Új privát üzeneted érkezett!

Gig: KépKép
 
 


Na akkor a képek:

/newurl{http://www.babanet.hu/album/albumimages/2230/80445.jpg,gömböcskék}
a többi alkotás itt tekinthető meg:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2230

na pá.
G
 
 


na még egyszer:

gombocskek
 
 

 
 

NAfeneKép) Mi is van azzal a napkerékkel...meséljetek!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajni

prontó?
 
 


Hajni!
Majd este a talinKép
Kérd meg Gigót, hogy addig fényképelje be, mert az enyimkerék elásódott a többi tavalyi karácsonyossal.

Gig!
Remek golóbis, a cseppekkel hogy állsz?

Csi
 
 


Csi,

a cseppekkre még edzekKép)
 
 


képet nem tudok feltölteni
 
 


Töltök majd én Kép
Újabb doboz felülről, egyik oldalról, másik oldalról.

Ez meg a bónusz Kép
 
 


Jamika!
A szemek teljesen levettek a lábamról! Kép
A dobozka ugyanolyan mint az elözö? Sorozatgyártás? Kép

Csii,
kérdeztél a hidegmázról:
egyszerre imádnivaló és gyülöletes! A végtermék nagyon tutin néz ki, de amíg odajutsz! Mindened ragad, de a szó szoros értelmében. Aztán amiben kevered, azt ki is lehet dobni, no, meg az ecsetet is, amivel kened. Semmivel nem lehet kimosni. A kezemröl próbáltam acetonnal leszedni, de csak egy részét oldotta le! Kép Majd próbálok még ügyeskedni, hátha legközelebb jobban összejön a dolog. Fotók hamarosan lesznek.
Karácsonyi szalvéták, I. rész innentöl:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1577&page=2
és még innen is egy pár db:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2049&page=4
A teljesség igénye nélkül - s nem tudom, hogy ezekböl melyek az újak és melyek a régiek, de ezek a kedvencek.

Jó és szép hétvégét mindenkinek! Kép
 
 


Ancsa,
ráálltam tömegtermelésre Kép
Azért ez a hidegmáz nem lehet egyszerű dolog... asszem, én nem fogok venni (bár soha ne mondd, hogy soha Kép)

Mai kreatív: ez itt Kép
 
 


na, elmesélem, mennyire naggggyon hülye vagyok! Kép
Nekifogtam egy doboznak, amit úgy képzeltem el, hogy a szalvéta után repesztö lakk, majd szintelen fényes lakk és a repedéseket patinázom. A terv eddig jó volt, csak egészen véletlenül! Kép a fényes lakk helyett újra kentem a repesztövel (jó vastagon!) és sürün anyáztam, mert még másnapra sem repedt egy fikarcnyit sem. Aztán rájöttem, hogy mennyire nagyon zaza vagyok!
Lehet röhögni! Kép
 
 


Jamina!

Nyam-nyam!Kép

Jucus


Jucus Kép

Jelentkezzen, aki jön a Pecsába jövő hétvégén a Kézműves vásárra! (én feltartom a kezem Kép )
 
 


Mian!
Jó volt nézni a szalvétákat, sok benne az ideiKép
Köszi, hogy felpakoltad!
Ne pazarold a repesztőtKépKép

Jami!
Rezsuzsa nem jön, valami szülést hozott fel indoknakKép

Csi
 
 


Mian,
tenyleg szepek a szalvetak!

Kezdek en is feltamadni hamvaimbol... multkor felhivott Jamina es epp szalvetakat valogattam a hobbiboltbanKép

Pecsaba! sajna nem tudok menni, autot elviszi a gazdaja valami nyamvadt osztalytalalkozo cimen, vonatozni meg Mateval nem akarok. Nameg hideg is lesz, mar tavaly is majd' megfagytam, pedig akkor futkaroztam Reka utanKép

Zsuzsa kikreativkodta magat, mar csak széket kell majd gyartania a lanyanakKép

En atalakitottam egy oskovulet barna szekrenyt

Sok szep dobozkan fellelkesulve en is csinaltam egyet, de nekem a rozsa nem vilagomKép
Tengeri dobozka, eloben szebb, sargas alapszinnel.

Es Reka a mult heten lerajzolta ApatKép

-FonixmadarKép
 
 


HaliKép
Jövőhéten lesz a Pecsában??Kép Emelem kezeimKép
hja..viszem ZorkátKép tavaly is ott volt, méé maradjon ki??Kép Vagy az idén volt?Kép
HAjni
 
 


ÁfonyaKép Sziiaaa

nagyon tecc a kis szekrényKép
no meg Ráka rajzaKép
HAjni
 
 


Áfonya!
Hja, mire Luca ülni tud, a székre is lesz ideje ZsuzsánakKép
Hogy a túróba tudtál ilyen élethű tehénmintát festeni?
Jó a herkentyűs doboz, de hidd el, nem utálnánk ki, ha végre Te is gyártanál némi giccset!Kép

Hajni!
Gondold át, mi kell a Pannoncolorból, és majd jóól megfűzzük Gigót egy kis vásárlásraKép
(nehogymár csak én költsekKép)

Csi
 
 


Áfonya,
nagyon ütös lett a szekrényke! Kép
Tényleg áruld el, hogy készültek a foltok!
A doboz is szép, dacára annak, hogy nem rózsa mintás! Kép

...de mennék is a Pecsába! hm
 
 


Pecsa?Melyi nap,hánykor?

Jucus



Sziasztok!

Látom,mindenki serénykedik....most,hogy jön a rossz idő,majd talán én is nekilátok..vagy inkább megvárom,míg megjön Apa...Rendeltem egy szuper könyvet,ami arról szól,hogy a háztartásban fellehető anyagokból hogyan csináljunk mindenféle gyermekjátékot,díszeket a lakásba.Remélem,hogy hasznos lesz,de majd jelentkezem veleKép!

Jamina

Hát csodálatosak a ládáid,én ugyan el nem ajándékoztam volnaKép!!!!Lehet ám,hogy mutattad,csak én képes vagyok nem észrevenni..amit nem tolnak az orrom eléKép!Azért a muffint jobban az orrom alá tolhattad volnaKép!

Csi

Szóval akkor ez egész országos iskola?Asszem inkább megpályázom az egészségtanári szakot,arra talán vevők itt...aztán majd ha nagyobn unatkozom és nem tudok mit kezdeni magammal és rengeteg pénzem lesz,jöhet ez isKép!
Az órát teljesen le akarom áztatni,lehet,még le is csiszolom,mert van még rajta vmi ősrégi lakk...Aztán majd lesz vele vmi...lehet,nem is szalvétázom,csak festem....Még nem tudom.
a tulipános ládát várom szeretettelKép!

Gigóca

SziaKép!Jó újra itt látni!Megnéztem a matricáidat és megint irigykedek!Az idődre és a szépségekre!!!!

Áfonya

Nekem Réka rajza jön beKép!De szuper a szekrény is!Hol vadászol Te ilyeneket?Még nem is volt lomtalanításKép!

Ancsa

Még nem csináltam ám meg a matricát a perecből,annyira el vagyok havazva!De használható,az biztosKép!

Na megyek,puszi mindenkinek!

Anyapoc

 
 


Ha egy darab sokaig hever kinn a lepcsohazban /mindig kirakjak a limlomokat/, elkerem es becipelem a lakasba. Aztan mikor kesz, visszarakom. Altalaban utana par nap alatt eltunikKép

Foltok: van ilyen ontapados tapeta, na azt jol megneztem a boltban es utana rajzoltam sablont. Bar mire vegeztem a festessel, ezerszer megbantam, hogy nem vettem meg a tapetatKép
Apa szerint ugyan inkabb fekete felhokre hasonlit, de azert koszi a biztatast.
Reka azota engem is lerajzolt, de azt inkabb nem mutatom megKép

-Afonya
 
 


Anyapoc,

ki mondta, hogy nekem van időm? Szerinted az éjszaka mire való?Kép)

Gigó
 
 


Csajok,

ki mikor megy a kiállításra?

Gigó
 
 


Terv: szombat, nyitás körül (10 óra).
Kivitelezés: majd kiderül Kép
 
 


Jól szólt Jaminova!
 
 


Én még vacillalok...
 
 


Áfonya,


ne vacilálj, gyere, mert jó volna találkozni megint.

Jamika,

mennyi gipszformát szeretnél? de ugye kifestenem nem kellKép)

Csi,

akkor neked is el tudnám vinni, és még önteni addig, azért érdeklődnék.

Áfi,
jut eszembe neked nem kellenek karácsonyi gipszformák már készen, bár kifestve nincsenekKép)

Gigó
nekem szerdáig el kell döntenem
 
 


Még hogy nem akarod kifesteni?! Irgum-burgum Kép

Mindegy, mennyit hozol, bármennyit is, azt megköszönöm, hiszen egy pár darab van tavalyról is -bár azt nemtom, milyen állapotban, még nem vettem elő ;)
 
 


Sziasztok

ma csináltamKép http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40269&index=53

én nem megyek valszeg szombaton... munkaszüneti nap lezs, és Apája itthon lesz... mostanában annyira sűrűk voltak szabadnapjaink, hogy már én is nagyon hiányolom a kis szűk családomatKép

Hajni
 
 


Hajnii,
nem is igaz, hogy Te csináltad! Kép Melyik régiség boltban lelted? Kép
Ez gipsz forma? Hol lehet ilyet kapni?
(ha tényleg Te csináltad, akkor le a sapkával! Kép)
 
 


PECSA!

Akkor szombat 10 körül.NA de nem fogok megismerni mindenkit!Tessék homlokra dekupálni valami szépet.
Csi!
Köröm azért nem jó mert az nem látszik,bár Téged felismerlek azt hiszemKép

Jami!

Nem tematikusan gyűjtött,és nem régi szalvéták is érdekelnek?Van egy pár olyan amit biztos nem fogok már feldolgozni .Ha érdekel a téma akkor szívesen oda adom!

Jucus


Sziasztok!

Nekem is Csi korme jutott eszembe egybolKép
En sajna nem megyek, egyreszt Matet nem viszem akkora tomegbe, amikor mindenfele korsag dul mostansag, masreszt meg a kocsink is ledoglott, aksit kell cserelniKép
Nezzetek az en szememmel is Kép
-Afonya
 
 


Jucus,
nem az a lényeg, hogy milyen régi, hanem az, hogy SZALVÉTA Kép
 
 


Áfonya!
Olyan ferdén én nem tudokKép
 
 


Sziasztok!
Bocsi , hogy csak ilyet küldök , de lehet , hogy mást is érdekel.

Kedves Barátunk!

A tavaszi nagy sikert követően

2004.október 23-24-én 10 órától ismét

megrendezésre kerül a

II. Kézműves Szakkiállítás és Vásár

a Petőfi Csarnokban
( 1146 Zichy Mihály út 14. Tel: 363-3730)

A rendezvényen egyaránt megtalálhatóak mind a hagyományos népművészet (tojásfestő, bőrőző, hangszerkészítő, kosárfonó, keramikus, nemezkészítő, papírmerítő, faműves, gyertyaöntő stb.), mind az úgynevezett modern kézműves technika ( üvegfestés, szalvétatechnika, gyöngyfűzés, szárazvirág-kompozíció, tűzzománc, foltvarrás, ékszerkészítés, selyemfestés, természetes alapanyagból készült használati és dísztárgyak stb.) azon képviselői is, akik a mindennapi életben hivatásszerűen űzik "hobbijukat".

A kézművesek egész nap bemutatókat is tartanak, és segítségükkel, irányításukkal felnőttek, gyerekek, profik és amatőrök egyaránt kipróbálhatják esetleg elsajátíthatják a különböző technikákat.

A kiállítói kör másik részét azok a gyártók, forgalmazók alkotják, akiktől a kézműves foglalkozásokhoz elengedhetetlen alapanyagokat, kellékeket meg is vásárolhatják az érdeklődők.

Kellemes szórakozást kíván:

Ligetfalvi György
ligetfalvi.gyorgy@petoficsarnok.hu
Bővebb információ és jegyrendelés: www.petoficsarnok.hu

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


linkelekKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40269&index=55

innen 4 kép

Mian, jövök holnapKép

HAjni
 
 


Húhh, be jó ez a keret! hogy készült?
 
 


Jó reggelt!

Mian:
Igen, az gipsz..sablonnal öntöttem.
Kis giccsKép É sén csináltamKép

Jamina:
Fa a keret és arannyal alapoztam, madj repesztő de csak foltokban kenve.. és rá a barna.
Most nagy kedvencem ez: ) Apának is teccccc nagyon, így most túrom át a szalvétáimat, hogy találjak ilyen hangulatú barna képnek valótKép

Hajni
 
 


Hajni!

Nekem is nagyon tetszik ez az aranyos-barna kereted!Ki fogom próbálni!Milyen repesztő?

Jucus


Hogy a Jucus milyen aranyos kismamaKépKép
Nagyon helyeske pocakja vanKép

Hajni: most sem vesztettél semmit....
 
 


Hajni,
azért sokat gondoltunk Rád Kép
 
 


Hááát, igen, van, aki gondolt, van aki nem, de boltoltKép)))
Jót röhögtem, amikor Anita megkérdezte, nem ismerlek-e TégedKép))
Jut eszembe: maszkosat nem vettél véletlenül tegnap? Nagyon keresi Anita...
 
 


Hajnii,
szuper az új kereted! Nagyon szépeket alkotsz mostanság!! Kép Lesed ezeket az ötleteket, vagy csak próbálkozol? - tényleg nagyon szépek!

Meséljetek Lyányok! Mire költöttetek, s mi szépeket láttatok!

Hamarosan mutogatok, de még elég bretegek vagyunk, most szedegetem össze magam
 
 


Lányok!

Hogy ez a Csi milyen aranyos nő!
Köszi!

Jucus


Csi Drága..
Millen maszkosat?

Mian, kösziKép Ez most próbálkozás volt.. bejöttKép

JaminaKép)))) ÉN IS!!!!!
(Csi ezek szerint nemKép )
Kétszer majdnem el is indultam... az eltervezett családi hétvégét lőtték:-/ Rob két haverja egész nap itt dekkolt..... no mind1

cupp
Hajni
 
 


 
 


Mian!
Jobbulást, itt is dúl a dögvészKép
Semmi sem volt, ami szép lenne igazán, azaz a készáru remek volt, csak kérdés, hogy mennyire voltunk rájuk-kattanva.

Hajni!
Ismét szépekKép
Péntek?

Csi
 
 


Csi.
Péntek nem jóKépKép
Hétvége keresztűl-kasul húzvaKépKép
Hajni
ismét kösziKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron