Új privát üzeneted érkezett!

Megérkeztem! (már 19 éve volt) Szép BABA voltam, kis duci pont
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Megtisztelő, hogy látogatásod nyomát kegyesen elhelyezted a Babaneten!

Ez a színfolt, amit te képviselsz nagyon hiányzott nekünk!

Ezer hála és köszönet!

Örülünk, hogy immár 19 éve megérkeztél, biztosan máskor és máshol is találkozhatunk majd, kedves, megnyerő, elbűvölő, és felejthetetlenül humoros lényeddel.

Csak így tovább!

Tisztelettel:
Anta
Csutak
 


Anta !
Nagyon jo voltal ! ( vagy !) :-)
Teljes egyetertesem !
Csilla
u.i Tenyleg eleg "szomoru"hogy egy 19 eves
ember csak ilyen beszolasra kepes es raadasul
NEVTELENUL !
Csilla
 

 
 

Sziaaztok lányok,
tényleg elég sajnálatos, hogy ez így esett... De mit szólnátok hozzá, ha írnánk Gabinak (szerk), hogy az első, nyitó hozzászólás kivételével törölje a többit ebből a topicból? Hadd kezdje meg lassacskán működését, igazi feladatát, tiszta lappal (szó szerint is). Nekem is van egy kis tennivalóm ez ügyben, írnom kellene már ide, de a kicsi nem hagy rá időt .
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Lányok!

Zsókával egyetértek! Töröljük ezeket a felesleges irományokat!
Nem volt szándékomban félrevinni a topicot, de az intelligencia ilyen magas fokú megnyilvánulásaitól mindig mély csodálat vesz rajtam erőt, s ennek kifejezését nem tudom megállni!

Szóval, Zsóka, mikor mesélsz már Emeséről?


Anta
Csutak
 


Kedves Anta, tudom, hogy nem akartál rosszat , nem is a Te/TI hozzászólásaitok miatt lenne jó "üres lappal" kezdeni ezt a topicot, hanem a "kedves" névtelen hozzászóló miatt.
Írok is majd most Gabinak ez ügyben.
Lassan írni kellene már, mert a végén még lemaradok , sok baba készülődik már a nagyvilágba... De tényleg: mihelyt lesz időm...
Zsóka
 


Hello!
Jo volna, ha a babas oldalakat keszitok egy webringbe osszeallnanak, hogy konnyen, gyorsan meg tudjuk nezni egymas babait. Csinaltam egy webringet a [url=http://free.enveco.hu" TARGET="_top]http://free.enveco.hu[/url] oldalon. Már csak a bovites van hatra.
Udv: Landro
landro (landro)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: