Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van hogy 5 hónapja szültem és van 15 kiló feleslegem. Le kéne adnom de sportról az időm miatt szó sincs. hallotam ezekről a fogyasztó tapaszokról/TI-JI;Trim24 seven/ és kíváncsi lennék rá hogy mien? Főként az érdekelne hogy szoptatós kismamák használhatják e? nagyon fontos lenne mert már hányok magamtól,és nehezen viselem.Minden érdekel amit erről tudtok! köszi!sziasztok!
 


Szia!
Egy hete kezdtem el használni a Trim 24 seven-t. Igazából még semmi látványos, de az étvágyam már kevesebb, remélem használni fog....
Zsu

Kép
Kép
 


Szia!Végre valaki aki vissza ír.Köszi a hozá szólást.Még nem próbáltam,metrt nem tudom hogy szoptató kismamáknak szabad e? Te nem tudod?köszi! szia
 

 
 

Szia!
Az van a dobozára írva, hogy szoptatós anyukák kérjék ki orvosuk tanácsát...
Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok !
Én használtam az első hónapban a súlymból nem adtam le de a ruha méreten már észre vettem,hogy nem szűk ,és a következő hónapban kezdtem le adni a kilókat 3 hónap alatt 4 kg ment le de méretbe látványos mivel a férjem is észre vette ,hogy csínosabb vagyok.
 
 


sziasztok!Zlotika:Te szoptatás alatt használtad? Vagy csak úgy? Melyiket? hány kilóval kezdted és most mennyi vagy? minden érdekel ezzek kapcsolatban.írj!!!
 


Sz a helyzet hogy az én orvosom eléggé tiltakozik ezektől a szerektől ő inkább a természetes fogyásba hisz és a védő nőm is.Mindkettő elég "maradi".ezért meg sem kérdezném őket.ugyis az a válasz hogy ne használjak ilyeneket.de köszi Zsu!!!
 


Sziasztok!
Érdekes a téma!
Szvl.ha 30 tapasz 1 hónapra elég,és a harmadik hónapban mennének le a kilók(elég lenne 5-6Kép),akkor 3 dobozzal kellene elhasználnom,ami 3-szor 3500 Ft=10500Ft?
Kicsit sok nekem.Nincs vki,akinek jobban bevált ez a tapasz?Gondolom mindenkinél máshogy reagálhat a szervezet:gyorsabban-lassabban...
Más tapasztalat?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kismama!
Ne aggódj,a szoptatás a legjobb fogyasztószer,meg a sok séta a kicsivel.Nekem sok lement így.Mostmár viszont nem szoptatok,és jó lenne lemozogni ezt a pár kilót,megtámogatva egy kis segítséggel.Mondjuk egy tapasszal...
Megértem,hogy szeretnél a régi lenni,engem is nagyon zavart ahogy kinéztem..
Egyébként nem akarok ünneprontó lenni,de nem tudom gondoltál-e már arra,hogy valószínűleg a tapasz által kibocsájtott anyagok bekerülhetnek a tejcsibe?Elég gáz lenne,ha emiatt nem gyarapodna a baba,esetleg még fogyna is?Ráadásul az ő kis súlyukra számítva minden anyag veszélyesebb is,mivel kevesebb is elég belőle,hogy nagy kárt okozzon.Kép
Én inkább lebeszélnélek a tapaszról,egyenlőre..De tiéd a döntés..Ha már nem szoptatsz még mindig kipróbálhatod a tapaszt,ha addig nem ment volna le esetleg a feleslegKépKép
Hm?Kép
Minden jót!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


hy!Szilde!
Pont ezért akartam megtudni hogy szedhetem-e én is a tapaszt,mert félek hogy belemegy a tejbe valamijen anyag ami káros lehet esetleg.De köszi!
szia!!
 


Kismama!
Bocsi!Hát persze,hogy azért kérdezted.Kép
Elfelejtettem hozzátenni,hogy 'nagy valószínűséggel belekerülnek a tejcsibe'.Bár ez csak az én véleményem.Kép
Azért írd meg végülis mire jutottál.Érdekel.Kép
Sikeres fogyást!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


sziasztok!
Nem én már nem szoptattam amikor el kezdtem a tapaszt használni.60 kg voltam és most 57 kg vagyok de még szeretnék fogyni.Nekem két gyerekem van és az nem igaz ,hogy a gyerek sétáltatáskor is lemegy mivel én a kettő után szaladok mert mindíg elszöknek tőlem,igaz így egyre jobb kondiba vagyok egyre jobban bírok utánuk sieteni. Amúgy az"Arany Mozsár-os" termékeket kezdtem szedni és az drágábbnak bizonyúlt 12000 ft-ot elköltöttem a Bio CLA -ra és nem volt látszatja. A tapaszoknál pedig már az első hónapban. Én csak azért használom ,hogy ne keljen új ruhatárat vásárolni.Most már a lánykori nadrágjaim ,kosztümjeim is rám jönnek.A fogyó kúrás szereket szoptatás alatt nem lehet szedni így szerintem a tapaszt sem lehet használni.
 
 


Zlotika!
Szerintem mindenkinek más a szervezete.Van aki fogy a sétáltatástól(1-2 óra gyorsabb tempóban),van aki nem igazán.Szerintem ez olyan,minthogy valaki keveset eszik mégis meglátszik rajta,vki. rengeteget ehet mégse hízik.Kép
Az biztos,hogy egy teljes ruhatártól olcsóbb a tapasz.Kép
Gratulálok az eddig leadott kilókhoz,és további sok sikert kívánok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Mi újság tapasz-fronton?
Írjátok meg mik az eredmények!KépSegítene a döntésben.
Addig is jó fogyást és szépülést mindenkinek!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: