Új privát üzeneted érkezett!

Tolok egy heti menüt:

H: hú, elfelejtettem...
K: Fejtettbab leves, lecsó rizzsel (én natúran készítem és a rizst külön főzöm)
Sze: Tegnapi leves, túrógombóc
Cs: Karalábéleves friss, falusi zöldségekből és brassói csirkemellből
P: Főztem húslevest pulykaszárnyból, a második bolognai spagetti
Szo: Tegnapi leves, rántott karfiol, sült krumpli
Holnap lesz sült malacszelet és még valami, passz..

Írjatok már Ti is ötletet légyszi!

Kép

Kép
 


A múlt héten csináltam egy borsólevest és csak ösztönözni akarok mindenkit, hogy fenomenális volt!!!!!!!!!44
Az itteni cikk 2 személyre írja, de én bővebb lével csináltam és simán jóllakott mindenki, sőt maradt is. És legközelebb szaggatok bele nokedlit is:
Nézzétek meg:
http://www.noilapozo.hu/20090816/klassz ... type=rovat

Kriszti

Kép

Kép
 


Kriszti,

Micsoda menüsor :lol: Én ehhez képest igazi "hanyag anya" vagyok :oops: A héten, hogy a fiúk már oviban vannak kb. 2x főztem. Egy nagyon gyors milánóit meg ma egy fincsi húslevest amiben borsó is van :wink: mert azt mindhárom gyerek imádja. Úgyhogy köszi a receptet, tuti kipróbálom :D Bár apa leves és tejszín ellenes is - azért persze mindig megeszi amit elé rakok 8) A Marci viszont nagy leveses.

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Brigi,
kössz :9. Én főzök mindig, Bori miatt muszáj, meg aztán Eszter is keresi ovi után a kaját (mit főztél anyucika?).
A heti menünk így alakult:


H: (képet később róla)Francia hagymaleves (Borinak brokkolikrémleves), sajtszószos tészta
K: Tegnapi leves (Borinak is tegnapi leves), rántott csirkemell, párolt rizs
Sze: Tejfölös krumplileves, rántott csirkemell, párolt rizs (kedden csak egy felet csináltam, mert este, mire hazaér Apával Eszter, frisset akartam sütni. De ki kellett menni SOS a telekre és későn értünk haza, így a mellet másnak magunknak készítettem el.
Cs: Tegnapi leves, palacsinta
P: Tárkonyos csirkeraguleves, krumplis tészta
Szo: Nudlileves a gombóctésztából, Szilvás-, és szilvalekváros gombóc (én gyúrtam)
V: Pénteki raguleves, tejfölös csirkepaprikás nokedlivel és valami savanyúság. Szt hiszem, készítek káposztasalátát.

Hát, ennyi :).
Ja, én soha nem használok semmi zacskósat. Sem levest, sem szószt, sem öntetet - mindent magam készítek.
Levest általában 2 napra készítek - aztán a Család vagy hagy, vagy nem :).

Kriszti

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron