Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha az a lehetőség áll fent hogy "terhes vagyok, de még nem vagyok benne biztos" akkor van olyan érzésed mintha meg akarna jönni a menstruációd?
Már voltam terhes, de akkor nem volt semmilyen érzésem! Még hányingerem sem! :?
Köszönöm előre is a segítséget :wink:
babaaa
Budapest VIII. kerület
 
 


nekem volt ilyen érzésem :)
vivien1991
Jánd
 
 


Sziasztok !
Egy kis segitsegre lenne szuksegem Csinaltam egy nagy butasagot , fogamzasgatlot szedek(yasmint ) mar tobb mint 1 eve es szerettem volna ha a mult honapba (Augusztus 4-en ) ne legyek beteg. En erre nem hagytam szunetet a levelek kozott es nem is volt eleinte problemam vele csak majd Augusztus 8-an kozteni verzesem es alhasai fajdalmam volt. Megijjedtem es erre abbahagytam a gyogyszer szedeset,megis jott a menstruaciom (2 napig tartott). Aztan Szeptemberbe vartam a masik havi verzest gyogyszer szedese  nelkul es nem jelentkezik mar tobb mint 7 napja. Hadd mondjam meg el h kozben volt nemi eletem es egy kis baleset is Miota nem jott a varva vart verzes azota hanyinger ,fejfajas ,derekfajas es a legrosszabb h mindig ugy erzem hogy megjott a menstruaciom de megse semmi.
Kerdesem az lenne h fenn all a lehetoseg h terhes vagyok ?
Elore is koszonom a segitsegeteket

 
 

Szia babaa éppen nekem is ilyen tüneteit vannak mintha meg akarna jönni de nekem kb 2hét múlva kell csak megjönnie
aluzok
Győr
 
 


Aluzok
Látad mikori a kiírás ?Nem hiszem hogy kapsz tőle választ

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet:

 

cron