Új privát üzeneted érkezett!

Ha igen, legyen kedves, és irja meg nekem!!!
Pld, ha elveszitett szem elöl vkit az ember és meg szeretné talalni a neve alapjan...
Nagyon szépen köszönöm, elöre is!!!

Kép
Vendég
 


Csak akkor tudod megtalalni, ha regisztralva van az e-mail "telefonkonyvben".
Moni

 
 


És az mi?
Névtelen
 

 
 

Köszi Moni. De téllllllleg, mi az a telefonkönyv???
Vendég
 


NYANYA!!!Kép Te informatikussssssssssssss nöööczi!!! Neked tudni kéne!!! Segitesz???

Amugy Balazs Tündér!!! Nagyon édes!!! A fekete haju sexxxy hölgy Te vagy???

Pusza!!!Kép
Vendég
 


Kukacz
kis tulzás és barna, de én Kép
Bocsi, csak most láttam az üzenetet
Próbáld meg itt:
http://dpl.drotposta.hu/
egyetemeknek és náhány cégnek van saját keresöje
de, ha nincs regisztrálva nem találod meg.
Én megpróbálnék rákeresni egy sima keresövel. pl www.google.hu
itt vesszövel elválasztva minél több információt adjál meg, különben rentgeteg találat lesz.
Ha elárulod mit tudsz az illetöröl megpóbálom én is keresni.
Kriszta
Nyanya
 


Szijjja Banyesz! A Google-val mar probaltam, nem leltem, ami kellett volna. De mint fentebb irta vki, van vmi e-mail cimes telkönyv.??? Kép
Vendég
 


@kám odatettem a linkjét
na még1x
http://dpl.drotposta.hu/
ez csak egy, több ilyen telefonkönyv is van, de nem sok értelme van, ha nincs regisztrálva
Mennyi adatod van róla? keresztnév vagy vezetéknév? e-mail szolgáltatója?
Kép
Nyanya
 


Kukacz
aludtam rá egyet és így kipihenve azt javaslom felejtsd el az email telefonkönyvet, mert kb 1% esély van rá, hogy az segít. Keresövel hamarabb célbaérsz, de erre sem adok sok sanszot. Ha valaha megvolt neked az e-mail cím esetleg a gépeden lehet még a törölt elemek között. Letörölt dolgokat vissza lehet állítani, bár így távolból ez is elég lehetettlen, viszont, ha van a közeledben szaki, esetleg megkérhetnéd.
Azért e-mail-ben elküldhetnéd az ismert adatokat, ha valamit találok visszaemailezek.
Kriszta
Nyanya
 


Te, nem érdekes. 1 olyan valakiröl akartam informaciokat, akit elveszitettem szem elöl...Sokmindent tudok rola, szülhelyidönévstb, csak azt nem, melyik orszagban van most éppen... A Google kihoz rola 1 ocsmany képet vmi fözötanfolyamon...Ennyi. Ezt még marciusban talaltam. Inkabb felejtsem el, ugye??? Jobb lesz. Pusza és azé köszi!!!Kép

Kép
Vendég
 


Kukacz
Ha nem valami tucatnév mint Kovács, Kiss stb. még megpróbálhatsz csak a teljesnevére rákeresni és a rentgeteg talál között böngészgetni. Elég macerás Kép Sajnahasználhatóbb ötletem nincs.
Kriszta

ui. mééé nem írsz nekem mailt? Kép
Nyanya
 


Nyanyusom! Ippeg ezt csinaltam marciusban!!!Kép De tulajdonképpen nem kéne...Kép Na, nem a mélre irom, hanem az illetö keresésére. Na jooo, a szülei cime megvan. Nem Mo-n laknak.
Csok. Mél megy, amint lehet...Kép
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: