Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszta!
Ezt a szalvit aukción nyertem és tényleg gyönyörű a maga egyszerűségével!Kép
Azért várjuk ám, hogy te is mutizz!

Tünde!
Ezeket a feles szalvikat Bp.-en, a Golderben vettem és rengeteg szebbnél szebb van még nekik. Ha kellene belőlük, írj nekem megoldjuk!

És ha mán senki sem jön mutizni, akkor hoztam nektek valami újat(legalábbis nekem új a technika)
http://babanet.hu/album/main.php?album=5833&page=2&image=207013

Sztigris
 


Tigriske!
Ez nekem is új technika! Biztosan nagyon aprólékos munkát igényel.

Én végre készítettem magunknak is egy pzs tartót az előszobába:
Kép Kép
Ez a konyhába készült. Nagyon tecc nekem ez a szalvéta, Anyunak ajánlgattam belőle konyhai képet, de neki nem kellet, én meg azt hittem, hogy az én konyhámba nem illik, de mégis Kép
Kép

ő pedig a Dani szobájában van, és még lesz mellé kettő ebből a sorozatból:
Kép

Szép napot! Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Az a szakácsos szalvi nekem is nagyon tetszik, de a pzstartó most egy kicsit sötét nekem.
Ennek a gránitos technikának az a lényege, hogy apró gránit festék darabokat kell beleszórni a felkent, még friss akrilfestékbe. Én nem így csináltam, hanem plextollal kentem le és arra szórtam utána.

Sztigris
 

 
 

Sziasztok!

Sztigris! Köszönöm az ajánlatodat, de amint itt megnéztem a képeidet, ellátogattam a kedvenc webshop-omba, s meg is találtam ezt a szép szalit. Azóta már képet is csinóóótam belőle!Kép

Jubika! Remélem jól vagy/tok/! A képeid és a pzstartó azt mutatja legalábbis...Kép

A múltkor már rebesgettem, hogy van gép, és hogy talán én is tudok mutizni! Szóval a hugomék vették a gépet; s az Embere már ki is próbálta!Kép Egy off-road-ra vitte magával, ő volt a sofőr, elakadt a kocsijával egy dagonya-tengerben, majd szépen elsüllyedt, a digi az ülés alatt volt..... A többit már sejthetitek!Kép
Mutizásnak lőttek - egy időre!
Szejjasztok! Tünde
 
 


Tünde!

Sajnálom, hogy nincsenek képek, pedig már olyan kíváncsi vagyok!

Én most megmutizok valamit, ami példa arra, hogy hogy lehet egyre jobban elrontani valamit Kép
az első kép volt az eredeti, de elszúrtam rajta a virágok ritmusát:
Kép
aztán átfestettem a keretet, és újra virágoztam, most már jó elosztásban...de nem tetszett a színe:
Kép
ezután átkrétáztam a keretet, de így meg nem illik a keret színe a pillangóéhoz:
Kép
most vaószínűleg le fogom smirglizni az egészet, és kezdem újra...

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubiiii!Kép
Nekem épp a 2. kép tetszett a legjobban!Kép De ez a virágos díszítés nagyon megfogott! És már tudom is hol fogom használni!Kép Köszi!Kép

Sztigris
 


Sziasztok
Van pár eladó képkeretem, szélcsengőim és papírlyukasztóim. Jóval a bolti ár alatt adom őket.

Ha érdekel nézzetek be ide:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=110241
 
 


Jubi!

Nagyon aranyos lett volna az első, de a 2. változat is nagyon tetszett.

Lányok! Tudom, hogy nagyon eltüntem, de van okom a távolmaradásra.
Újra elkezdtem dolgozni. Kép Az egyik hobby boltban vagyok eladó és persze ha kell, készítek mindenfélét is. Emelett másodállásban tovább dolgozom itthon. Nem unatkozom.
Ráadásul hiába csak most kezdtem, már egy másik hobby bolt tulajdonosa is szemet vetett rám, de nemet mondtam a felkérésének. Ahova végül elmentem, ott nagyon kedves a tulajdonos és szerintem jól megértjük egymást. Rokonlelkek vagyunk. Nagyon laza minden és nem volt gond, hogy van 3 éves gyerekem. Nagyon szeretek ott lenni. Kép

De mint mondtam otthon is alkotgatok. Ez a legutolsó megrendelés. Nem lett kicsi és súlyra sem semmi. Kép Nagyon élveztem. A fények sajnos erősek és maga a krétázás halványabbban látszik, de van benne 2 színű barna, zöld és fekete is. Ez utobbi inkább kivehető a többi annyira nem a képeken.
KépKép
Kép

Mindenkinek kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánokés alkossatok nagyon sok szép mindent!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeketek!
Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Mindannyiótoknak kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, és annyi locsolkodót, amennyit szeretnétek!
Kép
Sziasztok: Tünde
 
 


Sziasztok!

Ezúton szeretnék mindenkinek babrikolós Húsvétot kívánni!
Kép

Ezúton szeretném Veletek megosztani azt a hírt, hogy topikalapító Drezsynknek (Drezsenyák Anita) egészséges kisfia született. Érkezése akár a gyorsvonat - este 19 órakor még nagyban msn-tünk, aztán úgy gondoltuk, hogy jó lenne, ha időt mérne, meg tisztába rakná magát, majd este 22.45-kor Zsombi már kint is volt.

Puszi Kriszta

 


Gratulálunk Drezsynek és Zsombikának!
Végre vmi hír Anitáról!Úgy el volt tünve.Fog azért még netezni?Kép
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Nem kis munka lehetett ez a tábla, de nagyon jó lett!Kép

Kriszta!
Köszi a jóhírt!
Ezúton is sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nekik!Kép

Sztigris
 


Sziasztok!

Azt hiszem, törlesztenem kell adóssságaimat, íme az igért képek:
http://gportal.hu/picview.php?prt=145913&gid=531922&index=46

http://gportal.hu/picview.php?prt=145913&gid=531841&index=29

http://gportal.hu/picview.php?prt=145913&gid=532432&index=34 innentől lapozva.

Remélem láthatók, ha nem, akkor az oldalamon a faáruknál a kék zsepitartótól, a könyveknél a rózsaszín babakönyv és a papírkeretes képeknél az utolsó két kép.
Lehet, hogy a gépben van még, majd töltök.

Anykó!
A lehető legjobb helyre mentél dolgozni!! Irigyellek is érte Kép!

Jubi!
Az első pillangós változat és a szakácsod tetszik! Kár, hogy nem maradt a pillangósod eredetiben Kép.

Puszi Kriszta

 


Drezsynek én is gratulálok!!!! Kép

Anyko!
Csak azt tudom mondani, mint Mohi: én is szívesen dolgoznék ott, ahol te!

Mohi!
Az a babanapló naggggyon szép lett!! Gratula!

Nekem is van néhány új, a honlapomon a decoupage munkáim-ban az egyéb decoupage3 alatt találhatóak.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
ritka vendeg vagyok en errefele,fo elfoglaltsagom a pocaknoveles es a legenyek hancurozasat kovetni Kép de husvetra csak keszitettem nehany meglepetest.
Es a himes tojast is.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5794&page=1&image=210306
Innen a vegeig.
Hajni
 
 


Hajciho!
Minden elismerésem a tojcikkal való bíbelődésért!
Megnéztem a kis "betyárokat" isKép Te és a pocaklakó jól vagytok?

Kriszta!
A babanapló nekem is nagyon tetszik, de a facuccok is nagyon jók lettek! A micimacis óra nagyon szépen lett krétázva (ha jól sejtem)!

Én is hoztam egy kis mutatnivalót, első üvegtányér próbálkozásaimat: http://babanet.hu/album/main.php?album=5833&page=2&image=210652 innen lapozgatva.

Szép napot!
Sztigris
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket!

Sztigris!
IIIIIIIIIIIgen, krétázva van Kép.
Nagyon teccetősek a tányérkáid! Ha rákenem a festékre a plextolt, reped? Bármilyen festékre? Vagy előbb a plextol és utána a festék? Kipróbálnám...

Hajni!
Nagyon jók a bögrék meg a tojglik. Én is akartam festeni (írókázni) tojást, ki is fújtam egy jópárat, aztán elmaradt Kép. Sebaj, majd jövőre!
Nem ázik le a szalvi a bögréről? Milyen ragacs? Hogy csináltad, hogy nem látszik egy kis ragasztómaszat sem?

Na ezek a kérdések elég kezdő módjára hangoztak Kép.

Puszi Kriszta

 


SZtigris!
Csodalatosak a zold rozsas tanyerkak! Es a repesztes is egesz jo lett! Szerintem a peremen a csiknal kellet volna elesebben huzzad. Vagy csak egesz kozelrol nez ki satirozottnak?

Kriszta,
valasztottam en is kedvencet a munkaidbol: a micimackos ora nalunk is elkelne..., de a rozsas pzstarto is igen szep, holott a rozsak nekem nem az elso szamu kedvenceim. De az osszes munel igen kifinomult a kretazas. Hogy keszited? Mert nekem eleg elesen korvonalazodik a kretazott es a nem kretazott resz.

Aniko,
gratulalok az uj munkahelyedhez! A tulaj biztos maris buszke rad!

Jubi, a zebras-zsirafos szalvit kivagtad meretre? Jopofa, de hogy csinaltad?
Jol vagytok? Es Picur?

Mi mar nehany hete vegre mindannyian jol vagyunk, se laz, se kohoges.

Udv, Hajni
 
 


Kriszta!
KöcikeKép
A menet a köv.:
- zsírtalanítod
- Plextollal lekened (össze-vissza)
- miközben kezd száradni(áttetszővé válni) szépen jönnek elő a repedések!Kép Én sem hittem el elsőre, hogy csak így 1xűen, de BIZA!Kép Aztán jöhet a festék, egyéb repedésekbe tuszakolása, szalvi, festékréteg...szóval minden épp fordított sorrendben, mivel a tányért alulról díszítjük. Én már nem is álmodozok felülrepesztőről, legalábbis addig, amíg megfelelnek nekem az ilyen formájú repedések...Ja, és nekem repedt már faragasztón, dekuragacson, falfestéken szóval földön-vizen-levegőben!Kép

Pussz
Szilvi
 


Hajni!
Igen, jól látod a nagyobbik tányér szélén nem akartam egyenletesre az aranyfestéket, így jobban tetszett.Kép

Jóéjt!
Szilvi
 


Szilvi!
Nem értem... Prextol megszárad, reped. OK. Utána az aranyfestéket bepamacsolod a repedésekbe,szalvit ragasztassz, és utána még mit festessz?

Kriszta!
Van egy bögrénk még nem ázott le... Sima dekuragaccsal kentem át, többször is. A második lakkréteggel krétát is maszatoltam fel.

Még van egy duóm, a szinezés nem krétával, hanem festékkel történt, élénkek a szinek, de talál a helyére.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5957&page=2&image=210864
Innen lapazva.

Babirol tudtok valamit? Vagy én nem tudtam követni az eseményeket?

Kellemes napot mindenkinek'
Hajni
 
 


Hajni!
Mivel üvegtányérról van szó a fedőlakk előtt, a legvégén kell felkenni az alapozó színt(nálam fehér), ami a szalvit kiemeli.(normál esetben ugye ezzel kezdi az ember, de üvegnél fordítva!)
A duód nem mindennapi, tetszik, hogy mertél több színnel is játszani!Kép
Már korábban kérdeztem a szívalakú hortenziás képnél, de nem kaptam választ: a szívalakú képeket milyen formába öntöd? Csak azért kérdem, mert még nem láttam ilyen gipszkiöntőt és gyanítom ez valami sütis?

Sajna, Babi már nem igazán jár ideKép, de sokan mások is el-elmaradoztak(Mini, Jucus, Koda, Abby...) Más fórumokon összefutottam már Babival, Minivel és Jucussal is.

Remélem ma már szép napsütésben fogunk fürdeni!Kép
Legyetek jók!
Sztigris
 


Sziasztok!

Hajni!

Nagyon jó lett a duód, nagyon eltaláltad!

Én papírtörlővel krétázok. Sokáig reszelőn reszeltem a krétát, aztán bele a törlőt és maszatoltam, de ez eléggé pazarlós. Most egyenesen a törlőt krétázom azt rámaszatolom a cuccosra. Kimondottan maszatolom. Talán ezért nem éles a kontúr. Meg mindíg többféle árnyalattal dolgozom.

Én is hiányolom a lányokat, kár, hogy nem járnak ide KépKép.

Én néztem már többféle fórumot, de nekem a babanet a legkönnyebben kezelhető. Remélem azért visszatalálnak közénk.

Puszi Kriszta

 


Sztigris,
én még mindig értetlenkedek...
A végén felkent alapozo szin nem fedi el a repedéseket?
A sziv alaku kép régi müanyag csokis dobozba öntetett , ami újonnan reccsent kipattintáskor, ugyhogy valszinü hamar feladja a szolgálatot Kép

Kriszta,
a krétát szárazon, száraz felületre maszatolod fel? És akkor hogy fixálod?

Jó éjt, Hajni
 
 


Hajni!
Köszi!
Nem fedi el, próbáld ki!Kép A repedésekbe már ugye beletuszkoltam az aranyfestéket(tehát ki van töltve), másrészről a repedések és a fehér festékréteg között van 1-2 ragasztóréteg(Plextol/dekuragacs, kinek mi tetszik) illetve a szalvéta, ami nem engedi, hogy belefolyjon. [size=-2]A nagy tányérkámnál néhány helyen a szalvi alá folyt a festék(de nem a repedésekbe!), mivel nem száradt meg rendesen a ragasztóréteg és a köv. réteg felvitelekor elkezdte felszedni az előzőt...meg el is áztattam a ragaccsal kicsit a szalvitKép[/size]
Tudom kicsit fura, mivel a folyamat épp a megszokott fonákja, mindent visszafele csinálsz, de kiválóan müxikKép

Kriszta!
Ezt a fajta krétázást szeretném én is megtanulni, igazán szép! Majd próbálkozok!Kép

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!

Hajni!

Igen szárazon, száraz felületre krétázok! Fixáláxhoz van itthon hajlakk, 2 nagy üveggel (a legolcsóbb és legnagyobb üvegeket vettem, több, mint 1 éve) - és ha így haladok, akkor jó sokáig elég is lesz - mert öregszem és szenilisedek, így elfelejtem fixálni KépKépKép.
Amúgy mindíg szárazon krétázok, a vizeskrétázást 1x próbáltam, nem sikerült - pedig tetszett egy-két cuccos - nem próbáltam többször.

Szilvi!

Köszike a dícséreteket!

Köszi a leírást, de mivel öregszem Kép, ezért lassulok, amivel együtt jár a felfogásom lassulása is, magyarul még nem értem, de majd eljön ennek az ideje is.

Puszi Kriszta

 


Szia csajok!

Itt egy elmaradozó....bár most felmentésem van Kép
Én már azthittem különben, hogy betojt a babanet, mert olyan sokáig nem írtatok semmit Kép Mert azért megszoktam kukkolni, hogy mizu.
Ahozképest hogy azthittem másra se lessz gondom mint kupácsolni, összesen ezt a két izémizét csináltam, az elmúlt pár hónapban:
http://www.noklapja.hu/modules/forum/forumkep.php?hszid=12004653&forumid=78389&i mgid=1
http://www.noklapja.hu/modules/forum/forumkep.php?hszid=12004653&forumid=78389&i mgid=2

Alkossatok szépeket továbbra is! Én a háttérből megfigyelek!

puszi: krimo

Kép
 
 


Kriszta koszi, holnap en is probalom a kretazast igy.
Szilvi!
Kép Rajottem a dolog nyitjara, az uveg mivel atlatszo (!!!) a fenekere dolgoztal ! Hat nem vagyok ugyes, hogy rajottem? Kép Kép Kép

A husveti "csomagbol" elmaradt az a szatyor amit a kicsifiamnak varrtam s diszitettem tojasgyujteshez
http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=5794&page=2&image=211216

Kellemes hetveget, Hajni
 
 


Hajni!
Dedede! Igenigenigen! Kép
Ügyi vagy, jó lett a tojcitatyi! Jól eldugtad, de megtaláltam!Kép

Sztigris
 


Szia Krimo! Kép

Ugyen hogy még erre is van energiád? Kép Nagyon tutik, a locsolókanna meg is ihletett Kép

Hajni!
Én viszont nem találtam meg a szatyrodat Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Hajni tatyija

Sztigris
 


Sziasztok!

Iagz már megnéztem mindenki munkáját, de majd este jövök hosszabban is. Kép

Itt dolgozom:
http://www.fagyongykreativ.atw.hu
Online vásárlás is van. Kép

Illetve amit még nem mondtam neketk Van egy új oldalam, vagyis tavaly december óta van meg.
www.windowcolor.gportal.hu

Puszi és este jövök!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


sziasztok Csajszikáim! Kép

Már nagyon hiányoztatok!!! Elöbb sajnos nem tudtam jönni, mert húsvét elötti napon érkeztünk haza, aztán szokásszerint lebetegedtünk, de már minden OK!
Fú, nagyon sok szép dolgot láttam ám!!! Örülök, hogy újra "beindulunk"!! Kép
Nem is tudom hirtelenjében, hogy kit, s mit emeljek ki!?
Nagyon szép Tigrincske elsö repis tányérja, aztán Hajni és Kriszti is sok szépet mutizott!
Krimuszka; Téged is észrevettelek, s meg is csodáltam a szépségeket! - jó, hogy itt vagy! Kép

El ne feledjem!!!
Drezsynek Nagy-nagy GRATULA!!!! Kép

S Ti, többi pocaknövesztök??? Hogy vagytok???
Jubci új frizurkáját, s egyúttal a pockost is megcsodáltam!!!
Vigyázzatok magatokra!!!

Anyko,
örülök, hogy dolgozol, s jól érzed magad! Kép Gerivel mi van?

Tigrincske!
Köszi az oldalamon tett látogatást és a kedves szavakat! Gyere máskor is!

1-2 dolgot még az elutazás elött müveltem: innen 4 kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=32

Aztán majd most.....!!!! Annyi szépet vettem otthon, csak már neki kéne végre állni!

Puszi mindenkinek: jó hétvégét!
 
 


Te Mian!

Azokba a gömbökbe én beleszerelmesedtem!!! Főleg a virágtündérbe!
Légyszilégyszilégyszi a leírását!!!!!

Anykó!
Jól érzem, hogy jól érzed magad? Megkukkantottam sok mindent. Lehet, hogy rendelek is Kép.

Puszi Kriszta

 


Hát Krisztám....! Kép
semmi extra! Otthon is kaphatóak ezek a gömbök. Ebben speciel van egy elválasztó plexi lap. Annak mindkét oldalát bevontam papírral, arra rá a 3D-s motivum, összeillesztettem a gömböt, majd az illesztésnél zsinórt ragasztottam rá, a tetejére masni és lógató és kész!! Kép
(A virágtündérset pont Stucek kapta! Kép )
 
 


Sziasztok
Van pár darab decopauge alapanyagom eladó.
Papírmasé keret 25x25 cm
550 Ft
Eredeti ára: 714 Ft
Bolti ár alatt eladó további decopauge alapanyagok itt:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=110241
 
 


Sziasztok Kislányok!

Itt újra depis öreganyátok, immár gyógyulófélben, de csak leskelődök és csodálkozom a sok szépségen. Remélem kismamáinknál is minden rendben van.
Mutiznék, ha tudok:
Kép


Kép


Kép


Szóval lenne még mit mutiznom, de sajna állandóan kiírja a gép, hogy 600 mit tudom én minél nagyobb képet nem tehetek fel. Úgyhogy egyelőre ennyi.
Sok puszit küldök mindenkinek: Vali


Sziasztok!

Mian!
Akkor lekéstem a tündérről Kép. De körülnézek KépKépKép!

Vali!

Nagyon egyediek! Ez nem szalvi, ugye?
Nagyon eltaláltad a színösszeállítást. Még nem döntöttem, melyik tetszen jobban Kép!

Puszi Kriszta

 


Valéria! Kép Végre!!!!!

Már kezdtem újra úgy érezni, csak egyedül járok ide; de azért néha-néha csak benéz valaki. Kép

Megcsináltam életem 1!!! álló pzs. tartóját. Az lesz az elsö kép (semmi extra! Kép )
A második kép pedig csak egy félkész tálca darabkája, de muszály megmutatnom (nem tudom magamban tartani! ) annyira jól sikerült; szerintem most elöször a felülrepesztés!! Amint kész a tálca, mutatom egészben is!
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=34

Jó pihizést a hosszú hétvégére! - kívánnék jó idöt is, de azt hiszem ez most nem jön össze. Nálunk fenék befagyasztós idö van! Kép

Puszi Nektek: Mian
 
 


Sziasztok!

Én is nézelődnék ám szorgalmasan, minden nap benézek, hátha Valaki mutatna valamit....
Valika! Nagggggyon szépek a képeid!
Mian! Az a pzs.tartó.... hmmmm.... nemsámli! Csak azt nem értem, hogyan szaliztad be az egész tartót???? Volt vele munkád, assszem!Kép

Kép

Szóval, nálunk nagyon szép idő van, elég meleg is, csak az a fránya szél ne fújna!Kép
Én is kellemes pihit kívánok Nektek!
Tünde
 
 


Kriszta!
Valóban nem szalvi, hanem a netről kinyomtatott képek. A kontyos leányzót kétszer nyomtattam ki és a képen lévő virágokat három dimenziósra csináltam. Nekem most ezek nagyon tetszenek. Később úgy is rákapok valami másra, ahogy ismerem magam. Egyébként a mutizást a Stuceknak köszönhetem, mivel ő kicsinyitette le a képeimet, de egy jó párat még így sem tudok megmutizni.

Mian!
Természetesen a pzstartónál most is - mint nálad mindig - a színek dominálnak -, de nekem tetszik ez is, olyan Mianos. Várom, hogy mutizd a teljes tálcát!!

Pusszantás mindenkinek: Vali


Sziasztok!

Nincs valami nagy forgalom errefele, de látom azért vannak új alkotások.

Mian!
Azok a gömbök nagyon tetszenek, te mindig valami újat találsz ki!Kép A tálcarészlet ígéretes, várjuk róla a teljes képet isKép

Vali!
Tök jó, hogy tudsz ilyeneket nyomtatni, nagyon egyediek és a díszítéseid No1!Kép Az egyiptomos ugye dekupapírból van?

A hosszú 7végén esténként én is csináltam ezt-azt, itt megnézhetitek a végeredménytKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=5833&page=2&image=213034
[size=-2](Nagyobb méretben megnézhetitek a honlapockámon)[/size]

Pussz
Sztigris
 


Valikánknak utólag, Timiknek időben!

Kép

Sztigris
 


Sziasztok!

Kép

Én ezzel a virágocskával kívánok NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT VALIKÁNAK ÉS TIMIKÉNEK!

Sztigriske!
Azok a dobozok!!! Gyönyörűek! A kenyeres kép csodás! Nekem is van ilyen gyurmám, de még nem volt merszem kipróbálni Kép.
A könyvről nem is beszélek! A leírást megszereztem, de képtelen vagyok az agyacskámmal befogadni a készítés menetét! Tavaly elhatároztam, hogy a nyári szabim alatt megtanulom. A vége az lett, hogy jó mélyre elsüllyesztettem és elő sem vettem! Mert megriadtam a sokféle hozzávalótól is, nem csak a leírástól. Pedig sokkal szebb, mint a fűzött!! Ezért csak irigykedem KépKépKép!

Én most nem csinálok semmit, nem kupálok, csak 3D-s képeket üdvözlőlapokhoz. Majd mutizom.

Vali!
Eldöntöttem melyik tetszen jobban:
a felső az előszobámba, a második pedig csak úgy KépKépKép!

Puszi Kriszta

 


Szilvi!!!
Hát!!! Dobtam egy hátast!! Kép
Akkor sorjában:
nagyon tetszenek ezek a régies képek! Megosztod velünk a lelöhelyet?
A 3d-s képed annyira profi!! Nagyon szépen megcsináltad. Nekem az elsö ilyenem a tied közelébe sem jöhetett volna! Kép
A dobozok pedig telitalálatok!
Csak gratulálni tudok!!! - és ez nem udvariaskodás!

Végre megszáradt a tálca is és le is fotóztam:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=36
(3 kép)
talán a közeli adja vissza egy kicsit, hogy bronz színü csillámpor van a hidegmázba keverve - azért csillan be néhol!
Nagyon lenne kedvem most babrikálni, de annyi a dolog a kertben, hogy mire bejövök, már ülni sem tudok! Kép

Puszi: M
 
 


Szilvi! Mianhoz hasonlóan én is seggre estem a gyönyörű romantikus dolgokon, amit készítettél, hát meg mondom őszintén, hogy ez (nekem legalább is) eddig a legszebb, amit Tőled láttam. Csak így tovább, gyöönnyöörűűűűűűek! És ez sem udvariaskodás.Egyébként az egyiptomos dekupapír, amit Miantól kaptam. Készítettem belőle egy képet is, de sajna nem tudom feltenni, mert mindig kiírja, hogy túl nagy és ezt nem tudja a portál átvenni. Van még mit tanulnom a szgépekről. Köszönöm a jókívánságokat.

Kriszta! Neked is nagyon köszönöm a jókívánságokat, a nyíló virágod természetesen el lett lopva a gyűjteményembe. Köszi.

Mian!
Hát Te jól megdolgozhattál ezen a tálcán, nekem egy kicsit "sok", de hát Te tudod a legjobban, hogy én azért nem vagyok ilyen bátor a színekkel és a mintákkal, mint Te. Pusszantás.
Én is menek a kertet túrni, hogy oszt hétfőn reggel ne tudjam felemelni a kezem, ha munkába megyek, viszont ezt is imádom csinálni.

Sziasztok: Vali

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: