Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakozom, Bénike, boldog nevnapot!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Jöttem hálálkodniKép
A tegnapelőtt megrendelt papírokat már hozta is a postás!!! Hát... ezek valami meseszépekKép Kép Kép Nagyon szépen köszönöm a tippet! Azt találtam ki, hogy veszek egyforma kicsi albumokat és azokra is csinálok borítót. Legalább most rendbe lesz rakva a sok össze-vissza hánykolódó fénykép.Kép A férjem fogja kapni karácsonyra.Kép

Bea
Vendég
 


Sziasztok!

Jamina

Bocs,de otthon nincs net.A Sz nem jött megKép,de nem volt időm megírniKép!Pedig nagyon vártam és már reklamálni akartam,hogy mégsem küldted?Kép.De ezek szt megint a magyar posta...Kép.

Ancsa

Ha megteszed,hogy olyan messziről elküldöd,akkor nagyon megköszönöm,mert minden jól jön,úgyis több kell belőle.KépDe majd a pénz dolgot megbeszéljük,jó?
Szóval itthon vételeztél csomó mindent?KépNa,azért csak ne reklámozd,mert a szomszédasszonyod majd jól rátelepszik!KépAztán csak lássuk a szépeket!

Csi

Én is boldog névnapot kívánok a pici lánynak és meg kell mondjam,hogy tündéri a kép róla!!!!Kép
Mikor csináltad a ládát?Vagy ez még csak a műszaki részre vonatkozó megjegyzés volt és nem a művészire?Kép
Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc
Kép pedig olyan rendes akartam lenni, hogy nem is félSZkat, hanem egészeket küldtem Kép
jamina
 
 


Köszönöm Kisszarvas nevébenKép
Combtól lefele nem hajlik a lába, lehet, hogy az új bugyirózsaszín-macskás gumicsizma az oka?Kép

Bea!
Ma láttam az Auchanban a fényképalbumoknál pótlapot albumba, tudod, azt a ragasztós-felületűtKép (árát nem néztem meg)
Végül melyiket vetted meg?

Anyapoc!
Láda felszalvétázva, csak folytatni kellene...
Eni nevében is köszönöm a szép szavakat, ma volt egy kis vitánk, mert megpróbáltam kiszedni az apja által ma reggel berakott hajgumitKépKép
Nem volt egyszerű...

Csi
csii
 
 


Csii,
no. átnéztem a Britta boltját, még tegnap este, de sajnos, csak olyan formák vannak, amiben van valami. Nekünk pedig csak teljesen sima képkeretek kellenek. Na, azt itten nem lehet kapni. Mindenféle hütömágnes, meg kütyü ezer, csak, ha nézi az ember, akkor beleszédül. Kép
Festék az nem kell, aranyos vagy, de abban óriási a választék. Persze, otthon is vettem 1-2 festéket, ami nagyon szuper, de az holland. Majd holnapra a márkáját is megmondom! (ma dolgoztam vele és isteni!)
Szomszédkámnak egyfolytában fordítok, mert minden újdonságot igyekszem vele megosztani! Rendi vagyok, mi?)

Anyapoc,
persze, hogy elküldöm, de csak a jövö hét elején tudom postázni, mert hétvégére sooook vendéget
kapok!
Remélem, címed még a régi!??
mian
 
 


Sziasztok!

Jamika

Hát,szomorú vagyok,hogy ennyire megbízhatatlan a postaKép.De azért még reménykedem,mert semmi nem lehetetlen...Azért méltányolom ám,hogy egész SZ-kat küldtélKép!

Csi

És lemaradtam a képről?Mert nem emlékszem,hogy láttam volna belinkelve...?
Nekem is élénken élnek még emlékeimben a katicás hajgumiaimKépKép!Meg tudom érteni a lyánytKép!

Ancsa

Még ott lakom,sajnosKép.Jöhet,amikor tudod küldeni,nem fogok reklamálni,ígéremKép!
Vendégekhez részvétet kell kívánni,vagy jó szórakozást...?KépVagy eldöntöd utána?Kép

Anyapoc

Ui:kész a kocsink hétfő óta!Csak másfél hónapot kellett várni rá!Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csi..kicsit megkésve! Nagyon Boldogságosat a kicsi lánynakKép

HAjni
hajnii
 
 


hajnii
 
 


Sziasztok,


Kívánok mindenkinek boldog névnapot, születésnapot, meg mindent, amiről lemaradtam eddig.
Jelentem Gigóca szabad ember lett, most már hvatalosan is. Remélem többet jelentkezem ezek után, ígérni még tudok.

Mindenki nagyon gyönyörűségeseket készített, én jelenleg csak matricázom, így a szalvéta topik nem velem lesz teteKép)

Gigóca
gigóca
 
 


Jéééééééééééééé, egy elveszett Gigó, sziaKép
Szalvétázzál egy kicsit, mindjárt itt a karácsony!

Jól vagytok?
jamina
 
 


Jolánkának és Bozgudránnak is boldog névnapotKép
csii
 
 


Hajnii,
gratulálok a dobozodhoz, igazi profi munka! Nekem nagyon tetszik! Kép
De légy oly kedves, és osszd meg, töviröl-hegyire, hogy hogyan kászült! Szeretnék mindent tudni, még a színeket is!!
Köszi!
mian
 
 


Hajni!

Nagyon szépen repedt a dobozkád!És nem mellékesen az egyik kedvenc szalvétámat tetted rá.

Jucus
20170114224602
 
 


Gigo,
navegreKépKép

Bozdurgán - mit nem lehet ezen megjegyezni?!Kép
Egyebkent kosziKép
afonya
 
 


Jolánka is köszöni Kép
jamina
 
 


fú, ma megint csak tiszta extázisban vagyok! Kép
Megjelent egy dekor massza nevü dolog a piacon (ma láttam a TV-ben és gyorsan meg is rendeltem!), hát valami csodákat lehet vele müvelni! Ez is levegön száradó. Fel kell hordani a felületre (bármire) és az ecset fa végével lehet különbözö mintákat belegyönyörüzni - vagy a kanál hátával, akkor csak olyan "tocsogós" lesz. Egyszóval, gyönyörüséges!
Csak javaslom, hogy nézzetek jól körül a hobby-tékákban, mert biztos van valamilyen megfelelöje.
(gondolom, ha a hideg-mázat elöbb bevitték, mint ide!)
mian
 
 


Mi is sok boldog névnapokat kívánunk minden apróságnak!

anyapoc
 
 


Ancsa!
nem olyan ez a massza, mint a struktúr-paszta?
Azt is lehet tocskolni, bár az kissé szilárd, semmiképpen sem folyós...
Talán.Kép
Milyenek az új szerzemények, amiket itthonról vittél?
Azt mondtam, hogy a ChristalF. acetonnal oldódik, azaz, ha vmire ráfolyik, akkor elvben azzal tisztítható?
csak mondom......Kép

Csi
csii
 
 


Anyapoc!
SOS kéne az irányítószámod, mert nem tudom postára adni a pereceket!! Kép

Csii,
nem olyan mint a struktúrpaszta. Már tegnap megkaptam és azonnal ki is próbáltam. Lefotóztam, de ez még csak próbálkozás, de azt gondolom, csuda dolgokat lehet majd vele kezdeni! Este remélem lesz idöm, s akkor felteszem a képet, meg azokat is amiket eddig alkottam az otthoni kincsekböl! Kép
Szóval a struktúrpaszta tele van apró pici darabkákkal, morzsalékokkal. Ez a paszta meg olyan, mint a selyem. Csak az a nagy baj vele, hogy nem lehet spórolósan felhordani, hanem tisztességes mennyiséget kell rámaszatolni, mert csak akkor érvényesül szépen. Ezt elsöre nem tudtam, de a tanulópénzt meg kell fizetni! Kép
Az acetonos oldást nem említetted, de köszi, hogy szóltál! Még nem használtam!
Te mostanságban nem kreatívkodsz?
S a többiek?

Tud valaki valamit Gwenröl? Annyira régen eltünt! Kép
mian
 
 


Ancsa,
Anyapoc: 8200 iránítószám.

Tényleg, Anyapoc, azóta se semmi a küldeményemmel? Kép Találtam még egy napocskásat, de az nem túl jó Kép
jamina
 
 


Miancsa!
Érdekes lehet ez a dekorpasztaKép
Gwen a kertészes topikból is eltűnt, pedig már a suliszünetnek is vége...Kép
Én kreatívkodok(dom?) rendesen, többet, mint valahaKép
A brutálláda ugyan kifogott rajtam igen nehéz ekkora felületet egyenletesen pacsmagolni, de alakul.
Most hozott az apósom egy nagyon szép kicsi ládát, azt is be fogom szalvétázniKép Roppant izgalmas darab!
Azonkívül "hivatalosan" is kreatívkodok, belekezdtem egy suliba, ahol ilyeneket tanítanak, most éppen gyékényt szövünk-fonunkKép
Egyszer említetted, hogy az egyik szomszédod javasolt a műhó(?) helyett vmi kültéri habarcsot, vagy vakolatot, mi is volt az pontosan?

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Ancsa

Jaj,nagyon várom a levelt,csak nehogy ez is elvesszenKép!

Jami

Köszi a kisegítést,sajna nem érkezett meg,pedig még most is minden nap optimistán megyek a postaládához,hogy hátha...KépDe a gyanúm az,hogy kitapizzák,mi van benne és ha olyan,akkor szépen eltűnik...KépÉs most még dekorbolt közelébe sem jutottam,hogy akadjak némi SZ-ra...

Csi

Na,na,megint iskolapad?KépÉn is tudokám szőni!Terveket...KépEz vmi gyorstalpaló,vagyolyan komoly,mint amit Zsunya csinál?
Kisláda milyen?Képet fel!

Jaj,készen lettek a bölcsisj elek,már rég felis ragasztották őket,csak el akartam mesélni,hogy jól sikerült és nagyon jól néznek ki a kis szekrényekenKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Végül miből készültek a jelek?
No, és hol vannak a fotók?Kép
Ez a suli nem "olyan", hanem "az" amit a Zsunya is csinál, csak én másik intézménybe járokKép
Phaedra viszont ugyanoda, ő is idén kezdte el.
Jut eszembe: sok tanárnak fizeti az iskola, nem vágsz bele jövőre?
Itt a kisláda: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/116182.jpg
nekem nagyon tetszik, és nem is olyan nagyon kicsike, mert ~23x20x12cm
Brutálláda után nagyon rám fog férni valami szoftosabb méret. Ja, a láda megevett két ecsetemetKép
A kis mohó!

Csi
csii
 
 


Csi

Fehér öntapadós tapétaszerű dolgora csináltam,dekupázsragasztóval nem is jött le róla és még kapott matt lakkot a tetejére.Képek-->na,azért csak van mindenkinek annyi fantáziája,hogy elképzeljen pl egy cseresznyétKép!
Iskola-->jól beletrafáltamKép!Phaedrát üdvözlöm,régenjárt erre!
És mennyit kóstál egyébként a suéli?Mert hogy nálunk nem fogják fizetni,az tuti!Mert itt még az egészségnevelést is csak papíron csináljukKép....Pedig amiatt végeznék sulit,de majd csak gyesen.Meg annyit megkérdeznél,hameg kérlek,hogy akkreditált-e?Meg azért azt is,hogy felénk hol keressem?Kép
Jó a kis láda.Ez nem olyan,amiben bort szoktak szállítani?Te tulajdonodat fogja képezni,vagy após csak bérbe adta ki???
2 ecset...ez tényleg brutálKép.Kész anyagi csőd lesz,mire elkészülKép!Tényleg,mit fogsz vele kezdeni?Csak dísz,vagy van már funkció is hozzárendelve?(jaj,de hivatalos vagyok,de most írtam épp egy szerződéstKép)

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Képzel, Enikő leendő dedóvója olyan kézügyességgel bír, hogy ajtónyi Mikulásokkal meg hasonlókkal pingálja ki rendszeresen a csoportotKép
Most, hogy mondod, mintha tényleg láttam volna már cseresznyétKép
Phaedrának nincsen net-eléréseKép Ha lesz, biztosan jön ismétKép
Suli: az alap (első év) az 85ezer Ft.
Az iskola nem, de a képzés az akkreditált, valami olyat rebesgettek, hogy ez a suli 120(140?) kreditpont, de gőzöm sincs, az mit jelent.Kép
Hogy arrafele van-é...sztem sajnos nincsen, de majd rákérdezekKép Heti egy alkalommal is messze van Neked Bp-re feljárni, ugye?
Kicsi ládám pont olyan, amibe a bort szokták hordozni, csak ebben pályinka volt - naná, hogy azt nem kaptam megKép Enyém marad, majd valakire rásózom, még a brutálládának sincs helyeKép
Brutál azért eszi az ecsetet, mert direkt nem csiszoltam tükörre, hogy jóó kopottas legyen, de az nem volt beleszámítva, hogy az ecsetet is elkoptatjaKép
Tegnap este már lekrétáztam, és körbesimogattam temperával, hááát, bőrradírnak is kíválóKép

Csi

ui.: végül mi lett a napraforgós óráddal?
csii
 
 


Jamika,
köszi az infót! Kép

Anyapoc!
Levél úton! Bízom benne, hogy oda is ér! Kép

Csii,
az a habarcs egész pontosan az, amivel a házakat szokják bepucolni! Már viszonylag egészen kis kiszerelésben is kapható az OBI-nál! (Itt, legalábbis!)
A brutálláda miért lett brutál? A mérete miatt?

..akkor itt egy pár tettem:
ez egy csekk tartó (otthoni szerzemény a nyersanyag!) http://babanet.hu/album/albumimages/2049/78598.jpg
ez egy kerámia kütyü - hófehér volt! - szintén otthoni:http://babanet.hu/album/albumimages/2049/78599.jpg
elsö kísérlet a pasztával! elég randa:
http://babanet.hu/album/albumimages/2049/78604.jpg
ez pedig a müköformára egy kép; de nem igazán adja vissza a fotó a dimbes-dombosságát! Kép
http://babanet.hu/album/albumimages/2049/78605.jpg
mian
 
 


Miancsa!
Jaaa, a habarcs-habarcs! Aha. Az van is itthon, csak a fröcskölő-szerkezet nincsen meg hozzáKép
Igen, a brutálláda a mérete miatt az, és bevallom nehéz ügy, mert ekkora felületet nehéz díszíteni, mindenhova nem mehet szalvétaKép Repeszteni sem lehet, mert nincsen annyi pénz a földön, ami elég lenne ekkora felület repesztésére...

Műveid - kérdésekKép
Csekktartó remekKép
Kerámia teteje milyen színnel van festve? Nagyon szépen csillog-villogKép
Pasztás nem randa, csak a színe valahogy nem jön le a képrőlKép
Műkő-formám nekem itt hever, még nem láttam neki. Élőben látszik a strukturált felülete?
Vagy maszatolni kell?

Csi
csii
 
 


Juhéjj, elkészült brutálkaKép
csii
 
 


Ancsa,
csillagos ötös a művekre (a fényképezést inkább nem említem Kép )
jamina
 
 


Sziasztok

Jöttem írni...
gyors limkelés lesz...lázas Zorkám ágynak néz engem....

1. gyümitál
2. tájkép
3. oliv1
4. oliv2
5. oliv3
6. oliv4
7. tájkép2
8. csendélet
9. kert
10. gyümölcsök
11. kedvencem
12. kedvencem2
13. repesztés

képek minősége nem ok. sivatagi klima maradt még benneKépKép

cupp
Hajni
hajnii
 
 


Hajni!
Jó ez a palackos sorozatKép
Nekem kedvenced nagyon steril, bár a közelin látom, hogy az nem sima fehérKép
Majd szóljál rám, hogy adjak gipszformákat kölcsönbe.... Ja és kérj Gigótól is, neki is vannak klasszak tavalyrólKép (karácsonyi is)
Enyém gyerek is fűtKép.

Csi
csii
 
 


csii
 
 


Csii,
minek is a habarcshoz fröcskölö szerkezet??? Én spec. ecsettel hordom fel! Kép
A kerámia micsoda (olyan mint egy urna?? Kép) teteje azzal a bizonyos otthon vásárolt holland festékkel van kipingálva. Ígérem holnap megmondom a nevét!
A müköformán szerintem remekül kijönnek a dombocskák. Pl.: csináltam a konyhába is egyet, amin dinnyék és tökök vannak és úgy néz ki, mintha 3D lenne.
Brutálka nagyon klassz, de sajnos megint csak az elsö képet sikerült csak látnom. Nekem nem jelenik meg olyan rubrika, hogy következö kép! Kép
Mekkora ez a láda? A pipacsokhoz viszonyitva tényleg nem kis darab! Gratulálok! ehhez tényleg kellett a kitarás!

Jamika,
Kép

Ennek a Hajninak mennyi ideje lehet! Kép ezt a rengeteg képkeretet kiönteni!? Kép

Hajnii,
szépek, mint mindíg! Lyánykának javulást! Kép
..és még mindíg nem válaszoltál a régebben feltett kérdéseimre! Kép

Mi az, hogy karácsonyi gipsz forma???
mian
 
 


Sziasztok!

Tagnap akartam írni,de nem engedett hozzászólni a babanet.Kép Remélem,most sikerül!

Ancsa

Megjötta leveled és nagyon szépen köszönöm és tökéletesek a perecek és a kifli is!KépKép(de azért még szomorkás vagyok,hogy Jami levele nem érkezett megKép)Hálám örökké üldözni fog!Kép
Irigykedem a csekktartódra,mert nekem nincs ilyen,de csekkjeim persze vannakKép...és asszem beszerzek egy ilyet én is,hogy legyen őket hova tenni(ha már nem fizetem őketKép)!
És nagyon tetszik akerámia csetresz is,sőt, a habarcsos is,akármit mondasz rá!!!!Kép

Csi

Köszi az infokat,azért nem egy óccsó mulatság,bár ha egy év ennyi,az nem is olyan rossz.Csak nálunk tuti nem fizetnék...(Az akkreditáció azért fontos,mert a tanároknak 7 évente kell annyi továbbképzést teljesíteni,hogy 120 kreditpont meglegyen.Egy tanfolyás kreditpontja ált. megegyezik a tanfolyam idejével.Vagyis ha 30 órás,akkor 30 pontKép!
Pest meg így elég messze van,bár ha az ember nagyon akar vmitKép!
Jó lett a láda,bár én vmi élénkebb mintát tudtam volna elképzelni.Lehet,hogy az is,csak a képen nem úgy jön át.Vagy ha világosabb lett volna az alap...Egyébként jó ötlet volt a pipacs,ez lesz a pipacsos láda-->tulipános helyettKép!Tedd bele lánykád stafírungját!KépMost,hogy jobban nézegetem,lehet,hogy nem is tettem volna rá semmit,olyan szépen lekezelted,hogy így alapban is szép!És a veret is gyönyörű rajta!!!Órám azóta is ott áll,már többször gondoltam,hogy lesikálok róla mindent és kezdem előlről...és amint lesz egy kis időm.el is kezdem,mert vhogy nem tetszik...még jó,hogy nem dekupragasztóval csináltam!
Ilyen dedóvó!!!!Tartsátok nagy becsben!Nálunk is egész jókat csinálnak,ajtókra festenek stb... és nagyon tetszik,de azért majd belevetem én is magam!
Nálatok is jobbulást!

Hajni

Nagoyn szépek a művek,nagyon tetszik ez a gipszalapod,de asszem,már írtam!!!!KépKépTörpénak jobbulást!Kép

Jami

Hát te nem csináltaál semmit?!!!!Kép

Anypaoc

anyapoc
 
 


Ja, de, csináltam, még nem mutattam?
Mindjárt előhalászom....

felülről, egyik oldalról, másik oldalról elajándékozott ládika.
jamina
 
 


Jam!
Ez a láda még mindig tetszikKép

Mian!
Karácsonyi forma az a felaggatható kicsi forma, vagy hűtőmágnesKép
Nekem ilyenem van: http://kep.tar.hu/szuszetti/index.phtml?aid=27617231&pid=4414676&beginnum=12 , de Gigócáéhoz hasonlóak is vannak, azokat itt látod:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1208&page=2&image=20497 (most látom, hogy csak a harang más)
Tudoood, ilyen harangos-ajándékos-fenyőfás-mikulásos-rénszarvasos helyes téli formák....
A habarcsfröcskölő csak beugrott, nagyon vicces szerkezet, egy tekeréssel be lehet borítani két kőművest, meg egy négyzetméter falatKép
Láda képeit itt tudod megnézni, ha nem lehet lapozni: http://kep.tar.hu/szuszetti/index.phtml?aid=27612729 kattints rá a "feldolgozás alatt" kockákra a legutolsó oldalon.
Brutálka 50x30x30 kb.
Hajni meg ráér, hiszen egész nap otthon vanKépKép

Anyapoc!

Ide a suliba nagyon messziről is jönnek emberek, sztem Neked a Hagyományok Háza lehet legközelebb. Van délelőtti, délutáni, esti foglalkozás is.(egy héten egy nap/három óra)
Amit a brutálkáról látsz képet, az nem az alapozás, az sima elefántcsont volt, hanem a felületi festés. Olyan unalmas volt, hogy kellett rá valami fösték, így összemaszatoltam.
Majd teszek fel képet a natúr, azaz a szalvétás állapotról, ott még elég élénk a pipacs, de nagyon harsány volt, azért mattítottam le. Valahogy nagyon nem akarta az igazságotKép
Nekem is beugrott a tulipántos ládikaKép Biz'isten egyszer készítek egy igazi kék alapon piros tulipántosatKép
Az órát nem lenne elég lefesteni? Vagy egyszerűbb áztatni?
Kár érteKép

Megyek etetniKép

Csi
csii
 
 


Csii,
a láda gyönyörü! Ne hívd Brutálkának! - nem érdemli meg! Kép
A festék neve (tudod, a bronz színü!) Creall és holland.

Anyapoc,
örülök, hogy szerencsésen megérkezett a levél! Remélem tudod majd hasznosítani! Kép

Szép hétvégét mindenkinek!
(itt speciel szakad az esö! Lehet dekuplizni! Kép)
mian
 
 


Kérlek Beneteket........

CSI-t távolítsátok el a környezetemből!!
köszönömKép
Tegnap dután be kellett lopnom a szatyorkámatKép Apa elől....Kép

kitakarítok... jövökKép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok

KitakarítottamKép

Mian, a dobozom krétázva van. Majd kétkomponensű replakkal van lefestev, és egy kis temperát rákenve-visszatörölve repesztettem a szalvétát.

CsiKép jaja..itthon vagyokKép)
De dekopizni csak éjjel tudokKép
Valamelyik ejszaka is--vagyis reggel f4kor feküdtem leKép

Most megyek olvasgatniKép

cupp
Hajni
hajnii
 
 


CSiKép
Ha krém alapon bordó rózsásat vadászol...gondolj rám isKép) (mint a pzs??) Azt most néztem meg hogy milyen is.
OlvastalakKép

cupp
Hajni
hajnii
 
 


Hajnikám, ez csak természetesKép
Főleg, ha látok bontatlan csomagotKép
Remélem, hogy ki fog jönni drappos alapon is...
Tegnap írtam ide, de nem küldtem el:
Azért nem kellett annyira vonszolni TégedKép

Ancsa!
Nem ért ide az eső...Még...
Nem tudtam, hogy a Creall hollandKép
Láttál már ÚJ karácsonyi IHReket? Nm az Asgerre vagyok kíváncsi, hanem a többire. De arra nagyon. Az oldaluk nagyon rossz mostanságKép

Csi
csii
 
 


Csii,
ne is kérdezd a karácsonyi szalvétákat! Már több mint egy hete folyamatosan érkeznek hozzám az újabbnál újabb mikulásos, karácsonyfás, angyalkás, stb. szalvéták. Most tartok kb. a 100. fajtánál. Azt gondolom, lassan már tényleg le kell állnom, mert nem is tudok ennyit erre a rövidke idöre felhasználi. De egész egýszerüen nem tudok ellenállni. Tegnap éjjel pedig nem aludtam, mert 3 órás extra karácsonyi bastel volt a QVC-n. Rengeteg ragyogó ötletet kaptam, tudom, most rögtön írni fogod, hogy meséljem! Kép Inkább nagyon igyekszem csinálni és amint kész, rögtön felteszem és mutatom! Szinte most mindent a kaltglasurral csinálnak. Rendeltem is megint (nem olcsó!) de megéri, mert nagyon szépek lesznek töle a müvek!
mian
 
 


Ácsiácsiácsi!
Kipróbáltad a kaltgalsurt?
Mesélj, milyen?
Ha van IDÉN KIADOTT új karácsonyi szalvétád, feldobhatnád csokorban őket, afféle nyálcsorgatónakKép
Itt még nem tették ki, csak a tavalyi szalvétákatKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok


én már túl vagyok 4 gömböcskén, amit beszalvétáztam, most majd jön szépen a többi, majd ha lefotóztam, képet is kaptok.
Azóta csak az oviba szalvétáztam őszi képeket, de azokat inkább nem mutatom, mert nem sikerültek olyanra amilyennek szerettem volna, bár ők örültek neki így is.

Én is kérek új karácsonyi szalvétát, nem elég ami itthon vanKép)

Gigóca
gigóca
 
 


Szívesen küldenék, higyjétek el! Csak tényleg ez a fránya posta ne lenne ennyire megbízhatatlan és drága!

Csii,
én feltehetem öket, de gözöm sincs, hogy melyek ebböl az ideiek és melyek tavalyiak!? Csak 1-2-röl tudom, hogy idei. No, mindegy, a szebbeket, meg a kedvenceket felteszem, de csak holnapután lesz idöm! OK?

Hajnii,
köszi az infót! Kép

Gigó,
ügyes vagy! Én csak nagyon készülök a gömbökre, de még nem kezdtem neki! Most csak gyüjtögetem hozzá a szépségeket.
Fotózz, amilyen hamar csak tudsz!
mian
 
 


GIGÓÓÓÓ!
Miért nem dicsekedsz a napkerekeddel?
Öntesz Hajninak is?Kép
Gömböket kihagyom idén, tavalyról most találtam meg a maradék gipszformákat (kiöntöttek) még azokat is be kellene fejezniKép
Meg újakat önteni bronz-akrilból...Kép
Képeket várom ám én is!Kép

Mian!
De nem kell ám egyesével fotózniKép
Idei IHR-t már láttam keveset, és bejött a nagykerbe is. A többi cég viszont első körben elsüti a tavalyi készletétKép
Tudod, csak a kíváncsiság böki az oldalunkat nagyonKépKép

Csi
csii
 
 


Csi, Hajnii,

VAN NAPKEREKEMKép

ja és este mutizok képeket is, ha emlékszem majd arra, hogy hogy kell bemásolniKép)

Gigó
gigóca
 
 


Gigó!
Nekem ne mondd, nekem volt tavaly isKépKépKép

Csi
csii
 
 


Csi,

de elverlek, amiért nem mondtad el korábban a titkát, hogy hogy tudom kiszedni a formából. akkor már lett volna nekem is tavalyKép

Gigó
gigóca
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: