedig adminisztrátori! Kép Nagyon jó, csak időm mostmár valóban nagyon kevés.
De... Kép

Kriszta! A rózsás pzs tartód annyira tetszik... bár ami a krátázás miatt nem nagyon, mert elég élénkek a színek, de ez a rózsás...gyönyörű.

Hajni tojásai, tatyója és a bögrék... mind mind nagyon szuper. Na nekem sem a tojásfestéshez, sem a táskához nem lett volna türelmem!

Szilvi! Te sem maradsz ki! Kép Ezek a szépséges tányérok rabul ejtettek.
A sablonokat megnéztem, de nem volt. Most várjuk a szállítót, mert hoznia kellene egy rakás sablont, talán lesz közte. ha lesz, akkor levesszük az autóról. A szalvétákat azért szombaton elküldöm. Írsz egy címet?

Vali!
Nagyon egyediek ezek a képek. Ki sem találtam volna őket.

Mian! ááááá.. ez így nem ér! Mostmár nekem is kellene ez az üvegmáz. Csak csodálom a tálcád, mert nagyon gyönyörű. A kerti cserepek is nagyon jók, de bírja majd az időjárást? Eső?
A mécsestartód valami hihetetlenül szép. Hogyan csináltad? És még virágos is. Hm...mennyi az ára?

Én alig csináltam valamit még az utóbbi időben, bár az is elég rég volt. Most nem tudok képeket feltenni, de ha megint lesz egy kis időm, akkor bepótolom.

Remélem Krimóék jól vannak. Jó lenne már látni a kis tüneményt!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Bele olvasgattama hozzászólásokba és látom,hogy ti már nagyon profik vagytok.Időnként csak kapkodom a fejem. :roll:

Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek:
Én nem a kezdő hanem a nagyon kezdő nevezzük csak dilettáns kategóriába tartozok.
Egyenlőre a gipsz öntés nehézségeivel próbálok megküzdeni.
Egyszerűen nem akar rendesen megkötni.Nyírkos,mális stb.
pl egy 20x20 as gipszformába milyen arányú keveréket kell öntenem?!Van aki azt mondta palacsinta tészta sűrűségüt van aki,hogy tejfől .Hát a kettő nem ugyanaz.
:shock:

Előre is köszönöm.
Kriszta

 


Kép 1148036573.55.jpg

Lányok!
Krimuszkánk köszöni a gratulációkat! Telefonon beszéltem vele, sajnos még nem tud ülni, ezért én tolmácsolok. A képen Koppány látható. :)
***********************************************

Igen nehezen bírtam belépni, Ti hogy vagytok ezzel?

Mindenkinek nagy gratula a szépségekhez amit alkotott! Én mostanában nem sok mindent csinálok, bár egy virágtartó megmunkálás alatt van. Már felvan szalvizva, de nem tudom a folytatást. :? Ha kész lesz majd mutatom.


Szia Málna! Üdv köztünk!

tejföl, ha engem kérdezel, de ha a kiöntés után marad víz a felszinien azt egy papír törlővel felitathatod. De jobb, ha nem "úszik" a forma. Mindig a vízbe keverd a pot. Nekem van egy mércés bödönkém amin bevan lőve, hogy melyik faormához mennyi víz kell. Ezt ki kell tapasztalni. Mikor már nem meleg a kiöntött gipsz akkor kifordíthatod a formából. nem árt esetleg egy kis plextolt keverni a szószhoz.

Gondolom, ha másoknak is sikerül majd belépni ami nem egyszerű most a változás után fogsz még kapni jótanácsokat. :lol:


Szia Málna! Üdv köztünk!

tejföl, ha engem kérdezel, de ha a kiöntés után marad víz a felszinen azt egy papír törlővel felitathatod. De jobb, ha nem "úszik" a forma. Mindig a vízbe keverd a port. Nekem van egy mércés bödönkém amin bevan lőve, hogy melyik formához mennyi víz kell. Ezt ki kell tapasztalni. Mikor már nem meleg a kiöntött gipsz akkor kifordíthatod a formából. nem árt esetleg egy kis plextolt keverni a szószhoz.

Gondolom, ha másoknak is sikerül majd belépni ami nem egyszerű most a változás után, fogsz még kapni jótanácsokat. :lol:


Hú! a fenébe! Egyszerüen 2. napja próbálok belépni és állandóan elutasított! :(
Most valamiért sikerült.
Gondolom azért nem vagytok, mert Nektek sem sikerül! Kivárjuk, míg mindenki ideér!

Szép hétvégét! :D
 
 


Sziasztok!

Na, csak idetaláltam én is, eddig csak a régi linken nézelődtem, de ott ugye nem volt új hrsz. :roll:

Málna!
Üdv a fedélzeten és sok sikert a kupáláshoz!:)
Gipszöntésben sk. tapasztalatom: én KNAUF modellgipszet használok(58 Ft/kg) és kisérleteim eredményeképp 1dl vízhez 4 közepesen púpozott evőkanál gipszet teszek és így lesz tökéletes, nem lebeg rajta a víz, de nem is köt meg idő előtt és tükörsima lesz a felület.
Ha új keretem van, amibe még sosem öntöttem gipszet, akkor úgy szoktam kiötleni, hogy mennyi víz-gipsz kell bele, hogy:
Csurdultig töltöm vízzel a formát, majd a beletöltött víz mennyiségéből kivonok 0,25-0,5 dl-t és ez alapján kiszámolom az ismert képlet alapján a szükséges gipsz mennyiségét, azaz x4! Aztán zsupsz bele a formába és meglátom mennyit tévedtem!;)
Ez csak 1 példa, de gipsze válogatja, érdemes elolvasni a gipsz zacsiján az útmutatót. Az enyémen 61%-ot ír a víz/gipsz tömegre és legelőször szépen leméricskéltem a szükséges gipszet és visszaosztottam evőkanálra! :lol: :lol: :lol: Anno Jubi leírása alapján indultam én is el: itt megtalálod!

Stuci!
Köszönjük a képet Koppány babáról és további minden jót Krimuszkáéknak!:)

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!

Krimuszkának hatalmas gratulációmat küldöm, és kívánok Nekik minden szépet és jót!

Puszi mindenkinek

Kriszta
 


Sziasztok!

Nem tudom emléksztek-e még rám :) Pár hónapja kimaradtam egy időre. De most újra kezdtem szalvétázgatni, és párdolgot hoztam is mutatni. Kiváncsian várom a véleményeket :) (lesz több is, csak még nincs minden fotózva )

http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 21&index=1 innen vannak a képek.
A ceruzatartó még Húsvét tájékán készült. Aztán kipróbáltam a 3D - t is :D
A macis szélén dekorációs homok van.


Krimo

Kép
Jó egészséget és sok sok örömötkivánok Nektek :)



sziasztok

 
 


helló!

Most, hogy visszanéztem látom, hogy miylen régen jártatok erre :(
:(
Remélem azért még jöttök!

 
 


sziasztok! :P

Hát még mindíg nem az igazi a "belépésem"! :(

Málna én is üdvözöllek közöttünk. Már nem írok a gipszröl többet; a lán yok megtették. Próbálkozz, aztán gyere mutizni!

Delice,
persze, hogy emlékszünk rád! Jó, hogy újra itt vagy és ilyen szép dolgokkal tértél vissza.
Nagyon ízléses munkák. Nagyon tetszik az a narancsos kép, amin "el van csúszva" a kerethez képes a szalvéta. Nem tudom, hogy direkt lett ilyen, vagy véletlenül, mindenestere nagyon jó!

én is alkotgatok, de nagyon pianóban adom elö:
az elsö egy dobozka, a második pedig egy felülrepesztett képecske:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660 ... 2&index=43

Puszi mindenkinek, ki erre jár: Mian
 
 


Sziasztok csajok!!!

Stucim! Köszi a közreműködést!
Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulákat, Koppány, és az apukája nevében is!

Nagyon megváltozott a babnet míg nem voltam :shock:

Nem tudok képet tenni ide most :(
Majd ha lessz időm, még jövök. Most más dolgom akadt! :lol: de megértitek :wink:

puszi néktek
 
 


Kedves Koda, Tiki, Nolo és aki még a napokban ünnepli!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Sztigris
 


Sziasztok lányok!
Nagyon régen jártam erre.Krimókának és a babának nagyon sok örömet kivánok egymásban. :D Kodának és Nolonak pedig Boldog Szülinapot.Sztigriske köszi a jókiváságokat. :lol:
Sok-sok szeretettel:Tikiti
 
 


Sziasztok!

Mian :)
Örülök, hogy tetszik :) a narancsos direkt lett ilyen csúsztatott, szeretem kicsit variálni a szalvéta elhelyezését, amennyire lehet persze:)

43as dobozkád hogyan készült? Leirod nekem?
köszi :)

 
 


Esö mentes szép napot mindenkinek! :))

Delice!
melyik a 43-as doboz? A legutolsó? amin a liliom van?
Ha igen; akkor az nagyon egyszerü:
megcsináltam a 3-d-s virágmotivumot, bekencéztem 3d lakkal, majd a fadobozkát bekrétáztam (szárazon!)
Rátettem a virágot és még körényomtam 3d lakkot. Kész! :)

Újfent kihalóban vagyunk??? :(
Mit csináltok ilyenkor lyánykák?????
Tessék írogatni!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Mian
 
 


Sziasztok!

Delice!

Nagyon ízlésesek és szolídak a képeid! Bevallom, ezek a macis szalvik nem a kedvenceim, de nagyon ízléses a megoldás!

Mian!

Nagyon szép a liliomosod!

Koda és Nolo!

Nagyon boldog szülinapot kívánok Nektek!



Bevallom őszintén, most semmit sem csinálok. Nincs megrendelés, nincs alapanyag, nincs kedvem.... Bár lehet, hogy egy zsugorkaláncnak nekiugrok...
Voltam két hétvégén arcot festeni gyereknapon, ha esetleg érdekel titeket majd mutizok.

Próbálom magam jól tartani, bár egy kicsit elvesztettem a hitemet...
:(

Puszi Kriszta
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!!
Jelenleg a második félévemet nyúzom ugyhogy most nem nagyon van időm kreatívkodni,vagy inkább csak próbálkozásnak hívnám.Majd csak júni 16 után.

Megnéztem az oldalaitokat meg a munkáitokat...
Mindenkinek olyan gyönyörűek a munkái...
Sok időnek lekell telnie mire én felrakok majd valamit.

De majd igyekszem ellesni tőletek egy pár fogást.

 


Sziasztok!


A Fa-Gyöngy kézműves ötlettár nagy átalakításba fogott és ezért minden terméket, ami készleten van, -20%-kal olcsóbban adja.
Az akciós ár csak a készlet erejéig érvényes!

Minden kapható a boltban, ami csak kell egy kreatív hobby boltba.
Néhány dolgot felsorolok:
gyöngy és hozzá tartozó termékek
fatermékek,
szalvéták
decoupage ragasztók, lakkok, antik lakkok..stb és minden , ami a decoupage technikához kell.
gipszöntő sablonok
3D képek
kartonok
különleges papírok
dekorgumik sok színben és méretben
dekorgumi figurák, nyomdák
lyukasztók
kövek, díszkavicsok
gyertyakészítéshez minden van
ragasztópisztoly
kenderzsinór
koszorúk, termések
hungarocel és préseltpapír formák
szárazvirágok
albumok
üvegfestéshez minden
ablakmatrica festékek
könyvek
zsugorka
hama gyöngyök, sablonok
és sok sok minden.

A honlapon a termékek egy része megtekinthető
http://www.fagyongykreativ.atw.hu
Az árak még nem tartalmazzák a kedvezményt!

Személyesen csak Békésen vagy Békéscsabán vehetők át a termékek.
Postázás 2féle képpen működik:
1. előutalással
2. utánvételesen


Anikó és a Fa-Gyöngy kézműves ötlettár
Ha valakit érdekel, akkor írjon a fagyongykreativ@t-online.hu címre

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

8 vizsgából már 5 megvan és nagyon jól sikerültek.Pihenés képpen csináltam két tálcát...
http://gportal.hu/picview.php?prt=26689 ... 43&index=2

Mindenféle kritikát várok!!!! :shock:

 


SZiasztok!

Leirtam egy csomó mindent, közben kattintottam egyet (mert régen úgy volt, hogy új ablakban nyilt minden) és elment az egész :( :( :cry:
Úgyhogy most még egyszer, de kevésbé részletesen

Mian
Köszi szépen a leirást. 3D lakkot akkorr be kell még szereznem, hogy ilyesmi dolgokat is ki tudjak próbálni.

Kriszta
No , végül zsugorkáztál? Milyen lett?

Málna
Gratuláció a vizsgákhoz! Csak igy tovább :)
Én is épp tálcát szeretnék késziteni, eddigdobozoltam, meg képeztem. Szépek lettek.

Mutatok is pár dolgot :)

http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 1&index=14
és
http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 1&index=15 újabb 3D, ezúttal virág :)

http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 1&index=16 Lovas!

http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 1&index=18 Rózsás dobozka

http://gportal.hu/picview.php?prt=11335 ... 1&index=21 Másik rózsás dobozka.

A képek hagynak némi kivánnivalót maguk után.
Az utolsón pl az alap - ezüst, erre került a szalvi. De sztem egyáltalán nem látszik...

 
 


Sziasztok! :)

Málna,
gratula a vizsgához! Le a sapkával, hogy tanulás és gyerek mellett még hobbyzni is van idöd, s nem is akárhogyan!
A halas tálca nagyon jól sikerült; s a mókusos is, bár annál engem egy kicsit zavar, hogy nagyon látszik a szalvéta széle. De azt látom, hogy Neked is bánthatta a szemed, mert még odatettél terméseket.
Mindenképpen jár a GRATULA! :)

Ági!
Látom, nagyon rákattantál a 3d-re! :D Szép lett a virágos kép! Próbáltad már papír helyett a levegön száradó modellmasszát?
Az elsö rózsás dobozkád pedig nekem picit haloványnak tünik. Ha van krétád, szerintem nyugodtan összemaszatolhatod. Ha nincs, akkor pedig mezei festékkel, szivaccsal is tudsz kis színt még rávinni. Persze csak, ha akarsz!
A lovas kép viszont klassz lett!

Na, nem okoskodom :shock: tovább!
Tiovábbi szép hétvégét mindenkinek!
Mian
 
 


Sziasztok!

Mian

Köszi.
Igen próbáltam menteni ami még menthető...

Csináltam egy dobozt is.Azt inkább nem mutatom.
Mit tudok vele csinálni?!Dörzspapírral letudom szedni?Vagy inkább gyufa?!

 


Sziasztok!

Ági!

Jó lett a 3Ds képed, a második rózsás dobozkád nem nagyon tecc, az első nekem is halovány. A lovast is megkrétáztam volna. Nekem kicsit elüt a keretszín a képtől.

Málna!

Grat a vizsgáidhoz!
A halas tálca egyféle szalvi? Jó lett... A mókusos nekem túl vörös. Egy kis világos kréta?

Szia Mian!
És a tieid :) ?

Puszi Kriszta
 


Mohi Kriszta!

Mire gomdolsz pontosan? :lol:
Netán, hogy hol vannak a müveim? Hm!
Mostanság nem csináltam/ok semmit, mert lefoglalt a kert, meg szervezem drága pici fiam szülinapját. Holnap lesz 4 éves!!!! :)

De aztán jövök, mert megint vannak ötletek a fejemben!!

Puszi: Kép
 
 


Sziasztok!

A Jóisten éltesse a pici fiacskádat! Kép
 


Hahó!!!

Sehol senki??? Idestova 1 hónapja???
Totális Topik kihalás??? :x

Sajnálom!!!
 
 


Szia Mian!

Hát én sajna nem alkotok... Nincs megrendelés... De terveim vannak arra a 3-4 hétre, amíg itthon leszek. De azok nem dekuplik. Matricázni fogok méhecskéket az oviba és zsugorkafóliázni is szeretnék. Remélem ősztől beindul a biznisz. Csak legyen rá időm.
LEGYEN MINDENRE IDŐM!!

Embertelen meleg van, élni sincs erőm! Bár azt hiszem, olyan ajándékot kaptam tegnapelőtt, ami egy egész életre való életerőt adott :D

Remélem Ti jól vagytok!

Puszi

 


Sziasztok!

Mindenki pihizik?!Jól teszitek!!Én is :lol:
Túl vagyok minden vizsgán!sikeresen!

Ezzel a kulcstartó szekrénykével bíbelődök most...de még nincs kész

Kép

 


szia Kriszti! :))

Örülök, hogy azért néha-néha valaki bekukkant! :)
Nem árulod el, hogy mi az a csodálatos aji, amit kaptál? Csak nem Pocaklakó???? :O

Hahó Málna!
Neked is üdv és gratula a vizsgákhoz!
Ha kész a szekrényke gyere ám mutizni!!! :)


Szép nyarat Nektek! Üdv, innen a medencéböl! :)

Mian
 
 


Sziasztok!

Málna!

Már így is jó az a szekrényke!
Csak nem babaprojekt? Gyere majd az eredményekkel!

Mian!
Még nem, sajnos :(, ellenben a drága zuram örök életére levakarhatatlanul magához láncolt :D ...

ugyanis magára tetováltatott engem :lol: - kinai betűvel, hogy ne legyek olyan snaszi :wink: !

Két hét és kiderül minden: a főiskola és az ehavi próbálkozások eredménye is... Meg nekiállunk a festés-mázolásnak is :lol: . Nem fogok unatkozni.

Puszi Kriszta

 


Kriszti!

Hm!!! ez azért jelent valamit!!! :lol:

Szorítok Neked!! :P

Pusza: Mian
 
 


Sziasztok!

Mian! Kicsit megkésve, de Isten éltesse a kisfiadat még nagyon nagyon sokáig!
Kép
Ezt a macikát küldöm neki nagyon sok szeretettel.

Én nem nagyon alkotgatok. Megnézem mi az, amit még nem mutattam. Csak átfutottam a hozzászólásokon, mert időm szinte alig. Lakásfelújítás és Geri is itthon van. :)
Anyáknapi kavalkád
Kép
Egy dobozka anyák napjára:
Kép

Sztigris! Régebben kerestél gipszöntő sablonokat. van 2 azokból, amiket régebben írtál. Érdekel még?

Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron