Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Babaterv!

Gyermekem szül. 1997.10.20. 0 Rh+
Én szül.: 1972.08.31. 0 Rh+
Apa szül.: 1969.03.15. 0 Rh +
Testvér még nincs.
Kérdésem: 1.) Mi a meglévő gyermekem neme? 2.) Ha az idén esnék teherbe a második gyermekemmel, ő milyen nemű lenne?

Remélem, a mi esetünk egyszerű lesz számodra. Várom a válaszod itt, illetve e-mailben. Előre is köszönöm!
Kriszta
Kriszta
 


Babaterv!
Szia...! (nem tudom szabad-e a keresztneved írni) Mondták Marikákék Budakesziről, hogy itt vagy a BABANET-en. E-maileztek neked, (ők a lugosi@...) de akkor még nem tudták, hogy ismerünk téged személyesen.
Modtam nekik, hogy megírom, hogy legalább olyan telibe, mint nekünk a +1-et. Én csak így hívom. Ráragadt.
Mégegyszer Szia, Csók Hédinek!
Ha ráérek küldök E-mailt is mert sokmindent akarok írni. Legalább mostmár tudom.
Lala
Névtelen
 


Üdv Babaterv!!!

Valóban lányunk van, nincs bennem ellenérzés, és rohadt kíváncsi vagyok arra, hogy a pocaklakó mi lesz. Bocs ha kicsit (??) ellenszenvesnek tűntem. Mindenesetre köszönöm a választ:

Töf-töf, alias Zorkanya
Zorkanya
 

 
 

Kedves Babaterv!

Remélem még nem nyaralsz és tudsz nekem válaszolni, bár az adatok elég hiányosak lesznek.
A leendő anya adatai:1969.06.21., B Rh+,
a leendő apa 1963.08.21-én született, de a vércsoportját nem ismeri.
Mostanában szeretnénk kisbabát és a módszered felkeltette az érdeklődésemet. Kislányt szeretnénk, mert van már egy fiú, de ők csak féltestvérek lesznek, így nem írom ide az adatait.
Fáradozásodat előre is köszönöm!

Tina
Tina
 


Kedves Babaterv!
Nem irtal valaszt, a kerdesemre!

Meg mindig probalkozo!
probalkozo
 


Kedves Babaterv !

Kíváncsi lennék, milyen nemű gyerekünk lenne. Most vagyunk a próbálkozás szakaszában.

Apa: 1969.11.16.
Anya:1976.01.25.

Sajnos egyikünk sem tudja a vércsoportját. Így is lehet?

Üdv.: Kati
Király kati
 


Kedves Babaterv!

MÁr egyszer leírtam ugyan, de az már az Archivba került, és lehet, hogy nem olvastad, ezért most ismét leírom kérdésem:

Gyermekem szül. 1997.10.20. 0 Rh+
Én szül.: 1972.08.31. 0 Rh+
Apa szül.: 1969.03.15. 0 Rh +
Testvér még nincs.
Kérdésem: 1.) Mi a meglévő gyermekem neme? 2.) Ha az idén esnék teherbe a második
gyermekemmel, ő milyen nemű lenne?

Remélem, a mi esetünk egyszerű lesz számodra. Várom a válaszod itt, illetve e-mailben.
Előre is köszönöm!
Kriszta
Krisztina
 


Sziasztok!

Hol lehet erről a Babatervről olvasni?????? Tulajdonképpen mi ez? MI a módszer alapja???
Köszi!
Bea
 


Bea

Idézek itt egy mostani levélből, mert sehogyan sem tudom elküldeni az értékelést az egyik kérdezőnek, KATI BECK-nek.
Az értékelés két lépésből áll. Egy-egy ajánlott fogamzási periódus - pároktól függően - általában 4-5 hónap. Ez alatt lehet nekifogni a kiválasztott nemű babához.
Az értékelésben:
1. Az első és legfontosabb az anya intervallumainak a megállapítása. Az anya periódusai a meghatározók. Mondhatnám, rajta múlik, hogy mi lesz, fiú vagy lány. 87,4% bizonyossággal. Csak úgy megjegyzem, hogy ez nagyon sok. Nagyon jó arány. Kérdezz meg egy asztrológust, hogy ő hány százalékkal dolgozik a baba prognózisnál. Nem is fog válaszolni azért a minimum 40 000.-ért.)(Ja, és ezt vissza se kapod, ha nem talált.)
2.Amennyiben az anya, egy úgynevezett semleges időszakban van, akkor az apa periódusai a dominánsak. Ez számomra legalábbis eléggé rossz arányt mutat (67,9%). Úgyhogy, ha nincsenek beszorítva a párok időben - tehát 2 éven belül mondjuk két gyerek kellene a Gyed meg Gyes stb. miatt - akkor igyekszem lecsökkenteni az ajánlott fogamzási periódust 1-2 legfeljebb 3 hónapra. Így fel lehet tornázni a valószínűségi arányt úgy 77-79%-ra az apánál.
Babaterv
 


Bea

Ja igen! A legeslegelején olvashattad volna az archívban, hogy a születésedkor "kapsz" egy fogamzási periódust. Tehát a születési adatok alapján a fenti valószínűséggel megállapítható, hogy milyen nemű babára, mikor vagy fogamzóképes és természetesen az apa periódusainak a befolyása.

Ezt a kutatást kb. 40 éveel ezelőtt kezdte el egy német szülész-nőgyógyász-genetikus professzor. Én 30 éve folytatom, mert ő nem tudta már folytatni, nekem meg akkor nagyon elfogadhatónak tűnt. Az idő bizonyított.
Babaterv
 


Kedves Babaterv!

Ugye, majd nekem is fogsz válaszolni?
Nagyon várom!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Babaterv!

Elnézést a figyelmetlenségért, de tegnap hiába kerestem, nem találtam az archívumodat. Nagyon kíváncsivá tettél és mivel én egyáltalán nem tartozom a szkeptikusok táborába szeretném tudni nekünk mikor van esélyünk LEÁNYgyermekre.
Kisfiunk ezév március 4-én született.
Anya: 1975.05.01. A+
Apa: 1972.08.27. A+
A helyzet az, hogy nem tervezünk a közeljövőben kistestvért, csak kb. két év múlva, de azért szeretném ha válaszolnál.
Köszönöm
Bea
 


Kedves babaterv,
csatlakozom a kíváncsiskodókhoz, és szeretném megkérdezni Tőled, hogy gyermekünk milyen nemű...

A gyerkőc szül. ideje 1998.05.31.
mama szül.i.: 1970.08.13., vércsop: B neg.
apuka: 1961.01.05. sajnos a vércsoportját nem tudom
most várjuk a kistestvért, szeptemberben születik, őt meg tudnád mondani, milyen nemű?
köszönettel
amba
amba
 


Amba!

Nagyon nehéz megmondanom,mert egy tipikusan ún. semleges időszak volt a fogamzás.

Te (ha az AMBA chatnév mögött az anyukával levelezek!?), tehát az anyuka egy totál " akármi is lehet!" időszak volt, az apa meg éppen kifelé volt már egy lányos időszakból.
Emiatt azt gondolom, hogy LÁNY-od van.
Babaterv
 


Kedves babaterv,
hát, ha a már megszületett gyerkőcre gondolsz, hogy lányom van, bizony nem talált. De ha a megszületendőre gondoltál, akkor talán igazad van, az UH legalábbis kislányt "jósol".
maradok kétkedő, de jó munkát továbbra is, és köszi a választ
amba
amba
 


Kedves Babaterv!

Én is kiváncsiskodnék. Két gyerkőcünk van, kiváncsi lennék, hogy tudod -e milyen neműek, valamint 2001 augusztusa körül szeretnénk összehozni a következőt, hogy 2002 áprilisa körül érkezzen, kiváncsi lennék mi várható.
Adataink:
férjem: 1970.07.10
én:1975.04.24
gyerekek:
1997.06.10, 1999.08.24
Köszi!
Csilla
Csilla
 


Hello Babaterv!

Még annyit szeretnék kérdezni, ha már elárultam, hogy kisfiunk van, hogy ő milyen periódusban fogant. Tehát kicsit később vagy korábban más lett-e volna a neme. Csak kíváncsi vagyok.
A másik kérdés viszont marad, azaz ha 2 év múlva ilyentájt szeretnénk összehozni a következő gyerkőcöt akkor ő lány lenne-e.
Bea
 


Kedves babaterv!
Nekem meg mindig nem valaszoltal! Mi ennek az oka?
Meg egyszer az adatok:
anonymus: 1996.08.02
anyukaja: 1974.09.06. vercsop.: B RH+
apukaja: 1973.01.20. vecsop.: A RH+
Szeretnenk egy masodik babat, az elsovel ellenkezo nemut. Mikor sikerulhet?

Meg mindig probalkozo. A nevemet azert nem irom le, mert eleg sokat irtam mar magunkrol, es akkor konnyu dolgod lenne. Kivancsian varom valaszod!
probalkozo
 


Próbálkozó!

Az az oka, hogy nem volt E-mail cím. Most már van.
Rövidesen megy.
Babaterv
 


Kedves Babaterv!

Én is felraktam az E-mail címemet!
Várom a választ!
Csilla
Csilla
 


Kedves BABANET! Kiváncsi lennénk milyen nemü gyermekünk lenne. Most vagyunk a probálkozás szakaszában.De már lassan egy éve nem jön össze. APA 1973.09.02 ANYA 1975.12.05 A vércsoportunkat sajnos nem tudjuk. elöre is köszönöm.
csöpség
 


Csilla!

1997.06.10, lány
1999.08.24 fiú

Próbálkozó!
anonymus: 1996.08.02 lány

Csöpség!

2000. szeptembert követően, biztosan lány lenne úgy szilveszter-újévig.
Jelenleg elég jó esélyetek van még egy fiúra, de nagyon bele kell húzni. (Vizsont ne erőltessétek. A fogamzás úgy működik jól, ha kibirjátok, hogy csak néhány naponként - mondjuk 3-4 - kisérleteztek. Legalább addig kell egy kicsit fékezni magatokat, mí teherbe nem esel.
Babaterv
 


Hello Babaterv!

Nekem még mindig nem válaszoltál, pedig két levelet is küldtem (jun.30 és jul.2.). Talán elfelejtkeztél rólam? Pedig az E-mail címemet is felraktam!!!!!
Várom a választ!
Bea
Bea
 


Beám Gyönyörűm!

Ne haragudj rám. Valami óriási figyelmetlenséget követtem el. Megnézem és azonnal jelentkezem.
Babaterv
 


Kedves babaterv!
1996.08.02. neme fiu! Igaz lanynak vartuk, de fiu. Mi az oka tevedesednek? A masik kerdesemre nem valaszoltal, hogy mikor startoljunk, most mar elarulhatom, egy lanyert.
Meg mindig probalkozo.
probalkozo
 


<FONT COLOR="ff0000">Kedves Babaterv!

Nekem miért nem válaszolsz? MÁr egy hónapja többször is kértelek, hogy válaszolj nekem. Most újra megkérlek! MÁr egyszer leírtam ugyan, de az már az Archivba került, és lehet, hogy nem olvastad, ezért
most ismét leírom kérdésem:

Gyermekem szül. 1997.10.20. 0 Rh+
Én szül.: 1972.08.31. 0 Rh+
Apa szül.: 1969.03.15. 0 Rh +
Testvér még nincs.
Kérdésem: 1.) Mi a meglévő gyermekem neme? 2.) Ha az idén esnék teherbe a második
gyermekemmel, ő milyen nemű lenne?

Remélem, a mi esetünk egyszerű lesz számodra. Várom a válaszod itt, illetve e-mailben.
Előre is köszönöm!
Krisztina</FONT>
Krisztina
 


Kedves Babaterv!

Elolvastam ezen az oldalon mindent, és igen kíváncsivá váltam, mivel mi is szeretnénk a közeljövoben még egy babát. Kíváncsi lennék, hogy szerinted milyen nemu lenne, mivel a családban mindenki másért drukkol.
Elso gyermekünk:1999.08.18. 0+
Én:1969.12.19. A+
Apa:1965.08.22. 0+ ( ezt csak gondolom, mivel a gyerek is 0-ás vércsoportú )
Idén osszel szeretnénk akcióba lendülni, hogy a következo baba is nyári (esetleg Oroszlán jegyu) legyen.
Ja, igen, kérlek írd meg, hogy elso gyermekünk, milyen nemu szerinted!
Elore is köszönöm válaszod, amit nagyon várok.
Üdvözöllek: Edó
Edó
 


Kedves Babaterv !

En meg ugyan mindig nem ertem hogy hogyan csinalod,
de meg tudod mondani,hogy az en picim milyen nemu ?
Anya : 1972.04.06 A+
Apa : 1968 .05.25 0+
Pici szuletett : 2000 02 28.-an
Koszi !
Névtelen
 


Bocsanat, a pci vercsoportja is A+
Névtelen
 


Szia:)))

Párommal beléptünk a tervezés aktív időszakába.
Tudni szeretném, hogy teherbe eshetek -e, és mikor??
A baba neme nem érdekel.Meglegyen minden kezecske, lábacska az a fontos:)))
Apajelölt: 1961.11.22.
Anyajelölt:1971.05.30. 0(I.) Rh(D)pos

Reménykedve várjuk válaszod:)))))

J&H
Pici:
 


Szia:))))

Az előző üzenetet kiegészíteném, párom vércsoportja: A rh -

Várom válaszod:))))

H.
Pici
 


Kedves Babaterv!

Remelem nem vagy eppen szabadsagon vagy nyari szuneten igy tudsz valaszolni a kerdesemre. Egesz csaladom izgatottan varja az uj kis jovevenyt es borrrrzasztoan szeretnenk megtudni, hogy milyen nemu babat varhatunk (meg 3D-s ultrahangot is akartunk csinaltatni, de azt sajnos meg Budapesten nem lehet...), az adataink:

En (anyuka): 1973.05.14. 0 Rh+
Apa: 1966.01.14. AB Rh+
Elso gyermekunk: 1998.09.28. A Rh+

Es akkor csatlakoznek a tobbiekhez: milyen nemu mar meglevo gyermekunk? (kivancsisag)

Elore is koszonjuk es izgatottan varjuk a valaszt.

Udvozlettel,
Wittenberg Dianne
Wittenberg Dianne
 


Kedves Babaterv!

Lehet, hogy szabadsagon vagy? mert mar jo regen elkuldtem a kerdesemet es megsem valaszolt ra senki :-(

Vagy netan elkeseredtel es feladtad?
Ugye nem? :-)

Varjuk valaszod ...

Wittenberg Dianne
Wittenberg Dianne
 


Kedves Babaterv!

Nagyon szeretnénk egy kisbabát, de nem sikerül. Kicsit siettetnénk (korkülönbség miatt), de nem sikerül. Ha tudsz, kérlek valahogy segíts rajtunk!!!

apajelölt:1958.01.27.
anyajelölt:1976.01.14

Várjuk a választ!
Névtelen
 


Kedves Babaterv !

Mŕr juli 21.ňta nem vŕlaszolsz a levelemre !
Lčtezel mčg ?
Nevtelen
 


Kedves Babaterv!
Nekem július 10-e óta nem válaszolsz!
Létezel még?
Bea
 


Hŕt ůgy lŕtszik tčnyleg nem lčtezik mŕr
babaterv.Talŕn nem nem jott be neki a dolog?
Névtelen
 


Sziasztok, lányok!
Kismama kolléganõmtõl hallottam egy újabb hülyeséget, de engem szórakoztat. Szóval: ha az AFP eredménye páratlan, akkor fiú rejtõzik a pocakban, ha páros, akkor lány. Nekem Virággal 28 volt. Nem írnátok meg a Ti tapasztalataitokat? Persze csak a hecc kedvéért...semmi komolyság! Kép
Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
Nagyon meglepett, de rank igaz ez az AFP-s dolog. A nagylanyommal annak idejen 20 volt az ertek, most pedig 48. Februarban fogok szulni, es az ultrahang szerint kislany lesz.
Kati
Csőre Katalin (cskati)
 


Sziasztok!

Ez az AFP dolog engem is érdekelt és megnéztem az eredményt! Hát nekem fiam van és 36-os az érték. Mégsem olyan biztos ez a dolog. Kép

Hajni
Hajni
 


Halihó!
Nekem 3 fiú után egy coffos,cserfes fruskára fájna a fogam, de az eddigiekhez híven az újabb fütyist sem felejtem vagy cserélem el a kórházban.
Még az el&#337;készületek fázisnál tartunk, szívesen veszem a bevált ötleteket, tapasztalatokat.
Kössssssz.
Kinga
Névtelen
 


Lányok! Nem is láttam, hogy itt komoly találgatás folyik a baba nemével kapcsolatban! Képzeljétek, van nekem egy táblázatom! :-))
A Chat-en már egy pár embernek elküldtem, aki épp ott volt és kérte. Állítólag 99%, legtöbbünknek ismerõseinre bevált! Nekem fiam lesz UH szerinte (AFP: 35), és a táblázat is ezt mutatta!

Írjatok ha érdekel! :-)))
anita.toth@bms.com
Anita
 


Anita!

HA az ikreim nemét is kihozza a táblázatod, akkor mesélj róla bátran! Arra sem a topicindító, sem az AFP nem használható.
ILdi
Pethes Ildikó
 


Kedves Ildikó!
Ez még senkinek nem jutott eszébe, hogy ilyenkor mivan, ha többen vannak a pocakban! Látod ez a táblázat sem használható ilyenkor! :-(

Anita
Anita
 


Sziasztok!
Nekem a Martinnal 27 volt az AFP-m. Eddig az Anita tablazata es ez az AFP is jo rank. Kivancsi vagyok mi lesz a mostani AFP-nk, de meg negy hetet varnunk kell ra...
Moni
Moni
 


Kedves Anita!
Légy szíves, küldd el nekem, ha van idod!
Nagyon köszi: Viráganya
perl@coder.hu
Viráganya
 


Kedves Anita !

Köszi szépen a táblázatot, megkaptam, ahogy megtudom a húgomnál az eredményt, akkor értesítelek, hogy bejött-e, vagy sem !

Köszi!

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Anita! Köszi szépen a táblázatot! Ha ebben a hónapban összejön, akkor a táblázat szerint kislány lesz. Nekem tulajdonképpen mindegy, csak ne császár legyen, és ne legyen egy hétig 40 fokos lázam, meg persze a gyerek is egészséges legyen...Attila kislánynak örülne (majd). Ja, a lányos apák...Kép
Még egyszer köszi: Viráganya
Viráganya
 


Kedves Anita!
Nekem is küldd el légyszíves a táblázatot!
Elore is köszi
Janka
 


Bocs, az emilt kihagytam, bár a név alatt is megvan:
mmehbcs@c3.hu
Janka
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: