Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
a Huggies-nak van egy Littleswimmers nevű úszó-pancsoló pelenkája,de itthon és Ausztriában sem lehet hozzájutni.Kinek van valami jó ötlete/kapcsolata a beszerzéshez?Egyébként Kimberley-Clark termék.
KANGA
 


Szia Kanga,
Leveled olvastán (jól hangzik mi? :) ) megvilágosodott az elmém, és megpróbálkoztam megkeresni a huggies honlapját. Van is neki,
http://www.huggies.com
Lehet pelust is rendelni online, meg mindenféle érdekes (időhiány miatt nem nélzegettem meg az oldalt). Ha tudsz angolul, próbáld meg végigböngészni, megpróbálkozhatsz a rendeléssel, netántán írhatsz nekik emilt, hogy errefelé hogyan juthatnál hozzá.
Sok sikert
Zsóka
Zsóka
 


szia Zsóka,
már jártam a honlapjukon és megkaptam az osztrák kirendeltség telefonszámát,de sajnos sikertelen volt az akcióm,mert azt mondták,hogy Ausztriában nincs...ezért azt gondoltam,hogy össze kellene gyűjteni az érdeklődőket,hátha úgy valamit elérhetnénk...
KANGA
 

 
 

Sziasztok!
Akkor én jelentkeznék mint egy érdeklődő.
Gabriel!
Gabriel
 


Sziasztok, kivancsiva tett a Huggies weblapja, onnan egy lepes volt a www.littleswimmers.com. Itt viszont amit lattam az egy ugyanolyan eldobhato (eldobando) nadragpelus mint a tobbi, csak nem vizszivo kivulrol, de a belso termelesu nedvesseget beszivja. Amennyire latszott 6 db-os csomagban aruljak (tuti hogy egy vagyon). Ja igaz hogy 4 "gyonyoru" szinkombinacioban kaphato. Miert kell ez nektek? Lehet kapni pl Kooshies markaju uszonadragot csecsemoknek, aminek speci gumizasa van es bar a pisi biztosan kijon, a kakit azert megfogja, meg szvsz eszre is lehet venni ha a csemete a pancsi kozben bekakil. (Az enyem sosem tette) De lattam olyan biciklisnadrag szeru tenyleg gumisat is mar baban usziban.
Szerintem nem erdemes ennyi energiat ebbe fektetni, ez is olyan mint sok mas a babaapolasban: azert kell megvenni mert aruljak.
Joccakat, sziasztok
idi
idi
 


Sziasztok!
Mi semmi kulonos extra cuccot nem hasznalunk, siman egy Libero pelenkaborito (textilpelenka fole valo) muanyagba csomagoljuk Atilla popsijat, erre kap egy strech nadragot. Pisi kijon, kaki nem (1x volt tesztelve, fel ev alatt 8-))
Udv
nandi
A fiam 10 honapos, fel eve jarunk uszni
Nandi
 


Sziasztok!

Itt lehet kapni Svajcban uszopelust es hasznaljuk is.
Viszont csak annyit tudsz elrni vele, mint a Nandi altal leirt Libero pelankaboritoval: pisi kimegy, kaki bentmarad.

Alma.
Alma
 


Szia Alma!
Off leszek: az unokatesóm is Svájcban él, most talált rá a babanetre, pár napja írt a Külföldön túlélő mamák topic-ba. Biztos nagyon örülne, ha írnál neki...
Bocs a közbeszólásért
Sziasztok
Kriszta
 


Sziasztok!
Olaszorszagban is lehet kapni uszopelust.
En augusztusban megyek haza,(a Vamhaz krt. nal) szivesen megnezem milyen meretekben van es mennyi van egy csomagban es hogy mennyibe kerul, egy par csomaggal haza tudok vinni ha valakit erdekel. Termeszetesen blokkal NEM keresni akarok rajta.
Mi uszodresszt hasznaltunk a kakit megtartja szerintem jobb a pelusnal, mert az nehez lesz ahogy megtelik vizzel.
Judit
Névtelen
 


gügyü-gügyü gügy-gögy böff-hö-hö
gügyü
 


SZIASZTOK.REGI GONDOLATOMROL BESZELGETTEK.ÉN IS KERESEM A HUGGIES FÉLE USZOPELUST.SAJNOS EREDMENYTELENUL.SŐT,MÁR A SIMA PELENKÁJUKAT SEM TALÁLOM A POLCOKON EGY IDEJE.LEHET,HOGY AZERT,MERT PÉCSI VAGYOK.SEGITSETEK.MELYIK SUPERMARKETHALOZAT FORGALMAZZA.EDDIG ITT A MATCH-BEN LEHETETT KAPNI.AZ SEM BAJ,HA PESTI CIMET ADTOK,A FÉRJEM MINDEN HÉTEN JÁR OTT.ELŐRE IS KŐSZI.H.KRISZTI
Névtelen
 


Szia H. Kriszti!

Éppen ma olvastam, hogy a Kaiser's boltban van.
Huggies Freedom 1999,- Ft.
3-6 kg 46 db, 5-9 kg 40 db, 8-14 kg 34 db, 12-22 kg 28 db.

A Corában, Auchan és a Tescoban is szokott lenni.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


SZIA KATA. KOSZI A GYORS VALASZT.NEM TUDOM,HOGY KAISERS BOLT VAN-E PECSEN,DE PONT MOST INDULOK A TESCOBA.HÁTHA....EGYÉBKÉNT MINDENHOL REKLÁMOZZÁK A TERMÉKEIKET,RÁADÁSUL AZ ÚSZÓPELUST MEG A TŐBBIT A SIMA PELUS HÁTOLDALÁN,DE KAPNI NEM LEHET.HAD CSOROGJON A NYÁLUNK.JÓ ÜZLETPOLITIKA. H.KRISZTI
Névtelen
 


Szija Mindenkinek !

Floridaban elek, es itt forgalmazzak azt a bizonyos "furdos pelust" amit kerestek, ha valakit konkretabban erdekel, keressen meg az e-mail cimemen, es szivesen segitek !

udvike, dbeatrix
dbeatrix
 


Szia dbeatrix!

Sajnos en nem tudom az e-mail cimedet, ezert ide irok neked.
Engem erdekelne az uszopelus, sot van a Pampersnek egy masik termeke, ami nagyon hasznos lenne a szamunkra!
A neve: Bibsters (eldobhatos eloke?)

itt az email cimem:
oneway@matavnet.hu

anya
anya (anya)
 


dbeatrix!

Koszi a segitseget!

anya
anya (anya)
 


mi is használjuk és szeretjük a Huggies swimming pelust, én Dallasból(Texasból) vagyok, és szivesen segitek ahogy tudok ha e-maileztek.
ritus
rita
 


ja ha esetleg nem megy, igy itt az e-mailem
rituska15@hotmail.com
rituska
rita
 


Sziasztok!

En Becsben elek es itt is lehet kapni uszopelust. Szivesen segitek nektek, ha kell meg.
De elkell mondanom hohy en nem tartom valami szupinak, en inkabb kis uszonacikat vettem es azt hasznalom. De segiten nektek, az ara 99,9 ATS. De persze szamlaval minden , nem akarok en ezen keresni, es persze Ft-tal is lehet fizetni.
Sziasztok Monika.
e-mail: sandor.varga@chello.at
mobevik (mobevik)
 


2 vagy 3 uszopelust kaptam Amerikabol, egyszer sem hasznaltam öket, elado. Biztosan megegyezünk. Különbözö meretüek asszem.
Pac
pac@freemail.hu
Névtelen
 


Szia Pac!
Milyen méretûek?
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!

Most jutottam csak ide ebbe a topicba. Akik korábban írtatok, kérlek írjátok meg nekem hogy Ausztriában hol lehet kapni (milyen boltokban), miszen kiszerelésben, és milyen méretezésben. Az árát valamelyiktek már írta, hogy 99,9ATS, ez továbbra is helytálló.
Kérlek, hogy aki tud segítsen! Köszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


norcsi

Altalaban a legtöbb BIPA-ban es DM-ben lehet kapni. De a TOY`R`US-ba is!
10db-os kiszereles, ha jol emlekszem. Meretet nem tudom!
Remelem segitettem!
Névtelen
 


Szia!

Köszi, már ezzel is sokat. Áráról nem tudsz esetleg valamit? Ti egyébként már kipróbáltátok? Bevált?
Bocs a sok kérdésért, de ez még nekem teljesen új dolog, minden ezzel kapcsolatos információ érdekel.

Mégegyszer köszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Norcsi!

Mi járunk úszni Lilivel már 5 hónapja, és még nem kakilt a vízbe és az oktatók szerint ez nagyon ritkán fordul elõ. Van egy "gatyája", amit ráadunk és simán belepisil a vízbe. Ez így van jól, hiszen a többieken sincs úszópelus. Minket pedig nem zavar. Gondoljuk csak bele hány felnõtt teszi ugyanezt. KépKépKépKép KépKépKép

Bocs, hogy beleszóltam, de eleinte én is szerettem volna úszópelust, aztán rájöttem, hogy nincs is rá szükség.

Anikó
Gerianikó
 


Anikó!

Köszi! Meglátjuk mi is högy alakulnak a dolgaink, mert ez a bébiúszás-dolog is képlékeny téma még nálunk. Csak idetévedtem és érdekelni kezdett a dolog.Kép

Szia: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Norcsi

Mi is vettünk eszer uszopelust, de nem voltam töle elájulva.
Kis uszo naci vagy nadrág is megteszi, ugyanazt a sélt. Es olcsobb is! Szerintem ritka az hogy a gyerköcök, belekakilnak a vizba, de ha mégis akkor a kisnadrág is felfogja. Ha pedig pisijön akkor mindegy hogy pelusvan e rajtuk.
Névtelen
 


Mi a jövõ héten fogjuk kezdeni az úszást Tomi fiammal, aki 4 hónapos. Sikerült vennem Libero UNI pelenkavédõt (mûanyag,megkötõs). Az a kismama, aki már egy éve jár úszni a fiával, esküszik rá. Remélem, nekünk is beválik.
Persze kell rá egy úszógatyó is.
Az oktató azt mondta, hogy a vízben nem szoktak kakilni a gyerekek. Állítólag ez reflex. Kép
Na, majd meglátom jövõ szerdán.
üdv mindenkinek Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Mi a jövõ héten fogjuk kezdeni az úszást Tomi fiammal, aki 4 hónapos. Sikerült vennem Libero UNI pelenkavédõt (mûanyag,megkötõs). Az a kismama, aki már egy éve jár úszni a fiával, esküszik rá. Remélem, nekünk is beválik.
Persze kell rá egy úszógatyó is.
Az oktató azt mondta, hogy a vízben nem szoktak kakilni a gyerekek. Állítólag ez reflex. Kép
Na, majd meglátom jövõ szerdán.
üdv mindenkinek Kép
bogancsi
 


bocs, véletlenül mégegyszer megnyomtam Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Szia Bogancsi!
Tényleg nem kakilnak bele. Mi is járunk, és csak egy úszógatyó van rajta.
Gabó is 4 hónapos. Tomi mikor született?
Szia:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
A Huggies-nek van úszpelusa, a múlhavi kismamához volt mellékelve egy éves naptár, ezzel a márkával, és termékleírásokkal. Biztos van weboldaluk, meg kéne kérdezni õket, én se nagyon láttam még boltban. A bababörzén kint lesznek, és ott lesz, úgy tudom, de az még 3 hét.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Kedves Ágci!
Tomi 2001.12.18-án született.
Budakeszire megyünk majd úszni. Már csak 2 napot kell kibírnunk és megyünk! Már alig várom!
Remélem, Tominak is fog tetszeni.
Majd beszámolok.
üdv
bogancsi Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Mennék én is úszni a kislányommal, aki 8 hónapos. A XI. kerületben lakunk. Nem tudjátok hol van a közelben jó uszósuli?

köszi: dodo
dodo
 


Dodo!

Kalovits-módszer
Ruzsonyi Ágnes T.: 20/923-2488
XI. Ker. Rubin Hotel - XI. Dayka Gábor u. 3.

Zsuzsa
zsuzsa
 
 


Sziasztok!
MA végre megvolt az elsõ úszás Tomival Budakeszin szintén a Ruzsonyi Ágival. Nagyon jó volt. Tomi is, én is nagyon élveztük. Libero Uni megkötõs mûanyag pelenkavédõ plusz Áginál kapható kis sztrecs naci tökéletesen mûködik. Semmi problémánk nem volt.
Tomi úgy csinálta, mintha mindig is ezt gyakorolta volna. Még Ági is meglepõdött, mennyire tetszett neki az egész. Nézte a többieket is, és figyelt persze rám is. Többször nevetett is.
Nemcsak a piciknek nagyon jó ez szerintem, de a mamák is kikapcsolódnak és felüdülnek Kép
Mindenkinek AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!
Üdv mindenkinek:
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok,
en a
www.mailorderexpress.com -on rendeltem uszopelust mar ketszer is. 1 db postak0ltseggel egyutt kb. 4000 ft-ra jon igy ki.
Ha valakit erdekel, van egy elado, rozsaszin, egy eves korig jo a meret.

asamu@drotposta.hu
andi
 


Kedves Andi!
Azért azt hiszem, 1 darabért 4000 Ft kicsit sok! Nem gondolod?
Az általunk használt Libero UNI védõ + úszógatyó tökéletesen megfelelt.
Persze nem akarok senkit lebeszélni, ezért bocs. Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Szó volt régebben róla, hogy hátha a baba börzén lesz úszópelus. Ha valaki esetleg volt ott éás látott ilyet, akkor megoszthatná velem az infót!

Köszi: Vica
vica
 
 


Sziasztok!!

A börzén megkérdeztem, 1 hónap múlva lesz kapható a DM üzletláncban. Én láttam, szerintem nem egy nagy durranás, nem beszélve arról, hogy biztos egy vagyon lesz.
zsorka
 


En csak a midi pelusaimat szeretnem kicserélni maxira! Érdekelne, mit tesztek a matracra, hogy véletlen se ázzon el, amikor leszoktatófélben van a pelenkaról? Nylonnal próbalkoztam: zörög, gyûrõdik és melegíti. Köszi

Valaszt a kovetkezocímre varok: KNZSU@freemail.hu
Zsuzsi
 


Sziasztok!

Nekem maradt tavalyról Pampers úszópelusom, nekünk már nem kell, ha valakit érdekel,írjon!
Az ágyra Pampers vagy Fixies pelenkázóalátétet teszek,az egyik oldala puha (ezt teszem felfelé),a másik vízhatlan, így ,ha néha"baleset"történik, csak eldobom.
Egyébként a weblapomon van eladó úszópelus, Ausztriában vásárolt, nem eldobható!
www.tar.hu/babaruha
mate.dalma@axelero.hu
Horváth Krisztina
Névtelen
 


Sziasztok !
A kisfiam 5 hónapos és ha van valakinek kinõtt pelenkája szívessen megveszem,midi ,és maxi érdekel nekünk pampers
3-6 kg-ig ingyen elvihetõ.
Névtelen
 


kedves névtelen!
én sajbos nem tudok segíteni pelus ügyben, viszont nekem szükségem lenne a 3-6 kg-osra, ugyanis azt használok az ikerlányaimnak.
várom a jelentkezésed, ill. a telefonszámod a benced@freemail.hu címre, vagy a 06702449350-es számon,hogy meg tudjuk beszélni a részleteket.
anita
Névtelen
 


A DM-ben most lehet kapni HUGGIES úszópelust!
zmariann
 


Én is most fedeztem fel, 11 db ára kb. 1800 Ft. Nagyon jópofának tûnik, de most mi inkább meztelenül fürödtünk a Balcsiban.

Pkriszta
pkriszta (pkriszta)
 


Eladó, egy darab kisméretû úszópelus (9,5 kilóig jó kb.), kívül-belül textiles, és közötte valamilyen mûanyag réteg van, ezáltal tartja bent a kakit. Nagyon aranyos, inkább kisfiúnak való színben (ez NEM egyszer használatos, így megéri szerintem). Mi most nõttük ki, csak pár alkalommal használtuk.
Érdeklõdõk ide írjanak: nora@hdsnet.hu
(Kérésre képet tudok küldeni róla.)
norcsi
Lenti
 
 


Ezt nem igazan ertem! Alig hasznalt pelust akarsz eladni?
Nalunk,amit mi hasznalunk uszashoz,furdeshez (huggies) az eldobhato,es eszembe nem jutna egyszeri hasznalat utan ujra megszaritani es raadni!
Persze lehet,hogy Magyarorszagon mas uszopelusok vannak....nem tudom...mindenesetre akkor nem tul jol fejezted ki magadat.
Rebi
 


Kedves Rebi, ha meg1x elolvasod "(ez NEM egyszer használatos," benne volt a szovegben. Vagyis moshato, mint minden mas nem 1x hasznalatos pelenka. Ennel jobban nem hiszem hogy ki tudta volna magat fejezni. :-) A huggiest jol teszed ha nem probalod mosni, az eldobhato es nem moshato...

mielott norcsi kikerne maganak Kép
Névtelen
 


Köszi Névtelen!

Végre Valaki végigolvassa amit írok!Kép
Persze lehet már itthon is vásárolni a (szerintem)ahhoz képest hogy eldobható, méregdrága Huggies úszópelusokat ami nem is sokban különbözik a rendes pelustól (ezt nem saját tapasztalatból tudom, csak olyantól aki kipróbálta és nem nagyon tetszett neki). Egyébként tényleg összvissz kétszer volt a kisfiamon.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: