Új privát üzeneted érkezett!

Egyebkent csomagban is elkuldik:
http://213.163.44.173/wolforvosimuszer/uzletek.asp

-Afonya
Névtelen
 


sziasztok!
kislányaim rajonganak a mesefigurákért, és ezért elkezdtem a body-aikra, és a pólóikra vasalni ilyen képeket.
szükségem lenne jó minőségű pamut pólóra gyerek és felnőtt méretben egyaránt, de nem régóta élek pesten, így fogalmam sincs, hogy hol tudok ilyent beszerezni nem horribilis áron.
aki tud, kérem segítsen!
és ha van valakinek van tapasztalata, hogy mely nevű magát 100% pmutnak hirdető termék nem az, azt is szívesen olvasom.
köszönöm!
anita
Névtelen
 


Anita, mi kínai boltban szoktunk pamutpólót venni, ott a legolcsóbb, és tényleg pamutnak tűnik. Nem is nyúlik ki nagyon hamar. Nagyobb tételben nagykereknél lehet olcsón venni, de gondolom, csak kereskedőknek. Bp melyik részén laktok egyébként? Hát, nem tudom, sikerült-e segítenem, minden jót nektek, Klára
klara
 
 

 
 

Névtelen
100%pamut??? lehet. Nekem a kínai piacon egy gyerekharisnyáról próbálták elhitetni, hogy tiszta pamut. Ez már eleve marhaság, mert 2-3% minden harisnyában van, de ebben legalább 20-30% volt a müszál.
Nagyobb bevásárlóközpontokban (pl. Cora, Auchan) is ki lehet fogni olcsó pólót.
Kriszta
Nyanya
 


köszi mindenkinek aki próbált segíteni, de aki még tud, azt is várom!!!
hát ez az, hogy ki lehet fogni.
a férjem debrecenben, a karát üzletházban vásárolt két fajtát, 500 és 800 forintért, ezek felnőtt pólók, és mindegyik jónak tűnik, a drágább vastagabb.
itt pesten, a kínaiban is vett gyerekpólót, mert sajnos szorított bennünket az idő, és muszáj volt, de az hihetetlenül vékony.
nem jósolok neki sokat a mosás terén.
moszkva és astória környéke a legideálisabb.
anita
Névtelen
 


Anita
Sajnos azon a környéken nem tudok. A Moszkva téren tudtommal elég drága üzletek vannak élén a Mamuttal. Talán a piac környékén, de ez csak tipp, még sosem néztem. Blahánál a Corvin áruházban próbáld meg.
Nyanya
 


próbáltuk, de semmi eredmény...
azért köszi!
anita
Névtelen
 


Kedves Anita!
Szerintem a Tesco-s gyerekruhák tiszta pamutból vannak. A bodykban még legalábbis nem csalódtam, és már néhány pólót is vettünk, azok is szerintem tiszta pamut pólók.
Névtelen
 


hogy én milyen hülye vagyok!!
a kiscsajok body-ai is onnan vannak, és tényleg jók.
ezek is minta nélküliek voltak, de az eszembe se jutott, hogy talán sima pólót is lehet ott venni.
köszi!
anita
Névtelen
 


Sziasztok!
Eltört az autósülésem csatja,ami a gyereket rögziti.Nem tudjátok,hol érdemes utánanézni?
Köszönöm.Éva
garam
 
 


Éva!
Néhány márkához kapható alkatrész a Megatoys, és a SeilerBrendon áruházban is. Hívd fel őket!
Ha ott nincs, akkor rövidáru, vagy hegymászó kellékeket árusító üzletek, esetleg cipőkellékesek is árusítanak olyan csatokat, amikkel lehet helyettesíteni. Talán.
Csi
Névtelen
 


Keresek valakit, aki tud olaszul.
Jamina
jamina
 
 


Jamina!

Tőlünk Banett tud, keresd a listán.


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata,
megírnád a mail-címét? Gyaluláskor elveszett a listatagos fileKép
köszi:
J.
jamina
 
 


e-mail ment. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Jamina!

Nekem a barátnőm olasz nyelvtanár. Miről lenne szó? Mail címem a profilomban

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Gyöngyöske,
köszi, már Banett segítettKép Egyébként az új évben készülök olaszul tanulni, ehhez kértem alapvető segítséget.
J.
jamina
 
 


Van olyan topik ahol az óvodákról beszélgetnek? Pl. alapítványi, montessori vagy waldorf irányzatok. A neten már olvastam erről, de konkrét tapasztalatok érdekelnének. Feleslegesen nem akarok egy új topikot nyitni ha már máshol van egy ilyen.
Kata
kovkata
 
 


KovKata!
Itt a Waldorf, ez most nyílt, és itt egy másik, ami az óvodákról szól.
Csi
Névtelen
 


Ultrahangos hidegpárásítót lehet kapni a fotexnet.hu-n Hauser HU-48 típusú 9990Ft. Ismeri valaki, érdemes megvenni? A neten nem találtam bővebb infót róla, tudna segíteni valaki?
Kata
kovkata
 
 


Sziasztok!
Én is keresek valamit, hátha tudtok segíteni!
Az óvónőnk említette, hogy jó lenne valahogyan megzenésített gyerekverseket összeszedni (ő konkrétan Weöres Sándort említette, de örülne bárminek). Már megvan az ovinak egy rakás Gryllus, talán Kaláka is van néhány, Halász Jutka elég sok. Tudtok valamit, ahonnan begyűjthető hasonló?
Segítséget előre is köszi!
Gi
AnyaGi
 


KovKata!
Van itt valahol egy párologtatóról szóló topik, nézd meg ott, mit írnak róla...

AnyaGi!
A Fortuna Records (itt bele is hallgathatsz)nagyon jó lemezeket ad ki,(Napsugár képzősorozat) pontosabban ami nekem van tőlük (Bújj-bújj zöld ág) az nagyon jó. Ezen dalok vannak olyan feldolgozásban, amin pl. a Boci-boci alatt tehénbőgés hallhatóKép. Van olyan lemezük is, amin versek vannak, talán kérdezd meg őket telefonon, én inkább a "dalos" albumaikat ismerem.
A Deák tér környékén van a Kaláka-bolt, ott be lehet szerezni a hiányzó albumokat.
Van egy régi lemez, nekem még bakelit, a címe Regélő. Azon vannak versek-mesék-dalok, szavalva, és énekelve is, nemrég még láttam a CORA-ban kazetta formájában.

Csi
csii
 
 


Gi,
ha el tudsz menni az esztergomi Máltai játszótérre, ott a játszóházban vannak ilyen kazetták, biztos vagyok benne, hogy átmásolják Neked, ha szépen megkéred őketKép!

Jamina
(jut eszembe, publikus, hogy melyik faluban laksz?)
jamina
 
 


Szia Jamina!
Én táti vagyok (bár messziről települtem ide). És Te?

Köszi az ötleteket. Utánanézek!
Gi
AnyaGi
 


Gi,
én meg csolnoki, és szintén messziről települtem ideKép (Nógrád megyéből).

Jamina
jamina
 
 


Már megint ide írok, de hát már annyi mindenben segítettetek...Kép
A neten nézegettem az új metro katalógust és van benne egy lépcsős Wc-ülőke gyerekeknek. Na már most, hiába írom be a kártyakódom nem írja ki az árakat. A telefont meg nem veszik fel. Tudja valaki, mennyibe kerül? Elég messze van tőlünk és ha nagyon drága akkor inkább kihagyjuk...
Kata
kovkata
 
 


Kata!
Engem is érdekelneKép

Lányok!
ha valakinek van otthon emeletes ágya, legyen kedves lemérni nekem, hogy milyen magas a legmagasabb pontja a felső támlának a földtől mérve, és azt is, hogy milyen magasan van a felső fekvőterület! Tetőtérbe szeretném berakni, de nem tudom, hogy befér-e, kellene egy viszonyítási alap. Ha valaki tud jó emeleteságy-lelőhelyet, akkor azt is szívesn fogadomKép
Köszönöm
Csi
csii
 
 


Megtudtam a Wc-ülőkét vagyis az árát: 2987.50Ft(brutto)
Kép
kovkata
 
 


Csi!
A mi emeletes ágyunk legmagasabb pontja a feljámlánál (kicsit ívelt) 150 cm, A felső fekvőfelület 125 cm, de attól is függ, hogy milyen vastag matracot veszel bele (amiénk 10 cm-es). A fekvőfelület 90 x 200 cm, jó kényelmes, a lányom még keresztben is szokott benne aludni. És később ketté lehet venni az ágyat.

Tudja valaki, hogy lehet-e kapni gyapjúinget? A férjem most ezzel állt elő. Valaki hozott Kínából és most ő is szeretne. Olyan, mint egy normális pamuting, csak gyapjúból (nem flanell). Fogalmam sincs, hogy hol keressem. Ha tud valaki valami tippet, megköszönném.

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Hathatós és kíméletlen segítséget keresek hangyainvázió ellenKép
Fontos szempontok: van egy kúszó-mászó majdnem 1évesem és egy kalandor majdnem 3évesem.
Jamina
jamina
 
 


JAmina, próbáld meg a sütőport! Mindenestre gyerekbarát, én nyárom körülhintem vele a házat. Mást sosem mertem, mert mégiscsak méreg.

Csi, nálunk emeleteságyat is Apa gyártott. Szívesen lemérem Neked, de szerintem bármekkorára tudta volna... Úgy emlékszem azt mérte, hogy az alsó ágyra be tudjon ülni egy felnőtt anélkül, hogy a fejét beverné.
s
sofka
 
 


Jamina!
BIO-KILL! nem ártalmas a melegvérűekre, szagtalan,nem hagy foltot, és gyorsan hat. Játékra persze nem szabad fújni, de ez a legbababarátabb irtószer. Sokáig tart a riasztó-hatása is. Olcasd el a tájékoztatójátKép

Sofka!
Szerintem nálunk is az lesz. Csak így belátható időn belül nem lesz ágyunkKép

Csi
csii
 
 


Csi!
Nem tudom érdeklődsz-e még emeleteságy után?
Ha igen, akkor kukkants be ide:
http://www.ikea.hu/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=22&langId=-3 0&catalogId=10101&productId=12286
Az ára szerintem barátinak mondható.
Toma
toma
 
 


Sziasztok!

Hangya ellen meg egy:

fel pohar szaritott borsmenta level
fel pohar cayenne bors
fel pohar borax kevereke

Persze ezt sem jo ha a kicsik nyalogatjak, de kornyezetkimelo. Allitolag a levendula illatat sem szeretik.
Esetleg kis darab vattara par csepp borsmenta olaj es azt letenni ahol bejonnek.
mon
 
 


Mivel lehet eltüntetni a tűzhely körüli sárga zsírfoltokat? Sajna nincs lecsempézve a fal és hiába vakarom, csak a festék jön le. Esetleg valami megelőzési tipp, ha a tulaj (albérletben lakunk) hajlandó lenne fifestetni?
Köszi
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Bocsi!
Kifestésről lenne szó. Kép
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Sajnos, ha az zsír, pedig az az szokott lenni azon az átfestés nem segít, mert át fog ütni rajta.
Csempe? Tapéta? Nem jöhet szóba?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ötletet várok én is.

Kisfiam golyóstollal művészi rajzot készített a bőrhatású szövettel bevont fotel ülőpárnájára.

Tudja valaki mivel jönne ki?

Ecetes ollót utoljára hagynám! Kép

Köszi: Beatrix
beatrix28
 
 


Beatrix!

DM, Rosmann. Folt tisztító.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok! Egy elég lökött kér(d)ésem van: nincs-e véletlenül valakinek olyan tönkrement műanyagmotorja, amelyiknek ép az első kereke? Ugyanis a fiamé eltört, és már úgyis csak kis időre használná, mert 4 éves elmúlt. De még ragaszkodik hozzá. Végső esetben persze veszünk, de mennyivel viccesebb lenne két roncsból csinálni egy jót. Kép Köszi! Klára
klara
 
 


Heló!
Nem tudja valaki, hol lehet megtalálni a gyerek nemét mutató kínai naptárt? Mintha a Babaponton lett volna, de azt most nem műxik. Vagy nem töltötte le esetleg vki?
Köszi: Méri
méri
 
 


Bigacsiga!

Csak béreljük a lakást, és nem hiszem, hogy a tulaj hajlandó lenne kicsempézni a plafonig. Valószinű, hogy nekünk kellene kifesteni.
Azért köszi.
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Esztianyó!
Mi volna, ha a tűzhely köré lemosható tapétát ragasztanátok? Azt ha mégis festésre kerül a sor később, le lehet szedni.

Bigacsiga!
Köszi a foltos tippeket, holnap kipróbálom. Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok

Lanyom matekhazija kifogot rajtunk. tudtok segiteni?

Napocska

Kép
napocska
 
 


sziasztok halas koszonet annak aki foglalkozott a peldaval. Kozbe mas internetes vonalon segitettek megoldani.

Napocska
napocska
 
 


Napocska, íme:
36: 6* 9=54
9: 3* 2= 6
3* 2: 3= 2
12: 4* 6=18
Kellemes program volt így vasárnap estére! Kép
Csak egyet árulj el: hányadikos a lányod? Kép
Klára
klara
 
 


Jaj, eszerint lekéstem (bocs, offline voltam) Kép K:
klara
 
 


Klara

Koszonom szepen a faradozasodat.

MAsodik osztalyos a lanyom

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok!

Fogalmam sincs jó helyen járok-e, de infó kéne arról, hogy beépíthető klímát mennyiért és hol, milyen márkájút érdemes venni. A beszerelés mennyibe kerül? Akinek már van otthon, kérem ossza meg velem a tapasztalatait!
A mail címem a profilomban.

Előre is köszönöm:
Bellana
bellana
 
 


Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: