Új privát üzeneted érkezett!

Kismamák kényelmes és biztonságos autós közlekedésének eszközét láttam egyszer a TV-ben, ami az öv szorítását szüntette meg a kismama pocakjánál. A műszaki megoldás lényege az volt, hogy az övet a kismama lába között átfűzte egy "szerkezeten", (ami gyakorlatilag egy övdarab lehetett az ülés támlája és ülőlapja között rögzítve, és beszállást követően az övet kell átfűzni rajta, vagy rápatentolni az öv köré) így az öv a kismama két lábánál feszült meg, és ütközéskor a csípőt nyomná meg, nem pedig a kis pocaklakót.

A kérdésem: hogy valaki látott-e már ilyet valahol boltban, és hol?

Visszaemlékezve rá, egy nagyon frappáns és filléres "szerkezet" volt.

Előre is köszi: egy leendő és gyakorló apuka
 
 


megatoys-ban 2 féle is van, de nem filléres dolog. az egyik 6ezer, amásik 12 ezer körül van
Névtelen
 


Szia!

A Brendon babaáruházban is kapható, BeSafe a neve, kb. 9 e Ft. (Én is használtam, tényleg jobb volt igy az öv.)

Kép Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 

 
 

Köszönöm a gyors segítséget.

Söri
 
 


Söri: én a Mammutban vettem 10000 volt Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó a képen látható terelö, én is használtam. Most szültem októberben, így eladom az enyémet. Pont olyan, mint a képen látható és a Megatoysban vettük. Tökéletes állapotban van, ha valakit érdekel, 5000 Ft. Érd.: archivcopy@axelero.hu

Sziasztok, Evey
 
 


Evey, irtam neked mail-t az övterelővel kapcsolatban. Ha megvan még én szeretném.

szia
Mafi
 
 


Sziasztok!
Akiknek még aktuális, azoknak üzenem, hogy a Mini Manó Babacentrumban lehet övterelőt kölcsönözni! 5000 Ft letétet kell otthagyni, amit a kölcsönzés végén levásárolhattok, tehát végeredményben ingyen van a kölcsönzése!
Orsi
 


A Madrinában is lehet kapni. Egy hete vettem, csak egy fajta volt, 7.000 Ft.
Már meg is érte, mert belénkjött hátulról egy enyhén ittas személy...
Használjátok a legrövidebb útra is!
 


Szaisztok!

A minaimanó babacentrumban lehet kölcsönözni. 5000,- ft. amit visszaadáskor le kell vásárolni.
www.mimimano.hu az elérhetősége, ha jól tudom.

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
 


Ha még jár erre vki!
Én szívesen vennék övterelőt!
Ha vkinek már nem kell, megvenném!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Már találtam!
Pécsen a Brendonban 10000 Ft, a Regióban 5600 Ft, lényegében ugyanaz csak más cég gyártja. Sajnos kölcsönözni egyik cégnél sem lehet!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes, nélküle már nagyon szorította az öv a hasamat!
 


söri írta:Kismamák kényelmes és biztonságos autós közlekedésének eszközét láttam egyszer a TV-ben, ami az öv szorítását szüntette meg a kismama pocakjánál. A műszaki megoldás lényege az volt, hogy az övet a kismama lába között átfűzte egy "szerkezeten", (ami gyakorlatilag egy övdarab lehetett az ülés támlája és ülőlapja között rögzítve, és beszállást követően az övet kell átfűzni rajta, vagy rápatentolni az öv köré) így az öv a kismama két lábánál feszült meg, és ütközéskor a csípőt nyomná meg, nem pedig a kis pocaklakót.

A kérdésem: hogy valaki látott-e már ilyet valahol boltban, és hol?

Visszaemlékezve rá, egy nagyon frappáns és filléres "szerkezet" volt.

Előre is köszi: egy leendő és gyakorló apuka


Szia!Nem filléres hanem nagyon drága a brendonban lehet kapni és 12000 ft.


Sziasztok!

Ha valakinek van eladó övterelője megvenném! Biztos kényelmes meg biztonságos :)
 


Sziasztok!
Nem tudom aktuális-e valakinek éppen...
Nekem van ilyen, és mivel már meg van a kicsi ezért hirdetem is az Expresszen.
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/kism ... -28678319/

Ez Be safe márkájú, eredeti ára 12.900 Ft, én 8000-ért hirdetem, karácsonyra kaptam, és májusban már meg volt a baba, nem autóztam minden nap, teljesen megkímélt állapotú.
Azt hiszem van olcsóbb kivitelben is, de én úgy voltam vele, hogy ha a biztonságról van szó, akkor tartson a patent és a varrás... :) Ha érdekel szívesen írok a használatáról, de akár beszélhetünk a megvásárlásáról is! ;)
Üdv Maccs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron