Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! A lányom lassan 3 éves lesz, most várjuk a kistesót. Születésétől fogva nagyon aktívak vagyunk, nagyon sok helyre járunk együtt (játszóház, zeneovi, torna, múzeumok), de tudom, hogy sok anyukának gondot jelent, hogy merre mozduljon ki a gyerekkel. Levelezhetnénk erről, én is szívesen hallanék új helyekről. Ötletek, élmények - van kedvetek hozzászólni a témához? Üdv, Andi
s.andrea
 


Sziasztok!
Nem túl látogatott ez a topic!
Én még csak most vagyok elöször ezen a webcímen, egy 2000 szeptemberi kicsifiam van, s nekünk nagyon fontos programot kiáltanék remélem nem pusztába:
Babaúszás indul a Pólus melletti hotel uszodájában június 5-én.
Mi ott csak egy kezdö; család leszünk, de nagyon örülök már elöre is. Mátyásnak decemberben nagyon komoly tüdögyulladása volt, s úgy gondolom a közös program mellett kitünö tüdöerösítö is lesz. Az úszást vezetö hölgy nagyon kedves az eddigi két találkozás után, s úgy tudom, nem akar az ott megjelentekböl mindenáron úszóolimpikont faragni, azaz talán nem csak a teljesítményre hangsúlyoz.
Ennyiben más talán, mint az a babaúszás, ahol az volt a fö szempont, hogy a gyerek mikor ússza át a Balatont.
Ha érdekel benneteket a tapasztalatunk, szívesen megosztom. Írjatok! Üdv: Piroska
Névtelen
 


Érdekel! Írjál Piroska!

A hét melyik napján és hány órakor van a foglalkozás. Hány éves kortól hány éves korig. Mennyiben kerül?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 

 
 

Szia Kata!

Keddenként lesz az elején.
Talán 3 hónaposak a legfiatalabbak, s egészen 3-4 évesig vannak csoportok.
Háromféle tudású csoport lesz, a kezdőbe 1 éves korig lesznek gyerekek. Állítólag kis létszámúak lesznek a csoportok.
Holnapra előkeresem a telefonszámát az úszós lánynak, ha kell.

Üdv:

Piroska

Ne haragudj, hogy névtelen vagyok, de csak olvasgatom a topicokat és nem kerestem még meg a bejelentkezést.
Névtelen
 


Szia Kata!

Egy kicsit megkésve, de küldöm az uszásról, ammit tudok:

Baba-mama viziprogram, a vezetöjét a 20/916-9221 mobilon lehet utolérni.
5-e után tudok mondani tapasztalatot is.

Piroska
Piroska
 


Köszönöm Piroska!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Tud-e valaki babaszépségversenyről???
Névtelen
 


Sziazstok!

Én ezt találtam:

[url=http://www.babapont.hu/foto/fnyit.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/foto/fnyit.html[/url]


Vica
tvica
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: