Új privát üzeneted érkezett!

Mér nö gyorsabban a ször a leberetvalt labon???
Névtelen
 


Hello,( hihihi), nem nö gyorsabban, csak éppen minden szörszal egyszerre nö, egyforma hosszuak, igy többnek tünik!!!!!A sok borotvalastol megerösödhetnek a szörszalak, de több nem lesz belölük.
Jo szörtelenitést!!!!!
Vendég
 


igen igen. ezért jobb a gyanta. már lehet kapni házi patronos megoldást is, ami nem drága (egyszeri beruházást igényel).

szerintem kevésbé fáj mint az epilálás, nem lesz piros pöttyös a láb, legalábbis nem annyira.

de ami a legfontosabb: nem 2 napont a kell gyantázni, hanem 2 hetente.
ami azért nagy különbség. és ráadásul még szebben is nő a lábon,mert olyan elszórtan, nem feltünően, nem úgy mint a borotva ami után aztán sörtésedünk .
Névtelen
 

 
 

Kipróbálhatod az epilátort is. Én nagyon féltem tőle, egy évig napi szinten foglalkoztatott a gondolat, hogy vegyek, vagy ne vegyek. Aztán döntöttem, és nem bántam meg. Nem fáj olyan nagyon, és legalább 3-4 hétig nem kell foglalkozni a szőrökkel. És több idő marad a gyerkőcre is. :-)
 
 


Kaptam egy krémet. Az van ráírva hogy kenjük be vele a kívánt részt majd 1o perc utánn mossuk le.
Nekem nem történt semmi sem.
Mit rontottam el?
A reklámokban nem egészen így szerepel a cucc.
Használ valaki ilyen krémes szörtelenítőt?
Névtelen
 


Hiszel a mesékben? Kép
Nekem is van egy kolleganőm, akinek a krém semmit nem használ (pedig szőke), hiába hagyja rajta akár 20-30 percet is. Nekem viszont már 5 perc után is leszedi. Különbözőek vagyunk.
Próbáld meg, hogy nem csak lemosod, hanem spatulával erősebben lehúzod. Hátha...
titati
 
 


A kozmetikus sem rossz megoldás.
Én is gyantapárti vagyok, tovább tart Kép
 
 


Van valakinek nő létére a mellbimbó körül szőr?
(Ugy nem a Holdról jöttem?)
Mit lehet vele csinálni??????!
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
Bizony megesik és sokakkal. Nem nagy ügy: szemöldökcsipeszt ellenük!
 
 


Kedves Névtelen!

Csatlakozom, nem ügy. Mikor kibújik, kicsipeszelem.
Bibí, nekem az államon is van pár szál, szintén kicsipeszelem. Napi rutin, szemöldökszedés után. Nem izgatom magam miatta, szerintem Te se tedd.
Névtelen
 


Sziasztok!
Kis tapasztalat, nekem működik, hogy fogyó holdnál epilálok. Sokkal lassabban nő azóta vissza. Hajvágásnál meg növő holdnál, az meg nő mintha húznám. Kép Körömre, szakállra természetesen igényszerint.

 
 


Csipeszelem én, de amikor még nagyon pici, nem tudom kiszedni. Viszont erősek, feketék, így érezhető a hegye. A babám szopizik, gondolom a sörték őt is zavarják picit. A párotok (már akinek van szőr a mellbimbója körül) tud erről a kis defiről? Volt, hogy szóba került?
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Legalább 1 keresztnevet írj, hogy rendesen megtudjunk szólítani! Kép
Na, szóval, lehet, hogy hagyni kéne egy kicsit megnőni, hogy ki tud húzni. Nekem ott éppen nem nő, de van másholKép Figyelj, ha ez ilyen gond, nem mész el dokihoz vele? Lehet, hogy felborult 1 kicsit a hormonháztartásod. Ez csak 1 ötlet, nem bántani akarlak!!
Ki tudja, hátha. Meg hallottam a végleges epilálásról is, lehet, hogy ez pár szálnál megérné. Talán anyagilag is ki lehet bírni.
A babuci szerintem örül, hogy öleled, nem hiszem, hogy zavarná bármi is ha anyucinál lehet! Kép

Bellana
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: