Új privát üzeneted érkezett!

MIndenkinek kívánok nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket!
Kép

Kép

KépKép
 
 


Anyko!
Köszönöm a gyurma receptet, remek volt, könnyű vele dolgozni!

Ánizs!
Na, nem mutizol? :shock: :D


Én is kívánok mindannyiótoknak boldog ünnepeket!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép [img]Kedves Lányok!

Mindenkinek kívánok sok szeretettel békés ünnepet!
[/img]

 
 

Kedves Lányok, Asszonyok!

Kívánok Nektek boldogságban, szeretetben, békében gazdag Karácsonyt!

 


:D szia Mindenki!!!
Pihegtek a nagy karácsonyi eszem-iszom után??
Most nagy kedvem lett kupálni; mert az Uramtól kaptam szépséges kerek dobozkákat és azokat muszály lesz megcsinálni! :)

Anyko!
sajnos nem találok oda hozzád az iwiw-en! :(
Próbáld Te is: Keller Anikót keress!!

BUÈK az egész dekus-csapatnak és kis családjuknak!!!

Puszi: Mian
 
 


Helyesbítek:

B U É K !!
 
 


Sziasztok!

íme néhány kép a legfrissebb (közös) alkotásunkról :P
Kép Hahó, itt vagyok!
Kép Apával és a tesóimmal
Kép mi 3an

BUÉK Mindenkinek :D

Erika
 
 


Erika!

Kívánok nagyon jó egészséget a picinek és nektek is! Gratulálok, a legszebb alkotásaid! :)

Mian Ancsa!

megtaláltalak az iwiw-en, bejelőltelek! :) Majd remélem ma már tudok levelet is írni, de most ebédre készülünk. Igaz étvágyam nincs, de Gerinek van...nagyon is van! :)

Mindenkinek! :)
Itt dolgoztam. Új lett a honlap. Hátha érdekel valakit! :)
www.fagyongykreativ.atw.hu
Én is ma néztem meg, hogy menniyt változott az oldal. MIvel vásárolni akarok! Kedvet kaptam az alkotáshoz, így januártól belemmerülök. Remélem bírja majd a gyomrom. :) Jó lenne kicsit kipapcsolódni.
MIndjárt mutatok pár nem mostani alkotást, de szerintem még nem látáttok, hacsak meg nem néztétek a honlapomon.
www.gportal.hu/anyko

Kép

KépKép
 
 


Szóval pár régebbi alkotásom. Ezeket mind elvitték már, pedig a cserepek élőben nagyon nagyon szépek lettek. Szívem szerint megtartottam volna őket. :)
Kép Kép

Kép

KépKép
 
 


MÉg mindig. :)
Kép
Kép

Kép

KépKép
 
 


Szóljatok, ha álljak le! :) Na jó, már csak egy két darabot mutatok. Aztán remélem már újakkal dicsekedhetem! :)

Ezt nem tudom mennyire látszik, de nyomtatott képpel készült.
Kép
Ez pedig kép és kicsi tálca. Antikolt egy picikét. Annyira nem lett jó, mint amilyenre gondoltam.
Kép

Kép

KépKép
 
 


Nagyon boldog, Békés új esztendőt kívánunk mindenkinek!
Anikó, Geri és Gabi

Kép

KépKép
 
 


Boldog új évet drágáim!

Erika! Nagy gratula a kis jövevényhez!

krimo

Kép
 
 


Stuci!
Ha jársz erre!
Isten éltessen sokáig nevednapja alkalmából!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog, békés, egészségben, gazdagságban, szerencsében gazdag új esztendőt kívánok!

Kriszta

 


Sziasztok!

Merre jártok csajok?
Az igaz, hogy én sem alkottam, de a pocakomat azt növesztem. :)
De már kitaláltam it csinálok húsvétra. Azért ez már haladás tőlem.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Ha még jár erre valaki!
Gratuláljunk Kodának, hisz február 28-án megszületett a kisfia Bence! :)

Szívből gratulálunk Koda!

Kép

KépKép
 
 


Hali Lányok!

Látom nem csak én nem dekuzok mostanában. :(

Dreri! Nagy gratula a csöppséghez! :)

Anyko! Köszi a névnapit! Úgy látom lassan egyedül tartod a frontot.
:D
Kodának is nagy gratula! :D


Na akkor megint én. :)

Kép [img]Kellemes%20ünnepet%20kívánok%20mindenkinek%20evvel%20a%20saját%20készítésű%20képeslappal[/img]!


Sziasztok lányok!

Jaj de kedvesek vagytok és szemfülesek!
Köszönjük a gratulációkat!

Én is kívánok minden jót a kis csöpségeknek és szüleiknek:)

Na és persze a régi kedves bajtársaknak is:)

Kép

Koda

Kép

Kép
 
 



Sziasztok!

Koda, drága!!! Most találtam én is ide, de nagyon sok szerettel gratulálok a Te Bencédhez:-) Enyém kicsi is Bence:-))) Igaz, ő már lassan 6 hónapos lesz, forglódik, még mindig szopizunk, bár pár napja már kóstolgatunk is. 2 fogacskája is van már:-)

Anykó! Hogy vagytok??? Lassan már Neked is megszületik a babád, igaz????

iwiw-en is megtaláltok: Doktor Erika-t keressétek:-)))
 
 


Erika, Kriszta:)

Édesek vagytok, nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!

Koda

Kép

Kép
 
 


GRATULÁLOK ANYKÓNAK ÉS CSALÁDJÁNAK ZSÓFIHOZ! KÍVÁNOK NEKIK MINDEN SZÉPET ÉS JÓT, EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN GAZDAG ÚJ ÉLETET KÍVÁNOK! Kriszta

 


Sziasztok!

Mohácska! De aranyos vagy, hogy szóltál a többieknek! :) Köszi!
Mostmár én is ide tudtam ülni, bár még kicsit féloldalasan. :)

Szeretném én is tudatni veletek, hogy június 1-én nem egészen 2 óra alatt megszületett kislányunk, Antal Zsófia.
3400 grammal és 50 cm-vel. Nagyon jó baba.
Mind a letten jól vagyunk.
4-én jöhettünk haza.

Mindenkit puszilok!
Anikó [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 346.33.jpg[/img]

Kép

KépKép
 
 


Na a képet nem sikerült feltennem. Megpróbálom mégegyszer.

Kép

Kép

KépKép
 
 


Koda, Anyko!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK A BABÁKHOZ!!!


Az én Jazim már 10 hónapos, a fiúk csak mosolyvirágnak hívják :D

Dekuzni nem sok időm van, az új hobbym a kertészkedés. Ennek örömére ma bedekuztam a locsolókannámat :D
Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jó ide benézni kicsit! Ha nem is kupácsolunk már.
Sok puszi nektek, és a piciknek is.
Pussziii: krimo

Kép
 
 


Hirtelen megszállt az ihlet :D Megmutatom, hátha jár erre valaki...
KészÍtettem a nagyfiamnak egy irat- és egy ceruzatartót:
Kép
Ezeket a szomszédok kapták ajándékba (jó szomszédok :D ) :
Kép
Kép
Ez pedig a hálónk falára fog kerülni, ha végre kifestjük penészzöldre:
Kép


Tegnap juniálisoztunk, ahol kipróbáltam a zsugorkázást, és nagyon tetszik!!! Egész este körülötte forogtak a gondolataim, annyira belelkesedtem, mint annak idején a dekura. Alig várom, hogy holnap vegyek zsugorka fóliát... Tudom, hogy a régi csapatból már nem sokan dekuzunk, de mivel ide kreatív emberkék jártak, biztos vagyok benne, hogy mindenki babrál valamivel :D Mit szólnátok hozzá, ha - elrugaszkodva a topik címétől - megmutatnánk egymásnak?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Ez a locsolókanna milyen egyszerű és milyen nagyszerű. Annyira megtetszett, hogy veszek egy újat és én is dekuzni fogom. Most méregzöld van, arra nem igazán lehet.

És miket alkottál...irígykedem nagyon. :lol: Bár imádok babázni, de hiányzik az alkotás is. Na majd a nyáron. Én most a cserépfigurákba zúgtam bele.
Benne vagyok, hogy bővítsük a kört. :)
Mindjárt mutatok egy két dolgot, hogy miket szeretnék még csinálni. Fa kell hozzá és dekorgumi, na meg ragasztó és akasztó. :)
Puszi
Anikó

Ő Zsófi:
Kép

Kép

KépKép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 


Kedves Jubi!
Engem nagyon érdekelne ,hogy miből van a poháralátét?
Parafa?
Válaszodat előre is köszönöm.
Ivett
 
 


Szia Ivett!

Igen, parafa. Nálunk a tesco-ban lehet kapni, 6 db van egy csomagban, és kemény 50 ft-ot kérnek érte. Előzőleg 99 ft volt, de senkinek nem kellett, így leárazták. Én meg ötösével hordom haza :D

Anyko!
A legszebb persze Zsófi :D , de az ötletek is tetszenek. Nekem is rengeteg tervem van rétegelt lemezből, de én nagyon nem értek a kiszabásához, a Páromnak meg annyi dolga van, hogy nem akarom még ezzel is terhelni. Nincs mese, meg kell tanulnom bánni a dekupírfűrésszel :roll:
Én tegnap este gyorsan készítettem két dobozt a mai évzáróra a tanítónéniknek. Raffaelloval lesznek megtömve - virág helyett kapják. Majd fotózom és megmutatom.

Többiek, hol vagytok?
Koda, Abby, Makrancs, Minimaxi, Sztigris, Zsuzsimanó, Stuci, Mian, Mohácska, Timtim, Ánizs, Váradi Vali, Totne, Hajciho, Delice, Málna és a többiek?

Kép
Kép
Kép
 
 


Ők lettek a dobozok. Semmi technikai bravúr, inkább arra mentem, hogy passzoljon a tanítónénik egyéniségéhez, stílusához:

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Anyko:)
Nagyon nagyon örülök, hogy megszületett a picitek!!!!!!! Gratulálok Nektek! Bűbájos kislány!



Jubi:)
Fantasztikusan szép mindkettő doboz! Különösen a magnóliás tetszik, de biztosan csak azért, mert idámom ezt a virágot. És az alátétek is baromi jók lettek!
Hihetetlen, hogy van időd 3 gyerek mellett ilyen szépségekre! Majd egyszer nekem is lesz időm biztosan :D
Mostanában a varrásba szerettem bele, de egyenlőre wc-re sincs időm elmenni. Főleg babaruhákat szeretek varrogatni. A kérésedre felrakok 1-2 darabot:)

Kép

Kép

Kép

[u][u]Barátnőm kisfia az általam varrt kabátkában+nadrágban:[/u] Kép[/u]






Pedig elő kellene venni a deku tudományomat is, mert kéne csinálni képeket a fürdőszobánkba. Most újítottuk fel, már csak a festés van hátra. Na meg a díszétés.

Koda

Kép

Kép
 
 


Szia Koda!!
De jó, hogy te is itt vagy! :D Biztos voltam benne, hogy te is kreatívkodsz valamit! Nagyon cukik a ruhácskák, tanultál valamikor varrni, vagy csak autodidakta módon? Én anno tanultam a varrást, de annyira nem szeretem, hogy még ahhoz is egy hétig készülök, hogy felajjazzak két nadrágot. :oops:
Milyen lett a fürdőtök? Emlékszem évekkel ezelőtt amikor felújítottátok akkor, olyan "tengeres" hangulata volt. Megmutatod, hogy most milyen?
Én a legutóbb a Jazi szobájának a falát pingáltam ki, megkeresem a képet, és felrakom.

Szép napot nektek!!
Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jubi! Én is így vagyok a dekopírfűrésszel. Jó hogy van, csak épp használni nem tudom vagy nem merem inkább. Pedig annyi mindent meg lehetne csinálni, de így rá vagyok utalva Gabira. Neki pedig ideje nincs.
A dobozok nagyon jól néznek ki! Egyszerűek, de jó is, hogy nem lettek megbonyolítva. Örültek a tanítónénik?

KOda!
De jó, hogy te is újra itt vagy. :)
Áldja Isten a két kezed, hogy ennyire ügyes vagy! Én is nagyon szeretnék varrni, de nincs gépem. Majd remélem karácsonyra azt kapok. :)
A kisruha valami álomszép! De a többi is profi munka! Te tanultál varrni vagy önszorgalomból sajátítottad el? Nagyon ügyes vagy!

Én most 2 gipszképet akarok csinálni a keresztlányomnak a a tesójának. Az egyik Shrek-es lesz a másikat pedig my little pony-sra akarom, de nem lelek ilyem szalvétát. Így lehet marad a hercegnős.
Utána egy cserébbábút akarok csinálni Gerinek. Remélem összejön.

Jubi!
Sikerült venned zsugorfóliát?
Megyek, mert mosnom is kell és most még az is nagy erőfeszítés, hogy betegyem a ruhákat a gépbe. :?
Puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de inkább olvasok, azt is leredukáltam, heti 1x jövök, s kb. 15 perc alatt elolvasok mindent. Ráadásul az utóbbi 1 évben elég sok rossz történt velem.

Időnként kupálok, talán az oldalamon rajta vannak, bár nem minden. Most nekiálltam lakást festeni. Nem lesz túl szép, mert elég ramaty állapotban van, én meg nem vagyok szakember, segítségem nincs, lábam pedig még gyógyulóban. De a lényeg: tiszta lesz és az én munkám van benne, magamat szidom, ha nem jó, nem dobok ki egy csomó pénzt egy esetleges selejtes melóért. Csak lassan haladok...

Én is zsugorkáztam (lesz a dekupályázat oldalon is), nekem is tetszett, tetszik. A gyíkos láncom fent is van az oldalamon. Egy a bajom vele: magamnak csináltam, tetszik is, de nem hordom. Aranyat hordok, le sem veszem őket (csak most, a festéshez a gyűrűimet), ahhoz meg nem illik semmiféle egyéb ékszer.

Amíg itthon intenzíven lábadoztam az ágyban, megcsináltam a hungarocell tojásokat (húsvét után :lol: ), majd lefotózom azokat is.

Na dugulok, sok leszek mára. És bepótoltam az egész évi lemaradásom is :roll: .

Mindenkinek minden jót kívánok!

Kriszta

 


Anyko!
Még nem jutottam a zsugorkázásig - sőt a hobby boltig sem -, ez a hét is nagyon sűrű lesz, talán majd utána.

Mohi Kriszta!
Remélem a sok rossz után jó jön! Megnéztem a gyíkos láncot, nagyon ötletes, csak egy kicsit nehezen tudtam kivenni a fotón a részleteket...
Lakásfestés - pontosabban már csak a háló és a spájz - még ránk is vár. A háló talán penészzöld lesz - remélem sikerül kikeverni -, a spájz pedig hasonló narancsos mint a konyha.

Megtaláltam a Jazi faláról készült fotót, mutatom:

Kép


Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi!

Huh, nekem elég vad a narancssárga, szerencsére Danira is sikerült hatni (Hollandia mánia dúl, színük narancssárga) így zöld marad a szobája, csak más árnyalattal.
Mienk marad fehér, konyha sárga fürdő fehér-sárga, wc sárga-sárga, előszobán gondolkodok.

Amúgy nagyon jó azzal a falfestéssel Jazi szobája.
Nagyon jók a dobozaid, olyan Jubisak.

Koda!
Ha lett volna lányom, biztos kértem volna 1-2 ilyen csini darabot Tőled. Minden felmenőm apai ágon szabó, varrónő, anyum is tud varrni, a hugom is végzett ruhakészítő, engem azonban elkerült eme tehetség.

Puszi Kriszta

 


Sziasztok!!!!

Hogy én milyen rég jártam erre!! Jubi portáljára bukkantamma ujra, így gondoltammegnézem kopácsoltok e még:)

ÉS MIT LÁTOK????
Dehogy kopácsoltok, viszont mindenhol pici-kicsi babák:)))))

GRATULA MINDENKINEK!!!!!!!!!

pusz
Hajni
 
 


Szia Hajni!

Hát igen, összekopácsoltunk az idők során néhány csemetét :)

Te szoktál még dekupálni? Esetleg egyéb kreatívkodás???


Úgy tűnik, újra elkapott a gépszíj :wink: Tegnap elkészültem egy nászajándékkal. Tudom nem kifejezetten esküvős, de így hosszabb távon használható:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Ó ez csodás! Nekem is nászajándékot kellet volna kerítenem, de ilyen nem jutott eszembe. :?

Tök jó, hogy alkottok azért, és megvagytok! Megint örülök, hogy bekukkantottam. Igaz jó rég nem volt itt senki...

Anykó! Ha erre jársz: nagyon kéne nekem is olyan akasztót készíteni, tök cuki az autós pl. De hol ott a dekorgumi? Az autó az?

Koda! Hát valami csúcs amiket varrsz! Én meg inkább elmegyek túrkálni, varrónő létemre :oops: a lustaság....

Valaki nem látott véletlenül, valami indiános szalvit? Pállinkás üvegre kéne lakásavatóra, amit indiánra rendeztek be. (remélem nem egy sátor az. :lol:

Puszi néktek: krimo

Kép
 
 


Szervusztok kedveseim!

Gratula az új babákhoz! Nem hiába nem dekuztok mostanság. :) Sajnos én sem, kisebb helyet és koszt igénylő elfoglatságot találtam magamnak. Képeslapokat gyártok. http://szorgoska.extra.hu oldalon lehet megnézni, ha van kedvetek. :) A héten 3 napot Budán szoktam lenni és vigyázok egy mamókára a másik négy napon meg itthon dolgozom mint egy güzü és ékszaka gyártom a lapokat. Voltak már eladásaim is főleg nagyobb ünnepekkor. Most is már a karácsonyosakat csinálom. Azért jó lenne egy üzlet ahol bevennék, mert így csak a környezeteben tudom eladogatni és már vissza kell fogni magam, hogy 1-1 este ne üljek az asztalhoz lapozni. :) Haj pedig mennyi dekuzni való dobozom meg egyebem van, mondjuk az összes gipsz keretem elajándékoztam.

Jubi! Csodaszépek az a nászajándék kollekció!

Na szóval mindenkinek nátha mentes szép őszt kívánok! És sok örömet és boldogságot a babákhoz!
[/url]


Sziasztok Lányok!

Merre vagytok????

Nem volt netünk egy darabig :?

Én továbbra is varrogatok és őszi dekorációt készítek az oviba :D
Megmutizom.

Jubi:)
Gyönyörű lett a szett! Tényleg nem baj, hogy nem esküvős, mert így minden nap használhatják!


Őszi koszrú. A madárijesztő is SK. Mire megcsináltam....

Kép



madárfészek, madáretető vagy aminek akarjátok :lol:

Kép


És a legújabb kislányrucik ajándékba.

Kép

Kép


És Bencusról is egy kép:) Kicsit le van hányva a keze, de sebaj

Kép :)

Koda

Kép

Kép
 
 


Stucikám:)

A képeslapjaidra egysuerűen nem találok szavak! Az, hogy gyönyörűek, az kevés! nem is hiszem el, hogy ez kézzel készül! mennyibe kerülnek? Én rendelnék is egyet kislány születésére, ha megoldható! kb. 4 hét múlva érkezik. Okés?
Álomszépek!

Koda

Kép

Kép
 
 


Ezt még gyorsan megmutizom, tegnap követtem el:)

Kép

Koda

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jaj de régen jártam erre és mennyit írtatok azóta. :)

Jubi!
Ez a nászajándék istensi szép! Annyira jó színt találtál neki! POnt illene a folyosóra.
És jól megkésve, de Isten éltesse a kis Jázmint 1 éves szülinapján! Úúr Isten! Hogy eltelt az idő! Már elmúlt 1 éves. :)

Krimo!
Nem tudom hol lehet ilyen akasztót találni, ezt a képet a neten találtam. Meg akarotam csinálni, de időmmég nem volt rá. Dekorgumi. Hát a kisautó. meg a kisvirág. :) Vagy elég béna ötlet? Nincs dekopírom, nem tudom fából kivágni, na meg kelene hozzá egy kis kézgyesség is.

Stuci!
Muti még képeslapot! Én nem csináltam még és nem hiszem hogy lesz időm rá, de megnézném. :) Te is eladogattad a gipszképeket? Én is az összes sablont. :) Dekuzni is nagyon ritkán dekuzok. Most varrni tanulok....magamtól! :o :lol:

Koda!
Annyira ügyes vagy! A koszorú és a dísz valami álomsép lett! Te vágtad ki a hóembert falapból? És te is festetted? Azta! Ez nem semmi!
A rucik pedig csolálatosak!
Én most kaptam egy varrógépet. Csak egy kicsi otthonra való, de nekem bővel elég. Singer mercury 1116. Most tanulgatok varrni. Honnan veszed a kisruhákhoz a szabásmintákat? Nagyon tetszik a kis hófehér, amit régebben tettél fel és amiket most tettél fel. Milyen újságot vegyek, amiben van használható gyerekruci sablon?

Majd lefotózom, eddig miket varrtam. Varrtam egy télapócsizmát és egy huzatot a pihenőszékre.

Bence mennyi idős? MIcsoda nagy már ő is milyen ügyes!
megyek,mert egymagam vagyok Zsófival és még a pizza tésztáját sem gyúrtam be. Ez lesz a vacsi. :)

Puszi!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok:)

Anikó:)
De jó, hogy írtál! Remélem a többiek is benéznek nemsokára!

Bencus 28-án lesz 8 hónapos. Képzeld, tegnap felállt. Egyik pillanatról a másikra. Nagyon édes volt.

Nekem is normál, otthoni varrógépem van. Tökéletes otthoni varrásra.
Nem végzel el egy tanfolyamot? Vagy nincs időd nagyon rá? Én elvégeztem egy szabó-varró tanfolyamot itt Miskolcon, nagyon szerettem.
Szabásmintákat pedig vagy a Burda újságból veszem, de leginkább az egyesével csomagolt Burda szabásmintákat vásorolom. Van kb. 30-40 szabásmintám 8). Egy csomagban 1 ruha (ruhakollekció) van, de ez 4-5 méretben. Hátránya, hogy nincs magyar nyelven meg a leírás. Érdemes angoloul, németül vagy franciául tudni...:evil: Viszont van képes magyarázat, ez rengeteget segít. De egy kis előképzettség azért nem árt hozzá.
Pesten a 2 Burda boltban lehet venni. 600-800 ft között van az ára egynek.


Kép

Kép

Lassan a deku topikot át lehet keresztelni kreatív topikká.

Megyek én is, mert Marci beteg, így a két fiúval egyedül vagyok itthon:)

Puszi!

És gyertek!!!!!!

Koda

Kép

Kép
 
 


Anikó!

Áááááá....dehogy, a hóemberes minden egyes része 2 mm-es szürkekartonból van. Azt festettem le. Fából nemis tudtam volna megcsinálni.
Kivágtam a hóemberkéket, a kerete, az alapot és welcome-táblát is. Aztán lefestettem őket. A keretet okkersárgával alapoztam, majd jött a jó öreg természetesz sziéna. a hóembert pedig fehérrel alapoztam, majd rámentem kék porpasztel krétával.

puszi

Koda

Kép

Kép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron