Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! az én kislányom 2 és fél éves, nemrég kistestvére született. azóta egyszerűen nem bírok vele néha teljesen kiborít szinte megállás nélkül hisztizik és mindenér ellenkezik, sem felöltöztetni, sem enni stb.. imádom és úgy érzem hogy minden tőlem telhetőt megteszek érte. el vagyok keseredve
Mea
Névtelen
 


Szia Mea,
Elvégzem a piszkos munkát: van egy "Dackorszak" és "Egy kicsi meg egy pici"topik, nézd át, esetleg találsz egy-két jó tippet.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Mea!

helyzetunk hasonlo: az en kislanyom is 2 es fel eves..es van meg egy 11 hetes kislanyom is. Ugy jartam ahogy te, ahogy meglett a kicsi a nagyobbik lanyom rogton "dackorba esett"..Kép sokat kinlodtam vele, en is elvoltam keseredve...de ..es most vigasztalni szeretnelek:
mostmar elmult a dackor, es en is nyugodtabb vagyok. Ha erdekel milyen "kezelest" Kép alkalmaztam irj a fikusz@xnet.ro cimre, ha tudok segitek!! MInden jot: Kriszta
Kriszta
 

 
 

szia névtelen hát igen minden kis gyermek ha álmos vagy fáj a hasuk akor kezdenek hisztizni tudod
 
 


Szia!

Az én lányomnak nics testvére, 2,5 éves, és mégis hisztizik.
Néha veri a fejét, ma reggel pedig elkapta mindkét lófarkát és kirángatta a gumit belőle, amit gondos munkámmal készítettem el.
Állítólag én voltam anno ilyen, szóval apám szerint ez a büntetés.
 
 


Sorcio,
2 éves kor körül kezdődik a dackorszak. Mostanság olvastam egy könyvet, amiből nagyon jól megértettem, mi zajlik ilyenkor bennük, és így már látom, mit miért csinálnak a gyerekeim. A címe: Szükséges veszteségeink. Lehet, hogy neked is segítene. Kép

Virág
 


Virág,
Ki írta?

Kati
 
 


Judith Viorst. Bocsi. Kép
 


Sziasztok,én új vaok,látom ez a rovat már rég nem íródott.pedig lehet nekem is szükségem lenne tanácsokra.Anna nevű lányom 19 hónapos,nincs testvére,mégis most kezdi a hisztit .Normális ez vagy én csinálok vmit rosszul?Próbálok nyugodt maradni,nem mutatni hogy ideges vaok,de ez nem mindig sikerül.:)

Hajny

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: