Új privát üzeneted érkezett!

Csí!Köszönöm a repesztö lakkal kapcsolatos infót!
Én most néztem meg az elmúlt hét válaszait. Ismeritek ezt az oldalt: www.decoupage.lap.hu
Itt is nagyon szép szalvéták és jó ötletek vannak fennt.
Valaki kérdezte, hogy milyen akasztót használunk! Én a nagyobb méretü gémkapocsból hajlítok akasztót, de arra kell figyelni, hogy ne a réz színüt vegyétek, mert az rozsdásodik! Így 1 db gémkapocsból 2 akasztó kijön, Vagy a hobbi boltba is beszerezhetö kb 30 Ft/ db
Anyapoc!Azt írtad, hogy a panelba csak fúrással lehet feltenni a képeket, van az ún. "panelszög" amit különbözö méretbe lehet venni és csak egyszerüen kalapáccsal be tudod verni a falba!
Titi
 


Sziasztok!

Vendégek voltak,2-kor feküdtünk,6-kor kelt a fiam...Így nézek kiKép
De azért jól vagyok, és hogy mindenkit idegesítsek egy kicsit,megyünk strandra!Kép

TitiKép

Köszi,már javasolták néhány ezt a pnaleszeget,de egy kicsit szkeptikus vagyok,hogyan is áll az meg,pláne egy gipszkép alattKép.És természetesen az OBI-ban csak ezt nem néztem megKép....De lehet,hgy megnézem,mert vmi nagyon kellene!Aztán ha jó,akkor eldicsekszem vele.Mert lehet ám,hogy itt még a panel is másKép...

Jamina

Mail megy a lámpárólKépJa, a zsákbamacskát akkor jól félreértettemKépKép.De azt hittem,hogy a kép,amit mellékeltél,valóságosKép.Vannak még jó kis szalvétáim és jövő héten megyek megint gyűjtögetni,utána küldöm a csomagot,hogy benne legyenek azok isKép.
Nem kaptál még koffein mérgezéstKép

Csí

Nekünk az asztalos rokonyék csináltak kulcstartó ládikát és az van kékre pácolva(és szalvétázvaKép),ezért kérdeztem a pácolást.De hát persze gondolhattam volna,hogy túl vagy már ezeken a dolgokonKép.
Ja,megvan az az Otthon magazin,amiben az antikolás van,aranyviasszal csinálták.Majd felrakom,hogy milyen,jó?Nekem könnyebbnek tűnik,mint festékkel és nagyon mutatós....Kép
A lámpát én is festettem.Ez régi gyereklámpabúra volt,amin katonák sorakoztak és nagyon de nagyon csúnyácska volt már...Biztos ismered,régen talán csak ilyenek voltak..Kép

Na,megyek úszkálni...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Írd meg légyszi', mi kellene, mert jövő héten feladom a többiekével együtt. Persze csak akkor, ha tudok venni borítékot. És a címet isKép Jó hogy mondod az Otthon magazint, mert nekem is megvan már, de még nem olvastam.
Pácolás--írtam fentebb egy egyszerűnek tűnő PERLA nevű vízben oldható pácról. Azt még nem próbáltam, csak szeretném, mert nagyon egyszerűnek tűnik. Amit próbáltam eddig, az a maradék tojásfesték, az nagyon jóKép, üvegre való festék, az büdös, és igen sokára szívja fel a fa az olajos réteget, de az eredmény szép, és kipróbáltam a ház körüli maradék lazúrokat, lenolajkencét. Ez volt itthonKép.

Azt viszont már akartam mondani, hogy a nyers fa némelyike a ragasztó hatására megváltoztatja a színét. Így a nyárfa(vagy nyír?) zöldes lesz (megdöbbentő neonzöld), az akác kicsit sötétebb, a fenyő az nem sokat változik, a fűzfa-szeletem még szárad, nem próbáltam ki.

Áfonya is elküldhetné a postai címét.Itt a pakk, és nagyon menni akar.

Jó napot mindenkinek!
Csi
csii
 
 

 
 

Csi, nekem van egy ikeas total natur kezeletlen fa talcam.
valamivel viszont megis le kellene kezelni, mert igy meg nem takarithato, mert el fog szinezodni, gondolom.
Szerinted milyen fapacot hasznaljak, ha azt szeretnem hogy megmaradjon a natur szine es ne is legyen fenyes hanem inkabb matt?

Bigacsiga Kata es hogy hogy meg nem fertozodtel meg???? ennyi szep dolog lattan?

Anyapóc, jok a zsirafok a lampaburan :-) hogy birja a strapat? semmi gond sincs amikor melegedik a bura?

M.
Míra
 


Szervusztok!
Olyan jókat csináltam ma (isKép); apika+Ádika a Balcsira mentek ebéd után, nem is biztos, hogy még este hazajönnek. Én meg mit csináltam? Dekupáltam, naná! Lett még egy pár kép +egy klip képkeret hátát befestettem, ragasztgattam rá konyhai ezt+azt, az alul lévő lyukba (tudjátok, ahol normál üzemmódban az üveggel van összepattintva) kötöttem vékony spárgára fellógatva egy tollat. Nálunk ugyanis a tollak mindig szublimálnak valahová (igazi X-akta), így meg oda lesz szegezve a telefon mellé. Remélem, nem tűnik el mindenestől Kép
Le is fényképeztem Kép; tudom, azt hiszitek, csak nagyzolok, de egyszer csak fel tudom már tenni!
Megyek, mert hátravan még egy fújfúj munka:
Kép Jamina
jamina
 
 


Csi!
És még kishamis is vagy... Kép Kép Kép

Míra!
Nagyon szépek és ezt nem csak udvariasságból írom, de akinek bot füle van az ne akarjon énekelni... Kép Kép Kép

Csi és Míra!
Azért van fertőzés, mert tapétázni még nem akaraunk, de egy darabon letépte a kisebbik fiam a tapétát. Persze amikor tapétáztunk centire kiszámoltuk, így nem marad belőle.
Arra gondoltam mi lenne ha valami szép szalvétát ragasztanák a helyére.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok

Íme Gigóca újabb szerzeményei:

Áfonyának:
afrika_1
afrika_2
afrika_3
afrika_4

Ezt sem tudtam otthagyni:
elefánt_1
elefánt_2


Liliomfa Anyapocnak:
liliomfa
Ilyenre gondoltál?

Phaedra, Míra, mail nem jött.


Jamina, Zsuzsa
Csomagot megkaptátok?



Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Csí

Jó,jó,mail megyKép
Minden páctól megváltoztathatják ezek a fák a színüket?Vagy ki tudja?Mert akkor annyira nem is merek nekiállni.Bár talán a préselt lemez esetében nem lehet olyan vészes a helyzet.De majd én is próbálkozomKép
Az antikolás megy,tényleg?Kép

Míra

Bírja,bírja,még nem történt semmi.De majd télen is kérdezd meg,mert akkor biztosan többet fog égni a lámpaKép.Egyébként remélem,hogy nem lesz bajaKép
Lakkozni nem próbálod meg a tálcát?Akkor biztosan könnyen tisztítható leszKép
Mail ment.

Gigóca

Nagyon szép a liliomfás szalvéta.Ki is néztem magamnak!KépCsak még a többi szalvétádat is átnézem és akkor majd írok mailt,hogy melyikeke szeretném cserélniKépAddig Neked is van ídőd az enyémek között túrkálniKépKép

Jamina

Most már tényleg ne csak a szád járjonKép!
Milyen dolog,hogy hagysz minket szenvedni a kíváncsiságtól?Kép
A lámpára meg kíváncsi vagyok!Aztán nem ám szebbet csinálniKép!!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Lányok!

Napraforgós szalvétákat keresek!Akinek van,kérem,kérem,adjon!!!Kép
Szeretném a hűtőmet kicsit felspécizni.Na jó,renoválni.Gondoltam,hogy lefestem vmi jó kis sárga színre és jöhetnek a napraforgókKépSzerintetek?
Tényleg:festéktipp?Márkára gondoltam,ami szép színű és jól fed.Olyan sárgára szeretném festeni,mint amilyenek a napraforgók.Amik a képtárban vannak,azokat már felírtam,tulajdonosoknak mail megyKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Míra!
Szerintem nem kell pácolni,a húsvágó deszka sincs.
Ácsi, már megint fáradok.
Mit akarsz kezdeni ezzel a tálcával? Szalvétázni, és aztán használni, szalonnát szelni rajta, vagy csak mondjuk boroskancsót pohárral szervírozni vele?

Legújabb szerzemény--anyós papírtörlője, amin minta van. Ez már szerintem kóros.

Csi
csii
 
 


Anyapoc,
nekem van egy fél SZ, azaz 2 db Helianthus, azt elküldöm majd, jó? Én kis béna a margarétásomat is napraforgóként futattam idáig, míg Csi be nem szkennelte Kép
Úttörő becsszóra felteszem a műveim Kép

Gigóca,
ezek más-más SZk, vagy egy afrikás 4 oldala? Áfonya biztos fog örülni. Kép
Csomagot még nem kaptam meg, nálunk szombaton csak az újságot hozzák ki Kép, de mindenképp visszajelzek, ha megjött!
És a mosogatással is kész vagyok, mehetek aludni! (fiúk még sehol...)
Jóccakát:
Jamina
jamina
 
 


Ja, Bigacsiga,
csak EGYSZER kell kipróbálni. A többi megy magától Kép
jamina
 
 


Köszönöm a bíztatást, azért nem kapkodom el. Kép Kép Kép

Csak úgy mellékesen,
a sárga hütőn nem fognak elveszni az amúgy is sárga napraforgók?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
kell egy kis segítség? Vagy szalvéta-muníció? Kép

Lánykák,
kéréssel fordulok most hozzátok. Bizonyára többen is ismeritek az ötlettár oldalunkat. Teljes átalakuláson megy keresztül mind a tartalmát, mind pedig külsejét illetően. Többet erről nem árulok el, még titok Kép, de nagyon szuper lesz!
A kérés: lesz kézműves oldal is. Ide szeretnénk betenni néhány munkátokat leírással együtt, mint pl. Anyapoc lámpája, Csi órája, pár gipszképet, meg majd még válogatok a képtárból -igaz, előtte meg utána 2 napig nem ülhetek gép elé, mert annyi netidőmet el fogja venni Kép
Szeretném, ha hozzájárulnátok műveitek ilyen formában való utánközléséhez Kép, és nem zavarnátok el melegebb éghajlatra, ha nyaggatlak benneteket szájbarágósabb leírásokért, jó? Forrást (a nicketeket) természetesen mindig jelölünk!
Egyébként ott lesz látható (lehet, hogy csak linkként, ezt Napocska tudná megmondani) Anyapoc fantasztikus keresztszemes oldala is, ami most www.keresztszemes.try.hu oldalon állomásozik.

Na, egy a lényeg, hozzájárulást és irányomban sok-sok türelmet kérek Kép
Túl az első kávén Jamina
jamina
 
 


Jamina

Szuper,nagyon várom a napraforgókat!KépKépKépÉs még a margaréta is elmegy ámKép!
Nekem semmi kifogásom "műveim"Kép ilyen formájú felhasználásáhozKép.Egyébként Napocskával beszéltük,hogy lehet,csinálok majd egy szárazvirágos oldalt is,most ahhoz gyűjtögetem az anyagot.

BigacsigaKép

Nagyon remélem,hogy nem fognak nagyon elveszni.Olyan szalvétákat próbálok választani hozzá,ahol nem "olyan" sárga a háttér.Egyébként meg nem is akarom olyanra csinálni,hogy nagyon elüssenek a minták a hűtő színétől,csak vhogy olyanra,mintha a saját nyomott mintája lenne,vagy miKépDe azért előtte "odanézegetem",hátha nagyon nem jóKépKép

Zsuzsa

KösziKépÉn annyi gyereklámpát néztem,de vagy csúnyán voltak ragasztva,vagy csak egyszerűen kicsit fantáziátlanok.Ez meg adott volt,hát megpróbáltamKép.A lényeg úgyis az,hogy én csináltam.De arra én is kíváncsi vagyok,hogy fogja bírni a strapátKép.

Nem tudja VALAKI,hogy hol lehet kész lámpabúra-keretet venni,vagy csináltatni?Aki valakinek érzi magát,kérem,írja megKép!Mármint azt,hogy hol lehet kapni búrát!

Anyapoc,aki szintén túl van az első kávén(és csak azon)Kép

anyapoc
 
 


Jamina, rendben! Kép Megyek az első kávémért... Kép

zsunya
 
 


CSi

Képzeld,szereztem egy órát én is,de a megfelelő szalvétát még nem találom hozzá.Az óra elég régi,olyan,mintha egy dobozban lenne.Elvileg még működik isKép
De az bizti,hogy tanácsért majd jövök,ha bizonytalan vagyok!:_)

Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsuzsa, Gigóca,
megjöttek a csomagok. Én meg csak ülök itt megilletődötten a SZk felett Kép
Köszönöm, nagyon szépek!

Zsunya, Anyapoc, köszi a hozzájárulást Kép
Anypoc, margarétákat küldjek még a npraforgó mellé?
Jamina
jamina
 
 


Jamina!

Persze,persze!Lehet,hogy mindkettőből teszek fel,csak oda kell próbálgatnom..Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


OFF Zsunya, Zsuzsa, Gigóca,
amelyikőtök ma tartja: Boldog Névnapot!Kép
Jamina
jamina
 
 


Csi két kávé után:

Anyapoc!
Csatlakozom BigaCsigához, szerintem is el fog veszni.Talán ha halványsárga lenne?
Óránál a legfontosabb--ne kerüljön ragasztó az óramutatók alá!!!

Csomagok, levelek mentek! Csomag nagy borítékos, nem volt kicsi, levélke elektromos, mert nem volt papír nálam a postánKép

Ma vadászni voltam, eredmény a képtárban. Este itt is itt lesz.
Na, ezt jól megasztondtam...

Csi
csii
 
 



Gigóca,
én is azt kérdem: mit küldhetek cserébe?

Zsuzsa,
én ugyan nem sütiztem de kaptam apácskától egy régóta sóvárgott dizájnos teáskannát Kép

Jamina, aki ma nem volt kreatív, csak a SZit nézegette
jamina
 
 


Sziasztok!

Holnap delutan probalok majd minden tartozasom leroni, bocsi mindenkitol.

-Afonya

ui: leszedtem a kormom, ujra elekKép Ezert be is vasaroltam hobbiboltban delelottKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Csi, Zsuzsa, csak egyszerű normál "felszolgálos" tálcát szeretnék. Olyat amire olykor olykor teát szervírozok. Ez jól hangzik mi? Szóval ha jönnek vendégek, akkor ezen a tálcán lenne minden üvegnemű doldog.
Mivel nem szeretem a fém tálcákat mert örökké tisztítani kell és minden ujjnyom meglátszik, a műanyag tálcák karcolódnak az üveg meg nehéz és nagyon törékeny, maradt a fa tálca.
(egyébként nem vagyok tálcás típus, de néha megköveteli az illem :-)) )

azt szeretném ha ugyanolyan natúr (nyír) maradna később is mint most, mert pl. a vágódeszkánk szépen besötétült már.
Nem akarom szalvétázni, ez most úgy tetszik ahogy van :-) csak félek tőle ha kiborul valami ital, vagy akár a pohárnak ha vizes az alja meglátszik majd rajta.
Ezért akarnám levédeni, de nem tudom mivel, mert színt meg fényt nem akarok adni neki.


Minden Zsuzsának boldog névnapot!

Levelek mentek, holnap a csomagok is követik.

Míra
Míra
 


Míra!
Létezik egy olyan, hogy "selyemlakk". Ez nem ad a fának sem színt, sem fényt, csak egy védőréteget húzol vele rá.
Phaedra
phaedraa
 
 


Üdvözlet ZsuzsannáknakKép
TudatlanCsi azt hitte, február környékén van a napjaKép

Míra!
ne tegyél rá semmit, szerintem. Így is-úgy is érni fog a fa, ha teszel rá valamit, akkor is. A pácolás nem védi meg a kilöttyent létől, mert nem vízzáró réteg. A lakkozás az az lenne, de az meg szerintem elveszi a natúr szépségét, ráadásul, ha száradni-alakulni fog a nedvességtől, párától, még le is pereghet itt-ott.
Talán a lakk lenne az, ami a legkevésbé változtatná meg a színét MOST, de akkor is érne.
Nem kell rá semmiKép

Áfonya!
Mondtam, hogy felkutatom a csirkét!!!
Íme:
http://www.motivservietten.de/pics/servietten/00/0139-1l.jpg

Ezt itt találtam:
http://www.motivservietten.de/index.php

Érdemes benézni ide is:
http://becado.home.solnet.ch/Tausch.htm
http://www.braun-company.de/englisch2/bodyat1.htm

Itt is szép szalvéták vannak:
http://www.bastelshop.com
pl. az Atelier (a kedvencemet ők készítették):
http://www.bastelshop.com/seiten/servietten/atelier/2002/seite1/index.html
vagy a Stewo szalvéták:
http://www.bastelshop.com/seiten/servietten/stewo/index.html
De itt van Gigóca "nagyfülűje" is, mellesleg a Vielseidig-Verlag még az IHR-nél is drágábbKép
http://www.bastelshop.com/seiten/vielseidig/servietten2003-2/index.html
Már csak a Homefashion, meg az Ambiente hiányzik...

Csi
csii
 
 


PhaedraKép
Már megint nem frissítettem időbenKép
Csi
Névtelen
 


Sziasztok!

Annyi de anni jó szalvétát láttam a hobbyboltban,hogy majd' a szívem szakadt meg!!!És nem lehet mind az enyém!Kép
Arra gondoltam,mivel tényleg nagyon nagy a választék,és gondolom nem feltétlenül csak azok vannak,amikhez Ti is hozzájuttok,ha vkinek van konkrét elképzelése,megpróbálom beszerezni innen.Nos?

Csi

Igen,lehet,én is elgondolkodtam,mert tegnap csináltam gipszből kis levélkéket és sárgára festettem és hát tényleg nagyon erős.De lehet,hogy a zománcfesték nem ilyen erős,ezt még meg kell néznem.Igaz,hogy a konyhafal is halványsárga(bár én abból is erősebbet szerettem volna,de ilyen sikeredettKép).
Óra---jajj,el is felejtettem neki szalvétát nézni!De ma megyek a másik hobbyboltba,ott majd biztos lesz vmi szép!
Csomag össze van készítve,remélem,ma fel tudom adni!

Jamina,Míra

Csomag nektek is összekészítve!

Lányok

Kinek van tippje,a gipszet csempére mivel lehetne ragasztani?!!KépKép

OFF
el kell mondanom,nem tudom magamban tartani,hogy az én majd'1 éves pici fiam már két napja nem ébred fel éjjel!Hurráááááá!
Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Grrrrrrrrrr,rosszalkodika gépem!Kép

Akkor a tegnapi áldozatok:
hajó
napraforgós eleje
napraforgós hátulja
sok virág arany színű alapon
rózsa szivárvány színű alapon

Még lehet válogatni,nem küldtem el a csomagokat!Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc,

a kézimunka,varrás...miegyéb képtárba felraktam egy sárga alapon napraforgós Hipp teás dobozt. Nekem így sikerült.
Lehet benn valami, hogy elveszlik a sárga alapon a minta, pedig én elég lágy sárgát használtam. Erre most nem tudok jobb leírást adni(mármint lágy sárga).

Levelet megkaptam, de nem volt benne cím. Írd össze mely szalvétákat kéred.

Üdv Gigóca

Ui.: Míra, ha nem igyekszel a levélírással, nem marad neked szalvéta.Kép
gigóca
 
 


Gigóca

Szerintem nagyon jó lett,és nem veszik el a napraforgó rajta!Én nem is akarom olyan nagyon élesre csinálni egyébként sem,de biztos,ami biztos,inkább kipróbálom majd előtte vmi máson,hogy mégis milyen.Ha nagyon nem jó,akkor maradnak Jamina margarétáiKép
Majd összeírom,hogy mi kell és írok,csak először azt szerettem volna megtudni,hogy vevő vagy-e a cseréreKép!

Most viszont rohanok ebédet fabrikálni Pocomnak!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia sztok,

Csi, Phaedra, a tálca marad meggyőztetek.

Csi, a tyúkról inkább nem nyilatkozom. A többi oldal viszont nagyon klassz.

Más:
Ha van egy lakkozott felületű amolyan régi módi asztalkám, amit szeretnék beszalvétázni. menni fog? Mármint a lakkozott felületre. van valami amire figyelni kell ez esetben?

Anyapóc, ez biza tényleg nagy öröm !!! :-))))) végre átalhatod az éjszakát ... :-))
gipszet szerintem próbáld meg pisztolyos ragasztóval (olvasztott műanyag) feltenni. Vagy loctime nevű ragasztóval, de emez utóbbi -ha így kell írni- nagyon drága és nagyon kicsi + hamar beszárad. De nagyon nagyon jó, sőt a legjobb.

Gigóca levél megy, mindjárt válogatok.

Phaedra, te úgy eltüntél!! nyaraltatok?

Míra
míra
 
 


Míra

Szerintem az asztalkára vigyél fel először egy réteg ragasztólakkot, hagyd megszáradni, és utána kezd el decopálni.
De lehet, hogy nem kell, nekem a fényes felületeknél ez válik be.

Anyapoc Kép ez tényleg öröm. Akkor én el se merem mondani, hogy 2 hónapos kora óta átalussza.
Míra, Anyapoc a Levelet várom.
gigóca
 
 


Míra, az a kislányom!!!!Kép

Tehát leveled megkaptam.
gigóca
 
 


Valaki fel tudná tenni ide Anyapóc munkáját amit betett a képtárba?

Míra

Gigóca: már ment is a mail :-)))
míra
 
 



Sziasztok!

ebbol van egy teljes csomagom meg, 99 Ft volt az egesz, ennyiert elhoztam Plus diszkontban volt egyebkent ennyiert jopar fajta.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29841.jpg


A masodikat nem vettem meg, mert nekem nem kell ilyesmi, de hatha valakit erdekel igy az osz kozeledtevel. Szepek egyebkent a szinei, mind a 4 oldala mas /de ketto biztosan/, megprobaltam lerajzolni:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29842.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29843.jpg

Voltam tegnap a hobbyboltban /na jo, Gyorben 3 van, amirol tudok, nem nevetniKép/, ott lattam olyat /afrikasatKép/, hogy lealapozta feketere a kepkeretet, ra szalvetabol kivagott mintak, zebra, leopard, tyukKép /Csi/, esa kep kozepere pedig levegon szarado gyurmabol keszult figurat ragasztott, szinten lefestve. Tok jol nezett ki. Es voltak parnak is, textilfestve, zebrasakKép
Egy apro gondom azert van, bar en eleg jol bejartam Egyiptomot, de az allatkerten kivul zebrat mashol nem lattam, ami ugye nem is csodaKép Es alapvetoen Egyiptomos szobat szeretnek... de azert kerem am a szalvetakat, csuda jokat talaltatok!! Gyanitom, hogy pl. faraos nem igazan van forgalombanKép

Es holnap delelott mennek postara feladni csomagokat, ha valaki szeretne meg valamit, most szoljon... vagy hallgasson orokre?Kép

Csi,
az a tyuk allatiKépKép

Mira,
en fel akartam tenni a kepet, de nem talaltam, mire gondolsz?
van egy spargas tanyeralatet:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29476.jpg

es egy zsirafos lampa:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29571.jpg

-Afonya
afonya
 
 


Nevtelen,
tok rendes vagy, hogy segitesz nekunk, epp ezert nem ertem, miert nem arulod el, hogy ki vagy?
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya,
én kapok csomagot?

Csi, Anyapoc, Gigóca,
Tieitek beborítékolva várják a holnapi napot Kép

Tegnapelőtt kevertem be tapétaragasztót. Ma kipróbáltam. Szerintem remek találmány Kép, valahogy közel sem gyűrődik alatta annyira a SZ, mint a drága hobbyrag. alatt. Lett egy dupla kakas+kiskacsa sárga alapon, meg egy piros keretes paradicsom. Ez utóbbi még apácskának is húha!Kép

álmoska Jamina
jamina
 
 


Áfonya!
Akar a csuda segíteni, csak roppant kíváncsi vagyok, de a képtár letöltésekor azt láttam, hogy 102elem van hátra....
Mire végre megnéztem, hogy mi a szösz az, mindenki engem akart, és a küldésre kattogtam lányos zavaromban...
Ha valaki névtelen bejegyzéseket olvas, akkor tudatlanCsi próbálkozik a képtár megtekintésével.
Szíves megértésüket előre is köszönjükKép!
Csi
csii
 
 


Hello Csi, már azt hittem elvesztél.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Anyapoc!
Benevezek egy negyed hajóra, ha lehet.
Napraforgók sárga háttérrel--mi lenne, ha kiemelnéd halványan a napraforgók kontúrját? Mikor én a tengerparti macit megcsináltam, akkor a sirályom egyszerűen eltűnt a képről, és a felső réteg felvitelekor halványan körberajzoltam, így nem csak a csőre látszódott.

Míra!
Amikor a szalvétákról kezdtünk beszélgetni tavasszal, akkor láttam először a tyúkot. Megdöbbentő. Ennél rondábbat nem láttam még azóta sem, talán ugyanez zebramintával...
A másik sz.galériát láttad már? Tudod, azt a négyezres gyűjteményt..
Lakkozott asztal--ha be akarod borítani az egészet, akkor előtte csiszold meg egy picit a felületét finom csisz.vászonnal, akkor biztosan rajtamarad.

A minap voltam a Brico Store-ban, és nagyon klassz képecskét láttam. Jó vastag fából(nem lemezből) készült, pont akkora volt, mint a kép, és ami a legjobban tetszett rajta, az az akasztója volt. A falap az ~3cm vastag volt, és felül volt két furat rajta, és abba bele volt ragasztva egy jó vastag kenderkötél. Hajós motívumokhoz szerintem nagyon jó ötlet.

Áfonya!
Tetszenek a szalvétáid, és igen szépen rajzolszKép!
Megy majd mail...
Egyébként azért nézeget mindenki zebrásat, mert azt említetted, hogy afrikásat szeretnél...
Én sem láttam Egyiptomosat. Viszont kaptam piramist terrakottából, azt nagyon könnyű megcsinálni...
off: mi az a proxybeállítások észlelése?

Jó éjt! Vagy már jó napot?!
Csi
csii
 
 


GigócaKép
Az a baj, hogy sokszor én is azt hiszem...
Csi
csii
 
 


Jaminaaaa, a Te cimed hianyzik!!!!

-Afonya

Csi nevtelenkedesere es a kezugyessegemre tett megjegyezesere kesobb visszaterekKép
Névtelen
 


Kedves Lányok,

ha valakinek eddig problémát okozott a tárgyak fúrás nélküli falrahelyezése, akkor itt a hőn áhított gyurmaragasztó.

gyurmaragasztó

na a reklámot félretéve, nálunk bevált, én a falapokat ezzel teszem fel a gy.szobába, ill. nálunk a beépített szekrényeken is van. Az is igaz, hogy egy idő után nehézkes leszedni, és néha a tapéta bánja, bár én a képek cserélgetése miatt nem aggódom miatta. Vagyis a másik képet oda teszem vissza, ahonnan az előzőt leszedtem.

Anyapoc
a csempéről viszont simán le lehet szedni, már ha akarod.

500ft körül van az ára, érdemesebb bev.központokban beszerezni, mint a papírboltban.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Jól el vagyok maradva a levelekkel meg egyebekkel,de nem érem utól magam!KépMindenkitől elnézést,aki rám vár,igyekszem télleg!KépMinden összeállítva,csak egyes hiányzó darabok pótlásra várnak.És itt az utolsó lehetőség korrigálni,ne szalasszátok el!KépMég lehet újakat rendelniKép

Áfonya

Várj meg engem isKépVagy lemaradtam örökre?Kép

Míra

Melyik munkákra gondolsz tényleg?KépMert a lámpa és az alátét fent van,amit Áfonya megitn feltett.Vagy már archiválódott?Nem is néztem...
Egyébként az alvást elkiabáltam..KépKép
A gipszet megoldottam kétoldali ragasztóval,mert kicsike levélkékről van szó és meg is tartja!Tök jó lettKép

Gigóca

Ígérem,megnézem,mit akarok és mail megy!KépKépEz a gyurmaragasztó jól hagzik,meg is nézemKépÁtalvásról meg se mukkanj!Nem érKép!!!


Csí

Nevezés elfogadva,de még válogass,itt vannak az újak!!Kép
A körberajzotáls úgy érted,hogy rendesen ceruzával,filccel stb?Mert én próbálok aolyanokat válogatni,aminek eleve nem sárga a háttere(milyen is lenneKép.És én nem körbevágom a mintát általában,hanem kitépem,és akkor a háttér is megmarad.Így meg lesz a két sárga között más szín.
Az új hobbyboltban vannak rétegelt lemezből képalapok és mindegyik mérthez van külön keret szintén RL-ből!!!Vki előttünk járKép.Vagy olvassa a topikot!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Az új szalvéták:

sárga virág
zsidócseresznye
napraforgó1
napraforgó2
kék rajz kakasokkal
bordós tájkép
bordós kép lovagló nővel
napraforgó3

A 3 furcsa nevűt nem tudom jobban leírni,nagyon szépek,de elnevezhetetlenek.Vagy én vagyok fantáziátlan?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc, Csi, Gigóca,
tessék lesni holnap a postást!

Anyapoc,
kérek zsidócseresznyét (latinul Phisalis alcecengi -ezt most memóriából írom, nem biztos, hogy betűre stimmt Kép)! Lehet kapnom?
Már megijedtem, hogy vettél olyan naprapörgőt, mint én küldtem, de nem Kép

Áfonya,
hát erről a turnusról lemaradtam Kép

Gigóca,
ez a gyurmarag. jónak tűnik, ha látok, majd én is veszek. Kösz a tippet!

Voltam ma a hobbyboltban akasztóért gipszképekhez. Siralmas. 260Ft 5db Kép. Nem vettem. Ellenben a vasasban 10 db akasztó (kis karika egy belebújtatott pici csavarral, a csavarrészt lehet a gipszbe mélyeszteni) 200.-. A hobbyban kicsi funérlap (egy koktélSZ 2oldala fér rá) 150.-. A nagyobb 450.- Kép Persze nem vettem. Após fog nekem méretre szabdalni falapot.
Jamina
jamina
 
 


Olyan magányos vagyok nélkületek. Úgyhogy jövök és belebeszélek a szalvétázásotokba. Kép
A napraforgókkal a hűtő oldalán mi lett? Ha még nem lett, akkor lehet javasolni világoskék hátteret? Egy sárga konyhában igen szép is lehet, és a napraforgók sárgáját nagyon kiemelheti, mert ha olyan, akkor komplementer. Kép

Megnéztem a keresztültögetős oldalatokat (vagy az Jamináé csak? ) És nagyon tetszik. Különösen az ragadott meg, hogy még én is kedvet kaptam hozzá, akinek amúgy nem tetszik amit tűvel kell csinálni.

Köszönöm a névnapikat!

zsunya
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: