Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anita,

Legyszi kuldd el nekem is a tablazatot

petrakovacs50@hotmail.com


Koszi elore is
PK
petrakovacs50
 


Kedves Anita!
Légyszi küldd el még egyszer a táblázatot! Sajnos, leállt valami a gépben, és elveszett!!!
Sok puszi: Viráganya
perl@coder.hu
Viráganya
 


Kedves Anita!
Nagyon megköszönném, ha nekem is elküldenéd a táblázatot!
Az e-mail címem:
bedeo@mail.dedasz.hu

Elöre is köszi!
Orsi
Orsi
 

 
 

Anita, engem is erdekelne... Elkuldened az en cimemre is: kszabo@clemson.edu? Elore koszonom en is! Kati
Szabo Beck Katalin (katal
 


Hogyan van itt többeknek 20-as meg 48-as AFP száma? Nekem fiam lett, és a papíron AFP mellett 1,3 áll. (Ez Debrecen)
Megköszönném, ha Anita hozzám is eljuttatná azt a táblázatot. Terveink vannak... Köszi: Juca
sijuca@broadband.hu
juca (juca)
 


Kedves Anita!
Az április Kismamában is volt egy táblázat, gyereknem meghatározási célzattal, de ott az anya életkorá nem a fogantatás évében, hanem a szüléskor kell figyelembe venni! A tied szerint én és a lányom is fiúk vagyunk, a Kismamás szerint viszont lányok!
Üdv: tmóni
tmóni (tmón
 


Szia Juca!

Nekem a nagyobbik lányomnál 20-as volt az AFP, a kicsinél pedig 48, mint azt már írtam korábban. Én is meglepődtem mikor kijött a 48-as érték. Megkérdeztem a védőnőt, hogy hogy van most ez, a 20-as és a 48-as is jó érték?
A két vizsgálat között 7 év telt el, és valahogy megváltoztatták a besorolásokat, máshogy értékelnek. Megmutatta a védőnőnk a korábbi és a mostani táblázatot. Úgyhogy megnyugodhattam, valóban jó az érték.
Viszont a Te 1,3-as AFP-d most megint összezavart, akkor most hogy is van ez?
Egyébként valóban kislányom született másodszorra is.
A kismamás táblázat szerint a nagyobbik lányom fiú.

Kati
Csőre Katalin (cskati)
 


Kedves Kati!
Megint megnéztem a papíromat: 16. héten vizsgáltak és két sor áll rajta: AFP 1.3 (MoM)
illetve hCG 1.9 (MoM). Ez egyébként tavaly márciusban volt...
juca (juca)
 


Én is kétszer szültem nekem ez állt az AFP-en

1997-ben 16 1,1 MOM 16 grv
2000-ben 14 0,9 MOM 16 grv

mind a ketto fiú lett.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves TMóni, Juca!

Anita mostanában nem lesz netközelben, mert megszületett a kisfia, és otthonról nem tud internetezni.

Üdv: Judó
Judó
 


Gratulálok Anitának!

Megkérhetnék valakit, akinek már megvan ez a táblázata, hogy küldje el a 6 üzenettel fentebb leírt címre?

Előre is köszönöm... Kép

Juca
juca (juca)
 


Szia Anita!

Elküldenéd nekem is a táblázatot? A babát (a harmadikat) úgy két év múlva szeretnénk de szívesen megnézném milyen esélyekkel kell indulni ahhoz, hogy lány legyen.
Köszi: Renáta
bohusdr@mail.externet.hu
Névtelen
 


Aki lányt szeretne: 2-3 nappal a peteérés elött szeretkezz a pároddal (közben a "férfi" ondósejtek elhalnak és csak a "női" ondósejtek vesznek részt a megtermékenyitésben.)
Aki fiút szeretne: Peteérés időpontjához minél közelebb szeretkezz a pároddal.(a gyorsabb "férfi" ondósejtek hamarabb elérik a petét, mint a lassú "női" ondósejtek)
Bővebben olvashattok róla Miriam Stoppard: NŐK KÖNYVE c. könyvében a 202.oldalon.
Nekem bevált.
VÁgi
Névtelen
 


A VAgi altal leirt idozitos modszer nekunk is bevalt.

Moni
Moni
 


Sziasztok!

Nem tudom van-e rá lehetőség, de elküldené nekem is valaki azt a bizonyos táblázatot?
Előre is nagyon köszönöm. A cím: zskedvek@freemail.hu
Névtelen
 


Szia mindenkinek!
Mit is kell tenni,hogy kislányom legyenLehet,hogy nem jól fpgalmaztam meg.Milyen módszerek vannak,hogy én szabályozhassam?
Ha lehet,a mail címemre kérném a választ.Előre is köszi.Ez lenne majd az első bab.nagyon szeretném ,ha lány lenne.
zsuzska.9@freemail.hu
Zsuzska
 


Sziasztok!

En kaptam valakitol egy ilyen AFP tablazatot, de halvany lilam nincs hogyan kell hasznalni. Ugy tunik azutan tudod meg mi a baba neme, amikor mar ugyis mindegy.
Halas lennek, ha valaki leirna nekem a hasznalatat is.
Africsiga
Africsiga
 


Sziasztok!
Én csak a második baba nemének a befolyásolását ismerem.Szóval az elso gyermek születését követoen a következo kilenc hónapban ellenkezo nemu gyermek fogan, a következoben azonos nemu az elso gyerekkel és így tovább 9 havonként.Mi nagyon sok testvérpárra leellenoriztük, a tapasztalat az, hogy ahol nagyon kicsi a korkülönbség 2 év alatt ott nem nagyon jön be.Amúgy a mi ellenorzési eredményünk szerint kb. 90 %-os a valószínusége.
Ja és a kilenc hónap középso része a legbiztibb.
Mariann
Szabó Marianna (szab&oacu
 


Mariann!
És akkor mi van a kétpetéjû, kétnemû ikrekkel?
Vagy ha úgy jól saccolom, lássuk a babanetes családok oldalról Timit az öt fiával, ha jól rémlik, van ott bõven olyan korkülönbség, ahol a születés utáni 9 hónapban fogant a következõ. Bár ha akarjuk, ezt fogjuk rá, hogy 2 év alatt nem jó a módszer. Nõvérem és én közöttem sem jön ki (születés között 52 hónap, azaz foganásom születése után 43 hónap, ez 9-esével azt mondja, hogy fiú leszek. Nem jött be.)
Rontottam a statisztikát.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Valaki eltudná küldeni nekem az áprilisi Kismama újságban megjelent táblázatot,amelyben a lehetséges gyermek neme kideríthető?

Szeretném még megkapni az Anita féle táblázatot is, sajnos vele nem tudtam felvenni a kapcsolatot!

Hálás köszönettel: Ágnes
Névtelen
 


Az előzőben nem jelent meg az e-mail címem!

m0302@freemail.hu
Köszönettel: Ágnes
Névtelen
 


Lányok,
Sajnos Nekem, genetikai okokból valószínű , hogy 50-50% az esélye van csak a kisfiamnak hogy egészséges legyen. Van valami tuti tippetek kislány fogamzásra?
T.
Névtelen
 


Szia T.

Allitolag a nagyon gyakori aktus noveli a lany valoszinuseget, ill. a nem kozvetlen az ovulacio napjan tortent kozosules is. (elotte vagy utana 1-2 nappal)De mesterseges megtermekenyitesenel (felfecskendezesnel) ki tudjak "mosni" a csak lany kromoszomakat tartalmazo spermakat es akkor tuti a dolog.
Cipomama
Névtelen
 


Szia Cipomama,
Errol a mesterséges fecskendezésről még nem hallottam. Tudsz/tudtok róla valamit bővebben, főleg, hogy hol? kihez fordulhatnánk?
Köszi
T.
Névtelen
 


Szia Anita!
Légyszives küld el nekem is a táblázatot.
Köszönöm Petra
Névtelen
 


Bocsi az előbb lemaradt a címem
Petra
hornyak_p@hotmail.com
Névtelen
 


Sziasztok!
Nekem csak a 31. héten nyilatkozott az orvos, hogy mit lát az UH-n. Addig megpróbáltunk találgatni.
Begyüjtöttem az összes szavazatot. Volt aki azt mindta,hogy a hasam formája szerint lány és volt aki pedig fiút mondott ugyanerre. És persze voltak akik a hatodik érzékre hivatkoztak (nagy ám a családunk)
A szavazatok alapján végül is több választás esett a fiúra. Végül azt mondták, hogy a nyolcvan éves dédi majd eldönti, mert a dédik nem tévednek. Ő szintén fiúra voksolt miután ötszőr körbe fordultam előtte és minden honnan megvizsgált. De azért még csináltatott velem egy népi tesztet egy zsebkendővel és az is fiút hozott ki.
Ha az AFP szerint néztem meg úgy is fiú jött ki.
Végeredményül pedig közölte az orvos, hogy kislányom lesz. Persze várjuk ki a végét ami novemberben lesz. Hiszen nem egy kismamának josólt rosszul az UH.
Szoval szerintem nem lehet törvény szerűen megjosólni, hogy fiú vagy lány születik. Maximum az adatok alapján nagyobb esélyt adhatunk az egyiknek mint a másiknak, de akkor is vigyázni kell ne hogy csalódás legyen a vége.
A gyereknek kell örülni nem a nemének. Ezt csak azért mondom mert a minap láttam egy kismamát aki sirvafakatt mikor megtudta, hogy fia lesz, mert lányt szeretett volna.

Petra
Névtelen
 


Sziasztok!
Van egy kisfiam.A következonek mindenképpen KISLÁNYT szeretnénk!Van valami tippetek esetleg táblázatotok amivel esetleg lány lehet!Minden info
érdekelne!Ha tudtok valamit irjatok:berci0316@freemail.hu
Köszi:Livia
livia
 


Kedves Babaterv!
Borzasztóan kíváncsi vagyok,hogy nekem mikor születhetne kisfiam?Az idén szerettük volna összehozni,demost már meghallgatnám a véleményedet is
Van eg kislányom,aki szül.2000.10.15
apa szül.1972.02.21.
anya szül.1977.10.21.
Válaszod köszönöm:Márti
www.hanky@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok lányok!!

Én már kb. 1 éve nem ültem a gép elé és érdeklõdnék, hogy az annak idején "Babaterv" név alatt futó illetõrõl tudtok-e valamit.
Állítása szerint vannak a nõnél lány ill. fiú fogantatására képes periódusok és õ ez alapján "jósol".
Nem tudjátok létezik-e még a Babaterv?????
Köszi:
Ibe (most új néven jelentkezem)
Ibe
 


Sziasztok!
Érdekes topic.
Nekünk is volt babatervünk, van némi boszi hajlamom.
A tüszõrepedés kor, vagy elõtte, egy-két nappal: lány, ha utána egy-két nappal akkor fiú. Nekem tökéletesen bejött, a lányom(elsõ) még nem direkt, de utána visszaszámoltuk, a fiaimnál viszont a fentiek szerint jártunk el..
A spermák életképességének idejével van összefüggésben, akkoriban olvastam róla(8 éve).
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!

Én is a szeretkezés és a peteérés közötti idõrõl olvastam, hogy azzal lehet kicsit növelni az esélyeket. Mindenesetre az elsõ két gyermekem tökéletesen félidõben fogant és õk fiúk. A harmadik most jóval korábban, (ciklus 7. napja), de õ még pocakban van. Én halkan reménykedem. Egyébként azt is olvastam, hogy a mama petesejtje választja ki a rendelkezésre állók közül a legéletképesebb ondósejtet, s bizony vannak "megátalkodott" anyukák, akiknek csak és kizárólag egyik nemû gyermeke lesz. Ebbe persze belejátszhat az is, hogy a másik nemû embrió valami miatt egész korán elhal, még mielõtt az anyuka tudomást szerezne a létérõl. Szóval a dolog felettébb kétesélyes. Van akinek "bejön", (mert esetleg szerencséje is van), van akinek nem. De én harmadjára sem esnék kétségbe pusztán csak azért, mert fiam születne.
Jó próbálkozást, üdv:Bori
Bori
 


Bori, az én nagyfiam a te mostani pocaklakóddal megegyezõ ciklusidõben fogant...
Ildi

Ildi
 
 


Szia Anita!
Légyszives küldd el nekem is a táblázatot.
magdolna@hotmail.com
Köszönöm,
Gombóc
 
 


Szia PIldi!

Ne vedd el még azt a kicsi reményemet is! A férjem így is fiú-szurkoló. Úgyhogy már megint fiú nevet keresünk.
Bori
Bori
 


Bori, egy kísérlet nem kísérlet... Kép
Ildi

Ildi
 
 


Szia Zsomimama!
Ha nekem 30 napos(többnyire)a ciklusom,akkor a 16.napon van esélyem arra,hogy fiam legyen?Vagy hogyis van ez?Elmagyaráznád pontosan?Köszi:Márti:-)
Névtelen
 


Szia T pedig válaszoltam délután, de nem tudom hova lett!
Szóval szerintem érdemes hõmérõ segítségével kiderítened, mikor is van a félidõ. Lehet kapni patikában olyan kis mûszert, ami a hüvelyváladékból mutatja meg termékeny napokat. de szerintem errõl a megint megjött, és a fog.gátlás topicban oldalakat olvashatsz.
Szóval elõtte 1-2 nappal, vagy aznap , akkor valószínûleg fiú.Utána lány. Nálam bejött. tegnap utánaszámoltunk egy ismerõsömnél, nála is.
Sok sikert.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Nem forditva?
Névtelen
 


Sziasztok! ez a tablazat ugy tudom, megtalalhato a www.babapont.hu oldalon.
Nono
 


Köszönöm Zsomimama!De ez a névtelen egy kicsit megint összezavart.Úgy döntöttem,a természetre bízom a második gyermekem nemét,talán a harmadiknál már következetesebb leszek,ha másodjára is leánykám lesz!:-)Márti
baba
 


Hát nálunk ez elég pontosan behatárolható volt, még a dátumokat is tudom.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Észrevettétek, hogy az archívba írtok? Össze fog zavarodni az, aki az ezek után következõt olvassa. Vagy nem baj?
Névtelen
 


Észrevettem, de amikor elõszöerr ideírtam, még nem volt archív.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Dehogynem!

Úgy hozta fel a friss topikokat már amikor Névtelen ide írt, hogy az eredetit is és ezt az archívot is.
Névtelen
 


Zsomimama! A program olyat nem csinál, hogy a hozzászólások közepét archiválja. (Nézd meg az "élõben" 2001. márciussal kezd.) Olyat viszont sajnos igen, hogy némely archívban meghagyja a hozzászólás lehetõségét. Szóljon hozzá!" (Máshol is elõfordult.) "Lehet, ez zavart meg Titeket.

Hami
Hami
 


ZSomimama! Nem akartam osszezavarni senkit Te zavartal ossze engem, ugyanis a januar12 ill. 19i hozzaszolasban pont ellentetesen mondod ezt a fiu/lany gyartas dolgot!
Névtelen
 


Amit Hami ír, az a valószínûbb.De azért marad a fejem a nyakamon? Légyszi, légyszi, légyszi...
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Ok, legyen! Kép

Hami
Hami
 


Bocs, bocs, bocs!
A JAn 19-e a helyes megoldás. nem mentegetõzés, de éjszakánként egy-másfél óra egybefüggõ alvással élek hetek óta.
Aki "elronotta", keresztszülõséget vállalok.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: