Új privát üzeneted érkezett!

Csi!
Köszi, igen, azt keresem és ahhoz, de itt Debrecenben nincs Burda-bolt. Kép Ha arra jársz legközelebb, megnéznéd nekem az árát?

Előre is köszi!
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Légyszi valaki nekem is küldje el a 2005-ös naptárprogramot és az excel-es verziót is!
Kicsit későn kezdek neki, de hátha nem túl későn...

Köszi előre is!

Alocasia
 


Hahó,
a naptárprogramnak - már ha az általam említettre gondoltok a full verziója fizetős, a demó meg elég macerás, át kell variálni mindenfélét. így is érdekel benneteket? Én feladtam, és maradtam az Excel-file-nál...Egyébként én is spirálozásra gondoltam, és felakasztásra szalagot fűzök majd bele.

Afonya,
a bájital receptje? Kép

Üdv
Kriszi
 
 

 
 

Sziasztok!

Én a felakasztást úgy oldottam meg, hogy kitekertem régi füzetből a spirált és méretre vágtam. (Fehéret.) Szeretik ugyanis körbe tekerni. Akasztót pedig kerestem valami régi naptárból. (Nem tudom, a januárban leértékelt naptárak között vannak-e akasztósak. Egy százast megér.) Szóval a nagymamáknál cserélem a lapokat. Kép Az első volt igazi ajándék, ma már szinte várják, csak a beillesztett fotók a meglepetések. Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Kriszi!

Engem akkor is érdekelne mindkét verzió, ha megtennéd, hogy átküldöd...
kata@kgb.hu


Köszi!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Juca,
mennyi kellene? Vagy mekkora darab? /nem értek hozzá, viszont holnap megyünk a burda bolt felé./
Ági

Kép
 
 


Ági!
Egy mindenképpen. Remélem nem aranyárban mérik. Kép
Egyébként én sem tudom, milyen az, mekkora, stb...
De ráér, úgyhogy azt is nagyon megköszönném, ha most csak megérdeklődnéd ezeket. (Hogy mekkora, stb.) Nem karácsonyi ajándéknak lesz. Kép A beszerzés ráér jövőre is.

Előre is köszi: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Panó!
Elkérhetném én is a naptárkészítő excel file-t?
Előre is köszi!
Timi

Cserébe feltudok ajánlani, mondjuk... memory és domino sablonokat (különböző témakörben).

Az ajánlatom másoknak is áll vagy írjátok meg mit szeretnétek, hátha van nekem olyanom...
Teletubbies keresztszemes mintám van, sajnos szabásmintát én sem találtam sehol.

Anita78!
Gondolom elkéstem már vele, de a papír kandallót megtalálod a www.enchantedlearning.com/crafts/christmas oldalon. (Ha ezt keresed, én csak ezt találtam)

sziasztok Timi
 


Kriszi!
Nekem is küldd el légyszi mindkettőt: alocasia2002@freemail.hu
Köszi!
Alocasia
 


SziasztokKép

A naptárt nekem is spirálozták, igaz száz százalékig nem lehet átforgatni, de a célnak pont jó. A végén mivel szoritott a határidő én wordben készítettem el a naptárt, túl későn fedeztem fel és kértem el az excelt, de majd jövőre már könnyebb dolgom leszKép Ötletnek tudom még ajánlani, hogy kallodó régi falinaptárból kiszedni a spirált és azzal megoldani a felakasztást (én balga tavaly kidobta, ugy se kell már semmire felkiálltással, tévedtemKép)

Van még egy naptárprogi ami elég alapszintű, de free ha valaki gondolja használhatja ezt is:
http://computerportal.veb.hu/modules.php?name=News&file=categories&op=newindex&c atid=28

itt felülről az ötödik program az.

Ági

KépKép
KépKép
 


Hahó,
itt a link hozzája Kép
http://www.smartdraw.com/downloads/download.asp?exp=gan

Az excel-file-hez emil kell, azt majd egyenként.
Üdv
Kriszi
 
 


Szia Juca,
megkérdeztem, azt mondta a bácsi, ilyet ő még nem hallott (fehér indigó), de mutatott egy vmit, amire azt mondta, szerinte ezt keresed. Másolópapír, szabásminta másolásához, 1500,- Ft, és többször lehet használni. Ha erre gondoltál /azt hiszem 100 cmx87 cm volt/, szívesen elküldöm neked adandó alkalommal.

Köszi a naptárt, megkaptam, márcsak egy bibi van, hogy a befejező kép 23-án lesz csak kész, és ha ezt bele akarom tenni, nem lesz belőle ajándék. Most törpölök, melyik lenne a jobb...
Ági

Kép
 
 


Ági!

Nagyon szépen köszönöm! Kép
Igen, biztosan azt kerestem Kép és kell is majd egy, de már csak januárban, mert zsúfolt a program... Karácsony után ugyanis elutazunk és csak január elején leszek újra gépközelben. Majd jelentkezem és megbeszéljük a részleteket, jó?

Addig is békés, boldog karácsonyt nektek és mégegyszer köszi!
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Én is elkérhetném a naptárkészítő progit és a hozzátartozó excelfilét?
Hátha kész lesz 2005 Karácsonyára..Kép
kitharone@freemail.hu

Köszönöm!!!
kta
 
 


Elkezdtétek már a készülődést?

Erika
wer
 
 


Mi már készülődünk. Most éppen 2006-os naptár után kutatok. A tavaly Jucától kapott nagy siker volt.

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Adventi naptár ötleteket kerestem, így bukkantam erre az oldalra.

Valaki próbálkozott már "készítsd magad kosárfonó csomaggal" (peddingnádból)?
Ha igen, érdekelne a tapasztalata.
Állítólag már kb. 6 éves gyerek is meg tudja csinálni.
A Míves Portékák boltjától kértem infót. Van Betlehemes csomagjuk is. (Ha valakit érdekel, szívesen továbbítom a mailt.)

Maci
 
 


Maci_ engem érdekelne!
Légyszi küld mailbe!
 


Niácska,
Elküldtem. Kép

Azt tervezem, hogy csinálok a lányomnak dominót vagy memória kártyát (Mikulásra vagy az adventi naptárba rejtem el).
Műanyag alapra szeretnék dekupálni aranyos képeket. Csak nem találok sehol. Lehetne fára is, de azt sem láttam még. Úgy tűnik marad a papír poháralátét (memorynak)...

Maci
 
 


Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy karácsonyi ötletet.
Olyanoknak ajánlanám, akik valami kisebb figyelmességet, kedvességet
szeretnének adni számukra fontos embereknek vagy pl. távolabbi
ismerosöknek, tanároknak, üzletfeleknek stb.Én az óvónoknek, gyerekorvosnak
gondoltam jó ötletnek a magam részérol)
Mini CD-n (amit normális cd lejátszóba le lehet játszani, ez egy 20
perces, 200 MB-os CD) található több, kifejezetten karácsonyi szám(többfajta
stílusú CD-bol lehet választani: hagyományos karácsonyi zene, discó-fiatalos stílusú és reaggie-s).
A CD felületére, ami karácsonyi motívumos, lehet egyedi szöveget készíttetni (pl. XY-nak boldog karácsonyt kíván UZ) mindössze 850 ft-ért, amihez most ajándék képeslap jár.
Ezt a mini cd-t a képeslapba speciálisan be lehet ragasztani, - ami
az ajánlat része - nagyon jól mutat, és kedves
ajándék, egy apró figyelmesség. A képeslapot akár úgy is megválaszthatod,
hogy abból legyen részlet magán, a mini CD külsején.
Rendelési minimum nincs, tehát 1 db-tól bármennyit elkészítünk.
Szerintem egy nagyon maradandó, kedves ajándék.
Akit érdekel, azt szívesen tájékoztatom részletesen, képeket tudok küldeni a cd-k, képeslapok kinézetéről.

krammer.anett@vipmail.hu, 0620-320-3082
 
 


Tegnap ezt az asztaldíszt csináltam
Kép

Maci
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem valaki küldeni egy 2006-os excel naptárkészítőt?
Előre is köszi:
Ribiszke
katona.cs@invitel.hu
 


Sziasztok. Én teljesen új vagyok itt, 2 perce regisztráltam. Nagyon-nagyon kellene nekem is a naptárkészítő program....
 


 


Maci
Ez az asztaldísz nagyon szép lett Kép Igazán kívánatos Kép
Ági

 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni olyan sablonokra lenne szükségem, melyek a hóspray ráfújással készülnek.

Köszi:Anita
 
 


Szia Anita,
Csak ezt találtam neked:
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?forumid=75411
Remélem azért jó lesz Kép
Maci
 
 


Szia Maci!Kép

Köszi szépen, erre gondoltam.Aranyos vagy(mint mindig), hogy segítettél. HA már így összefutottunk,aminek örülök ám,üdvözltemet küldöm nektekKép.Nagyon remélem, hogy jól vagytok és Roni is okos, ügyes kislány a hétköznapokban.Sziasztok:

Anita
 
 


Sziasztok! Ez esetleg hasznos ahóspray-témához, de karácsonyhoz mindenképpen, telistele vagy sablonokkal.

http://www.peppitext.de/WiCoWeihnachten/

szretettl:

Indianyó

 


Sziasztok!
Nézzétek meg ezt az oldalt, itt is vannak hasznos ötletek. Ha vannak nagyobb gyerekeitek, ide feltölthetik a saját ajándék kívánságlistájukat.
http://www.ajandekoznijo.huKép
 
 


Sziasztok!
Találtam egy naptárkészítő progit, háha valaki hasznát veszi :
http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/texteditor/cpnaptar_setup.html
Üdv:
Ribiszke
 


Sziasztok!

Keresem a fürge újjak 2004 szeptemberi különkiadását egy másolás erejéig. Abból is a poncsó "receptjét" Kérem, ha valakinek megvan, írjon a jck@freemail.hu-ra és repülök érte!
Köszi,
judit
jck
1112
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: