Új privát üzeneted érkezett!

Timi,
Csi szolt, hogy kerestel, igy idetalaltam.
Este elkuldom, addig jo lenne, ha kipucolnad a mailfiokodat, mert jo nagy felbontasban kuldom, hogy hasznalni is tudd.

-Afonya
 
 


Megsem kuldom most, mert vakunal nem jok a szinek, majd inkabb nappali fenynel, bocs.

-Afonya
 
 


Szia Áfonya!
Előre is köszi! KépKépKép Most kb. 2,6 Mb helyem van az elég lesz? Ha nem akkor írok egy másik e-mail címet.

Csínek is köszönöm a közbenjárást! Kép

üdv. Timi
 

 
 

Timi,
elvileg elment a mail. Hogy fogod megcsinalni, mit tervezel?

-Afonya
 
 


Szia Áfonya!
Még nem kaptam meg a mail-t, izgatottan várom. KépKépKép
Arra gondoltam, hogy egy-két képet matricafestékkel megfestek, mondjuk pohárra... és csinálok belőlük memoryt is. Egyenlőre csak ennyi jutott eszembe. Kép
Te befejezted már a festést? Milyen lett?
üdv. Timi
 


Timi,
hat, pedig annyi ido alatt illett volna odaernie. Lehet, hogy a freemail vacakol megint? Ha nem jutna el hozzad, irj, es felteszem a honlapomra.

-Afonya
 
 


Szia Áfonya!
Sajnos nem érkezett meg a leveled... KépKépKép
Jó éjt!
Timi
 


Feladtam ujra, mert mintha most mukodne a freemail, legalabbis a probalevelem megerkezett magamhozKép

-Afonya
 
 


Szia Áfonya!
Köszi megkaptam a kirakót! KépKépKép
Írtam mail-t is.
üdv. Timi
 


Hello!
Kíváncsi lennék olyan játékötletekre amit egészen kicsi, pár hónapos gyerekekkel lehet játszani.Jöhet könyvajánló,v.saját ötlet.pl.állathangok utánzása,repülőzés,torna,kukuccs,v.ilyesmi.Ti,hogyan játszotok a babykkel?Minden érdekel.Jó lenne bővíteni a repertoárt.Köszi.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


könyv:
Deák B. Katalin : Anya taníts engem

nagyon jó sok hasznos ötlet van benne

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Tegnap voltunk babszinhazban es ott lattam egy egyszeru, viszonylag olcso otletet:
az a "klasszikus", gomb alaku, rizspapirbol keszult lampa, az oldalara "gerezdenkent" piros, kek vastag zsinor volt ragasztva, mintegy erositeskent is. Az aljarol logott egy vesszokosar, 4 zsinor tartotta. Szoval egy leghajo voltKép Lehetett cserelgetni benne a kedvenc plussallatokat, mikor ki ropulhet.
Remelem, erthetoKép

Volt még: kiralyi hazaspar, ahol a kiraly egy fakanal volt, koronaja 4 villabol volt kialakitva, a kiralyno pedig habvero feju, valahogy beapplikalva egy kuglofsuto formaba, ami az abroncsos szoknyaja volt. Mindez Edesseg-orszagban, a Cukorsuveg hegyen tul, stb...

-Afonya
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: