Új privát üzeneted érkezett!

Anyko!
Szétnéztem, de nem találtam mos olyat, amire "rádobbant" volna a szívem Kép Szerintem egy darab miatt nem éri meg a postaköltség, és már nem is igazán emléxem rá, melyik szalviról van szó. Nyugodtan tedd fel a cserék közé, hátha valakinek megtetszik Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


ÁnizsKép

Köszönöm szépen a szalvik és a mani is megérkezettKép

HajniKép
Járt nálam a zöld emberke és hozott két gyönyörűséget, köszönömKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Anyko, a két szalvi ami el van téve: három éneklő maci áll a hóesésben zöld kerettel, a másik egy maci és egy kutya a karifa alatt ül.
Küldjem ezeket akkor, vagy választassz még? Én még nem választottam, azok a kérdőjelek az előző csere lehetett és az le van rendezve.

Jubi, Sztigris, Ánizs, nektek adtam tegnap fel csomitKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 

 
 

Conti!
Írtam mailt!

Jubi!
Ok! Akkor legyen tárgytalan!

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Conti!
Megkaptam, és gyönyörűek!! Én holnap reggel fogom feladni neked, szerintem péntekre oda kell, hogy érjen.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Anyko. légyszi írd meg a címed! Már cseréltünk, de mégse találomKép
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Szijasztok!

Átköltöztem a veronix.gportal.hu-ra, ideiglenesen, határozatlan időtartamra: )
 
 


Conti! Már meg is jött! Tegnap megkaptam a pakkot! Hogy lehetséges ez??? VAn akitől egy hétig jön, Tőled meg 1 nap alatt itt van!!!! Köszönöm, gyönyörűek!!!
 


Ánizs, én elsőbbségivel szoktam feladni, hátha úgy jobban vigyáznak rá...

Anykó, minden ami tetszene, elfogyott feliratúKép A holland szalvikból nem tudsz szerezni? Akkor még várok a cserével.

Pusza, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Katinka most telefonált, hogy Bzsuzska és Jubi csomija megjött! Köszönöm mindkettőtöknek! Alig várom már, hogy láthassam!!!!
 


Conti!
Melyik holland kellene? Megveszem neked! Éjszaka is tettem fel párat a cserék közé!

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Annyit írnék hogy ha valaki nem kapta meg a cuccosát tőlem, dobjon meg egy maillal. Sok címet nem írtam ki és minden adatom elveszett , mert behalta magát a gépem.Kép

köszi
Hajni
 
 


A gportalos oldalamon két új csereszalvi található! Angyalkákból csomival tudtam szerezni, rókakomából csak egy db van!
 


Ánizs!
Megjött a pakk. Köszi
Zsu
 


Jubi, megjöttek a szalvik, köszönöm!
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Sziasztok!

Ánizs!
Tegnap adtam fel neked egy meglepi csomagot.Kép
Csak úgy...Kép

Kiráról nem tudtok valamit? Olyan régen láttam már itt.

Hajni!
Én még nem kaptam semmiféle csomagot.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Tegnap este kaptam Zsuzsimanótól és Rozmitól pakkot! Köszönöm szépen!
Kata007! Teljesen izgatottá tettél!!! Most aztán keményen várom a postást!!! Ez akkor szülinapi meglepi lesz!!! Köszönöm!!!
off: Kata lányom már meglepett: olyan telefonszámlát csinált, hogy az adósok börtönében fogok kikötni! Nem tudom mit csináljak vele!!!! Most letiltattam a telcsijét, de egyszerűen nem fogja fel, hogy a számlát ki is kell fizetni!!!! Úgyhogy én most egypár hónapra anyagilag elvéreztem!!! Vigyázzatok, mikor vesztek a gyereknek telcsit!!!!
 


Ánizs!

Azért ne számíts nagy dologra.Kép
Tényleg csak egy kis tartozásjavítás.Kép
Ja, és BOLDOG SZÜLINAPOT!KépKépKépKépKép
Mikor is van/lesz? Ma? Holnap?

Katának én a helyedben megváltoztatnám az előfizetését feltöltősre. Most már ugye a szám is maradhatna neki , hiszen hordozhatók a számok, viszont annyit beszélne amennyit Te megszabsz neki havonta, kéthavonta, nem?

Nálunk Dancsinak is van, bár sokak szerint még korai neki, de én nyugodtabb vagyok mióta tudom, hogy bármikor elér ha szükség van rá. Az ő telcsijének van egy előnye. Le lehet korlátozni a hívható számokat, úgyhogy ő csak apát és engem tud hívni ha suliban van. Ez azért is jó megoldás, mert ha elhagyja sem tudnak többezres számlát csinálni nekünk.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata007! Katinka ballagására kapta az előfizetést, és olyant, hogy volt páromat, Barnát, engem ingyen hívhat. Most van a kamaszkorban, és ráadásul olyan naív, hogy megcsörgetik, és a kis mulya visszahívja a barátait, és ömlik a szó belőle.
Most padlót fogtam, nagyobb a számlája, mint a havi fizetésem. Egész nyáron dolgozni fog, hogy visszafizesse!!!

Egyébként jó ötlet, ahogy Dancsiét lekorlátoztátok.Nyolcadikas koráig Katának is kártyása volt, de bizalmat szavaztunk neki! Nem kellett volna.

Köszönöm a köszöntést, pénteken 12-én lesz! És ugye ez is mint a gyerekeké dupla ünnep, mert a volt párommal egy napon születtünk, ilyenkor nekünk is dupla torta dukál.

LÁnyok! Bocs az off-ért, de komolyan Ti tartjátok bennem a lelket nagyon sokszor!!!!! K...va nehéz egyedül!
 


Na azért idevágó témát is hoztam:_
Pakk indul ma: Jubi, Anykó,Anna,Szilvi,Conti,mac212 felé.
 


Ánizs!

Pontosan hány darab szalvit adsz most fel nekem? Ugyanis nálam csak 2 szaalvi van eltéve számodra! válogass, ha k ell a hollandok közül is! A hírdetés menüben megtalálod őket!

Katinka miatt meg nagyon sajnállak. Bátyám 29 évesen csinált sorozatban olyan telcsiszámlákat, hogy el kellett adnia az autóját, számítógépjét és még kölcsönt is kapott, hogy ki tudja fizetni. És mikor el akartam vele beszélgetni ő nézett engem hülyének! Kép

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Anykó! Pakk már elindult, azt küldöm amit kértél! Biztos, hogy csak 2 db szali van félretéve??? Aztán lehet, hogy csak magamnak írtam a kéréseket, és nem küldtem el????? Mindjárt megnézlek!!!!

Telefon: Hát ez az!!! Nem érti meg, hogy "pofázás"-ra szórja el a pénzt! Pedig tudja, hogy mennyire meg kell dolgozni minden pénzért, nyáron a 40-50 fokos palacsintasütőben dolgozott minimális fizetésért!!! Nem fogja fel!!!! Edit
 


Ánizs!
Nekem ha jól van felírva, 8 db-ot kértem. Viszont a nevedhez csak 2 szalvi van felírva. Írd a listád, várom!
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Conti!
Ma megvettem neked a szalvikat de csak pénteken tudom feladni, mert holnap jönnek a képekért!
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Kataoo7! Még a könnyeim is kijöttek! Ezer puszi a csajoknak!!!!! Most nagyon sokat jelentett az üzenetük nekem!!!

Neked meg hála és köszönet! Nagyon szépek a szalik!!! Köszönöm!!!
 


Kataoo7! Még a könnyeim is kijöttek! Ezer puszi a csajoknak!!!!! Most nagyon sokat jelentett az üzenetük nekem!!!

Neked meg hála és köszönet! Nagyon szépek a szalik!!! Köszönöm!!!

Anykó! Nem tudom melyik az a kettő, amit fel van írva nálad, este otthon megnézem a kisokosomat, és jelentkezem!!! Edit
 


Ánizs!
KépKépKépKépKépKép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Halihó!
ma sikerült postára mennem!
Így Conti, Babi, Tikiti, BrekiMóni és Rozmi várhatja a csomagokat!
Köszönöm türelmeteket! Nehéz esett vagyok, mert nagyon elfoglal minden!
Ánizs!
A listádat pedig várom! Illetve, ha Rita válaszol nekem, akkor mailben küldök szalvikról képeket. Ezek nem cserések, de ti válogathattok belőle. Mostanában nem fogok sok képet csinálni, így hiányozni sem fog pár szalvi!
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Anykó! Köszönöm és várom emilkét!!! Cuccos megérkezett???
 


Ánizs, megkaptam a szalvikat, kösziKépKép
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Sziasztok!
Úgy lemaradtam, hogy nem is győzöm pótolni.Kép
Sajna vírussal küzdöttünk-én és a gépem-így egy hét kiesett.Kép De azért nem tétlenkedtem, van rengeteg új szalim és munkám, csak győzzem feltenni.KépKépKép
Edit! Megkaptam a szalikat! Köszi, köszi. köszi!Kép

Timtim! Tőled is megkaptam!Kép A kastélyos már el is készült!!! Írtam, mélt is vedd tárgytalannak.

Hajni! Írtam mélt, benne a címem.

Jubi! Választottál már cserét?
Anna
annaa
1133
 
 


Ánizs!
Ideértek a szalvéták, köszönöm!!

Anna!
Ma még jelentkezem!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Ánizs!
Megkaptam a csomagodat! Csak annyi mindent csináltam, hogy nem írtam meg! Még mailt sem küldtem. Gerinek ma tartjuk a nevenapját és sütök, főzők, takarítok... De nem felejtem el! Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
 
 


Tettem fel új csereszalvétákat! Ánizs: van pár új angyalos is!

http://babanet.hu/album/main.php?album=3144
http://babanet.hu/album/main.php?album=3536
 
 


Timtim! Megnéztelek, a két kismadár (2 db-ot kérek), a téli városkép és a korcsolyázók szalikat kérném szépen!

Mindenki! Ma Keszthelyen voltam, nagyon sok csomag szalit vettem (volt olyan hely, ahol akciózták 140 Ft/csomag). Ha sikerül Barna nélkül feltennem, jövök és kiabálok!!! Edit
 


Anizs! Eltéve! A korcsolyázósból egy már útban van feléd, így is kell belőle a másik?
 
 


Sziasztok lányok!

Lenne egy hatalmas kérésem! Már hónapok óta vadászom azt a bizonyos antik rózsacsokros szalvétát, de sehol nem tudok venni. Nem tud nekem valaki segíteni? Cserélnék, vagy vennék, teljesen mindegy, de most ez minden vágyam!!! A csereszalvétáimat felraktam az albumba, Bea csereszalvétái címen, sajnos nem tudom, hogy kell ide berakni. Ha valaki tudna segíteni rajtam, címem a profilombanKép

Köszi

Bea
Vendég
 


Fifianyu vagyis Bea cseréi:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3923
 
 


Köszi Timtim!
Leírnád, hogy hogy kell?

Köszi

Bea
Vendég
 


Hű, ez aztán a gyors válaszKép Írtam mailt isKép
Megnyitod a csereszalvétáidat és felül látni fogod a címet, amit már belinkeltem! Ezt kell kijelölni és bemásolni ide és már kész is! A profilodba is be tudod illeszteni és akkor onnan is bmikor meg lehet nyitni!
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nagy bánatom van.Kép
Láttam egy szalvit amit anyunak szeretnék megcsinálni.
Fél szalvéta területen volt Mária, József és a kis Jézus. Akkor nem vettem meg amikor a boltban láttam, de kiderült, hogy anyu nagyon-nagyon örülne neki.
Amikor visszamentem a bolta már egy db sem volt belőle.Kép
Nem látott valaki, valahol ilyet?
Jöhetne 2 db is, és cserébe mondja meg az illető mit kér, mert elég sok szalvim nincs lefotózva, vagy pedig kifizetném postaköltséggel együtt.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Egy ismerősöm aki többek közt szalvétákat is árul megkért, hogy próbáljak gazdát szerezni egy pár elfekvő szalvétájának. Egyenlőre nem túl nagy a készlet, de bővülni fog.
Kérlek nézzetek be a Szalvétaböngészdébe:

http://szalvetabongeszde.gportal.hu/

Üdv:

Szandra


Kata:
EZ??
Kép
Mert ha ige, akkor kibontom a csomidat és beleteszem még.

És SOS
KAta a címed írd meg létszi, és TimTim címe is kelle.. vagy ha valaki erre jár!
KÖSZI
 
 


FELTETTEM AZ ÚJ SZALVIKAT!!!Kép
Itt találjátok: http://www.anna-csere.gportal.hu/
Szia Kata007!
Nekem van olyan szalim, de csak fél. Jövő héten megnézem, van-e még a boltban. Válaszolj, hogy aktuális-e még.
Anna
annaa
1133
 
 


CSomagot küldtem Ánizsnak Képa kértek eltéve,
kaptam: Hajnitól (emilt is írtam, köszi)Kép Kép
Kata007! Kell a szalvi??? Válaszolj!
Ágiboszi! RENDBEN! Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Anna!
Én ma küldte el neked a szalikat!

Tettem fel újakat és még este is teszek fel párat! Kép Kukk be hozzám!

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsi, most jutottam el idáig.

Látom nagyon aranyosak vagytok, és persze KELL A SZALVI MÉG MINDIG, DE NAGYON!

Annaa!
Igen, kellene. Viszont fél db-ot nem igazán érné meg postázni. Esetleg ha jövő héten megnézed és még van, és veszel nekem kettőt, azt megköszönöm. Én pedig küldöm érte a pénzt.

Hajni!
Rólad jól lekéstem.Kép
Igen, erre gondoltam. Bár én fél szalvira emlékszem. Ez akkor elvileg negyed képre való kép?
Megtennéd, hogy várólistára teszel nekem min. 1 db-ot és ha Annaa nem kap akkor kérném tőled. Természetesen fizetem.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Pakkot kaptam Timbeától és Annától. Köszönöm szépen. Én is összeraktam egy csomó pakkot, holnap indulnak a postára!!!
 


Ánizs! Köszi az emilt, nagyon jól esett!Kép Kép Kép
Anyko! Megkaptam a szalikat. Kép köszönöm szépen! Én is elküldtem.Kép
Kata 007! Rendben, 1 egészem és 1 felem van + ma még nézek, ha lesz veszek.Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Anna!
Örülök, hogy tetszenek a szalvik! Kép Majd írok, ha én is megkaptam a tiedet! Kép

Anyko

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: