Új privát üzeneted érkezett!

Szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, hogy kinek hogy vált be a gyerekülése, mert épp vásárolni szeretnék és nem tudom, hogy jól döntök e. Ha tudtok olyan weboldalt ahol üléstesztekről olvashatok az is jó lenne.
Én a Concord Lift Evo X-Line 15-36kg ülést néztem ki. Van v.kinek ilyen?
Kriszta

Kép

KépKép
 


Concord vagy Römer ????

Kép

KépKép
 


Szia Nyanya! Nekünk Concord Lift van, de egy régebbi típus. Az eladó meggyőzött róla, hogy ez tuti jó, tán még a Römernél is tutibb Kép - szvsz tök mindegy. Hogy mennyire biztonságos, azt szerencsére még nem teszteltük, remélem, nem is fogjuk. A töréstesztje, amit kaptunk hozzá, mindenesetre megnyugtató. Kényelmesnek kényelmes, bár a fiam hőbörgött, hogy nem lát úgy ki, mint a régijéből. És dönteni sem lehet persze, de úgyis ritkán járunk hosszú útra, és nem szokott elaludni az autóban.
Szóval szerintem jó ez is, az is. Sőt, nem is muszáj a legújabb típust venni, az eggyel korábbit a Brendonban le szokták akciózni, na szerintem akkor igazán jó vétel. Kép A legtutibb üléshez akkor már dukálna a legtutibb autó is Kép

Hát nem tudom, segítettem-e, szia Kép
Klára
 
 

 
 

Klara!
Köszi, nagyon meggyőző volt amit írtál Kép
Brendonos leértékelés még mindig nem éri utól az osztrákokat, ezért inkább náluk veszem meg, mert ami itthon 50eFt az kint 130euro. Még az utiköltséggel együtt is megéri.
Kriszta

Kép

KépKép
 


De a legújabb típus 130 euro, vagy az eggyel korábbi? Nos hát igen, ez van. Drága egy ország vagyunk. Kép Miénk amúgy 25 ezer volt Brendonban, az azért nem rossz.
Találtam tesztet is neked, ADAC-féle.
http://www.adac.de/Tests/Kindersitze/kindersitze_2005/CONCORDLiftProtect.asp?Com ponentID=116366&SourcePageID=116434%230
Ez a Concordé.
http://www.adac.de/Tests/Kindersitze/kindersitze_2005/ROEMERKidPlus.asp?Componen tID=116368&SourcePageID=116434%230
Ez meg a Römeré.
Eszerint a Concordnak még egy ponttal többje is lett. Kép

Puszi, Klára
 
 


Ez a típus kerül 130 euroba:
Concord Lift Evo X-Line 15-36kg
Kép

sajnos nem tudok németül Kép de az jó hír, hogy jobb a pontozása Kép

Kép

KépKép
 


Így ránézésre ez egy nagyon klassz ülés Kép Biztos jó választás lesz. Kép

Klára
 
 


Mit jelent a Sicherheit ?

Kép

KépKép
 


Hát biztonság Kép "Biztos, ami ziher" Kép
Nem megyünk csetelni inkább? Kép Tök véletlen, hogy ilyen soká itt vagyok most egyfolytában, vmi mást keresek épp a neten Kép
 
 


közben elmentem a géptől, most meg már megyek aludni
egyszer már regisztráltam a csetre, de elfelejtettem a nevem és a jelszavam Kép

Azért érdekes, hogy mindenki a römerre esküszik és most kiderül, hogy nem is az a legjobb Kép

Kép

KépKép
 


Sziasztok, Nyanya, szerintem már lekéstem az ötlettel, de lányoméknak mindkét babájuknak CAM gyerekülésük van. Elég sokat használjuk a mi autónkban is és panasz még nem volt rá. Abban a kategóriában a legjobb a CAM Travel Piu Impactunk. Szerintem ez masszívabb és kényelmesebb is (ráadásul olcsóbb is) az általatok említettől.
itt meg tudod nézni: www.matti.hu
bocs ha már vásárlás után kavarom fel a témát... :-) Bármit is vesztek, sose legyen rá igazán nagy szükség!

egyébként ausztriában hol érdemes vásárolni???

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: