Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG 8. HÓFORDULÓT RB!!!! :D

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok!!

Először is, itt is szeretnék Kiscsillganak gratulálni!! Üzenem a babódnak, kapaszkodjon rendesen, mert annyian várják itt kint, óriási szeretettel!

Balázs!
Istenke éltessen!

Luca ma egész nap tök nyűgös volt. Fogra tippelek, mert fostos is, és az meg csak olyankor van. Remélem, tűrhető éjjelünk lesz.

Durca!
Mit is írhatnék.Sokszor jut eszembe veletek kapcsolatban, hogy "Küzdj ember, és bízva bízzál!"

Nyugodt estét!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


„A téma vagy hozzászólás nem létezik.” :evil: :evil: :evil: ANYUKÁDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi, csak már kezd nagyon elegem lenni, hogy mindig ezt írja ki!

Sziasztok,

Jube,
Még visszatérve az uszis képre az én férjem is azt mondta mikor meglátta, hogy azt hitte hogy a nővére vagy!! Bárcsak nekem mondanának ilyet! :D Sajnálom, hogy begyulladt a cicid. Végül mit csináltál??? Nekem pont az ellenkezője van, porzik 2 napja szegény Réka meg nyüglődik miatta. :cry:

Édességről ne is beszéljünk. Nagy slágerem a milkának a cappucinos tábla csokija. :) Általában 1 napig tart :roll: , ha esetleg sikerül megerőszakolni magam akkor talán kettőig. :? Imádom…. És ez látszik is!!

Kiscsillag,
De jó, de jó!!!!!!!!!!!!!! Nagyon-nagyon gratulálok! Most aztán sok pihenés és semmi idegeskedés. Gyere sűrűn közénk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok,
Így most már tényleg régi a csapat!! Tök szupi!
Skandálhatjuk: „újra itt van, újra itt van a NAGY CSAPAT!!!!!”

Eni,
Sajna én sem tudok segíteni mert Réka sem sárgult be.
Fuldoklás: hát engem a mai napig szívroham kerülget, amikor láttom, hogy Réka félrenyelt pedig nem mai "csirke" :lol: már!

Durca,
De édes lehetet Manka! Elnézzünk neked mindent, első a család de a képekről azért ne feledkezzetek meg.

Teljesen ki vagyok akadva!!! Ma közölték velem, hogy idén már nem csinálják meg az adóbevallásomat, mert már nem kötelező. :evil: :evil: Hát ez szuper!!!!!!!!!!!!!

Gabbóval mi lehet???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 

 
 

Ez lemaradt...

Balázsnak boldog hófordulót!

Dóri,
Ha egy kicsit "fostos" az lehet a fogtól? Mert Réka 3 napja megint nagyon nyáladzik, szó szerint patakokba folyik a nyála. A másik, hogy 2 napja napi 2-3-om kaki van. Eddig csak egy volt.
Csak tudnám, hogy hol jön??? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok Mindenki!!
Vica!!
Én nem eszek sok csoki,mert mire odajutok már tuti nincs egy morzs sem!! :lol: :lol: :lol:
Mire jó 2 nagy gyerkőc! :lol:
Egyébként én is milkaimádó vagyok,csak nálam a mogyorós a nyerő,vagyis lenne ha.... nem ennék meg előlem!

Balázs!! Boldog hófordulót!!!

megyek elteszem magam holnapra,hogy fitt és friss legyek! :P

sziasztok

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Vica!!

Nálunk tuti jele a fogzásnak a fosás (pardon). Álítólag ez is jelezheti. De elárulom, én sem látom, hol jön a foga, majd kiderül!


Eszti!
Megjegyeztem a csokit!! :lol:

Jó éjt!

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok,
épp itt csókolgatom aq kis 8 hónaposom nyakát, ő meg gurgulázik. No ezt imádom!!!
Köszönjük a jókívánságokat!
Dóri,
most, hogy írod RB is napi 3-4et termel! Jön is a foga rendesen! Este kelt 2szer 9kor és 11kor aztán húzta 5ig majd 7kor köszönte szépen kialudta magát. Pedig én még nem.... :roll: :roll: :roll:
Neki a 2 felső 1ese jön.

Jube,
hova is jártok úúúszni? Annyira megkívántam, háj ide háj oda...
Balázs is lehet élvezné szerintem!

Puszi mert nyiiig!!!
Edina

Kép
hurcia
 
 


Jó reggelt!

Off üzemmódban vagyok!!!!!!!!!!!!!!!

Dóri,
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Hát nagyon úgy néz ki, hogy tényleg a foga jön a kicsi manónak. Éjjel legalább 20x voltunk fent és fájdalmasan síkitott. Most meg olyan mintha éjjel semmi baja nem lett volna! Fülig ér a szája.
Nektek milyen volt az éjszakátok?

Eszti,
A mogyorós sem rossz azt is imádom. Bár szerintem úgy vagyok vele, hogy csak csoki legyen!! :oops: Nálam az a baj, hogy nincs aki el egye előlem úgyhogy ott szokott sírni, hogy na lécci léccci egyél meg és persze én ennek nem tudok ellenállni!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem mostmár fitt és friss vagy ebben a szar időben!!!!

Lányok,
Ebben az influenzás időszakban Ti szoktatok adni valamit a gyerköcöknek?? Cebion csepp??? Eléggé rinyálok, mert a bátyám kisfia most kapta el és 39 fokos láza van, alig tudják 2 órára levinni, aztán újból belázasodik!!

Megnézem mit csinál Réka, mert nagyon nagy csönd uralkodik!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!

Balázsnak utólag is boldog hófordulót!

Dóri, az Isten éltessen sokáig!!! (Nem tudom tényleg ma tartod-e a névnapod?)

Köszi a GYED-del kapcsolatos tippeket, akkor inkább beadom a papírokat előre. Hát igen, emelkedett a GYED és családipótlék is. Csak tudnám mire fogom költeni ezt a "rengeteg" pénzt, amivel megemelték?! :lol: :lol:

Durca, édes lehetett Manka a kistesóval. Várjuk a képeket!

Vica, a munkáltatónak valóban nem kötelessége már megcsinálni az adóbevallást, de vállalhatja!! Az adócsomagban küldött nyomtatványon legalábbis ez van. Innentől már csak a munkáltató jóindulatán múlik. Őszintén szólva nekem gőzöm sem lenne, hogy melyik oldalról fogjak hozzá.

Tegnap este új tápszert írattam fel, mert egésznap nem volt hajlandó enni a Beba-ból. Amit most kaptam Aptamil HA Prev. Esetleg ismeri valaki?

Kép
ildi35
 
 


Szép jó reggelt!!

Via!
Köszönöm!! :oops:

Nekünk elég türhető éjszakánk volt. Igaz, én úgy ébredtem, mintha eltörték volna a végtagjaimat!
Csoki: Jelentem ma eszem az tegnap felbontott belga praliné utsó darabjait reggelire! :D :oops:

Edina!
Kibújt a fogacska???

Szép napot mindenkinek!!

D.

Kép
nagydora
 
 


Vica, valami vírusos kórság tört ki a gyerekek között, mert tegnap amikor lementem új tápszert íratni a dokinénihez, annyian voltak, hogy nem fértek el a rendelőben, kinn ácsorogtak az utcán. Állítólag magas lázzal kezdődik.

A piros mogyorós függő pedig én vagyok. :oops: :oops:

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok!


csoki:

egész mogyorós milka! az egyetlen csoki, amiért ölni tudnék! a többi hedegen hagy, tényleg! de a nutella és a csokipuding is lecsúszik! Masninak 3 gigászi tábla (900 gramm) mogyis milkáért "adtam el" az anyatejet! :D Kb 1 hétig tartott! :shock: de előrelátóan nem szoktam venni... :D

Kaki:

Panni standard napi 2 nagyot produkál, fogacska meg sehol!

a barna dolgokkal végeztem... :lol:

Vica,

a védőnőm azt javasolta, ne kínáljam meg Pannit többször, mert ha össze vissza fogadja el, mindig be fog gyulladni a cicim. fejni meg csak akkor kell, ha a csomókat nem tudom kimasszirozni, de akkor is csak nagyon keveset szabad, hogy a csomó eltűnjön. hát egyszóval a szopival végeztünk.... jöhet a kávé és az alkohol... :?

Dóri,

ISTEN ÉLTESSEN!

Adóbevallás:

én intézem, mert a GE enyhén szólva is szarul csinálja, és nem akarok rosszul járni. A www.apeh.hu -n van egy szoftver, amivel ki lehet tölteni az űrlapot, és ha úgy döntesz, kész, akkro leellenőrzi neked, és szól, ha hiba van benne. Mindig így csinálom, mert amúgy tuti elrontanám. ÉS van egy telefonszám is, azt is fel szoktam hívni, ha kérdésem van. Szóval bonyolult, de meg lehet csinálni.

Úszás:

http://www.hofeherfoka.hu/
ide járunk, piszok messze van, de ez volt a legolcsóbb variáció, és nem mellékesen tökjó! De van a MOMban is, ott 2800 forint 1 alkalom, az a Rubinnál olcsóbb, mert ott 3000. Mi 4 alkalomra fizetünk 6000 forintot, tehát 1500/alk, de ha csak egyszer akarod kipróbálni, akkor itt is 2500, azt hiszem.

sutyiban jegyzem meg, hogy Panni súlya továbbra is vészesen ível felfelé, 9060gramm volt tegnap este.... és itt 2 sztárfotó:

Kép

Kép

vettünk neki agy fürdőszéket, abban ül, egyedül még nem megy.
:roll:

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok!

Jube!
Neked is köszi! :D
Majd ha szabad, megmutatom a férjemnek a csempéteket, mert nagyopn szép!! Én is ilyesminek örülnék!

Nem akarok önneprontó lenni, mi rendszeresen töltünk le ezt- azt az APEH honlapról, mert anyós bérszámfejtő. A gép utána annyi trójait, meg vírust kap onnan, hogy sokszor újra kell telepíteni. Pedig nekünk eléggé le van védve!
Szóval óvatosan vele!!

Luca rémesen nyűgös ma... :(

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok!

Reggel írtam, de beszart már megint a babanet, úgyhogy az egész eltűnt :(.

Próbálok visszaemlékezni, hogy miket is írtam.

Dóri, Boldog Névnapot kívánok!!!

Judit, bejött az a fürdetőszék?

Én is teszek fel egy fürdős képet :)


Kép

KépKép
osori
 
 


Írtam délelőtt egy szép kis litániát, ami sikeresen landolt a holdon, vagy nem tudom hol... :cry: :twisted: azután pedig egészen mostanáig nem volt elérhető az oldal. :evil: ...megpróbálom felidézni amiket írtam nektek:

Jube, én nem tudtam hány éves vagy, és kb a képek alapján olyan 16-nak saccoltalak volna, tényleg olyan, mintha tesók lennétek! Olyan szépek vagytok! (azóta meglestem wiwen, mikor születtél -bocsi :oops: - és hihetetlen, hogy annyi vagy, amennyi. Nagyon jók a képeitek a wiwen, gyönyörű kis család vagytok4

Ildi, nekem tegnap volt itt a könyvelőm, és aszonta, hogy hivatalból ki kell, hogy értesítsenek, ha közeledik a gyed igénylésének ideje, de ha a magyar bürokráciára gondolok, lehet, hogy tényleg jobb, ha saját maga elkezdi intézgetni az ember.

Ki is kérdezte, bocs már nemtom: ciciügyileg úgy állunk, hogy talán mérséklődik a fájdalom, vagy esetleg jobban bírom a kiképzést ? :roll: Szóval tűrök, és csinálom ezerrel, majd csak jobb lesz!

Durca Annyira szeretnék valami jót, valami bíztatót, valami nagyon pozitívat írni neked! Csak csodálni tudlak!
Én aggódom, ha épp 2 korttyal kevesebbet eszik a Mancim, vagy 2-vel többet....és mikor eszembe juttok, hirtelen minden bajom elszáll. Minden jót nektek!

Csoki: hajaj...Gombóc Artúr a nagybácsim... én mindent, ami csoki!

Vica, én Zsombinak multitabs immuno kidset adok, és cebion cseppeket is, így vhogy átvészeljük ezt a takony időt remélhetőleg, Sárit meg egyszerűen még nem mertem kivinni a sok randa lesben álló vírus közé az utcára. Apropó: Szerintetek mikor merészkedjünk ki?

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


DÓRI! Ezer bocsánat, lemaradtál az előzőről: Nagyon Boldog Névnapot Neked!!!

...ezek a fürdőző kis hercegnők...! Nagyon édesek!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


totál hülye vagyok, most meg Kiscsillagot felejtettem el! :oops:

Kiscsillag! Bár mi nem ismerjük egymást, mégis szeretnék nagyon boldog várakozást kívánni neked az elkövetkezendő 30valahány hétre!!!! Utána pedig egészséges, boldog családi életet a babával!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


halihó!

Dórikának még egyszer. ISTENKE ÉLTESSEN SOKÁIG!!
Engem is ledobott a net délelőtt!!

nagyon jók a pancsis képek!

Áruljátok már el,ha ilyen nagy csokievők vagytok,hogy lehettek mégis ilyen vékonyak????
Az mégsem járja,hogy ti eszitek a csokit én meg hízok tőle!!!!

Jube!
Ezek szerint tényleg vége a szopinak?? Már nem is kínálod? Persze érthető. :cry:

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok!


Orsi,


nagggyon aranyos ez a fürcsis fotó!!!nagy boldog vigyor!! :D

Dóri,

köszi a csempe-bókot, nem tudom, mi a neve, de azt igen, hogy nagyon hasonlót gyárt a "korall csempe", én eredetileg olyat akartam, csak a mérettel volt baj. (apósom vezényelte az egész felújítást, ő nagyon penge az ilyesmiben..)

TORTA FOTÓT AKARUNK! :D

Gabbó,

hát igen, szörnyen kölyökképű vagyok... nem is vesznek sehol komolyan.... képzeld, amikor megrendeltem ide a vezetékes telefont, és lementem a szerelő elé kaput nyitni (nincs kaputelefon, öreg társasház...) bánatosan idedünnyög nekem, hogy "mindig a legkisebbet küldik, ugye?"....
nem szóltam semmit, felértünk a lakásba, szétnéz, rájön, hogy én vagyk egyedül, erre pipacsvörös lesz és azt mondja: kérem ne haragudjon asszonyom... :lol: :lol: :lol:
szóval elég kínos szituk vannak...

a sétával meg... mi azt hiszem 2 hétig nem vihettük ki Pannit, de akkor meleg volt. szerintem 4 hetes korában tuti ki lehet már vinni télen is... de a védőnő tuti okosabb nálam!

Eszti,

te sem vagy egy nagy darab, ez már a fotókról is látszik!!!

a szopinak vége... Pannit nagyon szeretem, de magamat is nagyon szeretem..:D és nem akarok folyton mellgyuszival küszködni, amiért ő hol kéri a cicit, hol nem....

lányok, tegyetek fel fotókat!!!

Kép

Kép
jube
 
 


ja, írt Steffi kedveset wiwen, hogy aggódik, hogy eltűntem...

megírjam neki, hogy itt vagyunk, vagy csak válaszoljak neki, hogy minden oks?

Kép

Kép
jube
 
 


Hali,

Jube,
Steffi nekem is írt és baromira hiányolja az egész csapatot: Ildi, Dóri, Eszti, Te stb.
Rólatok nem írtam semmit, csak körvonalakban megjegyeztem hogy én miért nem járok oda és nagy valószínűséggel Ti is ezért nem írtok. Amúgy gondolom neked is kifejtette, hogy már neki sincs kedve ahhoz a csapathoz.

DE,
Mivel Te és Dóri índítottátok ezt a topicot ezért úgy vélem, hogy ezt döntsétek el Ti hiszen Ti vagytok a rangidősek!!! :lol: :lol:
Én megtiszteltetésnek vettem hogy engem meghívtattok!!

Vélemény: Többség dönt. Én nagyon bírom és mi tartjuk is a kapcsolatot, úgyhogy én nem vagyok mérvadó!!!

Na majd még jövök!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica,

írtam Steffinek, hogy hol vagyunk. ha van kedve, megjelenik nálunk. :)

Kép

Kép
jube
 
 


Előre bocsátom, bocsi, sok kép lesz!!
Kis összeállításunk címe lehetne:
Luca és a huncutságok!


Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

ÉÉÉÉs a végére a torta!!

Kép

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Jube!!
Nagyon jó a szerelős sztori!! :lol:
Cicizéssel egyet értek,igazad van,ennek így semmi értelme.

na,azért lehetne belőlem "gyúrni" két Juditot!! :lol:

Na???? Steffi bekukkant hozzánk?

az a torta naaaaaaagyon guszta!!
Luca meg olyan kis huncut!

puszi

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Engem is egésznap kidobált a Babanet. :twisted: :twisted:

Nagyon aranyosak a babócák!!

És az a torta milyen hihetetlenül jóóóóól néz ki.......

Túl sokra nem mentem az új tápszerrel, Hanca abból sem nagyon akar enni, viszont a "szilárd" kajákat két pofára tömi. Felhívtam a védőnőt, hogy most legyen tápszer ügyben. Azt mondta, hogy valószínűleg nagyon megtelik a többi kajával és mivel a gyerek csak kicsi és nem hülye, már pontosan tudja, hogy a tápszernek nincs olyan jó íze, mint a többi kajának. A lényeg, hogyha a gyerek súlya nem csökken, akkor ne aggódjak, hogy kevesebb tápszert eszik.

Én biztos, ami biztos beadom a GYED igényléshez szükséges papírokat. Ismerve a honi bürokratikus ügymenetet, így is várhatok a pénzre heteket, ha nem hónapokat.

Nem tudom veletek voltak-e hasonlók, de mióta a Hanna megszületett legalább öt biztosítótól kerestek, hogy náluk kössek életbiztosítást a gyereknek, hetente háromszor jön a Hanna nevére különféle promóciós cucc, nyomtatvány, stb. amitől már az agybaj kerülget. A legszebb kb. 2 hete történt, felhív a nemtommilyencégtől az XY és 13 percen keresztül akar rám tukmálni egy könyvet, amely gyereknevelésről, betegségekről, bla, bla, bla szól. Miután a 14. percben közöltem, hogy köszönöm nem kérem, a pasas szabályosan üvöltve mondja, hogy megkérdezheti, hogy miért nem? Olyan pipa lettem, hogy (majdnem)minden testnyílásom füstölgött, mint Süsünek és közöltem vele pikírt hangon: Azért, mert Hanna már az ötödik gyerekem és van némi tapasztalatom, így nincs szükségem könyvekre. És leb.....tam a telefont.

Jube, a szerelős sztori nem piskóta! De gondolom egy idő után már nem mindig tudod humorosan felfogni.

Kép
ildi35
 
 


Ildi!

Öt gyerek,ez tetszik!!! :lol:
Én is visszakérdeztem -már amikor szóhoz jutottam - hogy szerinte a harmadik gyerek mellé biztosan kell nekem ilyen könyv???
Csendesen elköszönt és elnézést kért ,én egy csajjal beszéltem.

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem így kell???

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Eszti, tudod nem azzal volt a baj, hogy felhívtak és rám akartak tukmálni valamit (valakinek ezt a munát is el kell végezni), hanem azzal amilyen hangnemet ütött meg amikor nem kértem a termékéből. Na mindegy, csak leakartím írni, hogy én mindig kifogom az ilyen hülye helyzeteket.

Csajok nem is mondtam, Hanna a babakocsiban félig ülő, félig fekvő helyzetben szokott lenni, hát ma egyszer odanézek és az én porontyom ül a babakocsiban és fülig ér a szája. Nagyon örültem, de egy pillanatra be is tojtam, mert arra gondoltam, hogy úristen mi van ha ki billen a kocsiból? Mert ez az ülés még az az imbolygós fajta volt. Úgyhogy most már csak becsatolva merek a kocsiba tenni.

Ez az én egyik legnagyobb bajom, hogy mindig magam elé képzelem, hogy milyen balesetek, szörnyűségek történhetnek a gyerekkel. Tudom, hogy ez nem normális, de már a fiamnál is ilyen voltam. Lelkiszemeimmel mindig láttam, hogy leesik a mászókáról, kirepül a hintából, belefullad a vízbe, stb, stb. Persze soha nem történt semmi........ Emiatt a beszariságom miatt nem merek babakocsistól BKV-n nekivágni a városnak egyedül. Mert mi van ha fel vagy leszállásnál kiesik a kocsiból, ha ránk csukják az ajtót.......... :( :oops: :lol: Tudom, hogy stikkes vagyok egy kicsit, de hát ez van csajok! :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Steffi! Tökéletes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok!!!

Hát ez a drága Babanet engem sem engedet be! Lehet hogy unta már a pofikám :D

Szasz Steffi!!!!!!!
Látom gyorsan tanulsz! :lol: :lol: :lol: :lol: Üdv körünkben! Martiniről kérünk képet!

Adóbevallás: én segg hülye vagyok az ilyenhez!! :oops: Majd megpróbálom elővenni a legnagyobb tudásomat! :? A trójai miatt nekünk kb. már 3x kellett törölni a gépről mindent és ennek köszönhetően Réka első 6 hónapjáról alig van kép!! :evil: Még szerencse hogy anno Anyuék is letöltötték a gépről és ha nem is mind, de azért van egy pár fotó.

Jube, Orsi
Ezek a Pannik!!! Hát nagyon aranyosak. :D

Jube,
Szerelős sztori :lol: :lol: :lol:

Gabbó,
Mi is Rékát kb. 3 hetesen vittük ki a levegőre, de szerintem várd meg amíg ez hapcis vírus el nem tűnik.

Eszti,
Te ne panaszkodj kiló ügyben. Szeretnék én 3-om gyerek után így kinézni mint Te!!!

Dóri,
”Luca és a huncutság” című portré nagyon- nagyon tetszik. Sőt Rékának is, úgyanis mikor meglátta a két Pannit és persze Lucát ezerrel mutatott a monitorra és ÜÜÜüüüüüü-zöt!!!! :D Beszartam a röhögéstől! De megnyugtat, hogy nem csak az én lányom „szatyor” mániás. Egy nap kb. 10x kipakolja a szekrényből a szatyrokat és azt dobálja. Apucis kép nagyon meghitt! És a torta?! Hát én csak ránéztem és már híztam +5 kg-ot! :oops: Ki csinálta?

Ildi,
Ne aggódj, nálunk is ez a helyzet. A hazai koszt jobb, mint a tápszer. :lol: Norbi ez miatt meg ilyen arcot vág :evil: :evil: . 5 gyerek??? Help?!!!!

Életbiztosítás: ne is mond. Van egy csajszi, már nem is tudom hogy melyiktől hív de egyszerűen nem lehet lerázni. Decemberben felhívott akkor mondtam neki, hogy sorry de sajnos ezt most anyagilag nem tudjuk megengedni és kb. 1/2 órán keresztül lökte a sódert. Erre január elején megint hívott akkor még nagyon türelmes voltam de mikor január végén felvettem a telefont és így kezdte „Szerbusz Évike XY vagyok az életbiztosítás ügyében…” hát olyan ideges lettem, hogy szépen elküldtem a …… :evil: Az hogy letegezett az nem érdekel, de könyörgöm teljesen érthetően elmondtam hogy NEM!!!!! Remélem most már többet nem jelentkezik.

Nap híre!
Réka elindult egyedül persze csak pár lépést tesz!! Ma délelőtt fogtam a kezét, majd csörgöt a telcsim és ott hagytam az ágynál. Aztán ahogy visszafordultam akkor vettem észre, hogy átsétált egyik ágytól a másikig. Tuti nem mászás volt mert az nekünk nem megy! :x Azóta pedig folyamatosan próbálkozik az egyedüli sétálással úgy hogy nem kapaszkodik semmibe!! Jaj anyám, ha elindul egyedül akkor annyi lesz a lakásnak. :?

Na én is dobok egy sztárfotót! Félre értés ne essék nem az egér rágta meg, hanem Réka csemegézett belőle! Szerintem átkellene világítani a gyereket, :lol: mert tuti, hogy tele van papírral. Lehet hogy a súlyának a fele papír???? :lol: :lol: Még szerencse hogy a papír lebomlik!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Steffi, jó hogy itt vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eni, gyere te is :lol: :lol: :lol: !

Ildi, öt gyerek? Nagyon jól csináltad!

Jube, sokkal jobb, hogy a szerelőbácsi ilyet mondott, mintha azt mondta volna, hogy mindig a legöregebbet küldik... :lol:
ciciügy: biztosan jobb már ez így!

Dóri , nagyon kis csibész ez a Luca!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Helló, Ildi, Vica és Gabi!
Arik vagytok és persze helló mindenki más, kissé félve jöttem, most egy kicsit jobb!

Vica!
Én meg rajtad röhögök ne haragudj, tényleg annyira jó a stílusod! :lol: És Réka nagyon ügyike, hogy elindult, hamarosan rohangálni fog és neked annyi!!! :lol:

Nagyon aranyos minden mama és baba, Jube hihetetlen milyen vékony vagy!!! Jó volt az úszi? 2 hét múlva mi is megyünk, találtam egyet itt nem messze, egész jó árban, majd meglássuk.

Akkor gyorsan:

Kiscsillag!
Ugyan még nem találkoztunk, de amikor olvastam a csajokat a másik topicban, akkor nagyon szorítottam neked, egy időben olvastam a blogodat is, és most nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgaid!!! Nagyon erős vagy és a lehető legeslegjobbakat kívánom Neked/Nektek!!!!!

Durci!
Jó hallani Rólad/Rólatok!!! Puszi Boribnak és Mankának és Neked!!!!

Eni!
Ki hurogott le téged a gyors szülés miatt?? Szerintem nagyon ügyi voltál!!!!!!!!!!!

Elfelejtett mit akartam még, na mindegy, majd eszembe jut...

Köszönöm mégegyszer, hogy 2x is befogadtok :lol:

Ja ezt: Eni, Ancsáról tudsz valamit? Egy képet feldobott a másik topicba, azóta nem hallani semmit róla... Remélem jól vannak!!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vica!
Marcipánról rakok fel képet holnap, most csak annyit írok magunkról,hogy megdupláztuk a születési súlyunkat, hasról-hátra, hátról-hasra forgunk (nem tudatosan, de ha nem látom akkor csinálja...), jön alul a fogunk és hétvégén babazsúrban voltunk :lol:

Nyugis éjszakát mindenkinek!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Üdv nálunk Seffi!!
Örülök,hogy jöttél!Miért jöttél félve????

Ildi!
tudom én is milyen rámenősek!! és én is nagyon utálom!! Telesen egyetértek veled!!
De jól megmondtad neki! :lol:
Én is mindíg azt hiszem,hogy éri valami a gyereket.azaz agyonaggódós anyuka vagyok én is,nem vagy egyedül! :wink:

Vica!!
Köszi,aranyos vagy!!
A keresztlányom (18! éves) is mindíg megvéd! :wink:
Jó a kazi :lol: :lol: :lol:

na,megyek pihizni! Mindenkinek jó éjt!!

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok lányok!

Steffi üdvözlünk körünkben!

Vica,
gratulálunk Rékának az első lépésekhez!
Papír ügyben már nekem is voltak tapasztalataim, de úgy, hogy megtaláltam a kakiban :!: az előző nap elcsípett doboz darabkáját. Azóta nem adok neki dobozokat... :oops: :oops: :oops:

Ildi,
nekem is felül a kocsiban ezért én is bekótöm Balázs úrfit, ha sétálni megyünk.

Dóri,
még mindíg nincs kint sajnos, csak kínlódunk vele ezerrel. Látod a lányok mennyivel gyorsabban lerendezik ezt.... :?

RB:már felül magától, és képes vissza is feküdni, inkább nem dől el mint a sószsák. (Egyszer leborult szegény a parkettára fejjel, azóta óvatosabb... Szegényt úúúúúúgy sajnáltam, mert én hanyaganya meg elbambultam,pedig ott voltam mellette.)

Ildi még egyszer, a rémsztorik vetítése nálam is rendszeres!!! DE inkább sztorizgassunk és ne történjen semmi mint fordítva!!!

Szép napot!
Edina

Kép
hurcia
 
 


Szép jó reggelt!

Steffi!
Isten hozott, ahogy Durca hívja a virtuális családban!!

Ma is elég sz@r éjszakán volt. Csak nem marad bent örökké az a fog! :D

Vica!
Nagy nagy tapsvihar Rékának!! Ügyi kis csaj!

Edina!
Nem vagy hanyaganya! Sajnos, nekünk akármennyire is fáj, le kell hogy essenek, be kell, hogy üssék egy párszor, hogy megtaulják, mit hogy is kell. Legalábbis én ezt vallom! Tudnád, Luca hányszor koppant, mire megtanult mászni! Hiába voltam mellette, ő volt gyorsabb! :lol:

Ja!
Állítólag minél később bújik ki a fog, annál egészségesebb lesz!

Köszi a köszöntéseket mégesgyszer!! A torta Auchanos (bár a férjem cukrász is!! :P )

Puszi: Dóri

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!

olyan jó, hogy vagytok nekem, minden reggel olyan örömmel ülök ide megnézni, mit írtatok este!!! délelőtt Pannim egyedül játszik, tiszta hawaii van... :D

Steffi,

nagyon örülök, hogy jöttél! Ügyes Martin nagyon!

Vica,

jót röhögtem a kazin!!!!

gondoltam rád, lassan az én Pannimat sem olyan egyszerű tisztába tenni! Már nem csak fekszik, mint a tök (ugye, hurcia) hanem menne játszani... :D olyan jó!!!

Ildi,

én is mindig elképzelem, hogy kiesik az ágyból, megfullad valamitől, amíg zuhanyozok.... őrület. Pedig minden játékot 10szer megnézek, és ha zuhanyozok, beteszem a járókába, de vizesen minidg kikocogok megnézni, megvan-e még.... szerintem ez mami-tartozék....

Engem is hívtak a bíztosítósok, többnyire vasárnap délben.... :shock: egytől megkérdeztem, hogy már ne is haragudjon, de nem tudnak normális időben hívni? amúgy mindig azt mondtam, hogy nem érek rá, hívjon máskor. A vezetékes meg 90%ban ki van húzva Panni miatt, úgyhogy nincs nagy esélye, hogy azon elérjen bárki.... kihúzom délelőtt, délután, este, és hát nem egyszer elfelejtem visszadugni.... Orsi és Edina szegények nem is tudnak felhívni sose.... :(

Eszti,

pont beszéltük a férjemmel, hogy miylen csini vagy 3 szülés után!!!

Steffi,

te meg aztán sokkal vékonyabb vagy nálam, de azért köszi a bókot, jól esik!

Edina,

ooolyan ügyes legényke Balász!! fürdéskor még mindig a kacsába kapaszkodik?? Panni azt hiszi, a fémgomb (amivel le lehet engedni a vizet) luk egy másik (hű de szép) kisbabához, mindig odahasal fürcsikor és beszél neki hogy dádádádádáááá :D

képzeljétek, tegnap is ugye... khm 350et ( 250 táp, 100 sinlac rázva, nem keverve :lol: ) kapott vacsira, behúzta kb 5-6 perc alatt, aztán sírt, hogy mégmégmég.... adtamneki egy cumit, hogy megnyugodjon, de nem nagyon akart belenyugodni, hogy "éheztetem..." mennyit bírna enni, őrlület!! pedig kis lukú cumin adom, hogy tovább tartson, de szinte horpad az üveg,a hogy szívja...
már arra gondoltam, adok neki előtte vizet... más ötlet?
nem akarok neki még több kaját adni, már több mint 9 kiló... :?

Kép

Kép
jube
 
 


Jó reggelt!

Jelentem Budaörs szürkeségbe burkolódzott és esik az eső, mondhatni szar idő van! :cry: :cry:
Ideülök, hogy írok pár sort, erre ebben a pillanatban felébredt Hanna. Na, majd jövök......

Kép
ildi35
 
 


Jó reggelt!

Örülök az üdvözléseknek!

Jajj és Jube tegnap lányos zavaromban azt el is felejtettem mondani, hogy tényleg olyan kislányos az arcod!!! De jó értelembem mondom, semmi cikizés!!!!!!! :P
Ja és köszi Marci nevében is!!

Ildi!
Téged sem akarlak cikizni, de mi ez a dec. 20. szerda 21:09-es dátum a hozzászólásodnál?? :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Oké Ildi storno a hozzászolásom amikor még írtam ez volt a dátum, esküszöm!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi,

az időt és dátumot Te tudod a profilodban beállítani, azt hiszem. A téli-nyári időszámítást is.... nálam Ildi hozzászólásánál a helyes idő van megadva.

az utolsó:
Elküldve: 2007 Február 07 Szerda - 9:14

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok,

Jelentem Nálunk sötétség van és ömlik az eső!! :evil: :evil: Tiszta depi vagyok tőle!

Steffi,
Nagyon ügyi Martin, hogy így forog. Nálunk is így kezdődött aztán lásd mi lett a vége. :lol: :lol: Milyen volt a babazsúr? Martin hogy élte meg?

Hurcia,
Hát bevallom őszintén, hogy a kakiban még nem találkoztam vele (papírral), bár mostanában nem szoktam kielemezni, mert olyan büdi és alig várom hogy becsomagoljam. :lol: :lol: De lehet hogy ma megnézem. Amúgy mióta rendes kajákat eszik, azóta a kakinak nem egyszerű „bukéja” van.:lol: :lol: Én sem adok neki dobozt, sőt a könyvek is meg vannak tőle vonva, de hát Ő ki szolgálja magát! :?

Azért mi sem várhatjuk el a gyerekektől, hogy csak feküdjenek a babakocsiban. Mióta Réka felül folyamatosan bevan kötve. Imádok sétálni menni mert mindig magyaráz és én sem unatkozom kivéve ha persze nem alszik el! (ami ritkán van)

Hát nekünk is elég szar éjszakánk volt most már végképp nem tudom eldönteni, hogy hol jön a fogunk. Szegény gyereknek végig tapogattam a száját de sehol egy dudor!!!!

Dórival egyetértek, én is azt vallom, hogy a saját bőrén érezze meg a dolgokat és majd utána talán nem csinálja. (Ez Rékánál eddig nem jött be :? ) Nekem is nagyon szarul eset amikor dec. 24-én reggel leesett az ágyról.

Lányok,
A Ti babáitok másznak? Réka egyszerűen nem hajlandó, főleg mióta rájött hogy tud lépegetni. Elég aggasztó számomra. Szerintetek ez gáz? Azt tudom, hogy Luca mászik, irigyke is vagyok! :wink: Balázs, Pannik, Olivér, Rebeka esetleg Hanna??? Martin, Bene és gondolom Sári baba még nem! :)

Jube,
Látod látod, aztán majd jön a többi, csak azt veszed észre, hogy szalad Panni. Jól van, azért látom nem csak az én lányom ilyen eleven.

na megyek főzni valami ebédet.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Jube megnéztem a profilban, próbáltam megváltoztatni remélem sikerült...

Vica!
Igen én is attól tartok, hogy ha elkezd tudatosan forogni, nekem annyi... De sebaj, mikor a pocimban volt már akkor is olyanokat csinált, hogy csuda :D
Babazsúr milyen volt? Hát mi voltunk a legkisebbek, a többiek 1 év körüliek voltak és volt egy 9hónapos baba, Martini még viszonylag sokat alszik napi 5x 1 órát vagy egy felet és ott 2x is volt alvás idő, de nem voltak adottak a feltételek, mivel itthon ha álmos be a kiságyba és már alszik is, a férjem elvitte kocsikázni így aludt egy picit, de szerintem utálja a hordozókát! Hazafelé végig sírt sehogy nem tudtam megnyugtatni! Aztán ahogy kivettük, dajkáltuk megnyugodott és este simán el is aludt ahogy szokott.
A hordozókában meddig kell szállítani a gyerekeket?!
És még nem mászik :D

Dobok két képet (ha nem baj...)

Itt a barátnőm kislányával
Kép

Itt meg Ő egyedül
Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!
Nagyon helyes MArtin!

Lányok!
Észre vettéetek, hogy a legtöbb képen, amin mi vagyunk elmaradhatatlan kellék a textil pelus! A gyerek, én meg a textilpelus! :D

Kép
nagydora
 
 


Vica,

nem tudsz vele mit csinálni, ha nem akar mászni szerintem.

Engedd meg, hogy kimondjam, amit hallottam, minden negatív töltet nélkül.
A gyógytornász szerint azok a gyerkek nem másznak, akik bébikomphoz, vagy járokához voltak szoktatva. És bár nem jó, ha kimarad egy mozgás, (forgás, kúszás, mászás, ülés, állás, járás), nem lesz tőle szerintem semmi baja. Úgyhogy Réka valószínűleg azért nem mászik, (ha igaza van a gyógytornásznak), mert megérezte, milyen érzés állni a kompban, és onnan nem akarja lejjebb adni. (vagy felhúzta magát a járóka pálcáiba kapaszkodva, ill. a kúszásnak egy járókában nincs elég hely)

jaj, remélem nem haragszol meg ezért, tudom, hogy rosszul esett neked, amikor a régi topikon leszólták a kompot, én egyáltalán nem rosszból írtam, csak próbálom megmagyarázni a mászás hiányt. De még egyszer mondom, ezt nem én találtam ki, hanem hallottam.

sok gyerek nem kúszik-mászik, és egészséges felnőttek lezsnek, úgyhogy ne izgulj ezen szerintem.

ugye nem haragszol érte, hogy leírtam?

Kép

Kép
jube
 
 


Dóri!
Kösziiii! Luca is annyira szép!!!!! De komolyan!!!!
Épp gondolkodtam azon,hogy amikor még csak olvastalak titeket a másik topicban akkor ki volt az aki eltörte a karját? De ezekszerint Te voltál! Szegény, elég kemény lehetett!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vica, Judit!

Gyorsan ellentmondok, megvédek!!! :D
Luca is kompol+ járókázik, és mégis mászik. Ha nem egész napokat töltenek ott, ez NEM OKOZHAT PROBLÉMÁT!!! Ez védőnői vélemény is!
Arról nem is beszélve, hogy néha muszály berakni őket a járókába, mert azt is meg kell tanulniuk, hogy nem mehetnek mindig oda, ahova akarnak+ anyunak néha dolga is van.
Vannak gyerekek, akik ezt kihagyják! Ja, és ha jól tudom, Réka elég sokat van "szabadlábon"!!

Vica!
Ne aggódj szerintem!!

Kép
nagydora
 
 


Hahó!!

Az én lusta gyerekem semmi extrát nem csinál, összvissz oldalra fordul oszt jóccakát. Hátról hasra vagy fordítva? Semmi. Annak idején a fiam forgott, aztán szépen ült, viszont mászni nem tudott!!! Ha hasra fordult egyszerűen csak úszott a levegőben, pörgött a hasán, de nem tudott négykézlábra állni és mászni. Nagyon későn tanulta meg, a környezetünkben lévő gyerekekhez képest. Aztán?? Ugyanolyan kamasz gyerek lett belőle, mint a többiből. Úgyhogy Vica, ne aggódj!!! Biztosan van olyan dolog amiben Réka ügyesebb, mint a többiek!

Kaki ügyben: háááát csajok, amióta Hanna mindenfélét eszik, azóta olyan bűzbombákat produkál, hogy a görény is tisztelegne neki. :lol: :lol:

Steffi, szerintem addig kell hordozóba rakni, amíg nem tud ülni. Utána már jöhet a gyerekülés. Vagy hülyeséget beszélek? :shock:

Ne röhögjetek ki, de káposztalevest főzök. A fogyókúrás fajtát. Hát kíváncsi leszek, én meg a fogyókúra.......... Lehet, hogy három nap múlva magától kimászik az egész a fazékból, anélkül, hogy hozzá nyúltam volna. :lol: :lol: Bár, Apával együtt akarjuk csinálni és neki rettentő nagy akaratereje van. Négy évvel ezelőtt a cigit is lerakta egyik napról a másikra és azóta sem gyújtott rá. Igaz fel is szedett magára 20 kilót. Száz szónak is egy a vége: mától fogyókúrázom!!! (hihihi)

Kép
ildi35
 
 


hát lehet, hogy nincs igazam, ez esetben bocs, Vica! :)

mi is voltunk autosülést venni, a boltban a fikó azt mondta, a hordozó a legjobb, legbiztonságosabb, csak akkor cseréljük le, ha már lelóg a feje. pedig gondolom az ő érdeke az eladás lenn... úgyhogy mi a hordozót használjuk még mindig, pedig hát .... nehéz a cseppem benne picit.... :)

a kaposztaleves allitólag méregtelenítésre is szuper! éljen a fogyókúra!!!

és csajok,
tegye már fel a kezét, aki jószagút kakál!!! de őszintén! :lol:

Kép

Kép
jube
 
 


Megüt a guta!!!!! :twisted: :twisted: Sanyi ma ment intézni a GYED-et és most hívott, hogy a munkáltatónak is ki kell tölteni valami nyomtatványt (mivel nem kifizetőhely) amit most nyomtak a kezébe. De könyörgöm erről a OEP honlapján egy nyomorúlt szó sem esik (onnan töltöttem le minden szükséges papírt), akkor honnan a lószarból tudnám???? Ráadásul közölték, hogy akinek nem kifizetőhely a munkahelye, azoknak az OEP nem küld semmilyen papírt TGYÁS lejárta után, tehát mamik akit ez érint figyeljen oda!!!!! És időben kezdjétek beadni a cuccokat, mert az átfutási idő 30 nap!!!!

Kép
ildi35
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: