Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Steffi!
Hihetetlen hogy mekkora már Martin!
Amíg elfér a hordozóban szerintem is az a legjobb. Ami a hordozó után van gyerekülés azt 8 hónapos kortól ajánlják.

Jube!
Én is Dóri mellé állok (nehogy sértésnek vedd!!!! )
de Zoli és Bogi is mászott pedig volt járóka és komp is.Rebeka pedig az istennek sem jön rá a technikára,így gurulva közlekedik! :lol: pedig neki nincs kompja és sokat van a játszószőnyegén.

Szóval gyereke válogatja!szerintem

Szóval Vica, Rebeka sem mászik,de én nem izgatom magam rajta,attól még ugyanolyan egészséges gyerekek .
Addig jó nekünk,amíg nem másznak!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Eszti!
Hát igen... Mindig néznek nagyon mikor mondom, hogy 4 hónapos... Néha nem igazán értem, hogy lehet Ő ilyen nagy, mikor mi elég picik vagyunk. De így legalább tudom, hogy jól fejlődik és minden rendben. Ma is hátról hasra fordult olyan kis ügyi :D
Akkor még ráérünk a rendes üléssel...
És mikortól kezdenek stabilan ülni? Amikor mondjuk etetőszékbe is bele lehet tenni??

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!
Nekünk olyan etetőszékünk van ,anminek dönthető a háttámlája,ezt már 4 hónapos kortól lehet használni.
Stabilan ülni? HÁÁÁÁt nem is tudom,Igazából még Rebeka sem ül olyan nagyon stabilan,ebben nem tudok semmi okosat mondani!

Áruld már el,miért írtad ,hogy kicsit félve jöttél ide????
Olyan kíváncsi vagyok,csak nem akarod hogy randa ráncos vénasszony legyek! :lol:

Helló

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 

 
 

Hú Eszti pont akartam kérdezni, hogy kinek milyen etetőszéke van és miért, (hogy fa átalakítható vagy műanyag), ki mire esküszik stb...
Nektek milyen van és hol vettétek? Lassan én is gondolkodom már benne!

Isten ments, hogy ráncos vénasszony legyél :lol:
Egyszerűen nem akartam, hogy valaki is azt higye, hogy nyomulok. Kicsit paranoiás vagyok és olyasmit is magamra veszek, amit nem kéne... Nem tudom. Végülis ti vagytok a régi topicnak a mozgatórugói én szept-ben csöppentem közétek, nem akartam betolakodni az összekovácsolodott csapatba. Persze megtiszteltetés, hogy Jube meginvitált, hogy őszinte legyek nem is értem miért... Valami ilyesmi... Értesz?!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi, nekem is jól esett, hogy hívtak ide a csajok, pedig én is csak augusztusban pottyantam közéjük! Remélem nem bánták meg a döntésüket?! :roll: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Sziasztook!

Nem kell az udvaroltatás, mindneki azért van itt, mert jó fej és kész! :)

Kiskukac próbálkozik, ez a kép 5 perces, még meleg :)


Kép


Ja, Steffi, nekünk ugyanolyan van, mint Esztiéknek, csak olcsóbbik fajta, nem hintázik. de Peg perego Prima Pappa az is! Műanyag, dönthető, tökjó!

Kép

Kép
jube
 
 


Ja, az etetőszékről beszélek Steffi... bocs... :oops:

Kép

Kép
jube
 
 


Jube, pedig pont az udvarlásban bíztam... :lol: :lol: :lol:

Nem produkálnál egy fotót az etetőszékről???? Léééécííííí!

Kép
ildi35
 
 


Ildi, voliá!

amikor foglalt:

Kép

és hogy a szék is látszódjon:

Kép

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


de ez már a max dönthetőség!

kupon akcióval kaptuk karácsonyra a nagyszülőktől. van hozzá duplatálca is, de ahhoz Manókám még kicsi

Kép

Kép
jube
 
 


Jube!
Nagyon cuki Panni!
És kösz az etetőszék tippet!!!
És jó, akkor nem udvaroltatok :lol:
Mi a csillagjegyed?!
Jajj, tök jó ez a pörgés! Bár Vica és a többiek most nincsenek, de gondolom majd jönnek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


nagyon nem hiszek a horoszkópokban, Steffi...
halak, egyébként

Kép

Kép
jube
 
 


Jube!
Tök szép etetőszéketek van!!! :lol: :lol: :lol:

Steffi!
Jube mindent leítr a székről ,nekünk is ilyen van csak a szine más és van hintafunkciója is.
Értem már,miért jöttél félve,vagyis mégsem értem,mert hát meghívtunk!!

egyetértek Judittal,ide csak jófejek jönnek !!

eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Jube!
Én is halak... :D Én hiszek benne. Csak azért kérdeztem, mert nagyon öntudatos és határozott csajszinak tűnsz nekem. Jól látom?!

Eszti!
Tudtam, hogy érted és mégse... Én is így vagyok saját magammal :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint jó sokat írtatok, meg igazán minden kérdésre érkezett rengeteg válasz, de azért leírom az enyémet is :).

Steffi, azt hiszem, már csak én nem üdvözöltelek körünkben, szóval üdv. :)
A hordozót addig biztonságos használni, amég nem lóg le róla a lába, vagyis nem éri el az ülés támláját (mert ugye fordítva ül). Nekünk Panni már kinőtte, úgyhogy mi már a következő ülésbe tettük, függetlenül attól, hogy elvileg 9-tól van.

Vica, nagyon ügyes Réka. Én nem tudom ezek a gyerekek hova sietnek ennyire. Panni sem mászik még. Én is nagyon izgulok, hogy ne maradjon ki, mert azt mondta szintén egy gyógytornász, hogy azért nagyon fontos, hogy ne maradjon ki a mászás, mert ahhoz mindkét agyféltekét kell használnia. Kérdezd meg a doktornéniteket vagy a védőnőt, hogy ő mit gondol, de szerintem attól még hogy felállt, nem feltétlen fog kimaradni a mászás. Majd rájön, hogy azzal gyorsabban tud haladni.

Balázsnak is nagy gratula. Azt mondják felülni nehezebb, ezért is sok gyerek előbb áll, mint ül. Bezzeg Balázs :).

Ezek a vizuális képek nekem is bejönnek, főleg, mikor megyek le a lépcsőn, állandóan azt látom, hogy hogy gurulok le a gyerekkel együtt. Borzasztó. Úgyhogy fokozottan figyelek arra, hogy megyek le.

Judit, nagyon édes kép ez Panniról. :D

Lányok, mióta Panni felállt, nem tudom délután letenni aludni. Pontosabban leteszem, de egyfolytában fel akar állni és nem hajlandó aludni. Pedig a délutáni alváshoz nagyon ragaszkodok. Most is megy a cirkusz.
Dóri, Vica, nálatok is volt ilyen? Ti mit csináltatok?
Aztán persze 6 körül már megy a nyüglődés, ha nem aludta ki magát.

Megyek, próbálom megnyugtatni, de szerintem ebből már megint tuti nem lesz alvás. :(

KépKép
osori
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, itt vagyok...

Hú, termeltetek ám! :lol: :lol:

Köszi mindenkinek a „kompos” hozzászólást.

Jube,
Miért sértődnék meg?? Én a véleményetekre vagyok kíváncsi. Az tény, hogy az elején sokat használtuk, de annyira bejött neki, hogy alig lehetet kirobbantani. Én is hallottam ezeket a negatív dolgokat róla és ezért kezdtem el rinyálni, hogy biztos ezért nem mászik a gyerek. Járóka kilőve mert nekünk hálós van, tehát abban felállni sem tud és egyébként is utál benne lenni. :( Réka ahogy Dóri is írta szinte egész nap a földön a játszószőnyegen játszik és ha nagyon kell valami neki, akkor inkább oda gurul vagyis inkább kúszik. Úgyanazt csinálja mint amit az Ildi fia anno, felemeli a kezeit és a lábait és csak a hasa van a padlón olyan mintha repülni akarna, de ha megfeszülök sem tudom rávenni a mászásra valahogy nem jön rá a technikájára. Hát ez van!!
Le maradtam valamiről? Nem is mondtad, hogy ilyen szépen ül Panni! :lol:

Steffi,
Édes ez a Martin, látom már csajozik!! Mi akkor vettünk rendes gyerekülést Rékának, amikor már stabilan ült. Egyébként először nagyon furi volt neki, hogy most már menetiránnyal szemben ül és lát mindent, de élvezi! :lol: :lol:
Én is halak vagyok! :lol: :lol:

Ildi,
Ne idegeskedj az OEP is már csak ilyen!! Sőt még legalább 20x kell majd bemenned, hogy végül megkaptad a pénzt! :evil:

Jaj kicsit nosztalgiáztam tegnap este. Képzeljétek visszaolvastam a régi topicban a szüléstöriket és azt is, hogy talán Eszti és Satuk regisztráltak először közülünk. :) Azóta sem olvastam el azt a szüléstörténetet amit a férjem írt, de tegnap este bepótoltam és hát majdnem leestem a székről a röhögéstől. Hihetetlen egy párom van! (Schumi és a kör idők) Szóval olyan de olyan jó volt nosztalgiázni. :D :D

Csajszikáim,
Arra gondoltam, hogy kéne szervezni egy babazsúrt. Persze úgy gondoltam, hogy legyen nálunk szerintem elférünk. Kinek van hozzá kedve?? Igény felmérés kezdődik, start pufff……. Aztán ha eldöntöttük, hogy legyen e, akkor jönnek a további kérdések.

Várom hogy ki mire voksol!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


ÉN-ÉN-ÉN szeretnék menni a babazsúrra!!! mit vigyek??? :lol: (most a Szamár jutott eszembe a Shrekből, ahogy lelkesen ugrál, hogy ő tudja, hol lakik a Farquaad nagyúr :lol: )

Panni nem tud ülni... van egy ülésbe-huzigálás gyakorlat, a neurológus írta fel, azt cisnáltam vele, kicsit elengedtem, hogy megnézzem, úgy marad-e, héát pár pillanatig igen, aztán mint a liszteszsák!

Hányadik oldalon van a szüléstörténeted?

Panni elviselhetetlen ma szegénykém.... már nem csak pötty van az ínyén, hanem egy sárga folt, úgyhogy tuti mindjárt kint van az első fogacska... hisztigép, semmi sem jó...

Orsi,

Panni mióta meg tud fordulni, minden napközben altatásnál program, hogy 20szor bemegyek, és visszafordítom, mire feladja és elalszik. Gondolom a felállással ugyanígy lehet csinálni...

Steffi,

makacs vagyok, mint az öszvér, az tuti. Ezt udvariasan öntudatosnak hívják... :lol: kockafejűen megyek előre, de merem remélni, hogy csak a saját dolgaimmal, másokéval igyekszem nagyon toleránsnak és hajlékonynak lenni. néha összejön... :wink:

Kép

Kép
jube
 
 


Látom Orsi sikeresen beelőzőt!! :lol: :lol: :lol:

Orsi,
Beszéltem dokinénivel hogy nem hajlandó Réka mászni, de megnyugtatott, hogy Ő előbb fog járni és csak utána mászni. Állítólag nagyon sok gyerek felcseréli ezeket, de nem kell félnem tök normális gyerek lesz belőle.
Hát nálunk is volt egy időben délelőtti sőt délutáni hiszti alvás előtt, de kb. 1 hete sírás nélkül alszik el. Nem tudom mi lelte, pedig mindent úgy csinálok mint régen. Az tény, hogy bevezettem, hogy délelőtt 9-10 között megy aludni (1/2 1 - 2 órát alszik :shock: :shock: ) aztán délután 1/2 3-kor megint csicsika. Persze ma rácáfolt erre. Az este nekünk is kritikus mert 7-1/2 8 között már megyünk fürdeni, annyira nyügi. Aztán egy kis cici, de ezen már nem alszik be, (bezzeg régen tök jókat szunyált) úgyhogy berakom az ágyába és szó nélkül elalszik.

Remélem megtartja ezt a jó szokását!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica!
Kösziii! Tudod nem lehet elég korán kezdeni :lol: Melyik hónap hanyadika???
Legyeeeeeen!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Jube,
Hú, megfogtál.. Talán a 140 oldal tájékán (május 16-án írta).

Ti nem szoktatok nosztalgiázni?????? Azért Te is kivoltál amikor túlhordtad Pannit!! :D

Steffi,
Március 4.!!!!!!!!!!! Szép nap, de ennél már csak szebb a május 13. amikor Réka született!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Lányok,

Ha már a nosztalgiánál tartunk:

Kép Ilyen volt Kép Most pedig ilyen

Ti is, lécci lécci....

Babazsúr: OK!!!!
További jelentkezőket várunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Tök aranyos Réka!!!!
Mingyá elolvasom a szüléstörténetedet
:lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vica!
Hát a férjed is tök jó fej!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Én is szeretnék menni a babazsúrra!!!

Dehogynem szoktam nosztalgiázni :)

Akkor most Panni 1 naposan:

Kép

és most:

Kép

KépKép
osori
 
 


Judit, én sem bírok ma Pannival. Kb. 15 percet aludt délután, de lehet, hogy sokat mondok, és egyfolytában nyavalyog azóta is, ja és mindig olyat csinál, amit nem lehet, most pl. a kábeleket húzkodja a gépből, vagyis húzkodná, ha hagynám. Aztán meg üvölt, ha félrerakom. Na, akarod még siettetni Panni mozgást ;)? Néha nem bánnám, ha még csak feküdne :D .

KépKép
osori
 
 


Vica, aranyos a történet.

KépKép
osori
 
 


Osori!
Köszi az üdvözlést!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


És Te Pannid is nagyon édes!!!!! Tök jó ez a nosztalgia! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


2006.06.30

Kép

2007.02.07

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Jube, tetszik az etetőszék, és akkor is nagyon ügyesen ül benne Panni!

Hanna soha nem alszik napközben órákat. Kétszer, háromszor 20-
30 percet. Pedig nekem is, neki jobb lenne, ha többet aludna, de az Istennek se.

Én is menni szeretnék a babazsúrra!!!!!! És talira, és mindenhova.... Csak előtte valahogy magamba kellene szugerálni, hogy igenis tudok babakocsival BKV-n közlekedni. Mert nagyon fosok tőle, olyan ez, mint valami fóbia.

Voltunk ma méreckedni, 6750 gramm a Hanca, 3 hét alatt fél kilót hízott, a dokinéni szerint ez nagyon jó. Én azt hittem, hogy kicsit többet hízott...

Ti voltatok már/terveztek nyaralást a lurkókkal? Mi nagy utazók vagyunk, külföld-belföld egyaránt, csak most kicsit tanácstalanok vagyunk a Hanca miatt. Bár igazságszerint már több tervünk is van a nyárra, és biztos, hogy el is megyünk, azért én kíváncsi lennék a véleményetekre, akinek van a tapasztalataira.

Kép
ildi35
 
 


Hi,

Nagyon jóóóók a képek!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Mennyit változtak ezek a bébik!

Orsi,
Jól van, akkor most dagad a hályam, hogy Panni is húzogatja a kábeleket vagy legalábbis próbálkozik :lol: :lol: :lol: :lol: A TE Pannid kb. olyan lehet mint az én Rékám!!!!

Húúú, húúú mi lesz a babazsúron!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ildi,
Jönni fogsz Te is a zsúrra. :lol: Nincs autótok?? Én is bkv-zok és ismerlek már annyira, hogy kinyitod Te is a szád, hogy "ne haragudjon segítsen már feltenni a babakocsit". Hanna pedig ügyes kiscsajszi nem fog kiugrani a kocsiból, hanem szépen türni fogja hogy emelgesd!! :D :D Majd meglátod, miközben Te majd megszakadsz Ő ott fog vigyorogni!!

Jól van, ezek szerint Hanna is lehagyott minket súlygyarapodásban!! :) Hát ez szuper!

Mi tavaly augusztusban voltunk 4 napig Balatonon, Rékával. Akkor volt 2,5 hónapos ha jól számolom. Minden nagyon szupi volt, csak persze kifogtuk a leghűvösebb napokat. Mindent vittünk magunkkal kivéve hősugárzot, úgyhogy Réka első nap fürdőt aztán nyista. Nem akartam hogy megfázzon. Szerintem már nyugodtan tervezhetsz nyaralást, addigra már Hanna nagy lesz!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


SZIASZTOK!!! És Szia Steffiiiiiiiii!!! :lol: :lol: :lol:
Jelentem, ma elsőzör nem bőgtem, na jó, elcsuklott a hangom vagy kétszer, de egyre magabiztosabbnak érzem magam, és szerintem ez napról napra csak jobb lesz. :wink: Elvégre Apa jövő héttől már dolgozik, úgyhogy hajrá! :shock:

Vacak éjszakánk volt, Beni úgy döntött, hogy éjfélig kialudta magát. Utána pedig ordibálás volt műsoron. Hja. Kész vagyunk. Most durmol, de nem sokáig, nemsokára fürdés, ettől egyelőre a gyomrom kavarog, annyira szánalmas szegény pici béka teste szegény gyerekemnek, ahogy görcsösen kapaszkodik. :?

Olyan jó látni a nosztalgia képeiteket. Orsi, rajtunk első percben ugyanez a cucc volt! :roll: A többiek ÉDESEK nagyon! Imádnivalóak. Istenem, nemsokára én törpém is így megnő?

Na, itt egy tegnapi kép. Puszi. :) Kép
vbea
 
 


Eni, olyan édes ez a gyerek! Mi az, hogy szánalmas béka test???? Te lökött vagy (bocsi) :lol: :lol: Egyébként meg nem osztom az észt, mert -ha hiszed, ha nem- én is békának neveztem Hannát a maga 2 és fél kilójával. De meglátod pikk-pakk és kész vasgyúró lesz belőle!

Vica, mééér, Réka hány kiló?

Csajok, az akaraterőm a béka segge alatt van. (már hogy témánál maradjak) Főzhettem én azt a nyamvadt káposztalevest, (amiből hősiesen benyomtam egy tányérral) amikor az én Norbi fiam foszlós kakaós kalácsot eszik Nutellával az orrom előtt. Az anyaszomorító, büdös kölyke........ :lol: :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Ja, Vica, van autónk, de nekem nincs jogsim! :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Szia Eniii!! :lol:
Édes nagyon Benid!!!!! A másikban olvastam a rossz éjjelről, szerintem tényleg próbáljátok ki a hajszárítót, nem hülyeség, nekem is bejött! Most is úgy aludt el Manó!!!! Én úgy csinálom, hogy ha látom hogy álmos és emiatt nagyon nyüglődik és nem tud magától elaludni, akkor csak bekapcsolom 1-es fokozatra és elég hamar bealszik rajta! Persze nem akarok okoskodni!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Ildi,
Hát január elején 6630 gramm volt, aztán 1 hétel ezelőtt már csak 6600 gramm. Úgy látszik mi visszafele haladunk!! :cry: :cry: Pedig nem a soványságra gyurunk vazzzzeee! :lol: :lol:
Azt azért hozzá teszem hogy egyszerre jött 4 foga és nem nagyon evett viszont "fosot" mint a muraló. De most megint rendes adagokat eszik. :D :D
Hát sajna ma lecsúszott megint egy milka tábla csoki :roll: :oops: A férjem vette nem én!!!!!! (és nem is én kértem) Kisdobos becsület szavamra!!!!!!!!!!! :D
Autó: nekünk is van, sőt van jogsim csak vezetni nem tudok :oops: :oops: :x De azért jösz a talira?

Eni,
De drága vagy, ha ez megnyugtatt én az első 2 hétben nem fürdettem Rékát, egészen pontosan addig amíg le nem esett a köldökcsonk. Na én attól voltam teljesen kész. :? :?
Nagyon édes Beni baba!!! Te is kb. 2 hónap múlva már ezerrel nosztalgiázol!
Gondolom Beni babával még nem mozdultok ki, de ha esetleg még is úgy döntesz Titeket is sok szeretettel várunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok,

Vica,
szétröhögtem magam ezen a muralovon!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Steffi,
nem tudom már üdvözöltelek e nálunk!!! Örülök neked!
Martin nagyon hercig fiúcska, aztán majd lecsapja a csajokat Balázs kezéről..

Ildi,
mond egymásután sokszor: Tudok BKV val közlekedni tudok BKV val közlekedni... :lol: :lol: :lol:

Eni,
mi már nosztalgiázunk csak, és egyre jobban várjuk, hogy újra átélhessük ezt a jó kis bőgős csecsemős ide oda nyeklik nyaklik os
időszakokat!!!! Meglátod, egyre több nyugodtabb kiegyensúlyozottabb és boldogabb perced lesz!!! :wink:

Mászás:
Balázs vegyíti a kúszást a mászással. De imád tótágast állni és abból szokott ülésbe huppanni. Kicsit kitámasztva, de felül, és ha van mibe kapaszkodni, akkor pl a kiskádban fel is nyomja magát, mert annyyira izgalmas a kád csaptelepe.

Alvás: Bolykottálja a déli pihenőt, bár most fáj a foga. Csak a kocsiban hajlandó délben elaludni. Tehát eddig reggel 1/2 óra
:cry: délután max 1, vagy 2 x 20 perc,közte csak akkor, ha a kocsiban van.

Durca!!!!!!!!
Hogy vagytok? Reméljük gyógyul gyorsan a tüdőgyulladás!!
Képek esetleg? De ráér, csak kiváncsiak vagyunk!!

Még jövök képekkel,
Szép estét!
Hurcia

Kép
hurcia
 
 


Vica, azért nem hízik az a gyerek, mert nem adsz neki elég kolbászt!!! :lol: :lol: Basszus, nem merek elindulni a babakocsival, közben meg a fene majd megesz, hogy nem találkozhatom veletek. De a legközelebbire talira összevakarom magam, űttörő becsszó!! Vagy úgyszervezem, hogy Apa elfuvarozza a valagamat.

Már akartam mondani, hogy 1992-ben Kispesten kezdtük a közös életünket, a fiam is oda született, két évig laktunk ott.

Na elteszem magam holnapra, jóccakát!

Kép
ildi35
 
 


Ildi,
Segítek: Öltöztesd fel Hannát, rakd be a babakocsiba és told ki az utcára, a többi már megy magától!!!!! :lol: :lol: :lol:
Egyik "mucsa city-ről" mentettek a másikra??? Miért nem volt itt jó nektek? Pedig most milyen közel lehetnénk egymáshoz és nem problémáznál hogy hogyan is közlekedj!! Mekkor a pofám van, mintha én nem rinyálnék! Mikor már tudom hogy bekell menne a városba, 3 nappal előtte elkezdem stresszelni magam. Mi már csak ilyenek vagyunk. :wink: :wink:
Egyébként az lesz szép, amikor megyek vissza rákszűrésre (Budaörsre). Már most para van!!!!!

Durca,
Hogy vagytok? Rég nem írtál!! Remélem Boribon jól van!

gabbó, kiscsillag??????

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok,
akkor a képek:
Kép 2006 06 05 Kép 2007 02 01én

Imádom!
Szép estét!
E

Kép
hurcia
 
 


jaj de aranyos gyerkőc ez a Balázs is!!! De Beni is nagyon cuki!

kérünk akkor és most fotókat Hannáról, Bekáról, Olivérről és minden gyerkőcről!!!!!

Ildi,

KENGURU??? Hordozókendő? de Hurcia receptje is tetszik! :D

CSAJOK,

JÓ IDŐT MONDTAK MÁRA!!!!!! jipiiiii..... :lol:

Kép

Kép
jube
 
 


Jó reggelt!

Hurcia!
Köszi, aranyos vagy! Balázsod is olyan-olyan édes!!!!!! Milyen picik voltak, most meg...

Jube!
Én nem tudom nálatok mi van, Kerepesen szürkeség és eső... :?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Jó reggelt!

Békásmegyeren is fos idő van, de én reménykedem, tegnap is hasonlóan kezdődött. Hátha.

Eni, nagyon kis cuki Beni :D .

KépKép
osori
 
 


Jó reggelt!

Hát ma sem aludtunk túl sokat, de sebaj!
Itt is taknyos idő van. De hátha alakul még! :wink:

Én is rakok fel akkor és most képet!!

Kép Luca pár hetes

Kép Most!

Na csók!!
Dóri

Kép
nagydora
 
 


Jó reggelt Lányok!

Budaörsön is kaki idő van megint, szürkeség, eső és rohadt fejfájással ébredtem.

Tényleg olyan édesek ezek a kölkök, hja miből lesz a cserebogár???

Csajok, menthetetlenül beszari alak vagyok, nem merek elindulni. Tegnap este elpanaszoltam Sanyinak, hogy úgy mennék, de még sem merek, na erre végig kellett hallgatnom az "én évek óta könyörgöm, hogy tedd le jogsit" című fejezetet. :roll: De a következőre elfuvaroz minket.

Vica, azért költöztünk el Kispestről, mert mindketten a XI. kerben nőttünk fel és nagyon vágytunk vissza Budára. Hogyhogy ide, a város másik végébe jössz rákszűrésre? Húúú, akkor összehozhatnánk valamit, mmhhh???!!!!

A fiam 63 pontot írt a felvételin, hát az ördög tudja mire lesz ez elég???

Fogyókúra ügyben már az első nap elvéreztem, éjjel kilopództam a konyhába és befaltam két túrórudit. Mit csináljak, olyan éhes voltam, hogy nem bírtam aludni. :oops: :oops:

Kép
ildi35
 
 


Jó reggelt!!

Van netünk!!!!!!!! Éljjjjeennn!

Időjárásjelentés Kispestről!
7-kor eső eset, most enyhén borús kidugtam az ujjam és kb. 5-6 fok van :D :D Délutánra várható időjárás: szép napos, de késő délután elkezd borulni.....
Azt hiszem pályát tévesztettem! :lol: :lol:

Dóri,
Nagyon édi Luca ahogy alszik! Ráállítom a férjemet erre az msn-re, csak most még punnyad! Képzeld beletettem Rékát a kenguruba és úgy elkezdett visítani, hogy az már nekem fájt. Addig üvőltöt amíg ki nem vettem. Úgyhogy ez kilöve marad a babakocsi!!

Ildi,
Ne legyél ilyen "beszari"!
Budaörsre járok nődokihoz, Hegedűs ott rendel. Csak a terhesség alatt jártam a Kútvölgyibe, amúgy mindig oda megyek!! Nagyon kultúrált hely!
Túró dudi, az fincsi :lol: :lol: :lol: Főleg fogyókúra alatt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica drága, azt javallottam, hogy ha ide jössz, akkor esetleg összehozhatnánk valamit! Válasz???

Kép
ildi35
 
 


Lányok, Millenáris felőli időjárásjelentés képekben:

A házunk mögött:

Kép

És előtt, ahol a Millenánáris van:

Kép

óránként csinálok újat :D

Kép

Kép
jube
 
 


Ildi,
Válasz: Jó, én benne vagyok!!!!!!!!! Ki gondolom, hogy mikor is akarodzok menni. Azért annyira nem szeretek oda menni, de ÉRTED MINDENT!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: "Ha már Mohamed nem megy a hegyhez akkor a hegy megy Mohamedhez!!" :lol:
Amúgy szerintem jöhetnél Te is, felpattansz a 43-as??? vagy valami 4... nem tom hányas buszra, ami behoz a Móriczra, ott felszállsz a 61-es villire és az pedig a Moszkván tesz le, ott meg tudunk talcsizni. Na nem gondolod meg magad??????? Lécciiiii

Jube,
Ez a felhő akkor most megy??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica, a busz az 40-es, és igen tudom az útvonal sem egy ördöngős, de NEM MEREK! :cry: :cry: Ez a dolog Mohameddel és heggyel..... hát szóval megérdemlem, na! De a lényeg, hogy randizzunk!!!!!!
Egyébként itt elvonult a szürkeség, kékül az ég de a nap nem süt, és elkezdett megint csöpögni az eső.

Kép
ildi35
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: