Új privát üzeneted érkezett!

A Fiaim egész héten nyaggattak valami finomságért.Szóval csináltam gofrit, palacsintát, Rákóczi-túróst,"meggyes-sarkot"...megosztom veletek a recepteket ha valakit érdekel...
Kelemenné Vera
 


Vera,
van egy fozocskes topic itt:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/9266.html?1076280549
A neve ne tevesszen meg, nem csak gyors kajak vannak benne, hanem mindenfele inyencseg isKép
 
 


Áfonya!

Megelőztél!!! Kép

Én is akartam javasolni, hogy annyi jó kaját beírtunk már oda nem lehetne ott folytatni?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Vera,a meggyes sarkot ird le nekem,kérlek,akár ide,akár a másik topikba.Köszi.
 


Szia Ispiláng!Ime a meggyes sarok kicsit macerás de megéri,nagyon fincsi.2X4 tojásból piskótát sütünk ,ha nincs időd jó a bolti is.Gyümölcs kocsonya:2üveg meggyet kimagvalunk.50gr.zselatint feloldunk a meggylével,forrásig melegitjük.A meggyet alufóliával boritott tepsibe rakjuk ráöntjük a meleg zselatint.Krém:főzésnélküli vaniliás pudingporból krémet készitünk,25dkg ramat 20dkgporcukorral kikeverünk és a pudinggal összevegyitjük.Az első piskótalapra rákenjük a krém felét ráboritjuk a kocsonyát ami ezalatt már kihült, a kocsonyára rákenjük a megmaradt krémet és rátesszük a másik lapot/piskóta/ A végén belehet vonni tortabevonóval,de ha nem teszel rá akkor is finom.Első látásra lehet hogy egy kicsit bonyorult de ha egyszer megcsinálod akkor utána már menni fog Jó étvágyat hozzá .üdv.vera
Kelemenné Vera
 


hamis sztapacska ( krumpli nelkuli recept)-- amis kb 2 hete volt a Nok Lapjaban, de sajnos elkevertem valahova es sehol sem talalom, Stahl Judut honlapjan sem, pedignagyon igeretesnek tunt elso olvasvara.
Kerlek, ird le, ha mododban all!
Koszi,
zsike
erzsebetke
 


Ez lenne a fokhagymas galuska juhturóval sütve?Az megvan.Irjam?
 


Sziasztok!Nemtudja valaki hogy a TV-shopos palacsintasütőhöz /átforditós/a hagyományos tészta alkalmazható???Képlehet hogy hülye kérdés köszi vera

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: