Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsomimama,

Pandorf förnyékén van H&M? Ez engem nagyon érdekelne!
Milyen árak vannak kb? Drága nagyon?Pontosan hol található ?

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!
Sajna nincs. De van más gyerekruhás. Donna Karan, Mexx, Elle, Ni,Nike, Puma ,Reebok, Timberland stb. Ha nekivágsz, és veszel autópályamatricát, akkor érdemes elmenni a Shopping City Südbe, Bécs mellé, ott van egy jó nagy H&M, kismama cuccok is vannak. Abszolut nem horror, ami kaciós(mindig van sok) az meg kimondotan olcsó. PL. télikapik már 12-20 Euró között vannak, igen jó minõségben, divatosak, és szépek.
Van itt C&A is, ot is jó a gyerekrész.
Kb. másfél óra a határtól, Bécsnél Graz felé kell menni, és az elkerülõn van, el sem lehet tésveszteni, egy óriási Ikea van mellette.
ZSomimama
zsomimama (zsomimama)
 


A pampers sensitivet ki fogják vonni a forgalomból. ha valaki ilyat használ töltse fel a raktárait ...
Névtelen
 

 
 

Miért?
Névtelen
 


Hát ezt nem tudom, csak gondoltam szólok, nehogy úgy járjanak páran mint én a Lovela mosóporral.


Kati
Névtelen
 


Kedves Kati!

A Pampers most hozott be egy új sensitiv pelust.A régit vonják ki? Honnan tudod?

Köszi; Jucusmamus


Jucusmamus, A barátnõm a procinál dolgozik, és õ mondta, most bespájzoltunk.
Nem mondta hogy lenne egy új sensitiv, de majd rákérdezek.

Kati
Névtelen
 


Hipp bébiételek, a 125 gr-osak 89 Ft-ba kerülnek a Rossamnnban.
Névtelen
 


Sziasztok, nem láttatok valahol akciós szandálokat? A Lányom most tanult meg járni nagyon hideg a parkettánk, és a mászó mamuszt már nem akarom ráadni.
Szóval olyan lábat tartó bõr kis csatos szandit keresek ....

köszönöm a tippeket elõre is.

Móni
Névtelen
 


Kati!

A Lovela mosópór még mindig kapható!
 
 


Annamária!

Hol???? Légyszi írd meg, mert ahol korábban volt még a Minden100 ft. Bt-nél, nos ott már sehol sincs.Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Csak szeretném megosztani veletek az örömömKép,rátaláltam egy bevásárlószolgálatraKépKépKép
Egy 2éves mellett nem egyszerû nagybevásárlást csinálni,fõleg ha az apuka késõ estig dolgozik,nem beszélve arról,hogy 4hét múlva megyek szülniKép
Nekem nagyon megérteKép
A corából veszik meg a cuccokat amiket összeírtam,és hozzák a corás számlát amit én is szoktam kapni mikor még mobilabb voltam.Ha az ember áfást kér,azt is adnak,még a szállításról is.
Mindössze 799ft-ot kérnek 25 tételig,és 25kg-on belül.
50 tételig és 50kg-ig a dupláját.
Mindezt bp. 30km-es körzetében.
Belegondoltam hogy mennyi idõm és fáradságom elmenne rá,szerintem tökre megéri,nembeszélve arról,hogy még cipekednem sem kellettKép
Szerdán leadtam a kívánságaimat,és tegnapra már hozták is.
Én amiket találtam neten üzleteket,jóval drágábbak a coránál is.
Úgyhogy én tiszta szívembõl ajánlom mindenkinek,fõleg akik babával vannak otthon,és nem sok segítségük van!
Remélem sikerül bemásolnomKép

javascript:jump('[url=http://www.geocities.com/bevasarlas/" TARGET="_top]http://www.geocities.com/bevasarlas/[/url]')

Üdv,
Mariann
 


Szai Mariann!

Be, illetve fel is hordják a cuccot? Mi a X. emeleten lakunk, amikor a férjemmel nagy bevásárlást tartunk, 4-5 forduló szokott lenni, mire felcipeli szegény. Nálunk is gond néha, hogy mikor tud elvinni bevásárolni, és én egyedül, illetve a 14 hónapos nagyfiammal nem sokra megyek.

BMárti

BMárti
 
 


Na kezdem újra,mert édes kicsi fiam megnyomta az esc-etKépKépKép
Szóval az árban benne van minden.
Nekem nagyon bejöttekKép
Most hogy már ekkora a hasam,nem kellemes órákat bevásárlással töltenem,és a párom munka után még megy az új lakásunkat befejezni,hogy mire jön a pici kész legyen,nem egyszerû a dolgom.
Inkább az legyen kész,mint egy napot elcseszni a bevásárlással.
És a kisfiam sem szeret bevásárolniKép
Szóval nekem nagyon nagy segítség,úgyhogy legközelebb is õket hívomKép
 


Mariann!
Én már régóta a Groby-tól vásárolok neten. www.groby.hu
Érdemes oda is benézni, fel van sorolva az összes áru, klikkelsz és hozzák 2-3 nap múlva. Nekem még olcsóbb a házhozszállítás (kb. 425Ft)
Zsófi
 


Zsófi, a GRobinak az akciós árai nagyon jók a többi .. nem annyira. Viszont õk körzeteket számolnak és ha belegondolok hogy nem messze tõlünk van egy GRoby akkor nem rétem miért a legmagasabb viteldíjat számolnak, persze mert a központitõl számítják, az meg elég messze van.

De magát a Grobyt mint üzletet nagyon szeretem, csak néha rengetegen vannak és ahhoz azért elég kicsik.

www.groby.hu
Névtelen
 


Szia Zsófi!
Én nem szoktam a grobyba járni,de neten néztem az árakat,és hát jóval drágább a coránál.
Meg mi amúgy is a corába szoktunk járni,és mondhatnám hogy megfelelnek az árakKép
Most rendeltem 20ezer ft-ért,nekem megérte hogy õk hoztákKép
Ja,és 24órán belül meghozzák az árutKép,akár este 8kor is.
Nekem nagyon bejöttekKépKépKép
 


Mariann!

Õszintén szólva tényleg nem vagyok túl árérzékeny, képtelen vagyok árakat mejegyezni.
Ahonnan te rendelsz, ott be kell diktálni az árukat, vagy lehet választani egy listáról?
Zsófi
 


Norcsi!

Bocsáss, meg, csak most találtam ide, teljesen véletlenül, mert elfelejtettem, hova írtam ezt a sort. Szóval, ha erre jársz, hát a Lovela mosópor a Gregersen pelenkadiszkontban kapható, Erzsébeten a Valéria u 1-ben. Ez egy garázs, vagy raktár féleség. Ne ilyedj meg, elég lerobbant környék.
Lovela 600g-os 250 Ft. Van egy internetes oldaluk:www.diaper.hu
Anna
 
 


Szia Anna!

Köszi szépen, ismerem, jártunk oda pelust vásárolni régebben, de már egy ideje nem voltunk ott!Kép

Szia: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Örülök,hogy ilyen hamar megtaláltad az üzenetet, remélem sikerrel jársz, és még sokáig kapható lesz.

anna
 
 


Szia Anna!Kép

Köszi mégegyszer! Akkor szerintem hamarosan ellátogatunk majd a pelenkadiszkontba, és én is remélem hogy kapható lesz, mert nekünk bevált, és nem igazán értem miért álltak le a gyártással. Nem volt annyival drágább mint amennyivel jobb mint más mosószerek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Találtam egy nagyon klassz új környezetbarát tisztitószer családot.
A Baby Fun forgalmazza ezért nagyon jó az ára is.
Küldtek egy kis leirást róla, amit "közkincsé teszek.
Próbáljátok ki, nagyon jó!
Rita

EU konform környezetbarát tisztitószerek

PRIVA mosópor koncentrátum 1,5kg=3kg
988 326ft/kg)
Tenda folyékony mosószer koncentr. 1,5L=3L
988 (326ft/kg)
Tenda öblitő koncentrátum 1,5L=8 L 444 (54ft/L)
Tenda mosogatógép tabletta 60 DB/ 1,2 KG 1170 (944ft/kg)
Tartós bevezető akcióban kaphatók!!


Vásároljon közvetlenül a legkedvezőbb áron !

- A mosószerek (aktiv vagy color) kézi és gépi mosásra egyaránt kiválóak.
- Nem tartalmaznak foszfátot.
- A mosásnál nincs szükség áztatásra, előmosásra.
- Nem kell hozzá vizlágyitót használni.
- Mosás után nem marad a ruhában oldhatatlan mosószermaradvány,
- ami által a ruhák puhábbak és élénk szinűek maradnak.
- Az öblitők (sensitiv is) vasaláskönnyitő formulával készültek.
- Megakadályozzák a ruhák elektrosztatikus feltöltődését
- Kimélik az anyag szálait.
- A mosogatógép tabletta cseppmentesen tisztit, nincs szükség edényöblitőre

A mosószerek lebomlanak az OECD előirásainak megfelelően !!
A csomagolóanyagok is újrahasznositható alapanyagokból készülnek.

Baby Fun Babaápolási Mintabolt,Bp.I.Csalogány u. 42/a
T:214-5918, E:szuper_m@axelero.hu, Ny: H-P: 9-18,Szo: 9-13
Névtelen
 


Sziasztok!

A Madrinában ( Budaörsön a Tesco mellett)149 Ft a Hipp zöldséges rizs és akciós babakocsijuk is van.
Láttam sensitive mosóport és öblítőt is.
Névtelen
 


Sziasztok, a segítségeteket kérném szeretnénk átmenni az osztrákokhoz "bevásárolni" (is), meg a gyerkőcnek pár ruháért, mert most kezdődtek ha minden igaz a leárazások.

A kérdésem az hogyhogy lehet eljutni a Shopping C. Südbe? valamit már olvastam itt, hogy az ikea mellett erre vagy arra, de ha mi nem az autópályán megyünk akkor merre menjünk? Nem tud valaki konkrétabbat írni? valami konkrét útvonalat helységnevekkel. mert schwechat még ok, de onnan?


Köszi

Hajba Ildikó
Hajba Ildikó
 


Ildikó,

Idézek egy régebbi hozzászólásból.
Kb. másfél óra a határtól, Bécsnél Graz felé kell menni, és az elkerülõn van, el sem lehet tésveszteni, egy óriási Ikea van mellette.
 
 


Nem tudjátok véletlenül vasárnap nyitva vannak az üzletek a Shopping C.Südben?

Hédi
 
 


Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy hol lehet esernyőre összecsukható babakocsira napernyőt kapni?
köszi
Csi
 
 


Csí!
Én a Mega toys-ban láttam, de az árára már nem emlékszem. A soroksári útiban is és az újpestiben is.
 


A barátnőm most akart venni a M.Toyba és 5000 Ft -ért akarták adni neki.
A Kikka-ban nem rég volt egy hírdetés, ott 2000 Ft körül volt.
Szerinten nézz körül piacon is, ott is szokott lenni.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Az Auchanban is 2000Ft körül van.
Kanga
Kanga0216
 


Ha érdekel valakit: a központi okmányirodába (Lurdi ház) csütörtök délután 5-kor adtam be az útlevelemet és köv hét keddjére már ki volt postáza.
Pedig nem kértem sűrgetést.

Szóval érdemes elmenni. Reggel osztanak sorszámot 10-12ig és akkor mondják meg hogy du. mikorra kell viszzamenned, így nincsenek sorok, ha 5-re van helyed akkor 5-kor be is mész.

Ezt nagyon jól megcsinálták!!!
Névtelen
 


Hihi!

Mi is vasárnap beadtuk a kérelmet a Pólus Centerbe és szerdán postán!!! ott volt az útlevelünk. Kép
Ha ezt előre tudom, meg is ütött volna a guta, ha kifizetem a dupláját a sürgösségire. Kép Kép
Viszont ez a digitális fekete fehér kép szörnyű. Kép Kép Kép
Névtelen
 


Köszönöm szépenKép
Csi
 
 


Akció! A Bétexben (Lehel út) most minden 28-60 %-kal olcsóbb. Nagyon jó kis anyagok vannak.

(a Lehel tértől 5 perc gyalog vagy 1 villamos megálló)
Névtelen
 


Gyermekpaplant szeretnék venni.
Az ikeában 6000 Ft-ért láttam, ezt kicsit sokallom. Merre keressek olcsóbban?

Petra
Petra
 


Cora, Auchan, Megatoys
Névtelen
 


Sziasztok! A forro nyar miatt csak 2 muskatlim maradt meg az erkélyen, amiket szeretnék atteleltetni. Futomuskatlirol van szo. Olvastam fentebb, hogy 10-12 fokot ajanlanak. Akkoir visszavagni nem kell? Van valakinek tapasztalata, megmarad? Tippek? Köszi Judit
Judit
 


Bocsi, ezt a viragos forumra akartam irni, valahogy elkeveredtem, no min1. Azért varom a valaszt...
Judit
 


sziasztok

Tudtok jó babaruha boltot a XI.kerületben?
Esetleg máshol?
Kétrészes overalt szeretnék venni, de sehol nem kapok olyat, ami tetszene is./kertész bélelt vízálló gatyó és kabát/

köszi

shane
shane
 


shane!
A XI.-ben nem tudok, de ha van kocsitok érdemes kimenni Dunaharasztira egy kismamához, akit Magdusnak hívnak, mert neki minden méretben van mindenféle ruhája és nagyon jó dolgokat lehet találni nála. Mi is a XI. kerületben lakunk, de mindig ott veszek ruhát a kisfiamnak. Ha kell az e-mail címe vagy a telefonszáma, szóljál, megadom.
Szia.
Sylvike
 
 


Szia Sylvike

Köszi rendes vagy, de a párom agygörcsöt kap már tőlem ill. a vásárlási dolgaimtól. Neki még a Tesco is messze van.
Egyébként kaptam kétrészest.
Még egyszer kösz.

Szia
shane
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron