Új privát üzeneted érkezett!

:( Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.A kislányom 7 éves,az apja 6 éve nem látta.A bíróság sem találta,eltünt mert nem akart gyerektartást fizetni.Nekem nem kell a pénze,nem is kerestettem.Most kértem a gyermekem névváltoztatását,hogy ne az apja,hanem az anyja/az én/nevemet kapja vezetéknévnek.Most valahogy előkerült az apuka,hirtelen és nem egyezik bele.Lejáratott a biróság elött,hazudott,hogy mindig jött csak én nem engedtem be.Hiába bizonygattam az igazamat,úgy tünt neki jobban hisznek.Nem merem odaadni neki a lányomat,mert megfenyegetett,hogy nem látom többé.Abba bele is halnék.Mit tehetnék,hogy ne vihesse el hétvégente,meg semmikor se.Ha tudtok megoldást v. valakit aki ebben az ügyben tudna segíteni,kérlek írjatok.A következő tárgyalás nov.13.-án lesz.Köszönöm!

vivien1201
 


Szia!
Arra biztos vannak tanúid,hogy nem látogatta a gyereket,sőt a lányod 7 évs tehát ő is meg tudja mondani,hogy nem ismeri az apját...Nem értem,hogy tud ilyet hazudni az exed,és ilyen eggyügyű a bíróság,hogy hisz neki...?????
Egyébként az én fiammal ugyan ez a helyzet,és az álltalad leírt történet örök félelmem.
Odadhat a biróság egy gyereket egy vad idegennek???Független attól hogy te beengetted az apukát vagy nem,a gyerek nem ismeri,és ez a lényeg,egyébként ha nem engetted be én azt is 100%ig megértem.Ha van időd légyszi írd meg hogyan alakult a történetetek,mert mint már emlitettel velem is előfordulhat egy ilyen szitu(remélem nem fog).És a kislány milyen?Ő hajlana rá hogy megismerkedjenek?Pszihológus meghallgatta??
Vendég
 


Köszi,hogy írtál.A lányom hol kiváncsi az apjára,hol nem.Elmenni nem menne el vele, ezt megkérdeztem Tőle.Kiváncsi voltam mit válaszol.A tárgyalás óta nem érdeklődött a lányáról.Szerintem nem is érdekli,csak tudja,hogy ezzel kitud készíteni.Az,hogy a bíróság hisz egy beteges hazudozónak,az tényleg kiakasztó és nem érdekli őket se tanú,se az én bizonygatásom.Most ügyvédet keresek aki megbízható és elintézi,hogy soha ne vihesse el tőlem a kislányom,és minden apai jogától megfosszák.Remélem sikerül,ha van változás írok.Marcsi

vivien1201
 

 
 

Szia!
Ezzel egy kicsit megilyesztettél,ilyen idióták ülnek a biróságon...
Tényleg nagyon érdekelne,hogy alakultak a dolgok,majd írj,ha tudsz.
Szia
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron