Új privát üzeneted érkezett!

Nyanya, köszi! Kép

Bellana
 
 


Sziasztok!
Engem is a Klima érdekelne, de főleg az, hogy a kültéri egységgel rendelkező klímához, kell-e engedély ? A mi házunk önkormányzati és többek szerint nem engedik a folyosóra szereltetni.
A másik kérdés, van-e valkinek mobil klímája? Még senki nem dicsérte nekem, de nekünk valszin ilyen lesz, ha a másik faját nem engedélyezik.
Köszi előre is!
Andi
 
 


Andi: nekünk mobil klímánk van, de nem nagyon jött be. Elég hangos és viszonylag kis helyiséget tud csak hűteni. Mi ezért szeretnénk lecserélni beépíthetősre. Nálatok nem lehet az ablakon kívűl a házfalra szerelni? Miért a folyosóra tennétek a külső részét? Amúgy azt nem tudom kell-e engedély. Hívd fel az önkormányzatot, ők biztos tudják.
Szia: Bellana
 
 

 
 

Andi!

Nekünk olyan van, aminek nincs kültéri egysége, mert a mi házunkra sem lehetett olyat szereltetni. A fűtőtest helyén egy a fűtőtestnél valamivel nagyobb készülék. Nyáron hűt, télen fűt. Amúgy érdekes, hogy folyosóra miért ne lehetne ilyet rakatni. Nekünk a külső homlokzati kép megbontás amiatt nem engedélyezték, mert újépítésű a ház. Úgyhogy érdemes előbb tényleg megkérdezni, hátha nincs is akadálya a hagyományosnak.
 
 


Sziasztok ! Nem tudom tud-e valaki nekem segíteni ?Keresek olyan Füzessy Zsuzsa rajzokat amelyek stílusukban hasonlóak ehhez.Előre is köszi.
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat! Meg fogom kérdezni az önkormányzatnál, de úgy tudom nem lehet. Indoklás nincs. Házfalunk sincs, mivel az egész lakás a folyosóra néz.
Üdv.
Andi
 
 


Szia!

Én úgy tudom hogy némely esetben a homlokzati részen tiltják a klíma elhelyezését.
Ha az áramot Ti fizetitek és nem kedvezményes, hanem "normál" áras akkor nem hiszem hogy kötözködhetne az önkormányzat, max. a lakók, mert azért a kültéri egységnek is van hangja ... csak bent nem hallani.
 


Beatrix!
Köszi. lehet, hogy ez lesz a megoldás.

Új varrógépet akarok venni, mert a mostanival /Pfaff/ nem vagyok megelégedve. Van valakinek valami tuti bevállt márkája?

Köszi
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Ha valaki tudna segíteni, szeretnék kérni egy árajánlat mintát iroda(ház), üzlet, társasház takarításához.

köszi előre is, P
 


Phaedra,
ha jobb nincs, kerj Te egyet, jo lesz mintanak: http://ajanlatot.kapok.hu/newrequest/newrequest.php?BaseID=614

-Afonya
 
 


Áfonya!
Köszi, megnézem.

Azért, ha vki tudna segíteni, nagyon megköszönném Kép
 


Sziasztok!
A szakdolgozatomhoz szeretnék tőletek segitséget kérni. Mivel nekem is két kisgyermekem van és idegenforgalmi szakon szeretnék (végre) végezni, igy a "Családbarát idegenforgalmi kinálat az utazási irodákban" cimet válsztottam. Összeállitottam egy tizkérdéses kérdőivet szülőknek. Ha van kedvetek és időtök számitogepen keresztül kitölteni, akkor irjatok nekem légyszi erre az e-mail cimre: m.velhorn@freemail.hu. Sajnos az idő eléggé szorit már, de azért reménykedem. Előre is nagyon köszi a segitseget.
simi
 
 


Ez próba arra, fel tudom -e rakni a kérdőivet.
Simi
<!--attachment: kerdoivszulok-79399.doc*mime_msword.gif*application/msword*38.4*kerdoivszulok%2edoc*kerdoivszulok%2edoc --><center><pre>
Képkerdoivszulok.doc
kerdoivszulok.doc (38.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


Sziasztok!
Sikerült!!!
Igy talan egyszerübb, es gyorsabb. Ha segitenétek azzal, hogy kitöltitek, javaslom, hogy a választósoknál a megfelelő válasz mellé gépeljetek be egy X-et, a többi adja magát. A lényeg, hogy valahogy lássam a választ.
Nagyon várom a kitöltött kérdőiveket a fentebb is emlitett m.velhorn@freemail.hu cimre.
Előre is ezer köszönet érte.
Simi
Ui.: Ehhez a témához kapcsolódoan szeretnék forumot is nyitni, de mivel már vannak hasonló topikok, még nem döntöttem el hova rakjam, vagy hova kapcsolódjak be. Szivesen venném az ötleteiteket, hogy szerintetek hol lenne a legjobb. Köszi
 
 


Sziasztok!

Olyan posztert vagy plakátot keresek, amin a magyar ABC betűi vannak rajta. Merre keressem?

Köszi
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Eszti,
poszternek csufoljak pl. ezt is:
http://195.228.75.227/stiefel/ebolthun/Ebolt.ASP?WCI=Main&WCE=748t!stiefelhun
Keszulj fel, 15e Ft!

Mast nem talaltam.

-Afonya
 
 


Esztianyó!
A minap olvastam egy olyan festékről, amit még márciusban kerestél!
Ez olyan alapozó, ami kimondottan zsírfoltok elfedésére készült, és szigetel, azaz nem engedi átütni a régi zsírfoltokat a friss festékrétegen!
Az Ötletmagazin nem említett márkanevetKép
Csi
 
 


Áfonya!

Köszi, de valóban ezért nem adok ennyi pénzt. Ha lesz türelmen talán csinálok egyet.

Csii!
Jó ötlet, utánanézek, hogy lehet-e Finno.-ban is kapni. Vagy otthonról kell hozni, ha hazamegyünk.

Köszi!

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Indiai női ruhákról keresek képeket (neten) vagy szabásmintákat. Nagyon hálás lennék, ha vki találna. Köszönöm. Kép

Virág
 




Kép

KépKép
 


http://www.tulsisilks.com
http://www.saveonindia.com/blouse.htm
Ird be keresobe Saree vagy Sari es keres kepre. szabasmintat nem talaltam de ezen az oldalon http://folkwear-birchstreet.com/ethnic.html van kep kb kinezetrol, sot megtudod minek mi a neve es tovabb tudsz keresni

Napocska
 


KÖSZIIIIII!!! Angyalok vagytok! KépKépKép
 


Sziasztok!
Régi tipusu üveg kávéspoharat keresek, de már nagyon rég nem láttam sehol. Ti tudtok olyan boltot, ahol lehet még ilyet kapni? Nagyon köszönöm.
Simi
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Budapesten hol van babakocsi szervíz? Olyan ahol mindenféle kocsikat megjavítanak.


Kriszta
 


SziaNovo-Team Kft, Kisfalvi Frigyes
IX. ker, Tinódi utca 8
(a Boráros térnél)
Tel: 215-4839
Nyitvatartás változó, talán 10-15-ig van a legtöbb esélyed. Egyeztess telefonon!
Kriszta!Ezt próbáld megnézniKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Vera,
köszi.Kép

Kriszta
 


Sziasztok! Amerikai fánksütőhöz keresek recepteket SOS!!!Köszi Vera

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Cocolino macis hűtőmágnest keresek!Beküldtem októberben a vonalkódokat,de nem kaptam semmit.Kép Nemrég vendégségben voltunk,ott játszottak a lányaim vele,s a kicsit (1,5 éves)teljesen elvarázsolta.De más plüss hűtőmágnesre is "vevő"vagyok.(Megbeszéljük mit küldjek cserébe.Kép ) Edit
 
 


Simi!

Az a bizonyos régi tipusú kávés üvegpohár, amit presszósnak is hívnak és kisbabák itatásához ajánlanak, a Vasedényben volt kapható két évvel ezelőtt. Talán ők foglalkoznak vele még most is.
 


Sziasztok!

KEresek valakit, aki ért a numizmatikához!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


ezt emailban kaptam:


KEDVES ISMERŐSÖK, BARÁTOK!

Jön a tél és nagyon sok kutyus kell átvészelje menhelyeken, telepeken,sokszor az állatvédők munkája ellenére nagyon nehéz (vagy ahol nincs állatvédő, irtózatos) körülmények között.
Ezek az állatok általában alultápláltak, sok helyen éheznek, így a hideget is nehezebben viselik.
Segítsetek ezt az emilt minél több ismerősnek elküldeni, egy e-mail puszta továbbításával életet menthetsz, hátha összejön valami! Én Solymáron prółbálkozom a gyűjtéssel, gazdag község, hátha megmozdulnak az emberek, iskolák, stb.
Ha valakinek lenne felajánlása, kérlek az én emilemre csszabo@mail.datanet.hu , vagy a 30 9 529 276- ra jelezzétek - én továbbítom majd több rászoruló menhelynek, vagy emilben schwyz01@hotmail.com- ra Koska Évánál!
Ö a gyömrői menhelyen dolgozik, jelezte, hogy, hogy nagyon elkél a segítség - így oda közvetlenül is eljut az "adományok" egy része.
A szállítást megbeszéljük majd.

KELLENEK:
- edények. Etető, itató. Hogy hogy néz ki, az teljesen mindegy. A legütöttebb-kopottabb is jó. Minél nagyobb, annál jobb. Ez a legfontosabb.
- Meg régi fésűk, kefék

- játékok
- szárazkenyér. Utóbbiból nagy mennyiség.
- ajándékozásra, rászorulóknak már nem adható akár szakadt pulóverekre, pokrócokra, rossz ágyneműre, mindenre, amibe bevackolódhatnak a jószágok a hidegben!!!!!!!!!! Ha átnézitek a téli ruhákat, hátha akad ilyen!!!

"Ja, és munkerő is kellene. Októberben indul a meló - betonozás, falazás. Ezért leginkább fiúk kellenének. Ha volna olyan, aki egy szombatját vagy vasárnapját ilyenre feláldozná. Erre jelentkezni nálam lehet (schwyz01@hotmail.com- ra Koska Évánál)"
KÖSZÖNET AZ ÁLLATOK NEVÉBEN!
Szabó Csilla
 


Nem akartam új topicot nyitni, ezért ide írom:
Szeretnénk néhány nem használt játékunkat rászoruló (árva) gyerekekhez eljuttatni. Ilyenkor Karácsony felé erre gondolom több lehetőség is van erre. Nem tudtok konkrétumot?
Sckata
 


Tud valaki tuti kismamaboltot Budapesten? Egy ismerosom most utazik Magyarorszagra es szeretne nehany kismama ruhat venni.
Sajnos en mar 6 eve elkoltoztem, igy nem tudok segiteni.
Koszi
Esztianyo

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Kedves Esztianyó !
Véletlenül keveredtem ide, de talán segíthetek. Még 3 éve írtam össze néhány kismama boltot a feleségemnek. Idemásolom. A kismama ruhákon túl, minden gyerek felszerelést is a két legnagyobb áruházban vettünk (Brendon, Mega Toys. Úgy tudom mindegyik üzemel még.
Kismama boltok
Brendon babaáruház külön bejáratú boltja - XIII. Váci út 168. (Reno udvar-OBI) (H-P: 10-19, Cs: 10-20, Szo-9-18, V: 9-16) tel.: 349 63 06 (jó ruhák és sokféle)
Ruhaüzlet Flestex- XIII. Váci út 168. (Reno udvar-OBI) bejárat a Váci útról (H-P: 10-19, Szo: 10-16, V: 10-14) (kis választék)
Ruhaüzlet a Mega Toys babaáruházban -Délpesti, Soroksári út 160. (H-P: 10-19, Szo-9-18, V: 9-16) (nagy választék)
VIII. Baross u. SOTE I.sz. Szülészeti klinikával szemben 3 db baba és kismama bolt is van
 


nagyon helyes, elérhető árú kismamaruhák vannak a MANU-ART nevű boltban, Mammut, fsz. a piac felőli oldalon.

panu (véletlenül keveredtem ide én is) Kép
 
 


Csabipapi, Panu
Köszi a tippeket, nagyon jó mert nem túl sok és könnyen végig lehet járni őket. Továbbitom az infot.
Köszi mégegyszer
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Egy programajánlóra hívnám fel a figyelmeteket:

Zuglói Közösségi Nap 2005


Helyszín:
 
 


Sziasztok!

Néptánc oktatót keresnénk óvódába 4-6 évesek részére. A XI. kerület Kosztolányi Dezső tér környékén van az ovi.

Georgina
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: