Új privát üzeneted érkezett!


Timi,
engem itt kompromitálnak, ne is figyelj odaKép Igenis rendes, szerény tündér vagyok. Punktum.
Ja, ezt még tegnap elfelejtettem: ha cserélni szeretnél, még arra is van itt egy külön topik, sok megszállott csere-berélővelKép
jamina
 
 


Csii
Köszi a vonalzós dolgot, bevállt!Kép

Mian
Igyekszem ügyeskedni, most éppen gipszöntés terén, kevésbé ügyesen, de összejött a dolog!Kép

Jamina
Szerintem is rendes vagy, köszi mégegyszer a hsznos infókat!Kép

Lenne egy nem idevágó kérdésem, de vki mondja meg lécci, hogy csináljátok ezeket a jópofa kis fejecskéket? A mosoly jelet ismerem csak, de a többit nem tudom összehozni!
timtim
 
 

 
 

Timi
: ) szóköz nélkül Kép
: O szóköz nélkül Kép
: ( szóköz nélkül Kép
aztán vannak a clipartosok, de azok már bonyolultabbak Kép
jamina
 
 


kösziKép
timtim
 
 


Sziasztok

Csii: tok jo hogy leirtad hogy hogy csinaltad a lampaburat, nagyon tetszik nekem is. Esetleg ha talalsz ilyen jopof aotleteket es van idod beirhatnad az olyanoknak mint en, akik nem ertenek nemeul. Ellenben ha angolul kell valakinek vmit leforditani, arra szivesen vallalkozok.

Nelli
szkornelia
 
 


De Nelli, hiszen leírta magyarul! Kép
jamina
 
 


Csii,
köszi a leírást, de vagy túl fáradt vagyok, vagy nagyon hülye! De az is lehet, hogy csak többször kell átolvasnom! Kép Hol lehet kapni ezt a fóliát? Normál hobby-boltban?
Meg van a hidegmázam!!!! Kép Csak sajnos még soká tudom kipróbálni. Több mint egy hét, mire hazaindulunk, aztán mire visszaérünk és csak akkor tudok nekiesni!

Az oldalakat majd megnézem, köszi a címeket!

OFF: jön a rossz idö! Kép Biztos megy felétek is! Kép
mian
 
 


Nelli!
Nem beszélek németül(sem)KépKép

Mian!
A lamináló-fóliát itt papír-írószerben (is) árulják, és minden olyan helyen, ahol névjegykártyát készítenek. A vastagabb nemtomhánymikronos volt százvalamennyi, abból kettő búra jön ki. Nézelődtem a neten, és sok helyen olyan fóliát is árulnak, ami nem A/4es, hanem jóóóval nagyobb, tekercsből vágják le.
Nemtom, mit vigyorogsz a jövendő zimankón, azzal együtt jössz Te isKépKépKép

Csi
csii
 
 


csii
 
 


Hát, nincs semmi új alkotásom, szóval nem ezért jöttem, csak szerettem volna, ha az 1000. hsz-om a kedvenc topikomban érKépKépKép
jamina
 
 


Kép
timtim
 
 


Gratula Jamina az 1000.-dik hozzászóláshoz!Kép

A gipszről a puklikat dörzspapírral frankón letudtam dörzsölni! Így használható a keret!

Csak az akasztónak használt gémkapocs egyik fele kibújt! Ha erre tapasztok gipszet az stabil lesz?

Ha vkinek van ezirányú tapsztalata, ossza meg velem!
timtim
 
 


Timi,
Köszi Kép
Ne nagyon tapasztgass utólag sztem, kétséges, hogy stabil lesz-e. Van más megoldás: szemes csavar. Ez tkp. egy kis facsavar, egy karikával a végén. A csavart gyönyörűen -kézzel!- bele lehet csavarozni a gipszbe, a karikánál fogva pedig felakasztani a képet Kép.
jamina
 
 


Köszi JaminaKép

Akkor nem tapasztgatom! Majd ügyeskedek vele vmit!

macik, már saját öntésű gipszkeretben

macik
timtim
 
 


Sziasztok!

Jamina

Látom,már nem olvasgatsz annyitKép!
Ez a csavar dolgo nem rpeszti meg a gipszet,Mert a só multkor nekem is kimaradtak az akasztók és tépelődtem,mi a fenét csináljak a kiöntött keretekkel.Sz már van rajtuk,de azótacsak ott állnak...

Csi

Kiöntöttem újra a mütyűröket,több gipszet raktam a keverékbe és most nem törtek elKép!Ésmár fel is kerültek a helyükre.Majdjövök képekkel a másik topikba,lehet kritizálniKép!
Azt tudod,hogy a lámpamiatt mérges vagyok????MIért nem tudtad egy kicsit előbb megcsinálni?És én miért nem jártam erre pár évvel ezelőtt?Úgy szívenütött,hogymilyen szépek lettek volna ilyenek az esküvői asztalunkra!!!Kénytelen leszek újra férjhez menniKépKépKép!
iszonyatosan tetszik mindegyik és ahogy olvasom,nem egy nagy dolog megcsinálni...(nekedKép).Hány vasalód van(ez nem szakmai kérdésKép)?

Timtim

Nekem teteszenek a képek,nagyon ügyes vagy így elsőre!Észre sem veszed és itt olyan prfi leszel,hogy csak na!Kép


Anyapoc

anyapoc
 
 


Timtim és Anyapoc!
Amikor én kifelejtettem az akaszót, akkor pici fúróval fúrtam a kész képbe hátulról az akasztó helyére egy mélyebb lyukat, és úgy akasztottam fel.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyapoc
Köszönöm a dicséretett!Kép Te vagy az első aki kommentárta őket! köszi

Juborka
Megjegyzem a fúrós dolgot is, de foglamam sincs van-e itthon ilyen szerkentyű, majd utánna kérdezek!
timtim
 
 


Sziasztok
Én meg amikor rosszuk ragasztottam fel a sz-t és oldalra esett a kampó (nem röhögniKépKép )
Akkor vettem öntapadós akasztót..még tart, nem esett le a falrólKép
cupp
Hajni
hajnii
 
 


A szemes csavaros képeim szépen ott vannak a helyükön a falon Kép Szóval se nem repedt szét a gipsz, se nem labilis!

Anyapoc,
megnéztem a fürdőszobádat. Nagyon bátor vagy, hogy ennyire megbuheráltadKép, én nem mertem volna. persze nincs is így ilyen szép és egyedi fürdőm, mint Neked Kép

Megjegyzem, valaki öntögethetne már helyettem gipszeket

Timi,
nekem eddigi pályamunkádból Kép a macis tetszik a legjobban!
jamina
 
 


Hu már annyi akasztós tipp van itt, hogy azt sem tudom melyik válasszam! Lehet kitalálok én is egyetKép, bár ez nem valószínűKép

A dicséretektől pedig kezdek pirulniKép
timtim
 
 


Sziasztok!

Jubi

Jó tipp a fúró,én is gondoltam rá,csak nekem ilyen nincs otthon,Csínek drága lenne a postaköltség(Kép),és férfi sincs a háznál...de ha lenne is..Kép

Timi

Na,azért annyira nem kommentáltam őketKép!Csak tetszenek,jól választottál szalvétát is.A macist a szívembe zártamKép.Az akasztókról meg annyit,hogy talán a legjobb nem kifelejteni az elejénKép

Jamina

KösziKép.A fürdővel csak azért vagyok ilyen bátor,mert úgyis elköltözünkKép!És hogy majd az albérlőknek tetszik-e...az legyen az ő gondjukKép.
És azért van ebben egy adag unatkozom isKép.
Akkor szemes csavar néven keressem a csodát?Mondjuk OBI-ban?Kép
Ide a gipszekkel!Rengeteg időm van!

Hajni

Én is próbálkoztam ilyesmivel,de nekem elengedte egy idő után.Arra gondoltam,talán ha lakkozva lenne a gipsz hátulja,mert a gipsz vált el,nem a ragasztó.De bmilen ragasztóval így volt...

Anyapoc

anyapoc
 
 


Timtim!
Csak így továbbKép
Következő képnél megpróbálhatnád a keretet egy kicsit összemaszatolni egy másik színnel, úgy érdekes hatásokat érhetsz elKép

Anyapoc!
A fürdőt én is buheráltam - ki kellet cserélni az egyik padlólapot, és már nem győztem a fiúkra várni...KépKép
Nekem is beugrott, hogy gyors, és látványos esküvői dekor készíthető ezzel a poharas-lámpával.Kép De karácsonyra sem lesz rossz!
Két vasalóm van. Hobbicélra egy utazós vasalót használok. Legyen haszna, ha már nem utazunk sehovaKép

Jaminova!
Nálunk sem a gipsz, hanem én vagyok labilis.

Csi
csii
 
 


Az előbb beírtam,erre semmi..KépElszállt.Kép

Jubi

Jó ez a fúró dolog,nekem is ez volt az első gondolatom,csak sajna nincs itthon...Csínek meg sok lenne a postaköltség(Kép)!

Jamina

KösziKép.Azért annyira nem vagyok bátor,csak tudom,hogy el fogunk költözniKép!Persze majd az új fürdőszobámat is egyediesítem,de nem így.Az meg,hogy az albérlőknek fog-e tetszeni...Kép!
Akkor szemes csavar néven keressem a csodát?Mondjuk OBI-ban?
Ide azokkal a gipszekkel!Rengeteg időm vanKép!!!

Hajni

Nem is lakkoztad le a gipszet,ahová azöntapadóst tetted,Mert nekem olykor elvált a gipsz ott,nem a ragasztó jött le.Gondoltam,lehet,lakkozni kellene előtte...

Timi

Na,azért olyan nagyon nem kommentáltamKép!Egyébként a macist aszívembe záram4nagyon jó az a Sz!Jól választottál szalvétákat mindegyikhez!Kép
Csak így tovább!
Ja,akasztóról csak annyit,hogy jobb nem elfelejteni és még időben belerakniKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na,most meg meglett mindkét hozzászólásomKép!Hülyét kapok...
Bocs...

anyapoc
 
 


Anyapoc
Építőleg hat rám a kritikaKép A gipszből nem felejtettem ki az aksztót, csak olyan bénán sikerült beltennem, hogy kicsúszott az egyik fele!Kép De hát előferdül az ilyen, ez volt az első öntvényem, azóta sem rontottam el, legalábbis nem az akasztó részétKép

Csi
Én is gondoltam a maszatolásra, fehérrel kis is próbáltam, de nagyon elütött, (biztos nem csináltam jólKép)meg gondolkoztam, hogy sárgával, vagy pirossal is lehetne, de nem tudtam, miylen lenne a hatás és így is tetszik, nem akartam elrontani! De legközelebb lehet kipróbálomKép A maszatolást mivel érdemes csinálni szivaccsal vagy papírgalacsinnal? És, ha 2 színt teszek egymásra nem fognak összekeveredni egy harmadikká? Vagy ha teljsen megszárad az alsó réteg már nem oldja fel a felső és így nem a válasz az előző kérdésre? Na kb ezért nem mertem bevállalni egy maszatolástKép
timtim
 
 


Csí

A karácsonyra én is gondoltam...Csak egy asztalt kéne még csinálni...és a karácsonyi sz-s színekkel jó fényeket is lehet csinálni.Az esküvői dologgal megvárom,amíg lesz egy lányomKép!
És a padló hogy bírta?Kép
Most néztem azt a csíkosra repesztett gyöngyházas dobozodat!nagyon jó!

anyapoc
 
 


Csii,
nagyon tutis a csíkosra repesztett dobozod! Kép
De mit jelent, hogy "innen kezdödik"? Hogyan lehet onnan tovább lépni? Van még folytatása!

Ha már a karácsonynál tartunk; megjelentek az idei karácsonyi szalvéták! Lyányok! Ha láttatok szépeket! Csak a szívem hasadozik!

Timi!
Ne szerénykedj és fogadd csak a dícséreteket! Kép Megérdemled! Pikk-pakk profi leszel!
A színekkel pedig csak egész nyugodtan kísérletezz, biztos nem lehet elrontani! Kép

A gipszekröl jut eszembe! Nekem most van legalább 10-12 kiöntött keretem (mert nekem is sok idöm volt/jegyzem! én is utálom önteni!)

Anyapoc!
Hol lehet megtekinteni a csodás fürdöszobát? Kép
mian
 
 


Sziasztok!

Timi

Na,látod?Én meg most,több öntés után hagyom ki az akasztótKép!Öregszem...Csak munkálkodj ám!Kép

Ancsa

Itt VeszprémbenKép!Mondtam,hogy nem menekülszKép!Visszamentetek már?
Egyébként párral felettünk,a Kézimunka,varrás,miegyéb.... topikban.Tegnap tettem fel még néhány képet,de iszonyat sötét képeket csinál a kameraKép.
Dícsértem már a kannádat?Nagyon szuper!Nincs róla közeli képed?Mert a mintát nem látom rendesen...szemüveg,köszi,nem kellKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
még el sem indultunk - majd csak szombaton! Kb. 5-6 napot leszünk otthon, tehát most sajna Veszprém nem fog beleférni! Kép Talán legközelebb!
Kannámról sajna nem tudok a gépemmel "közelibbet" csinálni. (árvácskás a szalvéta)
mian
 
 


Sziasztok,

Segitseget szeretnek kerni szalvetara nyomatatas ugyben. Van valaki a vonalban aki probalta mar?

Nelli
szkornelia
 
 


Sziasztok!

Ancsa

Jaj,akkor én nagyon el vagyok tévedveKép!Meg voltam róla győződve,hogy már voltatok!Akkor meg jó piehénst és válogatást az itteni hobbiboltokbanKép!
Legközelebb majd én megyek HozzátokKép!


Na,és hogy azért lássátok,néha szalvétázok is:

Ez egy réi szerzemény,deletört egy helyen a sarka,így a többitől is megszabadítottamKép!A keret kiemelkedő szélére meg olyan mintát csináltam,mint amilyet a műkörmösök szoktak..hatudja vki,hogy miről beszélekKép!Itt nem látszik olyan jól(bakrikáztam),de élőben igen.

Tengeri kép Ezt az irodába csináltam,nem egy nagy szám.A kép tetejével nem tudtam mit kezdeni,ezért festettem oda némi hullámzó tengert.
Közelről jól látszik,hogy a halacskák körül nem a legtökéletesebb,denem feltűnő messziről...

Nelli

Itt néhányan próbálták már,mint Csi és Áfonya,ők a szakértők,de találtam egy leírást Jucustól,neki is sikerült nyomtatni:

Nyomtatás:nyomtató papírra rá kell ragasztani egy fehér szalvétaréteget.(két oldalas ragsztóval,vagy celluxal)Az nagyobb mint az A4-s lap,ezért a lap hátulján kell ragasztani,ha nem szabod le előtte pont A4-s méretre a szalvétát.(én nem szoktam)Szalvétás papírt beteszed a nyomtatóba.Rányomtatod a kívánt képet.Ha nem lézer a nyomtató akkor mindenféleképpen fixálni kell a képet.(én Fixaktívval).Ez után simán lehet ragasztani,mint egy szalvétát.
Nekem is új a nyomtatóm,nem jellemző,hogy begyűrné a papírt de ha mégis akkor hátlapot leszed és kipiszkál.

Talán ez segít.Kép


Anyapoc

anyapoc
 
 


Koszonom. Kép
szkornelia
 
 


Mian!
Ha a belinkelt képre kattintasz, akkor az egész tár megjelenik. A kép fölött van az "előző" "vissza" "következő" gomb, akkor a többi képet is meg tudod nézni, a "vissza" pedig az albumokhoz vezet. Onnan kezdődik, azaz onnan lépkedve a többi képet is meg lehet nézni (ugyanúgy, mint a Babanet galériájában)Kép
Karácsonyi szalvétákat nem láttam, de még a Vielseidig Verlag nyári kollekciója sem érkezett meg ideKép Nagyon aranyosak pedig azok is, némileg új stílusban készültek, mint eddig.

Timtim!
Ha már van öntött képalapod, akkor a hátsó oldalán nyugodtan próbálkozhatsz a színek összehozásávalKép Akkor jobban kiismered a gipszet is, és a következő képedet nem rontod el. Egyébként rontott szalvétás kép nincs isKép
Nem gond az, ha két szín elüt (pl.kék-fehér), csak az arányok legyenek rendben. Azt meg úgyis látodKép

Anyapoc!
Köszönöm padlóm nevében a megisztelő aggódásodat!Kép Mindketten jól bííírjukKép
Tudod mit láttam? Kedvenc toalettpapírom HAJÓS mintával került fogalombaKép
Letört keret nagy ötlet, a vizes kép pedig nagyon tetszik, jók a hullámok! Nem is tudom, hogy miért nem festegetsz többször így, már legutóbb is tetszett a kiegészített képedKép

Csi
csii
 
 


AnyapocKép
Nem lakkoztam a kép hátulját.... és még mindig bírja..reggel le is szemlézem gyorsan, Viki ágya felett lógKép
Tetszenek a képeit, a tengeres meg tuti jó!

Csi:Kép
Drága...voltam a gödöllői bóóótba...a szám most csak 6 :-/ de ki fognak itthon már közösíteniKép és még nincs patinámKép)
De lett megint sok sz-m.

s hoztam pár fotót:

Ez most egy kedvencem:
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40306&index=21 és a következő 3 kép is ez más oldlakról.
Ez az első könyvem lesz....:
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40306&index=25
Ez egy parafa alapra krétázva..csak nem jó a kép, holnap napfénynél lefotózom.. totál más:
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40269&index=26
Ez pedig egy teljes sz-mérteű kép.
Robinak így tetszik hogy nincs teljesen befestve a kerete, ez a mienk kép leszKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40269&index=27
hajnii
 
 


Csí

Naneeee,hajós wcpapír???Csak azért nem veszem,mert így is alig tudom megmenekíteni a gyermek elől...pláne ha hajó van rajta...Majd ezzel akarna aludni,mint a vitorlással,amit Apától kapottKépKép!
Hogy miért nem festegetek többször ilyet...?Mert lusssta vagyokKép!De ha egyszer nekiállok....Kép
Nekem mindig az egész odalad jelenik megKépÉsén rá is jöttem másodjára,hogymiért volt "innen kezdődik" a link neveKép!És végig is néztem és az a Sz,amit rátettél nagyon tuti,nekem is van ám!Kép
Csak arra nem jöttem rá,hogy a csetresz mi célt szolgál...Vmi cserépedényzet?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok,

Lenne egy technikai jellegu kerdesem. A kretazassal kapcsolatban arrol szeretnek kozvelemeny kutatast rendezni, hogy ki hogy csinalja. En pl az ujjamat probaltam maszatolni es azzal ra a targyra, de ennek az a vege, hogy mar hangyak maszkalnak az ujjbegyemben, es meg mindig nem olyan szep eroteljes a szin, az atmenetek viszont szep egyenletesek. Ha ellenben a targyra a kretaval ramegyek, nem tudom olyan szepen szetkenni az ujjammal utana hogy ne maradjon itt-ott csikos.

Varom az epito jellegu otleteket, es elore is koszonom. Kép)

Nelli
szkornelia
 
 


Anyapoc,
nekem is határozottan tetszik a kagylós képed! Kép
és nagy a letördelös ötlet is! Nekem is sikerült a minap lepattintani az egyik nyers keretem sarkát, de én lesmirgliztem, lekerekítettem mind a 4 sarkot.
Ne fenyegess, hanem gyere! Kép

Csii,
köszi az útmutatót!

Hajnii,
nagyon ügyi vagy; tényleg szépek az új müvek!
Kérdésem: a nem teljesen festett keretü képben az micsoda? Boroscimkék? Vagy az is szalvéta? Nagyon megfogott! Kép

Nelli,
én személyszerint egy fólia darabkára szoktam a krétaport szórni és onnan hordogatom a képre felfele. Vagy a pici újjammal, vagy rongy darabkával, de az is elöfordult már, hogy szalvéta maradékkal. Miníg mással, attól függöen, hogy mennyire erösen akarom, hogy ott legyen a kréta.
mian
 
 


Sziasztok!

Hajni

Annyira egy időben írtunk,hogy nem is láttam a hozzászólásodatKép!
Szóval még ott lóg a kép...Kép
Köszi a dícséretet...
Nagyon jók a cuccaid,a zsepitartó a kedvencemKép.És a nagy kép is tényleg jó így,deáruld el,hogy mi a keret?fa az egész?Mert nem tudom kivenni...

Ancsa

Megyeeeeeeek!KépMennék én,de már kezdődik a suli...majd ha egyszer arra járunk,közelebbről is megfenyegetlekKép!
Köszi-köszi...Ja,letördelés...ha kínja van az embernek,nagyon találékony tud lenniKép!És nekem akkora darab leötr,hogy kerekítenimár nem lett olna érdemesKép.

Nelli

én nem tudok ehhez hozzászólni...krétát csak a suliban látokKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Újra jelenKép

Méghogy nincs rontott szalvétakép?Kép DehogynemKép Nekem sikerült összehozni azt is! Úgy elszúrnom egy képet, hogy le kellett kapargatni az egészet és kezdeni előről! De másodszorra sikerültKép

A szinekkel majd próbálkozok, lehet rászánom az akasztó nélküli keretet!

Anyapoc a letördelt szélű keretes képed nagyon tetszik! Szerintem iszonyatosan mutatós igy!
timtim
 
 


Hihetetlen mennyiségű információ van itt! Még mindig nem sikerült visszaolvasnom mindent!

Olvastam, hogy lehet lehúzható szalvátaképeket is csinálni! Ez nagyon klassz! Arra gondoltam én is szeretnék ilyet a szekrényimre és az ablakomra is!

Csak nem biztos, hogy jól vettem ki, hogyan is kell!

Tehát foliára kell csinálni! De mienre? Matricafestéket kell előszőr felvinni, meg kell várni míg megszárad? Ecsettel vihető fel? Ez a neve, ha így kérem tudni fogják mit akarok? Rá a szalvéta, arra decoupageragasztó+lakk! És, ha kész a foliáról a mű lehúzható és bhova odaragad! És bármikor levető késöbb! Nem esik le egy idő után?

Ha jól írtam vki erősítsen meg vagy javítson ki, ha vmit rosszul írtam! Köszönöm!
timtim
 
 


Hajni!
A könyvön lévő az szalvéta, vagy papír?

Anyapoc!
Csetresz az csetresz, talán kaktusztartó.Kép Egyébként agyag.

Nelli!
Én nem szeretek az ujjammal krétázni, mert egy idő után megköti a krétaszemeket az ujjon lévő zsír, így nem jó sem a krétának, sem a műnek (éppúgy megköt, mint a szemhéjfesték). Nem szöszölő ronggyal viszem fel, és azzal is szedem vissza, ha többet akarok visszaszedni, akkor nedvesen használom a rongyot.

Timtim!
lefűzhető genoterm jó a matricafesték alá (az a rücskös pl.) Igen, átlátszó-lehúzható matricafestéket kell kérni, felvinni a fóliára, száradás után szalvétát ráragasztani, aztán vagy körbevágod, vagy nem. Nem esik le. Ha nem átlátszót akarsz, akkor jobban jársz a fehér színű matricafestékkel.

Apukámtól kaptam fúrógépbe fogható marófejeket(vagymit), és ezt készítettem veleKép
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/7/3/2/3/BIG_0000077323.jpg

Csi
csii
 
 


Csii!
Megáll az eszem! Nagyon szuper!Kép)
Gratula!
abby
 
 


Sziasztok!

Timi

KösziKép.
Na,én nem egészen így csináltam a lehúzhatót,amit Csi írt.Én is felvittem az átlátszó matrica festéket(vagy fehéret) a fóliára,és azonnal bele is raktam a SZ-t,aztán föléje is matricafesték.Amint megszárad,kész is a lehúzható SZ-dKép.De lehet rgasztással isKép.

Csi

Én is arra tippeltemKép.
Nagyon jó lett,amit csináltál!KépÉs persze gondolom,ezt csak úgy összedobtad próba gyanánt...Kép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jó napokat!
Van itt egy-két dolog:
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/8/4/9/6/BIG_0000078496.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/8/3/7/9/BIG_0000078379.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/8/3/8/0/BIG_0000078380.jpg

Majd még teszek fel Kép

Énféle krétázás: nedves popsitörlőre maszatolok krétával, azzal kenem össze a képet. Nekem bevált Kép
jamina
 
 



Anyapoc!
hihiKép Most mondjam azt, hogy nekem van itthon direkt matricához való dec.ragasztóm?KépKép

Jamina!
Legjobban az órád tetszik, tényleg olyan, mintha rücskös területre lenne rátéveKép
No meg a parókás ÁdiKép

Csi
csii
 
 


Jut eszembe:
Hajni! A könyvön ugye rizsszalvéta van? Mennyiért vetted és hol?
csii
 
 


Csi
tecc a tálcaKép épp uezt a szt tettem fel én is tálcáraKép
Nem is mondasz semmit a többire??Kép brühümmmmm
jaja...rizsszalvéta. KES-és assze 250körül volt egy db.

Jamina, nekem a tükröd teccik nagyonKép
Bár az igaz hogy a legjobban az ucccsóó képen lévő remekmű a nagyon tuti!!!!!Kép
Hajni
hajnii
 
 


Hajni,
Kép

Csi,
parókás Ádi Kép

no, felpakoltam az elmúlt hét termését, itt kezdődik: http://gportal.hu/picview.php?prt=15113&gid=100222&index=1 aztán mindig a Következő kép gombra kell kattintani, míg el nem fogy Kép
jamina
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: