Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok régiek!
Mizújs veletek?
Vendég
 


jó az ötlet :-)

jelentkezem :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


én is itt vagyok! jelen:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

éljen éljen éljen jó sokáig éljen....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


sziasztok!

Kiknek szóljunk?

Örülök, hogy írtatok!
Jó lenne, ha még pár "régi" bejelentkezne!
Vendég
 


nem is tudom ki maradt régi... tinu, zsuzsu, Niki, winnie..
Talán ennyi. Ja és őzi, de ő ritkán jár.

Mizujs veletek?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nálunk minden ok, Ákos szépen fejlődik, imádja a barackot és a tököt. Kúszik de csak hátrafelé, próbál négykézlábra állni, ami inkább nyújtott térddel sikerül neki. Ezerrel kiabálja hogy mamamam, bababa. Mindig vigyorog, és imád pancsizni! Nagyjából ennyi.
Nálatok mizújs???

Snoopy, Cic...
Vendég
 


Sziasztok!
Itt lennénk mi is a jánnyal! :oops:
Másik helyen nagy a nyüzsi, már nem jó a feeling, én is alig írok. Most a talin is volt róla szó, hogy ez már nem az igazi, kéne új (vetettem fel , mint témát), erre Mági mondja, hogy itt van ez...
Úgyhogy.. ha lehet akkor jönnénk... :oops: :wink: :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


no, Zsuzsu írt privit, én is jelentkezem...
én azért nézem a régit is, az is jó :) de tényleg ,én is sajnáltam, hogy alig maradtak régiek...
perzse semmi bajom az újakkal, meg akik tényleg rendesen írnak, de akik csak jönnek-mennek.... 2 hétig minden nap, aztán semmi... de tök jó, hogy van egy kis belső kör is... :) na győzzek majd két topicot nézni :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


de nem lesz ebből sérti? ha rátalálnak? mert az sem lenne jó...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Én is fogok ide is oda is belesni, na de egyszerűen már nem tudtam/tudok mihez szólni néha....
És így max csak olvasok.
Ha meg ugy van kettő helyen olvasok. :wink:

Állítólag lehet titkosítani a fórumot, Beszti mondta a talin.....

A sértődés nem jó tényleg, de hát az sem, hogy egyszer ír, beletekintése van bárhova és eltűnik.....

Kép
zsuzsu74
 
 


Amúgy nekem sincsen senkivel semmi gondom egyébként!
De a régieket vagyis Titeket hiányoltalak, akikkel együtt pocakosodtunk.....

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziasztok,

Kataa is volt még, meg szerintem, akik most voltak a babatalin. Nekem van egy régi táblicskum, amiben még szülés előtt álltunk.:))))Remélem ők is megtalálják ezt a topicot.

csernusn
 
 


En is idetalaltam :D Szilvi irt :wink:
Besztinek igaza van,en preferalnam,(pont a sertodes miatt ) a titkos topicot.
Lehet irni a szerkesztonek es ok megoldjak :wink:
Bar ha olvassa akkor nem leszek nepszeru,mert en mar egyszer kertem ilyet :wink: Ugyhogy valaki (ha egyetert mindenki )tegye mar meg helyettem 8) :wink:

Kép
Kép
kataa
 
 


Sértődés:
Szerintem elég gyerekes dolog lenne. Felnőtt emberek vagyunk, nincs kizárva az, hogy nem létezhetünk más topicban. Ezt meg kell érteni mindenkinek. Szerintem fontos, hogy ne titkoljuk el, és akkor nem lesz olyan érzése senkinek, hogy elsunnyogjuk ezt az új topicot.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


És akkor csináljak még egy levlistát ide is?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


valóban Mági, ez a legegyenesebb megoldás...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is? Vagy én még újnak számítok és csak ti akik együtt pocisodtatok egy külön topicot szeretnétek? Ha igen nem sértődők meg :twisted: :lol:

Kép

Kép
antekirt
 
 


És én? :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mielőtt titkosítottátok volna, én rátok találtam. :mrgreen: A talin volt szó erről. Én ugyan nem kaptam senkitől "meghívást", de remélem, nem zavarok senkit. Ha igen, akkor szóljatok! Megsértődök úgyis. :lol:
Elmondjátok, miért éreztétek úgy, hogy jó lenne egy törzstopik is? Csak félfüllel hallottam a talin és akkor nem tudtam bekapcsolódni a beszélgetésbe.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Szilvi, köszi, hogy szóltál!!!!

Lányok, én tudok csinálni a www.izgi.hu -un zárt topicot, amit csak az olvashat aki tag.
Én nem fogok a babaneten továbbra sem fórumozni a kukkoló rokonok miatt. :( Egy katt a nicknévre, és már meg is van a fórum.
Beszéljétek meg az izgit, jó?

Azért pár sort írok. :)
Sajnos Ákos is tejallergiás lett, pár napja nem szopizik, én választottam el, bevallom már nagyon nehezemre esett 7 hónapja a totál tejmentes étkezés. :oops: Egyébként vidám kisfiú, sokat eszik, ami nagyon ízlik, ahhoz hümmög ezerrel. :D Mászni próbálkozik, 1-2 lépés megy is, inkább kúszik, de azt villámgyorsan. :)
Zita már nem olyan féltékeny, szeretik egymást, nagyon édesek együtt. Persze egyedül nem lehet őket hagyni, Zitának néha eljár a keze. :shock: :D

Tünde
zitaanyu
 
 


Hol a vonalzóm? :shock: :roll:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde: nem is tudtam, hogy vannak ilyen nehézségei is a babanetnek. Én benne vagyok az izgizésnek, ha a régiek is visszatalálnak így. De akkor is megtalálnak téged, ha a babaneten van a zárt topik? Nem mintha nem lenne mindegy, hogy melyik oldalon van a topik, csak kérdezem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, a babaneten nem lehet zárt topicot csinálni.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde: akkor Beszti rosszul tudta? Vagy erre utalt Kata, hogy rossznéven veszik?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, én úgy tudom, hogy a babaneten nincs zárt topic. Most a gyakorlati okát, hogy nem lehet, vagy nem akarják a szerkesztők, ezt én nem tudom. Nekem mindegy hogy hol lesz, ha zárt, szívesen csatlakozom!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


A zárt topicban én is benne vagyok :) A többieket nem lehet felkutatni valahogy?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nekem is jó a zárt topic, mert ha ide szeretne csatlakozni valaki, és azt mondjuk, hogy ez meg ez miatt ne gyere, az olyan hülyén jön ki, pedig szerintem sincs abban semmi, ha mi külöt x fős topicot szeretnénk. nekem mindegy hány oldal van megírva. Na előkeresem azt a táblát....

csernusn
 
 


Kép Kép

csernusn
 
 


eből is már sokan lemorzsiztak, de a mag benne van, plusz mondom, akik járnak a talira, mint Ante, mert ebben a táblában még Te nem vagy itt.

Sőt Tinu, Te sem vagy a táblában... te késóbb csatlakoztál????

Ja és MÁgi sincs benne, és ne feledkezzünk meg a www.telibabák.fw -ről, az a leghasznosabb. Ott meg Szana nincs, de ő meg már itt van.

csernusn
 
 


Niki: én olyan szeptember környékén csatlakoztam. Ezek szerint a legkoraibb táblában nem voltam még benne. SZóval akkor lehetek zártkörű, vagy eltanácsoltok? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ebben a tábliban amit Niki feltettél én sem vagyok benne...
Akkor Én is ki vagyok lőőőve? :shock:

Amúgy ha mégsem, akkor felplem is lehet zárt topik.
Én a yahoot is annak gondoltam azért alakult, hogy aki meghívott csak az legyen, csak soklett a meghívott ember oda is... Na de ezen már kár aggódni.
:wink:

Én, mint nem totál az elején becsatlakozó, azt mondom, hogy aki rajta van a télibabák oldalom és azóta is aktívan ír, meg akik jönnének, de azért nem írnak, mert meglátják őket, azoknak kéne ez az ujdonsült valami.
akikkel együtt pocakosodtunk és aki a pocakosodás után jött nem olyan sokkal, mint pl Ante, meg Kernico és még Kiscsikó....
Mert ők Talira is járnak. És aki eljön a talira az aktív tagnak számít, még ha nem együtt gömbölyödtünk...

Sértődés:
Mági nagyban egyetértek veled, hogy aki megsértődik annak ugy kell. Mert miért ne lehetne a törzstagoknak egy saját fórumuk....
Felnőtt emberek vagyunk... :D

Kép
zsuzsu74
 
 


Ja talis képeket majd teszek fel, de még nem jutottam odáig sajna...

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsu: tök jó ez az új ticker. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!

a tábliban én sem vagyok benne!
Én már írtam a szerkesztőnek, hogy van-e lehetőség titkosítani ezt a topicot, de még no válasz! Én is úgy gondoltam, hogy csak azok tudjanak belépni, meg olvasni, akik ismerik ezt a fórumot, mert pl emlékeztem, hogy Tünde a kukkolás miatt nem jött!
Remélem van rá lehetőség, ha nem, akkor jöhet az IZGI.

De jó Tünde, hogy jelentkeztél! Andival tartod még a kapcsolatot? Ő is tök sokat írt annak idején!
Vendég
 


Felhasználó név Név Születés v. ideje Születés Kor Baba neme Kórház Testvér Lakhely
bunny75 2006.11.03 aug. 22. 1670gr, 47 cm 31 Máté Rókus kórház nincs BP(14.ker.)
brigó Brigi 2006.11.05 nov 8. 4060gr,59 cm 27 Zsombor Egri Kórház Jázmin(2005.03.26) Egerbakta
kataa Kata 2006.11.23 nov 18. 2560g, 51cm 31 Leon Szent István Alex(2002.10.08.) BP
csernusn Niki 2006.12.02 nov.24 3200g, 56cm 27 Dániel MÁV kórház nincs BP (Újpest)
kviki73 Viki 2006.12.04 dec.14. 3500g, 56cm 33 Dániel Szőny Sellye J. nincs Tatabánya
snoopy Gabi 2006.12.05 dec. 7. 2920gr, 50cm 34 Hanga Szent Rókus / Esetkocsi Zsombi(2001), Levente(2003) BP
szana80 Szabina 2006.12.06 dec.18. 3220g, 58cm 26 Jázmin Péterfy kórház nincs BP (VII.ker.)
Zsuzsu74 Zsuzsa 2006.12.06 dec.21. 4190gr, 56 cm 32 Fanni MÁV kórház nincs BP
cic Kinga 2006.12.11 dec.10. 3630g, 57cm 26 Léna Sára Szent István Gergő(2005.01.30) Szigetszentmiklós
ilgya1 Ildikó 2006.12.11 de.13. 2930g, 54cm 28 Réka Zsófia Szent István Dávid(2004.10.16.) Pest megye
felixanyul 2006.12.12 dec.02. 2710g, 49cm 33 Mihály Alfréd Sote II. klinika nincs
beszti 2006.12.12 dec.18. 3650g, 56cm 32 Simon Benjamin(1995.05.10) Nátán(2002.07.07) Hanna(2004.09.15) Szigethalom
sziszike(1000) 2006.12.13 dec.27. 5000gr, 57 cm 25 Bence Uzsoki kórház Zsolti(2001.05.21.) Anna(2005.05.22.) BP (Zugló)
dóri78 Dóri 2006.12.14 dec.12. 3910gr, 54 cm 28 Balázs Blanka(2005.05.20)
réka(214) Réka 2006.12.28 dec.20. 2600gr, 54 cm 27 Lilla nincs Tiszaújváros
mágnes Ági 2006.12.30 dec.28. 2800gr, 52 cm 26 Anna Sára 2.sz. női klinika nincs Dunaharaszti
őzi Éva 2006.12.31 jan.10. 4500gr. 54 cm 28 Levente USA nincs USA
szdorka Dorka 2007.01.04 jan.05. 4250gr, 56 cm 28 Márk Szent Imre nincs BP
balázs_éva Éva 2007.01.09 jan.01. 3350gr, 51 cm 36 Gergő Attila(2004.12.22.) Cegléd
krista Kriszta 2007.01.13 dec.30. 3600gr, 58 cm 31 Ágota Szent Imre Csenge(2005.05.12)
Tinu Bea 2007.01.18 jan.17. 3250g, 56 cm 32 Tünde Alíz Szent Imre nincs BP
Nika70 Mónika 2007.01.18 jan.21. 4150g, 58 cm 36 Gergő, Dávid Szent Lázár nincs Salgótarján
winnie27 2007.01.19 jan.25. 3550gr, 56cm 28 Réka Szent István nincs BP
mot Krisztina,Botond 2007.01.19 jan.08. 2900gr, 51 cm 31 Krisztina Szent Rókus nincs Százhalombatta
andykamama Andi 2007.01.22 27 Lili Győri Kórház Bakonyszentkirály
zitaanyu Tünde 2007.01.24 jan. 19. 3140g, 51 cm 32 Ákos Győri Kórház Zita(2005.09.23) Győr
jkzsanett Zsanett 2007.01.25 jan.11., 2270g, 51 cm 31 Lilla István kórház nincs Pécel
deszilvi Szilvi 2007.02.04 28 Ákos Megyei Kórház nincs Pécs
Korena Renáta 2007.02.08 33 Szent Imre Evelin (9 éves) Tatabánya
Vendég
 


na ezt nem így akartam, de ilyen lett! Ez a lapról van!
Vendég
 


Szerintem itt alapjában véve nem is azzal volt gond, hogy kizárólag az együtt pocakoskodók írjanak. Hanem azzal, hogy bejelentkezik valaki, aztán ír egy mondatot, és 2 hétig semmi. Igaz, nem kötelező naponta írni,a fórum lényege nem ez, de így már sokan lettünk, és néha ciki, hogy nincs képben az ember az újakat illetően.
Én sem vagyok a táblicskun, de ha összejönne itt a csapat, lehetne egy új, már végleges táblát csinálni az aktív tagokkal. Na?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ha ugy van, nagy táblaszakértő lettem... :oops:

Kép
zsuzsu74
 
 


Kiváncsi vagyok mikor robban a bomba... :shock:
ilgya1
 
 


szerintem kezd lassan feltűnő lenni, hogy nincs forgalom amott. Nikának nem szólt senki? nem kéne??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


azért van még forgalom amott is, de valószínű érik a nagy BUMMM :shock:

Kép
zsuzsu74
 
 


tinu:
köszi a dícséretet a tickert illetőleg.

Jut eszembe nem is kérdeztem a talin, csak láttam, hogy a lábad még kötésben. Javul már?
Mi van vele?
Messze ültünk és így elmaradt a kérdés....

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsu: az a lábam még nincs kész, azért tapasztottam le. Jövő hét kedden lesz végre a doki és akkor megmetélik végre. Jaj, de várom már!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok

Igen, tuti lehet zart forum a babaneten,csak a szerkesztok nem szeretik :? .Azt hiszem 3 ilyen van csak (az egyikbe irunk mi Besztivel kozosen is ).

Szilvi
Koszi hogy irtal a szereksztonek, de jobb lenne priviben,ja es nyomulni kell ,mert nem elsore mennek am bele :roll: :wink:

En is Tundehez hasonlo okokbol nem szeretnek nyilt forumra irni.
Ugyhogy ha lesz zart akkor jovok,barhol is legyen az :P

Kép
Kép
kataa
 
 


Halitok itt is :):):) Mági küldte az oldlat amúgy nem titkos mert beírtam keresőbe mert hirtelen nem tudtam mi van és kidobta találatnak

Niki: én ezen a táblán szerepeltem olyan nyár elején csatlakoztam akkor betettetek a táblába de gondolom én is idetartozom mégha talira nem tudunk menni egyenlőre :):):):):):)

Annak idején nekem is gondom volt az öcsémmel hogy pár napig nem is jöttem mert mindent olvasott rólam és mi nem voltunk jóba szóval szerintem nem lenne rossz egy titkos topic.:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na most néztem vissza nem is nyár elején hanem októberben csatlakoztam hozzátok :oops: :oops: :oops: De azért remélem idetartozom :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kata:
Azt szabad tudni, hogy ti miért titkosítottatok anno?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


És is megtaláltam... Örültök? :D:D:D Vagy menjek? :D:D

Mági!

Egy min. 5 éve összeszokott és összetartó csapat szeretett volna társalogni. Vannak témát, amiket szerettünk volna magunkban megbeszélni, örömök és gondok, amik nem tartoznak másokra (főleg ismerős kukkolókra).

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Magi
Igen Beszti mar leirta.Nagyon jo kis csapat vagyunk mar tobbmint 5 eve es tudtunk rola hogy van aki csak olvas.....aztan meg kombinal....
Masik meg hogy sokat leirsz magadrol,siman be lehet azonositani az illetot,es esetleg rossz celra hasznalni....

Kép
Kép
kataa
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: